podryw :] - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-16, 14:30   #61
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: podryw :]

Daj znac, jak juz bedzie po, lubie takie historyjki hihi :
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:44   #62
stilll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 149
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Que? Jaki flirt? Flirtowac to sobie moga dwie osoby, a jak na razie, to jedna osoba chce druga, nie zainteresowana jak dotad, lepiej poznac.
Nie, flirtować może też jedna osoba. Może też zachęcać do flirtu. Może też zacząć flirt. Szczera rozmowa nie jest jedynym sposobem na nawiązanie znajomości.
stilll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:47   #63
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez pattsy Pokaż wiadomość
Jak nie jest to pewne na 100 % to spróbuj
Może to jest jakaś plotka tylkoSama piszesz, że nie jesteś pewna...
A jeśli naprawde ma dziewczyne, to się o tym dowiesz jak już z nim sobie pogadasz i nie przeżyjesz aby wielkiego zaskoczenia
No i z Twoje nastawienie się teraz zmieni, bo w sumie nie liczysz na nic tylko na zwykłą rozmowę( w razie oddania zguby)....a może się okazać coś milszego Więc ja jestem, jak nie jesteś na 100%pewna, żebyś jednak spróbowała
powiem szczerze, ze sam fakt, że będę mogła go poznać, porozmawiam, powygłupiać się jak z kolegą będzie dla mnie bardzo miły...
jednak z drugiej strony jeśli naprawdę okaże się że On jest z ta dziewczyną to nie będę tego próbowała ciągnąć dalej, dlatego że widziałam ta dziewczyną z nim jakies 3 lata temu i powiem szczerze, że do kobiet z klasa to Ona nie należy. Przesadna solara, tapeta na 20 cm, za małe ciuchy do figury, a raczej do jej braku. Nie chcę wyjść tutaj na zazdrosną złośnicę, ale tak jest. Z dobrej opinii tez nie słynie, o ile mi wiadomo, ale to to już plotka, i nie wiem na ile w niej prawdy.
Więc jesli On może byc z kimś takim tak długo to zastanawiające jest dla mnie jakimi wartościami się kieruje...

Faktyczne moje nastawienie się zmieniło co najmniej o 70% . Może to i dobrze....
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:49   #64
stilll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 149
Dot.: podryw :]

Jak jest z nią szczęśliwy to się tobą (i twoją teczką))) nie zainteresuje
stilll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 18:33   #65
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

no i sprawdziło się przysłowie "umiesz liczyć, licz na siebie..twoje szczęście innych je****". tyczy się to mojej 'przyjaciółki', która to miała mi pomóc, a jak przyszło co do czego to wymyśliła sobie wymówkę w ostatniej chwili...
nosz k*** takich właśnie mam wspaniałych ludzi na roku. Masa zarozumiałych kujonów, trzęsących portkami przed każdymi zajęciami. Możecie sobie wyobrazić jakie mam z nimi życie studenckie
niestety nie mogę wziąć nikogo bliskiego, bo zapewne nie raz jechaliśmy razem tym autobusem i jeździć będziemy...

także dalej stoję w miejscu, aczkolwiek umocniłam się w tym, że chce go poznać nawet jakbym miała dać mu tą karteczkę z nr tel. Co jest ogromnym postępem bo ostatnie parę dni to były dni wahań, zrobić to czy dać sobie spokój.

zaraz będzie pewnie ' a nie mówiłam/em'...
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 18:53   #66
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
najgorsza wiadomość jaka tylko mogła być, właśnie dowiedziałam się, że on ma dziewczynę, nie jest to na 100% pewne info, no ale...
prawdopodobnie nadal jest z tą z która był już dawno tzn. jakieś 3 lata temu...

co o tym myślicie?
w takiej sytuacji chyba powinnam sobie dać spokój......
i po co było mi się dowiadywać...
Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
no i sprawdziło się przysłowie "umiesz liczyć, licz na siebie..twoje szczęście innych je****". tyczy się to mojej 'przyjaciółki', która to miała mi pomóc, a jak przyszło co do czego to wymyśliła sobie wymówkę w ostatniej chwili...
nosz k*** takich właśnie mam wspaniałych ludzi na roku. Masa zarozumiałych kujonów, trzęsących portkami przed każdymi zajęciami. Możecie sobie wyobrazić jakie mam z nimi życie studenckie
niestety nie mogę wziąć nikogo bliskiego, bo zapewne nie raz jechaliśmy razem tym autobusem i jeździć będziemy...

także dalej stoję w miejscu, aczkolwiek umocniłam się w tym, że chce go poznać nawet jakbym miała dać mu tą karteczkę z nr tel. Co jest ogromnym postępem bo ostatnie parę dni to były dni wahań, zrobić to czy dać sobie spokój.

zaraz będzie pewnie ' a nie mówiłam/em'...
Tylko się przed nim i jego dziewczyną ośmieszysz.
Przyjaciółka mądra i nie ma zamiaru ośmieszać się dla ciebie
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:01   #67
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Tylko się przed nim i jego dziewczyną ośmieszysz.
Przyjaciółka mądra i nie ma zamiaru ośmieszać się dla ciebie
łatwo powiedzieć, że mądra...
ja nic nie poradzę na to że tak mi się podoba, nie umiem sobie ot tak odpuścić...
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 19:04   #68
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
no i sprawdziło się przysłowie "umiesz liczyć, licz na siebie..twoje szczęście innych je****". tyczy się to mojej 'przyjaciółki', która to miała mi pomóc, a jak przyszło co do czego to wymyśliła sobie wymówkę w ostatniej chwili...
nosz k*** takich właśnie mam wspaniałych ludzi na roku. Masa zarozumiałych kujonów, trzęsących portkami przed każdymi zajęciami. Możecie sobie wyobrazić jakie mam z nimi życie studenckie
niestety nie mogę wziąć nikogo bliskiego, bo zapewne nie raz jechaliśmy razem tym autobusem i jeździć będziemy...

także dalej stoję w miejscu, aczkolwiek umocniłam się w tym, że chce go poznać nawet jakbym miała dać mu tą karteczkę z nr tel. Co jest ogromnym postępem bo ostatnie parę dni to były dni wahań, zrobić to czy dać sobie spokój.

zaraz będzie pewnie ' a nie mówiłam/em'...
No masz pecha, trzesa portkami. Na szczescie Ty jestes taka wyluzowana i nie trzesiesz portkami, gdy przychodzi do porozmawiania z gosciem ktory sie Tobie podoba, prawda ?

Tak juz calkiem powaznie, to jesli sie tak zachowujesz gdy tylko cos Tobie nie pasuje, to sie nie dziwie, ze nie masz z nimi super zycia studenckiego

Czyli zamierzasz na sile startowac do zajetego faceta? Krzyzyk na droge i tyle.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:37   #69
pattsy
Raczkowanie
 
Avatar pattsy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 79
GG do pattsy
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Tylko się przed nim i jego dziewczyną ośmieszysz.
Przyjaciółka mądra i nie ma zamiaru ośmieszać się dla ciebie
Fresa, to nie jest pewne że on ma tą dziewczyneto może być tylko plotka
A przyjaciółka wcale nie mądra tylko jak bym ją wcale nie nazwała koleżanką, bo jeśli najpierw coś obiecuje a potem się wycofuje w ostatnim momencie to wcale nie jest zadna przyjaciółka
Więc Marysiu ja trzymam kciuki i wcale nie uwazam że się ośmieszysz, nie słuchaj co Ci mówią dziewczyny powyżej, zawsze warto spróbować
__________________
Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć:''jestem w więzieniu w Meksyku", a on na to odpowie: "nic się nie martw zaraz tam będę."

pattsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.