Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 19:35   #781
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

To opisz nam później efekty.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 19:52   #782
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

także będe czekać na efekty tego szamponiku wiecie ja zawsze po lorysie zmywałam włosy znow szamponem i miałam to takie nijakie i to chyba dlatego:/ ajj ja głupia :/ ja już odlczam dni do obciecia włosków
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 19:56   #783
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez katttkaa Pokaż wiadomość
także będe czekać na efekty tego szamponiku wiecie ja zawsze po lorysie zmywałam włosy znow szamponem i miałam to takie nijakie i to chyba dlatego:/ ajj ja głupia :/ ja już odlczam dni do obciecia włosków
a ja już godziny
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 20:00   #784
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

oj nehetsza zazdroszczę ale wiecie ja nadal niewiem jak sie obciąc:// mam rzadkie.cienkie włosy jak już wczesniej pisałam, wywijające się:// puszą się..może jak obetnę to lepiej się bedą prezentować muszą sie lepiej prezentować no ale cieniowanie niechcę raczej raz miałam wycieniowane i nie smi to nie podobało jak sie obetnę tak na boba to znów trzeba bedzie modelowac włosy i prostować a katować już ich niechcę a takie obcięcie na równo to pewnie będzie efekt hełmu:// i co ja teraz mam począć?? właśnie idę nałozyc na włoski lorysa
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 20:06   #785
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Ja wczoraj robiłam loki prostownicą...raz na rok mogę tylko szkoda, że jedna strona nie chciała się zakręcić , nawet lokówką, nie wiem dlaczego
więc dzisiaj maska z oliwy, kokos na końcówki i jantar
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 20:10   #786
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

katttkaa to powiem szczerze, że masz troszkę głupio. Ja mam grube ciężkie włosy i nie twierdzę, że to też jest super (moje loczki wytrwały tylko 4h ).

A właśnie znalazłam włoski jakiejś laski http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura46837.htm
Bardzo podobają mi się takie pasemka
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 20:43   #787
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

oj tak pasemka tej dziweczyny i wogule całe włosy sa piekne..mogę sobie o takich jedynie pomarzyć:// no naprawdę mam głupio z tymi włosami.. jak byłam mała i włosy nie były ani farbowane ani prostowane umyte zwykłym szamponem bez żadnej odzywki czyli maksymalna naturalność wyglądały one o wiele lepiej..końcóweczki nie zpuszone, trzymały się w kupce wiadome cienkie i rzeadkie i tak były ale zdrowe były
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 20:50   #788
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

No wiadomo, mi ojciec ciągle mówi, że miałam takie ładne włosy naturalne, ale teraz co mam też są bardzo ładne.

PS. jak myślicie jutro będzie otwarty fryzjer bo właśnie mnie wzięło na myślące, bo mogły sobie zrobić długi weekend.
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 21:09   #789
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez katttkaa Pokaż wiadomość
oj nehetsza zazdroszczę ale wiecie ja nadal niewiem jak sie obciąc:// mam rzadkie.cienkie włosy jak już wczesniej pisałam, wywijające się:// puszą się..może jak obetnę to lepiej się bedą prezentować muszą sie lepiej prezentować no ale cieniowanie niechcę raczej raz miałam wycieniowane i nie smi to nie podobało jak sie obetnę tak na boba to znów trzeba bedzie modelowac włosy i prostować a katować już ich niechcę a takie obcięcie na równo to pewnie będzie efekt hełmu:// i co ja teraz mam począć?? właśnie idę nałozyc na włoski lorysa
Nie wiem jakie masz włoski ale jak nie wiesz co wyyslec to idz na metamorfozy wklej fotke i ci doradza , mosze nawet ja ci cos dobiore. A jesli zetniesz na boba to zawsze mozesz zakladac walki na gorna warstke wlosow i nie musisz ich meczyc lokowka ani prostawnica
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 21:38   #790
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

chetnie doradzam na metamorfozach ale o tym by dodać tam swoją fotkę nie jestem jakos przekonana na to i odważna na tyle:/

skorzystałam z waszej porady po odzywce lorysa nie nałożyłam kolejny raz szamponu i efekt doobry włosy wyschły mi bez suszarki w miejcu gdzie nie sa wyłamane czyt.grzywka ładnie błyszczą niestety na reszcie włosów połysku niema jedynie ten plus ze spuszone sie są..znalazłamto na necie : http://www.papilot.pl/uroda/news/2008/12/2384.html i już kusii

Edytowane przez katttkaa
Czas edycji: 2009-01-01 o 21:55
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 08:49   #791
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
Ja wczoraj robiłam loki prostownicą...raz na rok mogę tylko szkoda, że jedna strona nie chciała się zakręcić , nawet lokówką, nie wiem dlaczego
więc dzisiaj maska z oliwy, kokos na końcówki i jantar
też mi się często zdarza ze jedna częsc włosów nie chce się ułożyć/zakręcić tak jak chcę ale ja mam włosy wybitnie niepodatne na modelowanie (mimo ze cienkie), dopiero jak je troche zniszczyłam rozjaśniaczem to można teraz coś z nimi robić...

Cytat:
Napisane przez katttkaa Pokaż wiadomość
chetnie doradzam na metamorfozach ale o tym by dodać tam swoją fotkę nie jestem jakos przekonana na to i odważna na tyle:/

skorzystałam z waszej porady po odzywce lorysa nie nałożyłam kolejny raz szamponu i efekt doobry włosy wyschły mi bez suszarki w miejcu gdzie nie sa wyłamane czyt.grzywka ładnie błyszczą niestety na reszcie włosów połysku niema jedynie ten plus ze spuszone sie są..znalazłamto na necie : http://www.papilot.pl/uroda/news/2008/12/2384.html i już kusii
wiesz co? mam nabłyszczacz tej firmy iiiii.... ma alkohol denat w składzieale składu jedwabiu sie nie doszukałam wiec nie wiem czy ma, w razie czego moge polecić jedwab na końcówki L'biotici (jest w KWC), a jesli chodzi o fryzurę to zobacz sobie tu http://ikf.com.pl
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 09:38   #792
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Moich włosów w ogóle nie da sie poukładac, zaraz oklapną,
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 10:05   #793
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

a co jest w składzie gorsze ten alkohol czy silikony??
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 10:20   #794
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez katttkaa Pokaż wiadomość
a co jest w składzie gorsze ten alkohol czy silikony??
Zalezy w jakim sensie
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 10:24   #795
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Niektóre włosy lubią silikony, więc dla nich nie jest groźne. A bardzo zniszczone włosy alkohol może(ale nie musi) podsuszyc, np u mnie nic nie zdziałał alkohol.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:00   #796
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

w moim przypadku alkohol nie wpłyną negatywnie na stan włosów, z silikonami różnie bywało
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:06   #797
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

moim włosom też alkohol nie szkodzi
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:09   #798
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Moim szkodzi - momentalnie robi się siano, za to silikony jesli nie nakładane u nasady włosa to dobrze się sprawują chociaż mam wrażenie ze moje włosy lubią naturalne metody
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:30   #799
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

U mnie z silikonami jest dziwnie. W durzej ilosci włosy ich nie lubią ale tak 1, 2 w szamponie to mało przeszkadzaja im.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 11:55   #800
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

alkohol może trochę wysuszać włosy,podrażniać skore głowy, wiec nie zawsze działa dobrze
natomiast silikony.. te sztuczne , ktore ja nazywam plastikiem, oblepiaja wlosy i nie zmywaja sie ,tworzac warstwe ktora z czasem powoduje ze wlosy wydaja sie "zdrowsze" ,bo sa gladkie , blyszczace i daja wrazenie grubszych, ale slow nie oddycha i moze to spowodowac wypadanie , wlosy elektryzuja sie , farba z nich sie zmywa a trwala nie sie nie skreca
silikony roslinne, w niektorych kosmetykach tzw bio silikony,bardzo dobzre sie asymiluja z naszymi klaczkami
one w przeciwienstwie do tamtych czesciowo sie wymywaja....czesciowo bo maja zadanie odbudowy wlosa, trwa to troche dluzej ale warto poczekac i uzyskacswietne trwale efekty, bez skutkow ubocznych
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:14   #801
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Wczora pierwszy raz od kilku miesiecy uzylam kosmetykow z silikonami cyclo..., wczesnie staralam sie nie uzywac nic z silikonami, ew te łatwo zmywane/rozpuszczalne w wodzie i bylo ok. Musze przyznac, ze po odzywkach z cyclo moje wlosy wygladaly jeszcze lepiej, byly baaardzo, bardzo gładkie i lsniły jeszcze mocniej niz zwykle i wygladaly na zdrowsze, zwlaszcza konce ALE mialam duży problem z ulozeniem wlosow i strasznie oklapły, obętościowo siadły po połowie ;/ szkoda ze nie da sie ich zmyc czyms lagodniejszym bo bym czesciej dawala na same konce, a tak to jednak wole moją dotychczasową pielegnacje
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:56   #802
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
alkohol może trochę wysuszać włosy,podrażniać skore głowy, wiec nie zawsze działa dobrze
natomiast silikony.. te sztuczne , ktore ja nazywam plastikiem, oblepiaja wlosy i nie zmywaja sie ,tworzac warstwe ktora z czasem powoduje ze wlosy wydaja sie "zdrowsze" ,bo sa gladkie , blyszczace i daja wrazenie grubszych, ale slow nie oddycha i moze to spowodowac wypadanie , wlosy elektryzuja sie , farba z nich sie zmywa a trwala nie sie nie skreca
silikony roslinne, w niektorych kosmetykach tzw bio silikony,bardzo dobzre sie asymiluja z naszymi klaczkami
one w przeciwienstwie do tamtych czesciowo sie wymywaja....czesciowo bo maja zadanie odbudowy wlosa, trwa to troche dluzej ale warto poczekac i uzyskacswietne trwale efekty, bez skutkow ubocznych
Pierwsze słyszę o tych bio silikonach... możesz napisać coś więcej? chodzi o coś w stylu np. bezbarwnej henny?
a i silikony ogólne wszystkie można zmyć, jeśli się używa szamponu z SL(E)S to on zmywa wszystkie
i fakt ze silikony dają taka złudę zdrowych włosów(tylko od mycia do mycia) a naprawdę nie regenerują włosa, ale z drugiej strony moim zdaniem powinno ich się używać na zdrowe włosy (zwłaszcza na końcówki)bo jednak jest to jakaś ochrona i odizolowanie od zanieczyszczeń środowiska

i jeszcze do dziewczyn które pisały ze nie skzodzi im alkohol, w razie czego to chodzi mi tylko o skłądnik alkohol, alkohol denat lub etyl alkohol, a nie np.o cetyl alkohol, cetearyl alkohol itp. bo to już zupełnie inna bajka
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-01-02 o 12:59
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 13:34   #803
tamageochi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Przyłączam sie do was w walce o zdrowe i piękne włosy... Dzisiaj byłam u fryzjera i ściełam od zapięcia do stanika do ramion ale od tego włsnie zaczynam moja regeneracje, a tak na codzien to użwyam szamponu z apteczki babuni do wlosow cienkich i odżywke z ziaji witaminową, a raz w tygodiu wax do wlsow cienkich i przetluszczajacych i co dwa dni ziola ojca klimuszko czy jakos tam,
tamageochi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 13:40   #804
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Witamy
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 14:03   #805
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
alkohol może trochę wysuszać włosy,podrażniać skore głowy, wiec nie zawsze działa dobrze
natomiast silikony.. te sztuczne , ktore ja nazywam plastikiem, oblepiaja wlosy i nie zmywaja sie ,tworzac warstwe ktora z czasem powoduje ze wlosy wydaja sie "zdrowsze" ,bo sa gladkie , blyszczace i daja wrazenie grubszych, ale slow nie oddycha i moze to spowodowac wypadanie , wlosy elektryzuja sie , farba z nich sie zmywa a trwala nie sie nie skreca
silikony roslinne, w niektorych kosmetykach tzw bio silikony,bardzo dobzre sie asymiluja z naszymi klaczkami
one w przeciwienstwie do tamtych czesciowo sie wymywaja....czesciowo bo maja zadanie odbudowy wlosa, trwa to troche dluzej ale warto poczekac i uzyskacswietne trwale efekty, bez skutkow ubocznych
gaga, a czy możesz podać przykładowo jakieś szampony i odżywki, które zawierają te bio silikony? W sensie, mówisz o jakichś konkretnych? Bo zauważyłam, że moje włosy silikony lubią, ale w tej kwestii się nie rozumiemy i ja po prostu szamponów z nimi nie chcę używać, bo mam nauczkę po Pantene.

EDIT: Tak w ogóle to off-topem, ale Magdzia - kocham Twój avatar
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 16:38   #806
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

też bym była ciekawa tych biosilikonów

a co do silikonów, to ja używam odżywki z amodimethicone, bo mam falowane włosy i łatwiej mi jest nad nimi zapanować po tym silikonie (nie puszą się i nie są tak potargane) no i jedwabiu na końcówki.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 16:43   #807
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
EDIT: Tak w ogóle to off-topem, ale Magdzia - kocham Twój avatar
tez go lubię
;*
Wiecie, kupiłam dzisiaj 2 kosmetyki do włosów, jeden pod wpływem impulsu.
Pierwszy kupiłam wax, ale to właściwie mama mi kazała, a 2 kupiłam maseczkę do przetluszczajcych sie włosów z dermaglin, ją nieplanowanie. Jak narazie dosc z zakupami włosowymi. Musze wykorzystac naftę i jednorazowe odżywki I pomóc mamie zadbac o włosy.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę


Edytowane przez Magdzia94
Czas edycji: 2009-01-02 o 17:26
Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 17:39   #808
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

ja siedze teraz z samym olejkiem rycynowym na wlosach.. ostatnio naczytalam sie o nim samych superlatyw, to sprobuje i ja
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 17:44   #809
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

To próbuj próbuj i mów jakie masz włosy po nim.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 18:54   #810
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

dontknow - ja często siedzę z samym olejkiem rycynowym włosów po nim nie mam bardziej miękkich itp., ale na pewno są mocniejsze i czuć, że są

P.S. Ścięłam!
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.