Rozstanie z facetem, część XXV - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-07, 14:31   #4291
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

[QUOTE=Onnaa88;38498234]Tak jestem z Bydgoszczy i tak właśnie zrobię.Galerie handlowe mam nie daleko siebie więc może akurat się uda.
3 majcie kciuki żeby mi się udało.Bo dużo czasu na szukanie pracy mi nie zostało [/QUOTE]



Trzymam kciuki,
trzeba chodzić gdzie tylko się da i zostawiać CV. Najgorsze to siedzieć w domu i rozsyłać, bo z tego co wiem to mało kto odpowiada.

Boże, serce mnie ściska jak widzę, że jest tylu ludzi, młodych, starszych (nie istotne) którzy chcą pracować, a nigdzie tej pracy nie mogą zdobyć. Masakra w tym naszym kraju.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 14:54   #4292
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
[QUOTE=Onnaa88;38498234]Tak jestem z Bydgoszczy i tak właśnie zrobię.Galerie handlowe mam nie daleko siebie więc może akurat się uda.
3 majcie kciuki żeby mi się udało.Bo dużo czasu na szukanie pracy mi nie zostało




Trzymam kciuki,
trzeba chodzić gdzie tylko się da i zostawiać CV. Najgorsze to siedzieć w domu i rozsyłać, bo z tego co wiem to mało kto odpowiada.

Boże, serce mnie ściska jak widzę, że jest tylu ludzi, młodych, starszych (nie istotne) którzy chcą pracować, a nigdzie tej pracy nie mogą zdobyć. Masakra w tym naszym kraju. [/QUOTE]


Jestem bezrobotna dopiero od 4 dni,ale nie mogę sobie pozwolić na siedzenie w domu bo mam takich rodziców,że mnie w domu mogą wyrzucić.Niestety coraz gorzej z pracą w Polsce,zakłady upadają bezrobocie rośnie.Umowy śmieciowe,przeraża mnie to wszystko ...

Edytowane przez Onnaa88
Czas edycji: 2013-01-07 o 14:55
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 15:16   #4293
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Gdzie tu widzisz brak zainteresowania? Pisze, odpisuje, krążył wokół Ciebie na imprezie jak satelita

Może szuka, może nie... warto poczekać na rozwój sytuacji, nie ma po co przyspieszać, naciskać, osaczać. Mój obecny randkowicz odpisuje po paru dniach :P

Mam nadzieję, że mu uświadomisz, że nie zaiskrzyło i nie jesteś zainteresowana.
1. No nie wiem... krąży ale się nie odzywa Ja lubię tajemniczych facetów ale żeby aż tak niedostępny był?

2. Pójdę na jeszcze jedno spotkanie żeby się przekonać i...powiem
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:05   #4294
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Jutro idę na rozmowę o pracę.Tylko zastanawia mnie jedno zdanie
-Sprzedaż usług z zakresu kreacji wizerunku firmy
Czyli coś będę musiała sprzedawać?
Praca na słuchawkach,nie wiem jak sobie poradzę tylko 4 godziny dziennie ale potrzebuję pieniądze i mam nadzieję,że mnie chociaż przyjmą na trochę tam.Tylko nie mam doświadczenia w takiej pracy więc boję się strasznie
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:05   #4295
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV


Edytowane przez ania230
Czas edycji: 2013-01-07 o 19:16
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:20   #4296
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Jutro idę na rozmowę o pracę.Tylko zastanawia mnie jedno zdanie
-Sprzedaż usług z zakresu kreacji wizerunku firmy
Czyli coś będę musiała sprzedawać?
Praca na słuchawkach,nie wiem jak sobie poradzę tylko 4 godziny dziennie ale potrzebuję pieniądze i mam nadzieję,że mnie chociaż przyjmą na trochę tam.Tylko nie mam doświadczenia w takiej pracy więc boję się strasznie
Raczej sprzedaż. A co do call center to nie jest tak źle podobno. W sensie, że wszystkiego uczą.
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:24   #4297
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Raczej sprzedaż. A co do call center to nie jest tak źle podobno. W sensie, że wszystkiego uczą.
To spróbuję,dalej będę czegoś szukać ale muszę się załapać tak na początek.Szkoda tylko,że pół etatu i nawet nie wiem czy coś sprzedam bo to pewnie nie tak łatwo
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 18:26   #4298
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

ania230 pisze,ze film nie istnieje;|
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:34   #4299
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
To spróbuję,dalej będę czegoś szukać ale muszę się załapać tak na początek.Szkoda tylko,że pół etatu i nawet nie wiem czy coś sprzedam bo to pewnie nie tak łatwo
Pewnie kiepska podstawa + bonus za sprzedaż... No ale zawsze lepsze to niż nic. Na przeczekanie Trzymam kciuki!
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:39   #4300
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

jak tam u was dzisiaj dziewczynki? coś tu cichutko.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:43   #4301
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
jak tam u was dzisiaj dziewczynki? coś tu cichutko.
U mnie nijak. Mam się znacznie lepiej, ale czuję się jak nad przepaścią, każdą nogą na innym gruncie.

1) w głowie dalej ex...ale tak jakoś chyba bardziej sentymentalnie i przyzwyczajeniowo.

2) chłopak z sympatii z którym się spotkałam i nie wiem czy jeszcze raz się spotkać

3) facet który mi sie podoba, ale zachowuje się totalnie niejasno....

I tak trochę mam młyn...

Do tego dzisiaj byłam ostatni dzień w pracy a nic nowego nie mam
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 18:54   #4302
dzastinaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 72
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
A ty zerwałaś czy on? Bo nie pamiętam;p
on sie wyprowadził
dzastinaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:58   #4303
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
ania230 pisze,ze film nie istnieje;|
juz dziala

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
jak tam u was dzisiaj dziewczynki? coś tu cichutko.
nawet dobrze ...
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:59   #4304
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
jak tam u was dzisiaj dziewczynki? coś tu cichutko.
ja zawaliłam dziś kolokwium przez moją nieumiejętność skupienia przez myślenie o przeszłości, dodatkowo wczoraj się dowiedziałam że mój kumpel rozmawiał z exem o naszym rozstaniu i że "bardzo mnie szanuje i nic do mnie nie ma" ehhh chciałabym już być po sesji i caly dzień oglądać seriale
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 19:00   #4305
zakompleksiona11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

czy może któraś byłaby w stanie mi pomoc?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667829
zakompleksiona11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 19:19   #4306
wariatka345
Raczkowanie
 
Avatar wariatka345
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 328
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
jak tam u was dzisiaj dziewczynki? coś tu cichutko.
U mnie nawet dobrze. Zepsuł mi się humor chwilowo bo widziałam na fb zdjęcia z Andrzejek, gdzie mój były tańczył z jakąś dziewczyną i od razu głupie myśli, ale wiem, że przesadzam bo to nie musi nic nie znaczyć Ktoś założył fb na temat jego wioski i dużo zdjęć wstawił i są zdjęcia, gdzie tańczymy na jednej z imprez. Chyba to mnie bardziej zdołowało

Ale z dobrych wiadomości ćwiczyłam dzisiaj z Ewą Chodachowską i jestem strasznie zmotywowana, aby schudnąć. Schudłam już 5 kilo i kolejne 5 muszę zgubić Dołożyłam tylko ćwiczenia, aby ciało było bardziej jędrne
__________________
Zamierzam:
Zdrowo się odżywiać
Ograniczyć słodycze


wariatka345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 19:27   #4307
Hopefull
Raczkowanie
 
Avatar Hopefull
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 242
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Hej Wam,
napisze co u mnie w związku z "telenowelą o ex facecie", otóż dalej nie mamy kontaktu od końca wrzesnia (czyli juz prawie 4 miesiace) i nawet go nie widzialam ani razu, a od rozstania minęło juz 5 miesiecy (jak ten czas pomyka... ). Zgodnie z nieoficjalnym mottem tego wątku, które znacie ("choćby skały srały, a mury pękały..." itd ) nie odzywam się, nie narzucam i najgorsze co zrobiłam to właśnie pisałam, dzwoniłam po rozstaniu- to zadziałało w odwrotny sposób, a ostatni kontakt (właśnie ja dzwoniłam) we wrześniu to była katastrofa... wtedy postanowiłam, jeśli będzie chciał sam się odezwie. I tym sposobem, ani życzeń w święta, ani w sylwka od niego, a ja również się nie odezwałam, a to pierwszy sylwek osobno od kilku lat... ciężko było, ale przeżyłam na szczęście mam super ziomków i przyjaciółkę i nie dają mi zamulać w domu.

Jeśli chłopak zostawia, to uwierzcie mi na słowo, ze narzucanie sie mu zadziała dokładnie odwrotnie, to najgorsze co można zrobić.
Teraz jak pomysle o tym jaka bylam zaraz po tym jak on zerwal... zal mi samej siebie... to bylo okropnie zalosne. I dopiero teraz, gdy zostalam sama sporo u mnie sie zmienilo i wreszcie staje sie taka jaką zawsze chcialam być, fizycznie i psychicznie
Jak zostałam sama byłam zakompleksiona na maksa... myślałam, że to koniec świata jak mnie rzucił... Zaczęłam zmiany od: modlitwy- naprawdę pomogła mi się wyciszyć, coś zrozumieć; ćwiczeń- schudłam parę kg i przede wszystkim rzeźbię sylwetkę i ujędrniam co trzeba, nowa fryzura, i parę innych...
Ja z okresu kiedy rzucił mnie chłopak: zakompleksiona, zerowa pewność siebie i problemami (taka mnie widział ostatnio ex te prawie 5 miesięcy temu), a Ja teraz- to 2 rożne osoby jakbym dostała nowe życie. Ciągle coś się dzieje, o wiele częściej wychodzę ze znajomymi, już nie mam czego się wstydzić i zaczynam być naprawdę pewna siebie (dostaje komplementy też od obcych ludzi) a to dopiero początek "nowego życia". Teraz chce spelniac marzenia, dążyć do celow i nie sadzilam, ze to kiedys napisze po nieudanym 6 letnim związku, który miał być do końca..- tak, da sie zyc bez faceta Nie wiem czy gdyby on spotkał mnie teraz to by mnie poznał
*choć skłamała bym gdybym napisała, że mi go nie brakuje, bo bywają chwile gdy tęsknie i czasem jeszcze spojrzę na kom z nadzieją...

I tak życie toczy się dalej, teraz wiem jakie błędy popełniałam, przede wszystkim będąc w związku nie można zapominać o sobie. Nie robić wszystkiego razem, trzeba mieć swoją przestrzeń życiową, cóż lepiej późno niż wcale
Pewnie jeszcze się tu pojawię, czasem się żaląc gdy będę miała gorsze dni
__________________
,, Dreams as if you'll live forever, live as if you'll die today. ''
James Dean

Edytowane przez Hopefull
Czas edycji: 2013-01-07 o 20:51
Hopefull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 19:46   #4308
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez cala-w-trawie Pokaż wiadomość
ja zawaliłam dziś kolokwium przez moją nieumiejętność skupienia przez myślenie o przeszłości, dodatkowo wczoraj się dowiedziałam że mój kumpel rozmawiał z exem o naszym rozstaniu i że "bardzo mnie szanuje i nic do mnie nie ma" ehhh chciałabym już być po sesji i caly dzień oglądać seriale
strasznie mi przykro, ale niezaliczenie to jeszcze nie koniec świata! spokojnie, poprawisz się.
Fajnie, że dobrze o Tobie mówi. Skąd wiesz w jakich okolicznościach on pytał eksa o Ciebie? nie każdy zawsze ma ochotę zwierzać się każdemu, opowiadać o swoich uczuciach. Tylko on sam wie co czuje. Bądź silna. Skup się teraz na nauce a potem spraw sobie jakąś fajną nagrodę
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 20:13   #4309
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cdz dziękuje za miłe słowa wiem, że można poprawić dlatego nie zamartwiam się aż tak bardzo gorzej z przyszłotygodniowymi egzaminami eh, ale trzeba wziąć się garść.
skąd wiem ? rozmawiałam z tym kolegą dzień wcześniej (to był nasz wspólny dobry znajomy) i bardzo przejął się naszym rozstaniem, pytał co się stało,pocieszał że może za miesiąc się zejdziemy i że z nim pogada. napisałam mu żeby gdy spotka się z exem nie opowiadał mu wszystkiego czego się do mnie dowiedział (ex nie lubił wywlekania spraw osobistych nawet przyjaciołom) na co on mi odpisał że już z nim gadał i że wypowiadał się o mnie w takim tonie jak ja o nim czyli mówiłam znajomym że nie chce mówić o nim źle.
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 20:36   #4310
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez cala-w-trawie Pokaż wiadomość
Cdz dziękuje za miłe słowa wiem, że można poprawić dlatego nie zamartwiam się aż tak bardzo gorzej z przyszłotygodniowymi egzaminami eh, ale trzeba wziąć się garść.
skąd wiem ? rozmawiałam z tym kolegą dzień wcześniej (to był nasz wspólny dobry znajomy) i bardzo przejął się naszym rozstaniem, pytał co się stało,pocieszał że może za miesiąc się zejdziemy i że z nim pogada. napisałam mu żeby gdy spotka się z exem nie opowiadał mu wszystkiego czego się do mnie dowiedział (ex nie lubił wywlekania spraw osobistych nawet przyjaciołom) na co on mi odpisał że już z nim gadał i że wypowiadał się o mnie w takim tonie jak ja o nim czyli mówiłam znajomym że nie chce mówić o nim źle.
zobaczysz, wszystko pozaliczasz!
no widzsz, sama mówiłaś znajomym, że nie chcesz mówić o nim źle a tyle emocji w Tobie. Tyle masz do powiedzenia
Daj sobie (Wam) trochę czasu. Z czasem zranione serce potrafi wiele zapomnieć i wybaczyć...
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 20:45   #4311
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Raczej sprzedaż. A co do call center to nie jest tak źle podobno. W sensie, że wszystkiego uczą.
Właśnie! W call center na bank potrzebuja ludzi, tam wiecznie przyjmuja Na szkoleniu wszystkiego Cie wyuczą, a jak sie pozniej przylozysz to możesz nawet ok 2000tys zarabiać, bo tam płacą oprócz stałej kwoty za każdą umowę Trzymam kciuki
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 20:58   #4312
Scarlet_fever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 65
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

A się do Was dołączę jeśli pozwolicie bo to chyba temat dla mnie Trochę pisałam o tym co mnie spotkało a ,że było to 5 tyg temu to jest to jeszcze dla mnie świeża sprawa. Może dlatego mam potrzebę wygadania się w babskim gronie.
W ogóle nie wiem ,czy czytałyście kiedyś o zaburzeniach osobowości o typie narcystycznym ? Może miałyście kiedyś okazję być z kimś takim ?
Może jakiegoś rady jak sobie z tym poradzić ?
Facet mnie bardzo skrzywdził a mi jest go szkoda i mam takie momenty ,że chcę do niego dzwonić i mówić ,że będę przy nim.
Ale powiem Wam ,że nie wierzyłam ,że coś takiego może się stać.
Starszy facet mnie podrywa, ujmuje swoją pewnością siebie, oprowadza po obcym mi mieście, opowiada o swoich sukcesach. Później spotykamy się a on mi gada o uczuciach , o tym ,że nigdy nikogo takiego nie spotkał bla bla bla. A jak dostał czego chciał to nagle zaczęło się nieodpisywanie na smsy i teksty o głębokich przemyśleniach. A ja ,że dam mu czas i nagle wszystko wróciło do normy. Aż tu nagle , przez przypadek wygadał się ,że ma inną i zaczęło się.- że on nie wie ,czy my przetrwamy, że ją poznał później niż mnie, że przecież powinnam się skapnąć, ale jak już wie jak mi zależy to on będzie walczył bla bla bla
Wróciłam w bojowym nastroju ,że odbiję go bo przecież jestem taka fascynująca i wszystko to moja wina a on płakał nawet itp itd.

Ale pewnego dnia wstałam i wszystko stało się jasne. On z tą kobietą jest dłużej niż ze mną i to ja byłam tą drugą. Najgorsze ,że tu nie o nią chodziło bo jakoś nie przejmował się tym ,że ona może się o wszystkim dowiedzieć. W ogóle o niej z lekceważeniem coś rzucił. Robił się agresywny gdy coś nie pasowało do jego ideału np brak GPSa w moim aucie, czy krytyka boazerii. Karał mnie trzymaniem na dystans kiedy pytałam się ,czy już wrócił z delegacji. Twierdził ,że on jest od rozwiązywania problemów i mam ich nie tworzyć...

Przepraszam ,że to takie przydługie ale muszę się wygadać
Scarlet_fever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:20   #4313
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Jutro idę na rozmowę o pracę.Tylko zastanawia mnie jedno zdanie
-Sprzedaż usług z zakresu kreacji wizerunku firmy
Czyli coś będę musiała sprzedawać?
Praca na słuchawkach,nie wiem jak sobie poradzę tylko 4 godziny dziennie ale potrzebuję pieniądze i mam nadzieję,że mnie chociaż przyjmą na trochę tam.Tylko nie mam doświadczenia w takiej pracy więc boję się strasznie
To może być wszystko... Ciekawe, czy dadzą Ci bazę, czy będziesz musiała wisieć nad książką telefoniczną.
Cytat:
Napisane przez Hopefull Pokaż wiadomość
Teraz chce spelniac marzenia, dążyć do celow i nie sadzilam, ze to kiedys napisze po nieudanym 6 letnim związku, który miał być do końca..- tak, da sie zyc bez faceta Nie wiem czy gdyby on spotkał mnie teraz to by mnie poznał
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:21   #4314
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

A ja dalej nie wiem co mam zrobić. Nie wiem czy sobie nie zrobię krzywdy tym walczeniem o niego,nie wiem czy to ma jakiś sens w ogóle, nawet nie wiem JAK mam to robić.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:24   #4315
Scarlet_fever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 65
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

A się do Was dołączę jeśli pozwolicie bo to chyba temat dla mnie Trochę pisałam o tym co mnie spotkało a ,że było to 5 tyg temu to jest to jeszcze dla mnie świeża sprawa. Może dlatego mam potrzebę wygadania się w babskim gronie.
W ogóle nie wiem ,czy czytałyście kiedyś o zaburzeniach osobowości o typie narcystycznym ? Może miałyście kiedyś okazję być z kimś takim ?
Może jakiegoś rady jak sobie z tym poradzić ?
Facet mnie bardzo skrzywdził a mi jest go szkoda i mam takie momenty ,że chcę do niego dzwonić i mówić ,że będę przy nim.
Ale powiem Wam ,że nie wierzyłam ,że coś takiego może się stać.
Starszy facet mnie podrywa, ujmuje swoją pewnością siebie, oprowadza po obcym mi mieście, opowiada o swoich sukcesach. Później spotykamy się a on mi gada o uczuciach , o tym ,że nigdy nikogo takiego nie spotkał bla bla bla. A jak dostał czego chciał to nagle zaczęło się nieodpisywanie na smsy i teksty o głębokich przemyśleniach. A ja ,że dam mu czas i nagle wszystko wróciło do normy. Aż tu nagle , przez przypadek wygadał się ,że ma inną i zaczęło się.- że on nie wie ,czy my przetrwamy, że ją poznał później niż mnie, że przecież powinnam się skapnąć, ale jak już wie jak mi zależy to on będzie walczył bla bla bla
Wróciłam w bojowym nastroju ,że odbiję go bo przecież jestem taka fascynująca i wszystko to moja wina itp itd.

Ale pewnego dnia wstałam i wszystko stało się jasne. On z tą kobietą jest od dłużej niż ze mną i to ja byłam tą drugą. Najgorsze ,że tu nie o nią chodziło bo jakoś nie przejmował się tym ,że ona może się o wszystkim dowiedzieć. W ogóle o niej z lekceważeniem coś rzucił. Robił się agresywny gdy coś nie pasowało do jego ideału np brak GPSa w moim aucie, czy krytyka boazerii. Karał mnie trzymaniem na dystans kiedy pytałam się ,czy już wrócił z delegacji. Twierdził ,że on jest od rozwiązywania problemów i mam ich nie tworzyć...
Scarlet_fever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:29   #4316
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Ja to się muszę wziąć za siebie...bo jak już uda mi się kiedyś otworzyć przed kimś i coś stworzyć to się chyba nie pokażę. Tak się przy ex wagowo zapuściłam. Od początku moich związków nigdy tyle nie ważyłam
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 22:05   #4317
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

czy ktoś może spojrzeć obiektywnie na moją sytuację?
w sylwestra padło bardzo dużo bardzo przykrych słów, powiedziałam, że nie chcę być z kimś tak niedojrzałym. Mówił, że już nie chce ze mną rozmawiać, patrzeć na mnie, przebywać ze mną...
W sobotę zadzwoniłam 1 raz- nie odebrał. W niedzielę nie wytrzymałam i zadzwoniłam raz jeszcze- nie odebrał, ale po 30 sekundach oddzwonił. Mówił, że nie wie co z nami, że ciągle się kłócimy. Że jest dobrze, a potem znów to samo... rozmawialiśmy prawie 45 min o pierdołach. Ustaliliśmy, że spotkamy się w tym tygodniu.
Dziś miałam bardzo zły dzień i musiałam z kimś pogadać....zadzwoniłam- nie odbierał. Po godzinie napisałam smsa, że jeśli miałby ochotę i czas pogadać o wszystkim i o niczym to niech zadzwoni... Zadzwonił po minucie. Rozmawialiśmy ponad godzinę. O wszystkim i o niczym. Średnio jakoś się kleiła gadka... o 'nas' nie wspomniało żadne z nas... Skończyliśmy rozmawiać bez żadnego ustalenia czy się spotkamy czy nie... troszkę dziwne. Mam trochę poczucie, że 'latam' za nim...
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 23:22   #4318
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Odkopałam stare zdjęcia i filmiki z ex ile tego wszystkiego jest ...
10 płyt,setki zdjęć ale pierwszy raz nie płakałam tylko się uśmiechnęłam że mam takie fajne wspomnienia z nim mimo wszystko.
I doszłam do wniosku,że jednak przyzwyczajam się do samotności.Przestałam chodzić na randki,zajmuję się sobą i chcę być już sama.Niech on chociaż będzie szczęśliwy bo to mu się udało,bo to on kochał mniej.Nie każdy ma tyle szczęścia
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 23:29   #4319
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Dziś miałam bardzo zły dzień i musiałam z kimś pogadać....zadzwoniłam- nie odbierał. Po godzinie napisałam smsa, że jeśli miałby ochotę i czas pogadać o wszystkim i o niczym to niech zadzwoni... Zadzwonił po minucie. Rozmawialiśmy ponad godzinę. O wszystkim i o niczym. Średnio jakoś się kleiła gadka... o 'nas' nie wspomniało żadne z nas... Skończyliśmy rozmawiać bez żadnego ustalenia czy się spotkamy czy nie... troszkę dziwne. Mam trochę poczucie, że 'latam' za nim...
To jeszcze nie latanie

Daj mu tydzień wolnego. Po tym czasie znowu niewinnie zadzwoń porozmawiać o pierdołkach i nagle w środku tematu zaproponuj spotkanie. Zobaczysz, jak zareaguje.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 23:47   #4320
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To jeszcze nie latanie

Daj mu tydzień wolnego. Po tym czasie znowu niewinnie zadzwoń porozmawiać o pierdołkach i nagle w środku tematu zaproponuj spotkanie. Zobaczysz, jak zareaguje.
A co ja powinnam zrobić? Przestać utrzymywać kontakt? mam wrażenie,że żadna opcja nie jest dobra.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.