Pytania i porady fryzjerskie - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-03-01, 13:34   #2941
Ikiria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 1
Question Ró¿owe w³osy

Hej Wszystkim!
Mam pewien problem, a konkretniej. Postanowi³am sobie pofarbowaæ w³osy na ró¿owo, w tym celu tydzieñ temu posz³a do fryzjera. Wiem ¿e ten kolor szybko siê wyp³ukuje, ale po tygodniu(2 myciach) z ¿ywego ró¿owego, nawet wpadaj±cego w fuksje koloru moje w³osy zrobi³y siê pastelowo ró¿owe, a w niektórych miejscach nawet widaæ moje rozja¶nione ¿ó³tawe w³osy. Nie wiem czy to jest normalne, ale wydawa³am do¶æ sporo pieniêdzy na to, gdybym wiedzia³a ¿e kolor tak szybko mi siê wyp³ucze poeksperymentowa³abym sama w domu. To jest normalne w przypadku kolorowych w³osów? Czy powinnam i¶æ z reklamacj±? Czy raczej fryzjer machnie na mnie rêk±?
Ps.Nigdy nie farbowa³am w³osów u fryzjera, dlatego nie bardzo wiem jak powinnam siê zachowaæ w tej sytuacji...
Ikiria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-03, 13:45   #2942
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Ró¿owe w³osy

Chyba nie ma szans, ¿eby taki kolor trzyma³ siê d³ugo. Mo¿esz kupiæ toner typu la riche albo tañsze typu allwaves i farbowaæ w domu. Mo¿e po kilku na³o¿eniach kolor g³êbiej wgryzie siê we w³osy. Generalnie w³osy rozja¶nione s³abo trzymaj± kolory, dlatego z blondu przechodz±c w ciemniejsze kolory robi siê pigmentacjê. Nie wiem czy mo¿na pigmentacjê wykonaæ tonerem, ale na pewno nie zaszkodzi to w³osom.
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-03, 20:36   #2943
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 2 919
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Po zrobieniu koloru w ramach plukania zakwa¶ w³osy. Tak mi podpowiedzia³a moja fyzjerka jak mia³am niebieskie. I ca³kiem siê sprawdzi³o.

nabazgrane palcem po szybie
diabliczka66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-09, 11:50   #2944
cergia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 4
Koloryzacja szamponami

Witam serdecznie. Czy mogê z dosyæ ciemnego br±zu, za pomoc± szamponu (najlepiej marion, lubiê tê firmê ) uzyskaæ w³osy o ton dwa rozja¶nione? Nie chcê szaleæ z farb±, a chcê uzyskaæ co¶ na pozór ciemnego blondu, jasny br±z. Jestem otwarta na sugestie
cergia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-09, 13:40   #2945
malgoska892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 3
jak zniwelowaæ rudawy kolor

Witam, niedawno by³am u fryzjera, aby zafarbowaæ w³osy( dodam,¿e mia³am swoje naturalne ciemny br±z w³osy). Chcia³am je delikatnie rozja¶niæ. Fryzjer stwierdzi³, ¿e nie bêdzie u¿ywa³ rozja¶niacza tylko u¿yje farby, ¿eby nie zniszczyæ w³osów. Hmm problem tkwi w tym, ¿e jak dla mnie w³osy wysz³y rude a nie ja¶niejsze br±zowe. Moje pytanko do Was to jak mogê zwalczyæ ten rudawy kolor? pomo¿e kto¶?? do³±czam foto po farbowaniu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20170309_142904.jpg (122,7 KB, 31 za³adowañ)
malgoska892 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-09, 17:44   #2946
201706120937
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Koloryzacja szamponami

proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:25
201706120937 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-13, 11:14   #2947
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mo¿e kto¶ ma pomys³ jak mi pomoc .. od kilku lat prostuje w³osy keratynowo, jak wiadomo ona rozja¶nia w³osy wiec wygl±dam jakbym mia³a ombre flamboyage góra od skóry na 15cm w dó³ 9.3 dó³ poziom 10 i ten dó³ za nic nie ³apie farby , jak to wyrównaæ ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-03-13, 19:04   #2948
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e kto¶ ma pomys³ jak mi pomoc .. od kilku lat prostuje w³osy keratynowo, jak wiadomo ona rozja¶nia w³osy wiec wygl±dam jakbym mia³a ombre flamboyage góra od skóry na 15cm w dó³ 9.3 dó³ poziom 10 i ten dó³ za nic nie ³apie farby , jak to wyrównaæ ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Pigmentacja do³u

wys³ane poprzez LG V10
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-13, 23:18   #2949
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Pigmentacja do³u

wys³ane poprzez LG V10


Jak to Zrobiæ ? Odrosty maluje 9.3 6%


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-14, 12:43   #2950
ola5601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Wyrównywanie kolorytu.

mo¿e wypróbuj flamboyage?
ola5601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-14, 13:09   #2951
ola5601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

wa¶nie wybieram siê na wesele i chce zmiany koloru. wczesniej mialam sombre i chce przefarbowac sie na kolor ze zdj 3 i chcialabym mie xxxxxxxx fryzure z zdjecia 2 (). co my¶licie o takim po³±czeniu???

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2017-03-15 o 22:23 Powód: Edytowane przez Moderatora-usuniecie linka.Prosze o wklejanie zdj; do postu.
ola5601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-16, 18:00   #2952
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Powiedzcie mi dziewczyny jak siê robi odrosty jak ma siê baleja¿ lub ombre/sombre?

Chodzi o to czy przy odnawianiu takiej koloryzacji nak³ada siê farbê na ca³e w³osy czy sam odrost siê maluje?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-16, 19:46   #2953
poszyjewchmurach
Raczkowanie
 
Avatar poszyjewchmurach
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny, moje naturalne w³osy to taki szary, mysi blond. Na koñcach mia³am farbê i by³ to bardzo jasny ch³odny blond. Chc±c wyrównaæ kolor rozja¶ni³am sobie górê w³osów. Wyszed³ taki ¿ó³ty kurczakowy blond z pomarañczowym blaskiem. Chcia³abym na to po³o¿yæ L'Oreal Colorista Paint kolor Rose Gold. No i teraz mo¿e kto¶ mi pomo¿e : co to mi wyjdzie na tej g³owie, jak na taki pomarañczowawy ¿ó³ty na³o¿ê pastelowy ró¿ (taki raczej brudny on jest, ch³odny) ??
Ewentualnie je¶li wyjdzie jakie¶ dziwactwo, to tego nie zrobiê. Ale w takim razie jak± farb±/szamponem/p³ukank± uda mi siê uspokoiæ ten pomarañczowy ¿ó³ty?
__________________
"Kiedy siê czego¶ pragnie, wtedy ca³y wszech¶wiat sprzysiêga siê, by¶my mogli spe³niæ nasze marzenie."
Paulo Coelho

jest:56kg
ma byæ:52kg

damy radê.!^^

poszyjewchmurach jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-17, 07:41   #2954
dolla200
Raczkowanie
 
Avatar dolla200
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czesc, ktory odcien lepiej poradzi sobie z zoltym i rudym odcieniem? 9.1 czy 9.13?
dolla200 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-18, 16:22   #2955
karrr7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 1
Farbowanie farbowanych w³osów

Hej

2 dni temu pofarbowa³am moje w³osy farb± Garnier olia 9.0. Kolor wyszed³ bardzo ciep³y a nie o taki efekt mi chodzi³o. Teraz moje pytanie czy mogê pofarbowaæ np farb± 10.0 ? Kolor mi chwyci?
karrr7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-20, 08:53   #2956
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Farbowanie farbowanych w³osów

Cytat:
Napisane przez poszyjewchmurach Poka¿ wiadomo¶æ
No i teraz mo¿e kto¶ mi pomo¿e : co to mi wyjdzie na tej g³owie, jak na taki pomarañczowawy ¿ó³ty na³o¿ê pastelowy ró¿ (taki raczej brudny on jest, ch³odny) ??
Ewentualnie je¶li wyjdzie jakie¶ dziwactwo, to tego nie zrobiê. Ale w takim razie jak± farb±/szamponem/p³ukank± uda mi siê uspokoiæ ten pomarañczowy ¿ó³ty?
koniecznie wypróbuj na 1 pasemku, czy w ogóle co¶ ci wyjdzie. Te farby pastelowe dzia³aj± tylko na mocno rozja¶nionych w³osach, na ciemniejszych ró¿ moze tylko podkresliæ ci ciep³e tony, wyjdzie co¶ z czerwono-ró¿ow± po¶wiat±. Dlatego najlepiej spróbowaæ zanim na³o¿yæ na ca³o¶æ. I ewwentualnie jeszcze raz poja¶niæ w³osy, ¿eby wysz³o jak trzeba

Cytat:
Napisane przez dolla200 Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc, ktory odcien lepiej poradzi sobie z zoltym i rudym odcieniem? 9.1 czy 9.13?
czego jest wiêcej? rudego czy ¿ó³tego? Na rudy to 9.1, ale jak w³osy sa z³ote/¿ó³te to wyjdzie bury kolor, wiêc bezpieczniej 9.13 a najlepiej 9.2 lub 9.21

Cytat:
Napisane przez karrr7 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

2 dni temu pofarbowa³am moje w³osy farb± Garnier olia 9.0. Kolor wyszed³ bardzo ciep³y a nie o taki efekt mi chodzi³o. Teraz moje pytanie czy mogê pofarbowaæ np farb± 10.0 ? Kolor mi chwyci?
Tak, ja¶niejsza farba powinna jeszcze trochê poja¶niæ, ale efektem bêdzie najpewniej jeszcze bardziej ciep³y, ¿ó³ty blond. Kup p³ukankê do blond w³osów, lekko och³odzi kolor
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-22, 10:39   #2957
PsychoPatka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 2
Jak pozbyæ siê ¿ó³tych pasemek???

Hej,

Pomó¿cie bo ju¿ nie wiem co robiæ:/ jaki¶ czas temu mia³am na w³osach ombre, po czym chcia³am mieæ na ca³o¶ci blond. Niestety po dekoloryzacji koñcowki mialy calkiem inny kolor (¿ó³ty) ni¿ reszta w³osów. Po kolejnych farbowaniach kolor na gorze byl bardzo ladny a tych koncowek w ogóle nie chwytalo. Zdecydowalam sie wiec na kolejne rozjasnianie zeby wyrownac ten kolor, jednak fryzjerka nie zgodzila sie na rozjasnienie calosci ze wzgledu na zbyt delikatne wlosy i zrobila to pasemkami. Wczoraj polozylam farbe popielaty blond i w tym momencie mam ¿ó³to-siwe pasemka:/ co by¶cie mi poradzi³y w takiej sytuacji?
PsychoPatka11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-22, 16:29   #2958
margo98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak pozbyæ siê ¿ó³tych pasemek???

Na³ó¿ jednolity kolor, albo... je¶li lubisz pasemka id¿ do fryzjera!
Dobry ogarnie na pewno !
margo98 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-22, 21:41   #2959
PsychoPatka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jak pozbyæ siê ¿ó³tych pasemek???

Cytat:
Napisane przez margo98 Poka¿ wiadomo¶æ
Na³ó¿ jednolity kolor, albo... je¶li lubisz pasemka id¿ do fryzjera!
Dobry ogarnie na pewno !
Chodzi w³a¶nie o to, ¿e chcia³abym jednolity kolor, ale ¿adna farba do w³osów nie radzi sobie z tymi ¿ó³tymi pasemkami. Próbowa³am te¿ wszelkich masek koloryzuj±cych, fioletowych szamponów i niestety nic na nie nie dzia³a. A nie wiem czy jak teraz na³o¿ê rozja¶niacz na ca³o¶æ w³osów to czy znowu nie bêdzie ró¿nicy w kolorze (pasemka bêd± mniej i bardziej popielate). Póki w³osy mia³am jasny blond, te ¼ó³te pasemka nie rzuca³y siê tak w oczy, ale teraz to ju¿ jest tragedia.
PsychoPatka11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 11:40   #2960
mikutka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 2
help

Witam
Z góry przepraszam, za niezgrabny post, ale jest on moim pierwszym i jeszcze nie bardzo wiem co i jak
Po raz kolejny chcia³abym zmieniæ kolor w³osów... Bardzo d³ugo farbowa³am siê na czarno, ale w koñcu odesz³am od tego i zrobi³am blond u fryzjera... Oczywi¶cie wyszed³ ciep³y i zupe³nie inny ni¿ chcia³am. Po miesi±cu dosz³am do wniosku , ¿e jednak lepiej czuje siê w ciemniejszych kolorach. ( I tu zaczynaj± siê schody ) Znalaz³am w internecie zdjêcie, ale nie mam pojêcia jaki to kolor i jak go uzyskaæ . Mo¿e kto¶ co¶ wie na ten temat? Do³±czam swoj± fotkê + oczywi¶cie znaleziony kolor. Baaardzo proszê o pomoc i z góry dziêkujê za odpowied¼
[IMG][/IMG]

mikutka93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-23, 13:26   #2961
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 7 570
Dot.: help

Cytat:
Napisane przez mikutka93 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

Z góry przepraszam, za niezgrabny post, ale jest on moim pierwszym i jeszcze nie bardzo wiem co i jak

Po raz kolejny chcia³abym zmieniæ kolor w³osów... Bardzo d³ugo farbowa³am siê na czarno, ale w koñcu odesz³am od tego i zrobi³am blond u fryzjera... Oczywi¶cie wyszed³ ciep³y i zupe³nie inny ni¿ chcia³am. Po miesi±cu dosz³am do wniosku , ¿e jednak lepiej czuje siê w ciemniejszych kolorach. ( I tu zaczynaj± siê schody ) Znalaz³am w internecie zdjêcie, ale nie mam pojêcia jaki to kolor i jak go uzyskaæ . Mo¿e kto¶ co¶ wie na ten temat? Do³±czam swoj± fotkê + oczywi¶cie znaleziony kolor. Baaardzo proszê o pomoc i z góry dziêkujê za odpowied¼

[IMG][/IMG]




Bardzo fajny ten kolor który chcesz uzyskaæ, tylko ch³odny. Na pewno kto¶ kto siê zna doradzi jak to zrobiæ krok po kroku i ja tez siê chêtnie dowiem


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie u¶miech, ca³a reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-najwiêksze szczê¶cie
kleo_4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-24, 09:18   #2962
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: help

S±dzê, ¿e jest to albo jaki¶ podwójny popiel (czyli koncówka .11) na³o¿ony na jasne w³osy i raczej ju¿ w ch³odnym kolorze albo popielaty toner. Uzyskaæ taki efekt w domu nie bêdzie ³atwo. Byæ mo¿e dwukrotne na³o¿enie farby na w³osy takie jak masz teraz, mocno popielatej i byæ mo¿e jeszcze wzmocnionej tonerem da³oby choæ trochê podobny efekt.
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-24, 10:46   #2963
mikutka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: help

Serdecznie dziêkujê
mikutka93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-26, 17:32   #2964
patska123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 2
Czy henna do w³osów farbuje skórê?

Tak jak wy¿ej. Niedawno zakupi³am hennê do w³osów khadi i chcia³abym zafarbowaæ sobie ni± w³osy oraz brwi. I tu siê pojawia pytanie - czy owa henna farbuje równie¿ skórê? Je¿eli tak to co mog³abym zrobiæ aby ona mi nie zafarbowa³a skóry pod brwiami?
patska123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-26, 20:41   #2965
Reven8395
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 3
Bordowe na blondzie

Hej wszystkim. Mam ma³± sprawê �� Otó¿ mam jasne blond w³osy nigdy nie farbowane i ostatnio nasz³a mnie my¶l na to ¿eby je przefarbowaæ na taki bordowy ciemny niestety nie mogê wstawiæ zdj bo mi nie dzia³a i moje pytanie jest takie czy taki od razu mi wyjdzie na blondzie czy wyjdzie zupe³nie ja¶niejszy i czy najlepiej jest to wymieszaæ z czarnym? Proszê o pomoc!! ��

Edytowane przez Reven8395
Czas edycji: 2017-03-26 o 20:44
Reven8395 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-27, 10:43   #2966
margo98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mo¿e od¿ywki w sprayu? np . gliss kur oil nutritive ?
margo98 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-27, 15:16   #2967
agataia91
Przyczajenie
 
Avatar agataia91
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Bordowe na blondzie

Na blondzie ka¿dy kolor ³adnie za³apuje . Sama z blondu zrobi³am sobie piêkny bordowy kolor dwa lata temu . Teraz szkoda by mi by³o , naturalne w³osy s± najpiêkniejsze .
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez agataia91
Czas edycji: 2017-05-04 o 21:41
agataia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-27, 17:32   #2968
Reven8395
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Bordowe na blondzie

Ooo naprawdê? To dziêkujê
Reven8395 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-28, 18:12   #2969
Hinata2k17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 3
Question Zmiana koloru pomocy

Witam Potrzebujê pomocy Chodzi o to, ¿e mam w³osy zrobione szamponem koloryzuj±cym z Palette na czarno. Pytanie jest takie czy jak bêdê farbowa³a w³osy br±zow± farb± b±d¼ te¿ szamponem z Palette to czy z czasem zmieni± kolor??
Hinata2k17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-28, 20:59   #2970
herrbata
Przyczajenie
 
Avatar herrbata
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Edynburg/Gliwice/W³adys³awowo
Wiadomo¶ci: 26
GG do herrbata Send a message via Skype™ to herrbata
Dot.: Zmiana koloru pomocy

Z czasem na pewno - z moich w³osów wyp³ukuje siê nawet farba chemiczna Chcia³am ciemny br±z, po miesi±cu znów mia³am swój naturalny. To kwestia kondycji w³osów i ¶rodków myj±cych g³ównie.
herrbata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.