Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-02-10, 09:53   #4711
nadijahh
Raczkowanie
 
Avatar nadijahh
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Восток!
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Pomó¿cie, proszê. Od x czasu malujê w³osy na rudo na poziomie 8, czasami7, jest to do¶æ jasny odcieñ, wiêc z regu³y wyp³ukuje siê do czego¶ pomiêdzy rudym a ¶rednim blondem, nie wygl±da to ³adnie, tym bardziej, ¿e naturalny odrost jest to ciemny blond. Postanowi³am pój¶æ tym rzem bardziej w stron± jasnego br±zu. Jak uzyskaæ taki kolor? Ewentualnie co¶ ciemniejszego jak na drugiej fotce. Nie znam siê na br±zach kompletnie...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg light-brown-hair-color-ideas.jpg (51,8 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg braz1.jpg (43,2 KB, 27 za³adowañ)
__________________
"...И твердит он, смотря на закат, и на берег — покинутый узкий: этот город вернётся назад, Севастополь останется русским..."
nadijahh jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-10, 10:45   #4712
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nadijahh Poka¿ wiadomo¶æ
Pomó¿cie, proszê. Od x czasu malujê w³osy na rudo na poziomie 8, czasami7, jest to do¶æ jasny odcieñ, wiêc z regu³y wyp³ukuje siê do czego¶ pomiêdzy rudym a ¶rednim blondem, nie wygl±da to ³adnie, tym bardziej, ¿e naturalny odrost jest to ciemny blond. Postanowi³am pój¶æ tym rzem bardziej w stron± jasnego br±zu. Jak uzyskaæ taki kolor? Ewentualnie co¶ ciemniejszego jak na drugiej fotce. Nie znam siê na br±zach kompletnie...
Na mój gust to sa blondy
Druga fotka to ciemny blond z poziomu 6, 5±tki s± du¿o ciemniejsze, ale mogê siê oczywiscie mylic
Za to pierwszy kolor nie balabym sie powiedzieæ ze to jaki¶ s³oneczny/jasny/¶redni blond

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2014-02-10 o 11:13
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-10, 13:40   #4713
nadijahh
Raczkowanie
 
Avatar nadijahh
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Восток!
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
Na mój gust to sa blondy
Druga fotka to ciemny blond z poziomu 6, 5±tki s± du¿o ciemniejsze, ale mogê siê oczywiscie mylic
Za to pierwszy kolor nie balabym sie powiedzieæ ze to jaki¶ s³oneczny/jasny/¶redni blond

Ba³am siê s³owa "blond"
Blond czy nie-blond, czy kto¶ jeszcze wie, jak taki kolor osi±gn±æ?
__________________
"...И твердит он, смотря на закат, и на берег — покинутый узкий: этот город вернётся назад, Севастополь останется русским..."
nadijahh jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-10, 18:17   #4714
noelle96
Raczkowanie
 
Avatar noelle96
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 36
Z rudego na br±zowy?

Witam.
mam farbowane, rude w³osy - uzyskane rozja¶niaczem plus rud± farb±, koloryzowa³am je ju¿ wiele razy, naturalnie mam jasno br±zowe (mysie), jednak chcia³abym wróciæ do br±zowego.. Nie chcê mieæ bardzo ciemnego koloru, zale¿y mi jednak, by uzyskaæ ³adny, br±zowy odcieñ.
My¶la³am mo¿e o orzechowym br±zie z Joanny..
Bardzo zale¿y mi na szybkiej odpowiedzi.
Za³±czam zdjêcia koloru moich w³osów i docelowego.
Dziêkujê z góry.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140210.jpg (22,4 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 16334.jpg (53,9 KB, 15 za³adowañ)
__________________
n o n o m n i s m o r i a r .
noelle96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-10, 18:31   #4715
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny mam pro¶bê do Was mo¿e która¶ mi pomo¿e bo ju¿ mam mêtlik w g³owie...Otó¿ 1,5 miesi±ca temu rozja¶ni³am w³osy, u góry s± z³ote, poni¿ej ucha rudawe... Chcia³abym uzyskaæ popielaty ¶redni blond jak na zdjêciu
http://img.zszywka.pl/0/0078/w_5700/...ond-piekny.jpg

I tu pytanie: czy musze rozja¶niæ same koñce(tzn. te rude pasma), ca³e w³osy nawet z ja¶niejsz± nasad±, czy sama farba np. Loreal Preference popielaty blond (lub jaka¶ inna?) da radê, wyrówna kolor i da ten upragniony, praktycznie naturalny dla mnie kolor popielaty ¶redni blond?
paolinka3991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:01   #4716
Ayris_
Przyczajenie
 
Avatar Ayris_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Hej, proszê o radê.

Mój naturalny kolor to ciemny mysi blond/br±z, na t± chwilê mam 3 cm odrostu. W³osy na d³ugo¶ci to sprany popielaty blond loreal preference, który zrobi³ siê mocno rudawy, jak widaæ na fotkach W³osy by³y farbowane 3 miesi±ce temu.

Chcia³abym uzyskaæ ja¶niejszy, ch³odny blond, który nie spierze mi siê do rudo¶ci. Co¶ takiego jak na fotce ni¿ej.

Czy do takiego efektu wystarczy zwyk³a farba, czy mam siê bawiæ w k±piel rozja¶niaj±c±? Jaki kolor farby?

1,2 fotka to moje w³osy w ¶wietle sztucznym, na 2 widaæ odrost, 3 to kolor w ¶wietle dziennym, ale sprzed ponad miesi±ca, kiedy kolor jeszcze nie by³ taki paskudny, by³o pochmurno, 4 to wymarzony kolorek.

Bardzo proszê o pomoc, bo ju¿ nie mogê patrzeæ na swoje w³osy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dlsztuczne.jpg (34,2 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg sztuczne.jpg (42,7 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dldzienne.jpg (24,3 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg taylor-swift-1-94.jpg (38,0 KB, 19 za³adowañ)
Ayris_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:58   #4717
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Z rudego na br±zowy?

bêdzie bardzo ciê¿ko, poniewa¿ zawsze ten rudy bêdzie przebija³ (mo¿e wyj¶æ mahoñ lub jaki¶ dziki kasztan?), a br±zy czy ciemne blondy zawieraj± czerwony pigment, dlatego tak siê dzieje. chyba bez dekoloryzacji nie da rady, ¿eby wyszed³ ³adny brazik, uwa¿aj na farby i nie wiem czy sama w domu dasz rade?
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 21:15   #4718
noelle96
Raczkowanie
 
Avatar noelle96
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Z rudego na br±zowy?

Mo¿e przebijaæ lekko, nie jest mi jako¶ brzydko w rudym, jednak chcia³abym br±zowy.. Dekoloryzacji wola³abym siê nie podejmowaæ.
A jaki¶ zbli¿ony kolor do docelowego? Chcia³abym u¿yæ tego orzechowego br±zu, ale nie wiem, czy on pokryje ten rudy..
__________________
n o n o m n i s m o r i a r .
noelle96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-11, 07:03   #4719
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ayris_ Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, proszê o radê.

Mój naturalny kolor to ciemny mysi blond/br±z, na t± chwilê mam 3 cm odrostu. W³osy na d³ugo¶ci to sprany popielaty blond loreal preference, który zrobi³ siê mocno rudawy, jak widaæ na fotkach W³osy by³y farbowane 3 miesi±ce temu.

Chcia³abym uzyskaæ ja¶niejszy, ch³odny blond, który nie spierze mi siê do rudo¶ci. Co¶ takiego jak na fotce ni¿ej.

Czy do takiego efektu wystarczy zwyk³a farba, czy mam siê bawiæ w k±piel rozja¶niaj±c±? Jaki kolor farby?

1,2 fotka to moje w³osy w ¶wietle sztucznym, na 2 widaæ odrost, 3 to kolor w ¶wietle dziennym, ale sprzed ponad miesi±ca, kiedy kolor jeszcze nie by³ taki paskudny, by³o pochmurno, 4 to wymarzony kolorek.

Bardzo proszê o pomoc, bo ju¿ nie mogê patrzeæ na swoje w³osy
Mi wyszed³ bardzo podobny kolor po alfaparf 8.21. Postaram siê cykn±æ fotke, bo w³oski robi³am wczoraj z tym ze dzisiaj jest bardzo s³abe ¶wiat³o u mnie w mie¶cie na fotki, (pochmurno) .. no ale postaram siê co¶ tam z³apaæ
Tyle ¿e ja k³ad³am na w³osy rozja¶niane
Z tego co wiem, ¿eby pozbyæ siê rudosci trzeba po³o¿yæ farbê z niebieskim barwnikiem i chyba popiel ma go najwiêcej czyli z 1 po przecinku

Je¶li siê myle niech mnie kto¶ poprawi
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-12, 10:09   #4720
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 271
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Chce siê pochwaliæ nowym kolorem.
Co o nim sadzicie ?. trochê jako¶æ zdjêcia nie oddaje rzeczywistego koloru.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01200.jpg (96,7 KB, 73 za³adowañ)
lilia8843 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-12, 11:25   #4721
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lilia8843 Poka¿ wiadomo¶æ
Chce siê pochwaliæ nowym kolorem.
Co o nim sadzicie ?. trochê jako¶æ zdjêcia nie oddaje rzeczywistego koloru.
Sliczne wlosy....moje marzenie...ciekawy kolor
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-12, 11:27   #4722
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lilia8843 Poka¿ wiadomo¶æ
Chce siê pochwaliæ nowym kolorem.
Co o nim sadzicie ?. trochê jako¶æ zdjêcia nie oddaje rzeczywistego koloru.
Wow! Ja bym siê nigdy na to nie odwa¿y³a ale wygl±da extra!
A jaki masz kolor oczu ? Bo probuje sb wyobrazic jak wygladasz z przodu
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-12, 15:12   #4723
Vanpaia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Hej^^
Yhh marzy mi siê ch³odny , jasny blondzik ale mam obecnie ma³y problem.
Farbowa³am swój 5 cm odrost(ciemny blond) wellatonem 12/1 z wod± 12 % jednak zmy³am farbê zbyt wcze¶nie, o 20 min za wcze¶nie ;/ - wyszed³ ¿ó³ty , kurczakowy kolor. Po kilku dniach na³o¿y³am Joannê Szlachetn± per³ê 212 , trzyma³am j± na w³osach wg instrukcji i... nic zupe³nie nic nie zmieni³a na moich odrostach ;/
Zolte odrosty odcinaj± siê trochê od reszty wlosów bêd±cych po rozjasniaczu ..czy da radê je jako¶ rozja¶niæ ? Nie wiem czy kupowaæ kolejne farby skoro mog± daæ zerowy efekt na tym ''kurczaku''.
Vanpaia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:08   #4724
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lilia8843 Poka¿ wiadomo¶æ
Chce siê pochwaliæ nowym kolorem.
Co o nim sadzicie ?. trochê jako¶æ zdjêcia nie oddaje rzeczywistego koloru.
super to wyglada, farbowalas u fryzjera? ciekawi mnie co to za kolor, ten srodkowy
___asia___ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-13, 14:06   #4725
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 271
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
wow! Ja bym siê nigdy na to nie odwa¿y³a ale wygl±da extra!
A jaki masz kolor oczu ? Bo probuje sb wyobrazic jak wygladasz z przodu :d
zielone

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ___asia___ Poka¿ wiadomo¶æ
super to wyglada, farbowalas u fryzjera? ciekawi mnie co to za kolor, ten srodkowy
Tak u fryzjera. Wy¶le ze samemu nie otrzyma siê takie efektu.
Mia³am 1 kolor prawie na ca³e w³osy na³o¿ony, pó¼niej rozja¶nione koñcówki . A na koniec lekka koloryzacja na koñcach.
lilia8843 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:56   #4726
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lilia8843 Poka¿ wiadomo¶æ
zielone

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------



Tak u fryzjera. Wy¶le ze samemu nie otrzyma siê takie efektu.
Mia³am 1 kolor prawie na ca³e w³osy na³o¿ony, pó¼niej rozja¶nione koñcówki . A na koniec lekka koloryzacja na koñcach.
nawet bym nie probowala robic tego sama
a wiesz jakiej farby uzywa twoj fryzjer? bo numerkow pewnie nie znasz?
___asia___ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-13, 21:20   #4727
AsiaAcid
Przyczajenie
 
Avatar AsiaAcid
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 2
Question Jak uzyskaæ taki kolor?

Witajcie.
Dwa dni temu wziê³am siê za wychodzenie z czarnego koloru. Farbowa³am siê na czarno ju¿ kilka dobrych lat, dwa dni temu po³o¿y³am rozja¶niacz, a w sumie to dwa na raz. Odrosty wiadomo by³y bialuteñkie a reszta od ¿ó³ci po pomarañcz, czarne prze¶wity itd..
Na te cuda po³o¿y³am farbê Joanny "palona kawa" - na górze g³owy ciemny br±z z bordowo-czerwonym po³yskiem reszta jako tako ale ten po³ysk na ca³o¶ci. Posz³am spaæ.
Rano (wczoraj) wsta³am i po³o¿y³am kolejn± "palon± kawê" - góra nieco ciemniejsza, reszta prawie bez zmian ale wci±¿ widaæ te czerwienie. Wieczorem dwa rozja¶niacze na raz i o dziwo nie zrobi³y siê ognisto czerwone, a lekko rude. Po chwili Palette Deluxe 750 (czekoladowy br±z) - wysz³o ju¿ nieco lepiej.
Dzi¶ rano na to palette deluxe 655 (l¶ni±cy br±z) oczywi¶cie kolor nie wyszed³ taki jak na opakowaniu i na t± chwilê w³osy na d³ugo¶ci s± ciemnobr±zowe (lekko bordowy po³ysk przy ¶wietle) natomiast góra ma ewidentnie bordowy odcieñ.

Chcê, doj¶æ do takiego koloru jak pani na opakowaniu L'oreal Preference Wild Ombres nr 2. (http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-ombres/2.aspx) i moje pytanie brzmi jak to zrobiæ? Jak widaæ nie straszne mi jest nak³adanie kilku farb dziennie wiêc mile widziany jest ka¿dy sposób.
W sumie chodzi o to jaka to farba (ten kolor co ona ma na górze g³owy) i jak do niego doj¶æ najszybciej z tym co ja mam teraz???


Nie ma nikogo kto by siê podj±³ pomocy??? B³agam dziewczyny!
__________________
"...kawa któr± pijam, z dnia na dzieñ jest coraz bardziej gorzka i czarna, uczucia mocniejsze lecz jeszcze bardziej skryte ni¿ kiedy¶..."
Asia Acid

Edytowane przez AsiaAcid
Czas edycji: 2014-02-14 o 17:29
AsiaAcid jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-14, 12:14   #4728
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lilia8843 Poka¿ wiadomo¶æ
Chce siê pochwaliæ nowym kolorem.
Co o nim sadzicie ?. trochê jako¶æ zdjêcia nie oddaje rzeczywistego koloru.
£adne mia³am podobne w wakacje ale na innym kolorze, sama zrobi³am Loreal Preference do ombre ;p Ale co prawda to prawda, bezpieczniej i¶æ do fryzjera, bo z efektami ombre w domu bywa ró¿nie... Ja chyba mia³am po prostu du¿o szczê¶cia ¿e mi wysz³o na w³asn± rêkê Robi³am na ciemnym br±zie

Bardzo ³adnie Ci to wysz³o, na wakacje chyba znowu wrócê do tego rodzaju efektu, ale na podobnym kolorze co Ty. Wiesz mo¿e jaka farba by³a u¿yta? Kiedy¶ widzia³am dziewczynê, która mia³a ombre na rudo?-rubinowych? w³osach (wydaje mi siê ¿e co¶ a la Palette rubinowa czerwieñ), te¿ efekt by³ spoko
paolinka3991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-14, 21:18   #4729
alicja29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 34
Farba super rozjasniajaca w kolorze ciep³y blond ciep³y bez

Witam . Moze która¶ z was farbowa³a w³osy i doradzi. Poszukuje farby ktora rozjasni i to dobrze w³osy w kolorze ciemny blond/jasny br±z na ciep³y lekko zlocisty blond.(ale nie ¿ó³ty) . Chodzi mi o kolor w stylu dawnej britney Spears. Moze ktos farbowal ?
alicja29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-14, 21:33   #4730
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 10 369
Dot.: Farba super rozjasniajaca w kolorze ciep³y blond ciep³y bez

Cytat:
Napisane przez alicja29 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam . Moze która¶ z was farbowa³a w³osy i doradzi. Poszukuje farby ktora rozjasni i to dobrze w³osy w kolorze ciemny blond/jasny br±z na ciep³y lekko zlocisty blond.(ale nie ¿ó³ty) . Chodzi mi o kolor w stylu dawnej britney Spears. Moze ktos farbowal ?
Ja ju¿ od d³u¿szego czasu robiê farb± Wella- Wellaton- nr 12.0- bardzo jasny naturalny blond i jestem bardzo zadowolona (przede wszystkim nie pali w³osów jak np. farby Palette).
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-14, 21:54   #4731
alicja29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Farba super rozjasniajaca w kolorze ciep³y blond ciep³y bez

Ok dzieki. A nie wychodzi ci jak brudna szmata do pod³ogi? Bo u mnie wszelkie naturalne odcienie przez kilka pierwszych myæ tak wygl±daj±. A jak jest u ciebie ?
alicja29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-15, 08:00   #4732
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 10 369
Dot.: Farba super rozjasniajaca w kolorze ciep³y blond ciep³y bez

Nie, nie wychodzi. Nie lubiê wychodziæ na samochwa³ê, ale w³osy mam akurat w ³adnym odcieniu blond, co czêsto s³yszê, wiêc pewnie tak jest
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 11:19   #4733
AsiaAcid
Przyczajenie
 
Avatar AsiaAcid
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 2
Exclamation Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor?

Cytat:
Napisane przez asiaacid Poka¿ wiadomo¶æ
witajcie.
Dwa dni temu wziê³am siê za wychodzenie z czarnego koloru. Farbowa³am siê na czarno ju¿ kilka dobrych lat, dwa dni temu po³o¿y³am rozja¶niacz, a w sumie to dwa na raz. Odrosty wiadomo by³y bialuteñkie a reszta od ¿ó³ci po pomarañcz, czarne prze¶wity itd..
Na te cuda po³o¿y³am farbê joanny "palona kawa" - na górze g³owy ciemny br±z z bordowo-czerwonym po³yskiem reszta jako tako ale ten po³ysk na ca³o¶ci. Posz³am spaæ.
Rano (wczoraj) wsta³am i po³o¿y³am kolejn± "palon± kawê" - góra nieco ciemniejsza, reszta prawie bez zmian ale wci±¿ widaæ te czerwienie. Wieczorem dwa rozja¶niacze na raz i o dziwo nie zrobi³y siê ognisto czerwone, a lekko rude. Po chwili palette deluxe 750 (czekoladowy br±z) - wysz³o ju¿ nieco lepiej.
Dzi¶ rano na to palette deluxe 655 (l¶ni±cy br±z) oczywi¶cie kolor nie wyszed³ taki jak na opakowaniu i na t± chwilê w³osy na d³ugo¶ci s± ciemnobr±zowe (lekko bordowy po³ysk przy ¶wietle) natomiast góra ma ewidentnie bordowy odcieñ.

chcê, doj¶æ do takiego koloru jak pani na opakowaniu l'oreal preference wild ombres nr 2. (http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-ombres/2.aspx) i moje pytanie brzmi jak to zrobiæ? Jak widaæ nie straszne mi jest nak³adanie kilku farb dziennie wiêc mile widziany jest ka¿dy sposób. :d
w sumie chodzi o to jaka to farba (ten kolor co ona ma na górze g³owy) i jak do niego doj¶æ najszybciej z tym co ja mam teraz???


nie ma nikogo kto by siê podj±³ pomocy??? B³agam dziewczyny!
halooooooo?
__________________
"...kawa któr± pijam, z dnia na dzieñ jest coraz bardziej gorzka i czarna, uczucia mocniejsze lecz jeszcze bardziej skryte ni¿ kiedy¶..."
Asia Acid
AsiaAcid jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-19, 10:01   #4734
gocha_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 3
Co to za kolor?

Hej, bardzo bardzo bardzo podoba mi siê ten kolor w³osów, który ma dziewczyna na zdjêciu. Orientuje siê kto¶ jak± farb± mogê taki odcieñ uzyskaæ? Obecnie mam w³osy koloru kasztanowy br±z. Pozdrawiam ;*
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20131207214327uid1.jpg (37,3 KB, 57 za³adowañ)
gocha_g jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-19, 10:18   #4735
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 102
Dot.: Co to za kolor?

Ja tu widze czerwieñ + irys - Fama ma duzo takich kombinacji
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (104,9 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (98,1 KB, 26 za³adowañ)
Paulinka7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-19, 14:55   #4736
magdziolek27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 4
na³o¿enie blondu dwa razy jednego dnia

Witam,
Mam pytanie. Chce na³o¿yæ na sw± ³epetynkê farbe joanna szlachetna per³a zmieszan± ze srebrnym py³em. Jest niestety opcja ze bêd± ¿ó³te. Jesli faktycznie tak bêdzie to uratuje je ponowne na³o¿enie tej samej farby?
magdziolek27 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-19, 15:42   #4737
cOtilla
Przyczajenie
 
Avatar cOtilla
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice :)
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: na³o¿enie blondu dwa razy jednego dnia

farbowanie na blond strasznie niszczy w³osy - ogó³em rozja¶nianie. wiêc farbowanie jednego dnia wlosow to troche glupota, bo pozniej beda niemile w dotyku itp;p a z tego co slyszlam od znajomych farby z Joanny sa kiepskie.
cOtilla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-19, 15:45   #4738
magdziolek27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: na³o¿enie blondu dwa razy jednego dnia

Moich wlosow chyba nic nie zabije
magdziolek27 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-19, 15:51   #4739
cOtilla
Przyczajenie
 
Avatar cOtilla
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice :)
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: na³o¿enie blondu dwa razy jednego dnia

mowilam to samo, bo tez tak eksperymentowalam ;d ale jak poszlam do fryzjerki to byla w szoku, ze jakim cudem mam jeszcze tak geste wlosy bo geste to akurat sa mozesz sprobowac, mimo ze ja osobiscie bym odradzala mozesz potem podzielic sie tym co Ci wyszlo, i jak sie trzymaja wlosy (;
cOtilla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-19, 15:54   #4740
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: na³o¿enie blondu dwa razy jednego dnia

Cytat:
Napisane przez magdziolek27 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
Mam pytanie. Chce na³o¿yæ na sw± ³epetynkê farbe joanna szlachetna per³a zmieszan± ze srebrnym py³em. Jest niestety opcja ze bêd± ¿ó³te. Jesli faktycznie tak bêdzie to uratuje je ponowne na³o¿enie tej samej farby?
a jaki masz kolor wyj¶ciowy? Mo¿liwe, ¿e za drugim razem po prostu nie z³apie, a na pokrycie ¿ó³ci spróbuj p³ukanki fioletowej
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.