The Body Shop - kolorówka - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 08:29   #211
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: The Body Shop - kolorówka

A czy te sklepy prowadza sprzedaż internetową?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 09:53   #212
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Jeśli nie są takie same to na pewno zbliżone. Jeszcze chyba obowiązuje promocja 3 w cenie 2, więc radzę się pośpieszyć
Ehh ja nie mam jak jechać Akurat w tej chwili mój TŻ jest w W-wie, mogłabym go wysłać ewentualnie Ale nigdy nie macałam pędzli TBS i nie wiem, które by tu wybrać.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 11:07   #213
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: The Body Shop - kolorówka

One są bardzo specyficzne - są niezwykle miękkie i nie każdemu to pasuje. Mają dość zbite włosie, jest sztuczne więc się nie rozchodzi. Łatwo utrzymać je w czystości.
Fajny jest pędzelek do cieni i korektora, tym do różu łatwo wymodelować policzki.
Możesz je kupić w promocji - jeśli Ci się nie spodobają to albo je sprzedaż, wymienisz albo komuś podarujesz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 11:12   #214
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Szukam pędzla do różu, ale nie skośnego, tylko zaokrąglonego. Kusi mnie przede wszystkim pędzel do pudru, bo ma dużo pozytywnych opinii na KWC A który pędzel do cieni byś poleciła?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:27   #215
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Witam

Czy seria do cery problemowej, z tradzikiem sprawdza sie? Mozecie ja polecic? Sa to zielone produkty (buu nie wiem z czym moze z alosem). Slyszalam rozne opinie na ich temat. Sa w gazetce TBS.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:01   #216
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Witam

Czy seria do cery problemowej, z tradzikiem sprawdza sie? Mozecie ja polecic? Sa to zielone produkty (buu nie wiem z czym moze z alosem). Slyszalam rozne opinie na ich temat. Sa w gazetce TBS.
ja miałam pare produktów i byłam zadowolona.
najbardziej ze sztyftu na niespodzianki, teraz testuje krem na noc
miałam tez maseczke i działała
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:42   #217
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Dziekuje za odpowiedz Jak wiadomo te kosmetyki do tanich nie naleza, wiec licze na ich ogromna skutecznosc
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 15:17   #218
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: The Body Shop - kolorówka

a zapomniałam jeszcze o maseczke peel off, oczysciła mi skore na nosie z zaskornikow
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:37   #219
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
a zapomniałam jeszcze o maseczke peel off, oczysciła mi skore na nosie z zaskornikow
Serio? Ja walczę z zaskórnikami całe życie, teraz wystawiłam przeciwko nim batalion produktów Ziaja Pro, i nic Jak często jej używałaś?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:41   #220
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Witam

Czy seria do cery problemowej, z tradzikiem sprawdza sie? Mozecie ja polecic? Sa to zielone produkty (buu nie wiem z czym moze z alosem). Slyszalam rozne opinie na ich temat. Sa w gazetce TBS.
Z olejkiem herbacianym mają specyficzny zapach - radzę powąchać przed zakupem. Ja go nawet lubię, ale pachną intensywnie, więc lepiej sprawdzić.
Tonik ma dodatek alkoholu, ale w ogóle nie wysusza skóry, działa antybakteryjnie. Maseczka w słoiczku jest genialna - kremowa, lekko zasycha, ale nie w twardą skorupę jak zwykła glinka. Korektor dostępny jest w dwóch odcieniach, jeden jest jasno beżowy, drugi ciemniejszy pomarańczowy. Nieźle kryją, a dzięki zawartości olejku dodatkowo zmniejszają krostki.
Żel i pianka do mycia twarzy mają dobre opinie, tak samo sztyft na wypryski - mam zamiar się na niego skusić, niestety ma małą pojemność.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 16:28   #221
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Serio? Ja walczę z zaskórnikami całe życie, teraz wystawiłam przeciwko nim batalion produktów Ziaja Pro, i nic Jak często jej używałaś?



https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...skornikom.html

Moja siora jej uzywa, zawsze jej z Uk przywoze.
Ja sama juz nie uzywam , bo nie mam juz zaskornikow tam
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 12:04   #222
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Czemu tej maseczki nie można dostać w Polsce....
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 12:27   #223
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Czemu tej maseczki nie można dostać w Polsce....
jak nie mozna
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 15:49   #224
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: The Body Shop - kolorówka

no chyba że w jakimś wiekszym mieście we Wrocławiu nie ma
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 20:39   #225
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Dziewczyny, czy te pędzle są wg Was oryginalne? Niewiele w sumie widać, zastanawiam się, czy nie napisać do sprzedawcy prośby o wyraźniejsze zdjęcia.

http://cgi.ebay.pl/Body-Shop-SLANTED...1%7C240%3A1318
http://cgi.ebay.pl/Body-Shop-EYESHAD...1%7C240%3A1318
http://cgi.ebay.pl/Body-Shop-BLUSHER...1%7C240%3A1318
http://cgi.ebay.pl/Body-Shop-EYESHAD...1%7C240%3A1318
http://cgi.ebay.pl/Body-Shop-LINE-SO...1%7C240%3A1318
http://cgi.ebay.pl/Body-Shop-LIP-CON...1%7C240%3A1318

A te?
http://cgi.ebay.pl/Body-Shop-BRUSH-R...1%7C240%3A1318
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2009-03-02 o 20:41
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:48   #226
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy te pędzle są wg Was oryginalne? Niewiele w sumie widać, zastanawiam się, czy nie napisać do sprzedawcy prośby o wyraźniejsze zdjęcia.
Wg mnie wygladaja dobrze. Ceny troche nizsze niz sklepowe, mysle ze mozesz zaryzykowac.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:51   #227
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: The Body Shop - kolorówka

No właśnie zastanawiam się, czy opłaca mi się ryzykować i zamawiać z ebay, czy może lepiej kupić pędzle w sklepie i być pewna, że to oryginały Poza tym nie miałam jeszcze okazji pomacać tych pędzli i nie wiem, czy by mi odpowiadały, bo np. pędzel do pudru wolę mieć dość twardy
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 23:23   #228
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Ja kupilam wszystkie moje pedzle Body Shopowe na ebay. Bo taniej. I na pewno są oryginalne.
Płaciłam podobne ceny jak na w/w aukcjach.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:18   #229
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Dziewczyny, jeśli któraś miałaby po drodze do sklepu TBS i mogła sprawdzić, ile obecnie kosztują pędzle, byłabym bardzo wdzięczna
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 20:30   #230
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Muszę się pochwalić i "up'nę" przy okazji wątek
Byłam dzisiaj w Body Shopie w Złotych Tarasach i za 45 zł kupiłam komplet pędzli do różu, podkładu, gąbkę do cieni, pędzelek do cieni i do korektora/pomadki (wszystko w etui) Jak usłyszałam o tej promocji to się z lekka zdziwiłam, od razu zapytałam, czy pędzle nie są wadliwe i po usłyszeniu odpowiedzi, że nie, oczywiście wzięłam
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 21:06   #231
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić i "up'nę" przy okazji wątek
Byłam dzisiaj w Body Shopie w Złotych Tarasach i za 45 zł kupiłam komplet pędzli do różu, podkładu, gąbkę do cieni, pędzelek do cieni i do korektora/pomadki (wszystko w etui) Jak usłyszałam o tej promocji to się z lekka zdziwiłam, od razu zapytałam, czy pędzle nie są wadliwe i po usłyszeniu odpowiedzi, że nie, oczywiście wzięłam
a to jednodniowa promocja czy jakaś dłuższa;>? I obowiązywała na pędzle czy coś jeszcze było na "taakich" ;-) promocjach? I nie wiesz czy to we wszystkich body shopach w Polsce;>?
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 21:14   #232
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
a to jednodniowa promocja czy jakaś dłuższa;>? I obowiązywała na pędzle czy coś jeszcze było na "taakich" ;-) promocjach? I nie wiesz czy to we wszystkich body shopach w Polsce;>?
Myślę, że do wyczerpania zapasów - ale nie pytałam, więc to tylko moje podejrzenia Pani ekspedientka powiedziała, że zestawy te przyjechały w poprzednim tygodniu, że najwyraźniej "Wyszperali je w magazynie" O inne promocje nie pytałam, bo interesowały mnie jedynie pędzle. I możliwe, że taka okazja była w tym jednym Body Shopie, sądząc po tym, co usłyszałam od pani w sklepie. Gdyby to była jakaś regularna promocja, to pewnie by to powiedziała.
Identyczny zestaw jest już na allegro: http://allegro.pl/item581760106_body...uper_cena.html
I oczywiście po 'odpowiedniej' cenie, czyli ktoś sobie życzy podwójnie
W sumie żałuję, że nie wzięłam jeszcze jednego zestawu, mogłam go wymienić na Targowisku na przykład za coś fajnego
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:00   #233
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cieszcie się że może sobie je kupić na miejscu a nie przepłacać przez internet jak ja
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:35   #234
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Myślę, że do wyczerpania zapasów - ale nie pytałam, więc to tylko moje podejrzenia Pani ekspedientka powiedziała, że zestawy te przyjechały w poprzednim tygodniu, że najwyraźniej "Wyszperali je w magazynie" O inne promocje nie pytałam, bo interesowały mnie jedynie pędzle. I możliwe, że taka okazja była w tym jednym Body Shopie, sądząc po tym, co usłyszałam od pani w sklepie. Gdyby to była jakaś regularna promocja, to pewnie by to powiedziała.
Identyczny zestaw jest już na allegro: http://allegro.pl/item581760106_body...uper_cena.html
I oczywiście po 'odpowiedniej' cenie, czyli ktoś sobie życzy podwójnie
W sumie żałuję, że nie wzięłam jeszcze jednego zestawu, mogłam go wymienić na Targowisku na przykład za coś fajnego
Też kupiłam ten zestawik za 45 zł, super jest bez promocji kosztował 90 zł, a 45 zł to z tego co wiem jest cena samego pędzla do różu, więc wzięłam bez zastanowienia no i mam łądne etui i kilka pędzelków w prezencie poszperałam trochę w necie na temat tego zestawu i okazało się że to zestaw świąteczny, więc jest pewnie do wyczerpania zapasów
ja kupiłam mój zestaw w Katowicach.

cybercat11, jak jesteś z Opola to możesz kiedyś wpaść przy okazji do naszego Body shopu na większe zakupy, nie daj zarobić tym cwaniakom na allegro

przy okazji, myślicie że pędzel do szminki/korektora nadaje się do cieni? bo nie używam szminek a korektora używam z aplikatorem i nie wiem co z nim zrobić. mam za to deficyt pędzli do oczu (nigdy ich nie używałam) no i jestem laikiem w tych kwestiach, no i zastanawiam się do jakich cieni ten pędzelek mógłby się przydać ma ktoś jakiś pomysł?

Edytowane przez Dottie_1988
Czas edycji: 2009-03-17 o 13:37
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:44   #235
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: The Body Shop - kolorówka

na pewno nada się do cieni w kremie

nie wiem jak będzie współpracował z pudrowymi - pozostaje wypróbować
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:49   #236
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
przy okazji, myślicie że pędzel do szminki/korektora nadaje się do cieni? bo nie używam szminek a korektora używam z aplikatorem i nie wiem co z nim zrobić. mam za to deficyt pędzli do oczu (nigdy ich nie używałam) no i jestem laikiem w tych kwestiach, no i zastanawiam się do jakich cieni ten pędzelek mógłby się przydać ma ktoś jakiś pomysł?
Musisz spróbować Nie wiem, czy nie będzie za twardy i czy nie będzie drażnił powieki. Do dolnej na pewno rozmiar będzie odpowiedni, ale malowanie nim dużych powierzchni może być męczące.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 08:25   #237
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: The Body Shop - kolorówka

arrachnee dzięki za zaproszenie przy najbliższej okazji skorzystam.
3 majcie się dziewczyny miłego Dnia
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 20:10   #238
Elbus
Przyczajenie
 
Avatar Elbus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Używał ktoś tej pomadki? http://www.allegro.pl/item571017982_...do_ust_03.html Jak wrażenia, szczególnie zapachowe?
Elbus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 23:44   #239
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Hej Dziewuszki!Dzis bylam w The Body Shop i widzialam nowy zapach na lato,ale srednio mi sie spodobal.
Tutaj daje linka:
http://www.thebodyshop-usa.com/bodys...Id=prod1029343

Za to zakochalam sie w zapachu Aqua Lily,wyszlam ze sklepu cala wypsikana i wiem,ze pewnie niedlugo wroce,zeby zakupic mgielke do ciala,albo wode toaletowa.Zobaczymy jak z funduszami bede stala

No i musze Wam sie pozalic,bo wlasciwie mialam dzis ogromna ochote na cos z TBS,ale.....nic nie kupilam.Nie dlatego,ze nic ciekawego nie bylo-bo moglabym pol sklepu wyniesc, gdybym miala kase,ale wkurzyly mnie dziewczyny tam pracujace.Bylam dzis w mollu,gdzie miesci sie TBS.Nie wiem dlaczego,a wlasciwie juz wiem-w tym TBS zawsze jest pusto-nie ma po prostu klientow.Zawsze przed wejsciem stoi dziewczyna z maselkami,ktora zacheca do zakupow,do wejscia do sklepu,ale...hm...za kazdym razem kiedy tamtedy przechodze-pustki.A osob pracujacych w tym niewielkim sklepie naliczylam 6.I tylko one kreca sie miedzy polkami.No wiec dzis zaszlam...i kumam czemu tam pusto.Babki nie daly mi spokojnie rozejrzec sie,co dwie sekundy przychodzily na zmiane.Powiedzialam stanowczo,ze nie dziekuje,ale chce sie sama rozejrzec.Nie poskutkowaloCzu lam sie w pewien sposob osaczonaRozumiem,ze taka maja prace tzn.maja pomoc klientowi,cos tam pokazac,no ale bez przesady.Wypsikala sie Aqua Lily i zmylam sie statad.Czekalam chwile na TZ i widziala jak jedna klientka weszla do sklepu,a dziewczyny juz jedna na druga kiwa glowa,zeby do babki podejsc.Ta sama sytuacja-nie odstepowaly jej na krok,kobieta po kilku chwilach wyszla ze sklepu.Dziewczyny tam pracujace plosza klientow.Sorki Babeczki za tego off topa,ale zastanawiam sie jak to wyglada u WAS.Czy pracownice TBS tez sa takie nachalne???


No i zapomnialam dodac-maselko wisniowe jest fajne,ale bez zachwytow.Mialam nadzieje na zapach soczystych wisni,ale to raczej nie to.Za to truskawka jest swietna-taka slodziutka,ale nie przeslodzona.No i niuchalam klasyka-kokosowe-swietne.Zastanawiam sie,czy zapach jest taki jak masla kokosowego Ziaji???????

Edytowane przez Candy Supcio
Czas edycji: 2009-05-17 o 23:47
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 19:36   #240
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
No i niuchalam klasyka-kokosowe-swietne.Zastanawiam sie,czy zapach jest taki jak masla kokosowego Ziaji???????
Och nie....Nie porownuj tego do Ziaji, ona jest dość delikatna. Body Shop kokosowy to killer. Koszmarnie intensywny i trwaly zapach. Mialam maslo 50ml i mordowalam je strasznie, juz nawet stopy nimi smarowalam aby tylko je skonczyc. Na poczatku jest fajnie, ale potem bedzie meczyc i wkurzac.
Pisalas, ze satsuma dla ciebie jest meczaca...kokos to Cie doslownie udusi;-) Chyba ze lubisz takie intensywne zapachy.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.