Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 19:49   #1
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315

Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]


Witajcie dziewczęta Oczywiście nie mogłam się dziś powstrzymać przed wypróbowaniem nowych mazideł Typowa kobieta.... Post jest dziś niebieski, bo wypróbowałam niebieski błyszczyk Gosha (Na NZK wkleję usta 3 błyszczyków - niebieskiego, fioletowego i łososiowego, jak cos to wchodzić ) Robiłam dziś także fioletowy makijaż z użyciem fioletowego błyszczyka, ale nie wkleiłam, bo uznałam, że się nie nadaje Ogólnie jestem baaardzo zadowolona z błyszczyków Gosha... naprawdę świetne błyszczyki Robią konkurencję tubkowemu Inglotowi Ten makijaż robiłam na spotkanie z psiapsiółą na pogaduchy Ponieważ nie miałam niebieskiego cienia, nie zrobiłam niebieskich oczek Ale za to jest dyskretna kreseczka Na zbliżeniu oka niestety jej nie wiedać Ale na zdjęciach gdzie są pokazane dwa oczka.. widać tą kreseczkę Przyjrzyjcie się I pochwalę się, że zrobiłam sobie nową fryzurkę Troszkę wycieniowałam włosy i podcięłam grzywkę Ładnie mi ? No to by było wszystko... i jeszcze lista


Kosmetyki:

*Krem Tonujący Ziaja Nuno
*Róż do policzkków Pierre Rene
*Rozświetlacz Inglot
*Cienie z paletki Inglot - ecru
*Czarna kredka Mon Ami
*Tusz Maybelline Define-A-Lash
*Błyszczyk niebieski Gosha

Zapraszam do komentowania Aaa.. i sory, że znów zwyklaczek Ale brakuje mi cieni i pomysłów, a fundusze nie pozwalają iść do sklepu, bo wszystko wydałam wczoraj

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2011-10-17 o 22:07
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 19:50   #2
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

I zbliżenia

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2011-10-17 o 22:07
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 20:03   #3
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

wyglądasz bardzo ładnie, świeżo i dziewczęco
jednak mam wrażenie że za duże 'placki' różu...
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 20:14   #4
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
wyglądasz bardzo ładnie, świeżo i dziewczęco
jednak mam wrażenie że za duże 'placki' różu...
Dziękuję Dopiero uczę się obsługiwać ten róż
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 20:17   #5
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

fajny makeupik...masz śliczną buzię więc we wszystkim będzie ci dobrze
ładne usta...

zgodzę się z sleepy mi również wydaje się że za dużo tego różu...i może wypróbowałabym inny odcień różu...może jakiś brzoskwiniowy...wydaję mi się że byłby odpowiedniejszy

EDIT: fajna grzyweczka...zawsze marzyłam o prostych włosach, ale nigdy to marzenie się nie spełniło
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 20:20   #6
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
fajny makeupik...masz śliczną buzię więc we wszystkim będzie ci dobrze
ładne usta...

zgodzę się z sleepy mi również wydaje się że za dużo tego różu...i może wypróbowałabym inny odcień różu...może jakiś brzoskwiniowy...wydaję mi się że byłby odpowiedniejszy

EDIT: fajna grzyweczka...zawsze marzyłam o prostych włosach, ale nigdy to marzenie się nie spełniło
No mam taki ceglasty róż Właśnie wczoraj kupiłam sobie różowy.. bo taki bedzie odpowiedni do chłodnych makijaży Dziękuję za komplementy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 20:30   #7
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

rzeczywiscie dzisaij z rozem przesadzilas oczek tez sie czepne bo znowu je oddalasz od siebie

kreseczka bardzo ladna
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 20:36   #8
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
rzeczywiscie dzisaij z rozem przesadzilas oczek tez sie czepne bo znowu je oddalasz od siebie

kreseczka bardzo ladna

Aż tak przesadziłam ? Dziś po raz pierwszy go testowałam.. i niezbyt mi wyszło wymodelowanie Także jest tez taki problem, ze mam dosyć małą buzię.. i gdy próbuje pod kośćmi policzkowymi wymodelować to ten róż jakby się tak 'rozpływa' po reszcie buzi Nie wiem co sie dzieje.... A oczka mam normalne, bo się nawet mamy pytałam Tylko na fotkach dwóch oczek tak to jakoś wychodzi Nie wiem czemu... Za opinię dziękuję
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 20:39   #9
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Aż tak przesadziłam ? Dziś po raz pierwszy go testowałam.. i niezbyt mi wyszło wymodelowanie Także jest tez taki problem, ze mam dosyć małą buzię.. i gdy próbuje pod kośćmi policzkowymi wymodelować to ten róż jakby się tak 'rozpływa' po reszcie buzi Nie wiem co sie dzieje.... A oczka mam normalne, bo się nawet mamy pytałam Tylko na fotkach dwóch oczek tak to jakoś wychodzi Nie wiem czemu... Za opinię dziękuję
a jaki zakupialas z Pier Rene? ja posiadam 3 i jestem bardzo zadowolona

wystarczy tylko duzy pedzel albo sciety, usmiechaac sie by zrobily sie pucki maznac na nie i wyciagnac lekko do gory z tego co widze za bardzo do gory wyciagnelas roz prawe pod same oczeta a tam powinnien sie roświetlacz znalesc
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 20:57   #10
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

delikatniusi sliczny makijazyk, ale jaki niesamowity blysk na ustach.... cudowny... chyba musze zwrocic uwage na te blyszczyki gosha
PS. przesliczna fryzurka
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 21:19   #11
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
a jaki zakupialas z Pier Rene? ja posiadam 3 i jestem bardzo zadowolona

wystarczy tylko duzy pedzel albo sciety, usmiechaac sie by zrobily sie pucki maznac na nie i wyciagnac lekko do gory z tego co widze za bardzo do gory wyciagnelas roz prawe pod same oczeta a tam powinnien sie roświetlacz znalesc

No mam z Pierre Rene... looknij sobie na moją aktualizację na NZK Następnym razem postaram się lepiej wymodelować twarz Dziękuje za porady Game


Cytat:
delikatniusi sliczny makijazyk, ale jaki niesamowity blysk na ustach.... cudowny... chyba musze zwrocic uwage na te blyszczyki gosha
PS. przesliczna fryzurka
Oj.. trzeba zwrócić uwagę.. oj trzeba Dziękuję za komplementy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 21:31   #12
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

bardzo ładny makijaż i fryzurka trochę za dużo różu, ale to nic kusisz tymi błyszczykami narażasz mnie na kolejny wydatek
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 21:56   #13
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Poziomka jestes ładną dziewczyną nastolatka a na siłę robisz z siebie sztuczną lalę. Przecież ty w tych różach wyglądasz jak ruska matroszka z kukiełkowego teatru - czy ty nie masz mamy ? Używaj tuszu do rzęs jak chcesz i błyszczyka, zakorektuj lekko lub zapudruj twarz jeśli jest taka konieczność bo są np. zmiany potrądzikowe, ale na miłość boską, wywal w pierony te róże!
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 22:22   #14
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez dorotta50 Pokaż wiadomość
Poziomka jestes ładną dziewczyną nastolatka a na siłę robisz z siebie sztuczną lalę. Przecież ty w tych różach wyglądasz jak ruska matroszka z kukiełkowego teatru - czy ty nie masz mamy ? Używaj tuszu do rzęs jak chcesz i błyszczyka, zakorektuj lekko lub zapudruj twarz jeśli jest taka konieczność bo są np. zmiany potrądzikowe, ale na miłość boską, wywal w pierony te róże!




Ślicznie Poziomko , tylko ciut mniej różu
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 22:27   #15
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez dorotta50 Pokaż wiadomość
Poziomka jestes ładną dziewczyną nastolatka a na siłę robisz z siebie sztuczną lalę. Przecież ty w tych różach wyglądasz jak ruska matroszka z kukiełkowego teatru - czy ty nie masz mamy ? Używaj tuszu do rzęs jak chcesz i błyszczyka, zakorektuj lekko lub zapudruj twarz jeśli jest taka konieczność bo są np. zmiany potrądzikowe, ale na miłość boską, wywal w pierony te róże!
ale przeciez ona tego nie robił do szkoly czy cos sa wakacje niech zaszalenie wkoncu ma juz te 14 lat
A co do rózu moze faktycznie jest troszke ZA rózowy...masz jasna karnacje Poziomeczko wiec moze jasniejszego rózu poszukaj
Ale ogolnie makjaz jest sliczny te usteczka mniami...Pewnie wiele chłopaków chce je całowac co hehe no juz koniec zarcików Resy sliczne makijaz sliczny ale zeby nie było ci za słodko to moze idz do drogerii i poprobuj roze najlepiej wez kolezanke która obiektywnie doceni który bylby najlepszy dla ciebie... Pozdrawiam słodziutko
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 22:28   #16
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

no i po to tutaj Pozioma z nami jest, zeby się dowiedzieć jak się malować i jak róż nakładać no i już rady dostała więc następnym razem bedzie lepiej więc co mi ją tutaj wyzywacie od lal

znowu zwyklak wrr
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 22:36   #17
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

słodko wyglądasz w tym makijazu.
prawdziwa Poziomka.
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 23:05   #18
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Ja jestem za,

i pomyśleć, że ja w Twoim wieku nie wiedziałam co to róż
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 23:39   #19
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Poziomko, makijażu oczu nie widzę - wpatruję się i wpatruję no i niczego nie mogę dostrzec A co do różu... Mam pytanie - czy Ty masz naturalnie zaczerwienione policzki? Jeśli tak, na Twoim miejscu zrezygnowałabym całkowicie z różu. Jesteś za młodziutka, żeby nakładać mnóstwo podkładów i pudrów aby właśnie zakryć zaczerwienienie, a w tym przypadku różu nie powinnaś używać. Bo w każdym Twoim makijażu widzę czerwone policzki - nie kości policzkowe, a calutkie "boki" twarzy.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 01:06   #20
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
rzeczywiscie dzisaij z rozem przesadzilas oczek tez sie czepne bo znowu je oddalasz od siebie

kreseczka bardzo ladna
zgodze sie niestety z tą wypowiedzią wstrętnej małej patysi ... oczka sliczne ale zamiast optycznie je do siebie zbliżyć to je oddaliłaś ze hohoooo po za tym pięknie
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 12:26   #21
divin
Zadomowienie
 
Avatar divin
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 970
Post Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

bardzo ładnie
__________________
Cel: zrzucić 2kg


Silence is of the gods...


If you live in my heart, you live rent-free...
divin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 13:33   #22
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
bardzo ładny makijaż i fryzurka trochę za dużo różu, ale to nic kusisz tymi błyszczykami narażasz mnie na kolejny wydatek
Hihi Dziękuję

Cytat:
Napisane przez dorotta50 Pokaż wiadomość
Poziomka jestes ładną dziewczyną nastolatka a na siłę robisz z siebie sztuczną lalę. Przecież ty w tych różach wyglądasz jak ruska matroszka z kukiełkowego teatru - czy ty nie masz mamy ? Używaj tuszu do rzęs jak chcesz i błyszczyka, zakorektuj lekko lub zapudruj twarz jeśli jest taka konieczność bo są np. zmiany potrądzikowe, ale na miłość boską, wywal w pierony te róże!
Po pierwsze.. nie życzę sobie żebyś mnie wyzywała Po drugie nie obrażaj rosyjskiej narodowości.. bo nazywanie czegoś 'ruskiego' a nie rosyjskiego jest nieeleganckie... A po drugie.. wiesz może czemu udzielam się na wizażu ? To Ci odpowiem... chcę się tutaj coś nauczyć i wiąże swoją przyszłość właśnie z zawodem wizażystki. Nie chodzę w takim makijażu do szkoły... Są wakacje i mogę trochę zaszaleć Radzę Ci obejrzeć moje ostatnie makijaże, np. Czerń z różem.. i zobacz na co mnie stać

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość




Ślicznie Poziomko , tylko ciut mniej różu

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
ale przeciez ona tego nie robił do szkoly czy cos sa wakacje niech zaszalenie wkoncu ma juz te 14 lat
A co do rózu moze faktycznie jest troszke ZA rózowy...masz jasna karnacje Poziomeczko wiec moze jasniejszego rózu poszukaj
Ale ogolnie makjaz jest sliczny te usteczka mniami...Pewnie wiele chłopaków chce je całowac co hehe no juz koniec zarcików Resy sliczne makijaz sliczny ale zeby nie było ci za słodko to moze idz do drogerii i poprobuj roze najlepiej wez kolezanke która obiektywnie doceni który bylby najlepszy dla ciebie... Pozdrawiam słodziutko
Właściwie to nie mam odpowiedniego pędzla do różu Myślę, ze muszę sobie takowy zakupić.... Wtedy lepiej mi wyjdzie z modelowaniem.. Myślę nad ściętym z Vipery

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
no i po to tutaj Pozioma z nami jest, zeby się dowiedzieć jak się malować i jak róż nakładać no i już rady dostała więc następnym razem bedzie lepiej więc co mi ją tutaj wyzywacie od lal


znowu zwyklak wrr

Dziękuję za poparcie

Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
słodko wyglądasz w tym makijazu.
prawdziwa Poziomka.
Hihihi... dziękuję

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja jestem za,

i pomyśleć, że ja w Twoim wieku nie wiedziałam co to róż
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Poziomko, makijażu oczu nie widzę - wpatruję się i wpatruję no i niczego nie mogę dostrzec A co do różu... Mam pytanie - czy Ty masz naturalnie zaczerwienione policzki? Jeśli tak, na Twoim miejscu zrezygnowałabym całkowicie z różu. Jesteś za młodziutka, żeby nakładać mnóstwo podkładów i pudrów aby właśnie zakryć zaczerwienienie, a w tym przypadku różu nie powinnaś używać. Bo w każdym Twoim makijażu widzę czerwone policzki - nie kości policzkowe, a calutkie "boki" twarzy.
Właśnie mówię.. że mam taki kiczowaty pędzel... muszę sobie zakupić lepszy... a twarz mam leciutko zarumienioną.. ale to nie twarzy wina tylko moja... Muszę się po prostu nauczyć nakładać ten róż

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
zgodze sie niestety z tą wypowiedzią wstrętnej małej patysi ... oczka sliczne ale zamiast optycznie je do siebie zbliżyć to je oddaliłaś ze hohoooo po za tym pięknie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez divin Pokaż wiadomość
bardzo ładnie
Dziękuję
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 13:48   #23
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Poziomko, makijażu oczu nie widzę - wpatruję się i wpatruję no i niczego nie mogę dostrzec A co do różu... Mam pytanie - czy Ty masz naturalnie zaczerwienione policzki? Jeśli tak, na Twoim miejscu zrezygnowałabym całkowicie z różu. Jesteś za młodziutka, żeby nakładać mnóstwo podkładów i pudrów aby właśnie zakryć zaczerwienienie, a w tym przypadku różu nie powinnaś używać. Bo w każdym Twoim makijażu widzę czerwone policzki - nie kości policzkowe, a calutkie "boki" twarzy.
Zgadzam sie z Jeanne90- odpusc sobie roz.
No i ja bym nie przesadzala z ostroscia tych makijazy w Twoim wieku(ten jest ok ale taki roz z czernia co dalas to juz nie pasuje do Twojego wieku)
Wyczytalam wyzej ze chcesz tym sie zajmowac w przyszlosci ale ja sadze ze teraz tak myslisz,za pare lat mozesz zmienic zdanie.
A jesli bylabys wizazystka czy malowalabys 14-latki tak mocno rozem?Raczej nie.
I nie naskakuje na Ciebie ale nie chcialabym bys byla jedna z tych nastoletnich zdzir(watek z plotkowego) ..na razie jest ok,mniej rozu i bedzie ladnie.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 13:55   #24
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Jeanne90- odpusc sobie roz.
No i ja bym nie przesadzala z ostroscia tych makijazy w Twoim wieku(ten jest ok ale taki roz z czernia co dalas to juz nie pasuje do Twojego wieku)
Wyczytalam wyzej ze chcesz tym sie zajmowac w przyszlosci ale ja sadze ze teraz tak myslisz,za pare lat mozesz zmienic zdanie.
A jesli bylabys wizazystka czy malowalabys 14-latki tak mocno rozem?Raczej nie.
I nie naskakuje na Ciebie ale nie chcialabym bys byla jedna z tych nastoletnich zdzir(watek z plotkowego) ..na razie jest ok,mniej rozu i bedzie ladnie.

Ehh... mnie to chyba nikt już nie słucha... Gdy robiłam ten makijaż to po raz pierwszy raz użyłam ten róż.... Nie umiem jeszcze się z nim dobrze obchodzić... mszuę także mieć lepszy pędzel.. a Ilono droga... jezeli Ci chodzi o makijaż z czernią i różem... to nie wiem czy czytałaś, to co napisałam w wątku - był on na potrzeby MM i tylko po to, zeby pokazać moje umiejętności.. nigdy bym w nim nie wyszła na ulicę... Czy tu wszyscy myślą, ze 13 latki są głupie ? Ja przynajmniej do takich nie należę (nie chwaląc się) i nie chcę być jak to wy nazywacie 'ździrą', choć uważam, ze nie powinno się tak nikogo nazywać... chyba że taka nastka ma lekkie obyczaje w takim wieku.... Nie wiem, czy Was to zdziwi.. ale już bardzo dużo przeszłam w swoim życiu.... nawet nie wyobrażacie sobie jak dużo....
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 14:05   #25
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Jak to mówią na śląsku - maszketnie wyglądosz czyli uroczo
Naprawdę uroczo. Różu faktycznie jest za dużo ale podobają mi się i oczka i usta
Usta bomba!!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 14:06   #26
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ehh... mnie to chyba nikt już nie słucha... Gdy robiłam ten makijaż to po raz pierwszy raz użyłam ten róż.... Nie umiem jeszcze się z nim dobrze obchodzić... mszuę także mieć lepszy pędzel.. a Ilono droga... jezeli Ci chodzi o makijaż z czernią i różem... to nie wiem czy czytałaś, to co napisałam w wątku - był on na potrzeby MM i tylko po to, zeby pokazać moje umiejętności.. nigdy bym w nim nie wyszła na ulicę... Czy tu wszyscy myślą, ze 13 latki są głupie ? Ja przynajmniej do takich nie należę (nie chwaląc się) i nie chcę być jak to wy nazywacie 'ździrą', choć uważam, ze nie powinno się tak nikogo nazywać... chyba że taka nastka ma lekkie obyczaje w takim wieku.... Nie wiem, czy Was to zdziwi.. ale już bardzo dużo przeszłam w swoim życiu.... nawet nie wyobrażacie sobie jak dużo....
Ja nie pisalam o Tobie zdzira(ale duzo sie naczytalam o takich na plotkowym.. maja po 14 lat a makijazu tyle ze szok i dekold na wierzchi mini solarka i tipsy)
Wole Ciebie w delikatnych makijazach.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 14:13   #27
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

śliczniutko
słodka twarzyczka, delikatny i dziewczęcy makijaż


dziewczyny nie naskakujcie tak na autorkę, bo żadna z was nie wie czy ona chodzi tak po ulicy pomalowana czy tylko nam tutaj prezentuje..
oceniamy wykonanie makijażu, a nie to czy ktoś sobie może w nim chodzić czy nie, bo to jest sprawa tej osoby..
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 14:14   #28
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jak to mówią na śląsku - maszketnie wyglądosz czyli uroczo
Naprawdę uroczo. Różu faktycznie jest za dużo ale podobają mi się i oczka i usta
Usta bomba!!
Hihi.. dziękuję

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja nie pisalam o Tobie zdzira(ale duzo sie naczytalam o takich na plotkowym.. maja po 14 lat a makijazu tyle ze szok i dekold na wierzchi mini solarka i tipsy)
Wole Ciebie w delikatnych makijazach.



Wiem, ze nie napisałas o mnie zdzira... a ja piszę, że 'zdzirą' nie chcę być... Bo nie mam takiego charakteru A makijaże lubię delikatne.. tylko mnie tu 'niektóre' () wizazanki zmusiły do zaprezentowania czegoś mocniejszego...


Cytat:
śliczniutko
słodka twarzyczka, delikatny i dziewczęcy makijaż
Ślicznie dziękuję
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 14:30   #29
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez dorotta50 Pokaż wiadomość
Poziomka jestes ładną dziewczyną nastolatka a na siłę robisz z siebie sztuczną lalę. Przecież ty w tych różach wyglądasz jak ruska matroszka z kukiełkowego teatru - czy ty nie masz mamy ? Używaj tuszu do rzęs jak chcesz i błyszczyka, zakorektuj lekko lub zapudruj twarz jeśli jest taka konieczność bo są np. zmiany potrądzikowe, ale na miłość boską, wywal w pierony te róże!
Proszę o wstrzymanie się z tego typu komentarzami
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 14:51   #30
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
śliczniutko
słodka twarzyczka, delikatny i dziewczęcy makijaż


dziewczyny nie naskakujcie tak na autorkę, bo żadna z was nie wie czy ona chodzi tak po ulicy pomalowana czy tylko nam tutaj prezentuje..
oceniamy wykonanie makijażu, a nie to czy ktoś sobie może w nim chodzić czy nie, bo to jest sprawa tej osoby..
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Proszę o wstrzymanie się z tego typu komentarzami

Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za poparcie Naprawdę po przeczytaniu tego nieprzyjemnego komentarza.. poczułam się niezręcznie.. i po prostu... no ... smutno mi było, że na tym forum są takie nieeleganckie osoby... dziękuję Wam bardzo za poparcie i obronę
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.