mój makijaż ślubny to porażka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 19:46   #1
Lew82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3

mój makijaż ślubny to porażka


Tak jak w tytule mój makijaż ślubny był okropny. Nie mogę teraz oglądać zdjęć. Płakać mi się chce jak je widzę. Co prawda nie mam jeszcze tych profesjonalnych od fotografa. Liczę że może na tych zdjęciach jakoś względnie wyglądam.
Może opiszę co w moim makijażu było nie tak. Przede wszystkim mam mocne cienie pod oczami, które nie były zamaskowane a nawet zrobiły się ciemniejsze od osypującgo się cienia do powiek. Puder był za ciemny (mam jasną karnację), widać wielką różnicę między pomarańczową twarzą a bladym dekoldem. No i trzecia sprawa to okropne ciemne i grube kreski na powiekach.
Nie tak to sobie wszystko wyobrażałam.
Najgorsze jest to, że miałam robiony makijaż próbny przez tą samą osobę (znajoma kuzynki, pierwszy raz robiła makijaż ślubny) i był jeszcze gorszy niż ślubny. Nie wiem dlaczego już wtedy nie zrezygnowałam. Jestem nieśmiałą osobą i trudno mi było przeciwstawić się całej mojej rodzinie, której się podobało. Mówili, że makijaż ślubny ma się odróżniać od tego codziennego.
Podczas wesela nie zwracałam na to uwagi bo nie było czasu, cały efekt zobaczyłam dopiero na zdjęciach. Wyglądał ciężko i nie pasował do mojej delikatnej sukienki.
W sumie to nie wiem po co to piszę bo i tak nie możecie mnie pocieszyć bez oglądnięcia zdjęć. Może chociaż przestrzegę niektóre dziewczyny przed wpadką.
Lew82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 20:07   #2
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Przykro mi ale możesz mieć pretensję jedynie do siebie. Skoro nie byłaś zadowolona już z próbnego makijażu to było się zdecydować na kosmetyczkę i nie ma tu nic do rzeczy że jesteś nieśmiała. Dziwię się, ze dziewczyny decydują się na makijaż zrobiony u kogoś tam po katach aby było taniej. Przecież takie osoby zazwyczaj nie mają pojęcia o retuszowaniu buzi, nie wspominając już o tym, że jakość kosmetyków jest pewnie strasznie niska. najlepiej pokaż zdjecia. Jedyne z czym sięzgodzę, to to, że faktycznie, makijaż ślubny musi być ciemniejszy, inaczej nie będzie go widać na fotach.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 21:59   #3
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Cytat:
Napisane przez Lew82 Pokaż wiadomość
Tak jak w tytule mój makijaż ślubny był okropny. Nie mogę teraz oglądać zdjęć. Płakać mi się chce jak je widzę. Co prawda nie mam jeszcze tych profesjonalnych od fotografa. Liczę że może na tych zdjęciach jakoś względnie wyglądam.
Może opiszę co w moim makijażu było nie tak. Przede wszystkim mam mocne cienie pod oczami, które nie były zamaskowane a nawet zrobiły się ciemniejsze od osypującgo się cienia do powiek. Puder był za ciemny (mam jasną karnację), widać wielką różnicę między pomarańczową twarzą a bladym dekoldem. No i trzecia sprawa to okropne ciemne i grube kreski na powiekach.
Nie tak to sobie wszystko wyobrażałam.
Najgorsze jest to, że miałam robiony makijaż próbny przez tą samą osobę (znajoma kuzynki, pierwszy raz robiła makijaż ślubny) i był jeszcze gorszy niż ślubny. Nie wiem dlaczego już wtedy nie zrezygnowałam. Jestem nieśmiałą osobą i trudno mi było przeciwstawić się całej mojej rodzinie, której się podobało. Mówili, że makijaż ślubny ma się odróżniać od tego codziennego.
Podczas wesela nie zwracałam na to uwagi bo nie było czasu, cały efekt zobaczyłam dopiero na zdjęciach. Wyglądał ciężko i nie pasował do mojej delikatnej sukienki.
W sumie to nie wiem po co to piszę bo i tak nie możecie mnie pocieszyć bez oglądnięcia zdjęć. Może chociaż przestrzegę niektóre dziewczyny przed wpadką.
popros fotografa zeby troszke te bardziej razace wpadki na zdjeciach poretuszował photoshop czyni cuda moze idz i obejrzyj i powiesz mu zeby ciut ciut poprawił dla fotografa to pestka a ty bedzies zmogła ogladac zdjecia pokaż zdjecia moze tylko ty masz takie wrazenie
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:01   #4
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

właśnie pokaż, może nie było tak źle...
pocieszę Cię, że mój według moich znajomych też nie należał do najlepszych, bo go nie było widać
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.

Edytowane przez diya1983
Czas edycji: 2009-11-09 o 08:55
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 14:21   #5
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Jak bedziesz mieć zdjecia to pokaż,napewno nie jest tak źle. Ja swoj tez uwazałam ze jest za słaby,za delikatny i na zdjeciach wogóle go nie widać zwłaszcza w pozniejszych godzinach ale inni (goście) mowią ze bylo ok i ze to ja tylko widze ten "defekt" makijażowy. Moze w twoim przypadku tez tak jest.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 19:58   #6
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Przecież po pomalowaniu Cię widać było jak makijaż wygląda, skoro Ci się nie podobało już na próbnym, to doprawdy nie wiem do kogo innego mogłabyś mieć pretensje, jak nie do siebie Poza tym gdzie była świadkowa? Może nie było tak źle, skoro nikt nie zwrócił Ci uwagi? Poproś fotografa o retusz, bo teraz to nic innego się już nie da rozbić
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:08   #7
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Czasu nie da się cofnąć, ja na twoim miejscu zmyłabym makijaż i zrobiła po swojemu, może by nie wyglądał profesjonalnie ale też na pewno nie tragicznie.Pokaż jakieś zdjęcie, może nie było tak źle?
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 21:30   #8
Lew82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Przykro mi ale możesz mieć pretensję jedynie do siebie. Skoro nie byłaś zadowolona już z próbnego makijażu to było się zdecydować na kosmetyczkę i nie ma tu nic do rzeczy że jesteś nieśmiała. Dziwię się, ze dziewczyny decydują się na makijaż zrobiony u kogoś tam po katach aby było taniej. Przecież takie osoby zazwyczaj nie mają pojęcia o retuszowaniu buzi, nie wspominając już o tym, że jakość kosmetyków jest pewnie strasznie niska. najlepiej pokaż zdjecia. Jedyne z czym sięzgodzę, to to, że faktycznie, makijaż ślubny musi być ciemniejszy, inaczej nie będzie go widać na fotach.
Zgadza się, że wina jest tylko moja. Żeby tylko dało się cofnąć czas.
Na tę osobę zdecydowałam się nie ze względu na oszczędności ale po porostu nie znałam nikogo innego i nie orientowałam się kto w mojej okolicy zajmuj się czymś takim.
A kosmetyki były firmy Avon. Mój puder z Revlonu (kupiony specjalnie na tę okazję) był "zły" (wg tej pani), a przecież pani w sklepie długo pomagała dobrać kolor. Do dziś nie rozumiem dlaczego nie pasował, używam go teraz na co dzień i super kryje i matuje.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez mona_ja Pokaż wiadomość
Czasu nie da się cofnąć, ja na twoim miejscu zmyłabym makijaż i zrobiła po swojemu, może by nie wyglądał profesjonalnie ale też na pewno nie tragicznie.Pokaż jakieś zdjęcie, może nie było tak źle?
Tak początkowo myślałam, że zrobię ale naprawdę nie było już na to czasu.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

W najbliższym czasie postaram się dodać zdjęcie.
Lew82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 14:47   #9
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

ja mam podobny problem tylko, ze sprawa tyczy sie zdjęć, robił je niby profesjonlany fotograf, polecony przez moja swiadkową, a moim zdaniem zrobił te zdjęcia fatalnie,na dodatek do albumu wkleił te najgorsze, co mamy głupie miny albo takie co widać taśmy przy kosciele(bo remont był), no fatalnie, ale trudno a co do makijażu ja robiłam sobie sama makijaż i byłam zadowlona. byłam na próbnym u kosmetyczki ale pomalowała mnie tak delikatnie, że wogóle nic nie było widać, na dodatek kosmetykami soraya i makijaż zszedł mi po godzinie, dlatego zadzowniłam do niej i odmówilam. swój makijaż zrobiłam kosmetykami max factora+ podkład revlonu i trzymał się cała noc
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 01:55   #10
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

I jak rozwiązała się sprawa ze zdjęciami? Jesteś zadowolona czy nie? Planujesz wstawić fotkę?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 08:52   #11
villk
Przyczajenie
 
Avatar villk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Lew napisała: "Przede wszystkim mam mocne cienie pod oczami, które nie były zamaskowane a nawet zrobiły się ciemniejsze od osypującego się cienia do powiek. Puder był za ciemny (mam jasną karnację), widać wielką różnicę między pomarańczową twarzą a bladym dekoltem."

To chyba najczęściej spotykane błędy. Szokujące nawet ze względów estetycznych. Byłam kiedyś świadkiem malowania w ten sposób. Osypany cień został przez Panią (z salonu!?) zaklajstrowany podkładem. Do dziś nazywamy to z Sis "efektem pandy".

Inna Pani wizażystka (dyplomowana!) malowała Pannę Młodą prawie po ciemku, pozlepiała rzęsy i nałożyła żółty podkład.

Trudno o dobre wizażystki.
__________________
FOTOGRAFIA Bubble Factory Fabryka Marzeń Wierzymy w bajki. Realizujemy marzenia.
villk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:57   #12
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

trudno, ale przecież zawsze można źle wykonany makijaż zmyć i nałożyć delikatnie po swojemu
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 10:32   #13
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Trudno o dobrą wizażystkę - to fakt. Jest spora grupa dziewczyn, które jak już kupiły sobie dwa pędzle i parę cieni z Avonu, to myślą, ze mogą robić profesjonalne makijaże... A ani o technice ani o estetyce pojęcia nie mają.

Moja przyjaciołka wychodziła za mąż dwa lata tamu. Do ślubu malowałam ją ja, bo makijaż ślubny babka z salonu jej zrobiła taki, że dziewczyna wyglądała, jakby ledwo co z trumny wstała... Też nie jestem wizażystką zawodową, niestety, ale chyba mi Bozia poczucie estetyki jako takie dała, do tego po uważnej lekturze wizażu nabyłam parę świetnych kosmetyków, no i efekt był naprawdę zadowalający.

Czasem może lepiej w takiej sytuacji jak się nie ma za bardzo wyboru wizażystki zrobić makijaż samej lub z pomocą bliskiej osoby, która szczerze oceni, doradzi i nie pozwoli pannie młodej wyglądać jak panda.
Tylko podstawa:
- bazy pod podkład i przede wszystkim pod cienie- żeby makijaż był trwały
- kolor podkładu i pudru dobrany do odcienia skóry buzi i dekoltu
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 14:18   #14
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Mnie malowała koleżanka, zupełnie nie doświadczona, ale makijaż miałam cudny i trzymał się całą noc. najlepiej zainwestować w dobre kosmetyki i samemu zrobić,albo pójść do dobrej,polecanej kosmetyczki.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 13:35   #15
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Moim zdaniem, udany makijaż w większym stopniu zalezy od dobrych kosmetyków. Więć jeśli idziemy do kosmetyczki, pierwsze co to pytamy na jakich kosmetykach pracuje. Soraya nie należą do tych z górnej pólki i musimy się liczyć, że taki makijaż, choć być może ładny to długo się nie utrzyma. Poza tym podstawą jest bardzo dobry podkład, bo to on trzyma cienie i całą resztę na miejscu
Ja kiedyś wypróbowałam jedną kosmetyczkę przed ślubem znajomej i na próbny iśc nie muszę. Zapłacę 100 zł, ale choć wiem za co. Za puder Matisa czy cienie Gosha. No i moim zdaniem porządnej kosmetyczce taki makijaż musi zając około godziny.
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 13:51   #16
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, udany makijaż w większym stopniu zalezy od dobrych kosmetyków. Więć jeśli idziemy do kosmetyczki, pierwsze co to pytamy na jakich kosmetykach pracuje. Soraya nie należą do tych z górnej pólki i musimy się liczyć, że taki makijaż, choć być może ładny to długo się nie utrzyma. Poza tym podstawą jest bardzo dobry podkład, bo to on trzyma cienie i całą resztę na miejscu
Ja kiedyś wypróbowałam jedną kosmetyczkę przed ślubem znajomej i na próbny iśc nie muszę. Zapłacę 100 zł, ale choć wiem za co. Za puder Matisa czy cienie Gosha. No i moim zdaniem porządnej kosmetyczce taki makijaż musi zając około godziny.
Moim zdaniem Twoje myślenie jest bardzo stereotypowe. Już tłumaczę, dlaczego Po pierwsze: kosmetyki ze średniej półki mogą być trwalsze niż te z górnej. Nawet w niskiej półce znajdzie się jakieś perełki, co udowadnia m.in. KWC Dlatego jeśli wizażystka wie, że baza Soraya jest dużo trwalsza niż np. baza Diora, to dlaczego ma używać Diora? Bo jest droższy? Bzdura
Po drugie: makijaż nie musi trwać godzinę. Średnia wizażystka może mazać Cię dwie godziny i wyjdzie brzydko, a dobra wizażystka umaluje Cię świetnie i dokładnie w pół godziny.
Niepotrzebnie siejesz stereotypy
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:55   #17
M25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 016
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Cześć dziewczyny, chciałam się podzielić z Wami moimi przemyśleniami dotyczącymi makijażu ślubnego robionego u kosmetyczki Przed moim ślubem byłam na makijażu próbnym (i chwała mi za to) i miałam wykonane trzy makijaże przez trzy różne kosmetyczki i żaden mi się nie podobał !!! Nie wyobrażam sobie sytuacji gdybym zrezygnowała z próby i przyszła w dniu ślubu na makijaż... w efekcie pomalowałam się sama, swoimi sprawdzonymi kosmetykami i było super! A co do podkładu to polecam REVLON, jest drogi (70zl) ale utrzymuje sie na twarzy bez połyski nawet 16 godzin... i doskonale maskuje niedoskonałości..
__________________
Codziennie mnie zachwyca Twoje maleńkie życie..
M25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 11:33   #18
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

hej!
Droga Lew82, musze ci sie przyznac ze moj makijarz probny przed slubem tez mi sie nie podobal ale dogadalam sie z wizazystka i wyszlo tak jak chcialam..
jesli chodzi o sytuacje po..mysle ze nie moze byc tak zle,naprawde! jak tutaj juz wczesniej zostalo zasugerowane - porozmawiaj z forografem i on bedzie w stanie wyretuszowac zdjecia tak ze nie bedzie sladu po tym z czego nie jestes zadowolona - photoshop daje takie mozliwosci ze jesli tylko bedziesz chciala to mozna ci wirtualnie calkiem nowy makijaz namalowac - bedzie dobrze!
buziaki
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 12:28   #19
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Ja trafiłam na prawdziwą profesjonalistkę, więc spokojnie spałam przed weselem. Używa tylko profesjolanych kosmetyków i jest bardzo dokładna. Piszecie dziewczyny, że cien obsypywał się pod oczami. Moja wizażystka najpierw pomalowała mi oczy, później oczyściła skórę pod oczami i dopiero nałożyła podkład więc nie było opcji aby do czegoś takiego doszło.
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 20:07   #20
mala80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 14
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

ja po swoim makijażu próbnym uciekałam żeby mnie ludzie nie widzieli Tak Doda wyszła fioletowo różowa Ślub był w rodzinnym miasteczku więc po tym próbnym stwierdziłam że kupuję dobre kosmetyki i biorę lekcję u poleconej wizażystki w miejscu gdzie mieszkam. Z efektu jestem zadowolona - zostały mi cenne uwagi które wykorzystuje do dzis i sprawdzony makijaż, który też powielam przy dużych okazjach. Aha - podkład Revlon - super sprawa, ale ja wpadłam na lepszy pomysł - dobrałam odcień Smashboxa i odwiedziłam kilka perfumerii gdzie dałam sobie zrobic próbki - starczyło na wesele, poprawiny, sesję i próby przed .
mala80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 14:02   #21
antoda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 33
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Makijaż ślubny musi być dobrany nie tylko do buzi, typu urody, ale też do sukni. Inaczej maluje się Panią Młodą, która ma śnieżnobiałą koronkową sukienkę, a inaczej Panią w beżowej satynie. Nie zgadzam się z opinią, że tylko profesjonalna kosmetyczka może zrobić dobry makijaż. Ja brałam ślub kilka lat temu, i zapłaciłam 90 zł u profesjonalnej kosmetyczki. Nie robiłam próbnego, bo szkoda mi było kasy, i bardzo się bałam jaki będzie wynik tego malowania, ale miałam szczęście bo wyszedł bardzo ładnie. Niestety nie wiem jakiej marki były kosmetyki. Lepiej jednak zrobić próbny i mieć pewność. Tak zrobiła moja kuzynka. Ją pomalowała znajoma, kosmetykami z oriflame.I było super do rana. Dziewczyny, bez względu na to czy maluje Was fachowa kosmetyczka, czy świadkowa czy jakaś osoba pokątna, Zróbcie makijaż próbny, i decydujcie czy jest dobrze czy nie. Jeśli jest źle, to albo poproście tą samą osobę co chcecie poprawić, albo poszukajcie innej, a w żadnym wypadku nie zgadzajcie się na to, żeby w tym bardzo ważnym i wyjątkowym dniu ktoś Wam dyktował jak macie wyglądać
__________________
my.oriflame.pl/oridanuta
antoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 15:32   #22
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Cytat:
Napisane przez M25 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chciałam się podzielić z Wami moimi przemyśleniami dotyczącymi makijażu ślubnego robionego u kosmetyczki Przed moim ślubem byłam na makijażu próbnym (i chwała mi za to) i miałam wykonane trzy makijaże przez trzy różne kosmetyczki i żaden mi się nie podobał !!! Nie wyobrażam sobie sytuacji gdybym zrezygnowała z próby i przyszła w dniu ślubu na makijaż... w efekcie pomalowałam się sama, swoimi sprawdzonymi kosmetykami i było super! A co do podkładu to polecam REVLON, jest drogi (70zl) ale utrzymuje sie na twarzy bez połyski nawet 16 godzin... i doskonale maskuje niedoskonałości..
witam a ja mam odmienne zdanie na temat podkładu REVLON obecnie z niego korzystam, do cery tłustej i mieszanej i wcale nie jest taki rewelacyjny nie zakrywa niedoskonałości może osobą które mają bardzo ale to bardzo znikome zmiany na twarzy to wyretuszuje. Przy niewiele większych zmianach już widać co się ma na twarzy. Jeśli chodzi o matowienie to daje 7/10
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:12   #23
antoda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 33
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
I jak rozwiązała się sprawa ze zdjęciami? Jesteś zadowolona czy nie? Planujesz wstawić fotkę?
Też jestem ciekawa tych zdjęć, wrzuć proszę kilka
__________________
my.oriflame.pl/oridanuta
antoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 21:58   #24
Stylished
Raczkowanie
 
Avatar Stylished
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Cytat:
Trudno o dobrą wizażystkę - to fakt. Jest spora grupa dziewczyn, które jak już kupiły sobie dwa pędzle i parę cieni z Avonu, to myślą, ze mogą robić profesjonalne makijaże... A ani o technice ani o estetyce pojęcia nie mają.
Moim zdaniem nie trudno-tylko zależy gdzie się je szuka. Ja swoje wizażystki do sesji zdjeciowych szukam na portalu który mam w opisie- pierw widzę ich portfolio - to widzę jak malują Jeszcze nie trafiłam ( nie wybrałam) takiej z której byłabym nie zadowolona- na szczęście.Takze polecam ten portal w poszukiwaniu utalentowanyuch dziewczyn( szuka sie miastami)Te bardziej zdolne-u nich makijaż to koszt ok. 100 zł-150zł ale warto bo trzyma się nawet cały dzień

Raz trafilam na dobrą w drogerii co malowałaPięknie mnie umalowała( choc liczylam na to ze nie bedzie nieudany, alerównie dobrze mógłby mi nie podpasować) ale jako ze szłam jako gosc to poszlam na ryzyko- gdyby bylo fatalnie poprosiłabym o zmycie go i umalowanie poprawne.
Po wszystkim wzielam od niej namiary- zeby mi mogla umalowac modelke w razie potrzeby do sesji

co do autorki- widze ze wątek stary wprawdzie- ale tak jak dziewczyny wyżej pisały- fotki z wesela jesli ma się na płycie- moze odpowiednio w photoshopie poprawic dobry fotograf. Kolor będzie zmieniony, ujednolicony, cienie zlikwidowane- wszystko może byc odpowiednio zretuszowane wg uznania.
__________________
You're so crazy...Im crazy too....crazy is good

Stylished jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 14:46   #25
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Jak robicie dziewczyny próbny makijaż u obojętnie jakiej osoby, zawsze mówcie co wam się nie podoba, co podoba w końcu za to płacicie. i po to on jest. Dzieki takiemu makijażowi moja kuzynka przekonała się ze mimo dobrej marki tuszu jednak jej oczy powiedziały "nie" i jej strasznie łzawiły.
Więc ja najbardziej jestem za próbnym.
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 15:31   #26
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Zauważyłam, że wcale wytłumaczenie makijażystce czego się chce nie pomaga. Ja na przykład nie chciałam mocnego makijażu, podkreśliłam że chce mieć zaakcentowane usta, dobry podkład matujący i podkreślone rzęsy mocno. Poprosiłam o doklejenie kępek. Po doklejeniu czułam się jak drag guen. Rzęsy były długie pod same brwi :/ pod spodem zaś w ogóle nie podkreślone. No efekt końcowy był beznadziejny. Przeraziłam się. Poprosiłam ją natychmiast o skrócenie rzęs. Ostatecznie i tak poprawiłam po swojemu. Następnym razem makijaż zrobiłabym sama .
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 16:19   #27
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że wcale wytłumaczenie makijażystce czego się chce nie pomaga. Ja na przykład nie chciałam mocnego makijażu, podkreśliłam że chce mieć zaakcentowane usta, dobry podkład matujący i podkreślone rzęsy mocno. Poprosiłam o doklejenie kępek. Po doklejeniu czułam się jak drag guen. Rzęsy były długie pod same brwi :/ pod spodem zaś w ogóle nie podkreślone. No efekt końcowy był beznadziejny. Przeraziłam się. Poprosiłam ją natychmiast o skrócenie rzęs. Ostatecznie i tak poprawiłam po swojemu. Następnym razem makijaż zrobiłabym sama .
A wcześniej robiłam u tej makijażystki próbny makijaż??
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 14:12   #28
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Cytat:
Napisane przez lilia8843 Pokaż wiadomość
A wcześniej robiłam u tej makijażystki próbny makijaż??
Niet. Widziałam prace, pokazałam zdjęcie makijażu, przedstawiłam swoje oczekiwania z tym, że zaczęła realizować swoje wizję. Chyba jak się pokaże czarno na białym czego się chce i wytłumaczy to powinno być okej. Z tego co czytam na wątku próbny makijaż nie gwarantuje satysfakcji.
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 13:10   #29
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
Niet. Widziałam prace, pokazałam zdjęcie makijażu, przedstawiłam swoje oczekiwania z tym, że zaczęła realizować swoje wizję. Chyba jak się pokaże czarno na białym czego się chce i wytłumaczy to powinno być okej. Z tego co czytam na wątku próbny makijaż nie gwarantuje satysfakcji.
No tak ale na tym zdjęciu które pokazałaś .zapewne były: inny kształt twarzy, oczu, inny kolor tęczówki,odcień skóry, włosów. itdWizażystka ma inną palete cieni więc to już jest coś innego.
Osoba która robi makijaż powinna doradzić , ale być szczerym np. że nie będzie "pani " tak samo wyglądała jak na zdjęciu bo ponieważ......
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 17:18   #30
sarabobko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 72
Dot.: mój makijaż ślubny to porażka

Ja kiedyś skorzystałam z usług wizażystki, wprawdzie nie przed swoim ślubem, ale szłam jako gość. Pani się uparła, ze musi mi podkreslic oczy i usta bo jak sie do zdjęc pozuje to musi być mocniejszy makijaż! bo to będzie ładnie wyglądało... nie byłam zadowolona. Zdjęcia zdjęciami ale nie chce się czuć jak transwestyta. Pytała o kolor sukienki i butów, żeby dobrać makijaż ale nie zauważyła, ze ta gama w makijażu nie koniecznie się na mnie sprawdzi. Około 23 godziny puder i podkład na nosie zaczęły prześwitywać, a mam popekane naczynka i nie wyglądąło to ładnie. Poza tym mam rzęsy proste ja drut nie podkręciła mi ich zalotką i jakbym się nie przypomniała to by tego nie zrobiła.

Na własny slub mam już namiary na inną panią, ale chyba na kartce jej wypisze co chcę, a czego nie, żeby nie było tragedii. Mam taki typ urody i rysy, że sprawdzają sie na mnie tylko kolory naturalne, brązy beże i delikatne cieliste róże, mam nadzieję, ze przekonam wizażystkę żeby umalowała mnie po mojemu.
sarabobko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-02 16:00:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.