Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 13:53   #3151
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Asia konsystencji jeszcze nie sprawdzałam, dziś umyję włosy nim
O prawku myślałam wcześniej tylko byłam święcie przekonana, że oni dają zaświadczenie że wymieniasz...a tu klapa...
Perełka super po obcięciu

im.13 żadnej firmy nie używałam ale wella chyba dobra i moja kuzynka używa lacher geneza tylko najjaśniejszy odcień i zadowolona jest

anioleczek22 a zdjęcie? jak mamy Ci coś doradzić?

Nove ja mam zależy od dnia, ale np wczoraj z koleżanką wypiłyśmy winko, szampan truskawkowy, szampan zwykły i drinka i bombka była ale nie zgon

Kitka fajna cena za bilety!!

Masakra jak mi się nic nie chce...nawet jedzenia mi się robić nie chce

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Asia kładź te londę jak już znalazłaś na kanapie

Emilia witaj włoski nadal bardzo ładne
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:01   #3152
hexe22
Raczkowanie
 
Avatar hexe22
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 94
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Powiedzcie mi kochane jak z rozjaśnianego rudawego blondu poziomu ósmego uzyskać ciepły karmelkowy blond/jasny brąz? chodzi mi o takie stonowane rudości jak w załączniku. celować w farby jaśniejsze czy ciemniejsze niż tzw kolor na opakowaniu? jakiego oksydantu uzyć? (chcę włosy przyciemnić, jednak panicznie boje sie ciemnego brązu)
pierwsze foto to mniej więcej mój obecny kolor, drugie - cos co chciałabym osiagnąć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg color_shine_bez_amoniaku_garnier_8_jasny_blond.jpg (31,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27960.jpg (46,6 KB, 5 załadowań)
hexe22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:03   #3153
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Wracając do procentowych tematów, bo tak mnie to intryguje, bo jakiej ilości szumi wam w głowie, a po jakiej już macie totalny nieogar?
Ja to różnie Zależy od czasu, tego ile zjadłam.
Wino to hmmm myśle że jakbym jedno całe wypiła to by mi szumiało Szampany z energetykiem to wypije 2. W połowie 2 mi zaczyna lekko szumieć, piwa to trudno bo mi jest po piwach niedobrze, wiec wypije 2-3 i czasem musze sie polozyc bo sie po prostu zle czuje Z wódką trudno powiedzieć. Ale tak na ilosc to jak pije całkiem szybko to jakieś 0,25 wypije.
Zgony miałam 2 razy w zyciu. Raz jak z kumplem wypiłam 0,7 na pol w pół godziny na kieliszki, ale opijalismy mature I raz w zeszłym roku wypiłam chyba 3 piwa, i juz mi szumiało, a na dobitke głupio strzeliłam sobie wściekłego psa Już potem nie wstałam Wtedy miałam ochote zapasc sie pod ziemie ale teraz sie smieje z tych sytuacji
Ale generalnie raczej mi sie nie zdarza tak żeby mieć nieogar jakis totalny. W zyciu moze z 2-3 razy, a tak to jak czuje ze juz mi szumi zbyt mocno to sobie mówie stop
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



polecam londe 12/9
masakra z ta delią nigdy więcej tzn ta część włosów zdrowsza nieprzetrawiona nabrała takiego żółto rudego odcienia bleee aż tak bardzo tego nie widać ale kolor wyszedł ciepły żołtawy i mi sie niepodoba wogóle a miałam juz tak równo po londzie

zależy po czym ?
zazwyczaj nie pije nigdy tak , żeby mieć nieogar na drugi dzień bym chyba była nie do zycia

jest gorzej
juz Tż wysłałam po londe bo wyglądam jak kurczak wielkanocny
na moje włosy tylko londa działa tak jak należy i kolor wychodzi jak powinien ,a ta delia niby perła i popiel , a mi wyszła żółtawo rudo

wrzucam foto chociaż wiecie jak kurczakiwielkanocne wyglądają ...dla przestrogi przed delią !!!
i fotka Perełki obiecałam po strzyżeniu niechce zabardzo mi pozowac i musiałam takie zrobić jak leży
Faktycznie troche rudawo... A Perełka śliczna

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ale jestem wściekła
w dwóch sklepach jest u mnie londa naturals tylko i nigdzie nie ma jak ja w tych włosach mam wyjść do ludzi

Bunny myślisz ,że C10 by mi to wychłodziło ?
Mi sie wydaje że c10 mogłoby ci troche żółtawo wyjsc... Chociaz nie wiem, mi rudosci po Joaśce ładnie wychodziły.
Tylko ze mi sie taki platynowo-perłowy blond podoba i sie w nim czuje najlepiej. A platyna wiadomo troche żółtawych tonów ma


Laski, zmierzyłam sie dzisiaj i odkad cwicze - czyli jakis miesiac powiedzmy niecały zlazły mi 4 cm z talii i 3 z bioder
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:04   #3154
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asia konsystencji jeszcze nie sprawdzałam, dziś umyję włosy nim
O prawku myślałam wcześniej tylko byłam święcie przekonana, że oni dają zaświadczenie że wymieniasz...a tu klapa...
Perełka super po obcięciu



[/COLOR]Asia kładź te londę jak już znalazłaś na kanapie
to napisz jak umyjesz włoski tym szamponem
szkoda tego prawka, że nie zdążysz ,ale masz nauczke ,że na przyszłość lepiej wcześniej sie dowiedzieć
ide zaraz nakładać bo nie mogę patrzeć w lustro normalnie
Perełka jest boska tak się z dzieciakami zżyła ,że teraz śpi z nimi ,bawi się, a jak się cieszy jak wracają z przedszkola i szkoły lub Tż z pracy to szaleje normalnie kupiłam jej taką piłeczke piszczącą i normalnie ubaw ma po pachy
wczoraj ją zostawiłam samą pierwszy raz na 2 godzinki i była bardzo grzeczna spała z moimi portkami domowymi
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:40   #3155
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Czeko ja właśnie muszę iść się pomierzyć ale odkąd wróciliśmy od znajomych i się ogarnęłam to z łóżka wyjść mi się nie chce a muszę coś do zjedzenia zrobić...

Asia kochana ta Perełka o szamponie napiszę na pewno a prawko...już dostałam na stałe więc nie będę się martwić, szkoda tylko że z duszą na ramieniu przez 2tyg będę jeździć, przez 4lata 1kontrolę miałam to może i 2tyg się przejeździ
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:44   #3156
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

Asia kochana ta Perełka o szamponie napiszę na pewno a prawko...już dostałam na stałe więc nie będę się martwić, szkoda tylko że z duszą na ramieniu przez 2tyg będę jeździć, przez 4lata 1kontrolę miałam to może i 2tyg się przejeździ
moja kumpela jeździła przez rok wogóle bez prawka 3 razy zdawała i niezdała dopiero teraz od pół roku jeździ z prawkiem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:19   #3157
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej


Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Fajne te legginsy , ale dziewczyny, co ja tam widziałam..... kobiety sobie wyrywały z rąk większość wyciągnięta z opakowań.
Zrobiłam sobie na obiad makaron:
makaron rurki/ penne
szpinak (wymyłam, oderwałam ogonki i porwałam na kawałki) na rozgrzany olej, jak zwiędnie to dodajemy kilka suszonych pomidorów (drobno pokrojonych), smażymy chwilę, wyciskamy czosnek i zdejmujemy z ognia. Mieszamy Makaron do miski, szpinak i posypać kawałkami serka feta. Do szpinaku dałam odrobinę soli, pieprz i trochę tego octu balsamicznego Wyszło pysznie
Nine, kochana, już nie raz widziałam podobne akcje w moim Lidlu. Kiedyś dwie babki wyrywały sobie białe dżinsy. I to tak porządnie darły. Aż w końcu przyszedł pan z ochrony, i przywołał je do porządku


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

polecam londe 12/9
masakra z ta delią nigdy więcej tzn ta część włosów zdrowsza nieprzetrawiona nabrała takiego żółto rudego odcienia bleee aż tak bardzo tego nie widać ale kolor wyszedł ciepły żołtawy i mi sie niepodoba wogóle a miałam juz tak równo po londzie

zależy po czym ?
zazwyczaj nie pije nigdy tak , żeby mieć nieogar na drugi dzień bym chyba była nie do zycia

jest gorzej
juz Tż wysłałam po londe bo wyglądam jak kurczak wielkanocny
na moje włosy tylko londa działa tak jak należy i kolor wychodzi jak powinien ,a ta delia niby perła i popiel , a mi wyszła żółtawo rudo

wrzucam foto chociaż wiecie jak kurczakiwielkanocne wyglądają ...dla przestrogi przed delią !!!
i fotka Perełki obiecałam po strzyżeniu niechce zabardzo mi pozowac i musiałam takie zrobić jak leży
Asiu, rzeczywiście ciepło wyszło. Nałożysz Londę, i będzie dobrze A Perełka śliczna


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

ale numer
Tż wrócił ze sklepu i powiedział ,że nie ma londy i nie kupił bardzo przekonująco ( zawsze mnie przekona-okłamie chociaż pytam po sto razy ) przed chwilą poszedł z dzieciakami do mojego taty i tyle co wam napisałam, że londy nigdzie nie ma oglądam się w pokoju ,a tam na kanapie leża dwa pudełka zabije go normalnie
Ale ci zrobił niespodziankę No to teraz nie masz wyboru, musisz robić
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 15:23   #3158
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja to różnie Zależy od czasu, tego ile zjadłam.
Wino to hmmm myśle że jakbym jedno całe wypiła to by mi szumiało Szampany z energetykiem to wypije 2. W połowie 2 mi zaczyna lekko szumieć, piwa to trudno bo mi jest po piwach niedobrze, wiec wypije 2-3 i czasem musze sie polozyc bo sie po prostu zle czuje Z wódką trudno powiedzieć. Ale tak na ilosc to jak pije całkiem szybko to jakieś 0,25 wypije.
Zgony miałam 2 razy w zyciu. Raz jak z kumplem wypiłam 0,7 na pol w pół godziny na kieliszki, ale opijalismy mature I raz w zeszłym roku wypiłam chyba 3 piwa, i juz mi szumiało, a na dobitke głupio strzeliłam sobie wściekłego psa Już potem nie wstałam Wtedy miałam ochote zapasc sie pod ziemie ale teraz sie smieje z tych sytuacji
Ale generalnie raczej mi sie nie zdarza tak żeby mieć nieogar jakis totalny. W zyciu moze z 2-3 razy, a tak to jak czuje ze juz mi szumi zbyt mocno to sobie mówie stop

Faktycznie troche rudawo... A Perełka śliczna


Mi sie wydaje że c10 mogłoby ci troche żółtawo wyjsc... Chociaz nie wiem, mi rudosci po Joaśce ładnie wychodziły.
Tylko ze mi sie taki platynowo-perłowy blond podoba i sie w nim czuje najlepiej. A platyna wiadomo troche żółtawych tonów ma

Laski, zmierzyłam sie dzisiaj i odkad cwicze - czyli jakis miesiac powiedzmy niecały zlazły mi 4 cm z talii i 3 z bioder
Gratuluję spadku Ja jeszcze się nie mierzyłam, dzisiaj powinnam dostać @, więc mnie trochę spęczyło. Poczekam z tym jak skończę Shreda.


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to napisz jak umyjesz włoski tym szamponem
szkoda tego prawka, że nie zdążysz ,ale masz nauczke ,że na przyszłość lepiej wcześniej sie dowiedzieć
ide zaraz nakładać bo nie mogę patrzeć w lustro normalnie
Perełka jest boska tak się z dzieciakami zżyła ,że teraz śpi z nimi ,bawi się, a jak się cieszy jak wracają z przedszkola i szkoły lub Tż z pracy to szaleje normalnie kupiłam jej taką piłeczke piszczącą i normalnie ubaw ma po pachy
wczoraj ją zostawiłam samą pierwszy raz na 2 godzinki i była bardzo grzeczna spała z moimi portkami domowymi
Fajnie, że Perełka już się tak z wami zżyła.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:33   #3159
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Witam kochane
Tesknie za Wami ale nie mam czasu na wizaz kompletnie
duzo pracy, bo co chwila jakies akcje promocyjne a to z Twoim Stylem i Grazzia i sklep trzeba przygotowac, w domu tez zawsze jest robota ale juz mniej...Tż chyba skminil temat
Tak na szybkiego moge powiedziec ze kocham ta nowa odzywke Garnier z morela i olejkiem migdalowym
Myłam dzisiaj Natei znowu i cos mi wlosy przy skorze glowy po tym C10 nie pasuja
albo to szampon je tak domywa. I teraz nie wiem czy to szampon czy farba, bo jak farba to sie zastrzele
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:37   #3160
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Aniu, ale wstyd
Kiedyś widziałam chyba dwie wizażanki w rossmanie, jak sobie wyrywały z rąk jakiś zwykły szampon- już nie wiem, co wtedy królowało na wizażu, bo to już parę ładnych lat minęło
I tylko wizażanki kupują takie "dziwne" kosmetyki, na które zwykły śmiertelnik nie zwraca uwagi

W lumpkach dzieje się podobnie, jak w tych Lidlach po dostawie Znajoma sprzedaje w cukierni i obok ma lumpeks, wyskoczyła kiedyś na chwilę zobaczyć, co mają. Na szybko narzuciła płaszcz na ramiona i tak poszła. Coś tam chciała zobaczyć na wieszakach i płaszcz zsunął się jej z ramion Wtedy jakaś kobieta podbiegła do niej i zaczęła go wyrywać , że niby znalazła pierwsza
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:41   #3161
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

to jakaś masakra nałożyłam londe i ładnie wychłodziła tu gdzie robiłam odrost i kilka cm od głowy ,a dalej mam znowu ten rudy pas jaki miałam po garnierze czy to mozliwe ,że farba ma jakis składnik który w połączeniu z inną farbą zrobił mi miedziane włosy tylko że ja tą delie nakładałam na odrost, a malaks był tylko na chwilke to jakim cudem włosy na długości nabrały miedzianego połysku który nawet teraz po londzie nie zniknął i oczywiście jestem tak popielata teraz , że szok na nastepne mycie idzie przeciwłupieżowy w ruch
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 17:19   #3162
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to jakaś masakra nałożyłam londe i ładnie wychłodziła tu gdzie robiłam odrost i kilka cm od głowy ,a dalej mam znowu ten rudy pas jaki miałam po garnierze czy to mozliwe ,że farba ma jakis składnik który w połączeniu z inną farbą zrobił mi miedziane włosy tylko że ja tą delie nakładałam na odrost, a malaks był tylko na chwilke to jakim cudem włosy na długości nabrały miedzianego połysku który nawet teraz po londzie nie zniknął i oczywiście jestem tak popielata teraz , że szok na nastepne mycie idzie przeciwłupieżowy w ruch
Może dlatego, że wcześniej miałaś inną farbą zrobione?

Umyłam tym dziecięcym garnierem, a wcześniej oczyszczającym żeby zmyć te wszystkie odżywki, kremy itp. Dziwne włosy Nie dawałam odżywki, ale rozczesały się bardzo dobrze, co mnie zdziwiło bo raczej mam splątane Wysuszyłam i takie trochę tępe w dotyku były i dałam kropelkę olejku kallos. Milusie mam teraz

Asiu teraz doczytałam dokładnie o Perełce- fajnie, że polubiła się z dzieciakami A daje sobie już zabrać zabawkę czy co tam trzyma w paszczy?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 17:41   #3163
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Możecie mi coś doradzić?
Jutro będę przyciemniała włosy i po pierwsze nie wiem, czy zrobić pigmentację czy nałożyć normalnie. A po drugie nie wiem, jak rozcieńczyć oxy 9% na 6% lub 3%
Pomóżcie
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 18:58   #3164
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Asia umyłam Natei konsystencja gęsta jak dla mnie pistacjowy kolor słabo się pieni...jak działa okaże się bo siedzę teraz z maską muszę jakąś inną jeszcze kupić, może tego scandica bananowego

Po następnym farbowaniu zrówna Ci sie ten pasek, może joaśka miała coś w składzie co wybiło po garnierze co było. Wczesniej chyba kładłas cos po garnierze a przed londą jak dobrze pamiętam?? i dopiero następne farbowanie (londą) zakryło "pasek" który tylko Ty widziałaś de facto

Nine właśnie u mnie w lidlu to samo zawsze biją się prawie o te rzeczy i od otwarcie tłumy...ja w poniedziałek pojadę dopiero popołudniu ale może jak to dziecięce to będą jeszcze chyba że każdy myśli jak ja i Ex, że niska to może dziecięce kupować

Idę szukać na KWC kremu z kwasami i kremu z filtrem oraz maski, bo po wypłacie w środę zamówię

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

zastanawiam się nad tymi dwoma kremami z kwasem migdałowym, Czeko który lepszy?:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...sykwasami.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...d-peel-10.html

No i teraz krem z filtrem który:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...50.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...0-.html&next=1
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 19:17   #3165
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Może dlatego, że wcześniej miałaś inną farbą zrobione?



Asiu teraz doczytałam dokładnie o Perełce- fajnie, że polubiła się z dzieciakami A daje sobie już zabrać zabawkę czy co tam trzyma w paszczy?
po tej delii wczoraj się takie zrobiły
daje teraz to nawet sama przynosi i tyrpie mnie tym misiem lub piłką, żeby jej rzucić lub się z nia podrażnić szapiąc jej to
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asia umyłam Natei konsystencja gęsta jak dla mnie pistacjowy kolor słabo się pieni...jak działa okaże się bo siedzę teraz z maską muszę jakąś inną jeszcze kupić, może tego scandica bananowego

Po następnym farbowaniu zrówna Ci sie ten pasek, może joaśka miała coś w składzie co wybiło po garnierze co było. Wczesniej chyba kładłas cos po garnierze a przed londą jak dobrze pamiętam?? i dopiero następne farbowanie (londą) zakryło "pasek" który tylko Ty widziałaś de facto
gęsta ,ale taka kremowa perłowa czy nie? fakt słabo się pieni
żałuje że nie przeciągnęłam tej londy teraz bardziej tylko na ten kawałek po odroście poprawiłam jest taki rudy poblask jak spojrze w zależności od światła jak po garnierze właśnie ,ale mam nadzieje, że przy następnym farbowaniu się tego pozbęde
czyzby moje włosy tak reagowały na popiel bo garnier był popielaty i teraz ten księżycowy z delii też dziwne zjawisko
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 20:50   #3166
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

polecam londe 12/9
masakra z ta delią nigdy więcej tzn ta część włosów zdrowsza nieprzetrawiona nabrała takiego żółto rudego odcienia bleee aż tak bardzo tego nie widać ale kolor wyszedł ciepły żołtawy i mi sie niepodoba wogóle a miałam juz tak równo po londzie

)
A po jakiej londzie byłaś zawsze zadowolona?? Dziwne ze po takim chłodnym mixie tym razem wyszło Ci takie coś...


Exclusivku, jaki masz teraz kolor wobec tego??


Blond Princesko, dziękuję bardzo

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-04-06 o 20:52
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 23:15   #3167
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
po tej delii wczoraj się takie zrobiły
daje teraz to nawet sama przynosi i tyrpie mnie tym misiem lub piłką, żeby jej rzucić lub się z nia podrażnić szapiąc jej to

gęsta ,ale taka kremowa perłowa czy nie? fakt słabo się pieni
żałuje że nie przeciągnęłam tej londy teraz bardziej tylko na ten kawałek po odroście poprawiłam jest taki rudy poblask jak spojrze w zależności od światła jak po garnierze właśnie ,ale mam nadzieje, że przy następnym farbowaniu się tego pozbęde
czyzby moje włosy tak reagowały na popiel bo garnier był popielaty i teraz ten księżycowy z delii też dziwne zjawisko
Taka kremowo perłowa właśnie
następnym razem londa wyrówna wszystko
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 09:48   #3168
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej!


Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Taka kremowo perłowa właśnie
następnym razem londa wyrówna wszystko
no właśnie, a Bunny pisała, że ma galaretowatą ja miałam galaretowatą, ale przy ogórkowym z biedry kiedyś juz dawno
mam nadzieje ,że na drugi raz to się zrówna bo się zastrzele jak nie mam nauczke ,żeby niezdradzać londy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 10:35   #3169
rakkat
Raczkowanie
 
Avatar rakkat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 62
GG do rakkat
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć Dziewczyny,
Proszę Was o pomoc w podjęciu decyzji co do farby i jej odcienia.
Do tej pory farbowałam włosy w salonie fryzjerskim na Kolestonie (nie wiem jaką mieszanką) i w domu czasami farbą Voila - lodowy blond (oxy pół na pół 9% i 12%), jednak odrost nie wychodzi mi tak jasno i tak chłodno jak bym sobie tego życzyła.
Poziom moich naturalnych to chyba coś w okolicy 6 - bardzo ciemny blond (lub jasny brąz mysi) (niestety). W załączeniu zdjęcie mojego aktualnego koloru rozjaśnianego w/w farbami. Niestety nie mam zdjęcia z odrostami, żeby było widać moje naturalne. Nie chcę już rozjaśniać rozjaśniaczem, bo kiedyś co prawda miałam piękny czysty blond po rozjaśniaczu (Artego w salonie), ale po roku zrobiła się masakra z włosów - ciągnęły się, kruszyły i już nie chcę do tego wracać.
Zastanawiam się nad Kolestonem 12/1, ewentualnie 12/89 (perłowy b. jasny blond z dodatkiem różu) na wodzie 12%. Jeśli chodzi o wodę, to tak jak pisałam wyżej - w domu stosowałam mieszankę oxy Voila pół na pół 9% + 12%, jednak nie wychodziło tak jasno i tak chłodno jak bym chciała. Czy mogę w całości zastsować 12%? Boję się nadmiernego zniszczenia i wysuszenia włosów. Poza tym gdzieś czytałam, że lepiej przetrzymać dłużej rozjaśnianie włosów na niższym stężeniu, niż krócej i na wyższym stężeniu. Chyba, że w moim przypadku trzeba by było przetrzymać rozjaśnianie na 12% oxy (np. tak z ponad godzinę) i wtedy by wyszło tak jak chcę, nie zmienia to faktu, że trochę się boję tak wysokiego stężenia.
Nie chcę też efektu siwych, szarych, popielatych włosów, dlatego boję się odcieni Koleston 10/16, czy 12/16 i 12/11. Chodzi mi o taki czysty świetlisty bardzo bardzo jasny blond - taki jak suchy piasek na plażach tropikalnych haha , bez domieszki żółci, ale też bez żadnych fioletów, szarości i siwizny. Oczywiście na resztę moich dość krótkich włosów jedynie będę malaksować na parę minut przed zmyciem.
A może powinnam przed farbowaniem Kolestonem zrobić na jakiś czas kąpiel rozjaśniającą?
W sumie to nie upieram się co do tego Kolestona. Może poradzicie mi jakąś inną farbę superrozjaśniającą, która pozwoli mi uzyskać zadowalający efekt?
Z niecierpliwością czekam na porady.
Pozdrawiam, trzymajcie się cieplutko w tę zimową wiosnę
Kasia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg I1.jpg (38,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg I2.jpg (25,9 KB, 29 załadowań)
rakkat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 11:26   #3170
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hejo

U mnie było chyba zbyt dobrze, bo teraz ja pokłóciłam się z TŻ i wróciłam do domu dzisiaj rano, niech sobie sam jedzie do tego Torunia, dupek jeden, tak mnie wkurza, że nie wiem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 11:45   #3171
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hejo

U mnie było chyba zbyt dobrze, bo teraz ja pokłóciłam się z TŻ i wróciłam do domu dzisiaj rano, niech sobie sam jedzie do tego Torunia, dupek jeden, tak mnie wkurza, że nie wiem
cześć

Oj tam, oj tam pogodzicie się
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 12:43   #3172
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Czy kolor , który ma pani Grażyna to jest jakaś ''pochodna'' popielu czy beżu ?? Cos takiego chce uzyskac moga byc ciut jasniejsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torbicka.jpg (78,5 KB, 62 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-04-07 o 12:44
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 12:46   #3173
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez rakkat Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
Proszę Was o pomoc w podjęciu decyzji co do farby i jej odcienia.
Do tej pory farbowałam włosy w salonie fryzjerskim na Kolestonie (nie wiem jaką mieszanką) i w domu czasami farbą Voila - lodowy blond (oxy pół na pół 9% i 12%), jednak odrost nie wychodzi mi tak jasno i tak chłodno jak bym sobie tego życzyła.
Poziom moich naturalnych to chyba coś w okolicy 6 - bardzo ciemny blond (lub jasny brąz mysi) (niestety). W załączeniu zdjęcie mojego aktualnego koloru rozjaśnianego w/w farbami. Niestety nie mam zdjęcia z odrostami, żeby było widać moje naturalne. Nie chcę już rozjaśniać rozjaśniaczem, bo kiedyś co prawda miałam piękny czysty blond po rozjaśniaczu (Artego w salonie), ale po roku zrobiła się masakra z włosów - ciągnęły się, kruszyły i już nie chcę do tego wracać.
Zastanawiam się nad Kolestonem 12/1, ewentualnie 12/89 (perłowy b. jasny blond z dodatkiem różu) na wodzie 12%. Jeśli chodzi o wodę, to tak jak pisałam wyżej - w domu stosowałam mieszankę oxy Voila pół na pół 9% + 12%, jednak nie wychodziło tak jasno i tak chłodno jak bym chciała. Czy mogę w całości zastsować 12%? Boję się nadmiernego zniszczenia i wysuszenia włosów. Poza tym gdzieś czytałam, że lepiej przetrzymać dłużej rozjaśnianie włosów na niższym stężeniu, niż krócej i na wyższym stężeniu. Chyba, że w moim przypadku trzeba by było przetrzymać rozjaśnianie na 12% oxy (np. tak z ponad godzinę) i wtedy by wyszło tak jak chcę, nie zmienia to faktu, że trochę się boję tak wysokiego stężenia.
Nie chcę też efektu siwych, szarych, popielatych włosów, dlatego boję się odcieni Koleston 10/16, czy 12/16 i 12/11. Chodzi mi o taki czysty świetlisty bardzo bardzo jasny blond - taki jak suchy piasek na plażach tropikalnych haha , bez domieszki żółci, ale też bez żadnych fioletów, szarości i siwizny. Oczywiście na resztę moich dość krótkich włosów jedynie będę malaksować na parę minut przed zmyciem.
A może powinnam przed farbowaniem Kolestonem zrobić na jakiś czas kąpiel rozjaśniającą?
W sumie to nie upieram się co do tego Kolestona. Może poradzicie mi jakąś inną farbę superrozjaśniającą, która pozwoli mi uzyskać zadowalający efekt?
Z niecierpliwością czekam na porady.
Pozdrawiam, trzymajcie się cieplutko w tę zimową wiosnę
Kasia
Spróbuj przy kolejnym farbowaniu z wodą 12%.Nie ma się co bać,ja stosuję od roku oksydant 12%(Londa profesjonalna 12/89-60 minut).Włosy przy odpowiedniej pielęgnacji wcale nie są w gorszym stanie niż po oksy 9%.
Chociaż ja stosuję oksydant 12% to też nie jestem do końca zadowolona z efektu,bo włosy na długości są sporo jaśniejsze i chłodniejsze niż ta długość kilka cm od skóry.No ale,musisz spróbować i sama się przekonać jak zareagują twoje włosy.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 13:04   #3174
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



no właśnie, a Bunny pisała, że ma galaretowatą ja miałam galaretowatą, ale przy ogórkowym z biedry kiedyś juz dawno
mam nadzieje ,że na drugi raz to się zrówna bo się zastrzele jak nie mam nauczke ,żeby niezdradzać londy

wczesniej mialam Natei , ale rozowy.. zapach super, ale slabo sie pienił, teraz kupiłam ten brazowawy..zobaczymy, najlepiej pienil sie jak dla mnie Head&Shoulders
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 13:27   #3175
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez rakkat Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
Proszę Was o pomoc w podjęciu decyzji co do farby i jej odcienia.
Do tej pory farbowałam włosy w salonie fryzjerskim na Kolestonie (nie wiem jaką mieszanką) i w domu czasami farbą Voila - lodowy blond (oxy pół na pół 9% i 12%), jednak odrost nie wychodzi mi tak jasno i tak chłodno jak bym sobie tego życzyła.
Poziom moich naturalnych to chyba coś w okolicy 6 - bardzo ciemny blond (lub jasny brąz mysi) (niestety). W załączeniu zdjęcie mojego aktualnego koloru rozjaśnianego w/w farbami. Niestety nie mam zdjęcia z odrostami, żeby było widać moje naturalne. Nie chcę już rozjaśniać rozjaśniaczem, bo kiedyś co prawda miałam piękny czysty blond po rozjaśniaczu (Artego w salonie), ale po roku zrobiła się masakra z włosów - ciągnęły się, kruszyły i już nie chcę do tego wracać.
Zastanawiam się nad Kolestonem 12/1, ewentualnie 12/89 (perłowy b. jasny blond z dodatkiem różu) na wodzie 12%. Jeśli chodzi o wodę, to tak jak pisałam wyżej - w domu stosowałam mieszankę oxy Voila pół na pół 9% + 12%, jednak nie wychodziło tak jasno i tak chłodno jak bym chciała. Czy mogę w całości zastsować 12%? Boję się nadmiernego zniszczenia i wysuszenia włosów. Poza tym gdzieś czytałam, że lepiej przetrzymać dłużej rozjaśnianie włosów na niższym stężeniu, niż krócej i na wyższym stężeniu. Chyba, że w moim przypadku trzeba by było przetrzymać rozjaśnianie na 12% oxy (np. tak z ponad godzinę) i wtedy by wyszło tak jak chcę, nie zmienia to faktu, że trochę się boję tak wysokiego stężenia.
Nie chcę też efektu siwych, szarych, popielatych włosów, dlatego boję się odcieni Koleston 10/16, czy 12/16 i 12/11. Chodzi mi o taki czysty świetlisty bardzo bardzo jasny blond - taki jak suchy piasek na plażach tropikalnych haha , bez domieszki żółci, ale też bez żadnych fioletów, szarości i siwizny. Oczywiście na resztę moich dość krótkich włosów jedynie będę malaksować na parę minut przed zmyciem.
A może powinnam przed farbowaniem Kolestonem zrobić na jakiś czas kąpiel rozjaśniającą?
W sumie to nie upieram się co do tego Kolestona. Może poradzicie mi jakąś inną farbę superrozjaśniającą, która pozwoli mi uzyskać zadowalający efekt?
Z niecierpliwością czekam na porady.
Pozdrawiam, trzymajcie się cieplutko w tę zimową wiosnę
Kasia
rób na 12%, sporo dziewczyn tak robi i ma piekne włosy
jak mówisz że nie chcesz popielu/szarości to nie 12/1, zrób tym 12/89 i się nam pochwal jak wyszło
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hejo

U mnie było chyba zbyt dobrze, bo teraz ja pokłóciłam się z TŻ i wróciłam do domu dzisiaj rano, niech sobie sam jedzie do tego Torunia, dupek jeden, tak mnie wkurza, że nie wiem
zobaczysz, zrozumie że zawalił i przeleci z przeprosinami!!
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Czy kolor , który ma pani Grażyna to jest jakaś ''pochodna'' popielu czy beżu ?? Cos takiego chce uzyskac moga byc ciut jasniejsze.
raczej popielato bezowy, taki 9,13??
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 14:19   #3176
rakkat
Raczkowanie
 
Avatar rakkat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 62
GG do rakkat
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

No to będę robić na oxy 12% i oczywiście jak tylko zrobię to Wam tu pokażę co wyszło. Co do odcienia może faktycznie wybiorę Koleston 12/89 (perła) i może odrobinę dodam tego 12/1 (popiel). Zobaczymy co wyjdzie
Fajnie, że można tak wpaść tu do Was i uzyskać poradę. Będę tu codziennie zaglądać
rakkat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 15:00   #3177
Eko Dakini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 21
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja też stosowałam oxydant 12% pół roku, ale widziałam znaczne pogorszenie stanu włosów. Wcześniej, gdy farbowałam słabszymi wiadomo odcień nie był tak idealny jak po 12%, ale o wiele zdrowsze.

Teraz farbuje 9% i są o wiele zdrowsze.
Eko Dakini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:30   #3178
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam pogodzicie się
wkurza mnie, bo wymaga ode mnie rzeczy, których sam od siebie nie potrafi wymóc ale zawsze to ja wychodzę na awanturnicę ale tak mnie dzisiaj wkurzył, że przy śniadaniu mu nagadałam, poszłam, spakowałam i kazałam się odwieźć
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
zobaczysz, zrozumie że zawalił i przeleci z przeprosinami!!
tiaaa... nie ten typ kochana
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:50   #3179
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kitka - faceci to durnie czasem


Wklejam jako takie fotki po c10, ale w sztucznym swietle.
Jestem zadowolona Mimo ze miejscami troche pasma na szaro złapało, ale to pewnie dlatego ze potem na calosc na troche dałam. Końce przesuszone, ale i tak sa do sciecia wiec sie nie martwie, a w koncu mi kolor po Joaśce wyrównało
Jutro postaram sie w swietle dziennym dac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0634.jpg (63,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0635.jpg (74,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0636.jpg (79,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0641.jpg (68,9 KB, 38 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 20:28   #3180
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
A po jakiej londzie byłaś zawsze zadowolona?? Dziwne ze po takim chłodnym mixie tym razem wyszło Ci takie coś...


Exclusivku, jaki masz teraz kolor wobec tego??

Blond Princesko, dziękuję bardzo
Dawałam parę stron wstecz, taki naturalny kolorek W każdym bądź razie już prawie bez rudości

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hejo

U mnie było chyba zbyt dobrze, bo teraz ja pokłóciłam się z TŻ i wróciłam do domu dzisiaj rano, niech sobie sam jedzie do tego Torunia, dupek jeden, tak mnie wkurza, że nie wiem
Kituś współczuję :/ Mój tż też mnie nieraz lubi porządnie wkurzyć

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wklejam jako takie fotki po c10, ale w sztucznym swietle.
Jestem zadowolona Mimo ze miejscami troche pasma na szaro złapało, ale to pewnie dlatego ze potem na calosc na troche dałam. Końce przesuszone, ale i tak sa do sciecia wiec sie nie martwie, a w koncu mi kolor po Joaśce wyrównało
Jutro postaram sie w swietle dziennym dac
Ale pięknie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ex
Z podziałką na wszystkie możliwe alkohole :d
U mnie to 3 piwa i mam już dobrze, tylko że ja przeważnie piję piwo 7% (lubię dębowe mocne i zamkowe ), więc po 2 już coś czuję Jeśli chodzi o wódkę to nie wiem, picie jest rozłożone w czasie i napewno z 4-5 kieliszków muszę wypić żeby dobrze ruszyło Winko- hmm na dzień kobiet wypiłam sama wino 9% i miałam dobrze więc u mnie butelka wina akuratnie starczy Ogólnie mam słabą głowę i wiem że za dużo nie mogę sobie pozwolić


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex super, że podkłady wysłali a skąd one idą? z Chin? przelew doszedł?
Kochana gdyby przelew nie doszedł nie wysłaliby podkładu Przelew doszedł już 5 kwietnia z tego co widzę na paypalu W nazwie aukcji pisze że Korea więc chyba z Korei :P
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-04-07 o 21:00
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.