Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-27, 18:10   #331
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Farciara
U mnie jeszcze nie ma noni
To prawdaale mam nadzieje że już niedługo i my będziemy takimi farciarami

Aniu a jak Młoda?Już chyba wszystko ok?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 18:46   #332
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Jeżeli się nie mylę kilka stron wcześniej czytałam o tym, jak skarżyłyście się na wysuszająco-ściągające działanie alkoholu w kosmetykach. Jest bardzo prosty myk, wystarczy kupić w aptece lub w sklepie z półproduktami glicerynę. Gliceryna niweluje działanie alkoholu a poza tym jest jednym z najlepszych nawilżaczy (a do tego tania jak barszcz).
Ja np. dodaję do szamponu z Alterry w miseczce tuz przed myciem (ok.10-12 kr.)i calość rozprowadzam wyciągiem z ziół. Efekt super Gliceryna jest dość gęsta no i lepka więc nie należy przesadzić z ilością. Ratujemy w ten sposób kosmetyk który kupiłyśmy i nam nie sprzyja z powodu zawartości alkoholu.
Super metoda, mam glicerynę w domu Czy ona mnie może zapchać?
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj krem z noni z filtrem 30
A to jest filtr 30 czy krem 30+?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Farciara
U mnie jeszcze nie ma noni
U mnie się pojawiło w dalszym rossmanie! wzięłam 2 maseczki bo skończyłam maseczkę z zieloną glinką dziś rano. Zaraz myję buzię i testuję hauschkową maskę dla Ciebie Aniu i noni na dniach też testnę, żebyś wiedziała czy fajna
Mąż dziś kupił mi jeszcze krem na noc Mineral Flowers czerwony, pani mi w S wyszperała ostatni i odżywkę z alterry +25% gratis z granatem taką
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 19:13   #333
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
To prawdaale mam nadzieje że już niedługo i my będziemy takimi farciarami

Aniu a jak Młoda?Już chyba wszystko ok?
Dziękuję , wszystko dobrze jest parę ograniczeń, bo ponad pół roku po operacji wiele rzeczy do siebie dochodzi, ale to drobiazgi (nieraz ją wkurzają ). Mała dobrze się czuję, z nauką nie ma żadnych problemów, humor i dowcip ten sam co był A jakiego ma już jeżyka dużego na łepalu tydzień temu odnowiłam jej kolorek - henne jej nałożyłam i bardzo ładnie wyszła. Powiedziała, że następnym razem chce czarną.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

U mnie się pojawiło w dalszym rossmanie! wzięłam 2 maseczki bo skończyłam maseczkę z zieloną glinką dziś rano. Zaraz myję buzię i testuję hauschkową maskę dla Ciebie Aniu i noni na dniach też testnę, żebyś wiedziała czy fajna
Mąż dziś kupił mi jeszcze krem na noc Mineral Flowers czerwony, pani mi w S wyszperała ostatni i odżywkę z alterry +25% gratis z granatem taką
Kobieto
toż to cuda same
Koniecznie wrzuc zdjęcie, testuj i opisuj ze szczegółami.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 19:15   #334
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Schodziłam wczoraj pół Krakowa za tą serią Noni i nie ma nic oprócz kredek
Mamy Schlecker-a?
Ja Noni kupiułam w Rossmannie w Krokusie, były pomadki, maseczki, kremy +40. A Schlecker jest podobno na Okulickiego 51, ale w dalszym ciągu tam nie trafiłam

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiesz, miałam probkę avy pod oczy - starczyła na dlugo, chyba na tydzień. Jak dla mnie szkoda kasy - nic nie robiła Ani nie czułam nawilżenia (no moze przez chwile wtrakcie nakładania ) nie było sladu odzywienia, bo rano skore pod oczami miałam taką niefajną, zmeczoną.
Mi strasznie pasuje krem pod oczy african earth - jak chcesz to Ci wysle na przetestowanie, chetnie sie podziele, bo mam jeszcze prawie połowe z 30 ml a zuzyc by wypadało gdzieś do połowy stycznia...... Jakby co to podaj dane na pw i Ci podeslę
Dziękuje bardzo ale już kupiłam Altere na spróbowanie, odezwę się jak mi oczy wypali Miałam ochotę na tą Avę i nie kupiłam jej bo kasy mi szkoda tak z końcem miesiąca i widzę ze bardzo dobrze skoro nie przynosi efektów.

Jeszcze raz Was specjalistki zapytam jak rozróżnić mydło naturalne od nienaturalnego? Ja tylko patrze żeby nie było z tłuszczu zwierzęcego i żeby w składzie miało znajomo brzmiące olejki. A co z resztą składu?
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 19:34   #335
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
o o 19:57 ----------


Kobieto
toż to cuda same
Koniecznie wrzuc zdjęcie, testuj i opisuj ze szczegółami.
Wrzucę, jeśli upoluję coś w Lidlu jutro, tak żeby było razem

Aniu maseczka Hauschki- konsystencja taka jak kremy Weledy z irysem czyli lekka, ale czuć oleistość.. nie wiem czy wiesz o co chodzi
Mam skórę mieszaną, ostatnio często odwodnioną i błyszczę się z nią na buzi mocno, nawilża, zmiękcza buzię. Siedzę z nią już chwilkę i jest fajna, ale chyba lepiej nada się do bardziej suchej skóry niż moja. Jeśli chcesz to mogę ci zakupić miniaturkę bo wiem, że są a na dniach idę znowu pytać o emulsję w wersji mini (masz na nią jeszcze ochotę? bo jeśli tak to wezmę dwie). W tygodniu potestuję maskę Noni i dam znać
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 19:48   #336
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Wrzucę, jeśli upoluję coś w Lidlu jutro, tak żeby było razem

Aniu maseczka Hauschki- konsystencja taka jak kremy Weledy z irysem czyli lekka, ale czuć oleistość.. nie wiem czy wiesz o co chodzi
Mam skórę mieszaną, ostatnio często odwodnioną i błyszczę się z nią na buzi mocno, nawilża, zmiękcza buzię. Siedzę z nią już chwilkę i jest fajna, ale chyba lepiej nada się do bardziej suchej skóry niż moja. Jeśli chcesz to mogę ci zakupić miniaturkę bo wiem, że są a na dniach idę znowu pytać o emulsję w wersji mini (masz na nią jeszcze ochotę? bo jeśli tak to wezmę dwie). W tygodniu potestuję maskę Noni i dam znać
kochana jesteś, że o mnie pamietasz
ale chyba na razie spasuję - kurcze mam tyle pootwieranych kremów, ze chyba z tą emulsja poczekam aż wykonczę. Maseczka kusi, ale czekam na przesyłke z maseczką, więc może tez na razie sie wstrzymam. Obiecałam sobie, że do końca roku nic nowego nie kupię no może tylko jakiś drobiazg z noni z rossa
Naprawdę musze powykańczać pootwierane kosmetyki, bo przeciez ich nie będe wyrzucac, a niektóre sa na końcówce przydatności....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 19:50   #337
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kochana jesteś, że o mnie pamietasz
ale chyba na razie spasuję - kurcze mam tyle pootwieranych kremów, ze chyba z tą emulsja poczekam aż wykonczę. Maseczka kusi, ale czekam na przesyłke z maseczką, więc może tez na razie sie wstrzymam. Obiecałam sobie, że do końca roku nic nowego nie kupię no może tylko jakiś drobiazg z noni z rossa
Naprawdę musze powykańczać pootwierane kosmetyki, bo przeciez ich nie będe wyrzucac, a niektóre sa na końcówce przydatności....


Jasne, miniaturki są koło mnie cały czas, więc jak będziesz miała ochotę to napisz po prostu

A na jakie maseczki czekasz Anuś?
A noni sobie kup chociaż maseczkę, przecież to się od razu zużyje i kosztuje tylko 2,99
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 19:54   #338
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Tak, z tej
chyba się skuszę na olejek z róży
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 20:40   #339
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

pomyślałam, ze korzystając z dnia darmowej dostawy zamówię sobie jeszcze olejek arganowy z Born to Bio, ale nie wiem czy jest sens - czy te dwa olejki (Balm Balm różany i Born to Bio arganowy) nie będą się pokrywaływ działaniu?
jaki jest termin przydatności takiego oleju?

nie znalazłam Biolandera w spisie sklepów darmową dostawą 30 listopada - nie przystąpił czy ja nie umiem znalźć
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 20:49   #340
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

dubel
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-11-27 o 21:01
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 20:58   #341
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Wrzucę, jeśli upoluję coś w Lidlu jutro, tak żeby było razem
A na co się czaisz gayenko z lidla?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 22:20   #342
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Ja Noni kupiułam w Rossmannie w Krokusie, były pomadki, maseczki, kremy +40. A Schlecker jest podobno na Okulickiego 51, ale w dalszym ciągu tam nie trafiłam
Kakulinko, Schlecker jest na Okulickiego ale pod nr 4 czyli po drugiej stronie ulicy od miejsca (i troszkę w głębi), w którego okolicy szukałaś
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 22:27   #343
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

chcialam sie zameldowac po moim wellness wlosowym. dzisiaj mialam olejowanie i maske z dodatkiem henny (jedna lyzka henny, troche octu i lycha waxa zmieszane i na godzine pod turban). efekt: troche odzywiony kolor (naturalnie mam jasny braz z rudawymi refleksami) i miekkie, blyszczace wlosy. moze nie wygladaja bajecznie tu na zdjeciach... szkoda, ze nie zrobilam zdjecia "przed". mam bardzo cienkie wlosy i trudno z nich zrobic cos pokazowego
(+ dwa zdjecia moich dzisiejszych pierniczkow: to nie offtop, pierniczki skladaja sie glownie z orzechow i innych takich tam pysznosci, sa bez maki. na pewno bardzo dobre na wlosy )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00566.jpg (24,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00570.jpg (35,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00571.jpg (44,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00576.jpg (45,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00577.jpg (55,8 KB, 28 załadowań)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 06:01   #344
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

nie znalazłam Biolandera w spisie sklepów darmową dostawą 30 listopada - nie przystąpił czy ja nie umiem znalźć
Póki co Biolandera nie ma Jest kilka innych tego typu sklepów (Lili Natura,Organeo,Matique... ) ale rzeczywiście Biolander ma chyba najobszerniejszą ofertę
Szkoda,ale może jeszcze dołączą
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 06:57   #345
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Super metoda, mam glicerynę w domu Czy ona mnie może zapchać?
Eluś moja skłonna do zapychania skóra wielbi glicerynę . Dodaję jedną kropelke do oleju na buzie i jest git , dwie to już się troche kleję ale nie zapycha . Dodałam wczoraj do porcji szamponu tak jak napisała auraria -włosy fajnie nawilżone i błyszczące .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-11-28 o 07:14
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 07:33   #346
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Witam wszystkich nowych w tym rodzynka!
używał/a (teraz muszę się pytać w dwóch formach:P) ktoś kosmetyków coslys? może ktoś mógłby rzucić okiem na skład tych dwóch i napisać czy warto? ten i ten
ja kończę właśnie ale ten http://www.mojekosklep.pl/product/im...ette-200ml.jpg
i nie kupię już drugi raz
jeśli chodzi o mycie to jest w miarę, ale spodziewałam się czegoś fajniejszego za niemałą jak dla mnie cenę
ma strasznie lejącą konsystencję, wręcz "ucieka" z tubki i mocno eukaliptusowy zapach
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 07:42   #347
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość


Jasne, miniaturki są koło mnie cały czas, więc jak będziesz miała ochotę to napisz po prostu

A na jakie maseczki czekasz Anuś?
A noni sobie kup chociaż maseczkę, przecież to się od razu zużyje i kosztuje tylko 2,99

czekam na maseczkę alverde z avocado
Ja tez tak mysle, że maseczka za 2,99 się nie liczy i wcale nie będzie złamaniem danej samej sobie obietnicy o braku zakupów do końca roku
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
chcialam sie zameldowac po moim wellness wlosowym. dzisiaj mialam olejowanie i maske z dodatkiem henny (jedna lyzka henny, troche octu i lycha waxa zmieszane i na godzine pod turban). efekt: troche odzywiony kolor (naturalnie mam jasny braz z rudawymi refleksami) i miekkie, blyszczace wlosy. moze nie wygladaja bajecznie tu na zdjeciach... szkoda, ze nie zrobilam zdjecia "przed". mam bardzo cienkie wlosy i trudno z nich zrobic cos pokazowego
(+ dwa zdjecia moich dzisiejszych pierniczkow: to nie offtop, pierniczki skladaja sie glownie z orzechow i innych takich tam pysznosci, sa bez maki. na pewno bardzo dobre na wlosy )
Ślicznie włoski wygladają
Rozumiem, że to głównie po tych pierniczkach takie ładne są?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 07:45   #348
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ojjj żebyście wiedziały że słodziak z niej straszny-raduje oko Kotwilko myślę że wyssała miłość do kosmetyków z mlekiem matki-wczoraj smarowałam sobie stopy przy niej to zabrała mi tubkę i sama zaczęła mi je smarowaća ja mówię do tżta że muszę ją jak najszybciej nauczyć masażu

A oto zdjęcie moich cudeniek
Słodziak
A ja bardzo Żywokostowego jestem ciekawa... daj proszę znać jaki się sprawuje i jak pachnie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Chyba muszę wziąć przykład z Anakazar i zrobic porządek w kosmetykach

Przepraszam Anula... nie wytrzymałam ... ale to sobie urlop "na okoliczność" weźmiesz, prawda

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Kobiety. Nazywam się Maks. Kosmetykami naturalnymi zaraziła mnie moja była już dziewczyna. Jak widać każdy z nas może nauczyć nas czegoś dobrego. Trochę się zastanawiałem czy jako jedyny chłopak tu wchodzić, ale zaryzykowałem. Obecnie mam nową partnerkę i próbuję ją namówić do naturalnych kosmetyków. Nie tylko mężczyzn jest trudno przestawić, uwierzcie mi.
Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
Dzięki za przywitanie. Kosmetyków nie używam stricte męskich, bo myślę, że w kosmetykach naturalnych można i męskie i damskie stosować naprzemiennie. Używam odżywki z Alterry tej czerwonej (wystawiłem jej dzisiaj recenzję na KWC), żel z Babydream do końca moich dni nie zamienię na nic innego, chociaż czasem go zdradzam i stosuję coś innego np. mydła z lawendowej farmy, które odkryłem dzięki wam. Dezodorant lubię jak niczym nie pachnie aby mi się z niczym nie kłócił, więc używam Crystal bezzapachowy, szampon to głównie Babydream, pianka do golenia to Sante do tego kilka kosmetyków z Sanoflore i peeling z Flos-Leku. Wiem, wiem peeling u faceta dziwna rzecz. Sam kiedyś nie chciałem używać i uważałem, że to nikomu nie jest potrzebne, ale koleżanka kiedyś dla zabawy mi zrobiła peeling jednej ręki i gładka skóra mi się spodobała to stosuję raz na 10-14 dni, czyli jakieś 2-3 razy w miesiącu. Poza tym na kobiety to działa, bo mówią, że mam gładką skórę, a ich faceci nie mają. Nie żebym to wykorzystywał. Niedługo więcej moich opinii na KWC się pojawi.
Wchodzić, wchodzić Witamy Rodzynka
Zawsze przemawiał do mnie tekst piosenki (szczególnie po "babskiej" klasie w LO):
"Odrobina mężczyzny na co dzień –
jakże życia odmieni ci tło!
Z odrobiną mężczyzny na co dzień
wszystko będzie inaczej ci szło."
BTW pielęgnacja bardzo ładna, a do peelingu to Mojego Małża po roku udało się namówić i teraz mi podbiera

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Położyłam na włosy 7 gram rozmieszane z wodą o temperaturze 40 stopni. Trzymałam na włosach około 6 godzin. Chciałam zrobić porównanie przed i po ale światło jest beznadziejne i nie widać różnicy. Zresztą na żywo zupełnie inaczej to wygląda. Wrzucę zdjęcia do albumu, jakby ktoś był jednak zainteresowany.

Co do zbioru moich mydełek... Znalazłam jeszcze trzy w ubraniach w szafie Zupełnie o nich zapomniałam. Ale jak ślicznie mi teraz ubrania pachną

Zai
, bardzo ładny kolor

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Witajcie ja nowa dla Was, ale Wy dla mnie nie. Podczytuje Was już od II. (dzięki Sicillia za zaproszenie lepiej późno niż wcale ). W tym momencie nie mogę wstawić fotek. Po dobrej strony mocy znajduję sie już kilka lat.
Witamy
Wcale nie taka nowa, bo ja Cię od ładnego czasu w innych watkach podczytuję i chylę głowę przed wiedza i umiejętnościami Fajnie, że do nas dołączyłaś

Nieshya, Zetuzetia witamy

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
chcialam sie zameldowac po moim wellness wlosowym. dzisiaj mialam olejowanie i maske z dodatkiem henny (jedna lyzka henny, troche octu i lycha waxa zmieszane i na godzine pod turban). efekt: troche odzywiony kolor (naturalnie mam jasny braz z rudawymi refleksami) i miekkie, blyszczace wlosy. moze nie wygladaja bajecznie tu na zdjeciach... szkoda, ze nie zrobilam zdjecia "przed". mam bardzo cienkie wlosy i trudno z nich zrobic cos pokazowego
(+ dwa zdjecia moich dzisiejszych pierniczkow: to nie offtop, pierniczki skladaja sie glownie z orzechow i innych takich tam pysznosci, sa bez maki. na pewno bardzo dobre na wlosy )
Cloche, masz mój ukochany, wyśniony kolor włosów
Bajecznie wyglądają

Dziewczyny i nasz Mężczyzno
Podpowiedzcie proszę coś na cienie pod oczami
Na żele ze świetlikiem z Floss Leku jestem niestety uczulona, wszelkie cuda z kasztanowcem (te na żylaki) też nie działają... zanim pogodzę się z tym, że taka moja uroda, może coś jeszcze wymyślicie...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2011-11-28 o 07:47
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 07:54   #349
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
chcialam sie zameldowac po moim wellness wlosowym. dzisiaj mialam olejowanie i maske z dodatkiem henny (jedna lyzka henny, troche octu i lycha waxa zmieszane i na godzine pod turban). efekt: troche odzywiony kolor (naturalnie mam jasny braz z rudawymi refleksami) i miekkie, blyszczace wlosy. moze nie wygladaja bajecznie tu na zdjeciach... szkoda, ze nie zrobilam zdjecia "przed". mam bardzo cienkie wlosy i trudno z nich zrobic cos pokazowego
(+ dwa zdjecia moich dzisiejszych pierniczkow: to nie offtop, pierniczki skladaja sie glownie z orzechow i innych takich tam pysznosci, sa bez maki. na pewno bardzo dobre na wlosy )
włos y i pierniczki
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 07:57   #350
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość



Przepraszam Anula... nie wytrzymałam ... ale to sobie urlop "na okoliczność" weźmiesz, prawda


Dziewczyny i nasz Mężczyzno
Podpowiedzcie proszę coś na cienie pod oczami
Na żele ze świetlikiem z Floss Leku jestem niestety uczulona, wszelkie cuda z kasztanowcem (te na żylaki) też nie działają... zanim pogodzę się z tym, że taka moja uroda, może coś jeszcze wymyślicie...

muszę zapytać, czy z takiego tytułu tez mi urlop przysługuje

Vea, mi najbardziej na cienie pomaga olej z pestek opuncji, ale on jest na BU jest strasznie wydajny, pod oko wystarczy 1 kropelka.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 08:30   #351
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A ja biję się z myślami, czy kupić szampon z mleczkiem kokosowymmz lavery mam w sumie tylko jeden szampon, z Khadi, wiec chyba sie skuszę
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 08:38   #352
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
chcialam sie zameldowac po moim wellness wlosowym. dzisiaj mialam olejowanie i maske z dodatkiem henny (jedna lyzka henny, troche octu i lycha waxa zmieszane i na godzine pod turban). efekt: troche odzywiony kolor (naturalnie mam jasny braz z rudawymi refleksami) i miekkie, blyszczace wlosy. moze nie wygladaja bajecznie tu na zdjeciach... szkoda, ze nie zrobilam zdjecia "przed". mam bardzo cienkie wlosy i trudno z nich zrobic cos pokazowego
(+ dwa zdjecia moich dzisiejszych pierniczkow: to nie offtop, pierniczki skladaja sie glownie z orzechow i innych takich tam pysznosci, sa bez maki. na pewno bardzo dobre na wlosy )
Piękne włosy

Jakiego waxa używasz?Ja wczoraj również ciapnęłam sobie maske z waxa(najlepsza jaką mam,a odkąd przeszłam na naturalki to jej nie miałam na włosach)jest bez slsów i innych syfów,więc sobie pozwoliłam na tą przyjemność.
I dałaś wax z hennę cassią?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

czekam na maseczkę alverde z avocado
Ja tez tak mysle, że maseczka za 2,99 się nie liczy i wcale nie będzie złamaniem danej samej sobie obietnicy o braku zakupów do końca roku

Ślicznie włoski wygladają
Rozumiem, że to głównie po tych pierniczkach takie ładne są?

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Przepraszam Anula... nie wytrzymałam ... ale to sobie urlop "na okoliczność" weźmiesz, prawda





...

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
A ja biję się z myślami, czy kupić szampon z mleczkiem kokosowymmz lavery mam w sumie tylko jeden szampon, z Khadi, wiec chyba sie skuszę
A jaki khadi masz?
Ja mam lavery szampon co prawda cytrynowy i świetny jest.I chyba wszystkie szampony lavery są udane.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 08:43   #353
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

muszę zapytać, czy z takiego tytułu tez mi urlop przysługuje

Vea, mi najbardziej na cienie pomaga olej z pestek opuncji, ale on jest na BU jest strasznie wydajny, pod oko wystarczy 1 kropelka.
Aniu, na pewno tak
Opuncja mówisz... tylko, że ja na BU obrażona jestem... no nic, jeśli Gwiazdy nic innego nie podpowiedzą, to będzie trzeba zrobić wyjątko (słowotwórstwo znajomego 4 latka - jeśli jest ten wyjątek, ale mówimy np. o zwierzątku to wyjątko, przez analogię to zwierzątko, to wyjątko)
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 08:54   #354
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A jaki khadi masz?
Ja mam lavery szampon co prawda cytrynowy i świetny jest.I chyba wszystkie szampony lavery są udane.
(chodziło mi o laverę z mleczkiem pomarańczowym w innym wątku pisałam o oleju kokosowym i przez pomyłkę w szampon też wcisnęłam kokosa :P ). Mam khadi z amlą i bhringrajem. Ładnie myje, lekko plącze włosy, ale odżywka nałożona na 5sekund załatwia sprawę

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
(słowotwórstwo znajomego 4 latka - jeśli jest ten wyjątek, ale mówimy np. o zwierzątku to wyjątko, przez analogię to zwierzątko, to wyjątko)
Uwielbiam twory słowne kilkulatków wyjątko
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:04   #355
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

No dobra........ pas!!!!!
Odszczekuję wszystko co napisałam o braku zakupow do końca roku - no nie przegapie DDD tym bardziej, że kilka maseczek nawilżających bym wypróbowała i żeby było jasne - robię to dla Was, żebyście wiedziały, które maseczki są warte zakupu
Dobra, to teraz się nabijamy dalej z anuli proszę bardzo, proszę!!!
A jak sie obrażę to nie napisze jak maseczki sie sprawują a planuje zakupic safea z kiełkami, logony i alvy nawilżające. No i może spray regenerujący alvy, bo mi sie skończył zwyczajnie
Oj tam....... pomysł o braku zakupów był do , bo od razu mam ochote na większa ilość zakupów niż zwykle
czyli jak ktoś by chciał zmusic mnie np. do zmywania, to wystarczy mi zabronić


Vea, bardzo mi służy krem AE pod oczy - chcesz? Mogę się podzielić i wysłac Ci z 5ml. Nie wiem czy akurat na cienie mocno zadziała, ale według mnie bardzo świetny jest
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:04   #356
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
(chodziło mi o laverę z mleczkiem pomarańczowym w innym wątku pisałam o oleju kokosowym i przez pomyłkę w szampon też wcisnęłam kokosa :P ). Mam khadi z amlą i bhringrajem. Ładnie myje, lekko plącze włosy, ale odżywka nałożona na 5sekund załatwia sprawę


Uwielbiam twory słowne kilkulatków wyjątko
Też go mam i ten szampon to mój kwc wsród szamponów
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:09   #357
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ja na DDD skuszę się chyba na Balm Balm krem i maseczkę oczyszczającą chociaż kupiłam przecież Noni, więc po co mi balm balm...
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:12   #358
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ja na DDD skuszę się chyba na Balm Balm krem i maseczkę oczyszczającą chociaż kupiłam przecież Noni, więc po co mi balm balm...
który krem?
oj tam, balm to nie noni prawda?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:15   #359
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No dobra........ pas!!!!!
Odszczekuję wszystko co napisałam o braku zakupow do końca roku - no nie przegapie DDD tym bardziej, że kilka maseczek nawilżających bym wypróbowała i żeby było jasne - robię to dla Was, żebyście wiedziały, które maseczki są warte zakupu
Dobra, to teraz się nabijamy dalej z anuli proszę bardzo, proszę!!!
A jak sie obrażę to nie napisze jak maseczki sie sprawują a planuje zakupic safea z kiełkami, logony i alvy nawilżające. No i może spray regenerujący alvy, bo mi sie skończył zwyczajnie
Oj tam....... pomysł o braku zakupów był do , bo od razu mam ochote na większa ilość zakupów niż zwykle
czyli jak ktoś by chciał zmusic mnie np. do zmywania, to wystarczy mi zabronić


Vea, bardzo mi służy krem AE pod oczy - chcesz? Mogę się podzielić i wysłac Ci z 5ml. Nie wiem czy akurat na cienie mocno zadziała, ale według mnie bardzo świetny jest
A który to?
Ale w sumie chcę - pod oczy nigdy kremów nie używałam - w sensie suchej skóry nie mam, tylko worki Jak chcesz mogę Ci maceratu brzozowego podesłać, bo coś mi dzwoni, że nie miałaś jeszcze (chociaż to prawie nie możliwe , albo cokolwiek innego ze skromnego zbioru
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:15   #360
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ten z wyciągiem z drzewa herbacianego
Zaczynam rozmyślać nad jakimś naturalnym podkładem, bo niedługo moje drogeryjne pokończę i chcę kupić coś ładnego
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.