Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 18:05   #2431
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: pudry mineralne a cera trądzikowa

Hej dostalam dzis przesylke z Ocean Mist. I tak - niestety, nie dla mnie. Podklady maja formule, ktora mi nie pasuje, niestety. Pewnie wielbicielkom EDM podejdzie, tak mysle. Gdy nalozylam podklad, to bardzo mi sie nie pdoobal efekt bombki - duzo swiecacych drobinek. Ale one sie jakos wtapiaja i po parunastu minutach nie jest zle. Podklad jest niezle kryjacy, ale niestety wszystkie jasne kolory maja cieply odcien - nie dla mnie. Pojda na wymianke, niektorych nawet nie otwieram.
Korektor zielony - fajny ale tylko minimalnuie punktowo. nalozylam go na niec owieksza powierzchnie policzka i wygladalam jak trup, bo moze nie zielen, ale trupia sina bladosc przebija spod podkladu. Niemniej ie mozna odmowic mu krycia czerwonych plamek.
Roz jest bardzo przyjemny, dosc matowy i to mi pasuje.
Finishing powder Silken Perfection tez daje rade, calkiem milusi.

Ogolnie OK, ale bez szalu. Na razie Erthnicity u mnie na 1 miejscu dalej.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:41   #2432
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pudry mineralne a cera trądzikowa

A komu się nudzi i wymieni mi firmy, które próbki (szczególnie podkłady) mają w słoiczkach?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:09   #2433
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Informacja tylko dla naprawde bladolicych:

Znalazlam wlasnie najpiekniejsze jasnorozowy, chlodny roz, jaki tylko widzialam W dodatku nie ociepla sie na skorze To Forever More z Dreamworld Minerals, dostalam pelne opakowanie gratis, mimo ze zrobilam zamowienie za 20$, a nie 30$, choc taki teoretycznie byl wymog

Jedynym minusem jest to, ze po maznieciu nim znajomej o kolorze skory ciut ciemniejszym niz Fawn z EDM, nie byl w ogole widoczny - dlatego jest ewidentnie tylko dla bladolicych.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:12   #2434
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Suprince - EDM, Pure Luxe, Joppa. Wiecej grzechow nie pamietam. Na pewno Lumiere i Cory wysylaja w woreczkach.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:14   #2435
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Rocki, co zamówiłaś z Dream World?
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:21   #2436
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Rocki, co zamówiłaś z Dream World?
Zamowienie wspolne dla mnie (wszystko, co zolte) i dla mojej mamy (wszystko, co rozowe):

Dana
Bellona
Astraea
Rowan
Korrigan
Branwen
Iao
Valli
An
Skade
Kishar
Nike

Whipped Creme
Whipped Strawberries
Banana Creme clay/silica
Rasperry Creme clay/silica
Mummy Dust dry skin
Mummy Dust oily skin

+ probki roz/cien: For All Eternity, Blazing Hearts oraz pelnowymiarowy roz Forever More

Tylko tyle

Hanneke, a co Ty zamowilas z EGM?

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2009-02-10 o 22:23
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:33   #2437
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Tylko Dana jest różowawa, czy to czysty beż? I czy Kishar jest mocno żółty?
Przymierzam się do kolejnego zamówienia, przypasowała mi jedna formuła

EG:
Podkłady: PAULA, JILL, CALLIE, CHRISTEEN, SUSAN, MARGO, LEENA
Róże: PINK SANDS BEACH, CARNIVALE, BALI
Pudry: HIGH DEFINITION PRO.,GOLDEN, MELLOW
MY FAIR LADY CONTOUR
Usta: BELLAIRE, PAUSE
Cienie: TAUPE, MIDNIGHT, SOUL

Niektóre próbki mam w połowie objętości Ale o tym pisałam.

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-02-10 o 22:40
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 12:19   #2438
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dzisiaj dalsze testy Blusche ....

nałożyłam zmieszane kolory Beige Tone - Irish Creme (ok.60%) i Beige Tone - Colombian (ok.40%) i kolor wydaje mi się zdecydowanie lepszy niż wczoraj. Tak wiec ich beżowa tonacja jest naprawdę ciepła i jak widać nie potrzebuję z tej firmy kolorów WARM
po 5 godz. podkład na nosie i brodzie trochę się z warzył ale prawdę mówiąc zaaplikowałam go chyba w poranym pośpiechu trochę za dużo ( co jedynie potwierdza, że kolor wyszedł mi dobry, jeżeli mimo zbyt dużej ilości podkładu dostosował się kolorystycznie do cery)

jutro potestuję formułę Sheer Satin Finish , bo dzisiaj ciągle Full Coverage
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:01   #2439
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Tylko Dana jest różowawa, czy to czysty beż? I czy Kishar jest mocno żółty?
Przymierzam się do kolejnego zamówienia, przypasowała mi jedna formuła

EG:
Podkłady: PAULA, JILL, CALLIE, CHRISTEEN, SUSAN, MARGO, LEENA
Róże: PINK SANDS BEACH, CARNIVALE, BALI
Pudry: HIGH DEFINITION PRO.,GOLDEN, MELLOW
MY FAIR LADY CONTOUR
Usta: BELLAIRE, PAUSE
Cienie: TAUPE, MIDNIGHT, SOUL

Niektóre próbki mam w połowie objętości Ale o tym pisałam.
Kishar jest zolty, ale przy okazji bardzo delikatnie czyms innym zlamany - mam tez Skade (z innej rodziny) i on jest doslownie jak jajecznica, zwlaszcza jesli oba odcienie leza obok siebie.

Dana to w sumie bez, ale w niektorym swietle wydawal mi sie lekko rozowy. Wiecej Ci moge napisac po testach na mojej mamie, bo ja sie do tych bezy i rozy nawet nie dotykam


A w ktorej rodzinie byla Callie, Susan i Leena? Bo nie moglam ich jakos odnalezc na stronie...
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:52   #2440
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dzięki Rocki, właśnie złamałam odwyk i zrobiłam kolejne zamówienie w Dream World

Oba są z Youthful Glow najjaśniejsze, CALLIE- Yellow a SUSAN- Beige. Z kolei LEENA to najjasniejszy z żółtych korektorów (pomyliłam się w poprzednim poście).

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-02-11 o 15:54
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:01   #2441
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A ja ponawiam swoje pytanie. Mam cerę tłustą z niedoskonałościami. Od kilku lat nie potrafię znaleźć odpowiedniego pudru. Jedne są za gęste, inne zapychają lub na krótko matują. Przeczytałam w internecie kilka artykułów na temat pudrów mineralnych. Podobno są odpowiednie do cery problematycznej. Szukam czegoś na lato. Pracując w firmie, mając kontakt z ludźmi nie można sobie pozwolić na wyjście z domu bez makijażu. Co proponujecie w upalne dni?
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 19:08   #2442
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Mineraln firmy maja probki i od tego trzeba zaczac, proponuje lekture 2 pierwszych postow z watku o edm lącznie linkami. na stronce ocean i signature sa zdjecia befour/after i pokazuja efekt, w watku o edm polskim rowniez. Co do poprawy cery to prawda, trzeba tylko trafic na swoj kolor i firme, ty kupuj bardziej kryjace skoro masz co ukryc bo kazda firma ma rozne formuly podkladow. jak troszke sie zapoznasz z tym co piszemy to napewno Ci ktos pomoze odpowiedziec na konkretne pytania. Bo czy tradycyjny czy mineralny podklad trudno dobrac po takich informacjach

jest watek wymiankowy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:14   #2443
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
A ja ponawiam swoje pytanie. Mam cerę tłustą z niedoskonałościami. Od kilku lat nie potrafię znaleźć odpowiedniego pudru. Jedne są za gęste, inne zapychają lub na krótko matują. Przeczytałam w internecie kilka artykułów na temat pudrów mineralnych. Podobno są odpowiednie do cery problematycznej. Szukam czegoś na lato. Pracując w firmie, mając kontakt z ludźmi nie można sobie pozwolić na wyjście z domu bez makijażu. Co proponujecie w upalne dni?
Hm, trzeba testować.
Mi przy takiej samej skórze odpowiada EDM w formule Matte, Intensive już nie bardzo. Z Buff'd wolę formułę Original, nie lubię Concealing.
Z Lumiere nieźle zapowiada się Lumiere Veena Velvet, a Luminesse mnie w ogóle nie kryje.
Czekam jeszcze na Joppa, bo chwalone jako bardzo kryjące.
Ale wcale nie wiem, czy te same formuły będą mi pasować latem.
Acha - moja cera bardzo się uspokoiła odkąd stosuję pokłady mineralne - nic nowego mi nie wyskakuje.

Edytowane przez ga7
Czas edycji: 2009-02-13 o 19:33
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:26   #2444
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
A ja ponawiam swoje pytanie. Mam cerę tłustą z niedoskonałościami. Od kilku lat nie potrafię znaleźć odpowiedniego pudru. Jedne są za gęste, inne zapychają lub na krótko matują. Przeczytałam w internecie kilka artykułów na temat pudrów mineralnych. Podobno są odpowiednie do cery problematycznej. Szukam czegoś na lato. Pracując w firmie, mając kontakt z ludźmi nie można sobie pozwolić na wyjście z domu bez makijażu. Co proponujecie w upalne dni?
Ja mam tlusta z niedoskonalosciami (kurcze trzeba zrobic album na przed/po z opisem cer i pogrupowac..) i mi odopowiada Intensive z EDM (matte do mnie leci, moze sie pozytywnie zaskocze), buff'd w ogole mi nie pasuje bo sie warzy (formula original i concealing), joppa do mnie leci wiec nie wiem.. MEOW pampered puss - dla mnie byl OK ale srednio kryl, formula FF - nie bardzo, cos mi w niej nie pasowalo ale nie pamietam co



No i nie wiem o co chodzi, wczoraj pisalam ze buff'd mi nie pasuje, ogolnie co go nalozylam to sie warzyl itd.. podkreslal troche suche skorki, ogolnie jakis grudkowaty..

a dzis: Nic sie nie zwarzylo a podklad mam juz 4 godziny! PŁASKI MAT! (Serecite??? ktoro wczesniej nie dawalo rady?) SZOK, jestem w totalnym szoku no i Apricot Concealing.. duzo za ciemny a wtopil sie i elegancko wszystko zakryl, naprawde nie wiem o co chodzi..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-14 o 13:13 Powód: post pod postem
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 15:57   #2445
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Napisałam post i mi wcięło .....no cóż krótko powtórzę.

Od wczoraj mam próbki EGM

kolory naprawdę są jasne.

W formule Youthful Glow kolor Trish, który rzekomo ma być średnim ciepłym beżem, jest pięknym kolorkiem , który jak miałabym porównać do Lumiere to powiedziałabym, że pomiędzy Light a LM Warm w formule VV. Stopił sie pięknie z cerą , dał natural look, dla mnie mógłby być pół tonu ciemniejszy, ale jak dam bronzer na policzki .....chyba kupię pełnowymiarowe opakowanie na weekendy, żeby TŻ się nie czepiał po co w dni wolne się maluję dzisiaj tylko zauważył , że ładnie wyglądam, podkładu nie widzi Chodzę cały dzień i patrzę w lusterko co chwilę, bo nie mogę sie nadziwić jak ładnie wyglądam

Z formuły Cover Me po testach na ręku wydaje się, że kolor Roselyn będzie dla mnie odpowiedni

Chwilowo jestem tak oszołomiona swoim wyglądem że już z kolejnych firm chyba zamawiać nie będę , najwyżej poszukam w EGM kolorów ciut ciemniejszych na lato ...
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 17:00   #2446
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Kobietko, a jak z kryciem?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 18:31   #2447
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja co prawda nie Kobietka Ale dla mnie formuła Youthful Glow ma krycie lekkie/średnie i ładnie rozświetla, delikatnie i naturalnie, natomiast Cover me nie jest aż takie Cover, bo tylko średnie w stronę mocnego i daje satynowy efekt oraz wygładza. Jednak moich rumieńców nie przykryła w całości, także mocno kryjąca nie jest Musiałam użyć korektora, a silnych rumieńców nie mam.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 18:44   #2448
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A Light&Natural? gdybym zamawiala, to pewnie te dwie formuly (YG i Y&N). Dziewczyny, zalozycie watek o EG? sporo sie juz chyba uzbieralo ich uzytkowniczek, a Kobietka pisze tak zachecajaco, ze grzech nie dac sie uwiesc
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 19:30   #2449
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Tej trzeciej nie miałam. Na stronie jest napisane, że najlżej kryje, ale jak jest w rzeczywistości Jest na bazie ryżu, czyli zapowiada się ciekawie.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 19:35   #2450
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Tej trzeciej nie miałam. Na stronie jest napisane, że najlżej kryje, ale jak jest w rzeczywistości Jest na bazie ryżu, czyli zapowiada się ciekawie.
Dla mnie nieciekawie, myślę ze to puder ryzowy z miką, dla alergików
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 19:40   #2451
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Dla mnie nieciekawie, myślę ze to puder ryzowy z miką, dla alergików
No i masz, popsula cale moje zamowienie
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 22:07   #2452
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Dla mnie nieciekawie, myślę ze to puder ryzowy z miką, dla alergików
Najprawdopodobniej tak, lecz niekoniecznie dla alergików. Nie ma tylko bodajże tlenku cynku z klasycznych składników. Będzie pewnie matowił i wygładzał skórę. Tylko niestety to lekkie krycie mnie zniechęca.

Testuję podkład Dream World z ryżem i jestem na razie bardzo z niego zadowolona. Wygładza, matuje nie wysuszając i zapewnia przy tym delikatne satynowe wykończenie. Dobrze kryje i jest niewidoczny. Ale wiadomo, że każdy ma inne preferencje.

Pranie, trzeba samemu sprawdzić co jest najlepsze dla naszej skóry. I nie ma co z góry przesądzać. Wiadomo jak to z minerałami jest.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 22:17   #2453
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Tak, ja chociaz do urycia wiele nie mam to jakos poza okresem wakacyjnym lubie miec podklad i same tonujące mnie nie przekonują. Ale np puder z edm ze skrobią itp to fajniutkie produkty... Juz po tym pure luxe nauczylam sie ze lepiej dolozyc ten 1-2 dol i nie zalowac ze sie nie wyprobowalo
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 22:32   #2454
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

No właśnie ja dlatego teraz biorę wszystkie formuły, ew. poza tymi leciutko kryjącymi. Teraz tym Pure Lux kusicie, ehh. Na szczęście on ma glinkę w składzie to mnie zniechęca. Niestety (albo stety) glinka mi nie służy.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:07   #2455
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kobietko, a jak z kryciem?
krycie w formule YG jest średnie, ale mi wystarcza , żeby ukryć popękane naczynka. Myślę, że aplikacja na mokro może dać lepsze krycie, ale będę się tak bawić jak pełnowymiarowe opakowanie dostanę, bo teraz szkoda mi prochu
Wczoraj do północy podkład ładnie prezentował się na twarzy, naturalnie i ... naprawdę jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie Kobietka Ale dla mnie formuła Youthful Glow ma krycie lekkie/średnie i ładnie rozświetla, delikatnie i naturalnie, natomiast Cover me nie jest aż takie Cover, bo tylko średnie w stronę mocnego i daje satynowy efekt oraz wygładza. Jednak moich rumieńców nie przykryła w całości, także mocno kryjąca nie jest Musiałam użyć korektora, a silnych rumieńców nie mam.
Dzisiaj testy Cover i ....faktycznie nie jest jakaś ciężka, nie jest to Buff'd Original ale ładnie kryje bez efektu maski, nie dawałam korektora a i tak wyglądam ładnie
zobaczymy jak będzie podkład się trzymał do wieczora to może więcej napiszę.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A Light&Natural? gdybym zamawiala, to pewnie te dwie formuly (YG i Y&N). Dziewczyny, zalozycie watek o EG? sporo sie juz chyba uzbieralo ich uzytkowniczek, a Kobietka pisze tak zachecajaco, ze grzech nie dac sie uwiesc
Brałam tylko YG , Cover Me i podkład płynny który wg mnie wcale nie kryje to taki krem tonujący, więc zostanę przy prochach

Nie śmiem jeszcze wątku o EGM zakładać, bo za małe doświadczenie z ich podkładami mam, ale...wstawię Wam tu fotki...jedną straszącą, ale....będziecie miały porównanie krycia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg no make up.jpg (62,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGM Trish.jpg (61,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGM Roselyn.jpg (72,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGM YG.jpg (35,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGM Roselyn2.jpg (58,3 KB, 66 załadowań)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:19   #2456
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Kobietko pięknie wyglądają na Tobie te minerały. Oceniasz je wyżej niż Lumiere?

P.S. Może skusisz się wkleić te zdjęcia również w wątku PRZED/PO?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:20   #2457
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: KOSMETYKI MINERALNE - kody, promocje, kupony, przeceny, wyprzedaże, zniżki

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
1. https://www.everydayminerals.com/index.php
2. ?
3. Potrójna:
a) 5 nowych odcieni - liner, 3 cienie wiosenne, róż
b) trójkolorowa paletka sprasowana - edycja limitowana
c) dla zamówienie pow. 28$ - dwa duże produkty STF Rice Sunlight i NR Medium Bronzer w słoiczkach typu puff -> kontynuacja poprzedniej promocji
hmm...czy na pewno dostaje sie produkty a i b? Nic tam nie ma o tym napisanego, oprocz tego, ze te kolory wlasnie weszly do sprzedazy.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:26   #2458
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Re: Dot.: KOSMETYKI MINERALNE - kody, promocje, kupony, przeceny, wyprzedaże, z

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
hmm...czy na pewno dostaje sie produkty a i b? Nic tam nie ma o tym napisanego, oprocz tego, ze te kolory wlasnie weszly do sprzedazy.
też tak to zrozumiałam- po prostu wprowadzają nowe odcienie cieni sypkich, limitowana edycja prasowańca. a promocja czyli gratisy przy zamówieniu to ciągle "be my valentine"
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:40   #2459
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kobietko pięknie wyglądają na Tobie te minerały. Oceniasz je wyżej niż Lumiere?

P.S. Może skusisz się wkleić te zdjęcia również w wątku PRZED/PO?
Lumiere używałam ponad rok, co oznacza , że byłam zodowolona ale teraz EGM skusiły mnie na tyle, że zdradzę Lumiere...mam nadzieję, że będzie to długa miłość

w wątku o Lumiere wrzuciłam fotkę z aplikacji formuły VV w kolorze LM Beige.

ps. a do wątku Przed/Po to jakieś sensowne zdjęcia trzeba wklejać, całych makijaży, a nie takie a na to śmiałości mi brak
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:43   #2460
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: KOSMETYKI MINERALNE - kody, promocje, kupony, przeceny, wyprzedaże, zniżki

Dziewczyny ale jmw nie napisała, że się je dostaje. Są to nowości, które można zakupić. A dostaje się to co jmw napisała w punkcie c. Wszystko się więc zgadza.

Poza tym wyraźnie jest napisane na początku tego wątku, żeby dyskusje prowadzić na forum ogólnym o minerałach, a tu rzeczowo opisywać tylko promocje. Przenoszę więc wasze posty do wątku ogólnego i proszę więcej nie zamieszczać tutaj dyskusji na temat promocji.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.