Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-09, 11:53   #3061
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ja jakaś inna jestem ale wole te kupne
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:01   #3062
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

asiulek musialas cos przegapic, mala spala w lozeczku i nagle tak jakby sie przestraszyla czegos, bo nawet stanac w nim nie chciala dluzej niz 1 sekunde tak sie darla.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:03   #3063
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Dżemy wolisz kupne?? no zjem je.. ale moja mama i babcia robia taaak pyszne dżemy!!!
Najlepsze to z czarnej porzeczki i sliwkowe albo sliwka z jabłkiem.. długo sie smazy nawet 2-3 dni wtedy lepsze!!!

A obecnie jestesmy na etapie robienia soków i powideł własnie ze sliwek i jabłek w ilosciach hurtowych palce mnie bola od drylowania..
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:09   #3064
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje przepisy na jakies pasty czy cos takiego, jutro ma przyjsc kilka osób na walke Adamka i musze zrobić jakieś przekąski.
Oliwka ty chyba pisałaś kiedyś że robiłaś. Chodzi mi co położyc np na krakersa albo grzanki?
Co jeszcze moge zrobić?
http://halfhourcook.blox.pl/2009/10/...m-ciescie.html
u nas to był hit na wszystkich imprezach i jeszcze kawałki kurczaka moczone w sezamie
http://halfhourcook.blox.pl/2009/10/...w-sezamie.html

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
witam, dziecko spi wiec chwila luzu
a ja siedze z maseczka z zółtka olejku rycynowego i nafty na głowie
włosy zi tak wypadaja ze masakra nie wiem co sie dzieje normalnie łyse przeswit zaczynaja mi sie robic a zawsze kazdy fryzjer zagadywał ze mam mega geste włosy
drcron jak popada sprobuje z tymi kaloszami jak ty


aa czyli to ta od kombinezonu


ja nie oliwka, ale lubie paste z awokado
awokado obierasz dodajesz soku z pół cytryny, 1mała cebulke w kostke 1-2 jajka zabek czosnku i łyzka majonezu i blenderem wszystko i mniam pycha pasta
tych opłat za przedszkole to nawet nie skomentuje a 1300za 2dzieci to jakas masakra!!!! moja mama w przedszkolu z którego sie własnie zwolniła nawet tyle miesiecznie nie zarabiała, co prawda była kucharka
ale nauczycielki niewiele wiecej maja- to przedszkole niepubliczne i dyrektorka cyrki z wypłatami robiła i robi

u nas powstało teraz jakies przedszkole prywatne i mozna dzieci na godziny oddac i normalnie na cały dzien tez i chca 5zl za godzine

ja tez poluje na jakas sukienke do kozaków, na kozaki zreszta tez ana zapodaj jakies linki

a i dziekujemy za wszystkie pochwały mojego urwisa

sara
ja czesto robie jajka w majonezie mój tz uwielbia, ale inaczej:
robie sos czosnkowy: majonez odrobina wody przegotowanej lub jogurtu łyzeczka keczupu i musztardy, 2 zabki czosnku, jajka na pół posypuje duzo startym zółtym serem i kukurydza z puszki i zalewam sosem
a te jajka to surowe czy gotowane ?
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:11   #3065
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
ja nie oliwka, ale lubie paste z awokado
awokado obierasz dodajesz soku z pół cytryny, 1mała cebulke w kostke 1-2 jajka zabek czosnku i łyzka majonezu i blenderem wszystko i mniam pycha pasta

sara ja czesto robie jajka w majonezie mój tz uwielbia, ale inaczej:
robie sos czosnkowy: majonez odrobina wody przegotowanej lub jogurtu łyzeczka keczupu i musztardy, 2 zabki czosnku, jajka na pół posypuje duzo startym zółtym serem i kukurydza z puszki i zalewam sosem
dzięki wyprobuje, nigdy nie robiłam nic z awokado i nigdy tego nie jadłam. Ale z chęcią zrobie,zawsze to coś innego
Bartuś uroczy własnie zdjecia oglądam

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dżemy wolisz kupne?? no zjem je.. ale moja mama i babcia robia taaak pyszne dżemy!!!
Najlepsze to z czarnej porzeczki i sliwkowe albo sliwka z jabłkiem.. długo sie smazy nawet 2-3 dni wtedy lepsze!!!

A obecnie jestesmy na etapie robienia soków i powideł własnie ze sliwek i jabłek w ilosciach hurtowych palce mnie bola od drylowania..
ja też wole dzemy własnej roboty. Mam zrobione z truskawek, wiśni, brzoskwin, jabłek i jagód
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:12   #3066
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Bao mają zmienić tą ustawę , bo rodzice protestują ceny są przecież wzięte z kosmosu , SZymek miał nieco ponad dwa lata jest ze stycznia poszedł w grudniu , już prawie łaził bez pieluchy , panie go ty;lko musiały pilnować i mu przypominać że trzeba siku robić .
Ale u nas można mieć pieluchę .
ahaaa, a no widzisz, a u nas odpieluchowanie to warunek czasami mnie mój ojciec tak wpienia, że z chęcią małego bym do żłobka (jakby u nas był) lub przedszkola posłała...

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
witam, dziecko spi wiec chwila luzu
a ja siedze z maseczka z zółtka olejku rycynowego i nafty na głowie
włosy zi tak wypadaja ze masakra nie wiem co sie dzieje normalnie łyse przeswit zaczynaja mi sie robic a zawsze kazdy fryzjer zagadywał ze mam mega geste włosy
drcron jak popada sprobuje z tymi kaloszami jak ty


aa czyli to ta od kombinezonu


ja nie oliwka, ale lubie paste z awokado
awokado obierasz dodajesz soku z pół cytryny, 1mała cebulke w kostke 1-2 jajka zabek czosnku i łyzka majonezu i blenderem wszystko i mniam pycha pasta
tych opłat za przedszkole to nawet nie skomentuje a 1300za 2dzieci to jakas masakra!!!! moja mama w przedszkolu z którego sie własnie zwolniła nawet tyle miesiecznie nie zarabiała, co prawda była kucharka
ale nauczycielki niewiele wiecej maja- to przedszkole niepubliczne i dyrektorka cyrki z wypłatami robiła i robi

u nas powstało teraz jakies przedszkole prywatne i mozna dzieci na godziny oddac i normalnie na cały dzien tez i chca 5zl za godzine

ja tez poluje na jakas sukienke do kozaków, na kozaki zreszta tez ana zapodaj jakies linki

a i dziekujemy za wszystkie pochwały mojego urwisa

sara
ja czesto robie jajka w majonezie mój tz uwielbia, ale inaczej:
robie sos czosnkowy: majonez odrobina wody przegotowanej lub jogurtu łyzeczka keczupu i musztardy, 2 zabki czosnku, jajka na pół posypuje duzo startym zółtym serem i kukurydza z puszki i zalewam sosem
mniaaam, narobiłaś mi smaka na takie jaja szkoda, że majonezu nie mogę, bo już bym robiła ja na kozaczki też poluję, choć mój tż zabronił mi kupować, bo w zeszłym roku kupiłam za ponad 500zł i ma mi starczyć jeszcze na ten rok to samo się tyczy płaszcza dowcipniś
A ja mam już weekend wszystko super, ino właśnie dostałam @
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:12   #3067
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Dziewczyny wrzuci mi któras jakis obiadek dla dziecka bo ja jak przepisu nie mam to nie wiem coi jak wymyslec.. mam piers z kurczaka i warzyw tez duzo ryz makaron.. jak cos zabraknie to dokupie.. ale co robicie jakie surówki może cos nowego.. Michalina zjada wszystko..
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 12:13   #3068
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
http://halfhourcook.blox.pl/2009/10/...m-ciescie.html
u nas to był hit na wszystkich imprezach i jeszcze kawałki kurczaka moczone w sezamie
http://halfhourcook.blox.pl/2009/10/...w-sezamie.html


a te jajka to surowe czy gotowane ?
jajka ugotowane

kiedys jadłam te pieczarki ale kompletnie o tym zapomnialam
dzieki za przepisy, te z sezamem tez fajne
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:19   #3069
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ja tez zdecydowanie wolę robione niz kupne ale nie od wszystkich moja mama robi przepyszne jabłuszka jak sie dosiadam to na raz litrowy słoik potrafie zjeść tak samo z gruszek i wiśni pychotka
a jeśli chodzi o kupne to tylko mi łowicza podchodzą, bo mają duże owoce

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

ja jeszcze lubię pastę z makreli z białym serem i przyprawami ale to na bagietke smakuje
kiedyś dziewczyny pisały przepisy jak urodzinki Juli robilam na laptopku mam zapisane to jak bedę w domu mogę wrzucić jak wcześniej nic nie dadzą
tu sa jeszcze jakies pasty może coś Ci wpadnie w smaka :P
http://f.kuchnia.o2.pl/temat.php?id_p=20764
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:20   #3070
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
asiulek musialas cos przegapic, mala spala w lozeczku i nagle tak jakby sie przestraszyla czegos, bo nawet stanac w nim nie chciala dluzej niz 1 sekunde tak sie darla.
Aaa... tak juz pamiętam skleroza. A do tej pory jej to zostało? Moze spróbujcie od nowa ją nauczyć do łózeczka?

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dżemy wolisz kupne?? no zjem je.. ale moja mama i babcia robia taaak pyszne dżemy!!!
Najlepsze to z czarnej porzeczki i sliwkowe albo sliwka z jabłkiem.. długo sie smazy nawet 2-3 dni wtedy lepsze!!!

A obecnie jestesmy na etapie robienia soków i powideł własnie ze sliwek i jabłek w ilosciach hurtowych palce mnie bola od drylowania..
ja dostaje dużo dżemów i powideł od tesciowej i cioci. Podobno są rewelacyjne ale ja po prostu wolę kupne. Moze dlatego, że ja z tych co nie lubią owoców w innej postaci jak tylko surowe. Gotowane blee... w cieście bleee... nawet rodzynki uwielbiam na samo a w ciescie nie znoszę. A ze w kupnych słoikach mało owoców, więcej zelatyny to mi smakują ja nawet marmolady w pączkach nie lubię

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

młoda- widzę Cię!! opowiadaj!!
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:25   #3071
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ja dzemow w ogole nie lubie, marmolade lubie:P

madziwnia to tyjeszcze michasi osobno gotujesz???
moja to z nami juz daaaaawno je wszystko, nie gotuje jej juz osobno nic.
Wczoraj jadla sos, mielone, ogorka , ziemniaki.
Dzisiaj nugetsy z ziemniakami i surowka bedzie jadla.

Asiulek wlasnie drze pape strasznie i tak jakby sie bala, wielkie oczy i panika okropna wiec raczej nie ma co jej meczyc.
Juz jej zamowilam ta sofe, na razie niech spi na tym jak bedzie kasa kupi sie cos innego najwyzej.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 12:29   #3072
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość

a te jajka to surowe czy gotowane ?
jajka gotowane na twardo tzn ja gotuje krótko zeby były takie pół miekko pół twardo

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
mniaaam, narobiłaś mi smaka na takie jaja szkoda, że majonezu nie mogę, bo już bym robiła ja na kozaczki też poluję, choć mój tż zabronił mi kupować, bo w zeszłym roku kupiłam za ponad 500zł i ma mi starczyć jeszcze na ten rok to samo się tyczy płaszcza dowcipniś
A ja mam już weekend wszystko super, ino właśnie dostałam @
ja ja chce zrobic chudy sos to tylko łyzka majonezu i reszta jogurtu i te dodatki co pisałam, a jak mam na imprezie facetów to im robie majonezowy

sara ja kiedys tak kupiłam awokado i nie widziałm co z nim zrobic
i w necie ten przepis znalazłam i wychodzi pycha, ale jak obierzesz awokado w kawałkmi je i do miseczki to szybko sokiem z cytryny je polej bo inaczej ściemnieje
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764

gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:30   #3073
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ja dzemow w ogole nie lubie, marmolade lubie:P

madziwnia to tyjeszcze michasi osobno gotujesz???
moja to z nami juz daaaaawno je wszystko, nie gotuje jej juz osobno nic.
Wczoraj jadla sos, mielone, ogorka , ziemniaki.
Dzisiaj nugetsy z ziemniakami i surowka bedzie jadla.

Asiulek wlasnie drze pape strasznie i tak jakby sie bala, wielkie oczy i panika okropna wiec raczej nie ma co jej meczyc.
Juz jej zamowilam ta sofe, na razie niech spi na tym jak bedzie kasa kupi sie cos innego najwyzej.
ja nadal gotuje małej ale tylko dlatego, ze jak mnie nie ma w domu caly dzien to czesto gesto nie ma obiadów takich normalnych dla nas, tylko tż sobie cos tam pitrasi na szybko albo kupuje. Więc dla malej muszę coś przeważnie zrobić. No chyba, że jest dla nas obiad normalny to wtedy je z nami. Tylko u nas t jest tak, ze ja np. zrobie wiecej kotletów a że mój tz nie uznaje ziemniaków to np. robi sobie z tych kotletów hamburgery. RZadko jest taki pełny obiad- mieso, ziemniaki i surówka...

Jak już bedziesz miala tą sofe to wklej fotkę jak mała na niej leży. jestem ciekawa tego na zywca moze tez "przejściowo" jej takie zakupie...
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:32   #3074
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

laski ile jest czasu po zamowieniu na all na wplate?
no cos mi sie z haslem chyba porabalo i nie moge wejsc na konto a nie chce mi sie teraz do banku leciec bo obiad sie gotuje, to w poniedialek badz wtorek moge przelac?
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:32   #3075
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Dziś zrobię małej naleśniki z dżemem. Mam jakiś niemiecki ze niby dla dzieci- bananowo- wiśniowy. Ciekawe jak smakuje
My dziś pizze zamawiamy- dawno nie jedliśmy takiej kupnej i mi się zamarzyło
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:35   #3076
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

asiulek wkleje, nie wydaje mi sie to zlym rozwiazaniem czasowym , skoro spi z nami na nie najnowszej rogowce ani na super materacu.
A tak przynajmniej bedzie ej wygodniej ani nie spadnie, no chyba ze...na dywan:P

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

asiulek u was to inna bajka, bo ty chodzisz do pracy, ja codziennie w domu jestem wiec gotuje normalne obiady, tz najwyzej pozniej sobie odgrzewa i je jak pozno wraca.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:40   #3077
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

mnniam ja tez chyba podrodze do domu wstąpię do Grubego Benka po pizze :P aż mi ślinka leci
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:43   #3078
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ja dzisija tylko pomidorówka na obiad, nie chce mi się nic więcej. Wczoraj wieczorem moja mama uraczyła nas kapuśniakiem, i w nocy i ja, i mały na brzuchy niedomagaliśmyNie wiem czego ona tam dodała

Darusia pokaż jeszcze raz tą sofę
U mojego producenta za amerykanke z grubym materacem, może też być sprężynowy, taki twardszy, zeby na kręgosłup zdrowiej, 70 cm szer spania, długość 190, do tego na szerokość boki dochodzą np 10-20 cm zalezy jakie chcesz, i to za 380 zł Czasami jak jadą gdzieś w okolice to transport gratis, bo kurierem 70-100zł

Ja małemu i Erykowi kupuję łóżko piętrowe, z takimi lepszymi materacami, i puki mali, to będzie stało jako dwa osobne łóżka, a później się skręca na piętrówke

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

A ja pizze jak ostatnio sama zrobiłam, to tz powiedział żebym się więcej nie ważyła zamawiać kupnychto jest jak u prywaciarza raz pokażesz że coś umiesz to już jest to twoim obowiązkiem
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:43   #3079
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Jula tez ma codziennie gotowany osobno obiadek ale u nas to inna bajka moja mama lubi gotować i ma na to czas zreszta jak w sobotę i niedzielę jestem w domu to też osobno jej gotuję duzo czasu to nie zajmuje
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 12:43   #3080
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
ja jeszcze lubię pastę z makreli z białym serem i przyprawami ale to na bagietke smakuje
kiedyś dziewczyny pisały przepisy jak urodzinki Juli robilam na laptopku mam zapisane to jak bedę w domu mogę wrzucić jak wcześniej nic nie dadzą
tu sa jeszcze jakies pasty może coś Ci wpadnie w smaka :P
http://f.kuchnia.o2.pl/temat.php?id_p=20764
jak będziesz w domu to wrzuć

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ja dzemow w ogole nie lubie, marmolade lubie:P

madziwnia to tyjeszcze michasi osobno gotujesz???
moja to z nami juz daaaaawno je wszystko, nie gotuje jej juz osobno nic.
Wczoraj jadla sos, mielone, ogorka , ziemniaki.
Dzisiaj nugetsy z ziemniakami i surowka bedzie jadla.

Asiulek wlasnie drze pape strasznie i tak jakby sie bala, wielkie oczy i panika okropna wiec raczej nie ma co jej meczyc.
Juz jej zamowilam ta sofe, na razie niech spi na tym jak bedzie kasa kupi sie cos innego najwyzej.
a może ona wystraszona jest? Zosia tak samo reagowała jak wkładałam ją do łóżeczka. Zawsze możesz przelać jajko chociaż mało kto w to wierzy. U nas już dwa razy pomogło.

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
jajka gotowane na twardo tzn ja gotuje krótko zeby były takie pół miekko pół twardo


ja ja chce zrobic chudy sos to tylko łyzka majonezu i reszta jogurtu i te dodatki co pisałam, a jak mam na imprezie facetów to im robie majonezowy

sara ja kiedys tak kupiłam awokado i nie widziałm co z nim zrobic
i w necie ten przepis znalazłam i wychodzi pycha, ale jak obierzesz awokado w kawałkmi je i do miseczki to szybko sokiem z cytryny je polej bo inaczej ściemnieje
ja też nigdy nie kupowałam bo nie wiedziałam co z tym zrobić

ja sobie kupiłam taką sukienke, fajnie wyglada. Ale jest krótka, ja mam 163 cm i jest taka w sam raz przed kolano
http://allegro.pl/rozkloszowana-suki...788699553.html
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2011-09-09 o 12:45
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:50   #3081
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

darusia też mam ochotę to kupić małej, przejściowo, więc też czekam na zdjęcia.

ja bym zjadła risotto
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:55   #3082
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

fajna kiecka, tylko ja ma 170cm i boje sie ze bedzie za krótka z czego pewnie tz by sie bardzo cieszył
a zamawiałas własnie ta z tego linka? i jak materiał? jakosc?
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764

gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:56   #3083
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość

madziwnia to tyjeszcze michasi osobno gotujesz???
moja to z nami juz daaaaawno je wszystko, nie gotuje jej juz osobno nic.
Wczoraj jadla sos, mielone, ogorka , ziemniaki.
Dzisiaj nugetsy z ziemniakami i surowka bedzie jadla.
matko.. ja takiego sosu na smietanie i mące nie podam jej do jedzenia przynajmniej na razie... nie zawsze robie jej osobno.. bo zupy odlewam zanim babcia je zaprawi smietana i maka i zanim mocno doprawi..
kotlety czasami je smazone ale panierke jej obieram...
surówki jada wszystkie te co my uwielbia warzywa!!

A ja np. jak robie pomidorowa ze swiezych pomidorków dla Michaliny to robie tak na 4 razy i weki zamykam i do lodówki.

A zaobserwowałam że jak czuje zapach kalafiora gotowanego i powiem jej ze bedzie jadła kalafiora to ona ma slinotok!! uwielbia kalafiorka z masełkiem i bułka!


a ja dzis robie na obiad:
http://margarytka-kulinarnie.blog.on...,ID389976458,n

ponoc rewelacja.. zdam relacje po 18 jak T. z pracy wróci
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:02   #3084
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ja małemu kupię takie łóżko, do tego porządny materac coś jak te co w łóżeczkach mamy, ale to dopiero jak 2 latka skończy
http://allegro.pl/leksvik-rama-lozka...800788557.html
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:04   #3085
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
A ja pizze jak ostatnio sama zrobiłam, to tz powiedział żebym się więcej nie ważyła zamawiać kupnychto jest jak u prywaciarza raz pokażesz że coś umiesz to już jest to twoim obowiązkiem
ja też odkąd zrobiłam sama pizze to teraz jedzą tylko moją. Jutro też mam robic.

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
fajna kiecka, tylko ja ma 170cm i boje sie ze bedzie za krótka z czego pewnie tz by sie bardzo cieszył
a zamawiałas własnie ta z tego linka? i jak materiał? jakosc?
no będzie bardzo krótka tak mam z tego linka. Materiał ok,taki grubszy.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:07   #3086
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

No ja tez najczesciej w sobotę, i jutro też bedzie, do ciasta daje troche ziół prowansalskich, a pizza będzie z pieczarkami, oliwkami, serem feta, pomidorami, cebula i paprykąno i do tego standardowo sos czosnkowy. A dzisiaj dla nas pomidorówa, a dla tz żurek z paczki z gotowanym jajkiem i grzankami, bo mi się nie chce
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:15   #3087
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Hej laski

Wszystkiego najlepszego dla Szymka. Duzo radości i zdrówka

Nałożyłam farbe na włosy i nie moge okularów załozyć. Ledwo widzę

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Zawsze można jakoś to inaczej zastąpić . pleca zabaw , spotkania ze znajomymi którzy mają dzieci , zostawianie dziecka pod opieką kogoś - żeby nie była tylko mama i na tym koniec . No i uczyć samodzielności też trzeba , bo biedne te dzieci co mama za nie wszystko robiła a teraz w przedszkolu jest problem jezcze większy stres .

Darusia jeśli nie zmienią pięknej nowej ustawy którą przeforsowali ostatnio to i na państwowe nie każdego będzie stać . Podstawa programowa jest bepłatna ( czyli 5 h ) a jednak większość ludzi pracuje , potem sie dopłaca za każdą godzinę ponad program plus za jedzenie . w wawie np są to stawki od 2 d0 4 zł za każdą godzinę . PYtałam koleżanek z wawy , za wrzesień przedszkole wynisoło ok 670 zł ja tyle płacę za Olki prywatne .
U mnie będzie taniej bo jakoś rozsądniej to wszystko przeliczyli i opłaty się nie zmienią czyli ok 400 zł miesiąc . ale są miasta gdzie właśnie wyszło po 600zł . Ta jedna z koleżankek z którą dzis gadałam ma dwoje czyli 1300 zapłaciła
Właśnie coś takiego zamierzam robić z moim Zosinkiem. Już się wstepnie z dziewczynami umawiałysmy na wspólne maszerowanie po domach (naszych) w celu zabaw integracyjnych/ socjalizacyjnych, bo mamy zdrowe i chore dzieciaki.

Jeśli chodzi o ceny to oczywiście nasz Bytom jest miastem gdzie są jedne z droższych opłat ponad te 5h. W tej chwili jak rozmawiam z mamami to ceny prywatnych zrównują się z państwowymi z tą różnicą że w prywatnych płacisz tylko raz w miesiącu a w państwowym to oprócz komitetu musisz kupować rzeczy typu papier toaletowy, chusteczki, bloki, kredki itp. No i oczywiście każde dodatkowe zajęcia są płatne osobno, np. rytmika, rysunki, angielski i inne. A są u nas też prywatne które takie zajęcia mają w cenie. To jest paranoja co się dzieje.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
u nas w ysku to chyba z 3 czy 4 lozka tylko sa najwiecej malzenskich, dzisiaj z tz sie przejedziemy po poludniu.
Teraz zaczal kolejna robote dom 1200m do malowania wszystko ale przy ysku to mu moze powiem zeby sam wjechal zobaczyc.
Ja znalazlam na allegro ale cholerka 7 stow;/ nie stac nas i nie bedzie nas stac az na tyle przez najlizszy czas, jeszcze maluchowi lozeczko i wyprawka
Darusia a nie macie łózeczka po Oliwce ?
A ciuszki Ci zostały ?

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
ja dostaje dużo dżemów i powideł od tesciowej i cioci. Podobno są rewelacyjne ale ja po prostu wolę kupne. Moze dlatego, że ja z tych co nie lubią owoców w innej postaci jak tylko surowe. Gotowane blee... w cieście bleee... nawet rodzynki uwielbiam na samo a w ciescie nie znoszę. A ze w kupnych słoikach mało owoców, więcej zelatyny to mi smakują ja nawet marmolady w pączkach nie lubię
Ja też nie lubię przetworzonych owoców a właściwie nie przepadam. Za to wolę robione dżemy. W pączkach jeszcze nie spotkałam w nadzieniu żadnego owoca.
A najbardziej to libiłam zawsze powidła robione przez moją babcię ale ona kilka dni smazyła całe wielkie gary

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Sara - na jakim programie będzie Zdamek?

Madzia - ja Ci zyczę powodzenia w bieganiu. U nas 18-go września jest półmaraton bytomski. Do wygrania jest skoda fabia. Bardzo dużo ludzi trenuje w naszym lesie i po osiedlu bo trasa właśnie u nas przebiega w większości.

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
matko.. ja takiego sosu na smietanie i mące nie podam jej do jedzenia przynajmniej na razie... nie zawsze robie jej osobno.. bo zupy odlewam zanim babcia je zaprawi smietana i maka i zanim mocno doprawi..
kotlety czasami je smazone ale panierke jej obieram...
surówki jada wszystkie te co my uwielbia warzywa!!

A ja np. jak robie pomidorowa ze swiezych pomidorków dla Michaliny to robie tak na 4 razy i weki zamykam i do lodówki.

A zaobserwowałam że jak czuje zapach kalafiora gotowanego i powiem jej ze bedzie jadła kalafiora to ona ma slinotok!! uwielbia kalafiorka z masełkiem i bułka!


a ja dzis robie na obiad:
http://margarytka-kulinarnie.blog.on...,ID389976458,n

ponoc rewelacja.. zdam relacje po 18 jak T. z pracy wróci
Ja wogóle i absolutnie nigdy nie zaprawiam ani śmietaną ani mąką. Kiedyś Zosi dodawałam troszkę jogurtu ale przestałam.
Zosinek ma ślinotok przy pomidorach. Może jeść wszystko z pomidorem albo pomidora zamiast wszstkiego

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
ja małemu kupię takie łóżko, do tego porządny materac coś jak te co w łóżeczkach mamy, ale to dopiero jak 2 latka skończy
http://allegro.pl/leksvik-rama-lozka...800788557.html
Takie mi się marzy dla Zosi ale juz jak będziemy jej kiedyś pokoik robili
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:16   #3088
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Ja mam taką sukienke tylko odwrotnie kolorystyczną jak ta z lewej
http://blogmkm.files.wordpress.com/2...wiazdka229.jpg
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:27   #3089
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
No ja tez najczesciej w sobotę, i jutro też bedzie, do ciasta daje troche ziół prowansalskich, a pizza będzie z pieczarkami, oliwkami, serem feta, pomidorami, cebula i paprykąno i do tego standardowo sos czosnkowy. A dzisiaj dla nas pomidorówa, a dla tz żurek z paczki z gotowanym jajkiem i grzankami, bo mi się nie chce
ja robie pizze z pieczarkami, kurczakiem, kukurydzą, groszkiem, papryką i posypuje startym zóltym serem. Przed nałożeniem składników ciasto smaruje sosem pomidorowym.
Ja tez robie sos czosnkowy.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Izazula- Adamek ma być na rtl-u ale nie wiadomo czy nie zablokują. Jeżeli na rtl zablokują to można jeszcze w cyfrowym polsacie na jakims tam kanale obejrzeć, tylko że trzeba go odblokować. Odblokowanie 40 zł kosztuje.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:33   #3090
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

moja je wszystko, zwlaszcza ze jak ja puszcze do przedszkola to nikt jej gotowal osobno nie bedzie, a tu u nas jest tylko jeden zlobek prywatny i nie sa tam tylko maluchy tylo wszystkie dzieciaki sa razem i jedza to samo.
Poza tym ma sie dobrze i wpierdziela az jej sie uszy trzesą


Swoje drewniane Oliwia rozpierdzielila wyskakala tak ze wpadla:P i je polamala, tz polke z niego zrobil:P

ciuchow to nawet za duzo kupwoac nie bede, ja po oliwii wydalam ale kuzynka ma pelno workow , ktorych nawet nie zdazy malej zalozyc i nie kazala mi NIC kupowac.
Takze cos kupoimy ale nie za duzo pewnie na poczatek.

Tu jest powierzchnia spania 70-pare cm, i akurat na razie takie bedzie dobre, zawsze na noc moge jej klasc materac z lozeczk na to , zreszta zobaczmy .
JAK PRZYJDZIE WKLEJE FOTY.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

my pizze zawsze jemy "pol na pol" ja ser pieczarki szynka, a tz roznie.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.