Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Z jakiej firmy szampony i odżywki są najlepsze aby włosy były proste ? (wypróbowane)
Nivea 55 19,93%
Sunsilk 27 9,78%
Joanna 28 10,14%
z Avonu 13 4,71%
inne... 163 59,06%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 276. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 19:50   #181
haemka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

widze ,że nie tylko mi się włosy puszą,... moje są długie - zastanawiam się nad ścięciem (aby odżyły)

kiedyś miałam śliczne włosy- proste, gładkie, lśniące...
jednak gdy zaczęłam używać prostownicy codziennie - taniej amatorki za 20 zł z metalowymi płytkami ;/ włosy stały się nie do poznania....
przestałam prostować na okres około roku i widać jakieś efekty, jednak włoski się jeszcze trochę puszą...
Postanowiłam zainwestować w prostownice profesjonalną- wysoki koszt ,ale nie mogę chodzić z takim sianem na głowie
zastanawiam się też czy nie wyprostować włosów chemicznie tylko czy to coś da?hmmm żebym ja wiedziała...
haemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 20:02   #182
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Mycie w samej odzywc, to najwieksza porazka z jaka sie spotkalam.
Skorzystalam z tej rady i... mylam wlosy 2 raz, bo byly obrzydliwe w dotyku, takie niedomyte, ta odzywka sie nie splukala. Ja mialam tylko odzywke Timotei wiec nie wiem czy odpowiednia.
Ale jak chcecie to mozecie probowac, moze u Was bedzie lepiej, chociaz teraz sama nie wiem jak ta metoda moglaby sie sprawdzic.

Chyba sie pogodzilam, ze jedynym sposobem na moje proste, geste i puszace sie wlosy jest prostownica...
Mówiłam-
ma to być odżywka bez silikonów, protein i oblepiaczy. Timotei nie spełnia tych warunków.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 20:16   #183
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Mówiłam-
ma to być odżywka bez silikonów, protein i oblepiaczy. Timotei nie spełnia tych warunków.
oj to w takim razie zle to zinterpretowalam. Moze moje doswiadczenie bedzie przestroga dla innych kobiet

Jakie to sa odzywki bez silikonow itd.? Mozesz podac konkretne nazwy?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 09:35   #184
xkostiix
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Do Haemka : trwale prostowanie napewno cos daje wtedy nie bedziesz musiala prostowac ich caly czas. Najlepiej poszukaj sobie informacji o tym tylko pytanie czy po zabiegu wlsoy nie beda zniszczone jeszcze bardziej ? ja mysle ze jak je bedziesz prostowac nadal to one zawsze beda sie puszyc... a moze poprostu maja taka struktire ? bo moje tak i chocbym uzywala nie wiem czego to zawsze beda sie puszyc. Moze zamiast je prostowac poproboj jakies kosmetyki pzreciw puszeniu sie ale wybor nalezy do Ciebie
xkostiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 09:40   #185
xkostiix
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

A poprawka po prostownicy takie masz... ja jak bylam mlodsza to moje wlosy sie mniej puszyly. a potem mialam manie na karbowanie wlsow i teraz sa efekty. Obecnie ich nie prostuje ani nei karbuje jak kiedys. Wiec mysle ze skoro pzred prostowaniem byly ladne to zaprzestaj je prostowac skroc je bo to dobry pomysl i moze wtedy wlosy beda jak dawniej xP albo je np sobie wycienioj moze wtedy beda sie mniej puszyc
xkostiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 09:43   #186
xkostiix
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Ja tam wole myc szamponem i odyzka a nie sama odzywka. co prawda nie probowalam...ale mam wrazenie ze po samej odzywce moje wlsoy by byly takie oklaple...
xkostiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 11:01   #187
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
oj to w takim razie zle to zinterpretowalam. Moze moje doswiadczenie bedzie przestroga dla innych kobiet

Jakie to sa odzywki bez silikonow itd.? Mozesz podac konkretne nazwy?
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...c9d5f83056153c


Tu cały wątek o tym z którego czerpałam informację. Naprawdę radzę przejrzeć
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 12:05   #188
Adsum Susanne
Przyczajenie
 
Avatar Adsum Susanne
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: komputer
Wiadomości: 4
GG do Adsum Susanne
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Ja po ścięciu włosów zauwazyłam że... włosy bede miała jak siostra takie spręzynki ale narazie mam poprostu szopę. mam grube i strasznie mocne włosy ale się pusza i mi kosmetyki nie pomagają ;/;/;/
Adsum Susanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 16:13   #189
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Ja znalazlam w koncu szampon i odzywke, dzieki ktorym moge wyjsc z domu bez prostowania

Jest to seria Pantene pro V Restoratives - Pelna kontrola.
Bardzo mi odpowiadaja.

Do tego jeszcze serum na zniszczone koncowki z Avonu (jednak wybralam to, a nie do wlosow puszacych sie, ze wzgledu na opinie na KWC) i coraz bardziej zaczynam lubic moje wlosy
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 16:41   #190
judip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

mi pomaga szampon elsev i odżywka dove po jakimś czasie używania zauważyłam naprawdę znaczną poprawę
judip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 10:00   #191
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Mam włosy za łopatki - niestety - bo mi się puuuszą i pod własnym ciężarem trochę chociaż opadają. :/
A marzy mi się coś krótkiego... Zwłaszcza że z powodu moich włosów to z 10 lat mam to samo na głowie (!!!!!!!) i nawet grzywki nie mogę sobie zrobić.

Dziewczyny, czy jest szansa by pod wpływem chemicznego prostowania (bodajże x-tenso??) nastąpiła jakaś poprawa?
Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 21:30   #192
ewka0306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

oto mój sposób na gęste,puszące się i suche włosy: przed myciem głowy nakładam na włosy trochę olejku rycynowego (ale nie przy skórze głowy bo szybko się przetłuszczą), myję głowę szamponem NIVEA (tym na połysk lub z jedwabiem), lub PANTENE 'pełna kontrola' +odżywka z tej samej serii ale do spłukiwania.potem nakładam cos wygładzającego ale bez spłukiwania.Polecam czasami używac maski do włosów ELSEVE loreal tą pomarańczową bo bardzo dobrze wygładza.

Byłam ostatnio w salonie fryzjerskim loreal i kupiłam wosk do włosów za 68zł, ale jest świetny zeby utrwalić i nabłyszczyć włosy po prostownicy, po nim sie nie puszą i są świecące i gładkie. Używam go na specjalne okazje.
ewka0306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 21:38   #193
ewka0306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

nie polecam jednak kosmetyków do włosów prostych bez prostownicy z linii NIVEA bo to nic nie daje i jest beznadziejne. Ogólnie bardzo lubie produkty z marki NIVEA ale ta seria jest beznadziejna. Spróbuje jeszcze wypróbowac to słynne serum z AVONU. Miałam już kosmetyki do włosów z AVONU i przyznam że są całkiem niezłe.
Dziewczyny nie suszcie włosów suszarką jak nie ma takiej potrzeby i nie prostujcie ich bo efekt jest fajny ale tylko do następnego mycia a potem włosy są przesuszone i wywijają się w każdą możliwą stronę.Myjcie głowę tak z godzinę przed snem żeby trochę przeschły i przygniećcie je własnym ciałem.
ewka0306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 11:25   #194
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

A ja mam mieszane włosy i nie moge sobie z nimi dac rady...:/ te u nasady sa po 1 dniu juz przetłuszczone, więc musze myc. Z kolei końcówki wiecznie suche i napuszone, po myciu maja sie jeszcze gorzej. Stosuje jedwabie i jakies balsamy no niby jakis tam efekt osiągam "ugładzenia", ale pewnie bez podcięcia sie nie obejdzie, a dopiero co podcinałam poza tym chce zapuszczac. Macie jakies dobre sposoby na takie włosy?
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:38   #195
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez ewka0306 Pokaż wiadomość
nie polecam jednak kosmetyków do włosów prostych bez prostownicy z linii NIVEA bo to nic nie daje i jest beznadziejne. Ogólnie bardzo lubie produkty z marki NIVEA ale ta seria jest beznadziejna. Spróbuje jeszcze wypróbowac to słynne serum z AVONU. Miałam już kosmetyki do włosów z AVONU i przyznam że są całkiem niezłe.
Dziewczyny nie suszcie włosów suszarką jak nie ma takiej potrzeby i nie prostujcie ich bo efekt jest fajny ale tylko do następnego mycia a potem włosy są przesuszone i wywijają się w każdą możliwą stronę.Myjcie głowę tak z godzinę przed snem żeby trochę przeschły i przygniećcie je własnym ciałem.
i myslisz, ze rano wygladalabym jak czlowiek?
Zapewniam Cie, ze nie.

Musialabym myc wlosy rano na szybkiego, bo kazdy bylby w inna strone, poza tym bez wyprostowania po umyciu wygladam koszmarnie, mam wielka glowe. Wole miec efekt fajny do nastepnego mycia i pozniej powtarzac te same zabiegi, niz wygladac jak zombie :P Typ wlosa ma tu niestety duze znaczenie.

Pisalam wyzej, ze po serii Pantene Pelna Kontrola moge wyjsc z domu bez prostowania, ale chyba jednak nie :P Jest lepiej, ale obawiam sie, ze moje wlosy szybko sie przyzwyczaja i musze znalezc cos innego na zmiane.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 14:12   #196
aniax123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Na puszace włosy najlepsze jest serum wygładzające Joanny.
aniax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 21:36   #197
Selene2203
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 764
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

A ja mam taki sposób: Myję je szamponem z Avonu Advance Techniques Frizz Control (do włosów kręconych) i traktuję odżywką z tej samej serii. Po spłukaniu nie wycieram ich, tylko owijam w ręcznik i zostawiam na jakiś czas zawinięte w taki "turban". Po zdjęciu ręcznika grzebienia używam TYLKO do wyrównania przedziałka, włosy czeszę palcami (ale myślę, że na długich i gęstych to nie przejdzie ). Broń Boże, żadnej suszarki! Et voila! Gładkie loczki, tylko troszkę się puszą (ale myślę, że moje włosy już po prostu tak mają). A szampon i odżywka mają naprawdę świetny zapach, włosy są po nich mięciutkie, gładkie i błyszczące, aż sama byłam zdziwiona

Odżywka z Joanny Natura do włosów farbowanych też jest dobra, ale na same końcówki, bo inaczej włosy są przyklapnięte.
Selene2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 09:32   #198
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

o dziwo tez ten szampon i odzywke wspominam dosc dobrze. Nie mam kreconych wlosow, ale pusza sie, ta seria na pewno puszenie w jakims stopniu ogranicza. Ale chyba wole Pantene Pro V. Niemniej jednak moze skusze sie jeszcze na ta serie, bo dobrze miec cos na zmiane, zeby wlosy sie za bardzo nie przyzwyczaily.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 23:10   #199
natixxx
Raczkowanie
 
Avatar natixxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: MieLec
Wiadomości: 99
GG do natixxx
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez _aszka_ Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki czy macie jakieś sposoby aby włosy się nie puszyły,albo kosmetyki do takich włosów??
Miałam ten sam problem ale pomogła mi bardzo seria 'zielonych' pantene
pisząc seria nie mam na myśli pianek maseczek etc. wystarczy zwykła odzywka
załączam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 454a0399ff8d6be5c9d259c741ad4b3f.jpg (63,0 KB, 44 załadowań)
__________________
Jestem jak Media Markt - Nie dla idiotów





natixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 23:12   #200
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez natixxx Pokaż wiadomość
Miałam ten sam problem ale pomogła mi bardzo seria 'zielonych' pantene
pisząc seria nie mam na myśli pianek maseczek etc. wystarczy zwykła odzywka
załączam zdjęcie
Mi ta odżywka włosy przetłuściła, przykleiła, niewartościowa, była z braku laku...

Kiedyś polecałammycie odżywką, widzę,że metoda na wizażu się rozprzestrzeniła i nadal utrzymuję,że to rewelacyjny sposób na puszące się włosy
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 23:23   #201
natixxx
Raczkowanie
 
Avatar natixxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: MieLec
Wiadomości: 99
GG do natixxx
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Mi ta odżywka włosy przetłuściła, przykleiła, niewartościowa, była z braku laku...

Kiedyś polecałammycie odżywką, widzę,że metoda na wizażu się rozprzestrzeniła i nadal utrzymuję,że to rewelacyjny sposób na puszące się włosy
odżywka przetłuszcza , owszem. Ale wtedy gdy nakłada sie ją w dużej ilości i od nasady głowy
__________________
Jestem jak Media Markt - Nie dla idiotów





natixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 10:57   #202
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Co najwazniejsze to nie prostuj wlosow.Wlosy po prostownicy nie wygladaja naturalnie niestety. Ja mam wlosy lekko krecone , szorstkie i zniszczone uzuwam ODZYWKI GARNIER NUTRI GLADKI i jest git Sliczne mam wlosy po tym takie miekkie i gladnie aha i co najwazniejsze nie kreca sie ale tez nie sa jak ruty tyylko lekko zawiniete na koncach ale ladne
__________________
Zapuszczam wlosy
Jest - 42 cm
Bedzie - 59 cm
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 15:29   #203
MoltoIntenso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała : )
Wiadomości: 5
GG do MoltoIntenso
Dot.: Puszące się włosy

Siema xD jestem nowa i mam ogrrrrromny problem z włosami.
Strasznie się puszą, długość- za łopatki. Grube, po rozjaśnianiu.
Za kilka dni idę do fryzjera.
Cieniować? Degażować?
Nie mam pojęcia co z nimi zrobić.
MoltoIntenso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 17:14   #204
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Puszące się włosy

Cytat:
Napisane przez MaBi Pokaż wiadomość
Kilka dni temu byłam u fryzjera. Stwierdził on, że właśnie dlatego moje włosy się puszą, bo są pocieniowane...
Dlatego doradził, żebym je stopniowo, jak będą rosły, wyrównywała, aż będą wszystkie równe. Plus oczywiście profesjonalne kosmetyki wygładzające włosy (Liss extreme L'oreal itd..)
Hmmm...
Zgadzam się z fryzjerem. Też kiedyś miałam cieniowane włosy. Fakt, zrobiły się lżejsze, ale jeszcze bardziej zaczęły się puszyć. Po myciu nie mogłam dac sobie z nimi rady, wywijały się każdy w inna stronę. Jedynie po użyciu prostownicy wyglądały ładnie i łatwo się układały. Teraz mam wszystkie równej długości i nawet jeśli ich nie wyprostuję, wyglądają zdecydowanie lepiej niż po cieniowaniu.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 16:49   #205
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: "puszące się" włosy na dworze.. ;/

ja polecam kaptur niestety, ale próbowalam już różnych rzeczy i tylko on mi pomaga
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:58   #206
paulinalol3
Przyczajenie
 
Avatar paulinalol3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Puszyste, gęste, krótkie, niesforne włosy. Co robić?

Hej. Mam włosy za ramiona to znaczy średniej długości, niesforne, puszące się bardzo po umyciu(jak wysychają robi mi się na głowie takie siano). Mam ich dość. Gdy umyje włsosy zawsze mam potem problem , nie wiem co z nimi zrobić. Po dniu muszę je znowu myć bo od czubka sie przetłuszczają a na dole mają duża objetosc, nieładnie to wygląda. Kręciłam-są puszyste, prostowałam-są puszyste (może to wina prostownicy). Chce kupic lepszą prostownice , upatrzyłam sobie taką ga.ma z nano turmalinami i jonizacją model:cp3m lit. Czytałam na forach, że jest rewelacyjna. Kupić ją? Co robić z włosami? Używałam wielu odżywek balsamów itp .
paulinalol3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:14   #207
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Puszyste, gęste, krótkie, niesforne włosy. Co robić?

Hmm a mogłabys wkleic zdjęcie włosów?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:25   #208
paulinalol3
Przyczajenie
 
Avatar paulinalol3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Puszyste, gęste, krótkie, niesforne włosy. Co robić?

Nie mam zdjęcia z puszystymi, tylko jak wyprosowane. przykro mi
paulinalol3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:04   #209
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Puszyste, gęste, krótkie, niesforne włosy. Co robić?

polecam dobrze przeszukać forum fryzjreskie Jesteś nową Wizażanką więc radzę zapoznać się z regulaminem, z naciskiem na zakładanie nowych wątków
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:35   #210
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Puszyste, gęste, krótkie, niesforne włosy. Co robić?

Cytat:
Napisane przez paulinalol3 Pokaż wiadomość
Hej. Mam włosy za ramiona to znaczy średniej długości, niesforne, puszące się bardzo po umyciu(jak wysychają robi mi się na głowie takie siano). Mam ich dość. Gdy umyje włsosy zawsze mam potem problem , nie wiem co z nimi zrobić. Po dniu muszę je znowu myć bo od czubka sie przetłuszczają a na dole mają duża objetosc, nieładnie to wygląda. Kręciłam-są puszyste, prostowałam-są puszyste (może to wina prostownicy). Chce kupic lepszą prostownice , upatrzyłam sobie taką ga.ma z nano turmalinami i jonizacją model:cp3m lit. Czytałam na forach, że jest rewelacyjna. Kupić ją? Co robić z włosami? Używałam wielu odżywek balsamów itp .
Ja też mam sianowate włosy, ale staram sie stosowac np róznego rodzaju olejki, np. kokosowy. Możesz wypróbowac maseczkę z żółtka, olejku rycynowego(lub nafty kosmetycznej) i świeżo wyciśniętgo soku z cytryny. Taką maseczke możesz trzymac na głowie nawet godzinę Im dłuzej - tym lepszy efekt
Przeczytaj sobie wątek o olejkach indyjskich (np. Amla, czy jak wczesniej wspomnialam olejek kokosowy). Możnesz tez zastosowac Wax (mozna kupic go w aptece). Rozumiem Cie co to znaczy miec siano na glowie bo sama mam ten problem, ale te olejki indyjskie i wczesniej wspomniana maseczka naprawde mi pomogły tylko trzeba je stosowac regularnie. Chwile schodzi z tymi maseczkami, ale mysle ze dla efektu jakie dają to warto
Mysle ze te olejki indyjskie są stworzone dla naszego typu włosów i jesli mi pomogły to mysle ze Tobie tez powinny Poczytaj sobie o nich i o innych sposobach na ładne włosy (np picie herbatki z pokrzywy czy drożdzy albo branie tabletek a wyciągiem z wiesiołka czy innych suplementów)
Wsztstko znajdziesz na Wizazu w pielęgnacji włośow
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-17 12:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.