kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-17, 12:44   #661
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny jak ja zamawiałam próbki to nie było formuły Light - czy ktoś ma z nią jakieś doświadczenia?? W ogóle jakie macie odczucia co do różnych formuł LM?? Ja na razie testuję tylko tę ze str. głównej.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:45   #662
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
W ogóle jakie macie odczucia co do różnych formuł LM?? Ja na razie testuję tylko tę ze str. głównej.
Mam próbki wszystkich formuł, ale sprawdzić mogę dopiero w niedzielę.
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:51   #663
Lillly0
Raczkowanie
 
Avatar Lillly0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 158
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
u mnie chyba tak samo
Pierwsze testy robiłam na treściwym kremie + primer silikonowy - i wyglądało całkiem ok, ale "to jeszcze nie to". (mimo wszystko rzeczywiście muszę być sucha, jak po takim czymś tak ciężki podkład po mnie nie spłynął... wytrzymał bite 12 godzin roboty za barem )

Ale ostatnio nałożyłam Luśkę na prawie suchy pyszczal, tzn. na noc nałożyłam treściwy krem, a rano tylko cieniuteńko hialuron, żadnego primera, ani nic. I wyglądałam o wiele lepiej i nakładam chyba nawet niecałą połowę tego, co z innych podkładów i porządnie wcieram. Tylko sobie jeszcze kolor muszę lepiej dobrać i hulaj dusza, piekła nie ma

(Fair jest jasnością prawie dobry, mógłby być pół tonu jaśniejszy, ale nie marudzę. Ale jest za różowy, a za mało żółty. W sumie jak się wtopi, to jakoś specjalnie się nie odcina, na szczęście ale poczatkowo wyglądam jak bobas - z taką dziecinnie świeżą buzią, taką aż... nienaturalnie świeżą "w tym wieku.." )
INSANE mam odcień skóry podobny do Ciebei ( tak mi sie wydaje )
Na mojej skórze Fair tez wydaje się byc ok.. ale i Cream się ładnie wtapia..
i weź wybierz?
jedyne co mi w Fair przeszkadza to te różowe tony... i juz sama nie wiem..
One później znikają?? czy juz taka skóra zostaje??


aaa... tak wogóle bo chyba tutaj jeszcze nie pisałam swoje wrażenia
Używam Fairly Light z EDM i Fair wydaje mi sie za różwy, a Cream z koiel zbyt ciemny ( co dziwne do tej pory dw arazy nalożyłam na twarz Cream i idealnei się wtapia! Nie widac róznicy miedzy twarzą a szyja! (jutro jak bede miała troche wiecej czasu przed pracą to pstrykne zdjęcia)
Tak ogolnei z krycia jestem bardzo zoadowolona i tak jak Wy nie moge się nadziwić jak niewiele podkładu potrzeba aby skóra byla ładnie pokryta ( a niestety też mam blizny.. ) i aby podkład tak ładnie się wtapiał!
wczoraj podkłąd się ładnie spisał (moze dlatego, ze byłam mniej zabiegana)
Dziś mam wrazenie jakby się "zważył"??
Napewno na tych dwóch dniach się nie skończy będę go testowała dopóki nie skończy mi się próbka, lub dopóki moja skóra powie dosć
Na chwile obecną Ślicznie Dziękuję CATHY bo na dzień dzisiejszy jestem Happy

Edytowane przez Lillly0
Czas edycji: 2010-03-17 o 13:10 Powód: dopisanie
Lillly0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:52   #664
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1
Aplikuję na sucho flat topem, najpierw lekko stempluję a potem rozcieram robiac kółeczka. To pierwszy i na razie jedyny podkład mineralny którego na koniec nie spryskuję wodą termalną czy hydrolatem bo sam z siebie pięknie się wtapia w skórę
dzięki Aga
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 13:09   #665
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja dzisiaj drugi dzień ma na buzi Lucy - wczoraj miałam light, dzisiaj medium light. No i wczoraj nie byłam zachwycona - po pierwszej malutkiej warstewce nie było krycia praktycznie żadnego ;( nałożyłam 3 kolejne i było w miarę ok, ale po paru godzinach jak spojrzałam w lusterko to się wystraszyłam miałam wrażenie że widać mi wszystkie zmarszczki i pory nawet te o których nie miałam pojęcia że są Wieczorem zrobiłam sobie piling z alg i dziasiaj nałożyłam ponownie - odrobina rozłożona na 2 razy. Faktycznie ten podkład ma coś takiego że odrobinkę jak się rozetrze w pędzel to widać na całym pędzlu ten podkład i widać jak go się rozsmarowuje na twarzy Krycie nie powiedziałabym że jest aż tak dobre - moim zdanie po prostu widac że coś kryje - ale ja musze korektora na plamki normalnie użyc. Ale fakt że wtapia się ładnie w cerę i staje się praktycznie niewidoczny

Reasumując - dzisiaj już jestem zadowolona, aczkolwiek nie wiem czy mogę go uznac za mój ulubiony i czy jest on dla mnie lepszy od Lumiere. Ciekawa jestem jeszcze podkładu adorned bo tam też jest napisane że nalezy go malutko użyć bo jest mocno skoncentrowany więc tak na oko wydaje się podobny do Lucy
oki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 13:28   #666
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Od kilku dni testuję Lucy, testuję, bo po takich opiniach za wszelką cenę chcę, żeby stał się moim podkładem idealnym Mam formułę LL ( tej ejszcze nie testowałam), OCC i OCS, ale głupia zwykłej nie zamówiłam :P Po tym jak to odkryłam zamówiłam oczywiście, także czekam nieciepliwie.
Ale wracając do podkładów - nie widzę dużej różnicy między formułami OCC i OCS ( może ta z silicą odrobinkę mocniej matuje, ale naprawdę odrobinkę). Jak nakładam jedną wartswę to nic nie widać na twarzy, ale też nic nie kryje... zupepłnie jakbym nic nie nałożyła. Po drugiej warstwie też niewiele się zmienia. Zupełnie nie wiem dlaczego te podkłady nie są kryjące na mojej buzi, skoro na Waszej są Ogólnie buzia nie wygląda zbyt dobrze i świecę się bardzo szybko. Nakładałam na primer, nakładałam na lekki krem, na Monistat, używam finishera zawsze i niestety zawsze to samo. Popróbuję jeszcze, ale trochę szkoda, bo miałam nadzieję na podkład idealny...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 13:41   #667
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Jest w końcu i moja próbeczka Lucy, w kolorze Light oryginal formula i muszę powiedzieć,że kolor świetny sam podkład sympatycznie się nakłada maski sobie nie zrobiłam,kryje przyzwoicie jednak ja się bez korektorów już malować nie potrafię i nie chcę także puki co baaardzo, zobaczymy jak będzie później, a kolor wcale w róz nie wpada wręcz jest idealnie neutralny na mnie.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 14:48   #668
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

pokusiłam się o porównanie minerałów Everyday Minerals i Lucy Minerals na mojej twarzy.
przed-nie mam nic i straszę
po- krem pod oczy, żółty korektor Pixie pod oczy, primer silikonowy na bazie oleju ryżowego od KKZJ prawa połowa to EDM intensive a lewa Lucy Minerals formuła klasyczna

a tutaj->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=409164&page=9 zobaczycie jak to wygląda po 8 godzinach nioszenia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-03-18 o 11:30
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 14:56   #669
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
pokusiłam się o porównanie minerałów Everyday Minerals i Lucy Minerals na mojej twarzy.
przed-nie mam nic i straszę
po- krem pod oczy, żółty korektor Pixie pod oczy, primer silikonowy na bazie oleju ryżowego od KKZJ prawa połowa to EDM intensive a lewa Lucy Minerals formuła klasyczna
Świetne porównanie Aguś, rzeczywiście Lucy jest świetne, przy nim EDM wypada dużo gorzej. Widać, że Lucy nie wchodzi w zmarszczki, świetnie kryje, i wykończenie daje kremowe, a nie pudrowe jak EDM. Bardzo wyraźną różnicę widać na zdjęciach, jestem w szoku.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 15:00   #670
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Aga -
Rewelacyjny dowód na to, jak wspaniale Lucy może wyglądać na skórze
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 15:02   #671
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Agadobra robota Nawet ja slepota widzę , ze Lucy górą

Czy gdzies był przepis na ten primer silikonowy KKZJ?

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2010-03-17 o 15:03
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 15:03   #672
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Świetne porównanie Aguś, rzeczywiście Lucy jest świetne, przy nim EDM wypada dużo gorzej. Widać, że Lucy nie wchodzi w zmarszczki, świetnie kryje, i wykończenie daje kremowe, a nie pudrowe jak EDM. Bardzo wyraźną różnicę widać na zdjęciach, jestem w szoku.
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Aga -
Rewelacyjny dowód na to, jak wspaniale Lucy może wyglądać na skórze
dziękuję Wam. Celowo wybrałam EDM bo one wyglądają na mnie najgorzej pstryknę jeszcze fotkę wieczorem by porównać trwałość.

Muszę spróbowac jeszcze z Buff'd Light bo do tej pory był moim ulubionym minerałem, tyle że krycie słabe jak to w przypadku formuł Light
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 15:11   #673
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Aguś
Świetny pomysl z tymi zdjęciami-rzeczywiscie podobny efekt daj mi edm, liczę zatem że lucy mnie miło zaskoczą (no przylećcie jużżżżż )

uwielbiam te Twoje opaski do włosów a tekst o straszeniu to wiesz... jak to powiedziała moja mama-nie grzesz dziewczyno
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 15:16   #674
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mnie Lucynka chyba też zapchała . Powyskakiwało mi kilka zaskórników, a już miałam z nimi od dawna na policzkach spokój. Zobaczę jeszcze, takiego krycia będzie mi naprawdę szkoda
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 15:26   #675
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Agadobra robota Nawet ja slepota widzę , ze Lucy górą

Czy gdzies był przepis na ten primer silikonowy KKZJ?


a przepis jest tutaj -> http://mineralnekosmetyki.blogspot.c...ilikonowy.html

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Aguś
Świetny pomysl z tymi zdjęciami-rzeczywiscie podobny efekt daj mi edm, liczę zatem że lucy mnie miło zaskoczą (no przylećcie jużżżżż )

uwielbiam te Twoje opaski do włosów a tekst o straszeniu to wiesz... jak to powiedziała moja mama-nie grzesz dziewczyno
Ferg

dziewczyno :
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 15:48   #676
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja po pierwszym dniu testów LM OCS i nie powaliło mnie na kolana utrzymanie faktycznie super pomimo lekkiego katarku z nosa nic się nie starło krycie ok.przy 3 warstwach ,ale nie było wow,mi już chyba nic nie pomoże
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 16:29   #677
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Po pierwszym dniu testow moge powiedziec narazie, ze po pierwsze jedyna roznica miedzy lucy a blusche jaka narazie widze to to, ze lucy chyba dluzej trzyma mat.
po drugie niestety chyba narazie sobie odpuszcze, bo po nalozeniu poczulam,ze moja skora blaga o nawilzenie
jeszcze potestuje, ale mysle ze jednak lucy sie u mnie sprawdzi dopiero latem. no i jeszcze musze ja dokladnie porownac z blusche
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 16:46   #678
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dodam jeszcze swoje trzy grosze, a co. Uwazam, ze Lucyna to faktycznie ciężki zawodnik, trzeba nauczyc się nią posługiwać. Ale jak juz opanuje się „swój” sposób, odpłaca się pięknym wyglądem. I wszystko przy niej ma znaczenie, zauwazylam np. z zupełnie inaczej podklad wyglada nalozony starym, rozczłapanym flatem, a inaczej nowym, zwartym. Dziewczyny, próbujcie do skutku, to warto!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 16:55   #679
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mnie się całkiem przyjemnie, bez maski i z przyzwoitym kryciem nałożyło za pierwszym razem na gołą buzie bo zmywałam makijaż z rana żeby przetestować i coraz bardziej podoba mi się jak wyglądam , mam go już 4 godziny na twarzy i grama błysku nie ma!
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 17:13   #680
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie
Dziewczyny, próbujcie do skutku, to warto!
No ja nie odpuszcze Luśce tak łatwo
Tym bardziej, że po całym dniu buzia w tym podkładzie wyglada absolutnie rewelacyjnie... nawet mam wrażenie ze im dłuzej jest na twarzy tym lepiej sie w nią wgryza, i to widać. Mega naturalnie...
Mam nadzieje ze znajde dla siebie sposob na przykrycie tego co nie powinno być widoczne
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 17:40   #681
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja po 3 dniach testów też jestem zadowolona, zwłaszcza z tego jak twarz z tym podkładem wygląda po całym dniu. Żaden mineralny podkład którego używałam tak "twardo" nie trzymał się na twarzy przez tyle godzin. Mam tylko jeden problem - nie mogę się zdecydować który odcień jest dla mnie dobry - dziwnym trafem każdy odcień z czterech które mam prawie idealnie stapia się ze skórą. I zamów tu człowieku biga.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 17:43   #682
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Agabil u mnie EDM daje podobny efekt z tego co pamiętam, zależy to też w sumie od stanu skóry ale tak czy siak nigdy EDM nie wyglądało ładnie. Twoje porównanie sprawiło, że jeszcze bardziej pragnę mieć Lucynkę już w swoich rączkach albo najlepiej na twarzy . Różnica bardzo duża, a Lucy leży po prostu pięknie. Mam nadzieje, że się u mnie sprawdzi bo pokładam w niej duże nadzieje i łatwo nie odpuszczę !
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 17:43   #683
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Nie mogę się już doczekać tych próbek Lucy....Zwłaszcza że musiałam chwilowo odstawić EDM a nie mam na razie żadnej alternatywy. Zamawiałam 9 marca, mam nadzieje że przyjdą najpóźniej 26 i się sprawdzą, bo mam obronę i chcę wyglądać jak człowiek. Jeszcze się okaże że mi dwa wstawią za wygląd
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 18:32   #684
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Zaczynam się juz martwić, zamówłam 28 i jeszcze nie mam
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 18:32   #685
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
pokusiłam się o porównanie minerałów Everyday Minerals i Lucy Minerals na mojej twarzy.
przed-nie mam nic i straszę
po- krem pod oczy, żółty korektor Pixie pod oczy, primer silikonowy na bazie oleju ryżowego od KKZJ prawa połowa to EDM intensive a lewa Lucy Minerals formuła klasyczna
Nic tak nie przekonuje, jak takie porównanie.
Pięknie, po prostu pięknie.
Ps. czekam na zdjęcia pełnego makijażu z użyciem Lucy
aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 18:38   #686
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Aga, ślicznie, brawo super porównanie!

Po kolejnym dniu stwierdzam, ze zamawiam w te pędy kit # 2: big + primer z krzemionką
Dziś zauważyłam, ze Lucynka rewelacyjnie się rozwija w ciągu dnia na skórze - tak się stapia, że po paru godzinach już zupełnie nie widać ze ma się cokolwiek na twarzy
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:11   #687
CurlyDorothy
Raczkowanie
 
Avatar CurlyDorothy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 110
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
pokusiłam się o porównanie minerałów Everyday Minerals i Lucy Minerals na mojej twarzy.
przed-nie mam nic i straszę
po- krem pod oczy, żółty korektor Pixie pod oczy, primer silikonowy na bazie oleju ryżowego od KKZJ prawa połowa to EDM intensive a lewa Lucy Minerals formuła klasyczna

Widzę, że EDM robi z Twoją skórą dokładnie to samo to co z moją - podkreśla pory, nierówności i sprawia, że skóra wygląda starzej (chociaż twoja nawet w EDM wygląda całkiem nieźle).

Dzięki wielkie za porównanie, teraz z tym większą niecierpliwością będę wyczekiwać na Lucy
CurlyDorothy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:12   #688
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Zrobiłam dzisiaj test - może się jeszcze komuś przyda.

Lucy zamówiłam za ciemne, Lauress dobrze na mnie wygląda przez pierwsze dwie godziny a potem niestety tak sobie, jestem w fazie testów i biga żadnego sprawdzonego niet. Nie miałam więc na dobra sprawę dzisiaj nic sensownego z minerałów, żeby się umalować. Pomyślałam "raz kozie śmierć" i ........zmieszałam Lauressa z odrobiną Lucy. Właśnie wróciłam do domu i po 9 godzinach na twarzy makijaż wygląda.... bardzo dobrze. Nic się nie świecę, nic się nie zważyło, nie starło. No i co może się okazać dla niektórych ważne - dzięki takiemu mixowi uzyskałam efekt większego przykrycia tego co przykryć należało .

Tak więc dla tych, którym samo Lucy wystarczać nie będzie - popróbujcie miksów z podkładami innych firm. A jak będzie problem z kolorem to zawsze można wziąć podkład o ton ciemniejszy i rozjaśnić białym Lucy .

Edytowane przez Jaco
Czas edycji: 2010-03-17 o 19:14
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:55   #689
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dostałam dziś drugie zamówienie lucynkowe, ambrozję oraz pale olive i biały podkład do rozjaśniania- wszystko próbki. Lubię zapach ambrozji
a pale olive wygląda na bardzo ciemny, jak dla użytkowniczki najjaśniejszych odcieni edm, jutro testuję. (jakby fair już mi nie pasował...)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 21:30   #690
kaska405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

pomóżcie! podczas zamiawiania próbek nie chce mi przyjąć mojej karty kredytowej wiecie jaka moze byc przyczyna ?
kaska405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.