Wella, Wellaton, Krem trwale koloryzujący (nowa wersja)

Wella, Wellaton, Krem trwale koloryzujący (nowa wersja)

Zobacz oferty

jokasklep.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.59/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Kremy trwale koloryzujące Wellaton pozwalają zachować 4 oznaki młodego wyglądu włosów i cieszyć się nimi przez długi czas. Pełnia koloru jest możliwa dzięki wysoce efektywnym pigmentom koloryzującym. Dodatkowo molekuły CR zawarte w recepturze kremu koloryzującego powodują powstawanie refleksów świetlnych wzmacniających efekt intensywności oraz głębi koloru. Odżywka wzbogacona wyciągiem z palmy kokosowej pielęgnuje włosy. Dodatkowo działanie formuły produktu chroni i nawilża włosy, dzięki czemu lśnią one zdrowym blaskiem, są miękkie i pełne witalności.
Paletę barw Wellaton tworzy 26 odcieni:

farby
Trwałość
długotrwałe

Karmelowa czekolada.

Mój kolor to "karmelowa czekolada" i jestem mu wierna od łaaadnyc h paru lat.
Farba sprawdza się bardzo dobrze - trwale i intensywnie koloryzuje, kolor nie blaknie i trzyma się dzielnie do czasu kolejnej koloryzacji. Farba nie powoduje u mnie podrażnień, pieczenia skóry głowy, czy innych nieprzyjemności.
Przyczepię się tylko do zapachu - amoniakowy, sztuczny i średnio przyjemny.
Cena jest bardzo przystępna i póki co nie zamierzam zmieniać farby na żadną inną.

Lepsza niż niejedna fryzjerska farba

Dużo ciekawych kolorów, farba nadaje włosom blasku i nie niszczy ich. Dołączona odżywka upiększa włosy, dodatkowo ma piękny zapach. Farba nie "wżera" się we włosy, choć też i nie zmywa się zbyt szybko. Idealnie pokrywa siwe włosy, barwi również ciemniejsze. Można ją kupić za kilka złotych w promocji, jedna wystarcza na długie włosy.

Dobra farba

Nie wiem jak pozostałe kolory,ale blondy mogę polecić :) Teraz mam ciemniejsze włosy,ale kiedyś byłam tlenioną blondynką :P Uwielbiałam numerek 12/1 dobrze krył odrosty i ładnie integrował się z pozostałościami poprzedniego farbowania .Nie miałam tzw.placka na głowie tylko równomiernie ładny kolor :) I jeśli będę chciała wrócić do blondu to na pewno kupię tą właśnie farbę .Moja mama też z niej korzysta nr 10/0 i też jest zadowolona :)

Krem koloryzujący

Jest u mnie od lat i cały czas używam. Próbowałam już kilka innych ale dotej farby wracam cały czas. Włosy są pięknie zafarbowane i kolor długo utrzymuje się na włosach.

Bardzo lubię

Farbę Wellaton używam od lat z małymi przerwami. Stosuję kolor bardzo jasny popielaty blond 12/1 Jest to najlepsza farba jaką miałam. Moje włosy po jej użyciu mają bardzo ładny chłodny odcień. Dodatkowo trochę rozjaśnia moje włosy. Ważne jest to, że moje włosy są w dobrej kondycji po farbowaniu, dzięki też pięknie pachnącej odżywce. Farba długo utrzymuje się na włosach. Kolor się nie wypłukuje.Jak dla mnie to bardzo dobra jakość w atrakcyjnej cenie

Najlepsza farba

Z farbą Wellaton nie rozstaję się od lat, głównie dlatego , że tylko ona nie niszczy mi włosów. Kiedyś próbowałam farb różnych firm, ale niestety źle odbijało się to na kondycji moich włosów - były zniszczone, suche i łamliwe, wypadło ich też dużo po farbowaniu. Tak się działo dopóki nie trafiłam na Wellaton, który poleciła mi fryzjerka. Mój kolor to ciemny brąz. A mój naturalny to ciemny blond. Ta farba jest tak trwała, że farbuję nią tylko odrosty(raz na miesiąc -pół opakowania ), a kolor na reszcie włosów cały czas jest ładny i nie schodzi. Farba nie spływa, łatwo się nakłada , po umyciu włosy są lśniące i zdrowe. Uwielbiam też odżywkę w tej farbie, ma cudowny zapach i sprawia, że włosy są śliskie i błyskawicznie się rozczesują. Rękawiczki są dobrej jakości, nie zsuwają się z dłoni. W stosunku do jakości bardzo tania farba. Dla mnie jest numerem 1 i nie mam na razie zamiaru zamieniać ją na inną.

Bardzo dobra

Jestem bardzo zadowolona z tej farby, moim kolorem jest karmelowa czekolada. Po pierwszym stosowaniu zakochałam się w tym kolorze.
Podczas aplikacji farba nie spływa, trzyma się dzielnie głowy, łatwo się ją nakłada.
Trwałość jest bardzo na plus, krycie 100%. Jedyny minus to amoniak, śmierdzi okropnie.

Słaby produkt.

Jest to jedna z najsłabszych farb jakie używałam. Intensywny i trwały kolor? W moim przypadku to nie prawda, kolor był ładny może 3 tygodnie. Mój odcień to 4/6 Burgund.

Aplikacja: nakłada się ją łatwo, pasmo po paśmie za pomocą szczoteczki, nie było prześwitów czy nie domalowań.
Niestety, jest to najbardziej śmierdząca farba jaką znam. Ilość amoniaku jest tak wielka, że szczypie w oczy, dusi okropnie i śmierdzi po niej łazienka.

Trwałość koloru: miał być to piękny burgund, opakowanie tak sugeruje oraz przed/po. W rzeczywistości wyszedł bardzo delikatny, mało widoczny burgund, takie nie wiadomo co. Zmył się dość szybko, ładny był przez około 3 tygodnie, potem jaśniał, włosy nie wyglądały tak źle by od razu je koloryzować, ale nie tego się spodziewałam. Trwałość to jakieś 2,5/5.

Dostępność/ cena: fakt, cena nie jest wygórowana, więc nie oczekiwałam włosów jak z gazet, ale w tej cenie znam lepsze, chociażby oberżyna Londa, cudeńko. Jest łatwo dostępna, kupiłam w Rossmannie, ale widziałam też w hipermarketach.

Dobra.

Używałam i jestem zadowolona. Dobrze farbuje włosy. Mam krótkie tak że jedno opakowanie to aż nadto na moje włosy. Duży wybór kolorów do wyboru. Bardzo fajnie sprawdza sie na włosach dlatego mogę polecić.

Budżetowy pewniak

Po nieudanej przygodzie z Joanną Naturią która chwyciła mi odrost na rudo mimo, że kładłam brąz musiałam się na szybko czymś poratować. Długo chodziłam między sklepowymi alejkami sama do końca nie wiedząc czego szukam bo od dłuższego czasu na ogół farbowałam włosy u fryzjera lub sama, ale farbami fryzjerskimi. Wybór padł na Wellaton mając nadzieję, że wersja drogeryjna chociaż w małym stopniu dorówna swoim profesjonalnym siostrom. Bingo. Farbowałam odcieniem 5/0 który producent nazywa jasnym brązem - nie sugerujcie się jednak nigdy samą nazwą, a raczej numeracją. Poziom piąty wychodzi zazwyczaj już ciemno i ja miałam tego pełną świadomość. Farba bez problemu starczyła na moje włosy lekko za ucho - gęsta konsystencja dobrze trzymała się włosów, nic nie kapało ani nie ściekało. Odrost został pięknie wyrównany z resztą włosów. Kondycja włosów nie ucierpiała, farba nie podrażniła mi skóry głowy chociaż mam do tego tendencję. Myślę, że będę wracała do tej farby bo okazała się miłym zaskoczeniem w śmiesznej cenie.

Dobra.

Używałam jakiś czas temu i byłam z owej farby bardzo zadowolona. Farba zapewnia dokładne krycie. Jest wydajna. Nie podrażnia skóry. Dość dużo odcieni do wyboru. Na początku kolor dużo mocniejszy i ciemniejszy ale to normalne. Jestem na tak!

rewelacja!

Wczoraj po raz pierwszy farbowałam włosy, sama :) Po kilkukrotnym rozjaśnianiu zdecydowałam się na powrót do naturalnego brązu. Wybrałam odcień mlecznej czekolady. To był strzał w 10! Odrost ominęłam, farbowałam tylko te rozjaśniane do blondu, po umyciu efekt mnie zachwycił - kolor jest jednolity, idealnie dopasowany. Chłopak, oczywiście nie znający się na farbowaniu, uznał że "zmyłam blond do moich naturalnych" :D Także bardzo na plus!