Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 12:12   #1921
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Witam sie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
kusi mnie taka fryzurka,ale boję się
mi sie bardziej podobaja dlugie wlosy, mozna wiele ciekawych rzeczy z nich wykombinowac. ale jesli czujesz ze to jest fryzura dla ciebie i bedziesz sie w niej dobrze czula to dzialaj. w koncu wlos nie reka

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Kylie, dzięki za rady w sprawie rączek

Bunny, spódniczka


Przepraszam, że na wszystko nie odpisuje, zagladam w wolnych chwilkach ale i tak nie przeczytałam wszystkiego... Moja mała ma ospę wietrzną, cała jest w kropkach, ma nawet pomiędzy rzęskami, swędzi ją, boli, płacze. Katastrofa, a lekarz dopiero we wtorek. Ryczeć mi się chce, bo przecież to jest poważna choroba, a jak coś jej się stanie? Nie wiem co robić, po prostu
Kupiłam dziś sobie czarne legginy z jeansu i dwie cudowne bluzeczki, ale nawet to mi nastroju nie poprawiło.
A jeszcze jutro idę pierwszy raz na zajęcia z duńskiego

Sorki za chaotyczny wpis, pozdrawiam Was wszystkie
polecam sie na przyszlosc zdrowia dla coreczki

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Princesska

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------



mi raz taki zafundowała kosmetyczka ale na szczęście henna nie jest trwała
z drugiej strony szkoda
raz na jakiś czas chodzę na hennę i regulację do kosmetyczki
ale też w domu sama robię hennę (brązową) i wyrywam te włoski które poza wyregulowanym łukiem odrastają uwielbiam taki ostrzejszy kształt brwi
do podkreślenia też używam zestawu do stylizacji brwi Catrice

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------



dzięki

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------


rozumiem to działaj
obrzydza mnie takie coś jak ktoś wciska się na siłę w coś za bardzo obcisłego i przymałego i w tym paraduje
no wlasnie dlatego biegam i juz mnie zakwasy tak nie mecza, dzisiaj juz swoje odbiegalam i jede jeszcze na base i saune a co mi tam poszaleje ale powiem wam ze ruch bardzo dużo daje, czuje sie o wiele lepiej, mam wiecej energii i lepsze samopoczucie, chyba dlugo zostane przy bieganiu hehe nie wiedzialam ze to moze byc takie przyjemne.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nigdzie nie bylam bede miala -chyba juz mam zatoki myslalam ze ten glupi katar minal ,kiedy przestalo leciec z nosa a to dopiero poczatek ..
bylam tylko w drogerii i po dlugich wczesniejszych namyslach i zuzyciu probki z ktorej bylam zadowolona wzielam rimmel wake me up ivory odcien i puder sypki z YR
pozatym zainteresowala mnie jedna baza pod makijaz wygladzajaca http://www.loreal-paris.fr/maquillag...o-secrets.aspx jak sie wiecej o niej wywiem to kupie bo mega sie napalilam ale skladu to nigdzie znalezc nie moge

kylie do zabezpieczania koncowek idealny produkt , bardzo dobry sklad na zabezpieczenie czy pod prostownice
o to super to bede uzywac w celu zabezpieczenia koncowek. sliczne dzieki
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja sobie kupiłam podkład z Maybelline - Affinitone. Taki leciutki teraz na wiosne, wydaje sie wporządku, oby sie sprawdził.

Cascada jakbyś oceniła skład?
Skład: aqua, isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, methyl methacrylate, crosspolume, butylene glycol, dimethicone isoeicosane, disterdimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1dimethicone, sodium chloride, phenoxyethanol, c9-15 fluoroalkohol phosphate, polyglyceryl -4 isostearate, hexyl laurate, butylparaben, tocopherol, panthenol, propylene glycol, royal jelly, chamomilla recutita/matricaria flower extract [+/- may contain ci 77891/titanium dioxide, ci 77499, ci 77491, ci 77492, iron oxides, mica]
dla mnie ten podklad to byla maskara, wylewal sie z tubki i na dodatek podkreslal mi suche skorki mimo ze mam raczej mieszana a nawet tlusta skore, ale jak ja to mowie, dla kazd cos innego bedzie dobre
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Przepraszam kochane że wczoraj nie wrzuciłam zdjęć po farbowaniu ale byłam zalatana Ale robię to dzisiaj
ale dluuugie....

a poza tym weekend spedzilam sama jak zwykle bo tz w Pzn na studiach no ale juz wrocil o dziwno wczesniej i zbieramy sie na basenik

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-04-22 o 12:16
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 14:53   #1922
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a ostry dyżur na pogotowiu? do wtorku to już po ptokach to trzeba od razu leki dostać i leżeć w łóżku bo niestety, ale ospa u dorosłych to nie przelewki też miałam 3 lata temu
a sory przeczytałam zamiast,, mała" to ,,mama" ale i tak powinnaś się udać na pogotowie i do apteki po puder do smarowania krostek
tutaj nie można zadzwonić na pogotowie w sprawie dziecka... Mają swoją klinikę gdzie jest tzw. ostry dyżur codziennie od 16-ej do rana następnego dnia i przez cały weekend. Zadzwoniliśmy tam w piątek wieczorem bo Majka dostawała już histerii, zwłaszcza przez oczy gdzie ma najgorsze kropki, powiedzieli nam tylko, że to choroba jak choroba, mąż ma skoczyć do apteki 24hi tam coś doradzą... No mam jakiś spray, którym małą psikam i już się robią strupki. Ale wiadomo w oczka jej nie prysnę... Więc kłopot pozostał.

Fryz, boski fryz
A ja mam brwi tak jaśniutkie, że bez mojej paletki cieni do brwi wygladam jakbym w ogóle ich nie miała :/

Lavia, równo, ale myślałam, że chcesz jaśniejsze


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
polecam sie na przyszlosc zdrowia dla coreczki

no wlasnie dlatego biegam i juz mnie zakwasy tak nie mecza, dzisiaj juz swoje odbiegalam i jede jeszcze na base i saune a co mi tam poszaleje ale powiem wam ze ruch bardzo dużo daje, czuje sie o wiele lepiej, mam wiecej energii i lepsze samopoczucie, chyba dlugo zostane przy bieganiu hehe nie wiedzialam ze to moze byc takie przyjemne.
dziękuję
oj tak, ruch bardzo dużo daje Ja poza bieganiem i jazdą na rowerze (normalnym) jeszcze kręcę codziennie 30 min hula-hoopem i uwielbiam to (mniej lubię siniaki na brzuchu )


Witam
Z małą już jest lepiej, nie marudzi tak bardzo, więc jestem trochę spokojniejsza.
Jestem po pierwszych zajęciach i powiem Wam, że nawet podoba mi się ten język, zobaczymy co bedzie dalej, wczoraj było super, ale ile materiału mam do ogarnięcia przed następnymi zajęciami
No i zdecydowałam, że od razu po dwóch godzinkach duńskiego będę zostawać u tej babeczki godzinke dłużej na szlifowanie angielskiego, żeby był perfect (w szkole miałam francuski i niemiecki tylko).
Nie mogę się doczekać następnej soboty

No nic, miłej niedzieli Blondyny
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 14:56   #1923
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość

Fryz, boski fryz
A ja mam brwi tak jaśniutkie, że bez mojej paletki cieni do brwi wygladam jakbym w ogóle ich nie miała :/
dziekuję fryz ledwo po wyjściu z łóżka ,bo farbowane i myte były wieczorem ;D
a znam takie przypadki tez moja koleżanka kredką do oczu maluje brwi bo ma mega jasne, zlewają się jej z cerą, a włosy na czarno farbuje.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 15:25   #1924
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dziekuję fryz ledwo po wyjściu z łóżka ,bo farbowane i myte były wieczorem ;D
a znam takie przypadki tez moja koleżanka kredką do oczu maluje brwi bo ma mega jasne, zlewają się jej z cerą, a włosy na czarno farbuje.
ale jest super
Nie no ja delikatnie tylko podkreślam, żeby kolorku nabrały.
Oj to też ma niewesoło Ale brwi kredką do oczu? Przecież są specjalne kosmetyki do brwi to raz, a dwa pomimo czarnych włosów jakoś tak nachalnie wyglądają czarniutkie brwi, postarzą i w ogóle.
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 15:30   #1925
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

taki styl ma ;d
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 15:38   #1926
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
taki styl ma ;d
a, chyba że tak
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 18:25   #1927
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
tutaj nie można zadzwonić na pogotowie w sprawie dziecka... Mają swoją klinikę gdzie jest tzw. ostry dyżur codziennie od 16-ej do rana następnego dnia i przez cały weekend. Zadzwoniliśmy tam w piątek wieczorem bo Majka dostawała już histerii, zwłaszcza przez oczy gdzie ma najgorsze kropki, powiedzieli nam tylko, że to choroba jak choroba, mąż ma skoczyć do apteki 24hi tam coś doradzą... No mam jakiś spray, którym małą psikam i już się robią strupki. Ale wiadomo w oczka jej nie prysnę... Więc kłopot pozostał.

Fryz, boski fryz
A ja mam brwi tak jaśniutkie, że bez mojej paletki cieni do brwi wygladam jakbym w ogóle ich nie miała :/

Lavia, równo, ale myślałam, że chcesz jaśniejsze



dziękuję
oj tak, ruch bardzo dużo daje Ja poza bieganiem i jazdą na rowerze (normalnym) jeszcze kręcę codziennie 30 min hula-hoopem i uwielbiam to (mniej lubię siniaki na brzuchu )


Witam
Z małą już jest lepiej, nie marudzi tak bardzo, więc jestem trochę spokojniejsza.
Jestem po pierwszych zajęciach i powiem Wam, że nawet podoba mi się ten język, zobaczymy co bedzie dalej, wczoraj było super, ale ile materiału mam do ogarnięcia przed następnymi zajęciami
No i zdecydowałam, że od razu po dwóch godzinkach duńskiego będę zostawać u tej babeczki godzinke dłużej na szlifowanie angielskiego, żeby był perfect (w szkole miałam francuski i niemiecki tylko).
Nie mogę się doczekać następnej soboty

No nic, miłej niedzieli Blondyny

oj tak daje daje ja nie umiem hula hop krecic, kiedys probowalam to sie skomprowmitowalam przed mlodsza siostra
to dobrze ze zmala juz lepiej ,teraz to mam nadzieje ze juz z gorki i szybko dojdzie do siebie

Fryz faktycznie natura sie pomylila hehe dobrze ci w takich wloskach

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-04-22 o 18:26
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 19:22   #1928
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
oj tak daje daje ja nie umiem hula hop krecic, kiedys probowalam to sie skomprowmitowalam przed mlodsza siostra
to dobrze ze zmala juz lepiej ,teraz to mam nadzieje ze juz z gorki i szybko dojdzie do siebie
Ja takim zwykłym plastikowym, dziecięcym też nie umiem zbyt dobrze. Ten, którym kręcę jest profesjonalny do ćwiczeń, 1,5 kg, z wypustkami. Iiiiii bosko się kręci tylko siniaki początkowo są koszmarne Ale polecam

Dziękuję, ja też mam nadzieję, ze już z górki poleci, jesteśmy na dobrej drodze, właśnie ją chwilkę temu, przed spaniem smarowałam to te kropki których nie rozdrapała są maleńkimi plamkami więc pięknie jej schodzi, gorzej z tymi rozdrapanymi i tymi na oczkach, ale i tak pójdę we wtorek do lekarza, żeby jakoś zaradził bo zauważyłam, że na podniebieniu i dziąśle też się pojawiły.


Blondyny się weekendują i cisza jak nie wiem dzisiaj
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 19:37   #1929
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Przepraszam kochane że wczoraj nie wrzuciłam zdjęć po farbowaniu ale byłam zalatana Ale robię to dzisiaj
ładnie

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dobry wieczór dziewczyny

bunny pokazuję świeżo zrobione odrosty londa 18 świetlisty blond, trzymana hm...nie wiem. jakos ponad godzinę. nigdy nie patrzę na czas, obserwuje kolor jaki powstaje i jak jest dobry to zmywam
ja jestem zadowolony, ochłodziło resztę nieco, odrosty nie są rude a na tym mi zależy jako, że był to pierwszy raz jak rozjasniałem włosy londą, porównuje ją do welli, są bardzo podobne a ze welle sobie cenię to polubiłem londę jednak jutro zobacze kolor to zobaczymy która wychodzi chlodniej. aczkolwiek trudno mi porównywac odcienie (welle uzywalem 8/0) bo nie wiem jaki to kolor 18.
zdjęcia z fleszem wlosy mokre, jutro dołącze zdjęcia kolorku w słońcu. (przypominam naturalny odrost jasny szatyn)

edit: zdjęcia w świetle dziennym
ładny kolor bardzo naturalnie wyglądają włoski

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja też maluję sobie henną kształt brwi, a jak zmyję, to dopiero sobie wyrywam to co wystaje poza, ale wczoraj po prostu przesadziłam z czasem trzymania poniosło mnie trochę, zaczytałam się na kozaczku
też lubię bardziej wyraźne brwi, wtedy od razu lepiej się czuję moje oczy lepiej wyglądają

haha wiesz co, właśnie wyobraziłam sobie siebie z moją bladą twarzą, czarnymi brwiami i plamami od samoopalacza naokoło brwi
wolę nie ryzykować, wyszoruję je


a jakiej henny kochana używasz? ja brązowej z Deli trzymam dłużej niż zalecają ale nigdy czarna nie wyszła

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Witam sie


mi sie bardziej podobaja dlugie wlosy, mozna wiele ciekawych rzeczy z nich wykombinowac. ale jesli czujesz ze to jest fryzura dla ciebie i bedziesz sie w niej dobrze czula to dzialaj. w koncu wlos nie reka


polecam sie na przyszlosc zdrowia dla coreczki


no wlasnie dlatego biegam i juz mnie zakwasy tak nie mecza, dzisiaj juz swoje odbiegalam i jede jeszcze na base i saune a co mi tam poszaleje ale powiem wam ze ruch bardzo dużo daje, czuje sie o wiele lepiej, mam wiecej energii i lepsze samopoczucie, chyba dlugo zostane przy bieganiu hehe nie wiedzialam ze to moze byc takie przyjemne.



o to super to bede uzywac w celu zabezpieczenia koncowek. sliczne dzieki


dla mnie ten podklad to byla maskara, wylewal sie z tubki i na dodatek podkreslal mi suche skorki mimo ze mam raczej mieszana a nawet tlusta skore, ale jak ja to mowie, dla kazd cos innego bedzie dobre

ale dluuugie....

a poza tym weekend spedzilam sama jak zwykle bo tz w Pzn na studiach no ale juz wrocil o dziwno wczesniej i zbieramy sie na basenik
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 20:09   #1930
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
tutaj nie można zadzwonić na pogotowie w sprawie dziecka... Mają swoją klinikę gdzie jest tzw. ostry dyżur codziennie od 16-ej do rana następnego dnia i przez cały weekend. Zadzwoniliśmy tam w piątek wieczorem bo Majka dostawała już histerii, zwłaszcza przez oczy gdzie ma najgorsze kropki, powiedzieli nam tylko, że to choroba jak choroba, mąż ma skoczyć do apteki 24hi tam coś doradzą... No mam jakiś spray, którym małą psikam i już się robią strupki. Ale wiadomo w oczka jej nie prysnę... Więc kłopot pozostał.

Fryz, boski fryz
A ja mam brwi tak jaśniutkie, że bez mojej paletki cieni do brwi wygladam jakbym w ogóle ich nie miała :/

Lavia, równo, ale myślałam, że chcesz jaśniejsze



dziękuję
oj tak, ruch bardzo dużo daje Ja poza bieganiem i jazdą na rowerze (normalnym) jeszcze kręcę codziennie 30 min hula-hoopem i uwielbiam to (mniej lubię siniaki na brzuchu )


Witam
Z małą już jest lepiej, nie marudzi tak bardzo, więc jestem trochę spokojniejsza.
Jestem po pierwszych zajęciach i powiem Wam, że nawet podoba mi się ten język, zobaczymy co bedzie dalej, wczoraj było super, ale ile materiału mam do ogarnięcia przed następnymi zajęciami
No i zdecydowałam, że od razu po dwóch godzinkach duńskiego będę zostawać u tej babeczki godzinke dłużej na szlifowanie angielskiego, żeby był perfect (w szkole miałam francuski i niemiecki tylko).
Nie mogę się doczekać następnej soboty

No nic, miłej niedzieli Blondyny

dzięki takie mi już w zupełności wystarczą


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
juz pisalam ci w albumie natura sie pomylila, powinienes sie urodzic z takim kolorem wlosow


ja tam nie widze ani niebieskiego ani zielonego, ladny chlodny blond.


superancko ci wyszlo! zadowolona wreszcie?
tak w końcu zadowolona ile się musiałam namęczyć żeby w końcu mieć taki efekt jak chcialam jedyny minus że troche odznacza się pofarbowany odrost od reszty i góra jest lekko jaśniejsza i chłodniejsza ale jakoś bardzo to się w oczy nie rzuca na szczęście


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jak czesto mylas wlosy tym szamponem? kurcze, a tak sie dobrze zapowiadal.... juz mialam kupic ale nie kupie jak tak bo z moja wrazliwa skora glowy to bedzie sieka.





pochwal sie jak kupisz cos fajnego


pokaz sie
no właśnie myłam nim włosy co 2-3 dzień i jak dla mnie jest beznadziejny... skóra głowy po nim mnie drapie a do tego na kondycję włosów też jakoś specjalnie mi nie wpływa. Są po nim takie hmm sztywne w dotyku....więc raczej wyląduje w koszu

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Witam sie


mi sie bardziej podobaja dlugie wlosy, mozna wiele ciekawych rzeczy z nich wykombinowac. ale jesli czujesz ze to jest fryzura dla ciebie i bedziesz sie w niej dobrze czula to dzialaj. w koncu wlos nie reka


polecam sie na przyszlosc zdrowia dla coreczki


no wlasnie dlatego biegam i juz mnie zakwasy tak nie mecza, dzisiaj juz swoje odbiegalam i jede jeszcze na base i saune a co mi tam poszaleje ale powiem wam ze ruch bardzo dużo daje, czuje sie o wiele lepiej, mam wiecej energii i lepsze samopoczucie, chyba dlugo zostane przy bieganiu hehe nie wiedzialam ze to moze byc takie przyjemne.



o to super to bede uzywac w celu zabezpieczenia koncowek. sliczne dzieki


dla mnie ten podklad to byla maskara, wylewal sie z tubki i na dodatek podkreslal mi suche skorki mimo ze mam raczej mieszana a nawet tlusta skore, ale jak ja to mowie, dla kazd cos innego bedzie dobre

ale dluuugie....

a poza tym weekend spedzilam sama jak zwykle bo tz w Pzn na studiach no ale juz wrocil o dziwno wczesniej i zbieramy sie na basenik
noo muszę aż je zmierzyć z ciekawości niedługo Ostatnio szybko mi rosną coś
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 20:21   #1931
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Lady widze jednak avek zmienilas jest fajnietaki pin up'owy

Lavia zmierz koniecznie i napisze ile masz ja swoje tez niedlugo znowu pomierzę
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 21:09   #1932
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

kylie
a Ty od dawna biegasz?
Jak sie za to zabralas-jakieś marsze? Bo przeciez nie bieganie od razu takie szybkie?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 06:40   #1933
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kylie
a Ty od dawna biegasz?
Jak sie za to zabralas-jakieś marsze? Bo przeciez nie bieganie od razu takie szybkie?
mi plan uklada moj osobisty trener moj tż kiedys biegal wyczynowo nawet jakies tam mistrzostwo zdobyl. Poradzil mi zebym przez pierwsze pare dni biegala 5 min i 1-2min przerwy w powtorzeniu po 3 razy czyli w sumie przez pierwsze pare dni 15 min biegania,ale to nie jest takie bieganie szybkie wlasnie tylko spokojnie z nozki na nozke a nie sprint. Wytlumaczyl mi ze to jest bieg typowo tlenowy na redukcje tkanki tluszczowej a nie rozrost miesni tak jak to jest w przypadku wlasnie sprinterow gdzie jest plytki krotki oddech. Oni w ten sposob buduja miesnie i sie troche rozrastaja w udach na przyklad,a przeciez mi nie o to chodzi dlatego ja truchtam powoli i pilnuje spokojnego oddechu. ale powiem ci ze juz po paru dniach czuje roznice np. na brzuchu najwieksza i sylwetka mi sie bardziej prostuje. teraz postanowilam juz biegac po 10min moze 15 i 5 min przerwy ale co drugi dzien,bo tak codziennie to jednak ciezko sobie uplanowac, a dodatkowo jeszcze basen i sauna.

wczoraj wlsnie bylam na saunie i basenie. kurde jak jestem na saunie to moge zniesc tego goraca jakie sie robi na mioich klakach mam wrazenie ze im sie krzywda dzieje

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

dziewczyny mam pytanie w sprawie szamponow. ostatnio uzywalam J&J lawendowego i czasami czerwonego gliss kura badz trzy ziola. ale moje wlosy chyba jakos zle reaguja na te szampony sa jakie takie smetne. w czerwonym gliss kurze i trzy ziola jest sles a moze ja powinnam kupic jakis z sls do oczyszczania ich z silikonow ktorych jednak troche uzywam chociaz wydaje mi sie zr trzy ziola sobie z tym powinno poradzic

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-04-23 o 07:01
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:01   #1934
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czesc
ja z bieganiem przesadzilam w sobote i do tej pory lydki mam jak kamienie i bola, ledwo chodze niewiem ,1 raz mnie to spotkalo ,a biegam od lata przeciez i nie przebieglam ani wiecej ani mniej, tylko mam stala dlugosc trasy do biegania..mam podejrzenie ,ze to dlatego ze wstalam prosto z lozka i jeszcze z zaspanymi oczami pobieglam...
ehmm no nic przejdzie ..za jakis tydzien

lady swietny avek

ale u mnie dzis pieknie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 09:35   #1935
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Witam dawno tu nie zagladalam...zawsze ciężko wbic sie w wasze dyskusje;/
zaintrygowal mnie pewnien sposob nadawania objetości wlosom, unoszenia ich u nasady poprzez wcieranie gumy stylizujacej .
czy któras z was eksperymentowała w ten sposób???
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 09:45   #1936
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
ja z bieganiem przesadzilam w sobote i do tej pory lydki mam jak kamienie i bola, ledwo chodze niewiem ,1 raz mnie to spotkalo ,a biegam od lata przeciez i nie przebieglam ani wiecej ani mniej, tylko mam stala dlugosc trasy do biegania..mam podejrzenie ,ze to dlatego ze wstalam prosto z lozka i jeszcze z zaspanymi oczami pobieglam...
ehmm no nic przejdzie ..za jakis tydzien

lady swietny avek

ale u mnie dzis pieknie
przejdzie przejdzie ja po pierwszym bieganiu to rano jak wstalam to myslalam ze sie przewroce ale rozbiegalam to na drugi dzien i bylo juz lepiej, najgorzej to po schodach schodzic, jak paralityk jakis

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Ania avek z ikf?? przeglądałam dzisiaj i wlasnie rzucił mi sie w oczy

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-04-23 o 09:47
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 09:54   #1937
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ania avek z ikf?? przeglądałam dzisiaj i wlasnie rzucił mi sie w oczy
dokladnie hehehe mi tez wpadl w oko i mimo że często nie zmieniam ava to teraz postanowiłam to zrobic
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:00   #1938
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
dokladnie hehehe mi tez wpadl w oko i mimo że często nie zmieniam ava to teraz postanowiłam to zrobic
wlascicielka galerii ma troche tych zdjec w takim wlasnie klimacie. podoba mi sie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:05   #1939
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

przegladałam to rano to chyba jakas sesja była i duzo tam tej jednej modelki.
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 10:09   #1940
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
przegladałam to rano to chyba jakas sesja była i duzo tam tej jednej modelki.
najbardziej podoba mi sie maska na misiu
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:32   #1941
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Lady widze jednak avek zmienilas jest fajnietaki pin up'owy

Lavia zmierz koniecznie i napisze ile masz ja swoje tez niedlugo znowu pomierzę
dzięki uwielbiam ten styl

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
ja z bieganiem przesadzilam w sobote i do tej pory lydki mam jak kamienie i bola, ledwo chodze niewiem ,1 raz mnie to spotkalo ,a biegam od lata przeciez i nie przebieglam ani wiecej ani mniej, tylko mam stala dlugosc trasy do biegania..mam podejrzenie ,ze to dlatego ze wstalam prosto z lozka i jeszcze z zaspanymi oczami pobieglam...
ehmm no nic przejdzie ..za jakis tydzien

lady swietny avek

ale u mnie dzis pieknie
dzięki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:49   #1942
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
Witam dawno tu nie zagladalam...zawsze ciężko wbic sie w wasze dyskusje;/
zaintrygowal mnie pewnien sposob nadawania objetości wlosom, unoszenia ich u nasady poprzez wcieranie gumy stylizujacej .
czy któras z was eksperymentowała w ten sposób???
ja nie robie tego poniewaz i tak zawsze mam szoguna

ale slyszalam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 12:38   #1943
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dzięki uwielbiam ten styl

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------



dzięki
moj Tż wlasnie chce w takim klimacie sesje zrobic, tylko modelki nie moze znlaesc a ja odpadam bo to kompetnie nie moj styl. Tzn podoba mi sie i to bardzo ale ja, do niego nie pasuje. wszyscy mi mowia ze mam "suczy" wyraz twarzy

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

zeżarłam 4 czekoladki z bombonierki ja i moje odchudzanie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 12:50   #1944
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
moj Tż wlasnie chce w takim klimacie sesje zrobic, tylko modelki nie moze znlaesc a ja odpadam bo to kompetnie nie moj styl. Tzn podoba mi sie i to bardzo ale ja, do niego nie pasuje. wszyscy mi mowia ze mam "suczy" wyraz twarzy

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

zeżarłam 4 czekoladki z bombonierki ja i moje odchudzanie

ja miałam taką sesję w stylu pin up ale że fotografa miałam niezbyt to kicha wyszła
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 12:56   #1945
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja miałam taką sesję w stylu pin up ale że fotografa miałam niezbyt to kicha wyszła
a pokazałbyś kilka zdjec
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 13:06   #1946
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mi plan uklada moj osobisty trener moj tż kiedys biegal wyczynowo nawet jakies tam mistrzostwo zdobyl. Poradzil mi zebym przez pierwsze pare dni biegala 5 min i 1-2min przerwy w powtorzeniu po 3 razy czyli w sumie przez pierwsze pare dni 15 min biegania,ale to nie jest takie bieganie szybkie wlasnie tylko spokojnie z nozki na nozke a nie sprint. Wytlumaczyl mi ze to jest bieg typowo tlenowy na redukcje tkanki tluszczowej a nie rozrost miesni tak jak to jest w przypadku wlasnie sprinterow gdzie jest plytki krotki oddech. Oni w ten sposob buduja miesnie i sie troche rozrastaja w udach na przyklad,a przeciez mi nie o to chodzi dlatego ja truchtam powoli i pilnuje spokojnego oddechu. ale powiem ci ze juz po paru dniach czuje roznice np. na brzuchu najwieksza i sylwetka mi sie bardziej prostuje. teraz postanowilam juz biegac po 10min moze 15 i 5 min przerwy ale co drugi dzien,bo tak codziennie to jednak ciezko sobie uplanowac, a dodatkowo jeszcze basen i sauna.
Ja bym chciala wlasnie pobiegac lekko tak powolutku, ale czasu w ogole nie ma. Ja codziennie chodze na basen wiec musialabym chodzic co 2 dzien i wtedy biegać jak nie ma mnie na basenie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 13:39   #1947
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Post Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a pokazałbyś kilka zdjec
na Facebooku mam ale nie ma co pokazywać bo są tragiczne :P
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 13:57   #1948
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja bym chciala wlasnie pobiegac lekko tak powolutku, ale czasu w ogole nie ma. Ja codziennie chodze na basen wiec musialabym chodzic co 2 dzien i wtedy biegać jak nie ma mnie na basenie
i tak mozna mowie ja sie tak wciagnelam ze masakra

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
na Facebooku mam ale nie ma co pokazywać bo są tragiczne :P
oj nie badz taka POKA
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:03   #1949
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
i tak mozna mowie ja sie tak wciagnelam ze masakra


oj nie badz taka POKA

dodałam do albumu ale sa okropne
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:07   #1950
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
dodałam do albumu ale sa okropne
nie widze
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.