Snowboardzistki :)) - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 21:41   #931
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: Snowboardzistki :))

a ja mam pytanko dotyczące ciuszków, czy spodnie kupuję np. nr za duze żeby były luźne? bo ja w tamtym sezonie kupiłam sobie S, czyli taki rozmiar jaki noszę i przy upadku było mi niewygodnie tzn. spodnie podwijały się, wchodziły mi w pupę hehe i ogólnie kijowo, z tego co widziałam na stoku dziewczyny miały jakieś takie dużo większe te kurtki czy spodnie w stylu skejtów, ale nie wiem czy to akurat taka moda czy po prostu jest tak wygodniej ;>
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 22:29   #932
Kaaarolciaaa
Przyczajenie
 
Avatar Kaaarolciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Snowboardzistki :))

Hej. Ja mam większe spodnie, ale to spowodowane jest raczej tym,że nie ma na mnie odpowiedniego rozmiaru i S jest na mnie też za duże xD Mi nie jeździ się źle, a nawet normalnie. No a to że inne dziewczyny miały większe spodnie i kurtki to chyba raczej kwestia "mody na skate".
__________________
I znowu zmierzch. Kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc".
Kaaarolciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 09:14   #933
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Snowboardzistki :))

Jak na mój gust za duże spodnie to poniekąd moda i poniekąd kwestia wygody. Ja kupiłam w swoim rozmiarze, ale dziś wiem, że nieco większe byłyby wygodniejsze przy zakładaniu deski. Zwykle robię to na siedząco, więc mam wrażenie, że spodnie są rozciągnięte na maksa...

Wiele spodni, np. Burtona od razu wygląda na za duże, nawet jeśli kupisz we własnym rozmiarze.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 09:54   #934
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Snowboardzistki :))

Sluchajcie - bo ja tak sobie mysle, ze chcialabym kupic w tym roku jakies fajne spodnie i kurtke - albo tylko jedno, ze wgledu na kase - wiecie cos o jakichs promocjach z zeszlego sezonu etc.
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 10:45   #935
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Snowboardzistki :))

Zajrzyj na stronkę supersklep.pl. Może coś wybierzesz dla siebie.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 10:58   #936
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Snowboardzistki :))

Większość spodni snowboardowych jest i tak workowata. Ja kupiłam za duże o rozmiar nie dlatego, że uważam to za takie super cool, już dawno wyrosłam z tych czasów, ale po to, żeby w ogóle przeszły mi przez tyłek, bo mam figurę jak kobiety miewiają: spora pupa, wąska talia - a producenci niestety szyją te rzeczy (jak większość) na walce. Cierpię z tego powodu, bo śnieg mi włazi za gacie jak siedzę, a kurtka jest niekompatybilna i nie da się jej zapiąć do spodni.
Rozważam poważnie zakup narciarskich gatek "z golfem" na szelkach, bo świecenie mokrym kuprem jakoś wydaje mi się za wysoką ceną za super wygląd.
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 11:45   #937
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Snowboardzistki :))

Tapioka nie masz szelek w komplecie ze spodniami? Moje, choć kosztowały na wyprzedaży w 2006 niecałe 100 zł (AST), mają odpinany karczek szelkowy na plecach i szelki z gumy. Całość jest super wygodna - szczególnie w toalecie (jeżdżę w cienkim polarze nałożonym przez głowę na spodnie z szelkami i koszulkę oddychającą. Fajny strip-tease w toalecie)
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 12:03   #938
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Snowboardzistki :))

Byłam dzis ogladac "swoje" spodnie burtona
(balam sie, ze ich nie bedzie, bo tylko jedne zostaly)

Niestety dowiedzialam sie, ze to nie jest tak, ze kazde spodnie z kazda kurtka sie zepna, bo to tylko te same modele
Zmartwil mnie Pan sklepikarz , ponieważ mimo ze z tego samego roku to moja kurtka nie jest modelem od spodni.
spodnie to guardy, a kurtka to sam burton wie

Zachecona Eloe77 zaczelam sie rozgladac za CLTN. Maja ladne modele kurtek i spodni. Musze polookac dokladnie, bo chyba bedzie warto.

i wiecie co zauwazylam? ze na allegro jest wszystko baaardzo drogie
jestem w szoku, bo rzeczy sa drozsze niz w sklepach na przecenach

Mozna zwracac rzeczy w supersklepie?
bo znalazlam dosc fajne botki. Ale kurcze botki na necie kupic?

i pytanie nr 2
czy jesli kupie swoje butki i bede je wpinac ciagle do pozyczonych innych desek to sie bardzo mi zniszcza?
bo deski mi szkoda kupowac. Zajechalabym ja
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 15:31   #939
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Snowboardzistki :))

No nie mam szelek. Większość spodni, które oglądałam nie miała szelek, dlatego kupiłam bez, choć zależało mi na takich z (no i żeby jeszcze miały ładny wzorek, w końcu płeć żeńska jestem...) Też były z wyprzedaży, tyle że z ebaya.

Buty warto mieć swoje, nie zniszczą się od pożyczanych desek na pewno, ja swoje przypinałam do różnych desek zanim kupiłam swoją. Nie chcę reklamować, ale buty mam K2 i są naprawdę nieziemskie. Jeździłam wcześniej w jakichś bylejakich pożyczanych i jak ruszyłam na stok w swoich, to różnica w manewrowalności i ilości gleb była zauważalna!

Zauważyłam jeszcze jedną rzecz. Pojechałam kiedyś w Polsce na giełdę oglądać sprzęt, właśnie z zamiarem kupienia butów. Nie wiem, czy to po prostu kwestia marnych sprzedawców, ale na moją małą nogę (36) większość tych bolków usiłowała mi wcisnąć 38, albo i więcej! Odpuściłam, bo buty były marne, a potem dostałam tu na miejscu swój rozmiar w sportowym. Nie znam się, ale jeździcie w za dużych butach?
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:30   #940
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Snowboardzistki :))

ja mam rolki k2 i jestem meeega zadowolona, wiec moze i sprzet snowboardowy tez robia dobry

a co do butkow to nie powinny byc za duze!
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:39   #941
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez nusia_srusia Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko dotyczące ciuszków, czy spodnie kupuję np. nr za duze żeby były luźne? bo ja w tamtym sezonie kupiłam sobie S, czyli taki rozmiar jaki noszę i przy upadku było mi niewygodnie tzn. spodnie podwijały się, wchodziły mi w pupę hehe i ogólnie kijowo, z tego co widziałam na stoku dziewczyny miały jakieś takie dużo większe te kurtki czy spodnie w stylu skejtów, ale nie wiem czy to akurat taka moda czy po prostu jest tak wygodniej ;>
ja spodnie kupuje takie zebym mogla sie w nich wygodnie wygiac w kazda strone, kucnac itp wyczyniam w przymierzalni rozne ewolucje, ale warto, bo sie wygodnie jezdzi prawde mowiac to nawet nie wiem jaki mam rozmiar tych spodni

a kurtki wszystkie sa na mnie takie jakies szerokie... czuje sie w nich jak misiu... no ale co poradzic widocznie tak ma byc

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Większość spodni snowboardowych jest i tak workowata. Ja kupiłam za duże o rozmiar nie dlatego, że uważam to za takie super cool, już dawno wyrosłam z tych czasów, ale po to, żeby w ogóle przeszły mi przez tyłek, bo mam figurę jak kobiety miewiają: spora pupa, wąska talia - a producenci niestety szyją te rzeczy (jak większość) na walce. Cierpię z tego powodu, bo śnieg mi włazi za gacie jak siedzę, a kurtka jest niekompatybilna i nie da się jej zapiąć do spodni.
Rozważam poważnie zakup narciarskich gatek "z golfem" na szelkach, bo świecenie mokrym kuprem jakoś wydaje mi się za wysoką ceną za super wygląd.
oj tez mam tak ze bioderka kobiece a talia sporo wezsza. na szczescie moje spodnie (Wed'ze z Decathlona - tanie, a bardzo dobrze mi sluza) w pasie maja takie rzepy ktorymi sobie zwezam te spodnie po zalozeniu szelki tez do nich mam, ale odpielam, bo w sumie niepotrzebne mi - wystarcza sciagniete rzepem spodnie i pas przeciwsniegowy w kurtce

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość

Mozna zwracac rzeczy w supersklepie?
bo znalazlam dosc fajne botki. Ale kurcze botki na necie kupic?

i pytanie nr 2
czy jesli kupie swoje butki i bede je wpinac ciagle do pozyczonych innych desek to sie bardzo mi zniszcza?
bo deski mi szkoda kupowac. Zajechalabym ja

w ciagu ilus tam dni mozna zwrocic bez podania przyczyny
butki sie na pewno od czegos takiego nie zniszcza

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Nie chcę reklamować, ale buty mam K2 i są naprawdę nieziemskie. Jeździłam wcześniej w jakichś bylejakich pożyczanych i jak ruszyłam na stok w swoich, to różnica w manewrowalności i ilości gleb była zauważalna!

Zauważyłam jeszcze jedną rzecz. Pojechałam kiedyś w Polsce na giełdę oglądać sprzęt, właśnie z zamiarem kupienia butów. Nie wiem, czy to po prostu kwestia marnych sprzedawców, ale na moją małą nogę (36) większość tych bolków usiłowała mi wcisnąć 38, albo i więcej! Odpuściłam, bo buty były marne, a potem dostałam tu na miejscu swój rozmiar w sportowym. Nie znam się, ale jeździcie w za dużych butach?
ja z kolei polecam buty Northwave (ja mam model Freedom). przymierzylam gore butow (pan w Coolsporcie byl wyjatkowo cierpliwy) i dopiero w tych bylo mi na prawde wygodnie a na stoku sa na prawde swietne... na poczatku jak sie uczylam to jezdzilam w wypozyczanych, raz nawet w nowych Blaxach... wszystkie te buty w ktorych jezdzilam moga sie schowac przed Northwave'ami
co do rozmiaru to ja mam takie akurat - zeby nie uciskaly i zeby stopa w nich nie jezdzila moj rozmiar (choc w zwyklych butach mam 38-39, a w tych 40 - ale to pewnie kwestia rozmiarowki)

ogladalam dzis kamerki z Zakopca, Bialki i MC... jak pieknie bialo wiecej sniegu niz czasem w zimie

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-10-16 o 16:41
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 20:32   #942
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Snowboardzistki :))

To jest dokładnie mój obów: http://ems.imageg.net/graphics/produ...253769venh.jpg Z wyglądu oceniam je na -5 w skali od 1 do 10, ale agituję twardo, bo są niesamowicie wygodne, łatwo założyć/zdjąć, wystarczająco twarde i rewelacyjnie "czuję" w nich deskę. Myślę, że jeszcze dobrych kilka lat posłużą.
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 01:06   #943
joanna975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 260
Dot.: Snowboardzistki :))

też myslę, ze nas pominięto. ja jeżdze nie za długo, ale nie czuje sie przez to gorsza. halo my tez uprawiamy sporty zimowe
joanna975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:35   #944
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
Niestety dowiedzialam sie, ze to nie jest tak, ze kazde spodnie z kazda kurtka sie zepna, bo to tylko te same modele
Szkoda Ale dobrze wiedzieć.
Cytat:
Mozna zwracac rzeczy w supersklepie?
Gwarancję zwrotu masz w prawie - sprzedawca internetowy ma obowiązek przyjąć towar, a nawet nie musisz podawac przyczyny, dlaczego zwracasz. Dokładniej na pewno jest w regulaminie, a te w różnych sklepach potrafią nie być do końca zgodne z prawem.
Nie musiałam jeszcze nic zwracać z supersklepu, a kupiliśmy już buty i dwie pary wiązań. Kurtesia się szykuje tylko ta kasa...
Cytat:
czy jesli kupie swoje butki i bede je wpinac ciagle do pozyczonych innych desek to sie bardzo mi zniszcza?
Zależy, jak będziesz jeździć Buty kupiłam sezon przed deską i wiązniami i powiem, że nie ma jak własne buty! Dopasują się do Twojej stopy, no i ta pewność, że nikt inny ich nie nosił...
Ja mam swój rozmiar (to tak w odpowiedzi na pytanie Tapioki) i nie wyobrażam sobie jeżdżenia w butach za dużych lub za małych. Też sporo sie namierzyłam zanim wybrałam odpowiednie, ale było warto Dla mnie but ma być jak druga skóra - w końcu on i wiązanie wpływają sutecznie na jazdę.
Tak samo mam z łyżwami - idealnie dopasowane i moje własne. Na dziś nie wejdę na lód w cudzych łyżwach - swoje wiem, jak zawiązać, mam do nich odpowiednie skarpety, no i - co też odpowiada butom snowboardowym - ukształtowały sie już do mojej stopy.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 12:40   #945
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Snowboardzistki :))

o maj gat,tak sobie patrze na allegro na kurtki ROXY i mnie zwaliło z nóg xD
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 14:17   #946
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
o maj gat,tak sobie patrze na allegro na kurtki ROXY i mnie zwaliło z nóg xD
wyglad czy cena? :P
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 14:34   #947
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
wyglad czy cena? :P
cena oczywiscie xD

a jakie deski są na tej stronie supersklep czy jakos tak <333 cuuuudne! wzdychałam do co drugiej deski :P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 09:51   #948
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Snowboardzistki :))

Ja wzdycham do kurteczki na supersklepie. I jakoś nie mogę się zdecydować... 4 stówy piechota nie chodzi... A tu jeszcze wymiana rękawic by się zdała.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 17:38   #949
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Ja wzdycham do kurteczki na supersklepie. I jakoś nie mogę się zdecydować... 4 stówy piechota nie chodzi... A tu jeszcze wymiana rękawic by się zdała.
tez tam oglądałąm kurtki
ja wzdychałam do desek :P na kurtki przestałąm patrzec bo te co mi sie podobały były baardzo drogie
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 09:04   #950
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Snowboardzistki :))

Dziewczyny, tylko mała uwaga...
Aż z ciekawości zajrzałam na stronę tego supersklepu.pl i włosy mi dęba stanęły Takie ceny Moja deska (teraz już z zeszłego sezonu) kosztuje tam o prawie 400 złotych więcej niż ja zapłaciłam! Na wszystkie ciuchy (oprócz butów i kasku) polowałam na angielskim i amerykańskim ebayu oraz w sklepach internetowych (nie polskich). Kupiłam nowe rzeczy, dobrych firm i dobrej jakości za połowę (dosłownie) tych cen, które Wy pokazujecie!
Nie lepiej naprawdę kupować za granicą? Przyjemniej przecież, zaoszczędzić i zapłacić mniej za te same rzeczy, żeby potem mieć na porządny wyjazd! Naprawdę lepiej jechać w kurtce z ebaya do Davos czy Sant Anton, niż w tej samej kurtce z supersklepu do Zakopanego...
Zagraniczne zakupy nie gryzą - ja np. ani w ząb nie mówię po francusku, a deskę kupiłam we Francji przy pomocy Babelfisha, bo tam była najtańsza
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 10:30   #951
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tylko mała uwaga...
Aż z ciekawości zajrzałam na stronę tego supersklepu.pl i włosy mi dęba stanęły Takie ceny Moja deska (teraz już z zeszłego sezonu) kosztuje tam o prawie 400 złotych więcej niż ja zapłaciłam! Na wszystkie ciuchy (oprócz butów i kasku) polowałam na angielskim i amerykańskim ebayu oraz w sklepach internetowych (nie polskich). Kupiłam nowe rzeczy, dobrych firm i dobrej jakości za połowę (dosłownie) tych cen, które Wy pokazujecie!
Nie lepiej naprawdę kupować za granicą? Przyjemniej przecież, zaoszczędzić i zapłacić mniej za te same rzeczy, żeby potem mieć na porządny wyjazd! Naprawdę lepiej jechać w kurtce z ebaya do Davos czy Sant Anton, niż w tej samej kurtce z supersklepu do Zakopanego...
Zagraniczne zakupy nie gryzą - ja np. ani w ząb nie mówię po francusku, a deskę kupiłam we Francji przy pomocy Babelfisha, bo tam była najtańsza
ja w supersklepie kupuje tylko na wyprzedazach za kurtke nie zaplacilam 700zl tylko 350 za rekawice nie 400 tylko 190 deske tez kupilam okazyjnie na wyprzedazy w maju - nowke Rossignola za 380zl (ale to juz nie w supersklepie tylko w takim sklepie znalezionym przez allegro)

a ile ci wychodzi koszt przesylki jak kupujesz za granica?
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 11:26   #952
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość

a ile ci wychodzi koszt przesylki jak kupujesz za granica?
Bardzo różnie. Za ciuchy nie pamiętam wszystkie dokładnie, bo kupowałam je dawno, ale przesłanie deski kosztowało mnie 15 euro, wiadomo, to nie jest mała rzecz. Przesłanie rękawic, które kupiłam z Kanady, kosztowało 5 dolarów, mimo, że duże i ciężkie były, bo całe skórzane z goreteksem wewnątrz. Kosztowały poniżej 20 dolarów tak w ogóle. Spodnie aż sprawdziłam teraz, bo ten sprzedawca na ebayu dalej je ma, wysłanie: 8 funtów.
Ja nie mam po prostu wyboru, narty i deska to narodowe sporty Holendrów, którzy masowo jeżdżą zimą do Austrii (głównie) i wszystkie te rzeczy są tu strasznie drogie, jak zobaczyłam w lokalnym sklepie swoje rękawice za 100 euro to nakryłam się nogami. Lubię kupować przez sieć, lubię polować i szukać, no i nie lubię przepłacać.
Buty i kask musiałam zmierzyć, wiadomo jak to jest, i niestety w Intersporcie tutaj zapłaciłam jak za zboże.
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 11:45   #953
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Zajrzyj na stronkę supersklep.pl. Może coś wybierzesz dla siebie.
No znam thx!

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Buty i kask musiałam zmierzyć, wiadomo jak to jest, i niestety w Intersporcie tutaj zapłaciłam jak za zboże.
Jest wyjscie - mierzysz w sklepie a potem kupujesz w necie - ja tak z rolkami zrobilam - znalam model i rozmiar i wyszlo duuuuzo taniej
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 11:47   #954
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Snowboardzistki :))

Tapioka co prawda, to prawda. Ciuchy i cały pozostały sprzęt są w Polsce dość drogie w porównaniu z tym, co można zakupić na świecie. Nie tylko zresztą na świecie, ale różnica jest też między wirtualem a realem. Dlatego możliwości neta są tak cenne Tutaj całe, nawet duże AGD kupuje się przez net (znajomi zaoszczędzili ponad 2 tys. zł, a ja choćby na odkurzaczu oszczędziłam 200 zł), bo w sklepie nie dość, że drogo, to jeszcze sprzedawca nie wie zwykle co ma
Nikt nie karze kupować w supersklepie ani na allegro czy w innym serwisie. To jedynie przykłady, a Polska jest tak dziwnym krajem, że co chwilę trzeba robić porównanie cen. Tak jakby nasz rynek rządził się swoimi własnymi prawami, które są zupełnie niezależne od sprawdzonych przez inne gospodarki (parę postów wyżej pisałam choćby o butach z sezonu wcześniejszego sprzedawanych w nowym sezonie w pełni swojej ceny).

Edit: Najgorsze jest to, że Intersport jest jednym z najtańszych realnych sklepów.

Swój sprzęt kupowałam także na wyprzedażach oraz na allegro i kompletowałam go kilka lat. W normalnej cenie mam tylko kurtkę (bo kupowałam ją, nie marząc nawet o zimowych sportach) i buty (pilnie i szybko).
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ


Edytowane przez Eloe77
Czas edycji: 2009-10-20 o 11:50
Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 14:18   #955
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
Jest wyjscie - mierzysz w sklepie a potem kupujesz w necie - ja tak z rolkami zrobilam - znalam model i rozmiar i wyszlo duuuuzo taniej
Co prawda to prawda, też tak robię np. ze stanikami: biorę jeden w sklepie, a resztę kupuję w Bravissimo i na ebayu, jak znam już swój rozmiar
Może to się kiedyś zmieni, w końcu ludzie mają dostęp do sieci, znają języki, karty kredytowe to już podejrzewam nawet niemowlętom się oferuje, więc drogie sklepy nie będą miały klientów...
W ogóle jak patrzę na ceny desek APO w Polsce to się zastanawiam, czy nie mają przypadkiem jakichś wkładek ze złota specjalnie na polski rynek Uwielbiam tą firmę, także za design (choć kolekcja na ten rok jest fatalna, gdzie te subtelne elfy i psychodeliczne grzyby?), jeździłam wcześniej na Bck z wypożyczalni, ale tyle co w supersklepie to bym za swoją deskę nie dała.
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 16:18   #956
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Tutaj całe, nawet duże AGD kupuje się przez net (znajomi zaoszczędzili ponad 2 tys. zł, a ja choćby na odkurzaczu oszczędziłam 200 zł), bo w sklepie nie dość, że drogo, to jeszcze sprzedawca nie wie zwykle co ma
ja kupujac lodowke w necie zaoszczedzilam w porownaniu gdybym ja kupowala w media markt 4 tys. a podobno nie dla idiotow...

dlatego ja glownie kupuje przez net zazwyczaj da sie znalezc sporo taniej. no tylko spodnie i buty kupilam w realu
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 16:37   #957
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Snowboardzistki :))

hm ja bym wolała kupic deske (nowa) przymierzyc w sklepie,zeby mi doradzili,zobaczyc czy mi zbyt palce nie wystają itp...mama powiedziałą,że teraz nas nie stać bo dom budują i i tak juz jest cieżko..
kupiłam deske..hmm 2 lata temu bodajze na allegro i to był błąd..

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

jeśli mam ok 157 cm to jaka będzie najlepsza długość snowboardu?

kurcza nie umiem szukać na ebayu :P totalnie sie tam nie orientuje
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:04   #958
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość


jeśli mam ok 157 cm to jaka będzie najlepsza długość snowboardu?

kurcza nie umiem szukać na ebayu :P totalnie sie tam nie orientuje
Moja deska też jest nowa, mimo że z sieci to dostałam ją w folii. I po intensywnych czytaniu porad i jeżdżeniu na różnych deskach z wypożyczalni, kupiłam ją na wagę, nie na wzrost. Deska nie wie, ile wzrostu ma jadący na niej, natomiast doskonale "wyczuwa" Twoją wagę. Jeśli jesteś leciutka, to będziesz miała problemy z długą deską, jeśli okrąglejsza, to krótka deska będzie "mułowata".
Ja nie jestem zaawansowanym riderem, a mimo to po doświadczeniach z jakimś dziadowskim i krótkim Atomikiem z wypożyczalni na twardym i mokrym piście, wolę deski nieco grubsze, pozwalają się nie zabić - na twardym śniegu nie wpadają momentalnie w drgawki, a wiadomo że warunki bywają różne. Mam 160 cm wzrostu i 53 kg, deskę o długości 149 cm. Jeździłam na wypożyczanych 44, 45 i 48 i właśnie na dłuższych, ze względu na swoją wagę czułam się stabilnie.
No i ja nie jeżdżę w parku (ze względu na wiek i kondycję, poza deską gram tylko w tenisa, więc nie jestem przyzwyczajona do sportów ekstremalnych), tylko po pistach, więc wzięłam dechę dłuższą również z tego powodu.

Na Wizażu jest pewnie wiele przewodników używania ebaya, dziewczyny kupują perfumy, kosmetyki i ciuchy z zagranicy (ja też), więc musi być tego sporo. Poszukaj i powodzenia!
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:16   #959
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Snowboardzistki :))

na allegro jak szukam deski to moge wpisac długosc na ebay nie zbyt wiem gdzie xD

ja mam 157 i waże 53 a deske mam taką:
nie zwracajcie uwagi na mnie i moją mame xD
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---




Edytowane przez cherry l
Czas edycji: 2009-10-20 o 18:19
cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:33   #960
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
na allegro jak szukam deski to moge wpisac długosc na ebay nie zbyt wiem gdzie xD

ja mam 157 i waże 53 a deske mam taką:
nie zwracajcie uwagi na mnie i moją mame xD
No proszę, jakie piękne panie
Ja wpisuję w okienko od szukania, np. snowboard 149, albo 49 i wyskakują. I zaznaczam okienko żeby szukał na całym świecie, ale radzę duże rzeczy kupować tylko w obrębie UE, nie grozi wtedy cło i ekstra VAT. Ale jeśli chcesz zaoszczędzić to wstrzymaj się i kup deskę w czerwcu tyle, że potem będziesz musiała na nią patrzeć pół roku jak stoi w schowku, tak jak ja.
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.