Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-07, 20:54   #2371
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ciąza czy choroba

może zamiast "mieć nadzieję" to zrób w końcu badania hormonalne. wydzielina z sutka to może być podwyższona prolaktyna, a przy podwyższonej prolaktynie zero szans na ciążę.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:57   #2372
mikaa2808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Ciąza czy choroba

Na intymym poniewaz wydaje mi sie, ze tu bardziej pasuje niz np "sex" na badanie beta poki co nie ma szans.. mieszkam w uk a tu nie ma prywatnych labolatori, mam wizyte u lekarza w ponoedzialek ale nie licze na cuda zrobi pewnie test z moczu ktory pewnie nic nie pokaze

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Na test mozliwe,ze za wczesnie w sumie bym go teraz nie robila gp wcale gdyby nie ten wyciek

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
może zamiast "mieć nadzieję" to zrób w końcu badania hormonalne. wydzielina z sutka to może być podwyższona prolaktyna, a przy podwyższonej prolaktynie zero szans na ciążę.
Wiem,ze to moze byc podwyzszona prolaktyna pisalam o tym wyzej. Wiem tez ze wtedy zero szans na ciaze poki co mieszkam w uk i ide do lekarza dopiero w pon. Jednak dalej mam nadzieje,ze to dzidzius. Core skonczylam karmic rok temu wiec moze to ja jakos zwiazek ten wyciek chociaz nigdy mi sie to nie zdazylo, z zajsxiem w poprzednia ciaze tez nie mialam problemow

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Aaa przepraszam, moglam dac na ginekologia noe zauwazylam, wybaczcie- jestem tu nowa
mikaa2808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:03   #2373
mikaa2808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Ciaza a choroba

hej Kochane otoz jest pewna sprawa ktora mnie niepokoi... a dokladniej chodzi o to,ze mezem staramy sie o dzidziusia okres mam nieregularnie, uzywalismy testow owulacyjnych wspolzylismy miedzy 14,05-30.05 z efektem w srodku oczywiscie. Okres powinnam dostac .03.06-nie dostalam. W niedziele poczułam mokro na koszulce, patrze a tam po nacisnieciu sutka leci jakby siara ( dodam,ze to by byla moja druga ciaza) robilam test ciazowy ale wyszed negatywnie. zaczynam sie denerwowac bo nie wiem czy to moze byc ciaza czy moze jaaks choroba? Kilka dni wczesniej 2 dni kolowalo mi sie bardzo w glowie i o malo co bym nie zemdlala. Czytalam na necie ze takie wycieki z sutka wiaza sie z wysokim poziomem prolaktyny... ale z drugiej strony mam nadzieje,ze to dzidzius ale czy mozeliwe ze tak wczesnie cos mi cieknie.? jak myslicie? a i nadal podolewa mnie brzuch jak na okres.
mikaa2808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:08   #2374
mikaa2808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Brak okresu choroba-czy ciaza

hej Kochane otoz jest pewna sprawa ktora mnie niepokoi... a dokladniej chodzi o to,ze mezem staramy sie o dzidziusia okres mam nieregularnie, uzywalismy testow owulacyjnych wspolzylismy miedzy 14,05-30.05 z efektem w srodku oczywiscie. Okres powinnam dostac .03.06-nie dostalam. W niedziele poczułam mokro na koszulce, patrze a tam po nacisnieciu sutka leci jakby siara ( dodam,ze to by byla moja druga ciaza) robilam test ciazowy ale wyszed negatywnie. zaczynam sie denerwowac bo nie wiem czy to moze byc ciaza czy moze jaaks choroba? Kilka dni wczesniej 2 dni kolowalo mi sie bardzo w glowie i o malo co bym nie zemdlala. Czytalam na necie ze takie wycieki z sutka wiaza sie z wysokim poziomem prolaktyny... ale z drugiej strony mam nadzieje,ze to dzidzius ale czy mozeliwe ze tak wczesnie cos mi cieknie.? jak myslicie? a i nadal podolewa mnie brzuch jak na okres a piersi bola , sa takie pelne twarde jak kiedys gdy karmilam
mikaa2808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:11   #2375
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Ciaza a choroba

Cytat:
Napisane przez mikaa2808 Pokaż wiadomość
hej Kochane otoz jest pewna sprawa ktora mnie niepokoi... a dokladniej chodzi o to,ze mezem staramy sie o dzidziusia okres mam nieregularnie, uzywalismy testow owulacyjnych wspolzylismy miedzy 14,05-30.05 z efektem w srodku oczywiscie. Okres powinnam dostac .03.06-nie dostalam. W niedziele poczułam mokro na koszulce, patrze a tam po nacisnieciu sutka leci jakby siara ( dodam,ze to by byla moja druga ciaza) robilam test ciazowy ale wyszed negatywnie. zaczynam sie denerwowac bo nie wiem czy to moze byc ciaza czy moze jaaks choroba? Kilka dni wczesniej 2 dni kolowalo mi sie bardzo w glowie i o malo co bym nie zemdlala. Czytalam na necie ze takie wycieki z sutka wiaza sie z wysokim poziomem prolaktyny... ale z drugiej strony mam nadzieje,ze to dzidzius ale czy mozeliwe ze tak wczesnie cos mi cieknie.? jak myslicie? a i nadal podolewa mnie brzuch jak na okres.
Do lekarza.
To może być wysoka prolaktyna.
Kuzynka od ponad 3 lat z nią walczy by zajść w ciążę.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:21   #2376
mikaa2808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Ciaza a choroba

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Do lekarza.
To może być wysoka prolaktyna.
Kuzynka od ponad 3 lat z nią walczy by zajść w ciążę.
Tak wlasnie tez o tym mysle ale nie mialam zadnych priblemow z zajsciem w poprzednia ciaze, skad pojawia sie za wysoki poziom prolaktyny ? Za tydxiem mam wuzyte u lekarza, ale ze mieszkam w uk nie licze na jakies szybkie badania czy cokolwiek
mikaa2808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:36   #2377
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Brak okresu choroba-czy ciaza

Jak dla mnie to trochę zbyt wcześnie na takie objawy ale możesz zrobić betę i idź do lekarza.
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 23:22   #2378
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Brak okresu choroba-czy ciaza

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to trochę zbyt wcześnie na takie objawy ale możesz zrobić betę i idź do lekarza.
W UK beta, zdaje się, jest na skierowanie lekarza właśnie.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 00:47   #2379
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Nie wiem jak jest w UK z tym ale jak ja dostałam skierowanie to było jeszcze lepiej bo nie musiałam nic płacić.
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 00:48   #2380
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Pewnie, tylko trzeba zaczekać
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 00:54   #2381
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Ja miałam od ręki i wynik następnego dnia rano Wszystko chyba od pracy ambulatorium zależy.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Jeszcze jak na początku roku robiłam badania to pani na zastępstwie dała mi hasło i po wpisaniu danych na stronie firmy miałam wyniki sprawdzonych odczynników i podany czas dostępności kolejnych. Warto pytać bo nie zawsze informują o takich możliwościach
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 11:51   #2382
Jastina1008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Ciąza czy choroba

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Czy aby na test nie było za wcześnie? Kto wie. Wg mnie powinnaś iść do lekarza i zbadać tę wydzielinę. Nie jest to raczej normalne zjawisko.
obserwuj śluz tak poznasz najszybciej , że jesteś w ciąży gdy wątpisz w testy a na lekarza jest za wcześnie do 40-go dnia cyklu można zaobserwować , że zamiast zaniku -śluz pojawił się na nowo pora zrobić test


---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Czy aby na test nie było za wcześnie? Kto wie. Wg mnie powinnaś iść do lekarza i zbadać tę wydzielinę. Nie jest to raczej normalne zjawisko.
Chciała bym napisać Ci , coś co cię uspokoi czy naprowadzi na ciążę - ale niestety .... Wiem z doświadczenia , że piersi często chorują a my tego nie zauważamy...

Edytowane przez Jastina1008
Czas edycji: 2016-06-09 o 11:39 Powód: literówka
Jastina1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 12:49   #2383
mikaa2808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Zrobilam dzis rano test i 2 kreski, wiec ani zadna choroba ani za wysoka prolaktyna to nie byla
mikaa2808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 17:54   #2384
pawel9732
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Witam, proszę o pomoc

Witam wszystkich,
Mojej dziewczynie spóźnia sie okres około 5 dni, i chciałbym ją jakos uspokoić bo strasznie się martwi dlatego chcę zadać pytanie tu na forum żebym wiedział cos więcej i mógł ją jakos uspokoić. Bardzo mnie boli jak ona jest smutna i sie martwi a chciałbym jakoś pomóc.
Uprawiamy sex zawsze w prezerwatywie ale rzadko bo kilka razy na miesiąc bo mieszkamy daleko od siebie - wyjazdy do pracy. Zawsze w prezerwatywie i nigdy nie dochodzę w środku, nigdy. Tego jestem pewny, prezerwatywę zawsze sprawdzamy zanim otworzymy czy jest data ważności i czy nie uchodzi powietrze z opakowania. Po założeniu zawsze sprawdzamy czy tez jest wszystko w porządku, pilnujemy zeby sie nie zsuwala, prezerwatywa nigdy nie pękła ani sie nie zsunęła, dochodze z dala od pochwy ale ostrożności nigdy nie za wiele i zawsze zekladam jej dolną bieliznę przed finałem. Prosze bez zadnych żartów i szczere odpowiedzi, czy to jest w ogóle mozliwe wiemy ze nie ale niech sie wypowiedza inni, prosze o pomoc Z góry dziękuję
pawel9732 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 18:00   #2385
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Witam, proszę o pomoc

Spokojnie, na pewno nie jest w ciąży. Okres może się spóźniać choćby przez stres i zmęczenie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 18:01   #2386
Raspberry19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 116
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez mikaa2808 Pokaż wiadomość
Zrobilam dzis rano test i 2 kreski, wiec ani zadna choroba ani za wysoka prolaktyna to nie byla
Gratulacje !
Raspberry19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 18:17   #2387
pawel9732
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: Witam, proszę o pomoc

dziękuję za odpowiedź, zachęcam również innych do wypowiedzenia się
pawel9732 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 20:16   #2388
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Witam, proszę o pomoc

Dziewczyna nie jest w ciąży.

(Może warto zadbać o jakąś inną antykoncepcję? To co wyprawiacie to jakaś masakra.)
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 21:25   #2389
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dziewczyny brałam tabletki 6 miesięcy, lekarz przepisał mi zbyt mocne tabletki przy których współżyłam a 2 dni później przeszłam na plastry (nie powiedział,że to zmniejszy skuteczność) ale podczas używania ich do niczego nie doszło.
Teraz mam mdłości, zgagi,bóle podbrzusza i jajników. Wiem,że powiększyło mi się endometrium bo znam ten charakterystyczny ucisk (byłam już w ciąży) i nie wiem czy były szanse aby doszło do zapłodnienia. Wcześniej tabletki brałam na czas , stosowałam się do zasad ich używania, lekarza mam 20 czerwca dopiero, co o tym myślicie? Reakcja hormonalna czy mogę być w ciąży?
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 21:29   #2390
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Tabletki nie dają 100% pewności, wiec jakaś szansa zawsze jest. Znam taki przypadekZrób badanie krwi i będzie wszystko jasne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
10.02.2017 - dobry początek <3
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 21:35   #2391
gillisgurl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam, chciałam spytać czy jest ryzyko ciąży w przypadku prawidlowego uzywania prezerwatyw?
gillisgurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 21:38   #2392
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez gillisgurl Pokaż wiadomość
Witam, chciałam spytać czy jest ryzyko ciąży w przypadku prawidlowego uzywania prezerwatyw?
Nie.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Znaczy jeśli nie pęknie i się nie uszkodzi 😉

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Ahoy Pokaż wiadomość
Tabletki nie dają 100% pewności, wiec jakaś szansa zawsze jest. Znam taki przypadekZrób badanie krwi i będzie wszystko jasne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dobrze ale jednak nie znam przypadku prawidłowego stosowania tabletek i zajścia w ciążę, chyba,że w pozamaciczą 😉 Raczej chodzi mi o zamieszanie i wprowadzenie w błąd przez lekarza.
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 22:17   #2393
gillisgurl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

w jaki sposob mozna uszkodzic przezerwatywe??
gillisgurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 22:20   #2394
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez gillisgurl Pokaż wiadomość
w jaki sposob mozna uszkodzic przezerwatywe??

Ty chyba jesteś kolejną Coco
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 22:30   #2395
gillisgurl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

nie, po prostu jestem tego ciekawa
gillisgurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 22:33   #2396
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

wpisz w Google i poczytaj to nie jest odpowiedni wątek
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 06:16   #2397
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Witam, proszę o pomoc

Przecież stosują antykoncepcję
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 07:15   #2398
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Witam, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Przecież stosują antykoncepcję
Nie napisalam, ze nie stosuja... napisalam "jakas inna". Do gumek ewidentnie nie maja zaufania i caly rytual wyciagania, zakladania bielizny jest troche szalony i dla nich pewnie nie do konca przyjemny + mimo antykoncepcji strach przed ciaza. Dodatkowe zabezpieczenie mogloby pomoc (mozna sie tez doedukowac w materii skutecznosci prezerwatyw).

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 20:35   #2399
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Chciałam tylko poinformować,że nie jestem w ciąży
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 10:15   #2400
ewelonka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Czy to ciąża? wczesne objawy

Witam drogie Panie..
Chciałabym poradzić się Was w szczególności kobiet które już były lub są w ciąży.
Konkretnie chodzi o pierwsze objawy, te najwcześniejsze. Opiszę Wam pokrótce jak wygląda u mnie sytuacja

Ostatnią miesiączkę miałam 18 maja, skończyła się około 22 maja, cykle mam nieregularne, przeważnie okres mi się pojawia 2-3 tygodnie po terminie
spodziewanej miesiączki. 22 w ostatni dzień okresu kochaliśmy się z chłopakiem do końca, następnie 4 dni po miesiączce, oraz 6 i 7 dni po miesiączce. Były to stosunki do końca w środku. Nie wiem czy już miałam dni owulacyjne ponieważ przez nieregularne miesiączki ciężko to wyliczyć ale mniej więcej wiem bo zawsze tak tydzień po miesiączce zaczyna mnie boleć podbrzusze i pojawia się śluz. W dni w których kochaliśmy się bolał mnie trochę brzuch do końca ale pewna nie jestem że dni płodne akurat były, no i druga sprawa że przecież plemniki mogą żyć jeszcze w ciele kobiety przez parę dni.

Tydzień temu w niedzielę dopadł mnie straszny ból piersi, zdziwiło mnie to ponieważ nigdy nie bolały mnie piersi 2 tyg przed spodziewaną miesiączką, no i tymbardziej że nigdy nie mam w terminie, więc zawsze tak parę dni przed okresem zaczynały mnie boleć, do tego cały czas boli mnie podbrzusze, jestem osłabiona, raz mi zimno, raz ciepło, spać mi się chce, zasypiam w dzień co kiedyś mi się nie udawało w ogóle, mam straszne nastroje i jeszcze jeden fakt który mnie zaniepokoił to metaliczny smak w ustach od zeszłego weekendu przy piciu piwa, soku, jedzeniu nie których rzeczy. Nie jest on stały ale pojawia się co parę dni. Wiele razy już mi się w życiu wydawało że jestem w ciąży a nie byłam, jednak teraz coś czuje, nie wiem ale jakąś intuicję jak wcześniej nie miałam, czuje że coś sie dzieje z moim organizmem. No i nie pokoi mnie szybki ból piersi , szczególnie sutków i ten metaliczny smak w buzi. Zdziwiłam się że tydzień, dwa po stosunku mam takie coś ale przeczytałam już wypowiedzi kobiet na różnych portalach i nie tylko i wyczytałam że zarówno ból piersi jak i metaliczny smak mogą pojawić się już w parę dni , w tydzień po stosunku w którym doszło do zapłodnienia. Zrobiłam dzisiaj bete hcg z krwi ale wynik będę miała dopiero jutro rano. Nie mogę się już doczekać, czy 15 dni po stosunku to nie będzie za szybko żeby beta wykazała ciążę ? czy któraś z Pań miała szybkie lub podobne objawy do moich?

z góry dziękuje za każdą odp. Pozdrawiam
ewelonka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.