30,40 plus od A do Z - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-09, 20:36   #4231
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Wlosow krotkich nigdy chyba nie mialam

Spodenki krotkie za to, owszem nosze latem na wakacjach. Ostatnio kupilam idealne wakacyjne Pumy, swietnie sie piora, nie gniota sie, a noszenie ich w upal to sama przyjemnosc

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2014-02-09 o 20:38
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 20:42   #4232
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama kupiłam nowy korektor Shiseido , ten :


Shiseido
Korektor

Sheer Eye Zone Corrector
Korektor


ale dopiero jutro paczka przyjedzie , także nie wiem co to będzie i czy kolor dobry , wzięłam neurtal ...

o tym Kanebo myślałam ale któraś z dziewczyn pisała ,że taki sobie swego czasu tutaj ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 20:50   #4233
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Kama kupiłam nowy korektor Shiseido , ten :


Shiseido
Korektor

Sheer Eye Zone Corrector
Korektor


ale dopiero jutro paczka przyjedzie , także nie wiem co to będzie i czy kolor dobry , wzięłam neurtal ...

o tym Kanebo myślałam ale któraś z dziewczyn pisała ,że taki sobie swego czasu tutaj ....
Lapi, nie pamiętam czy to ja pisałam, ale miałam ten Kanebo i faktycznie był taki sobie, za delikatny jak na korektor wg mnie. Drugi raz go nie kupię. Wolałabym już w ciemno wziąć ten shiseido.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 20:51   #4234
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dziś tylko 10 min..Bolą mnie kolanaZanim ja się ujędrnię- zejde na zawał..Od wtroku masaże..Zobaczymy co da takie połączenie.Jak ktoś będzie głośno wył--tzn,że Miszce cellulit ugniatająJuka -nie mogę się doczekaćJutro znów po towar gonię.Ostatnio -na sklep-nabyłam takie sukienki...Uklika jestem ciekawa tego Diora.Daj znać jak to się ma po nałożeniu.W Polsce też jest?Jestem do tyłu w nowościach..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3929886178.jpg (96,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3930097233.jpg (71,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3958507085.jpg (85,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3929999397.jpg (111,6 KB, 21 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 20:54   #4235
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Aaaa moje dziecię ..wyciągneło kolczyk! Bolało,ropiało..Zmądrzało
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 21:00   #4236
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

A mama Miszka miała satysfakcję
Dana, ja rozumiem, ze ktoś może mieć fantazję ubierać się tak, jak chce, niezależnie od wieku - ale to nie znaczy, ze dobrze w tym wygląda
No to zobaczymy, jaka opinie shiseido wystawi Lapi
Spodenki na urlopie tez nosze, tak samo, jak krótkie sukienki letnie, ale u siebie bym tego nie założyła
I uważam, ze zle wygląda, jak utyta kobieta założy bardzo obcisłe dżinsy albo legginsy - i do tego bardzo krótka bluzke i płaskie buty Podkresla to, co powinna tuszować, więc nie widać innych atutów. A coś takiego widze często - prtzyciasne spodnie i króciutka kurtka albo bluzka - więc caaała pupa i uda na widoku, żadnej przeciwwagi...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 21:03   #4237
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Anyż, fajny brzuch ale jaka opalenizna masz śniadą karnację czy to pozostałości po minionym lecie?

Zgodność głosów idealna ja też się zgadzam w pełni, Lapi wyjęłaś mi stwierdzenie spod palców zgrabna 45 prezentuje się lepiej w mini niż obtłuszczona nastka

Juka to trzeba się cieszyć, że córka ma tyle zainteresowańjak po kieszeni za bardzo nie szarpie rozwija osobowość większość dzieciaków kręci komputer, portale społecznościowe albo imprezy i jaranie

Lapi co to za marka? nie znam tych kosmetyków

kupiłam wreszcie to serum http://eveline.pl/1,40695,Roz%C5%9Bw...szczkowe+.html przyjemnie pachnie, szybko się wchłania, pod makijaż idealne, całkiem całkiem

byłam dziś w armi decor, śliczne mają graty chciałabym taki fotel na taras a w łóżku się zakochałam, marzenie żeby w takim zasnąć nie tylko dziś ale ceny mają wprost brutalne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (85,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (86,2 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-02-09 o 21:07
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 21:11   #4238
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Aaaa moje dziecię ..wyciągneło kolczyk! Bolało,ropiało..Zmądrzało
Miszka, jak się zaparłam na kolczyki w uszach to łącznie miałam uszy przebijane 17 razy i mam blizny, dlatego zawsze mam kolczyki w uszach, bo blizny zakrywają
Wiecie jak to jest z tym strojem? mam wrazenie, ze tylko Slowianie w kompleksach do reszty świata i badawczo oceniają wszystkich i wszystko. W USA ludziom zwisa, adidasy do kostiumu rano czy odwiezienie dzieci do szkoły w piżamie-czemu nie. Otyła Angielka w miniówce i z dekoltem-bardzo często. Litwinki wielbię więc się nie wypowiadam, Francuzki są podzielone więc to też różnie, Niemki się nie przyjmują, u nas jakoś tylko co chwilę słyszę syczenie co wypada, a co nie wypada.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 21:23   #4239
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ilana piękne łoże (Sypialnia jest zwykle emocjonalnym ośrodkiem domu ),boski fotel! Mnie się marzy salon ,taki ciepły i wygodny..Przerobienie- na takowy jednak nie teraz...Kama nawet najgorsze rzeczy w życiu jednak czemuś służą -chodzby zrzędliwemu stwierdzeniu-które wszystkie tak dobrze znamy-A nie mówiłam..Zaczełam oglądac 4 sezon Downton Abbey...Cytat dnia-"Facet jest najmniej skomplikowanym urządzeniem do obsługi- zaledwie jedna dźwignia"

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2014-02-09 o 21:25
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 21:40   #4240
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ilana, niestety szarpie po kieszeni, szarpie. Mogłabym się ostrzyknąć od stóp do głów za te kasę. Ale oczywiście wiem, że to nie jest nawet w 1/10 tak ważne. To jest ten czas, kiedy człowiek jeszcze nie wie co chce w życiu robić, a zatem stara się rozwijać wszystkie talenty. Jestem niezwykle szczęśliwa, że te talenty ma. Ostatnio moje dziecię stwierdziło, że skoro nie ma pojęcia o tym, co chce kiedyś robić, to zajmie się nauką języków, bo to na pewno jej się przyda. w związku z tym od drugiego półrocza - kolejny wydatek, bo będzie się uczyć hiszpańskiego. Oczywiście to nie znaczy, że ona nie wie co to są portale społecznościowe.
Jeśli chodzi o jaranie, itp. to tym się brzydzi, gdyż narkotyki zabrały jej idoli muzycznych (i mam nadzieję, że tak już zostanie).
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 21:41   #4241
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ilana jaka cena za ten fotel? Widzialam identyczny tydzien temu u nas w sklepie. Kosztuje £150

Miszka pierwsza sukienka najbardziej w moim typie

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2014-02-09 o 21:44
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 06:21   #4242
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Czesc
a propos stroju to ja jednak jestem dość konserwatywna i uważam, ze w pewnym wieku nie pasuje to i owo, zeby miała najpiekniejsze nogi. Jest tyle pieknych strojow z klasa, eleganckich szmizjerek w kolano, szortów safari, ze kobieta w pewnym wieku jak ma klase, to sie ubierze jak czlowiek..Szorty ok, ale krótkie jeansowe odslaniajace posladki spodenki ( a mialam watpliwa okazje cos takiego widziec u pani po 50) juz nie bardzo. I szczerze mowiac...panom sie to tez nie podoba, moj maz zawsze taki widok zripostuje...
W zasadzie najgorsze to chyba stringi widoczne ...odznaczajace sie...to jest tak wulgarne, boziu..A taka idzie z dumna, ze ma stringi ... i białe spodnie...obcisłe.
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-02-10 o 06:27
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 06:51   #4243
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Fuerta, Miszka - jakie to podkłady Bell tak sobie chwalicie? Zaintrygowało mnie to, może warto je sprawdzić?

Moni - co do rozmiarów Asos- dla porównania jakie kupujesz rozmiary w naszych sieciówkach?

Co do ubioru i wieku - dla mnie diabeł tkwi w szczegółach, również w doborze stroju do okoliczności. Tak jak wspomniane szorty - bywają różne, pod hasłem minispódniczki też kryją się i różne długości i fasony . Niektóre dojrzałe nogi wyglądają dobrze, ale pod warunkiem, że w rajstopach ...
Gdy p. dyrektor szkoły (40+) na zakończenie roku szkolnego wystąpiła w spódniczce ledwo zakrywającej pośladki - wiele osób komentowało, że to mocno niestosowne, wolę sobie nie wyobrażać jak taka spódnica wygląda na siedząco . Figurę ma niezłą, ale tu granica została przekroczona, zwłaszcza, że dla dziewczynek (nawet tych 7-10 letnich!) był to strój w szkole zabroniony, szorty też ... Na prywatne party - nie mam nic przeciwko temu, nawet z tą długością - jej wybór

I zgadzam sie, że niektóre osoby (choć raczej nieliczne) całym sobą tak bardzo stapiają się ze swoim niekonwencjonalnym stylem, że nie dla nich stateczna dojrzałość fryzur i ubioru. Odrobina "szaleństwa" w takich przypadkach wywołuje u mnie nieodmiennie uśmiech na twarzy
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 07:08   #4244
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Fuerta, Miszka - jakie to podkłady Bell tak sobie chwalicie? Zaintrygowało mnie to, może warto je sprawdzić?

Moni - co do rozmiarów Asos- dla porównania jakie kupujesz rozmiary w naszych sieciówkach?

Co do ubioru i wieku - dla mnie diabeł tkwi w szczegółach, również w doborze stroju do okoliczności. Tak jak wspomniane szorty - bywają różne, pod hasłem minispódniczki też kryją się i różne długości i fasony . Niektóre dojrzałe nogi wyglądają dobrze, ale pod warunkiem, że w rajstopach ...
Gdy p. dyrektor szkoły (40+) na zakończenie roku szkolnego wystąpiła w spódniczce ledwo zakrywającej pośladki - wiele osób komentowało, że to mocno niestosowne, wolę sobie nie wyobrażać jak taka spódnica wygląda na siedząco . Figurę ma niezłą, ale tu granica została przekroczona, zwłaszcza, że dla dziewczynek (nawet tych 7-10 letnich!) był to strój w szkole zabroniony, szorty też ... Na prywatne party - nie mam nic przeciwko temu, nawet z tą długością - jej wybór

I zgadzam sie, że niektóre osoby (choć raczej nieliczne) całym sobą tak bardzo stapiają się ze swoim niekonwencjonalnym stylem, że nie dla nich stateczna dojrzałość fryzur i ubioru. Odrobina "szaleństwa" w takich przypadkach wywołuje u mnie nieodmiennie uśmiech na twarzy
Np w h&m kupuje 36, w Zarze 38
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 07:52   #4245
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Poniedziałek I słonce Zajrzałam do szafy - chyba czas na wyniesienie najcieplejszych butów zimowych. z drugiej strony - w nocy był przymrozek
W ciuchach czyms innym jest dla mnie odrobina szaleństwa i humoru, a czyms innym kompletny tumiwisizm, co często demonstrują Amerykanie. Mnie to nie bulwersuje na zasadzie nie wypada - po prostu jest to dla mnie brak dbałości o siebie. Adidasy to kostiumu to kwestia wygody w drodze do pracy, ale ciuchy o pare rozmiarów za małe, brudne czy porwane - to już nie kwestia mody Dana, możesz mnie bic - mnie to się po prostu nie podoba
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 10:09   #4246
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

mmmm a ja zgadzam się z Danusiaes. Mam znajomą, która jest cała w tatuażach, ma postawione czarne włosy i ma 45 lat. Wygląda zabójczo. To jest jej styl bycia, jej pasja. Mojej koleżanki (dyrektorka szkoły) mąż jest wygolony, wytatuowany i ma masę kolczyków. Jest człowiekiem wolnym, ma swoją firmę, za jego wyglądem kryje się jego życiowa ideologia. Mam więcej takich znajomych. I w sumie jedno ich łaczy: wszyscy dość długo byli albo za oceanem albo na wyspach. To tam nauczyli się tego luzu i poznali ludzi z różnych subkultur do których teraz sami należą.

Juka oby córka nie była poszukiwaczką wieczną tak jak moja córka. Jest starsza ale cały czas szuka i swojego miejsca na ziemi i tego co ma robić. Wczoraj właśnie spacerując po plaży rozmawiałyśmy co ona chce w życiu robić. Dalej nie wie


no właśnie które to podkłady bell tak Was zachwyciły ?
Ilana mam ciut ciemniejszą karnację, ale ciut. Zdj lekko przekłamują i moją sylwetkę i mój kolor skóry. Z tym, że szybko się opalam, nie mam poparzeń słonecznych ale mam piegi. Dziwne połączenie.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 10:40   #4247
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Anyżku, a ile lat ma Twoja córka ?

Ja już się pogodziłam, że moja będzie poszukiwać, ale mam nadzieję, że nie wiecznie Ważne jest aby te poszukiwania były oparte na solidnych podstawach, dlatego ja te podstawy staram się zapewnić; stwarzać możliwości.
Poza tym co innego, jak ktoś szuka bo naprawdę chce coś znaleźć, a co innego, jak poszukiwanie to taka ideologia do nic nie robienia.
Wierzę, że nasze dzieci należą to tej pierwszej grupy poszukiwaczy
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:32   #4248
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

testuje teraz filtry tej firmy. szukam wysokich, ale nie bielacych, nie tłuszczących ( to mniejszy problem) ale i nie nabłyszczających
http://allegro.pl/missha-safe-block-...925093416.html
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:32   #4249
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ja mam chyba zbyt duże poczucie estetyki by mnie nie raziły czyjeś wywalone ostentacyjnie na światło dzienne nieestetyczne mankamenty ....
a dziwne fryzury czy kolory włosów, kolczyki, tatuże i tym podobne mnie nie ruszają zwykle ( no , chyba ,że ktoś ma wytatuowaną twarz to i owszem , dla mnie przeginka ), nawet jakieś dziwaczne stylizacje nie jeśli to komuś pasuje oczywiście ....

brak klasy i gustu mnie razi , tak jak brak poczucia estetyki właśnie ....dużo jeżdżę tu i tam i razi mnie to wszędzie , nie tylko w naszym kraju ...
oczywiście mam na myśli tutaj zwykłych ludzi jakich spotykamy na ulicy , nie mówię o gwiazdach kina i estrady bo ten świat się rządzi swoimi prawami ...


odnośnie wyrażania siebie poprzez wygląd i wykonywanego zawodu , polityk z wytatuowaną twarzą ....
http://rly.pl/ciekawostki/2148-vladi...any-prezydent/

powiem szczerze ,że we mnie ten gość byłby wiarygodny jedynie jako właściciel lub pracownik studia tatuażu , choć jak pisałam powyżej tak jak tautaże mnie nie ruszają tak nie rozumiem już tatuowania sobie twarzy ...
chyba bym nie chciała żeby prezydent mojego kraju tak wyglądał
jako prawnik też nie byłby chyba dla mnie wiarygodny ktoś tak wyglądający ...i nie chciałabym też żeby ktoś taki uczył moje dziecko w szkole ...

wyobraźcie sobie policjanta z taką twarzą ? albo księdza ? , lekarza pediatrę czy sędziego ? hmmm to było by ciekawe

po prostu uważam ,że wykonując niektóre zawody nie powinno się przeholowywać z tym wyrażaniem swoich ideologii poprzez wygląd właśnie dlatego ,że nie wzbudza to zaufania u ludzi ...wolność wolnością ale we wszystkim powinien być umiar jeśli ktoś wykonuje zawód publiczny ... takie moje zdanie w tym temacie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-10 o 13:25
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 15:25   #4250
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Matko a ja jak ubieram do pracy skórzane rurki, szpilki i duży sweter to sie zastanawiam czy nie przesadziłam...
Jak dla mnie to odsłoniete ciało wyglada dobrze tylko u zgrabnej nastolatki albo takiej 25 maks, reszta, no cóż cudów nie ma...
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-02-10 o 15:34
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 16:05   #4251
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

A ja tam noszę krótkie spodenki latem pomimo swoich lat W tym roku też będę nosić za rok, dwa, trzy ....być może przestanę, ale póki co nie mam się czego wstydzić Spódnice mini też bardzo lubię. Dekolty w nie do końca dopiętej obcisłej bluzce
Tatuaże ....małe, dyskretne podobają mi się, ale u innych. Sama nigdy bym się nie zdecydowała. Dziurki w uszach mam standardowe, po jednej w każdym.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Moni- to ty już zawsze od stóp do głów ubrana ??? wszystko zasłonięte?
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 16:27   #4252
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Tak w temacie ....byłam dziś na poczcie , wchodzę i co widzę ? wielki, rozlazły tyłek w leginsach w groszki ...do tego krótka kurteczka ... dziewczyna lat ok 20 , waga ok 90 kg
.......no gdyby ta laska miała z 30-40 kg mniej to by wyglądała świetnie w tych groszkach a tak koszmarek ...może takie ma poczucie humoru a może się nie ogląda nigdy od tyłu ...
dla mnie to brak poczucia estetyki właśnie
a wystarczyło by założyć dłuższą kurteczkę albo tunikę chociaż na te leginsy i niech se dziewczę nosi te leginsy ....

powiem Wam ,że moja młodsza siostra ma ponad 100kg i jak bym ją w takim stroju zobaczyła to bym nie wytrzymała ...ale Ona na szczęście ubiera się stosownie do swojej wagi ...


aussie jak masz zgrabne nogi i ładny zadbany dekolcik to czemu nie

.... w spożywczaku do którego jeżdżę jest tak kobieta , nie wiem ile ma lat ale myślę ,że trochę więcej ode mnie i jak widzę jej dekold to aż ...nie dość ,że do pępka niemal ta krajka to jeszcze pomarszczona i solar na maxa ...no przepaskudnie to wygląda ...do tego byle jak namalowane czarne krechy na oczach , tłuste włosy i szpony czarne albo jakieś złote albo kolorowe ... wygląda jak jakaś brudaska jak dla mnie ...
nie pomuje jak można się tak pokazać światu , no nie można ludzi straszyć w biały dzień

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-10 o 16:47
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 16:30   #4253
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Aussie-i tak trzymajGłowa mi pęka.Wstawanie w środku nocy,nie jest przyjemneDircik lubię ten podkład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...neralnych.html
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 17:19   #4254
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

To chyba wlasnie polska mentalnosc, ze w pewnym wieku nie wypada tego czy tamtego nosic. No bo niby w czym na wakacjach maja chodzic ludzie jak juz przekrocza te magiczna granice wieku? Nie mowie tu o niechlujstwie, ale o stosownym, schludnym ubraniu. Aussie ja krotkie spodenki latem to i za 30 lat zamierzam nosic, a nie tylko za 3 Oczywiscie nie do pracy czy na wyjscia formalne, ale na wakacjach pewnie, ze tak
Najwazniejsze to robic to z gustem i ze smakiem, ze swiadomoscia tego w czym sie wyglada dobrze, a nie patrzec na jakies abstrakcyjne granice wiekowe

Z drugiej strony tu w pracy obowiazuja duzo scislejsze reguly odnosnie stroju niz w Polsce. Wiele zawodow ma roznego rodzaju ''mundurki''. Ja np. nie moge do pracy zakladac jeansow, nie mowiac juz o skorzanych rurkach, glebokich dekoltach, odkrytych ramionach, miniowkach itp

Lapi moze tej pani ze spozywczaka to po Halloween tak zostalo

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2014-02-10 o 17:26
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 19:06   #4255
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Uklika problem polega na tym ,że wielu ludzi nie ma gustu , smaku ,poczucia estetyki albo zwyczajnie mają gdzieś jak wyglądają , kompletnie się tym nie zajmują ... niechlujstwo nie jest zjawiskiem rzadkim ...a ile brudasów , człowiek stoi w kolejce w banku , na poczcie w sklepie i musi wąchać czyjeś smrody ...

ale ludzie pracujący w urzędach , handlu , szkolnictwie, służbie zdrowia itp. powinni wyglądać schludnie ...no na pewno nie jak pani , o której pisałam powyżej , kto ją zatrudnił do spożywczego ?

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-10 o 19:08
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 19:23   #4256
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to odsłoniete ciało wyglada dobrze tylko u zgrabnej nastolatki albo takiej 25 maks, reszta, no cóż cudów nie ma...
--------------------------------------------------------------------------
nieco wąskotorowe myślenie, jakieś wyimaginowane granice, które sprowadzają się do stereotypów banalne, powtarzane wielokrotnie ale jakże prawdziwe, jeśli 50 dajmy na to ma nogi jak rakieta to ma ich nie pokazywać tylko dlatego, że ma 50 latmoże trudno w to uwierzyć ale moja mam - kobieta w tym wieku, filigranowa i zgrabna, obiektywnie, bardziej niż tuzin 18-stek ma ograniczać się tylko dlatego, że nie ma już nastu lat ja mając 27 też już się nie łapię w normy, które przedstawiłaś

Juka, Anyż, ja też jestem włóczykijem, obieżyświatem i poszukiwaczemzaginionyc h skarbów taką niespokojną duszą, która nie może znaleźć własnego miejsca na świecie, choć ciągle poszukuje...miejsca, celów, pomysłu na samą siebie a nie mam już nastu lat, niektórym mija po okresie nastoletnim innym zostaje całe życie taka ulotność chwil i momentów...ale nie jest to niczym złym o ile nie wiąże się z chodzeniem po świecie boso z gitarą na ramieniu i czekaniem aż manna spadnie z nieba Juka, podejście córki bardzo słuszne języki to skarbnica, morze możliwości i trening umysłu jakiego nie daje nic innego, popieramja mam od dawna ochotę na jeszcze jeden - szwedzki, ale czasu brak

Dircik, ja mam ten podkład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...erfection.html, porównywałam z wieloma tzw.górno półkowymi i naprawdę jestem z niego zadowolona dziś kupiłam i testuję cc krem bourjous i póki co fajny, zawsze kupowałam podkłady selektywnych marek ale nie wiedzę już więcej w tym słuszności, jutro porównam składy bb guerlain, diora i cc bourjous, wszakże tajemnica poliszynela jest, że loreal, bourjous, dior czy chanel to jedna rozlewnia, jedna fabryka, tylko ceny i nazwy marek inne

Uklika, fotel ponad 3000 zł ale fajny, mogłabym się na nim bujać godzinami i słuchać odgłosu ciepłego letniego deszczu przeplatanego grzmotami wiosennej burzy

kupiłam też cc do ciałahttp://bielenda.pl/produkty/multifun...-10w1-do-ciala śmieszny kosmetyk, wygląda dosłownie jak make-up tylko że do ciałaposmarowałam nogi, zobaczę jaki będzie efekt

fajna pogoda, tak nieco wiosennie już ale zmiana szybka i ciśnienie wariuje a wraz z nim moja głowa pęka i rozsadza

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-02-10 o 19:26
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:11   #4257
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
A ja tam noszę krótkie spodenki latem pomimo swoich lat W tym roku też będę nosić za rok, dwa, trzy ....być może przestanę, ale póki co nie mam się czego wstydzić Spódnice mini też bardzo lubię. Dekolty w nie do końca dopiętej obcisłej bluzce
Tatuaże ....małe, dyskretne podobają mi się, ale u innych. Sama nigdy bym się nie zdecydowała. Dziurki w uszach mam standardowe, po jednej w każdym.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Moni- to ty już zawsze od stóp do głów ubrana ??? wszystko zasłonięte?
hehehe Aussie. Ja mam taki styl raczej mało odsłaniam, ale lubię gołe stopy, wypielęgnowane, bardzo czesto odsłaniam . Biustu nie odsłaniam, bo to nie podoba mi się, a i mam mały. Ale nogi czasami odsłonię, choć wolę np. gołe plecy pokazac...uważam, ze to bardziej seksowne jest...głeboki dekolt na plecach w długiej kiecce.. .Ładne kolana mi sie podobaja.
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-02-11 o 06:45
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 06:47   #4258
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

pierwsze bociany przyleciały Pospieszyły się, biedaki...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 07:04   #4259
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
pierwsze bociany przyleciały Pospieszyły się, biedaki...
Miejmy nadzieję, że zima to zrozumie i sobie pójdzie.

Kończę się pakować. Za godzinkę () wyjazd.

Mój mąż bierze laptopa (dzień bez pracy, to dzień stracony), więc na pewno nie wytrzymam i wieczorem do Was zajrzę.

Ilana, kilka razy, gdy czytałam Twoje wpisy, przyszło mi do głowy, że polubiłabyś moją córkę
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 07:14   #4260
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez JUKA73 Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieję, że zima to zrozumie i sobie pójdzie.

Kończę się pakować. Za godzinkę () wyjazd.

Mój mąż bierze laptopa (dzień bez pracy, to dzień stracony), więc na pewno nie wytrzymam i wieczorem do Was zajrzę.

Ilana, kilka razy, gdy czytałam Twoje wpisy, przyszło mi do głowy, że polubiłabyś moją córkę
ja też ja polubiłam, a jeszcze za ten komplement to hohoho
Gdzie się wybierasz Juka?
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 19:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.