Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 16:43   #2011
szczesliwa25
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa25
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 672
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

mam, piękne! pomyliłam się - cena za aplikację to 500zł - ponieważ jestem stałą klientką miałam zniżkę i zapłaciłam 450 jestem arcyzadowolona
szczesliwa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:19   #2012
Kinet1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja ostatnio mialam przerwę z rzęsami - tak mnie jakoś wzięło, by chwilkę mieć swoje, ale ostatnio mnie kuszą takie długie... błyszczące... chyba muszę znów sobie zrobić, bo klientki tez się dziwią, że bez rzęsek jestem :/
Kinet1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 00:23   #2013
GlamourpuSs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

A ja ponawiam pytanie (będę uparta, a co!): czy ktoś zna kogoś godnego polecenia w Wawie? salon/prywatnie?
GlamourpuSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:13   #2014
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez GlamourpuSs Pokaż wiadomość
A ja ponawiam pytanie (będę uparta, a co!): czy ktoś zna kogoś godnego polecenia w Wawie? salon/prywatnie?
Ja korzystam z usług stylistki w Warszawie od roku i moje rzęsy są superaśne. jeśli mogę ci polecić to tylko moją i jak oglądałam prace niektórych stylistek to nigdy jej nie zmienię.
Sama sobie zerknij na jej prace, a tak przy okazji to podobno do 14 lutego ma jakąś promocje walentynkowa na pierwsze założenie. Szkoda ze mnie to nie dotyczy.
http://www.facebook.com/BettysMagicNails?ref=ts
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:04   #2015
Kinet1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

70% taniej, wow... niezła promocja... A ja sie cieszyłam że w Magnitica trafiłam na 10% promocji na zakup rzęs jedwabnych . Ale z drugiej strony trafiając na fajne promocje produktowe możemy też zrobić promocje dla klientek. A właśnie, czy zdarza Wam się robić jakieś zniżki okazjonalne dla kloentek i czy to przynosi efekty w postaci powracających?
Kinet1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 12:56   #2016
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

mam pytanie do stylistek - z Waszegu punktu widzenia, tego co uczuono was na szkoleniach.
ile rzęs doklejacie przy jednym zabiegu?
spotkalam sie z roznymi ilosciami - od 30 do 120, wiec rozbieżność dosc spora
pytam dlatego, ze rzesy mialam zakladane tylko 1 raz i to jako modelka na szkoleniu - pamietam co wtedy mowila instruktorka, ale myslalam ze zle zapamietalam, ale teraz mam potwierdzenie, ze jednak dobrze

otoż w clarenie - gdzie zakladano mi rzesy wlasnie na szkoleniu instruktorka mowila o zakladaniu 30-40 rzęs. na poczatku myslalam, ze dotyczy to szkolenia, zeby nie umęczyć kursantek, a efekt na oku modelki byl jednak zadowalajacy. ale tak wlasnie jest tez napisane na stronie clareny. wiec wydaje mi sie, ze u nich te 30-40 to standard.
wiem, ze jako marka rzęsowa clarena nie cieszy sie zbyt dobrą opinią wsrod stylistek, nie wiem czy ze wzgledu na jakosc rzes/klejow, czy szkoleń?

pytanie jest takie - ile rzęs zakladacie podczas zabiegu i czy uwazacie, ze 30-40 rzes na oku to malo? nie wygladalo to u mnie zle, rzesy zalozone byly ladnie, oko wygladalo naturalnie. efekt nie byl mega spektakularny - raczej naturalnie wygladajace dlugie, ciemne rzesy.

Edytowane przez anka.d
Czas edycji: 2011-02-09 o 12:59
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 14:35   #2017
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja nigdy nie licze rzes,po prostu doklejam do kazdej jednej ,ktora osiagnela pelna dlugosc.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 17:39   #2018
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

dokładnie,ja rownież nie licze rzęs,doklejam do każdej,ale mysle ze jest to duuzo wiecej niż 30-40
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 18:45   #2019
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

30/40 rzes to bardzo, bardzo malo...
Doklejam sie do kazdej rzesy, ktora na to pozwala aby osiagnac efekt full.
A clarena... no coz... tak jak powiedzialas... nie cieszy sie dobra opinia. Widzialam ich rzesy... sianko, kazda innej dlugosci i ogolnie nienadajace sie do zaaplikowania - przynajmniej dla mnie.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 23:27   #2020
cinnamonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
mam pytanie do stylistek - z Waszegu punktu widzenia, tego co uczuono was na szkoleniach.
ile rzęs doklejacie przy jednym zabiegu?
spotkalam sie z roznymi ilosciami - od 30 do 120, wiec rozbieżność dosc spora
pytam dlatego, ze rzesy mialam zakladane tylko 1 raz i to jako modelka na szkoleniu - pamietam co wtedy mowila instruktorka, ale myslalam ze zle zapamietalam, ale teraz mam potwierdzenie, ze jednak dobrze

otoż w clarenie - gdzie zakladano mi rzesy wlasnie na szkoleniu instruktorka mowila o zakladaniu 30-40 rzęs. na poczatku myslalam, ze dotyczy to szkolenia, zeby nie umęczyć kursantek, a efekt na oku modelki byl jednak zadowalajacy. ale tak wlasnie jest tez napisane na stronie clareny. wiec wydaje mi sie, ze u nich te 30-40 to standard.
wiem, ze jako marka rzęsowa clarena nie cieszy sie zbyt dobrą opinią wsrod stylistek, nie wiem czy ze wzgledu na jakosc rzes/klejow, czy szkoleń?

pytanie jest takie - ile rzęs zakladacie podczas zabiegu i czy uwazacie, ze 30-40 rzes na oku to malo? nie wygladalo to u mnie zle, rzesy zalozone byly ladnie, oko wygladalo naturalnie. efekt nie byl mega spektakularny - raczej naturalnie wygladajace dlugie, ciemne rzesy.
anka.d 30 - 40 rzęs na oko to bardzo mało ale jeżeli masz rzęsy zakładane pierwszy raz a stylistka rozmieści je równomiernie to efekt wydaje się widoczny i zadowalający.
Ja zakładam średnio 80 - 90 rzęs na oko nie jest to zasadą bo zdarzają się klientki dla których 50 jest full. Ale też przychodzą dziewczyny którym wklejam ponad 100 rzęs na oko. Każdej klientce która do mnie przychodzi zakładam tzw. kartę w której dla swoich informacji wpisuję ile zakładam rzes podczas pierwszego założenia a ile przy kolejnych uzupełnieniach. Nie rozliczam z ilości założonych rzęs tylko prowadzę statystyki dla siebie dzięki którym kontroluję czas wymiany rzes oraz czy nie dochodzi do zaburzenia cyklu. Dzięki temu mam archiwum każdej klientki i jestem wstanie wyłapać wszelkie zaburzenia cyklu.
cinnamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 10:26   #2021
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Wypadanie rzes jest zwiazane z wieloma czynnikami i to ile ich wklejasz nijak sie ma do cyklu czy jego "zaburzen" a tym bardziej do "kontoli czasu")) Raz klienta sie pomaluje, raz w nocy potrze oko, spi bardziej na jednej stronie, pozniej na drugiej, przyjdzie na uzupelnienie po 3 tyg, pozniej po 4, odwiedzi saune, bardziej sie spoci itd, itd... nie wpsomne juz o stresie, oslabieniu, hormonach...
Kazdy z nas co jakis czas ma tak zwana faze wypadania i jest to normalne.
Ja osobiscie nie polecam liczenia rzes bo zamiast skupiac sie na ilosci, lepiej np. porozmawiac z klienta a uzupelnienie zrobic po prostu na full
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2011-02-10 o 11:58
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 19:01   #2022
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

o flee.jakos dziwnie wyglądają te rzęsy zareklamowane!
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:18   #2023
cinnamonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

sarrita chodziło mi o wypadanie rzęs a nie odklejanie spowodowane złą pielęgnacją. Każdy ma inną technikę pracy. Mi liczenie rzęs nie przeszkadza w rozmowie z klientką.
wish25 jeżeli uważasz że masz duże doświadczenie jako klientka to moim zdaniem nigdy nie miałaś poprawnie założonych rzęs. Rzęsy na tych zdjęciach są stanowczo za długie sięgają do samych brwi. Osoba reklamuje się że wkleja się do każdej rzęsy. Tak nie można robić. Można zaszkodzić klientce obciążając jej rzęsy .
cinnamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:30   #2024
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

dobrze napisane wish25... troszke masz pojecie.
rzesy tak dlugasne i grubasne jedyne co moga zrobic to obciazyc naturalne i powodowac ich przedwczesne wypadanie. Nie wspone juz o tym jak beda 'tanczyly' na oku jak troche zrosna.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

cinnamonek wiem o co ci chodzi...
Tylko jak klienta do ciebie przychodzi na uzupelnienie to nie wiesz czy od tej rzesy odkleila sie doczepiona czy po prostu urosla. A mogla sie odkleic z winy klientki. I teraz tak...
przychodzi klientka, musisz jej zdjac rzesy zrosniete, odklejone, zwichrowane itd. rozumiem, ze liczysz ile zdjelas... bo raz ich jest wiecej, raz mniej... i pozniej doczepiasz nowe, ktore liczysz... i w tym wypadku tez ich jest raz wiecej raz mniej... bez wzgledu na cykl czy jego zaburzenia. Aha i prowadzisz rozmowe... i sie nie myslisz.
Probowalam kiedys liczyc i prowadzic konwersacje, mi nie wychodzilo
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:37   #2025
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

uuu mi tez sie nie podoba..
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 22:26   #2026
llilly
Raczkowanie
 
Avatar llilly
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 387
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cześć!Macie ogromną wiedzę, a że od tygodnia mam rzęski to chciałam zapytać czy można zmywać makijaż płynem micellarnym?Bo moja kosmetyczka się z tego pytania wykręciła przeszukałam internet ale nigdzie nie ma a ja uwielbiam Biodermę Sensibio i jestem w kropce teraz.
llilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 23:00   #2027
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez llilly Pokaż wiadomość
Cześć!Macie ogromną wiedzę, a że od tygodnia mam rzęski to chciałam zapytać czy można zmywać makijaż płynem micellarnym?Bo moja kosmetyczka się z tego pytania wykręciła przeszukałam internet ale nigdzie nie ma a ja uwielbiam Biodermę Sensibio i jestem w kropce teraz.
........
właśnie nie powinno się,chociaz po salonach krążą rózne opinie,na tym wątku było kilka razy o tym,ze micele nie są odpowiednie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 23:21   #2028
llilly
Raczkowanie
 
Avatar llilly
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 387
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziękuję
llilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 08:24   #2029
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Wczoraj pierwszy raz przedłużyłam rzęsy. I nie tyle że jestem niezadowolona co oczekiwałam nieco innego efektu. Zazwyczaj robię dość wyraźny makijaż oka i myślałam że rzęsy będą zastępować mi tusz. Poprosiłam więc Panią wykonującą zabieg o intensywny efekt. I faktycznie moje rzęsy są długie i podkręcone- niestety dużo za cienkie na mój gust. Bez tuszu i linera myślę że się nie obejdzie, a i to chyba będzie dla mnie za mało i jednak będzie mi brakowało tuszu w celu uzyskania większej grubości rzęs. Dlatego zastanawiam się czy taki efekt przede wszystkim grubych rzęs jest osiągalny przy tej metodzie (czy po prostu nie zrozumiałyśmy się z Panią wykonującą zabieg- dla niej intensywny efekt=długie i podkręcone rzęsy, dla mnie=grube). Bo tak sobie dumam czy po zdjęciu rzęs wrócić do tuszu czy próbować jeszcze raz osiągnąć efekt o jakim marzę ( efekt przede wszystkim grubych, nawet nieco sztucznie wyglądających rzęs ).
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 09:10   #2030
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez llilly Pokaż wiadomość
Cześć!Macie ogromną wiedzę, a że od tygodnia mam rzęski to chciałam zapytać czy można zmywać makijaż płynem micellarnym?Bo moja kosmetyczka się z tego pytania wykręciła przeszukałam internet ale nigdzie nie ma a ja uwielbiam Biodermę Sensibio i jestem w kropce teraz.
Nie mozna... rozumiem, ze chcesz zmywac powieki a nie rzesy?
Potrzebny ci jest produkt OIL FREE... jesli twoja stylitska pracuje na markowych produktach powinna miec taki demakijaz do odsprzedazy dla klientek. Jesli nie, zapytaj w duzej drogerii.
Nie mozesz uzywac niczego z substancjami oleistymi, a plyn micelarny zawiera gliceryne.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz przedłużyłam rzęsy. I nie tyle że jestem niezadowolona co oczekiwałam nieco innego efektu. Zazwyczaj robię dość wyraźny makijaż oka i myślałam że rzęsy będą zastępować mi tusz. Poprosiłam więc Panią wykonującą zabieg o intensywny efekt. I faktycznie moje rzęsy są długie i podkręcone- niestety dużo za cienkie na mój gust. Bez tuszu i linera myślę że się nie obejdzie, a i to chyba będzie dla mnie za mało i jednak będzie mi brakowało tuszu w celu uzyskania większej grubości rzęs. Dlatego zastanawiam się czy taki efekt przede wszystkim grubych rzęs jest osiągalny przy tej metodzie (czy po prostu nie zrozumiałyśmy się z Panią wykonującą zabieg- dla niej intensywny efekt=długie i podkręcone rzęsy, dla mnie=grube). Bo tak sobie dumam czy po zdjęciu rzęs wrócić do tuszu czy próbować jeszcze raz osiągnąć efekt o jakim marzę ( efekt przede wszystkim grubych, nawet nieco sztucznie wyglądających rzęs ).
Stylistka musi poprawnie dobrac grubosc rzesy syntetycznej do twojej naturalnej. Nie zrobi ci efektu grubasnch rzes jeski nie pozwalaja ci na to twoje wlasne. Jesli doczepi zbyt ciezkie rzesy a twoje sa zbyt mizerne, moze ci obciazyc rzese naturalna, ktora przedwczesnie wypadnie. Tak sie po prostu nie robi. Rzes doczepionych rowniez sie nie maluje... mozna ewentualnie tuszem na bazie wody, ale po co... tylko je sobie pozlepiasz a nie osiagniesz efektu bardziej wytuszowanych rzes. Pamietaj, ze eyeliner tez musi byc specjalny przeznaczony do przedluzanych rzes... nie moga substancje oleiste dotykac do wiazania kleju...
Dziwi mnie to, ze niektore stylistki nie informuja o tym swoich klientek.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:03   #2031
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

stylistka zawsze powinna przeprowadzic z toba wywiad.Ty mówisz jakie masz oczekiwania a ona mówi ci jakie są możliwości.Długośc,gruboś ć to wszystko jest do omówienia.A oczywiste jest to że grube obciążą rzęsy,ciensze,elastyczne nie.Wiem co mówie bo tylko raz uparłam sie na grube mimo ze stylistka odradzała.Przy pierwszym uzupełnianiu przeszłam na cienkie i o nieeeeebo lepiej.Tak pozostało po dziś dzien
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:11   #2032
Dota84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Hej,
Ja robiłam sobie zabieg przedłużania rzęs w warszawie w takim salonie na ul. Pięknej niedaleko centrum i naprawdę byłam mile zaskoczona. co prawda to trwało dosyć długo ale warto było czekać! teraz mam piękne, długie i gęste rzęsy!!!
ten salon to chyba Orient Studio się nazywał i na uzupełnianie też tam pójdę!!
polecam wszystkim
Dota84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 12:26   #2033
Alutka_Rybnik
Przyczajenie
 
Avatar Alutka_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sothis Pokaż wiadomość
Niestety miałam wątpliwą przyjemność z rzęsami z tej firmy interesując się dystrybucją.
Po otrzymaniu i obejrzeniu rzęs miałam je wywalić ale postanowiłam napisać w sprawie reklamacji...
i śpiewka ta sama jak kilka postów wyżej -"prawdopodobnie przesyłkę pakował pracownik i coś pomylił, rzęsy miały być wysłane do mnie drugi raz, tym razem właściwe. "
Niestety nie dochodziły mimo licznych upomnień.
Po prawie 2 miesiącach dotarły i było to takie samo siano jak te z pierwszej dostawy.
Więc zadzwoniłam powiedzieć przez tel ,że rzęsy są beznadziejne i ,ze odsyłam wszystko bo to nawet dwie rzęsy nie miały identycznego profilu.
Dowiedziałam się od pani sprzedającej te rzęsy właśnie Diamond Lashes ,ze się nie znam i ona ma staż 7 lat i ciagle na nich pracuje bo są taaaaaakie super
Ps. kobitka była z Łodzi
Więc wnioski co do jakości wyciagnij sama

Witam Panie,
istnieją 2 firmy widniejące pod marką "Diamond Lashes". Jestem właścicielką jednej z nich z tym, że nasza firma ma siedzibę w RYBNIKU. Dopiero po rozpoczęciu sprzedazy przez allegro, dostalismy dysgnały iż istnieje druga firma pod ta samą nazwą- niestety nie ciesząca się zbyt dobrą sławą. Jest bardzo ważne by rozróżniać te dwie firmy* A z naszej strony dołożymy wszelkich starań by zmienić logo tak aby takie sytuacje nie mialy miejsca. I by nie wprowadzać potencjalnych klientek w błąd.

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Sothis Pokaż wiadomość
Niestety miałam wątpliwą przyjemność z rzęsami z tej firmy interesując się dystrybucją.
Po otrzymaniu i obejrzeniu rzęs miałam je wywalić ale postanowiłam napisać w sprawie reklamacji...
i śpiewka ta sama jak kilka postów wyżej -"prawdopodobnie przesyłkę pakował pracownik i coś pomylił, rzęsy miały być wysłane do mnie drugi raz, tym razem właściwe. "
Niestety nie dochodziły mimo licznych upomnień.
Po prawie 2 miesiącach dotarły i było to takie samo siano jak te z pierwszej dostawy.
Więc zadzwoniłam powiedzieć przez tel ,że rzęsy są beznadziejne i ,ze odsyłam wszystko bo to nawet dwie rzęsy nie miały identycznego profilu.
Dowiedziałam się od pani sprzedającej te rzęsy właśnie Diamond Lashes ,ze się nie znam i ona ma staż 7 lat i ciagle na nich pracuje bo są taaaaaakie super
Ps. kobitka była z Łodzi
Więc wnioski co do jakości wyciagnij sama
Witam Panie,
istnieją 2 firmy widniejące pod marką "Diamond Lashes". Jestem właścicielką jednej z nich z tym, że nasza firma ma siedzibę w RYBNIKU. Dopiero po rozpoczęciu sprzedazy przez allegro, dostalismy dysgnały iż istnieje druga firma pod ta samą nazwą- niestety nie ciesząca się zbyt dobrą sławą. Jest bardzo ważne by rozróżniać te dwie firmy* A z naszej strony dołożymy wszelkich starań by zmienić logo tak aby takie sytuacje nie mialy miejsca. I by nie wprowadzać potencjalnych klientek w błąd.
Alutka_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:27   #2034
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dota84 Pokaż wiadomość
Hej,
Ja robiłam sobie zabieg przedłużania rzęs w warszawie w takim salonie na ul. Pięknej niedaleko centrum i naprawdę byłam mile zaskoczona. co prawda to trwało dosyć długo ale warto było czekać! teraz mam piękne, długie i gęste rzęsy!!!
ten salon to chyba Orient Studio się nazywał i na uzupełnianie też tam pójdę!!
polecam wszystkim
radze przeczytac to...
http://forum.gazeta.pl/forum/w,812,7...nt_studio.html
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 17:28   #2035
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Szczerze, to aż przykro patrzeć na ten wątek. Praktycznie nic nie da się z niego dowiedzieć, bo co chwila wchodzi nowy user i nagle go olśniewa by w 1szym poście podzielić się zachwytem nad jakimś salonem czy innym. Proszę Was, kto by się nie skapnął, że same siebie reklamujecie? Chyba dawno tu żaden mod nie zaglądał...
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 09:42   #2036
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

No cóz chce salon zaistniec a tu klops
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 12:53   #2037
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Jesli moge sie wtracic -co do dziewczyny, ktora podpisuje sie nickiem Alutka-Rybnik -wlasnie u niej sie szkolilam zreszta pisalam juz tutaj o tym... modelka byl moja mama, jak do tej pory rzeski jej sie pieknie trzymaja, oczywiscie oprocz tych, ktore juz zdarzyly wypasc.. Szkolilam sie na produktach DL i nie moge powiedziec o nich zlego slowa.. Przyznam, ze bylam troche zdenerwowana po przeczytaniu opinii (bylam jeszcze przed szkoleniem) nt. DL, ale zryzykowalam i moge ze szczerego serca polecic..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 22:26   #2038
asiaorchidea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

mam pytanie czy do przedłużania rzęs potrzebna jest jakaś specjalna pęseta( ta tak ostro zakończona) czy może być zwykła? Nie jestem profesjonalistką a chciała bym się pobawić w takie rzeczy bo uważam, że są fajne... Co do tej pęsety to jeszcze antystatyczne pęsety czy są one o niebo lepsze od tych zwykłych?
Z góry dziękuję za odp ;*
asiaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 22:36   #2039
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

asiaorchidea idz na kurs
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 05:41   #2040
ivanka333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 40
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny czy możecie polecić jakiś salon w Częstochowie, bo mam straszną ochotę przedłużyć sobie rzęsy ale nie wiem gdzie się udać
ivanka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.