Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV! - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-13, 19:34   #3931
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Może trzeba ulepszyć ten z Lirene i dodać trochę cukru/ kawy ?
Mam wąski odpływ w prysznicu, więc wolę gotowce i na pewno rozpuszczalne drobinki niż samoróbki. Niestety. Raz kawą zapchałam odpływ od zmywarki, więc wolę nie ryzykować. Te drobinki w kupnych peelingach cukrowych jednak rozpuszczają się inaczej niż zwykły cukier.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 09:19   #3932
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

11. Lush, Herbalism, pasta myjąca - kolejne zużyte opakowanie tego cudeńka
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 12:56   #3933
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja lubie ten z rossman wellness&beauty. Jest dość oleisty, ma duże drobiny i cudowny zapach - mango i kokos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, chyba nawet mam go w zapasie! Właściwie powinnam mieć dwa peelingi z tej serii w kartonie Wyciągnę chyba jak wykończę te, które mam teraz otwarte.

Co do balsamów do ust to mam ich niesamowicie dużo, masakra Jestem maniakiem. Teraz już co prawda od dłuższego czasu żadnego nie kupiłam, ale i tak zanim to zużyję... Na wykończeniu mam póki co kakaowego Vaseline
Eosa miałam mleczko kokosowe, masakra, za tę cenę był tragiczny i niestety szybko zmienił zapach :/ Poza ładnym opakowaniem (w takie jakby paseczki, urocze ) porażka na całej linii.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 13:53   #3934
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Ciąg dalszy denek,liczę też na kolejne zwłaszcza prysznicowe.
4. Korres- rozświetlająca i rozjaśniajaca maska z olejkiem z dzikiej róży. 16 ml. Naczytałam się wielu zachwytów na jej temat, mnie osobiście nic specjalnego nie zrobiła z buzią, poza poczuciem ,ze dbam o siebie
5. van Cleef & Arpels- Les Saisons Automne- 125 ml. Jeden z moich ukochanych zapachów na jesienne i zimowe chłody. Ciepły, miodowy, otulający. Jeśli tylko gdzieś dopadnę ( bo to limitka , już niedostępna w sprzedaży stacjonarnej ), to na pewno kupię następną flachę
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 14:10   #3935
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
A on nie zostawia tłustej powłoczki? Albo nie ma parafiny?
Bo pod samoopalacz muszę coś co nie zostawia takiej warstwy. Tu Lirene jest ok. Mogłabym kupić cukrowy Ziaja, ale tam masa parafiny niestety i do tego celu się nie nadają.
Nie wiem jak z parafina, ale zostawia taką tłustą powłokę. Także raczej nie będzie dla ciebie dobry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 17:41   #3936
Sesa39
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 634
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Moje kolejne lutowe denka:
4. Woda micelarna La Roche-Posay cudo. Używałam do demakijażu oczu i sprawdziła się w 100% - bardzo dobrze zmywała makijaż, nie podrażniała oczu i pięknie pachniała. Na pewno kupię ponownie;
5. Mydełko z płatkami róży i geranium LASS
6. Liftingująca maska na płachcie MIZON z kolagenem, alantoiną i kwasem hialuronowym - moje wielkie rozczarowanie. Po 3 minutach musiałam zdjąć gdyż twarz zaczęła mnie palić żywym ogniem. Także jestem zdecydowanie na nie.

Mam jeszcze na wykończeniu kilka kosmetyków ale skubane strasznie wydajne się przy końcówce zrobiły zwłaszcza te mniej lubiane.
__________________
14/60/2019
Sesa39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 17:48   #3937
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Luty:
1. Peeling do ciała Ziaja Czekolada i pomarańcza 200 ml- wydajny,ładny zapach, ale ma parafinę w składzie.
2. Olejek pod prysznic Isana- używam do mycia pędzli i gąbek do makijażu
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-14, 20:24   #3938
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

5. La Luxe, balsam do ciała z olejkiem arganowym, 200 ml.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 09:57   #3939
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Sesa39 Pokaż wiadomość
Moje kolejne lutowe denka:
4. Woda micelarna La Roche-Posay cudo. Używałam do demakijażu oczu i sprawdziła się w 100% - bardzo dobrze zmywała makijaż, nie podrażniała oczu i pięknie pachniała. Na pewno kupię ponownie;
5. Mydełko z płatkami róży i geranium LASS
6. Liftingująca maska na płachcie MIZON z kolagenem, alantoiną i kwasem hialuronowym - moje wielkie rozczarowanie. Po 3 minutach musiałam zdjąć gdyż twarz zaczęła mnie palić żywym ogniem. Także jestem zdecydowanie na nie.

Mam jeszcze na wykończeniu kilka kosmetyków ale skubane strasznie wydajne się przy końcówce zrobiły zwłaszcza te mniej lubiane.

jaka cena tej wody?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 13:25   #3940
Diamentowa007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 220
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Bambino chusteczki nawilżane 63 szt

Vollare puder prasowany

Cien żel pod prysznic Indian fruit 500 ml


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Diamentowa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 14:21   #3941
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

LUTY
Przy okazji porządków w łazience wstawiam swoje zużycia żeby nie gromadzić tego do końca miesiąca w szafkach bo się nazbierało naprawdę dużo. Jestem w szoku ! Pewnie jeszcze jakaś drobnica dojdzie do końca miesiąca.
Wszystko pokończyło mi się na raz ! Dzięki temu mogę ograniczyć trochę zbiory i zostać przy tym, co się naprawdę sprawdza.


1. Chusteczki do higieny intymnej
2. Skin79, ryżowy olej myjący do twarzy- jest okej ale stanowczo za drogi, zostawiłam pojemnik i planuję kupić ze zrobsobiekrem.pl
3. Eco lab, tonik do cery wrażliwej
4. Avene, balsam uzupełniający lipidy- wybawca ! rewelacyjnie nawilża, niestety zapach jest bardzo męczący, jednak pomimo to jest moim numerem 1, niezastąpiony zimą przy AZS
5. Black head, maska na zaskórniki (bubel ! robię już drugie podejście... albo nie potrafię zaaplikować odpowiednio albo na mnie kompletnie nie działa...)
6. Douglas, korektor do twarzy w sztyfcie, cover concleaner, odcień 1 mój HIT !!! Szkoda, że cena tak wysoka. Szukam czegoś równie dobrego a mam raczej blade pojęcie o kolorówce. Poleci ktoś coś ?
7. Yves rocher, szampon odbudowujący
8. Eco Lab, olej do włosów, średniak, bez szału...
9. Vianek, płyn micelarny
10. Be beauty, płatki kosmetyczne
11. Loccitane, krem do rąk z masłem shea- niestety zawiodłam się, wcześniej miałam wersję lawendową i krem wchłaniał się ekspresowo, co dla mnie jest szczególnie ważne bo denerwuje mnie jak lepią mi się dłonie. Ten niestety bardzo długo się wchłania i nawilża bardzo przeciętnie i chwilowo.
12. Lawendowy puder do kąpieli (prezent świąteczny od kosmetyczki, przesypany w plastikową bombkę, nie mam pojęcia jakiej firmy)
13. Estee Lauder, advanced night repair, serum, próbka - uwielbiam ten produkt, mam nadzieje, że doczekam się swojej wymarzonej pełnowymiarowej buteleczki, Lubicie ten kosmetyk, znacie jakieś równie dobre zamienniki ?
14. AA, żel do higieny intymnej
15. Supertan, Krem brązujący na solarium, próbka, 3 sztuki
16. Supertan, krem po opalaniu, próbka
17. Organique, krem do cery trądzikowej, próbka, 2 sztuki
18. Iwostin, nawilżający żel do twarzy, bardzo tani i dobry kosmetyk, w promocji 15 zł
19. Kreastase, maska do włosów
20. Balea, balsam nawilżający- początkowo mi nie przypasował i schowałam go na kilka miesięcy, teraz gdy skończył mi się mój balsam lipidowy Avene (którego też miałam szczerze dość ze względu na zapach) i do niego wróciłam jestem zachwycona lekką konsystencją, dość dobrym nawilżaniem i naprawdę korzystną ceną
21. Bioderma, olejek do ciała - uwielbiam go !!!
22. Bioderma, żel do prysznic- całkiem ok, nie wysusza, nie podrażnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16763589_1444700992221374_5974760_o.jpg (117,4 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez mala2806
Czas edycji: 2017-02-15 o 14:23
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-15, 14:25   #3942
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Luty:
3.Kojący płyn micelarny Bielenda
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 15:33   #3943
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

1. Maska Yellow Liss Therapy Mask - maska do włosów po keratynowym prostowaniu. Maskę kupiłam za namową mojej fryzjerki. Kosztowała 37 zł i jak dla mnie nic specjalnego. Bardzo podobnie na moje włosy działają maski z Kallosa, a są dużo tańsze i starczają na dłużej.

2. Olejek do włosów z Isany. Bardzo fajny olejek, poręczny. Stosowany przeze mnie na włosach, mokrych jak i suchych. Cena również odpowiednia więc na pewno jeszcze nie raz z niego skorzystam

3. Łagodny płyn do higieny intymnej o zapachu kwiatowym Avon. Dobrze spełniał swoje zadanie, nie uczulał. Zapach też nie był zbyt drażniący.

4. Chusteczki do demakijażu. Kupione w Pradze za 10 koron czeskich co dawało jakieś 1,67 Sztuk 25. Dobrze radziły sobie z tuszem do rzęs i pomadą do brwi. Właśnie zużywam kolejne opakowanie i już żałuje, że nie kupiłam ich więcej

5. Antybakteryjny puder z Isany. Bardzo lubię te sypkie pudry. Świetnie sprawdzają się na mojej skórze, nie dają efektu maski i długo się trzymają Obecnie testuje puder z Ingrid

6. Fluid dopasowujący się do koloru cery Lirene. Jeden z najrzadszych podkładów z jakim spotkałam. Na zimniejsze miesiące sprawdza się super. Obstawiam, że w lecie mógłby spływać. Kupiony jeszcze na ostatniej promocji w Rosku. W zimie się sprawdził. Ładnie krył, żadnych przebarwień czy białych plamek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170215_155933.jpg (161,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170215_155952.jpg (140,9 KB, 33 załadowań)
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 21:46   #3944
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Kari, ten puder chyba nie jest sypki?

U mnie się ostatnio nazbierało sporo denek Niedługo będę chciała już zrobić pierwsze zdjęcia i pozbyć się części opakowań, więc nadrabiam
10. Revlon, masełko do ust Invite Only (3g) - bardzo przyjemne masełko o delikatnym zapachu. Nie miało koloru, jedynie drobinki, nałożone w małej ilości robiło na ustach ładną taflę, a drobinki nie były mocno widoczne, ale trzeba było uważać, żeby nie przesadzić Nie należało też do najbardziej wydajnych, ale będę miło wspominać.
11. Avon Naturals, jogurtowy peeling do ciała (150 ml) - niestety słabiak o sztucznym zapachu i słabym działaniu, w dodatku niezbyt wydajny. Mam jeszcze jedno opakowanie w zapasie, jak je zużyję to nie sięgnę już ponownie po ten produkt. Plus za to, że skóra po nim nie wymagała właściwie balsamu.
12. Bielenda, Super Power Mezo Serum(30 ml) - moja druga zużyta buteleczka i zapewne nie ostatnia. Stosowane regularnie pomaga w redukcji przebarwień. Chwilowo robię przerwę i testuję Avę Niestety nie jest tak dobre jak OST C20, ale za to cena bardziej przystępna.
13. Nivea, mleczko oczyszczające do cery suchej i wrażliwej (200 ml) - wydajne mleczko o ładnym zapachu, ale... parafina w produkcie do mycia twarzy? Nie kupię ponownie. Krzywdy nie zrobiło, ale nie czułam oczyszczenia
14. Avon, Anew DSX, krem wyrównujący koloryt skóry na noc (30 ml) - zużyłam ja, bo mamie nie podpasował - wywołał u niej uczulenie. Mnie krzywdy nie zrobił.Lekki krem, zdarzało się, że używałam na dzień pod makijaż. Nic specjalnego, działanie raczej nikłe. Ot, zwyklak, którego się używa i zapomina.
15. Vaseline, kakaowe masło do ust (20g) - niekończąca się opowieść o średnim zapachu. Tragedii nie ma no i po wazelinie się cudów nie spodziewałam, ale nie kupię ponownie. Mam jeszcze wersję aloesową i chyba więcej po Vaseline nie sięgnę, wolę np. kokosową wazelinkę z Biedronki
16. Avon Naturals, mus do ciała mleko i miód (200 ml) - przyjemny, dość szybko wchłaniający się produkt o ładnym zapachu. Nadawał skórze lekki blask, ale bez drobinek brokatu. Posiadaczkom niewymagającej skóry lubującym się w tego typu zapachach polecam
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-16, 07:49   #3945
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Kari, ten puder chyba nie jest sypki?

U mnie się ostatnio nazbierało sporo denek Niedługo będę chciała już zrobić pierwsze zdjęcia i pozbyć się części opakowań, więc nadrabiam
10. Revlon, masełko do ust Invite Only (3g) - bardzo przyjemne masełko o delikatnym zapachu. Nie miało koloru, jedynie drobinki, nałożone w małej ilości robiło na ustach ładną taflę, a drobinki nie były mocno widoczne, ale trzeba było uważać, żeby nie przesadzić Nie należało też do najbardziej wydajnych, ale będę miło wspominać.
11. Avon Naturals, jogurtowy peeling do ciała (150 ml) - niestety słabiak o sztucznym zapachu i słabym działaniu, w dodatku niezbyt wydajny. Mam jeszcze jedno opakowanie w zapasie, jak je zużyję to nie sięgnę już ponownie po ten produkt. Plus za to, że skóra po nim nie wymagała właściwie balsamu.
12. Bielenda, Super Power Mezo Serum(30 ml) - moja druga zużyta buteleczka i zapewne nie ostatnia. Stosowane regularnie pomaga w redukcji przebarwień. Chwilowo robię przerwę i testuję Avę Niestety nie jest tak dobre jak OST C20, ale za to cena bardziej przystępna.
13. Nivea, mleczko oczyszczające do cery suchej i wrażliwej (200 ml) - wydajne mleczko o ładnym zapachu, ale... parafina w produkcie do mycia twarzy? Nie kupię ponownie. Krzywdy nie zrobiło, ale nie czułam oczyszczenia
14. Avon, Anew DSX, krem wyrównujący koloryt skóry na noc (30 ml) - zużyłam ja, bo mamie nie podpasował - wywołał u niej uczulenie. Mnie krzywdy nie zrobił.Lekki krem, zdarzało się, że używałam na dzień pod makijaż. Nic specjalnego, działanie raczej nikłe. Ot, zwyklak, którego się używa i zapomina.
15. Vaseline, kakaowe masło do ust (20g) - niekończąca się opowieść o średnim zapachu. Tragedii nie ma no i po wazelinie się cudów nie spodziewałam, ale nie kupię ponownie. Mam jeszcze wersję aloesową i chyba więcej po Vaseline nie sięgnę, wolę np. kokosową wazelinkę z Biedronki
16. Avon Naturals, mus do ciała mleko i miód (200 ml) - przyjemny, dość szybko wchłaniający się produkt o ładnym zapachu. Nadawał skórze lekki blask, ale bez drobinek brokatu. Posiadaczkom niewymagającej skóry lubującym się w tego typu zapachach polecam
W kamieniu czy jak to się tam fachowo nazywa. Ja na te pudry mówię sypkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kaaarii
Czas edycji: 2017-02-16 o 07:50
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-16, 07:58   #3946
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Kari, No właśnie zbiłaś mnie z tropu, bo pamiętałam, że ten jest prasowany i kminiłam, czy jest jeszcze sypka wersja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-16, 08:44   #3947
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Bioliq, krem liftingujący - saszetka
Rival de Loop - rumiankowa maseczka peel-of
Denkowanie w lutym idzie mi jak po grudzie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-16, 11:47   #3948
Diamentowa007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 220
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Benzacne 30 ml


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Diamentowa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-16, 12:43   #3949
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Bioliq, krem liftingujący - saszetka
Rival de Loop - rumiankowa maseczka peel-of
Denkowanie w lutym idzie mi jak po grudzie.
Ja mam dopiero jedno zużycie...
Ale widzę że na wątku dziewczyny bardzo ładnie denkuja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-16, 15:23   #3950
glam_star
Żelkożerca
 
Avatar glam_star
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 471
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

7. Maseczka Glorious Mud, Beauty Formularz
8. Dezodorant w chusteczkach, nie pamiętam już marki a opakowanie wyrzuciłam
9. Suchy szampon Batiste, Oriental, 200 ml
10. Podkład Maybelline Dream Satin Liquid, 30 ml

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

7. Maseczka Glorious Mud, Beauty Formularz
8. Dezodorant w chusteczkach, nie pamiętam już marki a opakowanie wyrzuciłam
9. Suchy szampon Batiste, Oriental, 200 ml
10. Podkład Maybelline Dream Satin Liquid, 30 ml
glam_star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-16, 18:06   #3951
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

7. Perfecta, maseczka z kwasem hialuronowym, aqua source, 5 ml
8. Mixa, Hyalurogel, krem intensywnie nawilżający, 50 ml - bardzo fajny, lekki krem, na lato/wiosnę idealny, jednak na zimę troszkę za słaby, może do niego wrócę
9. Vaseline, balsam do ciała intensive care, advanced repair, 200 ml (biały) kolejne opakowanie
10. Revlon Colorburst lipstick 3,7 g, pomadka invite only - taka sobie pomadka, rozpuściła się trochę
11. Avon, woda toaletowa Celebre, 50 ml - na początku podobał mi się zapach, później był już męczący, nie kupię ponownie

Edytowane przez _plinka
Czas edycji: 2017-02-16 o 18:34
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-16, 19:34   #3952
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

11. Isana, olejek pod prysznic, 200ml
12. Arko, miód i krem, mydło kosmetyczne, 90g
13. Acnex, żel punktowy do skóry trądzikowej, 15g
14. Sylveco, rumiankowy żel do mycia twarzy, 150ml
__________________
`KeepYour Heels, Head And Standards HIGH`



Jestem kierowcą.

Edytowane przez caramel macchiato
Czas edycji: 2017-02-16 o 21:14
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-16, 23:59   #3953
Diamentowa007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 220
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cien odświeżający tonik do twarzy niebieski


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Diamentowa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-17, 20:34   #3954
yankosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 389
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Maslo do ciala bielenda avocado

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yankosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-17, 22:05   #3955
Rose_31
Raczkowanie
 
Avatar Rose_31
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 237
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

2. Softella, Opakowanie płatków kosmetycznych - 120sztuk;
3. Sensodyne, Extra Fresh, Pasta do zębów - 100ml.
__________________
- 23/2019


2018:
książki: 100

"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
Rose_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-17, 22:15   #3956
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Luty:
4. Płatki kosmetyczne Isana 120 sztuk
5. Żel pod prysznic Palmolive Chocolate Passion 500 ml
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2017-02-17 o 22:16
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 12:09   #3957
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Bioliq, krem liftingujący - saszetka
Rival de Loop - rumiankowa maseczka peel-of
Denkowanie w lutym idzie mi jak po grudzie.
mnie tak samo
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 18:41   #3958
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

15. Catrice, Liquid Camouflage, korektor w płynie, 020, 5ml
Niezastąpiony! Kolejne opakowanie czeka na otwarcie.
__________________
`KeepYour Heels, Head And Standards HIGH`



Jestem kierowcą.
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 19:19   #3959
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez caramel macchiato Pokaż wiadomość
15. Catrice, Liquid Camouflage, korektor w płynie, 020, 5ml
Niezastąpiony! Kolejne opakowanie czeka na otwarcie.
Miałam kiedyś ten korektor i faktycznie był bardzo dobry, ale nie masz wrażenia że wysusza okolice pod oczami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 21:46   #3960
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

6. Intimelle, rumiankowy żel do higieny intymnej, 400 ml.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-31 22:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.