30 + 40 + dzień po dniu :-) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-13, 18:56   #61
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
ja to miałam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...o-retinol.html i strasznie mnie podrażniało, szczypała mnie twarz nawet jak dawałam 2-3 krople do kremu na noc...
korci mnie właśnie to do cery mieszanej ale póki co kupiłam to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nogronami.html i jestem z niego zadowolona....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 19:12   #62
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Hej, a jak pogoda u was. Tu dzisiaj plus 8, śnieg się topi, a ja chcę białe święta!
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 19:23   #63
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Magnolia, co będziesz kasę wydawać, do Świętego napisz. Tylko śpiesz się, bo święta tuż, tuż

A tak na marginesie, to przypomniało mi się, jak moje dziecko wiele lat temu, gdy jeszcze w wierzyło w Świętego Mikołaja, wynalazło zabawkę - kucyka. Wyglądał jak prawdziwy i kosztował około 1000 zł. Natychmiast napisała list do św. Mikołaja i szalała ze szczęścia, że taki super prezent dostanie, bo przecież, jak się u Mikołaja zamówi, to na pewno przyniesie. Nawet nie wiecie ile my się z mężem natrudziliśmy, aby jej to wybić z głowy (że się do pokoju nie zmieści; ze jak ona taką dużą i drogą zabawkę dostanie to Mikołajowi dla innych dzieci nie wystarczy itp., itd.). Nie chcieliśmy, aby była zawiedziona, a z drugiej strony - bez przesady Ostatecznie moje dziecko stwierdziło, że do niczego nie dojdziemy skoro jest jedyna okazja mieć taką super zabawkę za darmo, a my marudzimy. Zmieniła jednak zamówienie

Johaśka, fajne to z Apisu.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 19:26   #64
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

To i ja może wskoczę do Was
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 19:50   #65
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Hej, a jak pogoda u was. Tu dzisiaj plus 8, śnieg się topi, a ja chcę białe święta!
u mnie nawet śniegu brak
czekam na śnieg i mróz

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez JUKA73 Pokaż wiadomość
Magnolia, co będziesz kasę wydawać, do Świętego napisz. Tylko śpiesz się, bo święta tuż, tuż
No własnie do Mikołaja to mam grubszy interes
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 20:10   #66
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

A ja nie mam o co prosić. Wszystko, czego mi trzeba - mam. Od roku.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 20:39   #67
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Magnolia, bratowej kupiłam to serum z Evree i tez jest bardzo zadowolona, choć serum neroli z decleora to jednak jej faworyt
Sera Apisa tez sa fajne
Kalincia, ech, miłość Proza życia przychodzi później Co nie zmienia faktu, ze według badan poważnych naukowców największy poziom zadowolenia zapewnia właśnie szczęśliwa miłość
Czesc, Paula !
Własnie wróciliśmy od znajomych - bardzo przyjemnie spędziliśmy tam na gadaniu przy obiedzie i kolacji 6 godzin. Podjeli nas bogato i smacznie, więc w drodze powrotnej tz dołował moją kulinarna samoocenę rozważaniami, czy ja mogę przygotować coś równie smacznego Cos wymyśle, choć ja raczej celuje w słodkie...
A teściowie nabrali przekonania, ze my zaginelismy gdzies tragicznie, bo nie słyszeliśmy naszych komórek...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 21:14   #68
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Magnolia, bratowej kupiłam to serum z Evree i tez jest bardzo zadowolona, choć serum neroli z decleora to jednak jej faworyt
Sera Apisa tez sa fajne
Kalincia, ech, miłość Proza życia przychodzi później Co nie zmienia faktu, ze według badan poważnych naukowców największy poziom zadowolenia zapewnia właśnie szczęśliwa miłość
Czesc, Paula !
Własnie wróciliśmy od znajomych - bardzo przyjemnie spędziliśmy tam na gadaniu przy obiedzie i kolacji 6 godzin. Podjeli nas bogato i smacznie, więc w drodze powrotnej tz dołował moją kulinarna samoocenę rozważaniami, czy ja mogę przygotować coś równie smacznego Cos wymyśle, choć ja raczej celuje w słodkie...
A teściowie nabrali przekonania, ze my zaginelismy gdzies tragicznie, bo nie słyszeliśmy naszych komórek...
Ale my od roku żyjemy prozą wreszcie. Po 5 latach związku na odległość. I zgadza się z tym poziomem zadowolenia. Na wiosnę bierzemy ślub. Wierzę, że tak zostanie.

Co zrobisz dobrego słodkiego?
Ja i mój nie bardzo celujemy w słodkie, chociaż oboje lubimy gotować.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 23:22   #69
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ale my od roku żyjemy prozą wreszcie. Po 5 latach związku na odległość. I zgadza się z tym poziomem zadowolenia. Na wiosnę bierzemy ślub. Wierzę, że tak zostanie.

Gratuluję! I życzę dużo szczęścia!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 07:50   #70
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Kalincia ,Paula ,Marlin-Witajcie

Jeden wieczór na jarmarku,a tu takie zmiany i tyle nadrabiania w czytaniu

Juka Twoja córka musi być moja synową
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 08:29   #71
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

U znajomych była przepyszna kaczka z jabłkami i polędwiczki w sosie śliwkowym. i ziemniaki pieczone w bulionie. i potem kolacja rzadko jem na noc ( tzn o 19) i ciężko mi było zasnąc. ale dobre było...NO i potem medytowaliśmy, co JA mogę zrobić porównywalnego. W mięsach mocna nie jestem, ale paszteciki naleśnikowe, pyzy, placki z zasmazka...Ze słodkiego mogłabym zrobić od reki pare ciast, a pewnie będzie sałatka owocowa i domowe lody Ale to w styczniu. Wazniejsze, ze nam się dobrze siedziało i gadało
U mnie rano mgły. Basen zaliczony...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-12-14 o 08:31
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 08:52   #72
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Niedzielny poranek, lubię jestem sama, pije powoli kawę i planuję dzień. Muszę dokupić prezenty drobnostki, ale to nie dziś ojjjjj nie. Załatwię to w tygodniu, rano.
Kalincia aż zazdroszczę, że niczego nie potrzebujesz. Ja jako kobieta mam zawsze za mało, zawsze czegoś szukam, na coś poluję. To kosmetyk, buty, pasek, apaszka ..
Kama fajnie tak miło spędzić czas ze znajomymi, do tego jeszcze smacznie zjeść. Moje koleżanki słabo gotują i nie mają się czym popisać goszcząc znajomych
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 09:11   #73
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Anyz, ale ja zrozumiałam, ze Kalincia nie potrzebuje niczego, bo zyje miłoscia I to jej wystarcza...Ja, jako szczęsliwa małzonka od lat 20 zgadzam się z tym, że to jest najważniejsze, ale widze już materialne, inne potrzeby.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-12-14 o 09:14
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 09:26   #74
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

I ja się witam w ten mglisty poranek z kubkiem kawy w dłoniach

Kalincia- wiem o czym mówisz. Moja historia z Tż była podobna. Po 4 latach miłości na odległość zamieszkaliśmy razem

Kamlisa- kaczka na różne sposoby to moja specjalność uwielbiam w każdej postaci. Kaczka z jabłkami, pierś kaczki z czerwona kapustą lub maja i Tż ulubiona wersja- kaczka po pekińsku...pycha Fajnie się tak spotkać ze znajomymi, porozmawiać, popić winka. Myślę, że tak naprawdę jedzenie nie jest najważniejsze. Wierzę też, że pysznie gotujesz i wszystko gościom będzie smakować
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 09:51   #75
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Kama ja również tak zrozumiałam Kalincie, tylko u mnie życie miłością do małżonka (od zawsze) nie przekreśla potrzeb posiadania czegoś tam i napisania tego w liście do Mikołaja ale być może nie tak zrozumiałam .

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Jadacie jeszcze omlety z płatkami owsianymi? Kama, Tobie chyba one zasmakowały. Ja jadam regularnie, dziś wersja śniadaniowa z tuńczykiem i oliwkami. Pycha.

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2014-12-14 o 09:57
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 10:22   #76
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Anyz, jadam, jako fanka płatków owsianych, ale fakt, dawno nie było...Dzis dzień głodny, więc nie mam z czym szalec Ale jutro nie wykluczam...
Niedziela jakos przecieka mi miedzy palcami...Obijam się, jednocześnie gdzies tam telepie myśl, ze jest wiele rzeczy, które mogłabym robic z większym pożytkiem.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 10:34   #77
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Zdecydowanie wolę poezję.Jest bardziej romantyczna,stwarza klimat bardziej hm ..podniosły.Pieści każdym słowem.Proza życia (zgodzę się z Kamą)przychodzi póżniej.Te dłuższe formy wypowiedzi..Fajnie jest pogodzic obie w codziennym życiu.Związać limerkiem,czasem satyrą.Nie doprowadzić do dramatu

Kama brzmi smakowicie.Mąż mój lubi gęś np.Nie dość,ze ptaka trudno dostać,to jeszcze robienie gęsich pipeknie jest moim punktem honorowym..Sama nazwa jest hm..tak mało romantyczna
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 11:19   #78
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

witajcie w niedzielne juz południe
ja dzisiaj poranek z atrakcjami.... najpierw zastrzyk, potem pojechalismy pobrać młodej krew na crp (dzielnie zniosła i nawet nie ryczała...) a potem wykorzystałam mojego tatę i pojechałam z małżem na zakupy a dziadek został z dziewczynkami
a teraz siedzę sobie z farbą na głowie i zmieniam barwy
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 11:50   #79
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Kama ja również tak zrozumiałam Kalincie, tylko u mnie życie miłością do małżonka (od zawsze) nie przekreśla potrzeb posiadania czegoś tam i napisania tego w liście do Mikołaja ale być może nie tak zrozumiałam .

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Jadacie jeszcze omlety z płatkami owsianymi? Kama, Tobie chyba one zasmakowały. Ja jadam regularnie, dziś wersja śniadaniowa z tuńczykiem i oliwkami. Pycha.
Miłość miłością, ale ja nie mówiłam tylko w tym sensie. Mam wszystko, czego mi trzeba również materialnie. No, może jeszcze tylko zakupy na święta trzeba będzie zrobić. Mam wszystkie potrebne ubrania, apaszki, kosmetyki.
O, wiem. Potrzebuję książki Bralczyka, Miodka i Markowskiego. Widziałm w księgarni. Muszę szepnąć mikołajowi.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 11:54   #80
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Czyli cos jednak jest potrzebne
Johaśka, na jaki kolor?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 11:56   #81
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Kamlisa- masz może sprawdzony przepis na ciasteczka owsiane z rodzynkami i żurawiną?
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 12:22   #82
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
O, wiem. Potrzebuję książki Bralczyka, Miodka i Markowskiego. Widziałm w księgarni. Muszę szepnąć mikołajowi.
czyzby "wszystko zależy od przyimka" ?
tez po mnie ta książka chodzi.....

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Johaśka, na jaki kolor?
Kama beżowy blond syossowy juz miałam go kilka razy i fajny dla mnie... nie wiem jak teraz wyjdzie bo na ciut ciemniejszych robilam niż zawsze..... ale lepsze nawet ciut inne niż siwe...
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 12:32   #83
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
U znajomych była przepyszna kaczka z jabłkami i polędwiczki w sosie śliwkowym. i ziemniaki pieczone w bulionie. i potem kolacja rzadko jem na noc ( tzn o 19) i ciężko mi było zasnąc. ale dobre było...


Od samego czytana aż ślinka leci. Kaczki już kilka lat nie jadłam.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 13:07   #84
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Jadacie jeszcze omlety z płatkami owsianymi? Kama, Tobie chyba one zasmakowały. Ja jadam regularnie, dziś wersja śniadaniowa z tuńczykiem i oliwkami. Pycha.
Mi też bardzo mi smakował..Ale ja jadłam wersję" podstawową" Bez dodatków.
I teraz usiłuje sobie przypomnieć, jak się go robi...Pamiętam o dwóch jajkach, chyba, ale reszta
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 13:32   #85
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

A ja przygarnęłam wczoraj "Religa". Będzie w sam raz na świąteczną przerwę w pracy
Właśnie spakowaliśmy z młodym świąteczne ciasteczka. Kokardki wiszą, jeszcze tylko świąteczne bileciki do zrobienia i gotowe No i kartki świąteczne nareszcie wypisane, jutro pójdą w świat. Trochę późno w tym roku, ale lepiej późno niż wcale.
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 13:36   #86
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
A ja przygarnęłam wczoraj "Religa". Będzie w sam raz na świąteczną przerwę w pracy


Jak przeczytasz to zdaj relację czy ci się poobała
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 14:29   #87
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Anyz, jadam, jako fanka płatków owsianych, ale fakt, dawno nie było...
a jak się robi omlet z płatków owsianych...?
bo ja owsiankę ostatnio polubiłam, super śniadanko...

kurcze odebrałam wynik crp młodej.... ma 3,51 (norma 0-5 więc książkowo) i zastanawiam się teraz skąd u diabla kaszel....
czyżby alergiczny? ona ma podejrzenie astmy i kaszle jak jest wilgoć.... za oknem deszczowo wiec moze byc to...albo może nadmiar czekolady....
kurcze zielona jestem.....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 14:36   #88
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Aussie, ja robiłam te
http://gotuj.skutecznie.tv/2011/03/c...oste-a-pyszne/
Z bakalii dałam tylko płatki kokosowe i tarte jabłko Wyszły pyszne, a Ty możesz pobawić się z dodatkami.
Beti, ja robie z 1-2 jaj, osobno ubijam białka, żółtko+ trochę mleka+ płatki/otreby owsiane/płatki kokosowe +słodzik, delikatnie łacze z ubitym białkiem. Na usmażony daje często jakies owoce czy dzem.
Dzis w zastępstwie teścia poszliśmy karmic koty działkowe i mielismy mała scysję z ludzmi przechodzącymi obok. koty to brudza, do schroniska by je wywieźć, jak nam się podobają to do domu powinnismy zabrać, a psy robia na chodnikach, bo...robia to na złość kotom, wiec to tez kotów wina No i stary zgrany argument o biednych ludziach, co to sa bez pracy i chleba nie maja, a ja na koty wydaję Cóz, paniusia w futrze zdecydowanie nie wyglądała na taka, co tym biednym ludziom pomaga! Wkurzyłąm się. ja nie oczekuje, ze wszyscy będą kochali zwierzaki i im pomagali, ale bezinteresowne przeszkadzanie mnie wnerwia. Tak, wolałabym, żeby to koty miały swoje domy, były zdrowe, zaszczepione i szczęśliwe. Póki co - mogę je tylko dokarmiać, łozyc na ich sterylki i kastracje. nasze male miasteczko schroniska nie ma, a do ludzi pójda tylko małe, ładne kociaki, dorosłych nikt nie chce...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 14:55   #89
stargate
Raczkowanie
 
Avatar stargate
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 119
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Witam ponownie Piekne Panie
Laweczka sie zapelnila...Czytam Was namietnie, aczkolwiek z pisaniem kiepsko, oj kiepsko. Moze sie poprawie
__________________
http://www.pmiska.pl/
stargate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 15:33   #90
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Omlet robię tak jak podała Kama, moja wersja bez mleka i na słono: pomidory z bazylią i oliwkami, cukinia z oregano. Jak kto lubi. Kama Ty to masz wielkie serce dla kotów i ... stalowe nerwy.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 09:34:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.