Seks z nieznajomym?! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-28, 18:21   #61
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
moim zdaniem nic nie usrpawiedliwa "pojscia do lozka na jedna noc" po to czlowiek ma rozum zeby z niego korzystac.... dwa owszem sa rozne sytuacje zalamania itp... ale to wcale nie usprawiedliwaia i nie rownowazy sie z tym ze ktos zrobil dobrze bo sobie ulzyl... sex to nie towar na pulce w super markiecie... to cos wiecej.. przynajmniej mam nadzieje dla wiekszosci ludzi...

co do kobiet po 40 wybaczcie ale wiek nie gra roli... czlowiek tym rozni sie od zwierzat ze rozumuje i potrafi kontrolowac poped seksualny a nie jak pieski kiedy chca z byle suka to robia...

druga sprawa w kazdym wieku kazdy ma szanse ulozyc sobie zycie sa rozwody smierc partnera/malzonka a mimo wszystko ludzie ukladaja sobie zycie.. to wylacznie zalezy od checi tej osoby... jak same tu piszecie mamy cywilizacje wszystko dozowlone rownouprawienie wiec taka kobieta ma szanse sobie znalesc partnera wolno jej isc do kawiatrni na impreze, ubrac sie jak chce zadbac o siebie nie sadze ze jest to problem mam kolezanki w pracy po 50 ktore juz maja drugie meza nie narzekaja takze nie jest to niemozliwe to bzdura...

mnie tylko przeraza fakt widzenia sexu jako tranzakcji jakiejs i ulzenia swoim potrzebom... przerazajace...

poza tym nie ukrywajmy i nie badzmy na sile takie tolerancyjne bo tak wypada.... dobrze wiemy wszyscy ze takie panie i tacy panowie zbyt dobrze to [postrzegani nie sa
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-29 o 00:05 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 18:29   #62
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
. Myślisz, że przykładny mąż, ojciec trojga dzieci nie potrafi ich opuścić?? Jeśli tak to się mylisz. Różne są w życiu że tak powiem ZAWIROWANIA a czasami można się "przjechać" właśnie na najbliższej Ci osobie, którą się zna od lat
tak wlasnie mysle - albo nie jest przykladny i nie ma go co idealizowac (a jesli tak to juz duzo wczesniej musialy byc tego sygnaly - stad moja powyzsza wyliczanka), a jak jest przykladny, to niby gdzie on jest teraz??

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Historii mojej znajomej opowiadać nie będe, gdyż nie mam takiego upoważnienia jednak uwierz, że takie sytuacje się zdarzają.
mysle, ze pewnie gdyby sie ona zdecydowala o tym opowiedziec to wyszedl by material na dluuuugi watek. ale wiadomo, nie upowaznila Cie to nie bedziemy drazyc tematu.
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a ja sie nie zgadzam ze nie ma szans,skoro wszystko moze sie przytrafic moze spotkac tez miloscTen kto ma juz po 40 tce nie musi byc juz skreslony i skazany jedynie na przypadkowy sex i uciechy cielesne.Tzn jesli tak jest jego wybor to owszem,jego sprawa
dokladnie bess to ujela ujela. nikt na nic nie jest wskazany. wybij jej to z glowy.
Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Wiesz Bess - moja znajoma mimo wszystko liczy że jej się jakoś to życie poukłada (jest przed 40). Jednak żadko trafia się facet który chce założyć rodzinę z kobietą mającą troje dzieci - i wziąść za nich poniekąd odpowiedzialność.

Nie twierdzę, że uprawia ona sex z zupełnie nieznajomym. Jednak jej związki (jeśli można je tak nazwać) są krótkie (z mężczyznami poznanymi jakiś czas temu), gdyż faceci boją się, że sprawy zajdą za daleko.
tak ale to co odstrasza tych facetow, to przypuszczalnie nie sam fakt ojcowstwa (panowie tez chca miec dzieci), ale widmo ich ojca, ktory moze niespodziewanie wrocic, tak samo jest to dla nich realne jak to ze odszedl. A poza tym piszesz ze to ona ich nie dopuszcza do czegos wiecej. To co maja byc nachalni??
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
No wlasnie a skoro pozwala sobie na takie przelotne romanse to tym bardziej nie znajdzie ..
No moze tez znalezc jak juz bedzie miala dorosle dzieci.Moja babcia znalazla
e moze wcale nie, moze sie zakocha i to z wzajemnosci i z przelotnego romansu wyjdzie cos wiecej??
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 18:30   #63
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
moim zdaniem nic nie usrpawiedliwa "pojscia do lozka na jedna noc" po to czlowiek ma rozum zeby z niego korzystac.... dwa owszem sa rozne sytuacje zalamania itp... ale to wcale nie usprawiedliwaia i nie rownowazy sie z tym ze ktos zrobil dobrze bo sobie ulzyl... sex to nie towar na pulce w super markiecie... to cos wiecej.. przynajmniej mam nadzieje dla wiekszosci ludzi...
Zgadzam się z toba w zupelności

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
poza tym nie ukrywajmy i nie badzmy na sile takie tolerancyjne bo tak wypada.... dobrze wiemy wszyscy ze takie panie i tacy panowie zbyt dobrze to [postrzegani nie sa
I z tym,też się zgodze,bynajmniej dla mnie pójscie do łóżka panienki z jakimś obcym facetem,wcale dobrze o niej nie świadczy.

Chyba,że lubią ten sport,ale jak dla mnie to się takie panienki nie szanują.Zresztą nie moje cialo,nie mój interes.To tylko moje zdanie
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 19:29   #64
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Seks z nieznajomym?!

jeszcze chce dodadc ze tolerancja nie rowna sie zgadzam sie ze wszystkim, i wszystko mozna co sie chce....

to dwa inne pojecia ... nie nalezy tolerowac zla, obludy, klamstwa itp.... duzo wymieniac

tolerancja nie powinna zamykac oczu na zle zachowania

tolerowac mozna kogos zainteresowania kogos poglady, kogos styl, upodobania, zdanie, itp

tak uwazam
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 19:34   #65
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks z nieznajomym?!

jasne tolerancja a akceptacja to co innego
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 20:23   #66
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Wiecie co, wydaje mi sie, ze dziewczyny z minimalnym libido nigdy nie zrozumieją jak to jest mieć chrapkę na męskie ciało. Tak jak ktoś, kto nie lubi słodyczy nie zrozumie kogoś uzaleznionego od czekolady/
Przyznaje się, że mojego TŻ'ta poderwałam z myślą o szalonym seksie "tu i teraz", a nie o trwałym miłosnym związku prosto z romantycznych książeczek dla dziewcząt Z resztą wczesniej tez poznawałam panów, których ciało interesowało mnie bardziej niż cokolwiek innego, czym mogliby mnie uszczęśliwić i absolutnie nie miałam zamiaru się z nimi wiązać - bo po co, skoro dobrze mi było wtedy samej?
Dla mnie seks i miłość to zupełnie dwie inne szufladki, proszę mi nie wpierać, że jestem nienormalna, bo znam dużo takich kobiet.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 20:26   #67
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez kaska07 Pokaż wiadomość
Mam pytanko co sadzicie na temat seksu z nowo co poznanym facetem, ktorego tak naprawde sie nie zna? Np. po dyskotece?! Co sadzicie na temat takich dziewczyn? Czy wam sie to zdarzylo? Czy jezeli dziewczyna nie ma wyrzutów sama do siebie to jest k...? Czy kobieta tak jak meżczyzna moze miec ochote na seks bez zobowiazan czy to juz oznacza ze sie nie szanuje jezeli tak postapi?!
ja miałam taka przygode z nieznajomym.. ale stal sie moim znajomym dobry poczatek znajomosci to moze byc.. nie widze nic zlego w tym.. w zyciu trzeba wszytskiego sprobowac.. i przygod jednorazowych na jedna noc z nieznajomym... jak dwoje ludzi czuje do siebie porzadanie to why not?? nie jestem zwolenniczka sexu bez zabezpieczenia i np w kiblu na disco.. ale jak sa prezerwatywy.. mieszkanko..
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 20:28   #68
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Wink Dot.: Seks z nieznajomym?!

Ogólnie, to bym tak nie postąpiła, ale jest w tym coś podniecającego...

__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 20:47   #69
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Wiecie co, wydaje mi sie, ze dziewczyny z minimalnym libido nigdy nie zrozumieją jak to jest mieć chrapkę na męskie ciało. Tak jak ktoś, kto nie lubi słodyczy nie zrozumie kogoś uzaleznionego od czekolady/
Przyznaje się, że mojego TŻ'ta poderwałam z myślą o szalonym seksie "tu i teraz", a nie o trwałym miłosnym związku prosto z romantycznych książeczek dla dziewcząt Z resztą wczesniej tez poznawałam panów, których ciało interesowało mnie bardziej niż cokolwiek innego, czym mogliby mnie uszczęśliwić i absolutnie nie miałam zamiaru się z nimi wiązać - bo po co, skoro dobrze mi było wtedy samej?
Dla mnie seks i miłość to zupełnie dwie inne szufladki, proszę mi nie wpierać, że jestem nienormalna, bo znam dużo takich kobiet.
i ponownie się zgadzam... czasami umysł schodzi troszeczkę niżej ...
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 23:43   #70
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Seks z nieznajomym?!

To na zasadzie "nigdy nie mow nigdy" bo nie wiesz jakie niespodzianki planuje Ci zycie.
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 07:28   #71
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Jula dla mnie takie poglady patrzenie na cialo faceta jak na mieso to wybacz ale prozne myslenie ale to moje zdanie... ja tez mialam wysokie libido ale swoj szasunek i rozum tez... tym roznie sie od zwierzat ze potrafie panowac nad swoimi emocjami i popedami... a to chyba dosc wazna roznica.. po to Bog dal czlowiekowi rozum tak sadze..

dla ciebie sex to rozrywka i zapotrzebowanie dla innych sex to cos wiecej niz bulka z maslem ktora sie je codzien ...

wybacz ale postrzeganie sexu jak jedna z potrzeb jak odzywianie stawiane w tym samym rzedzie to tragedia... widac wlasnie to po dzisiejszych czasach chocby to co stalo sie z 14 latka juz nawet dzieci sprawy zwiazane z sexem widza jak nic takiego wstrzasajace
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 08:34   #72
bonec
Rozeznanie
 
Avatar bonec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 635
GG do bonec
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
Jula dla mnie takie poglady patrzenie na cialo faceta jak na mieso to wybacz ale prozne myslenie ale to moje zdanie... ja tez mialam wysokie libido ale swoj szasunek i rozum tez... tym roznie sie od zwierzat ze potrafie panowac nad swoimi emocjami i popedami... a to chyba dosc wazna roznica.. po to Bog dal czlowiekowi rozum tak sadze..
jula, ale jesteś rozwiązła! prawdziwa hedonistka! wstyd, wstyd! na dodatek głupia, bo nie umiesz nad sobą panować

Ray, jakby jakiemuś facetowi spodobało się Twoje ciało też byś powiedziała, że "leci na Ciebie jak na mięso"?...
__________________
Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html



Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 10:40   #73
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Smile Dot.: Seks z nieznajomym?!

ja uwazam ze iscie za popedami to nic zlego to piekne jak jest pasja.. pociag miedzy ludzmi.. tak samo jestesmy glodni to idziemy jesc.. tak tez robia zwierzeta.. wiadomo nie nalezy sie puszczac na kazdym kroku z byle kim w kiblu na dyskotece.. z kims kto nawet nas nie pociaga bo jestesmy pijane czy cos.. ale jak cos zaiskrzy miedzy dwojgiem ludzi to why not zreszta po co teoretyzowac.. kiedys uwazalam ze przygody na jedna noc to dla mnie obca sprawa ze ja tak nie moge itp odrzucalam wiele propozycji na jedna noc.. ale pewnego razu zdarzylo mi sie i nie zaluje.. NIGDY NIE MÓW NIGDY
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 10:43   #74
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Sama znam pare dziewczyn, ktore potrafia isc do lozka z dopieroco poznanym kolesiem. Przykladem moze byc moja siostra cioteczna. Ale z tego co wiem to miala tylko jeden taki wybryk i niezly stres potem, bo jej sie okres spoznial prawie 2 miechy niby test wychodzil negatywnie, ale nigdy nic nie wiadomo... Na szczescie dla niej nie zacizyla. Ogolnie to dziwna osobka i nigdy nie wiadomo co jej do glowki strzeli Ale nie potepiam jej.
z opisu wynika, ze byla to jednorazowa sytuacja (niech zgadne alkohol?) i duzy kac moralny, wiec zapewne nie bylo nastepnych razow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 10:46   #75
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks z nieznajomym?!

a ja ile razy patrze na avek madzi_g nijak mi to nie pasuje do tego co czytam,a pare postów juz przeczytalam.Buzia taka niewinna ,jak dobra uczennica z katolickiej szkoły a texty zupelnie inne
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 10:55   #76
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Przyznaje się, że mojego TŻ'ta poderwałam z myślą o szalonym seksie "tu i teraz", a nie o trwałym miłosnym związku prosto z romantycznych książeczek dla dziewcząt
mi sie tez zdarzylo w taki sposob rozpoczac powazny zwiazek (impreza, alkohol, widzimy sie drugi raz zyciu) moze az do seksu nie doszlo, bo warunkow nie bylo, ale bylo bardzo namietnie, a potem chodzilismy ze soba.
Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Dla mnie seks i miłość to zupełnie dwie inne szufladki, proszę mi nie wpierać, że jestem nienormalna, bo znam dużo takich kobiet.
ale powyzszy przyklad dowodzi, ze to wlasnie masz wszystko w jednej szufladzce, tylko Ci sie kolejnosc zdarzen przestawila.
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a ja ile razy patrze na avek madzi_g nijak mi to nie pasuje do tego co czytam,a pare postów juz przeczytalam.Buzia taka niewinna ,jak dobra uczennica z katolickiej szkoły a texty zupelnie inne
cicha woda brzegi rwie

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2006-10-29 o 11:02 Powód: dopisek
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 11:38   #77
bonec
Rozeznanie
 
Avatar bonec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 635
GG do bonec
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
ja uwazam ze iscie za popedami to nic zlego to piekne jak jest pasja.. pociag miedzy ludzmi.. tak samo jestesmy glodni to idziemy jesc.. tak tez robia zwierzeta.. wiadomo nie nalezy sie puszczac na kazdym kroku z byle kim w kiblu na dyskotece.. z kims kto nawet nas nie pociaga bo jestesmy pijane czy cos.. ale jak cos zaiskrzy miedzy dwojgiem ludzi to why not zreszta po co teoretyzowac.. kiedys uwazalam ze przygody na jedna noc to dla mnie obca sprawa ze ja tak nie moge itp odrzucalam wiele propozycji na jedna noc.. ale pewnego razu zdarzylo mi sie i nie zaluje.. NIGDY NIE MÓW NIGDY
popieram w 100%, też mi się zdarzyło i sama wiem jak to jest późniejszy trzymiesięczny związek wspominam bardzo dobrze, a do dzisiaj mam z nim świetny kontakt

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a ja ile razy patrze na avek madzi_g nijak mi to nie pasuje do tego co czytam,a pare postów juz przeczytalam.Buzia taka niewinna ,jak dobra uczennica z katolickiej szkoły a texty zupelnie inne
też miałam takie skojarzenie, ale bałam się napisać, że madzia coś źle zrozumie czy coś (btw - sama chodziłam do katolickiej szkoły tyle lat, a tu takie przemyślenia :P)
__________________
Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html



Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 17:47   #78
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Seks z nieznajomym?!

nie zdarzylo mi sie to nigdy i w ogole sobie tego nie wyobrazam. moze wynika to z tego, ze jestem w stalym, bardzo szczesliwym zwiazku i trudno mi myslec, ze moglabym obudzic sie obok obcego faceta.

w czasach licealnych zdarzaly mi sie niezobowiazujace pocalunki i to wszystko jesli chodzi o jednonocne przygody.

nie oceniam dziewczyn, ktore sie decyduja na cos takiego...o ile pamietaja czym to grozi. a wiadomo, ze nie zawsze pamietaja.

wiadomo tez, ze z takich przygod rodza sie czasem calkiem porzadne zwiazki. moj urodzil sie jednak calkiem inaczej
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 22:12   #79
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Smile Dot.: Seks z nieznajomym?!

zgadzam się ;P cicha woda brzegi rwie i jestem tego przykladem ;p
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 09:36   #80
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Ray, proszę mnie nie osądzać. Nie wiem co bóg dał ludziom, wiem co ludziom dała natura - i zamierzam z tego korzystać. Znam Twoje poglądy (spotkałysmy się już w róznych watkach), śmiało moge powiedziec, że moje są skrajnie rózne, ja nie rozumiem Ciebie, Ty mnie, więc nie oceniajmy się nawzajem, proszę. No a seks, jest niestety (lub stety) w tym samym rzedzie co oddychanie i jedzenie, jest też naturalna własnością człowieka jako zwierzecia seksualnego tylko, że my dorabiamy do tego pewna ideologię - czasem słusznie, czasem nie. Zbytnie hamowanie sie i powściąganie zdrowe nie jest.

Rena - powyższy przykład może i coś potwierdza, ale poprzednie przypadki nie - z zadnym facetem nie łączyła mnie później żadna więź. I nie ma to nic wspólnego z alkoholem tudziez innym środkiem. To ma swoja własną, naturalną chemię
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 12:41   #81
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Seks z nieznajomym?!

nikgo nie osadzam uwazam ze takie myslenie jest prozno to moje indywidualne zdanie..
fakt sex jest w piramidzie odnosnie potrzeb czlowieka ale chyba zapomnialas ze jest on na najmniejszym miejscu i czlowiek istota rozumna rozniaca sie od psa kota itp... potrafi ten poped akurat kontrolowac, a jak juz to sobie sama "pomoc" a nie zmuszac do pojscia do lozka z byle kim...

mamy organy rozumiem niekt nie kaze z nich korzystac i nie zabrania tego ale robmy to z osobami do ktorych mamy zaufanie, kochamy, darzymy uczuciem, znamy z osobami ktore cos dla nas znacza a nie z byle "przechodnim" na imprezie

odnosnie potrzeb znasz cos takiego jak np. zaufanie badz oddanie komus? bo co jesli np jest para ktora uprawia sex i jedno wyjezdza do pracy na rok za granice prosty [przyklad.. tot en facet poniewaz jest facetem ma sobie ulzyc z innymi kobietami bo to jej z ktora dotychczas to robil nie ma???

czy raczej kontrolwoac swoj poped ...

mysle ze kazda zna odpowiedz..
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 12:48   #82
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Ray, proszę mnie nie osądzać. Nie wiem co bóg dał ludziom, wiem co ludziom dała natura - i zamierzam z tego korzystać. Znam Twoje poglądy (spotkałysmy się już w róznych watkach), śmiało moge powiedziec, że moje są skrajnie rózne, ja nie rozumiem Ciebie, Ty mnie, więc nie oceniajmy się nawzajem, proszę. No a seks, jest niestety (lub stety) w tym samym rzedzie co oddychanie i jedzenie, jest też naturalna własnością człowieka jako zwierzecia seksualnego tylko, że my dorabiamy do tego pewna ideologię - czasem słusznie, czasem nie. Zbytnie hamowanie sie i powściąganie zdrowe nie jest.

Rena - powyższy przykład może i coś potwierdza, ale poprzednie przypadki nie - z zadnym facetem nie łączyła mnie później żadna więź. I nie ma to nic wspólnego z alkoholem tudziez innym środkiem. To ma swoja własną, naturalną chemię
Jula żebyś nie czuła się samotna to wiedz, że mam takie samo zdanie jak Ty.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:46   #83
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Seks z nieznajomym?!

i ja, i ja

nikt tutaj nie mówi o 'bzykaniu' się ile wlezie i z kim popadnie...
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:56   #84
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks z nieznajomym?!

to mialyscie fart spotykajac takich przystojniaków ja moge na palcach jednej reki zliczyc tych ktorzy mi sie podobali bardzo w calym moim zyciu.A oprócz wygladu bardzo podniecajacy jest dla mnie charakter i nie potrafie odzielic od niego ciała.Jak ktos jest mega przystojny a jest młotem to jednak to drugie wplywa na mnie odpychajaco.Poza tym nie jestem na tyle pewna siebie zeby sobie tak brac.Zreszta nie ma o czym dywagowac bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 15:55   #85
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Ray, proszę mnie nie osądzać. Nie wiem co bóg dał ludziom, wiem co ludziom dała natura - i zamierzam z tego korzystać. Znam Twoje poglądy (spotkałysmy się już w róznych watkach), śmiało moge powiedziec, że moje są skrajnie rózne, ja nie rozumiem Ciebie, Ty mnie, więc nie oceniajmy się nawzajem, proszę. No a seks, jest niestety (lub stety) w tym samym rzedzie co oddychanie i jedzenie, jest też naturalna własnością człowieka jako zwierzecia seksualnego tylko, że my dorabiamy do tego pewna ideologię - czasem słusznie, czasem nie. Zbytnie hamowanie sie i powściąganie zdrowe nie jest.

Rena - powyższy przykład może i coś potwierdza, ale poprzednie przypadki nie - z zadnym facetem nie łączyła mnie później żadna więź. I nie ma to nic wspólnego z alkoholem tudziez innym środkiem. To ma swoja własną, naturalną chemię
popieram Cię w 100% fajnie, ze ktos ma podobne do mnie poglady na ten temat
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 16:29   #86
gwiazdkaa
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 275
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez kaska07 Pokaż wiadomość
Mam pytanko co sadzicie na temat seksu z nowo co poznanym facetem, ktorego tak naprawde sie nie zna? Np. po dyskotece?! Co sadzicie na temat takich dziewczyn? Czy wam sie to zdarzylo? Czy jezeli dziewczyna nie ma wyrzutów sama do siebie to jest k...? Czy kobieta tak jak meżczyzna moze miec ochote na seks bez zobowiazan czy to juz oznacza ze sie nie szanuje jezeli tak postapi?!

Szczerze to ja bym nie mogła pójść z facetem którego nie znam do łóżka a co dopieto np. dać mu dupy na dysce.No sory ale dla mnie to jest brak szacunku dla swojego ciała.To jest moje zdanie!
gwiazdkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 16:37   #87
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Jula żebyś nie czuła się samotna to wiedz, że mam takie samo zdanie jak Ty.

I ja także

Ray a kto mówi o zmuszaniu się do pujscia do lozka z byle kim, tylko by zachamowac swoj poped?? Tu nie chodzi o to, ze kobieta idzie na impreze z wielka chcicą, byle tylko kogos wyrwać,bo jej sie bardzo chce...Takich facetow z ktorym kobieta pragnie spedzic noc (oczywiscie nie liczac na cos wiecej, to ma byc tylko przygoda) jest bardzo mało, moze sie taki przytrafic jeden na cale zycie. Kobieta idzie z nim do lozka nie dlatego, ze jej sie chce, tylko dlatego, ze tego pragnie przygody. Prawdziwa przygoda na jedną noc nie jest czyms czego kobieta pozniej zaluje, tak uwazam. Nie popieram tego typu przygod w stalych zwiazkach oczywiscie. Swojemu facetowi jestem wierna w stu procentach.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 16:47   #88
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
I ja także

(...). Prawdziwa przygoda na jedną noc nie jest czyms czego kobieta pozniej zaluje, tak uwazam.
Zależy na kogo sie trafi.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 16:49   #89
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks z nieznajomym?!

no jak sie cos juz zrobi to bez sensu jest tego zalowac,bo niczego to nie zmieni.a jesli to bylby burak to najlepiej nie ogladac go wiecej na oczy.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 16:53   #90
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Seks z nieznajomym?!

Cytat:
Napisane przez gwiazdkaa Pokaż wiadomość
(..)dać mu dupy na dysce(...)
No pięknie, a jak uprawiasz sex ze swoim stałym partnerem, to też "dajesz dupy"? Mówisz tu o szacunku do samej siebie, ale jeżeli mówimy o "dawaniu dupy" na "dyskotece", czy też w innym miejscu to już jest jakiś rodzaj braku szacunku w stosunku do samej do siebie. No wybacz, ale irytuje mnie takie podejście, że dziewczyna "daje"...a facet co "bierze" niby?
Bo jakoś trudno mi to zrozumieć, tu chodzi o obopulną przyjemność, jeśli nikt mnie nie zmusza, ja nikogo też nie...to co jest w tym złego?? Jeżeli dziweczyna idzie z facetem (nieznajomym) do łóżka to nie robi nikomu w ten sposób krzywdy, więc, co jest w tym złego? Ot, po prostu zaspokojenie swojej potrzeby. Rozumiem to, że nie każdemu musi się to podobać i nie każdy zdecydowałby się na sex z nieznajomym, szanuję jego zdanie, działą to też w druga stronę
Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Co żadnej sie nie zdarzyło takie coś?
Wstyd się przyznać prawda?
Zdarzyło się... Wychodzi na to, że ja mam jakieś "lewe" koleżanki i sama chyba jestem jakaś inna, bo owszem zdarzyła mi się przygoda na jedną noc, nie uważam się za dz...kę, ani za k... itd. mam szacunek do samej siebie, nie chodzę co tydzień na dyskotekę, żeby się z kimś przespać, w ogóle na dyskoteki nie chodzę, większość moich koleżanek miała "jednnonocne przygody" i co w tym złego? Wszystkie mamy swoje potrzeby, większość z nas jak już pisałam nie "lata" na dyskoteki, czy gdzieś tam indziej po to, żeby się przespać z kimś, wszystkie studiujemy, większość pracuje, nie wyróżniamy się jakoś specjalnie z tłumu, nie rozgadujemy wszytskim znajomym naszym o naszysz przygodach, gadamy o tym miedzy sobą, jesteśmy normalnymi dziewczynami, żadna z nas nie żałuje tego, co się stało, nie "puszczamy się na prawo i lewo", jeżeli my nie żałujemy tego, co się stało, to czemu ktoś ma o nas mówić jako o k...ach? Czy też używając innych niewybrednych określeń, nie znając nas, wmawiać, że to jest brak szacunku do samej siebie.
Jeżeli ktoś nie ma ochoty na jednonocne przygody to proszę bardzo niech tego nie robi, ale za przeproszeniem proszę nie wchodzić mi do łóżka i nie oceniać mnie.
Tyle ode mnie, powiedziałam, co wiedziałam i idę sobie
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez kaska07 Pokaż wiadomość
Mam pytanko co sadzicie na temat seksu z nowo co poznanym facetem, ktorego tak naprawde sie nie zna? Np. po dyskotece?! Co sadzicie na temat takich dziewczyn? Czy wam sie to zdarzylo? Czy jezeli dziewczyna nie ma wyrzutów sama do siebie to jest k...? Czy kobieta tak jak meżczyzna moze miec ochote na seks bez zobowiazan czy to juz oznacza ze sie nie szanuje jezeli tak postapi?!
A jednak muszę jeszcze coś dodać . Jeśli dziewczyna nie ma wyrzutów sumienia, fajnie było, to czemu ktoś uważać ją za "prostytutkę"?. A jeżeli mam ochotę na ciastko i je zjem to oznacza, że jestem łakomczuchem i że jest to coś złego (potrzeba jak każa inna, dająca przyjemność i jak już chyba z 1000 razy mówiłam, ale powtórzę jeszcze raz, nie robiąca nikomu krzywdy)? Nie rozumiem takiego podejścia do sprawy, jeśli mam ochotę na sex to jest w tym coś złego, że to robię?
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a ja ile razy patrze na avek madzi_g nijak mi to nie pasuje do tego co czytam,a pare postów juz przeczytalam.Buzia taka niewinna ,jak dobra uczennica z katolickiej szkoły a texty zupelnie inne
no nieźle
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2006-10-30 o 17:35 Powód: literówki
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.