Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-30, 18:53   #451
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez miss_alchemist Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom 70C nie jest tak dalekie od ideału, jeśli faktycznie zmierzyłaś się pod biustem ściśle, na wydechu. Niemniej jednak sugerowałabym przy tym obwodzie w biuście próbować już miskę więcej, tj 70D w ściśliwych biustonoszach, natomiast w niektórych potrzebne będzie 65DD(65E). Obwodu 60 nie polecam. No i oczywiście 70 innej siedemdziesiątce nierówne - w niektórych modelach Ewy Michalak noszę 70, w innych potrzebowałabym 65, w niektórych brytyjczykach 65 mi wystarcza, ale w wielu z kolei musiałabym wziąć obwód 60 - mam 66 cm pod biustem.

Właśnie z tymi 70C mam taki problem, że miski mam trochę za małe, piersi tak jakby mi się trochę wylewają, tzn ciężko opisac, ale jak założe obcisłą bluzkę to wystają po prostu z biustonosza. Natomiast jak już wezme 70D to jest za duża miska.
Biustonosze nosze firmy ESOTIQ, jednak i tam rozmiar rozmiarowi nierówny. Ale ogólnie jestem zadowolona z ich bielizna
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:02   #452
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
Właśnie z tymi 70C mam taki problem, że miski mam trochę za małe, piersi tak jakby mi się trochę wylewają, tzn ciężko opisac, ale jak założe obcisłą bluzkę to wystają po prostu z biustonosza. Natomiast jak już wezme 70D to jest za duża miska.
Biustonosze nosze firmy ESOTIQ, jednak i tam rozmiar rozmiarowi nierówny. Ale ogólnie jestem zadowolona z ich bielizna
Widziałam kilka modeli Esotiq, one w pierwszej chwili wydają się ścisłe, ale potem ciągną się okrutnie :/ Może bym i kupiła za 20 zł, jakbym bardzo potrzebowała, ale więcej kasy bym za nie nie dała - a normalnie biustonosze kupuję za ok 120 zł. No i mają dość małe miski. W 70D niekoniecznie jest za duża miska, tylko biustonosz też trzeba umieć zakładać Tzn po zapięciu obwodu i luźnym narzuceniu ramiączek trzeba stanowczym, acz delikatnym ruchem zgarnąć piersi do miski i ułożyć je tam. Czasem stanik, za duży na pierwszy rzut oka, okazuje się wręcz za mały
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:12   #453
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez miss_alchemist Pokaż wiadomość
Widziałam kilka modeli Esotiq, one w pierwszej chwili wydają się ścisłe, ale potem ciągną się okrutnie :/ Może bym i kupiła za 20 zł, jakbym bardzo potrzebowała, ale więcej kasy bym za nie nie dała - a normalnie biustonosze kupuję za ok 120 zł. No i mają dość małe miski. W 70D niekoniecznie jest za duża miska, tylko biustonosz też trzeba umieć zakładać Tzn po zapięciu obwodu i luźnym narzuceniu ramiączek trzeba stanowczym, acz delikatnym ruchem zgarnąć piersi do miski i ułożyć je tam. Czasem stanik, za duży na pierwszy rzut oka, okazuje się wręcz za mały
hm... mam kilka juz 2-3 lata i mogę powiedziec ze niewiele się rozciągły. Chyba ze to ja przytyłam:P Ich ceny nie są zbyt wygórowane, na promocjach mozna nawet za 40 zł kupić.

A te firmy które mają w swych rozmiarówkach rozmiary ponizej 70 są niestety dość drogie. Ale może warto wypróbować
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:17   #454
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

JellyJumper, a wygarniasz biust jak zakładasz stanik? bo tak jak pisze Miss_Alchemist, to jest podstawa nagle okaże się, że 70D nie ma pustych misek
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:29   #455
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
hm... mam kilka juz 2-3 lata i mogę powiedziec ze niewiele się rozciągły. Chyba ze to ja przytyłam:P Ich ceny nie są zbyt wygórowane, na promocjach mozna nawet za 40 zł kupić.

A te firmy które mają w swych rozmiarówkach rozmiary ponizej 70 są niestety dość drogie. Ale może warto wypróbować
Możemy mieć nieco inne odczucia nt obwodów, bo mam spore wymagania w tej kwestii - bardzo nie lubię, kiedy obwód przesuwa mi się po plecach, w jakiejkolwiek płaszczyźnie (szczególnie, gdy przez to zaczynają mnie dziabać fiszbiny). I w pewnym sensie nie mam wyboru, bo obwód 65 nadal występuje dużo rzadziej, niż 70.

Wg mnie przy Twoich wymiarach masz duże szanse nosić te Esotiq z powodzeniem, bo niekoniecznie będziesz potrzebować obwodu 65, tylko weź tę miskę więcej i załóż stanik porządnie
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:33   #456
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny, pisałam do p. Ewy w sprawie straplesa który chcę zamówić. I mam znowu zagwozdkę. Stanik potrzebuję bezwzględnie na 18 czerwca, opłacić bym mogła (jeśli dobrze pójdzie, tzn. jeśli szef przeleje wypłatę ) dopiero jutro lub pojutrze. No i tak, p. Ewa mi zasugerowała 65DD, 70D i 70C. 65DD jest dostępne od razu, ale 70D i 70C na zamówienie czyli (znając mojego pecha nic nie pójdzie szybciej) musiałabym czekać ok. 2 tygodnie... :/ Ryzykować, że 65DD będzie niedobre i będę musiała szukać innego straplesa (pewnie w niewiele niższej cenie, ale raczej nie lepszego), czy zamrozić sporą kasę i nie mieć 100% pewności że zdąży dojść...
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:38   #457
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisałam do p. Ewy w sprawie straplesa który chcę zamówić. I mam znowu zagwozdkę. Stanik potrzebuję bezwzględnie na 18 czerwca, opłacić bym mogła (jeśli dobrze pójdzie, tzn. jeśli szef przeleje wypłatę ) dopiero jutro lub pojutrze. No i tak, p. Ewa mi zasugerowała 65DD, 70D i 70C. 65DD jest dostępne od razu, ale 70D i 70C na zamówienie czyli (znając mojego pecha nic nie pójdzie szybciej) musiałabym czekać ok. 2 tygodnie... :/ Ryzykować, że 65DD będzie niedobre i będę musiała szukać innego straplesa (pewnie w niewiele niższej cenie, ale raczej nie lepszego), czy zamrozić sporą kasę i nie mieć 100% pewności że zdąży dojść...
Najszybsza opcja - ale z kosztami przesyłki podwójnymi. Zamawiasz 65DD, przychodzi na miejscu, jeśli nie będzie ok, a będziesz już miała jakieś pojęcie, jak leży, to odsyłasz jako zwrot (nie wymianę) i zamawiasz następny, tylko musisz zamrozić kasę. Szybsze to niż dokonywanie wymiany, a i łatwiej zorientować się w rozmiarze. W międzyczasie wraca Ci kasa za zwrot.
A jakie masz wymiary i czy masz jakieś Effuniaki? Bo ja się namierzyłam straplessów ostatnio w tej okolicy rozmiarowej, to może będę mogła pomóc
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 19:48   #458
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez miss_alchemist Pokaż wiadomość
Najszybsza opcja - ale z kosztami przesyłki podwójnymi. Zamawiasz 65DD, przychodzi na miejscu, jeśli nie będzie ok, a będziesz już miała jakieś pojęcie, jak leży, to odsyłasz jako zwrot (nie wymianę) i zamawiasz następny, tylko musisz zamrozić kasę. Szybsze to niż dokonywanie wymiany, a i łatwiej zorientować się w rozmiarze. W międzyczasie wraca Ci kasa za zwrot.
A jakie masz wymiary i czy masz jakieś Effuniaki? Bo ja się namierzyłam straplessów ostatnio w tej okolicy rozmiarowej, to może będę mogła pomóc
Mam Efuniaki ale "stare", więc nie ma o czym pisać Wymiary - mierzyłam się dzisiaj znowu i wyszło mi 66 ścisło pod biustem, 70 luźno, a w biuście 89 w pozycji pochylonej. Z Efuniakowego kalkulatora wychodzi mi 65DD a dałabym sobie głowę uciąć że parę dni temu wpisywałam podobne wymiary, z tym że pod biustem 67-68 i było 70D :/
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:51   #459
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Mam Efuniaki ale "stare", więc nie ma o czym pisać Wymiary - mierzyłam się dzisiaj znowu i wyszło mi 66 ścisło pod biustem, 70 luźno, a w biuście 89 w pozycji pochylonej. Z Efuniakowego kalkulatora wychodzi mi 65DD a dałabym sobie głowę uciąć że parę dni temu wpisywałam podobne wymiary, z tym że pod biustem 67-68 i było 70D :/
Bo od 68 już zaczyna się obwód 70 No ja mam trochę więcej luźno (73), ścisło 66 i w straplessie 65 chyba bym się udusiła, a one są naprawdę, naprawdę ścisłe. Ze starych Effuniaków mam Zebrę w obwodzie 65 i jest nadal ok. 70D wydaje się takie najbardziej sensowne w Twojej sytuacji, ale jeśli nie boisz się tych kosztów wysyłki, to bym cisnęła to 65DD, a nuż będzie dobre. 70C raczej małe będzie, bo straplessy wypadają IMO trochę mniejsze.

A nie masz gdzieś stacjonarnego z Effuniakami pod ręką?
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 20:05   #460
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez miss_alchemist Pokaż wiadomość
Bo od 68 już zaczyna się obwód 70 No ja mam trochę więcej luźno (73), ścisło 66 i w straplessie 65 chyba bym się udusiła, a one są naprawdę, naprawdę ścisłe. Ze starych Effuniaków mam Zebrę w obwodzie 65 i jest nadal ok. 70D wydaje się takie najbardziej sensowne w Twojej sytuacji, ale jeśli nie boisz się tych kosztów wysyłki, to bym cisnęła to 65DD, a nuż będzie dobre. 70C raczej małe będzie, bo straplessy wypadają IMO trochę mniejsze.

A nie masz gdzieś stacjonarnego z Effuniakami pod ręką?
Ja mam też ze starych zebrę, kupioną jako używaną i jest chyba dobra, noszę na najluźniejszej albo na środkowej haftce, nie wyobrażam sobie żebym się w 65 wcisnęła. Też mi się jakoś wydaje że 70 byłyby sensowne, za ciasny straples będzie mi tym bardziej zjeżdżał... Właśnie nigdzie w Poznaniu effuniaków z tego co mi wiadomo nie ma, ale (rety, to już chyba chore jest) rozważałam nawet opcję wycieczki do Łodzi lub Wrocka - bardziej by mi się opłaciło niż zabawa w odsyłki, zwłaszcza podwójne...
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:01   #461
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Zdziwilabys sie ile można z malego biustu wygarnąć. Szczególnie, gdy ktoś przez lata nosił źle dobrane staniki.
Potwierdzam
Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisałam do p. Ewy w sprawie straplesa który chcę zamówić. I mam znowu zagwozdkę. Stanik potrzebuję bezwzględnie na 18 czerwca, opłacić bym mogła (jeśli dobrze pójdzie, tzn. jeśli szef przeleje wypłatę ) dopiero jutro lub pojutrze. No i tak, p. Ewa mi zasugerowała 65DD, 70D i 70C. 65DD jest dostępne od razu, ale 70D i 70C na zamówienie czyli (znając mojego pecha nic nie pójdzie szybciej) musiałabym czekać ok. 2 tygodnie... :/ Ryzykować, że 65DD będzie niedobre i będę musiała szukać innego straplesa (pewnie w niewiele niższej cenie, ale raczej nie lepszego), czy zamrozić sporą kasę i nie mieć 100% pewności że zdąży dojść...
Ja mam pod biustem ciasno 71, luźno - 76, w biuście (w pozycji pochylonej z pominięciem sutków) - 92 (ale mam biust stożkowaty więc zazwyczaj potrzebuję mniejszej miseczki).

Pracowniczka p. Ewy (Ula ?) doradziła mi 70D, p. Ewa, podobnie jak dziewczyny w tym wątku 75C. Wybrałam 75C, który spisuje się świetnie (poza nieprzepuszczaniem powietrza). Noszę go na pierwszej albo drugiej haftce (w zależności od dnia) i jest bardzo dobry

Nie wiem co doradzić w kwestii miseczki, ale jeśli chodzi o obwód, myślę, że na Twoim miejscu zamówiłabym 70-tkę.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2011-05-30 o 22:04
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 22:27   #462
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Ok spróbuję to D.

Mierzyłam D tylko raz i to jeszcze sprzedawczyni patrzyła na mnie głupio, bo widać że nie mam pokaźnego biustu i jeszcze zapytała czy na pewno D chce. Pomyślałam sobie że faktycznie głupia jestem, gdzie przy moich małych cyckach pytać o D

Co do tego obwodu jeszcze, 70 są ok ale jednak przesuwają się na boki przy ruchach, to nie sa fajne uczucie jak nagle pod pachą mam miseczkę, no ale znów 65 bardzo ciasne było.
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 04:56   #463
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
Ok spróbuję to D.

Mierzyłam D tylko raz i to jeszcze sprzedawczyni patrzyła na mnie głupio, bo widać że nie mam pokaźnego biustu i jeszcze zapytała czy na pewno D chce. Pomyślałam sobie że faktycznie głupia jestem, gdzie przy moich małych cyckach pytać o D

Co do tego obwodu jeszcze, 70 są ok ale jednak przesuwają się na boki przy ruchach, to nie sa fajne uczucie jak nagle pod pachą mam miseczkę, no ale znów 65 bardzo ciasne było.
W nieuświadomionych sklepach sprzedawczynie zawsze patrzą dziwnie jak ktoś chce miseczkę większą niż B i obwód mniejszy niż 75
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 07:34   #464
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
Ok spróbuję to D.

Mierzyłam D tylko raz i to jeszcze sprzedawczyni patrzyła na mnie głupio, bo widać że nie mam pokaźnego biustu i jeszcze zapytała czy na pewno D chce. Pomyślałam sobie że faktycznie głupia jestem, gdzie przy moich małych cyckach pytać o D

Co do tego obwodu jeszcze, 70 są ok ale jednak przesuwają się na boki przy ruchach, to nie sa fajne uczucie jak nagle pod pachą mam miseczkę, no ale znów 65 bardzo ciasne było.
70D to niewielki, zgrabny biuścik jest Wiele z nas jest przekonanych, że Deeeee to taaaakaaa wielka micha, a to przecież nieprawda.

65 mogło wydawać się za ciasne, jeśli mierzyłaś zbyt małą miskę. W Esotiq powinno to być przynajmniej 65E (w myśl zasady: obwód w dół -> miska w górę, przy czym Esotiq nie ma miseczek DD).
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 09:14   #465
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

przymierzam sie (ewentualnie) do Freyi Deco cielistej, w zwiazku z czym prosze o porade. otoz moje wymiary to 72 cm pod biustem na maksymalny scisk, na luzno okolo 77 - 78 cm, w biuscie na stojaco okolo 93 cm, w pochyle okolo 95, moze ciut wiecej. z brytyjczykow standardowych nosze 32E, duzomiskowe biore 32DD, ew. 30F. wiem, ze Deco duzomiskowa jest i najlepiej wyglada, gdy jest na styk, zatem moje pytanie: bedzie lepsze 32DD czy moze 30E?

EDIT zaczelam tez myslec nawet o 32D, bo kolezanka, ktora ma pelniejszy i ciut wiekszy biust ode mnie, ma lekki luz w 30F, a 32D jest troche mniejsze od 30E, imo.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2011-05-31 o 09:20
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 10:35   #466
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny, jak jest z rozmiarówką Gossard? Kalkulatorowo wychodzi mi 32F, 34E. Gossard plunge, który mi się podoba, ma dostępne rozmiary : 32E, 32DD, 34E, 34D, 34DD. Który brać?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 10:41   #467
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dostałam info, że staniki od Effuniaka wysłane Czyli realizacja zamówienia trwała 7 dni, a miała czas do 14 Już nie mogę się doczekać
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:43   #468
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Zamówiłam w końcu dwa straplessy Effuniaka 65DD i 70D - i zamówiłam je z KaroLine, tylko tam mieli dostępne od ręki 70D... Zapłacę więcej, ale trudno, jakoś się boję że w moim wypadku te 14 dni oczekiwania potrwałoby dłużej :\ Jutro lub pojutrze staniki będą u mnie i mam nadzieję że któryś będzie pasował... Oczywiście zdam relację
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:46   #469
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

chciałam się zapytać jak wypadają rozmiarowo staniki Wonderbra, przede wszystkim zależy mi na ścisłości.

miała może któraś z Was Bream Balconettte nr 8088
wonderbra-dreams-black-padded-bra-white.jpg
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 13:27   #470
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
chciałam się zapytać jak wypadają rozmiarowo staniki Wonderbra, przede wszystkim zależy mi na ścisłości.

miała może któraś z Was Bream Balconettte nr 8088
Załącznik 3994814
Ja raz miałam wonderbrę i była rozciągliwa
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:34   #471
Black Casshmere
Rozeznanie
 
Avatar Black Casshmere
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 652
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Myślę, że obwód 60 będzie jednak za ścisły. Spróbuj na początek brytyjskie 30B (65B).

Dziękuję za pomoc
Chyba się zdecyduję na ten 65B
Pozdrawiam
Black Casshmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:41   #472
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Ja raz miałam wonderbrę i była rozciągliwa

to kicha, bo jest tylko 30, a ja normalnie noszę 28
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:46   #473
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość

to kicha, bo jest tylko 30, a ja normalnie noszę 28
Maluchu Ty
Ostatnio też noszę 28
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:51   #474
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Maluchu Ty
Ostatnio też noszę 28
Chudzielec

idę dalej szukać bo potrzebuję coś pod białe bluzki
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 18:39   #475
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Chcę kupić pierwszego effuniaka. Wybór padł na perełkę, bo potrzebuję czegoś pod białe bluzki. Z kalkulatora wychodzi mi 80 FF, normalnie noszę 75FF. Effuniaki są takie ścisłe, że jak wychodzi mi 81 cm ścisło pod biustem, to mam brać 80? Czy na początek zamawiać tak jak wychodzi z kalkulatora? Czytałam, że effuniaki mają swoją rozmiarówkę.
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 20:13   #476
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
chciałam się zapytać jak wypadają rozmiarowo staniki Wonderbra, przede wszystkim zależy mi na ścisłości.

miała może któraś z Was Bream Balconettte nr 8088
Załącznik 3994814
mierzylam kiedys straplessa ichniego i byl bardzo scisly.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 07:32   #477
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Hej dziewczyny pomożecie??

pod biustem mam 99 mierzone ciasno
w biuście pochylona do przodu 123

Chciałabym stanik Curvy Kate lub Effuniaka
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:15   #478
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez angel109238 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny pomożecie??

pod biustem mam 99 mierzone ciasno
w biuście pochylona do przodu 123

Chciałabym stanik Curvy Kate lub Effuniaka
A ile masz centymetrów w biuście w pozycji wyprostowanej?
Z Effuniaków wychodzi Ci 100E, a Curvy Kate 40G.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:41   #479
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Efuniaki są takie ścisłe? Ja mam na ścisło 81 i wychodzi mi 80. No i tak się zastanawiam, czy zamawiać. Niby można wymienić ale 15 zł za przesyłkę to sporo. Celować na początek w rozmiar z kalkulatora?
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:42   #480
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Chciałam się pochwalić (i pochwalić sklep), zamówiłam wczoraj Effuniakowy strapless Toffi ze sklepu KAROline, bo mieli tam 70D dostępne od ręki. Od razu zrobiłam opłatę i jeszcze tego samego dnia dostałam mejla, że stanik wysłany, a dzisiaj niedawno był u mnie kurier Oczywiście stanik od razu przymierzyłam, chyba pasuje (tzn. obwód na pewno jest ok), nie jestem pewna czy... miseczki nie są za małe (A p. Ewa doradzała mi próby z 70C...) Ale ponoć to się da trochę uregulować położeniem obwodu a do tego potrzebuję jednak drugiej osoby Tak więc wieczorem cd testów i zdjęcia na balkonetkę, a póki co śmigam do pracy.
Ale sobie zrobiłam fajny prezent na dzień dziecka
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.