Wymienię Kolorówkę - Claudia Schiffer, Misslyn, Mystik i drogeryjne/czerwiec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-07, 13:45   #1
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.

Kolorówkę - Claudia Schiffer, Misslyn, Mystik i drogeryjne/czerwiec


NIEAKTUALNEHej W czerwcu kolejne czyszczenie kosmetyczki. Zużycie podane przy konkretnych produktach. Kosmetyki leżały cały czas w szufladzie (zacienione, suche miejsce), nic się z nimi nie dzieje, nie zmieniła się konsystencja, wygląd czy zapach. Wymieniam, ponieważ leżą nieużywane i się marnują a może komuś innemu przyniosą radość

Zdjęcie 1:
-Cienie Mystik Warsaw (zapomniałam w jakiej kolejności leżały, więc nie podaję po kolei) - perfection (był ważny do 01.2018 - ale nic się z nim nie wydarzyło), complicated (ważny do 12.2018), seduction (ważny do 10.2018), date (ważny do 12.2018), shady (ważny do 12. 2018) - poza ostatnim cieniem, którego użyłam kilka razy i ma bardzo delikatne wgłębienie, reszta była uzyta tylko raz czy dwa razy.

-wibo eyeshadow base - baza w kredce, nigdy nie była temperowana, bardzo wydajna, pęknięta skówka

-Pierre rene cień pojedynczy w kolorze 123 selfish, kupiony pod koniec zeszłego roku - ważny 12 msc, więc zostało mu jakoś 4-5 msc

-Pusta magnetyczna paletka Artdeco na trzy cienie/jeden róż i pędzelek , z kolekcji limitowanej sprzed kilku lat, w jednym miejscu trochę obdrabana od noszenia w torebce, poza tym wszystko w niej działa

Zdjęcie 2:
-Essence matt touch blush w kolorze 20 berry me up, z wierzchu, na środku starł się tylko lekko wzorek, przykrywka odpada, ale nałożona trzyma się dobrze

-Bell perfect strobing highlighter w kolorze 01 - użyty ze dwa razy

-Lovely highlighter w odcieniu silver - był użyty kilka razy, z wierzchu starło się tłoczenie, zakrętka jest pęknięta, starły się napisy. Wydaje mi się, że może być po terminie, ale nic się z nim nie dzieje

-Misslyn Barbados Babe brozner - w kartonowym opakowaniu, ewidentnie robiony na wzór bahama mama, używałam go w miarę często, ale zużycie jest słabo widoczne. Kupiony rok temu w sierpniu (chyba, ale zdecydowanie w wakacje), do zużycia w ciągu 18 msc, zostało mu jeszcze z 7 - 8 miesięcy

- Bell hypoallergenic rozświetlacz w kolorze 01 - zużycie widoczne, ale wgłębienie nie jest dużo, chociaż przez pewien czas używałam go bardzo często. Też już raczej po terminie, ale nic się z nim nie dzieje.

- Alverde - puder w kamieniu - spojrzałam na datę przydatności i postanowiłam go jednak wyrzucić

-Misslyn Let me be your peach babe róż z tej samej kolekcji co bronzer, kupowane razem i tyle samo czasu zostało do zużycia. Ma wgłębienie, które nie jest jakieś wielkie, ale widoczne.

Zdjęcie 3:
-Korektor avon CC yellow - kupiony w zeszłym roku, pojęcia nie mam jaka jest jego data do zużycia, użyty dwa razy

-Claudia Schiffer dla Artdeco Cream Lipstick w odcieniu 300 - zużycia nie widać, zostało jej jeszcze z pół roku (kolekcja weszła do sklepów w zeszłym roku i wtedy ją kupiłam) - dla samego opakowania i tłoczenia sztyftu (w krople deszczu) ciężko mi się jej pozbyć

- Pierre Rene Royal Matt w odcieniach 24 hot marsala (u góry) i dry wine (23) - użyte były po dwa razy, pomimo nazwy nie są one matowe, raczej kremowe, poza tym bardzo fajne i trwałe, piękne opakowania na magnes, kupowałam wiosną, więc zdecydowanie jeszcze ich termin nie minął

-Avon szminka w odcieniu bold bordeaux - sięgnęłam napisu AVON na sztyfcie, kupiona w zeszłym roku, pojęcia nie mam jaki jest jej termin, nie ma go na opakowaniu a kartonik już dawno wyrzuciłam, nic się z nią nie dzieje złego

- Wet n wild Ravin Rasin - używana sporadycznie, termin ważności to 18 msc, u mnie jest około roku

- szminki 2 w 1 My secret - BRAK - zdążyłam oddać zanim wstawiłam zdjęcie

Poza wątkiem mam jeszcze kilka rzeczy, które mogę oddać/dołożyć, ale które są w użyciu.

Poszukuję matowych szminek, pędzli pędzli pędzli i jeszcze raz pędzli. Oprócz tego pielęgnacji, kosmetyków do brwi i gier planszowych. Do każdego wątku zajrzę
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_20180607_140021.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  104,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_20180607_140045.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  101,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_20180607_140349.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  86,4 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Wymiana

Edytowane przez my_vampiree
Czas edycji: 2019-01-25 o 19:31
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 17:27   #2
madzik_7
Wtajemniczenie
 
Avatar madzik_7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 179
Przekupka: 38 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówkę - Claudia Schiffer, Misslyn, Mystik i drogeryjne/czerwiec

Zapraszam do mnie - może coś dla siebie znajdziesz?


Co tam masz jeszcze poza wątkiem na wymianę?
__________________
Zapraszam do moich wątków:

Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post88129146

Ubrania (XXS-L), torebka, buty, biżuteria, dodatki do domu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post83808431


Vinted: Madzik75 - stałe dokładki
madzik_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 05:31   #3
Ralfioza
Zakorzenienie
 
Avatar Ralfioza
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: blisko morza
Wiadomości: 4 290
Przekupka: 97 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówkę - Claudia Schiffer, Misslyn, Mystik i drogeryjne/czerwiec

Hejka, nic nie wyszukałam. Wishowe rzeczy to te, co mam wypisane w wątku, niewiele tego
__________________
Kosmetyki
Ralfioza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 10:20   #4
Jaspersen
Zakorzenienie
 
Avatar Jaspersen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 795
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówkę - Claudia Schiffer, Misslyn, Mystik i drogeryjne/czerwiec

nic niestety

paletki MUR już nie ma
Jaspersen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 16:40   #5
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Przekupka: 176 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówkę - Claudia Schiffer, Misslyn, Mystik i drogeryjne/czerwiec

W wątku nic nie widzę dla siebie, chyba że masz coś jeszcze poza
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 15:09   #6
aaniaa_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 437
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówkę - Claudia Schiffer, Misslyn, Mystik i drogeryjne/czerwiec

niestety w wątku nic nie znalazłam
__________________
Wymiana kosmetyczna i nie tylko... :

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post84189886

ZAPRASZAM
aaniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 16:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.