wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-15, 09:24   #2971
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja miałam Missha White Cure UV i naprawdę był fajnykolor trochę brzoskwiniowy w pudełeczku ale na twarzy już nie, konsystencja kremowa.
W sumie szkoda że już go nie mam
Miałam też Innisfree eco safety No Sebum Sunblock SPF35 ale ten był dla mnie za tępy i bielił.

Indios Bravos co tam BB poczytaj o pielęgnacji!
Czyściki, maseczki, olejki do mycia i inne kremy to naprawdę fajna pięlęgnacja no i pudry
I nie zrażaj się kolorem BB w pudełeczku bo na twarzy moze zupełnie inaczej wyglądać.
Jak ja zaczęłam tu kupować to patrzyłam co jest rozbierane, biegłam o tym poczytać i zamawiałam albo nie ale z reguły zamawiałam
Dopiero teraz wiem pod jaki BB mam dać tłuściejszy krem a pod jaki nie dawać w ogóle-to tak jak z minerałami

Próbki są tanie a Ania-zygmus to skarbnica wiedzy w tym temacie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 09:36   #2972
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja miałam Missha White Cure UV i naprawdę był fajnykolor trochę brzoskwiniowy w pudełeczku ale na twarzy już nie, konsystencja kremowa.
W sumie szkoda że już go nie mam
Miałam też Innisfree eco safety No Sebum Sunblock SPF35 ale ten był dla mnie za tępy i bielił.

Indios Bravos co tam BB poczytaj o pielęgnacji!
Czyściki, maseczki, olejki do mycia i inne kremy to naprawdę fajna pięlęgnacja no i pudry
I nie zrażaj się kolorem BB w pudełeczku bo na twarzy moze zupełnie inaczej wyglądać.
Jak ja zaczęłam tu kupować to patrzyłam co jest rozbierane, biegłam o tym poczytać i zamawiałam albo nie ale z reguły zamawiałam
Dopiero teraz wiem pod jaki BB mam dać tłuściejszy krem a pod jaki nie dawać w ogóle-to tak jak z minerałami

Próbki są tanie a Ania-zygmus to skarbnica wiedzy w tym temacie
Dziękuję za odpowiedź
Na razie skoncentruję się na BB kremach i filtrach a potem przyjdzie czas też na inne przyjemności
Mam już trochę "obcykaną" swoją pielęgnację, która w części (nawet sporej) jest bardzo naturalna i mi służy Nie powiem- trochę od Japonek zapożyczyłam tych sposobów, ale co tam
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:30   #2973
Kasijasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 25
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Czesc dziewczyny
Od kilku dni czytam o BB cream ale jakoś nadal nie mogę tego ogarnąć Wiem, że pewnie macie dosyć świeżaków, ale może naskrobiecie kilka słów dla mnie.
Spojrzałam na skład swoich podkładów i nagle odkryłam dlaczego mam sporo zaskórniaków pomimo dbania o swoja cerę Dlatego chciałabym sobie kupić BB cream który nie będzie mnie zapychał (nie mogę znaleźć analizy ich składów chociaż widziałam że zostały zgłoszone ). Mam cerę mieszaną ze skłonnością do zamkniętych zaskórniaków. Potrzebuję średnio kryjący, matujący i niezapychający BB cream do mojej jasnej karnacji z domieszką różu. Możecie coś doradzić?
A tak w ogóle kupujecie jakieś BB creamy na allegro? Albo chociaż próbki?
I jeszcze jedno, o co chodzi z tą rozbiórką? ktoś zamawia i wtedy chętne osoby kupują odlewki czy jak?

Z góry baaaardzo dziękuję
Kasijasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:10   #2974
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kasijasek Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Od kilku dni czytam o BB cream ale jakoś nadal nie mogę tego ogarnąć Wiem, że pewnie macie dosyć świeżaków, ale może naskrobiecie kilka słów dla mnie.
Spojrzałam na skład swoich podkładów i nagle odkryłam dlaczego mam sporo zaskórniaków pomimo dbania o swoja cerę Dlatego chciałabym sobie kupić BB cream który nie będzie mnie zapychał (nie mogę znaleźć analizy ich składów chociaż widziałam że zostały zgłoszone ). Mam cerę mieszaną ze skłonnością do zamkniętych zaskórniaków. Potrzebuję średnio kryjący, matujący i niezapychający BB cream do mojej jasnej karnacji z domieszką różu. Możecie coś doradzić?
A tak w ogóle kupujecie jakieś BB creamy na allegro? Albo chociaż próbki?
I jeszcze jedno, o co chodzi z tą rozbiórką? ktoś zamawia i wtedy chętne osoby kupują odlewki czy jak?

Z góry baaaardzo dziękuję
Cofnij się o jedną stronę - dziewczyny podawały link do rozbiórki i wyjaśniły co i jak.

A poza tym:
1. https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=creamy
2. https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=creamy
3. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=564365

Wiele wiadomości o BB Cream'ach znajdziesz na wielu, wielu blogach (łącznie ze swatchami).

A to czy dany krem zapcha czy nie, to cecha indywidualna. Musisz testować na własnej twarzy.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:32   #2975
Panna_Natalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 50
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Moja współlokatorka go używa i jest zachwycona, sama nie skusiłam się, bo uważam swoje kremy za najlepsze pod słońcem. Płaci chyba ok 50zł.
Panna_Natalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 17:00   #2976
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ale cisza w wątkach

Holika Holika też wypuszcza "winne" produkty
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 17:33   #2977
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Kayak już chciałam o nich pisać, nie muszę chyba mówić że jestem chętna :x byleby pojawiło się na ebayu w rozsądnej cenie

Dziś pierwsze testy Kao Liese Designing Jelly II, porażka, a mam cienkie włosy więc spodziewałam się chociaż lekkich fal :/ Ale spróbuję jeszcze z wilgotniejszymi włosami.

Z kolorówki to muszę powiedzieć, że polecam wszystko od Etude House, mam eyeliner (tear drop - rewelacja, choć trochę zbyt rzadki), szminki - wow, miękkie, pachnące, fajnie można dozować krycie, oraz róże w kremie (różowy i brzoskwiniowy z serii tangerine), piękny efekt i trzyma się cały dzień w przeciwieństwie do tych prasowanych. No i na końcu ale jak najbardziej na samym szczycie podium - Etude House Nymph Aura Volumer w kolorze #2, to jest dopiero efekt zdrowej, młodej skóry, nawet moja marna cera nie rzuca się już tak w oczy. Cudooo~

Off topowo to polecam podkład Bourjois Flower perfection, podkreśla skórki, ale ma świetne krycie, tj. średnie, ale nałożony zostaje na swoim miejscu, czyli przykrywa niespodzianki i z nich "nie zjeżdża" przy aplikacji - a to gigantyczny plus, co z tego że podkład jest mocno kryjący kiedy nie utrzymuje się tam gdzie ma coś zamaskować/ukryć, jak np. Revlon CS.

Hera Peeling Gommage - jak dla mnie przeciętny, lepszy od BioEssence, ale gorszy od Misshy

Kremy pod oczne The History of Whoo - rewelacja, tak jak ktoś z rozbiórek (zapomniałam kto przepraszam ) używam jednocześnie obu (Qi & Jin, a potem na niego HwaHyun'a), efekt - nawilżenie i zniwelowane fioletowe worki co najmniej o połowę, może jeszcze lepsze efekty będą po dłuższym stosowaniu)

A ta maska peel-off od zygmus, coś na g, to na mnie się nie sprawdziła, ale i nie zaszkodziła więc nie jest źle

Dziewczyny piszcie jak coś wypróbujecie, bo tyle rozbieramy a jednak mało opinii.

Zamawiałyście może coś z azjatyckiej kolorówki? Maskary? Cienie? Bo mnie ostatnio coraz bardziej kuszą, ale może macie jakieś doświadczenia do podzielenia
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 17:48   #2978
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Kayak już chciałam o nich pisać, nie muszę chyba mówić że jestem chętna :x byleby pojawiło się na ebayu w rozsądnej cenie
Ja w sumie też rzucam okiem na "wine" w produktach, ale ja na maseczki (tym bardziej na noc) jestem za leniwa Po za tym bardzo mi służą maseczki z St Ives, od kiedy znów używam podkładu, a nie minerałów, cera widocznie mi się pogorszyła i te maseczki stawiają ją "na nogi". Ale w tą porę roku nie mogę polegać na minerałach, bo mi zimno w buzię, muszę się przyszpachlować

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Dziś pierwsze testy Kao Liese Designing Jelly II, porażka, a mam cienkie włosy więc spodziewałam się chociaż lekkich fal :/ Ale spróbuję jeszcze z wilgotniejszymi włosami.
Ja bardzo lubię jedynkę, trójkę mam, ale nie testowałam Jutro! Jutro mam urodziny (20 ), jutro jest okazja

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Zamawiałyście może coś z azjatyckiej kolorówki? Maskary? Cienie? Bo mnie ostatnio coraz bardziej kuszą, ale może macie jakieś doświadczenia do podzielenia
Nie, ja mam sprawdzone tusze do rzęs, nie robię skoków w bok Po za tym azjatki mają takie liche te włosięta na powiekach, że ich pewnie byle efekt zadowoli, bo i tak dokleją sztuczne. Ja mam kawał rzęs, które w sumie nie potrzebują wiele do urody, ale ja potrzebuję
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:02   #2979
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię jedynkę, trójkę mam, ale nie testowałam Jutro! Jutro mam urodziny (20 ), jutro jest okazja
To piąteczka, bo ja też (tylko ciut więcej)
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:14   #2980
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
No i na końcu ale jak najbardziej na samym szczycie podium - Etude House Nymph Aura Volumer w kolorze #2, to jest dopiero efekt zdrowej, młodej skóry, nawet moja marna cera nie rzuca się już tak w oczy. Cudooo~
Xiah, a to cudo to które dokładnie? Na ebayu numer 2 ma rózne nazwy i nie wiem czy to wszędzie to samo czy nie brilliant, magical pink i pearl bodajże
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:17   #2981
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja dzisiaj testowałam Corium Care BB Cream Primer+BB, nie wiem czemu spodziewłam się czegoś lekko kryjącego, chyba pomyliłam go z innym kremem. Dla mnie za jasny, ale kryje mocno.

Przyszło dzisiaj coś dla fanów ślicznych opakowań - Elizabeth Tenshihada Multi Founde Cream

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Nie dość, że Holika, to jeszcze sleeping pack, ja chcę

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Z kolorówki to muszę powiedzieć, że polecam wszystko od Etude House, mam eyeliner (tear drop - rewelacja, choć trochę zbyt rzadki), szminki - wow, miękkie, pachnące, fajnie można dozować krycie, oraz róże w kremie (różowy i brzoskwiniowy z serii tangerine), piękny efekt i trzyma się cały dzień w przeciwieństwie do tych prasowanych. No i na końcu ale jak najbardziej na samym szczycie podium - Etude House Nymph Aura Volumer w kolorze #2, to jest dopiero efekt zdrowej, młodej skóry, nawet moja marna cera nie rzuca się już tak w oczy. Cudooo~

Hera Peeling Gommage - jak dla mnie przeciętny, lepszy od BioEssence, ale gorszy od Misshy

Dziewczyny piszcie jak coś wypróbujecie, bo tyle rozbieramy a jednak mało opinii.

Zamawiałyście może coś z azjatyckiej kolorówki? Maskary? Cienie? Bo mnie ostatnio coraz bardziej kuszą, ale może macie jakieś doświadczenia do podzielenia
Kupiłam Etude House Nymph Aura Volumer #2, #1 to dla mnie koszmar.
Coś tam jeszcze z Etude mam, ich kremów BB nie lubię, kolorówkę tak. Mam Etude House Miss Tangerine Cream Choux Blusher, Fresh Cherry Lip Tint, miałam cienie Sweet Eye Cupcake, myślałam nad Golden Ratio Face Glam, ale chyba najpierw poczekam na Nymph Aura Volumer.

piratte, każdy nazywa jak chce 2 to ma być, 1 daje zupełnie inny efekt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg elizabethbbcream 010a.jpg (50,3 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-12-16 o 18:23
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 18:38   #2982
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Efekt, jaki daje Nymph Aura Volumer to ja mam bez Nymph Aura Volumer ("fajnie" jest mieć tłustą T )

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
To piąteczka, bo ja też (tylko ciut więcej)
O, jak fajnie Piona!
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:43   #2983
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ktoś próbował któregoś z peelingów "smoothie" Holiki? Na ebayu widziałam 2, kiwi i winogrono.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:01   #2984
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Efekt, jaki daje Nymph Aura Volumer to ja mam bez Nymph Aura Volumer ("fajnie" jest mieć tłustą T )[COLOR="Silver"]
Ale #2 nie daje efektu błyszczenia a rozświetlenia, taka różowawa tafla odbijająca lekko światło. Nie wiem jak dla ciemnej karnacji, ale my jasne (moja siostra z żółtymi tonami i ja z różowawymi) ją uwielbiamy
Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
miałam cienie Sweet Eye Cupcake
miałaś, czyli nie fajne? słaba pigmentacja? cienie Etude ponoć są mocno pudrowe, nie takie zbite jak te które znamy, ale i tak kuszą.
Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Nie, ja mam sprawdzone tusze do rzęs, nie robię skoków w bok Po za tym azjatki mają takie liche te włosięta na powiekach, że ich pewnie byle efekt zadowoli, bo i tak dokleją sztuczne. Ja mam kawał rzęs, które w sumie nie potrzebują wiele do urody, ale ja potrzebuję
No włąśnie teżtak myślałam, ale po ostatnich recenzjach Monochrome jestem zaskoczona efektem jaki uzyskała tą maskarą. Ja nie mam ulubieńca, kiedy już myślałam że mam (Estee Lauder) to w końcu przestała mi służyć, teraz używam maskary od YSL i jest dobra, ale to jeszcze nie TO.
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:42   #2985
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Nie dość, że Holika, to jeszcze sleeping pack, ja chcę
To jak? Będzie rozbierane? Bo jak tak to ja też chcę
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:09   #2986
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Ale #2 nie daje efektu błyszczenia a rozświetlenia, taka różowawa tafla odbijająca lekko światło. Nie wiem jak dla ciemnej karnacji, ale my jasne (moja siostra z żółtymi tonami i ja z różowawymi) ją uwielbiamy
Zaciekawilas mnie tym preparatem, sa gdzies do nabycia probki? A moze podzielilabys sie ze mna mala odlewka? Mam troche na stanie na wymiane, a w ciemno nie kupie...
Mam dzis na sobie L Breuet Gold Caviar krem BB. I moj drJart+ ma konkurenta- Gold Caviar jest jasny i na mojej twarzy daje rozowawe tony powodujac ozywienie skory.
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 15:18   #2987
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

a będą zamawiane super gąbki z bloga mllou?

Czy teraz jakiś żółtek jasny się rozbiera może?

Zaraz lecę spojrzeć co knujecie.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 15:39   #2988
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Elaen Pokaż wiadomość
Zaciekawilas mnie tym preparatem, sa gdzies do nabycia probki? A moze podzielilabys sie ze mna mala odlewka? Mam troche na stanie na wymiane, a w ciemno nie kupie...
Mam dzis na sobie L Breuet Gold Caviar krem BB. I moj drJart+ ma konkurenta- Gold Caviar jest jasny i na mojej twarzy daje rozowawe tony powodujac ozywienie skory.
jeśli byłoby moje to oczywiście, ale kupiłam je na prezent dla siostry i zwyczajnie nie wypada a my zawsze się dzielimy kosmetykami, więc ja też używam ^__^
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 15:45   #2989
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Elaen, ja kupiłam dopiero Nymph Aura Volumer #2, mogę się podzielić próbką jak przyjdzie, mam też próbkę #1.

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a będą zamawiane super gąbki z bloga mllou?

Czy teraz jakiś żółtek jasny się rozbiera może?

Zaraz lecę spojrzeć co knujecie.
Gąbeczki można sobie samemu kupić, ale gdy ktoś chciał, to mogę kliknąć więcej

W rozbiórkowym cisza
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 16:42   #2990
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Elaen, ja kupiłam dopiero Nymph Aura Volumer #2, mogę się podzielić próbką jak przyjdzie, mam też próbkę #1.



Gąbeczki można sobie samemu kupić, ale gdy ktoś chciał, to mogę kliknąć więcej

W rozbiórkowym cisza
jest na polskim ebay- właśnie zamawiam
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:18   #2991
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
jeśli byłoby moje to oczywiście, ale kupiłam je na prezent dla siostry i zwyczajnie nie wypada a my zawsze się dzielimy kosmetykami, więc ja też używam ^__^
No pewnie, ze nie wypada. Ja z rozpedu to zaczelam kupowac z corka i jej kolezanka na spolke kosmetyki-baze pod makijaz Kanebo-mi wystarczy 1 opakowanie chyba do konca zycia, a 3 osoby zuzyja o czasie; masla z Body Shopu-pudlo szybko mi sie nudzi, ale podzielone na 2-3 tak szybko sie nie nudzi...

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Elaen, ja kupiłam dopiero Nymph Aura Volumer #2, mogę się podzielić próbką jak przyjdzie, mam też próbkę #1.
Dzieki Zygmus! ja mam dla Ciebie Hadalabo-po perypetiach szpitalnych wracam do swiata zywych
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 20:42   #2992
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Kusicie tymi gąbeczkami mam na PayPalu zachomikowane ponad 8 zł. Chyba dorzucę kilka groszy i też sobie kliknę
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 22:26   #2993
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Kusicie tymi gąbeczkami
Kup kup Naprawdę rewelacja.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 09:28   #2994
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

To jeszcze potrzebuję namiaru na jakiegoś porządnego sprzedawcę Konjaku
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 10:00   #2995
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
To jeszcze potrzebuję namiaru na jakiegoś porządnego sprzedawcę Konjaku
Moja była stąd http://myworld.ebay.com/theowch.c/?_trksid=p4340.l2559
Zygmus chyba tez u niego kliknęla
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 10:06   #2996
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Moja była stąd http://myworld.ebay.com/theowch.c/?_trksid=p4340.l2559
Zygmus chyba tez u niego kliknęla
Mi się też wczoraj u niego kliknęło... Samo no
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 10:40   #2997
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

aa co tam... nie będę gorsza też na gąbeczkę kliknęłam
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 11:49   #2998
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziękuję też właśnie zapłaciłam za swoją.

Ale mam takie pytanie: Jaką walutę macie ustawioną na PayPalu? Ja mam normalnie złotówki i nie wiem któraś waluta się bardziej opłaca czy to bez różnicy, która jest podstawowa?
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 14:34   #2999
Kasijasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 25
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zygmus wysłałam Tobie PW ale masz zapachną skrzynkę więc jak będziesz miała chwilę to zerknij
Kasijasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:30   #3000
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Moja była stąd http://myworld.ebay.com/theowch.c/?_trksid=p4340.l2559
Zygmus chyba tez u niego kliknęla
Też u niego, nawet szybko przyszła.

Cytat:
Napisane przez Kasijasek Pokaż wiadomość
Zygmus wysłałam Tobie PW ale masz zapachną skrzynkę więc jak będziesz miała chwilę to zerknij
Już usunęłam kilka wiadomości, możesz napisać jeszcze raz.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.