Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-06, 10:16   #2701
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja do cukierkowych rozy daje Amethyst i jest

Fajnie, ze Tobie puder przypasował, poluj na letnia limitke w kolorze rozowym
No nie!! Będę musiała się zainteresować sprawą

Właśnie przypomniałam sobie że mam rozświetlacz Mary Kay który dostałam kiedyś od taty. Nie podobało mi się że jest mocno pudrowy, ale jak spryskam pędzel z produktem wodą przed nałożeniem na twarz to jest naprawdę super.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marykay.jpg (39,1 KB, 68 załadowań)
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 14:48   #2702
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
No nie!! Będę musiała się zainteresować sprawą

Właśnie przypomniałam sobie że mam rozświetlacz Mary Kay który dostałam kiedyś od taty. Nie podobało mi się że jest mocno pudrowy, ale jak spryskam pędzel z produktem wodą przed nałożeniem na twarz to jest naprawdę super.
Ładny Nakładanie zwilżonym pędzlem podbija świetlistość rozświetlaczy, tak samo jak spryskanie już gotowego makijażu, no i zbiera tą pudrowość z twarzy
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 15:19   #2703
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ładny Nakładanie zwilżonym pędzlem podbija świetlistość rozświetlaczy, tak samo jak spryskanie już gotowego makijażu, no i zbiera tą pudrowość z twarzy
Bardzo często tak robię Nie mogę natomiast patrzeć jak ktoś najpierw spryskuje pędzel a potem wkłada go w produkt. Szczególnie jeśli nie jest to czysta woda a np. fix+ z maca, od razu mam przed oczami zniszczony produkt.

Ten zestaw Becca bardzo fajny Porównując Champagne Pop z Opal dużej różnicy nie ma, Opal jest bardziej różowo-beżowy, połysk daje zdecydowanie chłodniejszy ale sam w sobie (tak samo jak C Pop) jest dość ciemny. Dla bardzo jasnych cer się nie nada.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 13:32   #2704
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Bardzo często tak robię Nie mogę natomiast patrzeć jak ktoś najpierw spryskuje pędzel a potem wkłada go w produkt. Szczególnie jeśli nie jest to czysta woda a np. fix+ z maca, od razu mam przed oczami zniszczony produkt.

Ten zestaw Becca bardzo fajny Porównując Champagne Pop z Opal dużej różnicy nie ma, Opal jest bardziej różowo-beżowy, połysk daje zdecydowanie chłodniejszy ale sam w sobie (tak samo jak C Pop) jest dość ciemny. Dla bardzo jasnych cer się nie nada.
Też nie lubię wkładać mokrych pędzli w produkt. Najpierw nabieram, a potem spryskuję.

Wg mnie między C Pop a Opalem jest jednak spora różnica, ale to najlepiej widać jak się dużo nałoży. C Pop jest takim żółtym złotem, Opal jest na ciemnej bazie, faktycznie lepszy do średnich i ciemniejszych karnacji, ale w rozsądnej ilości może i na jasnej będzie się sprawdzał. C Pop ładną taflę dawał co zdjęcie nie oddaje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Becca rozśw..jpg (147,2 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Becca rozśw.2.jpg (120,2 KB, 101 załadowań)
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 13:51   #2705
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Też nie lubię wkładać mokrych pędzli w produkt. Najpierw nabieram, a potem spryskuję.

Wg mnie między C Pop a Opalem jest jednak spora różnica, ale to najlepiej widać jak się dużo nałoży. C Pop jest takim żółtym złotem, Opal jest na ciemnej bazie, faktycznie lepszy do średnich i ciemniejszych karnacji, ale w rozsądnej ilości może i na jasnej będzie się sprawdzał. C Pop ładną taflę dawał co zdjęcie nie oddaje.
Czy ja dobrze widzę? Kremowy opal jest bez żółci? Bo na swatche bardziej mi sie podoba od prasowanca.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 13:54   #2706
kunegunda_01234
Zadomowienie
 
Avatar kunegunda_01234
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Hej! Witam się ja się tak nakrecilam na rozswietlacze prasowane becci, weszłam do S zeswatchować i jakieś takie :/ mało tafli, duże drobinki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica :
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9417/

Edytowane przez kunegunda_01234
Czas edycji: 2017-06-07 o 13:58
kunegunda_01234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 13:56   #2707
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze widzę? Kremowy opal jest bez żółci? Bo na swatche bardziej mi sie podoba od prasowanca.
Wg mnie taki sam jest, kwitnęlam ostatnio 30min w Sephorze, oglądając wszystkie opale (ostatecznie to trio z prasowanym wzięłam), efekt identyczny, a na ręce dłużej prasowany się utrzymał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-07, 14:02   #2708
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez kunegunda_01234 Pokaż wiadomość
Hej! Witam się ja się tak nakrecilam na rozswietlacze prasowane becci, weszłam do S zeswatchować i jakieś takie :/ mało tafli, duże drobinki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Malo tafli?! chyba przeciwnie
Jedne znajbardziej taflowatych rozświetlaczy jakie widziałam. Drobinek tez nie widzę na żywo na buzi.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Wg mnie taki sam jest, kwitnęlam ostatnio 30min w Sephorze, oglądając wszystkie opale (ostatecznie to trio z prasowanym wzięłam), efekt identyczny, a na ręce dłużej prasowany się utrzymał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może taki wyszedł na swatche pod wpływem kata padania światła.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-06-07 o 14:01
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 14:19   #2709
kunegunda_01234
Zadomowienie
 
Avatar kunegunda_01234
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Malo tafli?! chyba przeciwnie
Jedne znajbardziej taflowatych rozświetlaczy jakie widziałam. Drobinek tez nie widzę na żywo na buzi.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------



To może taki wyszedł na swatche pod wpływem kata padania światła.
No też się zdziwiłam :/ może kwestia światła w każdym razie myślę że zrobię do nich jeszcze jedno podejście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica :
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9417/
kunegunda_01234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 14:28   #2710
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

U mnie różnica wypada tak, napakowałam sporo i zrobiłam zdjęcie z fleszem, C Pop po lewej, Opal po prawej. Kremowy Opal mnie nie porwał, za delikatny efekt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg becca.jpg (56,4 KB, 96 załadowań)
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 14:47   #2711
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze widzę? Kremowy opal jest bez żółci? Bo na swatche bardziej mi sie podoba od prasowanca.
Raczej takie same, ale różnie może wyglądać zależy jak się światło pada

Cytat:
Napisane przez kunegunda_01234 Pokaż wiadomość
Hej! Witam się ja się tak nakrecilam na rozswietlacze prasowane becci, weszłam do S zeswatchować i jakieś takie :/ mało tafli, duże drobinki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj mnie prasowany C Pop zaskoczył taflą, bo wcześniej akurat tego testera nie dorwałam, śliczna tafla, najmniej pudrowy się okazał.

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
U mnie różnica wypada tak, napakowałam sporo i zrobiłam zdjęcie z fleszem, C Pop po lewej, Opal po prawej. Kremowy Opal mnie nie porwał, za delikatny efekt.
Na Twoim zdj. faktycznie mała różnica, nieznacznie C Pop żółciejszy. Ja to testera naładowałam po całości co by dobrze było widać
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-07, 15:02   #2712
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Raczej takie same, ale różnie może wyglądać zależy jak się światło pada


Wczoraj mnie prasowany C Pop zaskoczył taflą, bo wcześniej akurat tego testera nie dorwałam, śliczna tafla, najmniej pudrowy się okazał.



Na Twoim zdj. faktycznie mała różnica, nieznacznie C Pop żółciejszy. Ja to testera naładowałam po całości co by dobrze było widać
Nie widać na zdjęciu ale ja tam nałożyłam chyba z 5 warstw One się bardzo różnią w opakowaniach, na dłoni i na twarzy już nie tak bardzo, myślę że jak ktoś ma jeden z nich to drugi może sobie darować. U mnie C Pop wygląda lepiej bo jestem bardzo żółta, Opal będzie dla mnie fajny do bardziej stonowanych makijaży (na co dzień lecę w pomarańcze, brzoskwinie itd). Na zdjęciu mały to Opal, widać od razu jak wyglądają denka normalnego a miniatury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w opakowaniu.jpg (22,4 KB, 75 załadowań)
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 15:15   #2713
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Nie widać na zdjęciu ale ja tam nałożyłam chyba z 5 warstw One się bardzo różnią w opakowaniach, na dłoni i na twarzy już nie tak bardzo, myślę że jak ktoś ma jeden z nich to drugi może sobie darować. U mnie C Pop wygląda lepiej bo jestem bardzo żółta, Opal będzie dla mnie fajny do bardziej stonowanych makijaży (na co dzień lecę w pomarańcze, brzoskwinie itd). Na zdjęciu mały to Opal, widać od razu jak wyglądają denka normalnego a miniatury
Zdjęciem ciężko oddać kolory. C Pop jest taki jedno wymiarowy wg mnie. W Opalu widać tą różową bazę i idzie bardziej w beż. Takie beżowe złoto ale na twarzy to raczej nie będzie widać.

Miniaturki są słodkie fajnie, że można kupić takie mniejsze produkty, widziałam wczoraj i z Benefitu róż i brązer, duo Nars Orasm z Laguną, oczywiście tusze i też parę baz jest.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 15:24   #2714
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Zdjęciem ciężko oddać kolory. C Pop jest taki jedno wymiarowy wg mnie. W Opalu widać tą różową bazę i idzie bardziej w beż. Takie beżowe złoto ale na twarzy to raczej nie będzie widać.

Miniaturki są słodkie fajnie, że można kupić takie mniejsze produkty, widziałam wczoraj i z Benefitu róż i brązer, duo Nars Orasm z Laguną, oczywiście tusze i też parę baz jest.
To ja mam odwrotne odczucia, w C Pop widze i złoto i brzoskwinię Miniatury są super, gdyby był ten mini rozświetlacz w kolorze rose gold to też bym wzięła.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 16:18   #2715
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Rose gold bardzo ładny, ale też, przynajmniej dla mnie, sporo za ciemny. Natomiast był w dobrej cenie długi czas na olx w płynie, ale to to już w ogóle. Ten w pudrze lekka ręką nałożony to jako tako, ale płynny nie, a szkoda.

A ma ktoś ogóle płynny albo wszystkie trzy formuły i porówna trwałość?

Jutro w USA wychodzi sześć nowych kolorów. A u nas pojawily się bronzery i na siostrzanym wątku czytałam, że są już palety z Chrissy, bardzo mi się podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 17:06   #2716
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Rose gold bardzo ładny, ale też, przynajmniej dla mnie, sporo za ciemny. Natomiast był w dobrej cenie długi czas na olx w płynie, ale to to już w ogóle. Ten w pudrze lekka ręką nałożony to jako tako, ale płynny nie, a szkoda.

A ma ktoś ogóle płynny albo wszystkie trzy formuły i porówna trwałość?

Jutro w USA wychodzi sześć nowych kolorów. A u nas pojawily się bronzery i na siostrzanym wątku czytałam, że są już palety z Chrissy, bardzo mi się podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam miniaturkę płynną i w ogóle mi się nie utrzymała wczoraj. Muszę jeszcze popróbować ale dla mnie ogólnie za delikatny jest ten efekt.

Ta paleta Chrissy jest niesamowita, są stacjonarnie czy przez internet?
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 17:23   #2717
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
U mnie różnica wypada tak, napakowałam sporo i zrobiłam zdjęcie z fleszem, C Pop po lewej, Opal po prawej. Kremowy Opal mnie nie porwał, za delikatny efekt.
Jak ja swatchowałam to u mnie miedzy Cpop a Opal na reku roznica była spora, dlatego chyba capne mini Opal
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 17:24   #2718
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ta paleta Chrissy jest niesamowita, są stacjonarnie czy przez internet?
Ktora to paleta?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 17:26   #2719
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktora to paleta?
2 rozświetlacze, bronzer i róż https://www.beccacosmetics.com/shop/...palette.html#0
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-07, 17:44   #2720
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Dziekuje
A to widziałam juz jakis czas w necie, ale swatche mnie nie uwiodły, byc moze na zywo na ryjku inaczej mogłoby byc chociąz Rose Gold i tak za ciemny.

Obejrzalam bronzery na stronie, najwyzej 2 mnie zaciekawiły, reszta kolory jakies dziwne, ale oczywiscie to tylko zdjecia, musze zmacac w sklepie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 17:58   #2721
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Malo tafli?! chyba przeciwnie
Jedne znajbardziej taflowatych rozświetlaczy jakie widziałam. Drobinek tez nie widzę na żywo na buzi.[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------[/SIZE.

No też tak uważam....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 18:21   #2722
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Mam miniaturkę płynną i w ogóle mi się nie utrzymała wczoraj. Muszę jeszcze popróbować ale dla mnie ogólnie za delikatny jest ten efekt.

Ta paleta Chrissy jest niesamowita, są stacjonarnie czy przez internet?
No ja tylko chwilę płynną miałam na ręce, stąd pytam. Nie ma to jak prasowana

Ponoć stacjo, ale póki co sam tester. Na pewno będzie online. Ta z Jaclyn Hill była za ok 250pln.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak ja swatchowałam to u mnie miedzy Cpop a Opal na reku roznica była spora, dlatego chyba capne mini Opal
Ja mam Opal, a CPop w planach, różnią się ) zobacz to trio z Opalem, róż jest boski
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziekuje
A to widziałam juz jakis czas w necie, ale swatche mnie nie uwiodły, byc moze na zywo na ryjku inaczej mogłoby byc chociąz Rose Gold i tak za ciemny.

Obejrzalam bronzery na stronie, najwyzej 2 mnie zaciekawiły, reszta kolory jakies dziwne, ale oczywiscie to tylko zdjecia, musze zmacac w sklepie
Ale ten drugi rozświetlacz w palecie jest wow róż też spoko, bronzer chyba tez.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 20:28   #2723
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

gdzie Wy kupujecie miniaturki?
ja jak sprawdzałam na stronie Sephory Benefit to jest informacja, ze produkt niedostępny stacjonarnie , z Narsa i Becca w ogóle nie widzę miniaturek
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 21:00   #2724
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
gdzie Wy kupujecie miniaturki?
ja jak sprawdzałam na stronie Sephory Benefit to jest informacja, ze produkt niedostępny stacjonarnie , z Narsa i Becca w ogóle nie widzę miniaturek
Na stronie są porozrzucane, część w dziale Beauty To Go, w opisie mają Travel Size albo format podróżny, ale nie zawsze. Na Becce trafiłam przypadkiem w nowościach: http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...o-Kit/P2691037
Hmm też pokazuje że nie ma a wczoraj przynajmniej dwa opakowania widziałam na pewno. I dużo maseczek Glam Glow, a na stronie pokazuje że nie ma. Coś się chyba popsuło w ich systemie.
Ja wchodzę w daną markę i ustawiam ceny od najtańszej, bo tak mi najłatwiej.
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...iczkow/P43403#
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...Matte/P2782003
http://www.sephora.pl/Makijaz/Hoola-...rozny/P2565023

Stacjonarnie na drodze do kas albo na stojakach trzeba patrzeć.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2017-06-07 o 21:01
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 06:19   #2725
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Na stronie są porozrzucane, część w dziale Beauty To Go, w opisie mają Travel Size albo format podróżny, ale nie zawsze. Na Becce trafiłam przypadkiem w nowościach: http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...o-Kit/P2691037
Hmm też pokazuje że nie ma a wczoraj przynajmniej dwa opakowania widziałam na pewno. I dużo maseczek Glam Glow, a na stronie pokazuje że nie ma. Coś się chyba popsuło w ich systemie.
Ja wchodzę w daną markę i ustawiam ceny od najtańszej, bo tak mi najłatwiej.
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...iczkow/P43403#
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...Matte/P2782003
http://www.sephora.pl/Makijaz/Hoola-...rozny/P2565023

Stacjonarnie na drodze do kas albo na stojakach trzeba patrzeć.


tak przy kasach widziałam, ale szukałam wtedy Hoola Benefit i niestety nie było
ale będę się rozglądać jak będę przy okazji
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 08:46   #2726
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
gdzie Wy kupujecie miniaturki?
ja jak sprawdzałam na stronie Sephory Benefit to jest informacja, ze produkt niedostępny stacjonarnie , z Narsa i Becca w ogóle nie widzę miniaturek
Jeśli chodzi o te z Becca to o tych mówimy http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...o-Kit/P2691037 Ja jeszcze przez internet dorwałam.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 12:31   #2727
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o te z Becca to o tych mówimy http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...o-Kit/P2691037 Ja jeszcze przez internet dorwałam.
Tak teraz pokazuje dostępność stacjo

A pewnie widziałyście info na wizażu że Kat Von D będzie w Sephorach od 1 października
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 12:44   #2728
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Tak teraz pokazuje dostępność stacjo

A pewnie widziałyście info na wizażu że Kat Von D będzie w Sephorach od 1 października
Widziałam Ale jakoś nie porywają mnie te produkty, jak będzie w Polsce to wielką chęcią wymacam ale nie wiem czy coś mnie skusi. Podobnie miałam z NARS, niby spoko ale kupiłam jeden cień (Outrages) i nic innego mnie nie kusi. Badzo chętnie zobaczyłabym w Polsce produkty Tarte, Cover FX, Kevyn Aucoin, Anastasia Beverly Hills...
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 12:59   #2729
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Widziałam Ale jakoś nie porywają mnie te produkty, jak będzie w Polsce to wielką chęcią wymacam ale nie wiem czy coś mnie skusi. Podobnie miałam z NARS, niby spoko ale kupiłam jeden cień (Outrages) i nic innego mnie nie kusi. Badzo chętnie zobaczyłabym w Polsce produkty Tarte, Cover FX, Kevyn Aucoin, Anastasia Beverly Hills...
O Tarte też bym chciała, stylistyka ich opakowań mnie przyciąga Też tak mam, że po obmacaniu zapał szybko opada, ale dobrze że coś się dzieje i coś wchodzi, bo patrząc co jest za granicą a co u nas to kiepściutko.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 19:27   #2730
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Czy któraś z was trafiła może na jakiś kod do houseofbeauty albo do premiumusa (sklepy internetowe). Czasami gdzieś na różnych blogach są a ja nie mogę nic takiego znaleźć. Z góry dziękuję
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.