pomyłki typu lewo-prawo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 22:02   #1
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366

pomyłki typu lewo-prawo


Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 22:05   #2
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Nie mogę zapamiętać przypadków polskich.
I często mówię coś bez sensu; np kanapka z chlebem (widziałam taki obrazek śmieszny; kanapka z chlebem to podstawa żywieniowa studenta) no i kiedyś palnęłam że mam ochotę na kanapkę z chlebem.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 23:21   #3
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Ja mam zawsze kłopot z dwoma skrętami. Są jeden po drugim i muszę się zawsze zastanowić, w który skręcić do sklepu, a w który za miasto.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 23:38   #4
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Napisy na drzwiach sklepów i różnych lokali- "pchać", "ciągnąć"- zawsze mylę, albo 3sek. na zastanowienie co mam robić.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 23:41   #5
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Nie mogę zapamiętać przypadków polskich.
I często mówię coś bez sensu; np kanapka z chlebem (widziałam taki obrazek śmieszny; kanapka z chlebem to podstawa żywieniowa studenta) no i kiedyś palnęłam że mam ochotę na kanapkę z chlebem.
Z takich językowych wpadek to zdarza mi się przestawić pierwsze litery dwóch słów i mówię: poproszę wody laniliowe albo pot doga z harówką
Ostatnio widziałam filmik gdzie pani zdawała egzamin na prawko i pomyliła pedał gazu z hamulcem, była to chyba ciężarówka, wjechała nią w mur, nadal się nie zorientowała, egzaminator rzucił się w pościg, dopadł auto, jakoś zatrzymał..a ona na to : coś było nie tak?

Jeszcze jak usilnie coś rozważam to czasami wyrzucam brudny talerz lub łyżkę do śmietnika, albo śmieci wkładam do lodówki i później jest surprise.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2012-02-23 o 23:45
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 23:50   #6
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

"mylenie" lewo/prawo, to - jak gdzieś przeczytałam dawno temu - dysfunkcja mózgu, bardzo często towarzyszy dysleksji czy dysgrafii są ludzie, którzy nigdy nie będą w stanie tego "zapamiętać" - połączyć w podświadomą całość i bez zastanowienia wiedzieć gdzie jest lewo a gdzie prawo [też to mam]
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 00:03   #7
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Tak... z językowych to
zamiast sekcja to seksja, zamiast elekcja, eklezja, eurazja to erekcja zamiast kura to... no to samo ale wzbogacone o w.

Aaaa no i klasycznie - pusty jogurt do umywalki łyżeczka do śmietnika nie wiem ile razy mi się to zdarzyło.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 00:07   #8
Ryska88
Rozeznanie
 
Avatar Ryska88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 734
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

lewo- prawo..nigdy się nie nauczę
__________________
Kiedy się rodzimy potrafimy tylko żyć...
Ryska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 00:18   #9
Kolczatkowa
Raczkowanie
 
Avatar Kolczatkowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 195
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

mam problem prawo-lewo w jezyku polskim (musze sie dluzej zastanowic).
a jesli ktos zwroci sie do mnie po angielsku to reaguje od razu (ale moze to dlatego, ze right/left uzywam codziennie dziesiatki razy w pracy).

a zeby bylo jeszcze ciekawiej, to doskonale odrozniam strony swiata i gdybym przy ich uzyciu miala wytlumaczyc komus droge, to zrobilabym to znacznie szybciej.
Kolczatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 00:28   #10
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Cytat:
Napisane przez Kolczatkowa Pokaż wiadomość
mam problem prawo-lewo w jezyku polskim (musze sie dluzej zastanowic).
a jesli ktos zwroci sie do mnie po angielsku to reaguje od razu (ale moze to dlatego, ze right/left uzywam codziennie dziesiatki razy w pracy).

a zeby bylo jeszcze ciekawiej, to doskonale odrozniam strony swiata i gdybym przy ich uzyciu miala wytlumaczyc komus droge, to zrobilabym to znacznie szybciej.
Już widzę jaką ten ktoś miałby minę Jedzie pan na wschód, na skrzyżowaniu proszę skręcić na północ, następnie na południowy zachód i jest pan na miejscu
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 00:38   #11
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
"mylenie" lewo/prawo, to - jak gdzieś przeczytałam dawno temu - dysfunkcja mózgu, bardzo często towarzyszy dysleksji czy dysgrafii są ludzie, którzy nigdy nie będą w stanie tego "zapamiętać" - połączyć w podświadomą całość i bez zastanowienia wiedzieć gdzie jest lewo a gdzie prawo [też to mam]
Na zajęciach z psychologii pani doktor mówiła nam, że to naturalne dla kobiet i nie jest to nic złego. Że niby jest to jakaś tam pozostałość braku orientacji jeszcze za czasów człowieka pierwotnego

Ja totalnie nie ogarniam nazw ulic. Mieszkam w Łodzi od urodzenia, często poruszam się po mieście a nie znam większości głównych ulic. Nie umiem zapamiętać, która to która. Okropnie mnie to drażni, bo wzrokowo teren znam ale jak ktoś mi np w aucie powie "jedź na ulice XYZ" to robię wielkie oczy i proszę by mi wytłumaczyli tak wzrokowo gdzie to, koło czego jest.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 05:03   #12
simplicity
Rozeznanie
 
Avatar simplicity
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 741
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Cytat:
Napisane przez Ryska88 Pokaż wiadomość
lewo- prawo..nigdy się nie nauczę
To samo u mnie, porzuciłam już nadzieję

Dodatkowo, nie umiem odruchowo odpowiedzieć ile jest 6x8 / 8x6 To są jedyne działania z tabliczki mnożenia, nad którymi muszę się chwilę zastanowić
__________________
Przygody! To znaczy: nieprzyjemności, zburzony spokój, brak wygód. Przez takie rzeczy można się spóźnić na obiad.
J.R.R. Tolkien - Hobbit

---
Konrad

My

simplicity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 06:14   #13
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość

Aaaa no i klasycznie - pusty jogurt do umywalki łyżeczka do śmietnika nie wiem ile razy mi się to zdarzyło.
tez mi sie zdarzylo
na ,kursie prawa jazdy instruktor kaze skrecic w prawo a ja daje w lewo. Facet mowil, ze wiele kobiet ma ten problem
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 06:50   #14
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
tez mi sie zdarzylo
na ,kursie prawa jazdy instruktor kaze skrecic w prawo a ja daje w lewo. Facet mowil, ze wiele kobiet ma ten problem
Oj nie tylko kobiet Ostatnio jak jechałam z kolegą powiedziałam do niego skręć w prawo. Skręcił w lewo, a potem usłyszałam, że trzeba było powiedzieć w to drugie lewo Z drugim kumplem, gdy byliśmy na rolkach z nim oraz moim TŻetem, jako najbardziej doświadczona prowadziłam swoich uczniaków. Alejek, skretów itd w parku sporo, więc zawczasu wołałam, gdzie maja skręcić. Kumpel notorycznie sie mylił, aż w końcu usłyszałam, ze mam wołać tam!. Jak on rozróżnia jedno tam! od drugiego tam! nie mam bladego pojęcia


Z moich własnych pomyłek to taka z ostatnich dni. Nowy pracownik w pracy o imieniu Krystian. Ubzdurałam sobie, ze to jest Kacper i muszę mocno się zastanawiać zanim się do niego zwrócę, a i tak ciągle się mylę. Koniec końców: wszyscy zaczynają już tak do niego mówic
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 06:52   #15
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Por i seler. Zawsze muszę przemyśleć które jak sie nazywa.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 07:16   #16
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Por i seler. Zawsze muszę przemyśleć które jak sie nazywa.
ja też i nawet stwierdzenie, że por to jak pory-spodnie i tak chwilową blokadę powoduje

(problemy "prawo lewo" - od zawsze, nie ma szans i nigdy automatycznie nie będę w stanie tego stwierdzić.. takie życie)
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 07:48   #17
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

prawo lewo to też moja zmora nigdy się tego nie nauczę najgorzej jak ktoś mnie pyta o drogę i zaczynam mu tłumaczyć, nawet jak ktoś do firmy przyjdzie i pyta gdzie jest księgowość to zamiast następne drzwi na lewo mówię na prawo strasznie mnie to u siebie wkurza i mimo, ze wydaje się błahe to często utrudnia życie

201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 08:48   #18
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

prawo i lewo nie mam problemu. ale kiedyś podczas nauki jazdy akurat się przejęzyczyłam bo gadaliśmy o mijających autach i zamiast: o opel jedzie z prawej powiedziałamz lewej. i odrazu usłyszałam, że jestem jak typowa kobieta bo nie rozróżniam kierunków.
odrazu instruktor miał wykład, że rozrożniam i przecież nigdy mu źle nie skręciłam jeszcze


ale zdarza mi się kubek po jogurcie i łyżeczkę wywalić nie tam gdzie trzeba.

i z ulicami, mam podobnie. chodzę po mieście, ale nazw raczej nie kojarze. później tylko jest: ulica XCV. ja: ale, że jaki tam jest sklep ?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 08:49   #19
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Prawo-lewo, pchać-ciągnąć i ogólna orientacja w terenie. Wszytko to u mnie leży i kwiczy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 09:01   #20
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Prawo i lewo, mango i melon - czarna magia jak dla mnie przez cale zycie

Dywac trzepan i czytac obstrukcje inslugi tez mi sie zdarzylo
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 09:22   #21
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

  • Z prawo- lewo też mam problemy, zawsze patrzę wtedy na ręce i dopiero wiem która to prawa a która lewa
  • Za nic nie jestem w stanie zapamiętać nazw małych miejscowości w moim otoczeniu np. z datami urodzin, numerami telefonów nie mam problemu - pamiętam ich bardzo dużo to z nazwami miejscowości kompletna klapa
  • Zdarzyło mi się powiedzieć zamiast "rzuć gumę" to "guć rzumę" ale to jednorazowy przypadek był
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 09:39   #22
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Aaaa no i klasycznie - pusty jogurt do umywalki łyżeczka do śmietnika nie wiem ile razy mi się to zdarzyło.
skąd jak to znam...
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 09:39   #23
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Nie będę się wyróżniać - prawo/lewo to moja zmora; obrót w lewo? nawet jak się zastanowię to i tak istnieje 40% szansy, że obrócę się w prawo. Ale....absolutnie nie ma problemu gdyby ktoś mi kazał np podnieść lewą rękę - no bez zastanowienia.
Ale i tak największym koszmarem dla mnie jest różnica 6/9 , 69/96, 5/3, 35/53 oraz im/mi.Nie wiem skąd mi się to wzięło na starość, ale nie dość, że potrafię to odwrotnie przeczytać to i odwrotnie piszę.


Za to zapamiętanie nazw miejscowości czy ulic to nie problem. W środku nocy potrafiłabym powiedzieć jak dojść z miejsca X do miejsca Y konkretnymi ulicami w moim mieście
__________________


Edytowane przez sandrina
Czas edycji: 2012-02-24 o 09:40
sandrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 09:41   #24
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ostatnio widziałam filmik gdzie pani zdawała egzamin na prawko i pomyliła pedał gazu z hamulcem, była to chyba ciężarówka, wjechała nią w mur, nadal się nie zorientowała, egzaminator rzucił się w pościg, dopadł auto, jakoś zatrzymał..a ona na to : coś było nie tak?
nieeee... to było normalne auto, kat. B

http://www.youtube.com/watch?v=zVqIbiPLiLs
"Przecież wszystko było dobrze!"

Cytat:
Napisane przez Ryska88 Pokaż wiadomość
lewo- prawo..nigdy się nie nauczę
Ja na ... egzaminie na prawko się pomyliłam

dojeżdżam do skrzyżowania, egzaminator mówi "Na najbliższym skrzyżowaniu proszę skręcić w lewo". I co robię? Radośnie włączam prawy kierunkowskaz, ustawiam się przy prawym krawężniku i rozglądam się, czy mogę jechać..
Wtedy usłyszałam od egzaminatora "Ale ja mówiłem w LEWO"
poty mnie oblały, bo sobie myślę "Już po mnie", ale wybrnęłam z tego i powiedziałam, że bardzo przepraszam, ale z tego stresu sie pomyliłam i że nie będę teraz zmieniać ustawienia samochodu, żeby móc jechać w lewo, ponieważ stworzyłabym zagrożenie w ruchu ulicznym.

I zdałam

U mnie sprawa z rozróznianiem stron jest o tyle cieższa, że jestem leworęczna i od zawsze słyszałam, że "prawa ręką to ta, którą jesz obiad".
Sęk w tym, że ja wszystko robię lewą. Łyżkę też w lewej trzymam
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 09:47   #25
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Cytat:
Napisane przez simplicity Pokaż wiadomość
To samo u mnie, porzuciłam już nadzieję

Dodatkowo, nie umiem odruchowo odpowiedzieć ile jest 6x8 / 8x6 To są jedyne działania z tabliczki mnożenia, nad którymi muszę się chwilę zastanowić

Ooo to też mam ! Wszelkie dodawania i mnożenia przez 7 i 8


Kurcze czuję się mało kobieco bo ja odróżniam kierunki bez najmniejszych problemów. Orientacji w terenie nie mam ale jak mi ktoś powie lewo to automatycznie lewo, jak prawo to prawo
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 11:10   #26
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Prawo-lewo bez problemów, ale orientacji w terenie zero A już całkiem rozwalają mnie ludzie, którzy potrafią powiedzieć gdzie jest wschód-zachód-północ-południe. Południe zawsze wydaje mi się, że jest za mną, tyle

Pchać-ciągnąć - też mam zawsze problem i muszę się sekundkę zastanowić.

Dziwolągi typu: śluski kląskie, guć rzumę też mi się zdarzają. Oprócz tego oczywiście kubeczek po jogurcie w zlewie, łyżeczka w koszu, otwieranie lodówki po pięćdziesiąt razy choć wiem, że i tak nic tam nie ma dobrego do zjedzenia , spoglądanie na zegarek raz a zaraz potem drugi raz żeby odczytać godzinę (w ogóle nigdy się chyba nie nauczę szybko odczytywać godzin z tarczy zegarka takiego tradycyjnego, zawsze muszę nad tym chwilkę podumać i przeanalizować gdzie jest duża a gdzie miała wskazówka ). Ostatnio też zauważyłam, że nie jest dla mnie takie oczywiste które drzwi otwierają się do zewnątrz a które do wewnątrz.
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 11:25   #27
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

A ja nie mam problemów ani z prawo i lewo ani z orientacją ani z zapamiętywaniem ulic...ale z zegarkiem mam identycznie. patrzę raz z przyzwyczajenia a drugi raz żeby naprawdę sprawdzić godzinę
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 11:30   #28
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
"mylenie" lewo/prawo, to - jak gdzieś przeczytałam dawno temu - dysfunkcja mózgu, bardzo często towarzyszy dysleksji czy dysgrafii są ludzie, którzy nigdy nie będą w stanie tego "zapamiętać" - połączyć w podświadomą całość i bez zastanowienia wiedzieć gdzie jest lewo a gdzie prawo [też to mam]
ale awesome już myślałam że jestem jakaś ułomna i zawsze każdy na mnie krzyczał (co to było jak mnie chłopak uczył jeździć samochodem - zgroza) a teraz wiem, że jest nas więcej kuci kuci
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 11:34   #29
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość

Dziwolągi typu: śluski kląskie.

czytałam 2 razy i się zastanawiałam gdzie tu dziwoląg
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 11:36   #30
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: pomyłki typu lewo-prawo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.