Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-12, 15:18   #1771
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Candelabra dzisiaj Maria podawała linka do sprzedawcy na allegro, u którego kupowała i poleca. Poszukaj we wcześniejszych postach.
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 15:32   #1772
maniek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 185
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Oj stękam dzisiaj ale ....

1) tu gdzie teraz jestem (prawdziwy koniec świata) nie mają nigdzie koziego mleka nawet UHT, kozy co by ją wydoić też nie widziałam a nawet pytałam czy ktoś tu nie ma - nie ma! To jestem w czarnej ale tak sobie pomyślałam, że mam ze sobą probiotyki, kwas kaprylowy może mogłabym jogurt naturalny bez cukru podrasować nimi i połączyć z Clotrimazolum ale ile czego dodać i ile tego jogurtu ?????

2) kupowałam w aptece wodę utlenioną nie mieli większych opakowań poprosiłam więc 10 tych małych po 100 g - miny pań farmaceutek bezcenne !!!!Mam nadzieję że tyle wystarczy, tu jest tylko jedna apteka i jak będę musiała jeszcze kilka dokupić to dopiero będzie zabawnie jeszcze policję wezwą.
__________________
olej z pestek dyni
olej z ogórecznika
tran
beta karonten
palma sabałowa
Solgar VM75
wierzbownica
Salfazin
Olimp Chela-Ferr Med
,


Edytowane przez maniek77
Czas edycji: 2013-04-12 o 15:34
maniek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:07   #1773
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
To jest spectral rs, bez minoxidilu, tutaj jest link:

http://allegro.pl/spectral-rs-wypada...096811749.html

Tutaj skład, widzę, że juz trochę inny, niż ja miałam ostatnio (nie ma zeń-szenia na 2 miejscu, tylko adenozyna, ale i tak skład swietny)


Deionized water, hydrolyzed lupine protein, adenosine, butylene glycol, 2, 4 diamino pyramidine-3 oxide (aminexil), arginine, phospholipids (nanosomes), butyrospermum parkii fruit (shea butter), calcium chloride, lysine HCL, hydrolyzed soy protein, procyanidin B-2, taurine, lecithin, prezatide copper acetate (copper peptide), euphorbia cerifera wax, retinol, biotinoyl tripeptide-1, prohairin-B4, myristoyl pentapeptide-17, astilbin, tripeptide-10 citrulline, hydroxyethyl behenamidopropyl dimonium chloride, behenyl alcohol, citric acid, carbomer, sodium hydroxide, caprylyl glycol, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin.


Tutaj jest wszystko to, co odkryłyśmy/odkryła maszkowa i co rozkładałyśmy na części pierwsze. W ogóle polecam tego sprzedawcę, jest uczciwy i przesyłka błyskawiczna, cena też znośna.

Bardzo ciekawy opis i z tego co widać są szanse na skuteczność. Ale powiedzcie mi jak go stosować, jeśli non stop mam na głowie Illusion? Chcąc stosować dwa razy dziennie czy nawet raz musiałabym ciągle ścierać to, co mam nasypane aby nie było widać prześwitów. A bez Illusionu do pracy nie wyjdę Musiałabym ze 300 zł na sam Illusion miesięcznie wydawać. Ma ktoś może jakiś sposób, jakieś rady czy wskazówki? Myję włosy co 2-3 dni i tak też stosuję ten Illussion. A z tego, co tam piszą spectral wskazane jest stosować systematycznie, przerwy 2 czy 3dniowe nie są więc wskazane. Jak to wszystko pogodzić?
Gaya_oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:42   #1774
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 228
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

janiaw taka chudzinka to znowu nie. Mam 164 cm i ważę 53 kg. No ale tak wyglądam najlepiej, jak ważyłam 50 kg to bardzo źle wyglądałam i nie chciałabym dlatego chudnąć.

Kupiłam dziś ser kozi Nie, to zdecydowanie nie dla mnie - fuj!

Gaya_oo
ja np. nie wcieram codziennie, tylko właśnie na dzień przed myciem, wiec nie wiem, to pewnie kwestia tego, ze jak się stosuje codziennie, to szybciej zadziała.
__________________
wewnętrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemię lniane

zewnętrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:11   #1775
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

1, Jak nie ma koziego to maśc rozmieszać z krowim. Musi być taka pasta a nie krem. Parę kropel tego mleka wystarczy.

2. NIE WOLNO ŻADNEGO KROWIEGO MLEKA PIĆ> ANI JOGURTÓW < ANI KEFIRÓW ANI MLEKA MODYFIKOWANEGO ANI NICZEGO CO JESZCZE KOMBINATORKI WYMYŚLICIE>

MACIE DO DYSPOZYCJI KOZIE< MLEKO RYŻOWE< MLEKO SOYOWE i MLEKO KOKOSOWE.


3. KOCHANKÓW NALEŻY ODGRZYBIĆ CHOĆ TROCHE. WSPÓLNA KĄPIEL TO JEST GENIALNA MYŚL
__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:12   #1776
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

A ja mam dylemat, bo nie barwiłam włosków już ze dwa miesiące.Nie wiem czy położyć farbę czy hennę,albo basmę.Strasznie się boję, bo doczekałam się nowych włosków i nie chcę tego zepsuć,ale z odrostami też głupio chodzić a co dwa dni nie chce mi się łupinek cebulki gotować........
__________________
magnez, belissa,witamina C, cynk,wierzbownica,pokrzyw a
Do wcierania: skrzyp,pokrzywa,sok z imbiru
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:49   #1777
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Biannie a musisz odrost farbować? Masz siwki? Bo może farbnęłabyś włos nie od skóry ale ten farbnięty na kolor twojego naturalnego, zachowałabyś wtedy baby hair bez ingerencji aby sił nabrały.
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 19:21   #1778
julia19780
Raczkowanie
 
Avatar julia19780
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 101
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Masza łykam tą wit. C 1000mg, miałam meldować, to melduję, że z moich obserwacji nic nie wynika czyli zmian żadnych nie zaobsrwowałam, ani na lepsze ani na lepsze, ani na gorsze ale witaminke dalej będę pić
__________________
Palma Sabałowa, antychol, lioven, beta karoten, wit. A+E, Vitapil, olej z dyni,
Na skalp alpicort , maska z siemienia, jantar


Gymstick nawet przez wakacje
julia19780 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 20:36   #1779
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Wszystkie w wannach siedzą, że taka tutaj cisza nastała?
ja już po
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 20:41   #1780
AglioOlio
Raczkowanie
 
Avatar AglioOlio
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 120
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Albo nie moge sie zalogowac albo wylogowac. Jakis obled.

Dziewczyny nie moge jesc 5 posilkow, dla mnie to za duzo. Czy owoc traktujecie jako posilek? Zamiast kolacji polecam koktajl owocowy na mleku sojowym lub ryzowym. Pysznosci i skutecznie zapycha. Nawet mrozone owoce zyskuja smak no i zaspokaja apetyt na slodkosci bez slodzenia. Ja nie mam problemu z jedzeniem bo uwielbiam zupy. Nie dosc, ze odchudzaja to sa praktyczne i ekonomiczne bo latwo podzielne i prawie zawsze zostaja na drugi dzien, wiec obiad gotowy. Jeszcze szybsze od kasz sa warzywa po prostu pokrojone w kawalki i uduszone w sosie wlasnym z oliwa. Mniam. A jak cos zostanie to biore sobie w pudelku do pracy jako salatke. Samo zdrowie. Grilowane bylyby lepsze ale to zabiera troche wiecej czasu. Dodac brazowy ryz albo kasze i jestescie najedzone na pol dnia a przy okazji smukle jak sylfidy
AglioOlio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 20:45   #1781
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Biannie a musisz odrost farbować? Masz siwki? Bo może farbnęłabyś włos nie od skóry ale ten farbnięty na kolor twojego naturalnego, zachowałabyś wtedy baby hair bez ingerencji aby sił nabrały.
Mam jednego siwka KochanieNawet go juź polubiłamMój pierwszy siweczek
A w ramach piątkowego nastroju chciałam Wam zaśpiewać piosenkę
ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba
__________________
magnez, belissa,witamina C, cynk,wierzbownica,pokrzyw a
Do wcierania: skrzyp,pokrzywa,sok z imbiru
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 21:09   #1782
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

pffffffff a u mnie na chacie sobie imprezę zrobili. Jutro robię to co wy już zrobiłyście czyli odgrzybiam sprzęta domowe Tak wiem, jestem tydzień w plecy. Jakby się ktoś pytał to nadal mam @
Udało mi się natomiast znaleźć jogurty z kozy Jestem uratowana! Poszłam do Kauflandu a nigdy tam nie bywam i rozkład sklepu mi nie znany. W pewnym momencie zorientowałam się, że znajduję się pomiędzy szafami ze słodkościami. Matko! Jak one na mnie paczały wszystkie. Uciekłam czym prędzej, powtarzają: w domu czeka na ciebie brokuł, w domu czeka na ciebie brokuł Ale byłam silna i nie uległam pokusie. Bo kurcze, może nie wiecie? Dzisiaj jest dzień czekolady!

Bianuś, z czym do ludzi! Ja mam 2 siwki
Widzę, że u Ciebie też impreza

Edytowane przez mastiff
Czas edycji: 2013-04-12 o 21:10
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 21:18   #1783
AglioOlio
Raczkowanie
 
Avatar AglioOlio
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 120
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez biannie Pokaż wiadomość
Mam jednego siwka KochanieNawet go juź polubiłamMój pierwszy siweczek
A w ramach piątkowego nastroju chciałam Wam zaśpiewać piosenkę
ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba
Biannie jak sie nazywa ten specyfik?

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Pokaż wiadomość
Wszystkie w wannach siedzą, że taka tutaj cisza nastała?
ja już po
A nie rozjasnilas sobie ta woda tego i owego?
AglioOlio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 21:26   #1784
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Porównałam mój Spectral RS ze składem Spectralu Rs wyżej. Skład niestety, moim zdaniem, zmieniony na niekorzyść. Wyrzucono kilka wartościowych skladników np. witaminy B, ekstrakty roślinne np. z bluszczu, w zamina dodano masło shea, nie wiem tylko po co

Myślę, ze jednak można spróbować, adenozyna i aminexil wysoko w składzie, może pomóc. Jak widać firma zapewne nastawiona jest na zysk, niż faktyczną pomoc.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 21:44   #1785
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez AglioOlio Pokaż wiadomość
Biannie jak sie nazywa ten specyfik?
Też bym chciała wiedzieć, co ona tam dobrego ma

Cytat:
Napisane przez AglioOlio Pokaż wiadomość
A nie rozjasnilas sobie ta woda tego i owego?
nie przyglądałam się
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:08   #1786
Ewikk96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 81
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez mastiff Pokaż wiadomość
Dobrze, że ma taką mamę Dużo łatwiej jest kiedy jest się młodym i ma się wsparcie, niż kiedy jest się zostawionym samemu sobie. Ja w wieku 17 lat złapałam za nożyczki i ścięłam z takich do pasa na takie do ramion, bo nie mogłam patrzyć jak lecą
Dzięki
U niej jest odwrotnie, od dziecka miała piękne i długie włoski, wiec trudno jej się rozstać z długością do pasa, więc ścina po troszeczku

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
Ewik - jedną słabą herbatkę dziennie z wierzbonka możecie. Kapsów absolutnie nie. Wierzbownica jest mocno estrogenna. Nic dziwnego, że Ci się wszystko rozregulowuje. Weź palmę.
Ok , tak zrobię....a ja naiwna odstawiła m palmę, ja obwiniając o to zamieszanie
Ewikk96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:12   #1787
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

No jak nimfy wodne niezgrzybiałe, o ciałach bladych i cierpkich?
Po takiej kąpieli olejujemy się?
Jak włosy wam wyszły?

Cytat:
Napisane przez mastiff Pokaż wiadomość
pffffffff a u mnie na chacie sobie imprezę zrobili. Jutro robię to co wy już zrobiłyście czyli odgrzybiam sprzęta domowe Tak wiem, jestem tydzień w plecy. Jakby się ktoś pytał to nadal mam @
Udało mi się natomiast znaleźć jogurty z kozy Jestem uratowana! Poszłam do Kauflandu a nigdy tam nie bywam i rozkład sklepu mi nie znany. W pewnym momencie zorientowałam się, że znajduję się pomiędzy szafami ze słodkościami. Matko! Jak one na mnie paczały wszystkie. Uciekłam czym prędzej, powtarzają: w domu czeka na ciebie brokuł, w domu czeka na ciebie brokuł Ale byłam silna i nie uległam pokusie. Bo kurcze, może nie wiecie? Dzisiaj jest dzień czekolady!
Nadganiaj do reszty i... foteczka dla Ciebie z okazji dnia czekolady...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moja silna wola jest potężna – Robi ze mną co chce.jpg (44,4 KB, 36 załadowań)
__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:23   #1788
AglioOlio
Raczkowanie
 
Avatar AglioOlio
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 120
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II



Zobaczcie co znalazlam.

Pasożyty to organizmy zwierzęce lub roślinne wykorzystujące inny organizm jako środowisko życia i zdobywania pożywienia.
Według danych WHO:
  • W ciągu ostatnich 10 lat różnymi pasożytami zaraziło się ponad 4,5 miliarda ludzi.
  • W Europie co 3 osoba
  • W USA 85-95% społeczeństwa.
  • Uczeni twierdzą, że na początku 21 wieku 95% na świecie jest zarażonymi pasożytami.
  • 99,9% ludzi, którzy mają w domu zwierzęta (nawet gryzonie czy ptaki) są nosicielami pasożytów.
  • Pasożyty są przyczyną 14 mln śmiertelnych przypadków w ciągu roku.
To daje 25% ogólnego wskaźnika śmiertelności= każda czwarta śmierć.
Według ostatnich doniesień- infekcja pasożytnicza zaburza psychikę w 3 pokoleniu.
Pokolenie zainfekowanych rodziców umierają 10-15 lat wcześniej.

Większość osób sądzi, że pasożyty są reliktem przeszłości, która charakteryzowała się niskim poziomem higieny i warunków sanitarnych. Jednak inwazja „intruzów” jest obecnie bardziej powszechna niż nam się to może wydawać.
Tylko w Polsce inwazja owsików sięga 95% ludności , włosogłówki- 80%, glisty 50 % a zakażenie lambliami już u niemowląt dochodzi do 80%.
W celu gruntownego oczyszczenia organizmu z pasożytów polecana jest nalewka z czarnego orzecha jak również oczyszczenie jelit za pomocą odpowiednio dobranych ziół.
AglioOlio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:24   #1789
maniek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 185
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Znów problemy z logowaniem szału można dostać ciągle mnie wyrzuca w kosmos!

Wanna i szczota ryżowa zaliczone. Maska na skalp również.:pazurki :
Koszulka czyściutka, pościel i ręczniczki czyściutkie prane w 95 st. C.
Chłopa wygoniłam na kanapę do salonu do momentu kiedy nie zmądrzeje i przynajmniej nie wymoczy się w perhydrolu
Bardzo go to ucieszyło bo ma tam TV i będzie mógł oglądać co chce i jak głośno chce !!!

Tak się dziś nachodziłam za tym kozim mlekiem, ze aż mnie nogi bolą, choć nie wiem czy nie ma to związku z tą pogodą i może rwie mnie w nogach na te 20 stopni w przyszłym tygodniu.
__________________
olej z pestek dyni
olej z ogórecznika
tran
beta karonten
palma sabałowa
Solgar VM75
wierzbownica
Salfazin
Olimp Chela-Ferr Med
,

maniek77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 22:25   #1790
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Jak kąpiele? Też się zastanawiam czy zostanę blondynką od pasa w dół. Tak sobie pomyślałam, że zrobię jutro mojemu chłopu kąpiel niespodziankę i zdziwi się jak wyjdzie z niej jako blondyn w dodatku tleniony .
Zamawiałam w poniedziałek leki przez neta i do dzisiaj nie doszły. Zazwyczaj kurier był środa-czwartek a tu taki psikus. Na szczęście najważniejsze rzeczy mam.
Jestem z siebie dumna bo dzisiaj zrobiłam tort i placek dla gości i nie skubnęłam nawet malutkiego kawałeczka. Tylko w czasie produkcji paluchy oblizałam . Oparłam się nawet sałatce gyros z majonezem .
Tak poza tym dziś jest pierwszy dzień od tygodnia w którym mnie nic nie boli ani głowa ani brzuch ani mięśnie. Całe szczęście bo już testament zaczynałam pisać.

maszkowa ale mi chętkę na ogródek narobiłaś tymi zdjęciami. Cały czas je rozpamiętuję i myślę o żółwim oczku wodnym ). Muszę mojego M zmolestować o jakąś działeczkę.
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:32   #1791
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Tak sobie popijam piwko umysł od razu jaśniej pracuje
I tak se myślę,... że się do tego waszego klubu chyba zapiszę.

O co się rozchodzi? Chodzi o to, że ten wasz HAREM , czy jak go zwał, musi mieć jakiegoś chłopa.
Bo inaczej to ciemność widzę, widzę ciemność. Jaki to film?


Jak by się kto pytał, to jestem monogamista.
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:34   #1792
AglioOlio
Raczkowanie
 
Avatar AglioOlio
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 120
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Ja wyszlam z wody pomarszczona i wklesnieta a wlosow nie moglam rozczesac niczym Mam nadzieje, ze to jednorazowa akcja?
AglioOlio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:40   #1793
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

seksmisja
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:46   #1794
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez neo999 Pokaż wiadomość
Tak sobie popijam piwko umysł od razu jaśniej pracuje
My tu się odgrzybiamy, cierpimy sromotnie a Ty o piwku opowiadasz!

No bo my piwka nie? Co my możemy? Czysty spiryt?
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:46   #1795
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez s_pinka Pokaż wiadomość
seksmisja
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:47   #1796
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez AglioOlio Pokaż wiadomość
Ja wyszlam z wody pomarszczona i wklesnieta a wlosow nie moglam rozczesac niczym Mam nadzieje, ze to jednorazowa akcja?
Których włosów kochanie..???

Neoś masz wątek. sprobuj wejść bo to niełatwe podobno. Tylko pamiętaj słodziaku że tam sie pracuje... tyra... haruje jak wół w pocie czoła... A monogamizm jest ok. Zaklepuję sobie to jedno monomiejsce

Spineczka dla Ciebie foty. Ale się jeszcze zastanów. Od zdjęcia nr 1 do nr 4 trzeba sie napierd...lić jak wół, osioł i stara klempa...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1509.jpg (19,7 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje1.jpg (117,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0056.jpg (207,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0049.jpg (220,4 KB, 49 załadowań)
__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704

Edytowane przez maszkowa
Czas edycji: 2013-04-12 o 22:49
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:56   #1797
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez mastiff Pokaż wiadomość
My tu się odgrzybiamy, cierpimy sromotnie a Ty o piwku opowiadasz!

No bo my piwka nie? Co my możemy? Czysty spiryt?
Może woda utleniona?

Dobra, jutro się poświęcę specjalnie dla Ciebie.
Kawa bez cukru.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
Neoś masz wątek. sprobuj wejść bo to niełatwe podobno. Tylko pamiętaj słodziaku że tam sie pracuje... tyra... haruje jak wół w pocie czoła... A monogamizm jest ok. Zaklepuję sobie to jedno monomiejsce
Dzisiaj nie dam już rady nawet próbować

Dobranoc.
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:56   #1798
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez neo999 Pokaż wiadomość
Może woda utleniona?

Dobra, jutro się poświęcę specjalnie dla Ciebie.
Kawa bez cukru.
Daj spokój, nawet ja sama dla siebie nie jestem w stanie się poświęcić w tym temacie! Poranna kawa ze stevią była obrzydliwa (dałam na dziubek łyżeczki), więc do popołudniowej już dałam trochę fruktozy. Bez kawy życie traci sens
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 23:07   #1799
AglioOlio
Raczkowanie
 
Avatar AglioOlio
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 120
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

[QUOTE=maszkowa;40284459]Których włosów kochanie..???

wszystkich

oczko piekne ale bardziej podoba mi sie to biale przegladajace sie w wodzie, to whiskey?
AglioOlio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 23:08   #1800
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Mastiffku... stewia TYLKO do herbaty. Pisałam o ty co najmniej ze 4 razy.
Kto ma zeszycik i robi notatki nie popełnia błedów
Do kawy fruktoza ofkos ale syrop z agawy jest GENIALNY.

Przygotuj sie też na rozstanie z kawą min tygodniowe. Mam nadzieję że nie pijesz rozpuszczalnej - zgroza

Tak AGLIO to Whisky. West Highland White Terrier
.
__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704

Edytowane przez maszkowa
Czas edycji: 2013-04-13 o 02:03
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.