H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-21, 12:41   #781
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez MadziaMalinka25 Pokaż wiadomość
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage...001.html#Biały
ma świetny,luźny fason,jest cienka i przewiewna no ale czasem trzeba ją przeprasować Teraz idzie do mnie jeszcze ta w różowe paski
dziękuję, a prześwituje?
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 13:02   #782
Gennie
psycho-killer
 
Avatar Gennie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Czarna Otchłań
Wiadomości: 184
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Dziewczyny, mam pytanie czy któraś z Was miała taką sytuację? Otóż przyszła do mnie paczka wysłana 14 kwietnia, to wtedy były te łączone kody i darmowa dostawa. Obecnie nie ma mnie w domu więc przełożyłam odbiór na inny termin, a dziś patrzę i jestem w szoku. H&M zawrócił tę paczkę z powrotem do siebie. Pierwszy raz mnie coś takiego spotkało. W DPD udzielili mi tylko informacji, że taka dyspozycja wyszła od hama i nic więcej. Na infolinię nie da się dodzwonić, po 10 minutach odpuściłam, bo nie uśmiecha mi się tyle czekać. Napisałam dwa maile i może coś odpiszą, wieczorem znów spróbuję zadzwonić, ale jestem ciekawa czy kiedyś Was to spotkało? Paczka była za pobraniem. Ja ogólnie prawie nigdy nie rezygnuje z paczki ( raz mi się zdarzyło ) i nie przekładam terminów.
__________________
Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć... Osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy - Gregory House

Gennie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 13:04   #783
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Dziewczyny działa jeszcze jakikolwiek kod?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 13:07   #784
MadziaMalinka25
Zakorzenienie
 
Avatar MadziaMalinka25
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 359
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
dziękuję, a prześwituje?
Trochę tak, bo to taka cienka bawełna ale cielista bielizna załatwia sprawę
MadziaMalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 13:20   #785
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez Gennie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie czy któraś z Was miała taką sytuację? Otóż przyszła do mnie paczka wysłana 14 kwietnia, to wtedy były te łączone kody i darmowa dostawa. Obecnie nie ma mnie w domu więc przełożyłam odbiór na inny termin, a dziś patrzę i jestem w szoku. H&M zawrócił tę paczkę z powrotem do siebie. Pierwszy raz mnie coś takiego spotkało. W DPD udzielili mi tylko informacji, że taka dyspozycja wyszła od hama i nic więcej. Na infolinię nie da się dodzwonić, po 10 minutach odpuściłam, bo nie uśmiecha mi się tyle czekać. Napisałam dwa maile i może coś odpiszą, wieczorem znów spróbuję zadzwonić, ale jestem ciekawa czy kiedyś Was to spotkało? Paczka była za pobraniem. Ja ogólnie prawie nigdy nie rezygnuje z paczki ( raz mi się zdarzyło ) i nie przekładam terminów.
Dziwne. Nie wydaje mi się, żeby nadawca mógł cofnąć paczkę. Często przekładałam. Na święta było tylko info z dpd, że za dużo mają przesyłek i nie mogą zmienić terminu.

Fablous nie ma teraz kodu.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 13:20   #786
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Ja też mam toaletkę, ale dość małą




Dlaczego?

Jak tam plany na dzisiaj dziewczyny?
Ja całą noc nie mogłam zasnąć i oglądałam stare teledyski Myslovitz a dziś idę w końcu na pazurki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzisiaj odpoczywam, święta w rozjazdach mnie wykończyły...

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
nie lubię spać w innych miejscach, nie potrafię jeszcze jak pogoda nie dopisze to się pochlastam

wieczorem idę na panieński i nie wiem co ubrać, jest zimno, ponuro i deszczowo
wiesz już jaki kolor paznokci?
a jutro idę na wesele, ma być zimno i padać, cudowna pogoda
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 13:34   #787
keepsmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Ja też mam tę szkatułkę z tego sklepu Jest rewelacyjna. Mega stylowa i super nowoczesna! Ja kupiłam tu jeszcze te produkty:

http://www.koszyki.net.pl/p/4586,164...-2x9-2x5-8-cm/

i

http://www.koszyki.net.pl/p/5127,150...w-do-szuflady/

Był jeszcze podajnik na waciki, ale go nie widzę Może pojawi się znów w sprzedaży niedługo...
keepsmile jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 13:41   #788
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
a jutro idę na wesele, ma być zimno i padać, cudowna pogoda
ale lipton oby zabawa była udana ja jednak nie idę ani na ślub ani na wesele, bo muszę być na uczelni
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 14:03   #789
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
ale lipton oby zabawa była udana ja jednak nie idę ani na ślub ani na wesele, bo muszę być na uczelni
jedyny plus, że mam blisko
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 14:09   #790
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
jedyny plus, że mam blisko
oo to super
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 16:20   #791
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Heloł
Przepadłam, płyta wciągnęła mnie aż za bardzo

Cherry, pięknie Ci w tej bluzie


White_latte
, bardzo fajne zakupy ! Szkoda, ze z mieszkaniem tak wyszło, naprawdę niepoważny ten facet


Naciulatko
, dla mnie też większość torebek pilewicz jest zbyt elegancka. Daj znać, jesli skuszisz się na modenę, ja chię odpuściłam.
Dorzucili mi malutkigo Korsika na zalando i kliknęłam w końcu. Mini plecak. Moze nie anuluję
Zegarek TH na silikonowym pasku, taki prościutki, ale były opóxnienia w wysyłce i stwierdziłam, ze to muszę jeszcze przemyśleć.


Morelle
, kochana, zegarek w końcu anulowałam
Przed chwilą kliknęłam plecaczek korsa na zalando, taki miniaturowy, bo czarny i niebieski, które miałam sprzedałam.

Mam dwa pytania - czym impregnujecie jasne torby ze skóry oraz czy widziałyscie gdzieś fajne , skórzane shoppery. Zależy mi, aby był sztywny i nie był czarny
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 19:13   #792
730c9abf60f4e6b0752c7f49f92fd5e5a5121651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 484
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez Gennie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie czy któraś z Was miała taką sytuację? Otóż przyszła do mnie paczka wysłana 14 kwietnia, to wtedy były te łączone kody i darmowa dostawa. Obecnie nie ma mnie w domu więc przełożyłam odbiór na inny termin, a dziś patrzę i jestem w szoku. H&M zawrócił tę paczkę z powrotem do siebie. Pierwszy raz mnie coś takiego spotkało. W DPD udzielili mi tylko informacji, że taka dyspozycja wyszła od hama i nic więcej. Na infolinię nie da się dodzwonić, po 10 minutach odpuściłam, bo nie uśmiecha mi się tyle czekać. Napisałam dwa maile i może coś odpiszą, wieczorem znów spróbuję zadzwonić, ale jestem ciekawa czy kiedyś Was to spotkało? Paczka była za pobraniem. Ja ogólnie prawie nigdy nie rezygnuje z paczki ( raz mi się zdarzyło ) i nie przekładam terminów.
może spróbuj zadzwonić do kuriera, który miał Ci tę paczkę dostarczyć, zawsze podają nr w DPD smsem. bo myślę, że to może byc jego sprawka
730c9abf60f4e6b0752c7f49f92fd5e5a5121651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 19:20   #793
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
dzisiaj odpoczywam, święta w rozjazdach mnie wykończyły...


a jutro idę na wesele, ma być zimno i padać, cudowna pogoda

Zazdro wesela!!! Uwielbiam śluby i wesela

Cytat:
Napisane przez keepsmile Pokaż wiadomość
Ja też mam tę szkatułkę z tego sklepu Jest rewelacyjna. Mega stylowa i super nowoczesna! Ja kupiłam tu jeszcze te produkty:



http://www.koszyki.net.pl/p/4586,164...-2x9-2x5-8-cm/



i



http://www.koszyki.net.pl/p/5127,150...w-do-szuflady/



Był jeszcze podajnik na waciki, ale go nie widzę Może pojawi się znów w sprzedaży niedługo...

Dzięki Te akurat jakoś mi nie podeszły. Przypominają mi te, które kiedyś kupiłam w rossmanie czy biedrze i wywaliłam, bo jednak mi nie podeszły

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
http://www.koszyki.net.pl/p/5384,150...4x15-18-7h-cm/



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oo, ta jest fajna, ale lepsza byłaby bez tej góry

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
nie lubię spać w innych miejscach, nie potrafię jeszcze jak pogoda nie dopisze to się pochlastam



wieczorem idę na panieński i nie wiem co ubrać, jest zimno, ponuro i deszczowo

wiesz już jaki kolor paznokci?

I co założyłaś? Czekam na foty To ten panieński, co miałaś iść na wesele, a jednak nie idziesz?
E tam, weź sobie wino to zaśniesz wszędzie haha
A paznokcie zrobilam takie IMG_1492798842.792268.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 19:53   #794
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

dostałam tę koszulę bawełnianą za 40 zł, tyle że khaki (kupiona za jakieś 27 zł, jak się jakieś dwa kody łączyły), wzięłam swój rozmiar (34) i jest luźna, ale fajna, taka letnia, do szortów się nada
przyszła z jakąś plamą na rękawie, ale zaprałam z płynem do naczyń i na szczęście zeszło
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 20:13   #795
MadziaMalinka25
Zakorzenienie
 
Avatar MadziaMalinka25
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 359
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
dostałam tę koszulę bawełnianą za 40 zł, tyle że khaki (kupiona za jakieś 27 zł, jak się jakieś dwa kody łączyły), wzięłam swój rozmiar (34) i jest luźna, ale fajna, taka letnia, do szortów się nada
przyszła z jakąś plamą na rękawie, ale zaprałam z płynem do naczyń i na szczęście zeszło
Właśnie ta khaki też mi się podoba Mam już białą,czekam na białą w różowe paski i ta jest następna w kolejce Na prawdę bardzo fajne są te koszule...i cena
MadziaMalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 20:14   #796
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Dziewczyny kupiłam w sklepie stacjonarnym tę bluzkę, bo widzę, że online kiepsko z jej dostępnością..... udało mi się dorwać ostatnią sztukę w rozmiarze 34, chciałabym białą, ale ciężko.... w sklepach też nie widziałam, same duże rozmiary Ktoś posiada? Jak się nosi? Wydała mi się fajna ze względu na bawełniany, przewiewny materiał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (31,7 KB, 96 załadowań)

Edytowane przez kamelka33
Czas edycji: 2017-04-21 o 20:57
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 20:19   #797
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Zazdro wesela!!! Uwielbiam śluby i wesela




Dzięki Te akurat jakoś mi nie podeszły. Przypominają mi te, które kiedyś kupiłam w rossmanie czy biedrze i wywaliłam, bo jednak mi nie podeszły




Oo, ta jest fajna, ale lepsza byłaby bez tej góry




I co założyłaś? Czekam na foty To ten panieński, co miałaś iść na wesele, a jednak nie idziesz?
E tam, weź sobie wino to zaśniesz wszędzie haha
A paznokcie zrobilam takie Załącznik 7030836


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Piękne, chcę coś podobnego i jak starannie. Moje to tragedia, a jak jeszcze odrosły to już w ogóle nie mogę na nie patrzeć, bardzo poszarpana ta linia. Serio już bym sama ładniej sobie zrobiła.

Dziewczyny boże jak mnie męczy ta rozłąka z mężem. Czuje się mega samotnie. Jeszcze co chwile ma jakieś wypady z nowymi znajomymi z pracy i jakieś imprezy w pracy, a ja tu z dzieckiem siedzę i nawet nie mam jak się ruszyć. Tylko przychodzę z pracy i od razu małego biorę, żeby też teściowa odciążyć. Tak jak nigdy nie przepadał za imprezami, tak teraz gdzieś wychodzi cały czas. Rozumiem, że musi się z nimi trochę zapoznać, żeby się nie czuć obco, ale mimo to mam gdzieś trochę żalu, może nawet nie do niego a do siebie... eh. Już mi lepiej
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 21:08   #798
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Piękne, chcę coś podobnego i jak starannie. Moje to tragedia, a jak jeszcze odrosły to już w ogóle nie mogę na nie patrzeć, bardzo poszarpana ta linia. Serio już bym sama ładniej sobie zrobiła.

Dziewczyny boże jak mnie męczy ta rozłąka z mężem. Czuje się mega samotnie. Jeszcze co chwile ma jakieś wypady z nowymi znajomymi z pracy i jakieś imprezy w pracy, a ja tu z dzieckiem siedzę i nawet nie mam jak się ruszyć. Tylko przychodzę z pracy i od razu małego biorę, żeby też teściowa odciążyć. Tak jak nigdy nie przepadał za imprezami, tak teraz gdzieś wychodzi cały czas. Rozumiem, że musi się z nimi trochę zapoznać, żeby się nie czuć obco, ale mimo to mam gdzieś trochę żalu, może nawet nie do niego a do siebie... eh. Już mi lepiej

Dziękuje Jestem bardzo zadowolona, od lat chodzę do tej samej kosmetyki, jest stosunkowo niedroga i jest staranna. Kiedyś byłam u babeczki, u której paznokcie wyglądały już po samym zrobieniu jakby miały odrost dwutygodniowy...

Kochana a jak długo będziecie jeszcze osobno? Szkoda, ze z tym mieszkaniem Wam nie wyszło ale trzymam kciuki, żeby szybko poszło.
A mówiłaś tztowi o tym, co czujesz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 21:24   #799
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Mamy czas do końca maja.Tak, rozmawiałam, choć przez telefon to niestety mi średnio wychodzi mówienie o uczuciach Ja go też rozumiem,nie zamknie się w pokoju na cały tydzień... ale jednak gdzieś mnie tam kłuje. Jeszcze jakaś brazylijka do mieszkania się wprowadziła, Ufam i kocham, ale mam wyobraźnię Ani z Zielonego wzgórza z Jane Austen i mogłabym średniowieczne intrygi pisać
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 21:30   #800
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

On wynajmuje pokój?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 21:40   #801
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

ma łóżko w mieszkaniu dla pracowników.
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 04:22   #802
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

A to faktycznie słabo
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 06:47   #803
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Mamy czas do końca maja.Tak, rozmawiałam, choć przez telefon to niestety mi średnio wychodzi mówienie o uczuciach Ja go też rozumiem,nie zamknie się w pokoju na cały tydzień... ale jednak gdzieś mnie tam kłuje. Jeszcze jakaś brazylijka do mieszkania się wprowadziła, Ufam i kocham, ale mam wyobraźnię Ani z Zielonego wzgórza z Jane Austen i mogłabym średniowieczne intrygi pisać
Nie dziwię Ci się, mnie by wyobraźnia pracowała jak jasny gwint, mimo, ze problemu z nadmierną zazdrością nie mam
Ale rozumiem tez Twojego męża, ze chce wyjść.
Trudna sytuacja, najważniejsze, ze niedługo Ty z synkiem się przeprowadzasz. Gdyby to miało dłużej trwać i byłabym w takiej sytuacji, poprosiłabym męża o wynajem oddzielnego mieszkanka/pokoju, myślę, ze dla niego to też byłby znacznie większy komfort Ale juz niedługo to będzie za Wami. Trzymaj się.

Miłego weekendu, my jak zwykle do teściów
W poniedziałek mają być moje zakupy - torebko-plecak i adidasy na koturnie, bo w koncu mogłam zmierzyć i dobrać rozmiar
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 08:14   #804
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Mamy czas do końca maja.Tak, rozmawiałam, choć przez telefon to niestety mi średnio wychodzi mówienie o uczuciach Ja go też rozumiem,nie zamknie się w pokoju na cały tydzień... ale jednak gdzieś mnie tam kłuje. Jeszcze jakaś brazylijka do mieszkania się wprowadziła, Ufam i kocham, ale mam wyobraźnię Ani z Zielonego wzgórza z Jane Austen i mogłabym średniowieczne intrygi pisać
Do końca maja to już chwilka, zleci
Domyślam się co czujesz, bo mimo że to inna sytuacja, ale mój były tż grał w zespole i jak jechał gdzieś w trasę to oczywiście cieszyłam się, jak mogłam to jechałam z nim, ale były sytuacje, że nie mogłam i mimo że starałam się z tym walczyć to też byłam bardzo zazdrosna. Jak nie było go dwa, trzy dni to ok. Ale jak jechał na tydzień czy 12 dni to strasznie tęskniłam, a wiadomo, że wtedy też wyobraźnia lubi swoje podpowiadać.

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Nie dziwię Ci się, mnie by wyobraźnia pracowała jak jasny gwint, mimo, ze problemu z nadmierną zazdrością nie mam
Ale rozumiem tez Twojego męża, ze chce wyjść.
Trudna sytuacja, najważniejsze, ze niedługo Ty z synkiem się przeprowadzasz. Gdyby to miało dłużej trwać i byłabym w takiej sytuacji, poprosiłabym męża o wynajem oddzielnego mieszkanka/pokoju, myślę, ze dla niego to też byłby znacznie większy komfort Ale juz niedługo to będzie za Wami. Trzymaj się.

Miłego weekendu, my jak zwykle do teściów
W poniedziałek mają być moje zakupy - torebko-plecak i adidasy na koturnie, bo w koncu mogłam zmierzyć i dobrać rozmiar
Miłego weekendu
Mój niestety w pracy - to znaczy w sobotę od 7 do 19, a w niedzielę na 19... Ale nie moge narzekać, bo od środy do dzisiaj miałam wolne, teraz w niedzielę idę na nockę, a wtedy dopiero w czwartek ranek

Ale trudno było mi zasnąć, a że o 5:30 pobudka to stwierdziłam, że wezmę tabletkę nasenną, a właściwie dwie, bo jedna na mnie nie działa. Staram się robić to naprawdę rzadko, bo są silne i czuję się po nich fatalnie... o Boże, jakie filmy mi się włączyły Napisałam do kolegi z jakimiś dziwnymi pretensjami... Tak się cieszę, że nic mnie nie podkusiło i do byłego nic nie nagryzmoliłam haha Chociaż plus taki, że nawet w takiej dziwnej fazie o nim nie myślę
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 08:32   #805
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Dziewczyny czy działa w H&M jakiś kod?
Dawniej był za zapisanie się do newslettera a teraz ? Da się to jakoś obejść?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 08:51   #806
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Do końca maja to już chwilka, zleci
Domyślam się co czujesz, bo mimo że to inna sytuacja, ale mój były tż grał w zespole i jak jechał gdzieś w trasę to oczywiście cieszyłam się, jak mogłam to jechałam z nim, ale były sytuacje, że nie mogłam i mimo że starałam się z tym walczyć to też byłam bardzo zazdrosna. Jak nie było go dwa, trzy dni to ok. Ale jak jechał na tydzień czy 12 dni to strasznie tęskniłam, a wiadomo, że wtedy też wyobraźnia lubi swoje podpowiadać.



Miłego weekendu
Mój niestety w pracy - to znaczy w sobotę od 7 do 19, a w niedzielę na 19... Ale nie moge narzekać, bo od środy do dzisiaj miałam wolne, teraz w niedzielę idę na nockę, a wtedy dopiero w czwartek ranek

Ale trudno było mi zasnąć, a że o 5:30 pobudka to stwierdziłam, że wezmę tabletkę nasenną, a właściwie dwie, bo jedna na mnie nie działa. Staram się robić to naprawdę rzadko, bo są silne i czuję się po nich fatalnie... o Boże, jakie filmy mi się włączyły Napisałam do kolegi z jakimiś dziwnymi pretensjami... Tak się cieszę, że nic mnie nie podkusiło i do byłego nic nie nagryzmoliłam haha Chociaż plus taki, że nawet w takiej dziwnej fazie o nim nie myślę

O rany Julek, no to ładnie Ja nasennych nigdy nie brałam, ale chyba tez nie powinnam, bo ketonal musiałam zażyć kilka razy w życiu i juz po nim mam loty
A jaka pogoda u Was ? U nas jest tak brzydko, ze pracujący weekend by uszedł nawet

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy działa w H&M jakiś kod?
Dawniej był za zapisanie się do newslettera a teraz ? Da się to jakoś obejść?
Tylko kody ze strony albo kupony , ew. czasem coś dziewczyny podają z innych żródeł, ale znizki z newslettera juz dawno nie ma. Działa jeszcze urodzinowa.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 09:01   #807
myszmoni
Zadomowienie
 
Avatar myszmoni
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 666
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

White plate, proponuje zachęcić meza do wynajmu oddzielnego pokoju. Wyobrazam sobie co czujesz... Nie boj sie mowic o swoich uczuciach. zycze szybkiej przeprowadzki. W temacie: dostalam zakegly zwrot po 3 mailach, przeprisiny i kod na 15 pro i dd, szkoda, ze nam bana... Ja dzisiaj ide na 60lecie slubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszmoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 09:03   #808
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
O rany Julek, no to ładnie Ja nasennych nigdy nie brałam, ale chyba tez nie powinnam, bo ketonal musiałam zażyć kilka razy w życiu i juz po nim mam loty
A jaka pogoda u Was ? U nas jest tak brzydko, ze pracujący weekend by uszedł nawet

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------



Tylko kody ze strony albo kupony , ew. czasem coś dziewczyny podają z innych żródeł, ale znizki z newslettera juz dawno nie ma. Działa jeszcze urodzinowa.
a urodzinowa działa na 10minute mail?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 09:08   #809
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
a urodzinowa działa na 10minute mail?
Tutaj nie pomogę, nie wiem Ja dostałam info o zniżce niedawno, bo miałam ur. Oddałabym chetnie kod, ale on jest widoczny jako kupon do konta, niestety.

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez myszmoni Pokaż wiadomość
White plate, proponuje zachęcić meza do wynajmu oddzielnego pokoju. Wyobrazam sobie co czujesz... Nie boj sie mowic o swoich uczuciach. zycze szybkiej przeprowadzki. W temacie: dostalam zakegly zwrot po 3 mailach, przeprisiny i kod na 15 pro i dd, szkoda, ze nam bana... Ja dzisiaj ide na 60lecie slubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, ze oddali pieniędze i dodali kod. Ja cały czas ich lekceważę po ostatnim, nawet na stronkę nie zaglądam.
Wczoraj bylam stacjonarnie, u mnie fajnych rzeczy na % nie ma, jakies starocie wyjęli, ale kupiłam bluzkę, longsleeve z LOGG za 20 zł, przecenioną z 60.
Zauważyłam, ze zalando zaczyna %, więc moze tam będę teraz częściej zaglądać.
60-lecie, piękna rocznica
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 09:26   #810
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Dziękuję
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-03 21:08:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.