Nasze Życie w Ameryce ... cz. II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-28, 03:25   #1561
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poleccie mi cos do mycia twarzy .. bo to co uzwalam to z cery mieszkanej zrobila mi sie sucha ...
Ada, testuje teraz pozycje z Neutrogeny, o której usłyszałam na blogu nissiax83: http://nissiax83.blogspot.com/2013/0...ia-twarzy.html polecam jednak nie wiem jak nada sie do Twojej skory..

---------- Dopisano o 04:22 ---------- Poprzedni post napisano o 04:20 ----------

Cytat:
Napisane przez natiaa87 Pokaż wiadomość
cisza nastala...

jesli ktoras z Was zagladnie i ma jakis fajny plyn do demakijazu do polecenia dostepny w usa latwo to chetnie ksorzystam probuje wsio co jest,,, i nadal szukam!
Zdecydowanie polecam kosmetyki Neutrogeny albo CVS. http://3.bp.blogspot.com/-9eV9izCR6z...s1600/cvs1.JPG dla wiadomości, MAJA IDENTYCZNY SKLAD, tu wiecej: http://nissiax83.blogspot.com/2013/0...-po-co_15.html

---------- Dopisano o 04:23 ---------- Poprzedni post napisano o 04:22 ----------

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
Hey witamy
Mieszkasz dokladnie w chicago czy w okolicach ?
Mieszkalam tam ale nigdy wiecej

Super ma Lancome, neutrogena tez jest ok.
Moje ulubione:
lancome effacil eye makeup remover.
La prairie cellular eye makeup remover.
Lancome Huile Douceur
Lancome galatee confort.

Szkoda tylko, ze te płyny z LANCOME nie zmywaja tuszy do rzęs dokładnie, zwłaszcza DIORA :/ ale są dobre

---------- Dopisano o 04:25 ---------- Poprzedni post napisano o 04:23 ----------

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
szczerze to z pogada i ta przestepczoscia naprawde nie jest tak zle..
ale mnie polonia stamtad wykurzyla
powaznie, sklepy polskie, jedzenie, restauracje to na plus ale ludzie?
Polacy tam mieszkajacy to mega zawistni ludzie ale byc moze dlatego ze jest tam wieksza ilosc i sa przerozne osobowosci. Zasada wsrod Polonii jest jedna- im mniej masz, im mniej osiagnales tym bardziej Cie lubia. A sprobujcie cos osiagnac, miec wiecej niz inni to Was tam obgadaja rowno i beda podpieprzac gdzie sie da.
Moja mama wiedziala o WSZYSTKIM! zanim zdazylam jej powiedziec.
Dochodzily do niej takie chamskie rzeczy ze sie w glowie nie miesci (duzo osob znajomych tam mieszka) , ktos powiedzial mojej mamie,ze daje d.u.py za pieniadze bo oni przeciez tyle lat tam siedza i wiedza na co powinno mnie stac a na co nie albo bedac na zakupach musialam sie czaic bo moja mama wszystko dokladnie wiedziala, nawet ceny! Komentowane bylo nawet to,ze kupuje w butikach a nie w tj maxx-co bylo nieprawda bo rowniez tam chodze i to czesto no ale..Pozniej moja siostra sie wygadala ze slyszala od kogos,ze jestem ze swoim TZtem dla pieniedzy i ze "wstydzilaby sie szmata jedna spac z zonatym facetem." "eee ona nie ma zadnych zasad moralnych, spi z zonatym bo przeciec nowe auto dostala". Moj tz jest po rozwodzie, juz z 8 lat! a my poznalismy sie kilka lat po nim. Juz nie wspomne,ze jakas mila pani zadzwonila osobiscie do mojej ammy powiedziec,ze moj TZ to bandyda i handluje narkotykami a w ogole to na pewno siedzial w wiezieniu bo jezdzi drogim samochodem (audi r8 spyder).. audi-jakby powiedziala ze jezdzi maybachem czy tez rolls roycem czy bugatti to moglabym zrozumiec jej ekscytacje..ale audi? majac dobra prace mysle,ze kazdego byloby na nie stac,chocby nawet i na uzywane..wiec co sie babie w tej pustej lepetynie uroilo,nie wiem.
Nieopatrznie powiedzialam w towarzystwie ze dla mnie kupowanie podrob to okradanie projektanta i ze lepiej kupic ladna skorzana a nie firmowa torbe niz zalosnie wygladajacy podrobiony kufer lv..jesu..co sie moja biedna rodzina nasluchala na ten temat..wyrazilam tylko MOJE WLASNE zdanie. Nie kazac nikomu zyc i myslec w ten sam sposob co ja. Po prostu kazdy wyrazil swoje zdanie i bylo ok, wyrazilam ja i bylam be. Widocznie powinnam podazac jak jakas tepa koza bez rozumu za wiekszoscia, jak ja smialam miec wlasne zdanie
Moja kolezanka byla nielegalnie, wziela slub bo zakochala sie w chlopaku, on w niej i co mama jej uslyszala w Pl? " A to dziwka, wziela slub dla papierow"
JEstem mega szczesliwa ze juz tam nie mieszkam..
Jkabym miala tu takie fajne dziewczyny jak Wy to mialanbym z kim wyjsc i pogadac,a tak poki co funkcjonuje wsrod amerykanow lub w towarzystwie gdzie Polacy to tylko kilka osob ale sprawdzonych. A szkoda, bo brakuje mi Polskich kolezanek. Jednak do Chicago nie przeprowadzilabym sie-nigdy wiecej!
sorka za nerwy, ponioslo mnie na sama mysl

Samantha,
jasne ze sa plyny micelarne. Micellar waters sie to nazywa.
Wpisz w google i Ci wyskocza przerozne, ja testowalam tu tylko Lancome i mi spasowal. o i biotherm.
Twoje prace-pazurki- sa mega cudowne!!!!!!! masz talent Kochana, chetnie przylece na manicure :p (to bylby chyba moj najdrozszy manicure-doliczajac bilety)

Corvette,
oo tak oscypki, oscypki mmm...
Mieszkam w New Jersey i jak słyszę to POLONIA jest taka sama u nas jak w Chicago....
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 03:46   #1562
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
szczerze to z pogada i ta przestepczoscia naprawde nie jest tak zle..
ale mnie polonia stamtad wykurzyla
powaznie, sklepy polskie, jedzenie, restauracje to na plus ale ludzie?
Polacy tam mieszkajacy to mega zawistni ludzie ale byc moze dlatego ze jest tam wieksza ilosc i sa przerozne osobowosci. Zasada wsrod Polonii jest jedna- im mniej masz, im mniej osiagnales tym bardziej Cie lubia. A sprobujcie cos osiagnac, miec wiecej niz inni to Was tam obgadaja rowno i beda podpieprzac gdzie sie da.
Moja mama wiedziala o WSZYSTKIM! zanim zdazylam jej powiedziec.
Dochodzily do niej takie chamskie rzeczy ze sie w glowie nie miesci (duzo osob znajomych tam mieszka) , ktos powiedzial mojej mamie,ze daje d.u.py za pieniadze bo oni przeciez tyle lat tam siedza i wiedza na co powinno mnie stac a na co nie albo bedac na zakupach musialam sie czaic bo moja mama wszystko dokladnie wiedziala, nawet ceny! Komentowane bylo nawet to,ze kupuje w butikach a nie w tj maxx-co bylo nieprawda bo rowniez tam chodze i to czesto no ale..Pozniej moja siostra sie wygadala ze slyszala od kogos,ze jestem ze swoim TZtem dla pieniedzy i ze "wstydzilaby sie szmata jedna spac z zonatym facetem." "eee ona nie ma zadnych zasad moralnych, spi z zonatym bo przeciec nowe auto dostala". Moj tz jest po rozwodzie, juz z 8 lat! a my poznalismy sie kilka lat po nim. Juz nie wspomne,ze jakas mila pani zadzwonila osobiscie do mojej ammy powiedziec,ze moj TZ to bandyda i handluje narkotykami a w ogole to na pewno siedzial w wiezieniu bo jezdzi drogim samochodem (audi r8 spyder).. audi-jakby powiedziala ze jezdzi maybachem czy tez rolls roycem czy bugatti to moglabym zrozumiec jej ekscytacje..ale audi? majac dobra prace mysle,ze kazdego byloby na nie stac,chocby nawet i na uzywane..wiec co sie babie w tej pustej lepetynie uroilo,nie wiem.
Nieopatrznie powiedzialam w towarzystwie ze dla mnie kupowanie podrob to okradanie projektanta i ze lepiej kupic ladna skorzana a nie firmowa torbe niz zalosnie wygladajacy podrobiony kufer lv..jesu..co sie moja biedna rodzina nasluchala na ten temat..wyrazilam tylko MOJE WLASNE zdanie. Nie kazac nikomu zyc i myslec w ten sam sposob co ja. Po prostu kazdy wyrazil swoje zdanie i bylo ok, wyrazilam ja i bylam be. Widocznie powinnam podazac jak jakas tepa koza bez rozumu za wiekszoscia, jak ja smialam miec wlasne zdanie
Moja kolezanka byla nielegalnie, wziela slub bo zakochala sie w chlopaku, on w niej i co mama jej uslyszala w Pl? " A to dziwka, wziela slub dla papierow"
JEstem mega szczesliwa ze juz tam nie mieszkam..
Jkabym miala tu takie fajne dziewczyny jak Wy to mialanbym z kim wyjsc i pogadac,a tak poki co funkcjonuje wsrod amerykanow lub w towarzystwie gdzie Polacy to tylko kilka osob ale sprawdzonych. A szkoda, bo brakuje mi Polskich kolezanek. Jednak do Chicago nie przeprowadzilabym sie-nigdy wiecej!
sorka za nerwy, ponioslo mnie na sama mysl
Wow! Wspolczucia!
Co za szczescie, ze jestem typem samotnika i antysocial . Geeez, Chyba by mnie jasnista trafila, gdybym sie musiala z takimi uzerac! :-s
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 16:20   #1563
natiaa87
Raczkowanie
 
Avatar natiaa87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Chicago, il
Wiadomości: 61
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Ada, testuje teraz pozycje z Neutrogeny, o której usłyszałam na blogu nissiax83: http://nissiax83.blogspot.com/2013/0...ia-twarzy.html polecam jednak nie wiem jak nada sie do Twojej skory..

---------- Dopisano o 04:22 ---------- Poprzedni post napisano o 04:20 ----------



Zdecydowanie polecam kosmetyki Neutrogeny albo CVS. http://3.bp.blogspot.com/-9eV9izCR6z...s1600/cvs1.JPG dla wiadomości, MAJA IDENTYCZNY SKLAD, tu wiecej: http://nissiax83.blogspot.com/2013/0...-po-co_15.html

---------- Dopisano o 04:23 ---------- Poprzedni post napisano o 04:22 ----------



Szkoda tylko, ze te płyny z LANCOME nie zmywaja tuszy do rzęs dokładnie, zwłaszcza DIORA :/ ale są dobre

---------- Dopisano o 04:25 ---------- Poprzedni post napisano o 04:23 ----------



Mieszkam w New Jersey i jak słyszę to POLONIA jest taka sama u nas jak w Chicago....
chyba wszedzie jest tak samo niestety mieszkajac w PL rowniez kazdego interesowalo co robie.. mialam wiele extra zajec oprocz normalnej pracy i studiow. ciagle sie ocs dzialo zmienialo wiec jakies glupie pytania, dociekania itp byly na porzadku dziennym =) polonia w usa to jak taka wioska w PL ;-P hehe

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
Wiesz, to zalezy, nie jest do konca prawda ze jak masz super znajomych to wystarczy. Ja mialam naprawde znajomych na wysokim poziomie w Chicago i tylko z nimi sie spotykalam. Jednak nie ucieknie sie od oceniania innych naszego zycia z boku i ludzi ktorzy wtykaja nos w nie swoje sprawy. A tych byla cala masa niestety i nawet jesli nie mieli zadnych wiesci ode mnie osobiscie bo staralam sie trzymac na uboczu to wiadomo ze gdzies katem cos podpatrzyli,dowiedzieli sie, zle zrozumieli etc i podawali dalej. Glownie mowie tu o ludziach z mojego rodzinnego miasta ktorych sporo tam jest.
Ja tez uwielbiam ludzi, ale nie prostakow i chamow.
A Chicago to taka konkretna zbieranina Polakow. I zanim dowiesz sie kto to, poznasz dobrze to przeciez nie wiesz z kim masz do czynienia.
Takze ja nie lubie tego miasta przez polonie ale super ze Ty jestes zadowolona. To najwazniejsze
w Chicago najwiecej chyba ludzi z Bialegostoku hehe ;-P ja na szczescie nei odczuwamnarazie czegos takiego. Ja tez w sumie sie nie przejmuje co ludzie gadaja z boku moze dlatego tego nie widze? A jesli gadaja to znaczy ze mam sie odbrze bo zazdroszcaz nom tak mi jets narazie OK ale nie mowie ze zostane tu na zawsze. jesczez sama nie wiem do konca co bede robic i gdzie wiec nie wykluczam zmainy miejsca zamieszkania
__________________
zapraszam na bloga

http://www.natiaa87.blogspot.com/
natiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 20:08   #1564
natiaa87
Raczkowanie
 
Avatar natiaa87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Chicago, il
Wiadomości: 61
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

chodzicie na polskie koncerty lub inne takie ?

Ja (oczywiscie) nie na wszytskie ale bywam jak jest cos w moim guscie

http://www.youtube.com/watch?v=KhHZT...embedded#at=23

03/09 Sokol i Marysia!!
__________________
zapraszam na bloga

http://www.natiaa87.blogspot.com/

Edytowane przez natiaa87
Czas edycji: 2013-02-28 o 20:10
natiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 22:30   #1565
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez natiaa87 Pokaż wiadomość
chodzicie na polskie koncerty lub inne takie ?

Ja (oczywiscie) nie na wszytskie ale bywam jak jest cos w moim guscie

http://www.youtube.com/watch?v=KhHZT...embedded#at=23

03/09 Sokol i Marysia!!
A kto to sokol i Marysia?
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 03:33   #1566
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Carmen - współczuje. Ja tez sie z takim czymś tutaj w Chic nie spotkałam.
Wiem, ze wsród górali i Tarnowiakow jest rywalizacja i tutaj sie spotkałam kilka razy jak ludzie z Tarnowa wyśpiewali sie w Górali i na odwrót.
Ale to było naprawde kilka przypadków.

Polaków,których ja znam to sa na całe szczescie ludzie na poziomie. Nikt na nikogo nie gada głupot. Nikt nikomu nie zazdrości niczego. Naprawde przerażające to jest , ze sa tacy ludzie ktorzy pieprza byle pieprzyc na innych

Wiem jak sie nazywa płyn micelarny chodziło mi o jakieś konkretne firmy, które mozna kupić w zwykłej drogerii. Nie cierpię Sephora i tego typu miejsc. Ledwo przełknąć moge wejście do Ulta. Kiedy te laski dla mnie maja takie sztuczne uśmiechy , ze masakra. Mam blisko może sie przejade.


Gdybyscie dziewczyny tesknily za Pl kosmetykami to możecie kupić przez internet www.polskieziolaikosmetyki.com I ja chyba sobie kupię ten płyn stad bo nie chce mi sie lazic i kombinować

Natiaa- mi chodziło, ze to jest the Land of nothing bo tutaj jest tylko kukurydza. Ludzi wiesz mozna wszędzie fajnych spotkać,ale takich krajobrazów jak ma np. Upper Michigan czy Colorado nie znajdziesz tutaj.
Zeby gdzieś odpocząć i cos zobaczyć cool to trzeba jechać daleko.

Ja akurat nie lubie tlocznych miast i wypad do Chic .downtown to dla mnie kara. Nienawidzę butikow tych sztucznych śmiesznych parków etc.

Mi akurat brak Pl sklepu nie przeszkadza. Nie pamietam kiedy w nim nawet byłam Zakupy robię zazwyczaj w Trader Joe's bo jest najbliżej lub w Dominiku. A nawet Walmart ma spoko rzeczy do jedzenia. Warzywa i owoce zazwyczaj kupuje u meksykanskim sklepie.

Pamietam jak powiedzieliśmy z Tz do teściowej , ze byśmy chcieli sie przenieść do Denver albo do Ariona , a tesciowa do nas "o matko , a jaki wy chleb będziecie tam jedli" Spojrzelismy na siebie z Tz WTF
Dziewczyny jaki wy chleb jecie bidulki

A gdybyscie chciały kupić sobie cos innego niż to co jest popularne to polecam stronę www.iherb.com - jest duży wybór kosmetyków naturalnych i nie tylko

Ja mysle , ze najwiecej to chyba jest Górali . Przez całe moje 5lat tutaj spotkałam dwie osoby z Białegostoku. Duzo jest tez z Tarnowa.
Ja jestem z okolic Puszczy , moj Tz z Warszawy i jego rodzina. Moja szwagierka Goralka,ale taka Amerykańska więc sie nie liczy

Ah i nie dopisalam, ze z tym Belmontem to Natia masz święta racje. Masakra. Mieszkałam tam jakis czas przy tym samym Dominiku Nie wiem co mi odwalilo. Moj Tz strasznie na tym cierpiał , ze dał sie namówić. Po dwóch mcach modlilam sie każdego dnia kiedy sie wyniesiemy na południe. Mieszkam teraz w LaGrange dziękować Bogu nie mam juz skaczacych mi nad glowa Portorykow o 3am.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423

Edytowane przez Samantha7
Czas edycji: 2013-03-01 o 03:46
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 03:33   #1567
natiaa87
Raczkowanie
 
Avatar natiaa87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Chicago, il
Wiadomości: 61
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
A kto to sokol i Marysia?
wpisz sobie w YT sokol i marysia starosta to polski raper . wiem wiem nie kazdy lubi - ja tak! i lubie towarzystow bo na takie koncerty nie przychodza przypadkowi ludzie - nie ma calej smietanki polonijnej tak jak na boysach czy Dodzie =)
__________________
zapraszam na bloga

http://www.natiaa87.blogspot.com/
natiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 03:45   #1568
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez natiaa87 Pokaż wiadomość
chodzicie na polskie koncerty lub inne takie ?

Ja (oczywiscie) nie na wszytskie ale bywam jak jest cos w moim guscie

http://www.youtube.com/watch?v=KhHZT...embedded#at=23

03/09 Sokol i Marysia!!
W sobotę w NJ był Weekend... Ekhm.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 04:08   #1569
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez natiaa87 Pokaż wiadomość
wpisz sobie w YT sokol i marysia starosta to polski raper . wiem wiem nie kazdy lubi - ja tak! i lubie towarzystow bo na takie koncerty nie przychodza przypadkowi ludzie - nie ma calej smietanki polonijnej tak jak na boysach czy Dodzie =)
O matko uwielbiam Sokola. Jego głos mnie normalnie rozmiekcza. Kiedyś mi sie bardziej podobał , jego uszy Teraz trochę sie zbrzydzial jakoś
No i teksty wymiataja poprostu.

Lubie tylko Pl rap. Ogolnie słucham metalu i ciężkiego klasycznego rocka

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
W sobotę w NJ był Weekend... Ekhm.
A ja nie moge Weekend u nas tez w Chic albo byli albo maja byc. Widziałam plakat.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 04:16   #1570
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
W sobotę w NJ był Weekend... Ekhm.
szkoda, ze nie graja w DC "Ona tu jeeeest i tanczy dla mnieeeee"
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 12:22   #1571
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Ja tez w Chicago juz od 24 lat, i ogolnie ludzie mi nie przeszkadzaja ale fakt nie mieszkam na belomncie i nigy nie mieszkalam. Nie znosze ludzi plotkarzy takze takich w soim gronie nie mam, i nie ma roznicy czy to polacy czy amerykanie czy inni. Atmosfera w POlskim kosciele nam nie odpowiadala to zmienilismy na amerykanski i jestesmy abrdzo zadowoleni. Pierw zapisalam coreczke do jednej polskiej szkoly i strasznie nam nieodpowiadala w tym roku zmienilismy na inna i ludzi sa super, nauczyciele tez atmosfera calkowicie inna i dziecko bardzo lubi chodzic. W Polskim spoleczenstwie sadze jak w kazdym sa ludzie i ludziska.

My tez chcemy sie przeprowadzic z chicago ale to bardziej z powodow polityki i podatkow. Plus oczywiscie co najwazniejsze dla nas chcemy byc blisko oceanu, takze czekamy na szanse przeprowadzki moze juz niedlugo nam sie uda.
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2013-03-01 o 12:23
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 14:52   #1572
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez natiaa87 Pokaż wiadomość
wpisz sobie w YT sokol i marysia starosta to polski raper . wiem wiem nie kazdy lubi - ja tak! i lubie towarzystow bo na takie koncerty nie przychodza przypadkowi ludzie - nie ma calej smietanki polonijnej tak jak na boysach czy Dodzie =)
Dzieki! Nie, to nie moj typ Ja, podobnie jak Samantha, tylko metal, hehe.

Pozdro!
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:47   #1573
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Carmen - współczuje. Ja tez sie z takim czymś tutaj w Chic nie spotkałam.
Wiem, ze wsród górali i Tarnowiakow jest rywalizacja i tutaj sie spotkałam kilka razy jak ludzie z Tarnowa wyśpiewali sie w Górali i na odwrót.
Ale to było naprawde kilka przypadków.

Polaków,których ja znam to sa na całe szczescie ludzie na poziomie. Nikt na nikogo nie gada głupot. Nikt nikomu nie zazdrości niczego. Naprawde przerażające to jest , ze sa tacy ludzie ktorzy pieprza byle pieprzyc na innych

Wiem jak sie nazywa płyn micelarny chodziło mi o jakieś konkretne firmy, które mozna kupić w zwykłej drogerii. Nie cierpię Sephora i tego typu miejsc. Ledwo przełknąć moge wejście do Ulta. Kiedy te laski dla mnie maja takie sztuczne uśmiechy , ze masakra. Mam blisko może sie przejade.


Gdybyscie dziewczyny tesknily za Pl kosmetykami to możecie kupić przez internet www.polskieziolaikosmetyk i.com I ja chyba sobie kupię ten płyn stad bo nie chce mi sie lazic i kombinować

Natiaa- mi chodziło, ze to jest the Land of nothing bo tutaj jest tylko kukurydza. Ludzi wiesz mozna wszędzie fajnych spotkać,ale takich krajobrazów jak ma np. Upper Michigan czy Colorado nie znajdziesz tutaj.
Zeby gdzieś odpocząć i cos zobaczyć cool to trzeba jechać daleko.

Ja akurat nie lubie tlocznych miast i wypad do Chic .downtown to dla mnie kara. Nienawidzę butikow tych sztucznych śmiesznych parków etc.

Mi akurat brak Pl sklepu nie przeszkadza. Nie pamietam kiedy w nim nawet byłam Zakupy robię zazwyczaj w Trader Joe's bo jest najbliżej lub w Dominiku. A nawet Walmart ma spoko rzeczy do jedzenia. Warzywa i owoce zazwyczaj kupuje u meksykanskim sklepie.

Pamietam jak powiedzieliśmy z Tz do teściowej , ze byśmy chcieli sie przenieść do Denver albo do Ariona , a tesciowa do nas "o matko , a jaki wy chleb będziecie tam jedli" Spojrzelismy na siebie z Tz WTF
Dziewczyny jaki wy chleb jecie bidulki

A gdybyscie chciały kupić sobie cos innego niż to co jest popularne to polecam stronę www.iherb.com - jest duży wybór kosmetyków naturalnych i nie tylko

Ja mysle , ze najwiecej to chyba jest Górali . Przez całe moje 5lat tutaj spotkałam dwie osoby z Białegostoku. Duzo jest tez z Tarnowa.
Ja jestem z okolic Puszczy , moj Tz z Warszawy i jego rodzina. Moja szwagierka Goralka,ale taka Amerykańska więc sie nie liczy

Ah i nie dopisalam, ze z tym Belmontem to Natia masz święta racje. Masakra. Mieszkałam tam jakis czas przy tym samym Dominiku Nie wiem co mi odwalilo. Moj Tz strasznie na tym cierpiał , ze dał sie namówić. Po dwóch mcach modlilam sie każdego dnia kiedy sie wyniesiemy na południe. Mieszkam teraz w LaGrange dziękować Bogu nie mam juz skaczacych mi nad glowa Portorykow o 3am.
jestem z poludnia Pl :krakow i powiem Ci,ze owszem jest rywalizacja gorale i tarnow ale najwieksza rywalizacje te grupy maja miedzty swoimi. A skutki sa takie jakich ja np. doswiadczylam. I to naprawde nie tylko ja.

Chleba nie jadam wiec kurcze nie umiem Ci odpowiedziec na to pytanie moj TZ jest maniak silowni i swoich specjalistycznych diet i jakos przebywajac z nim mimochodem wyelimonowalam chleb wiec mi go nie brakuje.

Na Belmoncie nie mieszkalam ale musze sie zgodzic z Waszymi opiniami. slyszalo sie cos niecos

Kurcze Kochana co do tych plynow micelarnych to nie bardzo wiem co Ci doradzic,bo nie uzywam. Z biodermy bylam zadowolona.

Edytowane przez carmen_88
Czas edycji: 2013-03-01 o 20:50
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 02:16   #1574
natiaa87
Raczkowanie
 
Avatar natiaa87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Chicago, il
Wiadomości: 61
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Carmen - współczuje. Ja tez sie z takim czymś tutaj w Chic nie spotkałam.
Wiem, ze wsród górali i Tarnowiakow jest rywalizacja i tutaj sie spotkałam kilka razy jak ludzie z Tarnowa wyśpiewali sie w Górali i na odwrót.
Ale to było naprawde kilka przypadków.

Polaków,których ja znam to sa na całe szczescie ludzie na poziomie. Nikt na nikogo nie gada głupot. Nikt nikomu nie zazdrości niczego. Naprawde przerażające to jest , ze sa tacy ludzie ktorzy pieprza byle pieprzyc na innych

Wiem jak sie nazywa płyn micelarny chodziło mi o jakieś konkretne firmy, które mozna kupić w zwykłej drogerii. Nie cierpię Sephora i tego typu miejsc. Ledwo przełknąć moge wejście do Ulta. Kiedy te laski dla mnie maja takie sztuczne uśmiechy , ze masakra. Mam blisko może sie przejade.


Gdybyscie dziewczyny tesknily za Pl kosmetykami to możecie kupić przez internet www.polskieziolaikosmetyki.com I ja chyba sobie kupię ten płyn stad bo nie chce mi sie lazic i kombinować

Natiaa- mi chodziło, ze to jest the Land of nothing bo tutaj jest tylko kukurydza. Ludzi wiesz mozna wszędzie fajnych spotkać,ale takich krajobrazów jak ma np. Upper Michigan czy Colorado nie znajdziesz tutaj.
Zeby gdzieś odpocząć i cos zobaczyć cool to trzeba jechać daleko.

Ja akurat nie lubie tlocznych miast i wypad do Chic .downtown to dla mnie kara. Nienawidzę butikow tych sztucznych śmiesznych parków etc.

Mi akurat brak Pl sklepu nie przeszkadza. Nie pamietam kiedy w nim nawet byłam Zakupy robię zazwyczaj w Trader Joe's bo jest najbliżej lub w Dominiku. A nawet Walmart ma spoko rzeczy do jedzenia. Warzywa i owoce zazwyczaj kupuje u meksykanskim sklepie.

Pamietam jak powiedzieliśmy z Tz do teściowej , ze byśmy chcieli sie przenieść do Denver albo do Ariona , a tesciowa do nas "o matko , a jaki wy chleb będziecie tam jedli" Spojrzelismy na siebie z Tz WTF
Dziewczyny jaki wy chleb jecie bidulki

A gdybyscie chciały kupić sobie cos innego niż to co jest popularne to polecam stronę www.iherb.com - jest duży wybór kosmetyków naturalnych i nie tylko

Ja mysle , ze najwiecej to chyba jest Górali . Przez całe moje 5lat tutaj spotkałam dwie osoby z Białegostoku. Duzo jest tez z Tarnowa.
Ja jestem z okolic Puszczy , moj Tz z Warszawy i jego rodzina. Moja szwagierka Goralka,ale taka Amerykańska więc sie nie liczy

Ah i nie dopisalam, ze z tym Belmontem to Natia masz święta racje. Masakra. Mieszkałam tam jakis czas przy tym samym Dominiku Nie wiem co mi odwalilo. Moj Tz strasznie na tym cierpiał , ze dał sie namówić. Po dwóch mcach modlilam sie każdego dnia kiedy sie wyniesiemy na południe. Mieszkam teraz w LaGrange dziękować Bogu nie mam juz skaczacych mi nad glowa Portorykow o 3am.
widzisz ja znowu uwielbiam downtown szczegolnie noca i bardzo czesto w lecie wieczorami jedzimi do downtown nad jezioro ale mamy miejscowe gdzie nie ma za duzo ludzi! piwko ze znajomymi a za plecami wielkie budynki - ja sie jaram

Kurcze ja odkad przylecialam do Usa to wszyscy mi mowia ze tu jest tylko BIalystok ( no i plus wlasnie Tarnow i Gorale) Oczywsice nikogo nie chce obrazic, ale czesto mowia ze tam zostal tylko proboszcz i ktos tam ejszcze ( nie pamietam pwoiedzenia)
__________________
zapraszam na bloga

http://www.natiaa87.blogspot.com/
natiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 04:07   #1575
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

A umnie Łomża z Rzeszowem walczy a dokładnie z jakaś wsią STRZYŻÓW, kogo sie nie spytam to ludzie odpowiadają, ze są z Rzeszowa. A ja jak jakis dziwak z nad Morza :d.Ponadto mieszkam w polskim mieście, w związku z czym wystarczy ze idę do sklepu i mówię po polsku ...
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:06   #1576
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez natiaa87 Pokaż wiadomość
widzisz ja znowu uwielbiam downtown szczegolnie noca i bardzo czesto w lecie wieczorami jedzimi do downtown nad jezioro ale mamy miejscowe gdzie nie ma za duzo ludzi! piwko ze znajomymi a za plecami wielkie budynki - ja sie jaram

Ja nie cierpię tłoku, pośpiechu i ludu na ulicach jak mrówek. Na codzień bym nie zdzierżyła, ale raz na jakiś czas lubię pojechać do Metropolijnego miasta, pochodzić po sklepikache rejonach różnych narodowości (zawsze trafi się jakiś ciekawy ciuszek), usiąść przy ulicznej kawiarence i obserwować ludzi. To wszystko jest przyjemne gdy się ma czas.
Z jazdą jest masakra. Jeżeli się nie jest chamski w jeździe to człowiek zostaje na środku skrzyżowania na czerwonych światłach jak ta sierota . Każdy chce być szybszy i się wtarabania na chama.

Kurcze ja odkad przylecialam do Usa to wszyscy mi mowia ze tu jest tylko BIalystok ( no i plus wlasnie Tarnow i Gorale) Oczywsice nikogo nie chce obrazic, ale czesto mowia ze tam zostal tylko proboszcz i ktos tam ejszcze ( nie pamietam pwoiedzenia)
dobre.

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
A umnie Łomża z Rzeszowem walczy a dokładnie z jakaś wsią STRZYŻÓW, kogo sie nie spytam to ludzie odpowiadają, ze są z Rzeszowa. A ja jak jakis dziwak z nad Morza :d.Ponadto mieszkam w polskim mieście, w związku z czym wystarczy ze idę do sklepu i mówię po polsku ...
dobre.

Ja jestem z Podhala. W PL kiedy chodziłam na zabawy do Remizy Strażackiej, to zawsze ciupagi leciały bo Górale z jednego rejonu nie trawili tych z drugiego
Tutaj tego nie widzę, za to Polonia obgaduje wszędzie gdzie ich najwięcej. No i oczywiście muszę powiedzieć że czasami zdarzy się tam normalna duszyczka która wyłamuje się z plotkarskiego szergu.
Chicago mi się podoba. Kiedyś Detroit miało taką samą opinię, ale Mafia umarła śmiercią naturalną i miasto jak każde większe, ma swoje problemy. Mieszkać bym nie chciała w żadnym dużym mieście.

Chleb lubię i wcinam razowy z kminkiem mniam, mniam ...chrupiąca skórka z toną masła mmm...

Edytowane przez Corvette
Czas edycji: 2013-03-02 o 14:09
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 18:27   #1577
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Corvette Pokaż wiadomość
dobre.



dobre.

Ja jestem z Podhala. W PL kiedy chodziłam na zabawy do Remizy Strażackiej, to zawsze ciupagi leciały bo Górale z jednego rejonu nie trawili tych z drugiego
Tutaj tego nie widzę, za to Polonia obgaduje wszędzie gdzie ich najwięcej. No i oczywiście muszę powiedzieć że czasami zdarzy się tam normalna duszyczka która wyłamuje się z plotkarskiego szergu.
Chicago mi się podoba. Kiedyś Detroit miało taką samą opinię, ale Mafia umarła śmiercią naturalną i miasto jak każde większe, ma swoje problemy. Mieszkać bym nie chciała w żadnym dużym mieście.

Chleb lubię i wcinam razowy z kminkiem mniam, mniam ...chrupiąca skórka z toną masła mmm...

za to pogrubione ... :bac ik:: bacik:
robisz smaka ! ja tez bym taki z chrupiaca skorka z maslem zjadla.. mmm

Co do samego Chicago to downtown mi sie podoba, ale samo downtown to mala zaleta na mieszkanie tam
Mieszkam na poludniu, ceny nieruchomosci sa tu duuuzo tansze. Tutaj kupujemy duzy dom w cenie sredniego w chicago. Naprawde duuuzy dom,z basenem. ZYcie tutaj jest tansze, piekna pogoda nad ocean to jakies pol h drogi,jeden polski sklep, jeden pl kosciol, jedna pl restauracja
i spokoj - to jest dla mnie bezcenne. Moja mama wie to co jej akurat powiem nikt nie wie jaki mam dom i jakim samochodem aktualnie jezdze, czy zmienilam prace czy moze nie..nikt nie rozlicza mnie z moich wydatkow.
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 13:52   #1578
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Carmen more! more! mooore!
Zaś mnie podniecasz no! Od mojej skórki wara!
Mogę Ci podesłać bochenek, ino jak dojdzie to zęby połamiesz

Widziałaś u siebie Texas Longhorn? Ja bym chciała rancho z takim stadkiem Hektary chyba droższe niż niejeden dom w mieście gdziekolwiek?
Fajnie że tak blisko masz do oceanu. Marzy mi dłuuuugi poranny spacer z naszą pociechą po plaży, tak iść, iść i iść gdy jest jeszcze pusto ....zbierać kamyczki albo muszelki po drodze...
Nom się rozmarzyła! a tu mróz dupe ściska bleeeeeeeeee *ezusicku! Kiedy się ta Zima wreszcie skończy grrrrrr....bleeeeeeee
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 21:35   #1579
natiaa87
Raczkowanie
 
Avatar natiaa87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Chicago, il
Wiadomości: 61
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Corvette Pokaż wiadomość
Carmen more! more! mooore!
Zaś mnie podniecasz no! Od mojej skórki wara!
Mogę Ci podesłać bochenek, ino jak dojdzie to zęby połamiesz

Widziałaś u siebie Texas Longhorn? Ja bym chciała rancho z takim stadkiem Hektary chyba droższe niż niejeden dom w mieście gdziekolwiek?
Fajnie że tak blisko masz do oceanu. Marzy mi dłuuuugi poranny spacer z naszą pociechą po plaży, tak iść, iść i iść gdy jest jeszcze pusto ....zbierać kamyczki albo muszelki po drodze...
Nom się rozmarzyła! a tu mróz dupe ściska bleeeeeeeeee *ezusicku! Kiedy się ta Zima wreszcie skończy grrrrrr....bleeeeeeee
do nas tez zima wrocila brrr !!! wczoraj i przedwczoraj jakies sniegi :/ ale dzis juz ladne sloneczko wiec naiwna czekam na rychla wiosne
__________________
zapraszam na bloga

http://www.natiaa87.blogspot.com/
natiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 04:21   #1580
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez natiaa87 Pokaż wiadomość
do nas tez zima wrocila brrr !!! wczoraj i przedwczoraj jakies sniegi :/ ale dzis juz ladne sloneczko wiec naiwna czekam na rychla wiosne
Niecierpie zim! Ja sie pare miesiecy temu przeprowadzilam z NY na FL i bardzo sobie chwale.
Pozdrawiam!
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 15:45   #1581
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...E9xCQ1Akgq7gKQ
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 15:11   #1582
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Corvette Pokaż wiadomość
Carmen more! more! mooore!
Zaś mnie podniecasz no! Od mojej skórki wara!
Mogę Ci podesłać bochenek, ino jak dojdzie to zęby połamiesz

Widziałaś u siebie Texas Longhorn? Ja bym chciała rancho z takim stadkiem Hektary chyba droższe niż niejeden dom w mieście gdziekolwiek?
Fajnie że tak blisko masz do oceanu. Marzy mi dłuuuugi poranny spacer z naszą pociechą po plaży, tak iść, iść i iść gdy jest jeszcze pusto ....zbierać kamyczki albo muszelki po drodze...
Nom się rozmarzyła! a tu mróz dupe ściska bleeeeeeeeee *ezusicku! Kiedy się ta Zima wreszcie skończy grrrrrr....bleeeeeeee
O tak, jakbys chciala takie rancho z prawdziwego zdarzenia to ceny wieksze niz niejeden sporych gabarytow dom
2 dni temu mielismy super pogode, mialam sesje zdjeciowa w plenerze i powiem Ci,ze niejedna niewiaste widzialam w parku w stroju kapielowym sie probowaly opalac
Zdecydowanie to mieszkanie blisko oceanu to jest mega plus.. Tez lubie wyskoczyc usiasc na plazy, odpoczac...Pospacerowac.. szkoda,ze tak malo czasu mam na to. A teraz raczej jeszcze mniej bo szykuje mi sie duzo "latania" wiec wiecej bede w pracy niz w domu..Zycie..

Tesknie za sniegiem
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 17:00   #1583
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Dziewczyny, znacie adresy jakis fajnych stron z komsmetykami, gdzie mozna zanlezc prawdziwe deals?
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 20:47   #1584
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

http://us.strawberrynet.com/main.aspx

www.iherb.com

http://www.allcosmeticswholesale.com/

https://nailaidcares.com/products-quickshop.php to sa Carmen te odzywki do pazurasow ;]
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423

Edytowane przez Samantha7
Czas edycji: 2013-03-12 o 20:49
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 04:05   #1585
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II


Dziekuje Kochana przydadza siie, bo masakrycznie lamia mi sie paznokcie ostatnio :/

Zapomnialam,ze mialam Wam polecic Shiseido benefiance platki pod oczy Pure retinol eye Instant treatment Mask. Genialny kosmetyk, wlasnie zuzylam 2 opakowanie. Dla mlodszych cer 1 w tyg. wystarczy, dla starszych 2x.-3x. Opakowanie to koszt ok $63 i jest w nim 12 par platkow. Naprawde efekty sa super. Uwielbiam te platki. Nie pamietam -ah ta skleroza -czy juz o nich mowilam czy nie. w kazdym razie warto jest je kupic

Edytowane przez carmen_88
Czas edycji: 2013-03-13 o 18:16
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 05:20   #1586
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

dziękuje
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 11:28   #1587
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

hej
Ja dzis wyruszam z okolic Bostonu do Las Vegas Trzymajcie kciuki zeby pogoda dopisala !
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 00:20   #1588
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
O tak, jakbys chciala takie rancho z prawdziwego zdarzenia to ceny wieksze niz niejeden sporych gabarytow dom
2 dni temu mielismy super pogode, mialam sesje zdjeciowa w plenerze i powiem Ci,ze niejedna niewiaste widzialam w parku w stroju kapielowym sie probowaly opalac
Zdecydowanie to mieszkanie blisko oceanu to jest mega plus..

Nooooooo, kurka! Trzymaj kciuki, bo jeżeli dobrze pójdzie z naszymi planami, to też będę moczyć dupkę

Tez lubie wyskoczyc usiasc na plazy, odpoczac...Pospacerowac.. szkoda,ze tak malo czasu mam na to. A teraz raczej jeszcze mniej bo szykuje mi sie duzo "latania" wiec wiecej bede w pracy niz w domu..Zycie..

Tesknie za sniegiem
No weź nie gadaj! Dzisiaj kurka od popołudniu pada śnieg i wychodzi mi bokiem!

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
hej
Ja dzis wyruszam z okolic Bostonu do Las Vegas Trzymajcie kciuki zeby pogoda dopisala !
No kurde! Przecie na południe wyruszasz! Desert of all things! A ta się martwi coby pogoda dopisała. Prędzej Ci dupę sparzy Jak "jedziesz na hazard" to raczej wielkiej wygranej Ci życzę
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 03:21   #1589
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Corvette Pokaż wiadomość

No kurde! Przecie na południe wyruszasz! Desert of all things! A ta się martwi coby pogoda dopisała. Prędzej Ci dupę sparzy Jak "jedziesz na hazard" to raczej wielkiej wygranej Ci życzę
Chodziło mi bardziej o podróż samochodem a nie sam docelowy jak narazie spotkaliśmy burze śnieżna w buffalo, NY i deszcz w cleveland, OH. Jeszcze przed nami pare stanów takie jak illionois, iowa, nebraska, colorado i utah.
Na hazard raczej nie jadę, tylko na 2 miesięczne zwiedzanie californi Nevady i Arizony
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 18:58   #1590
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
Chodziło mi bardziej o podróż samochodem a nie sam docelowy jak narazie spotkaliśmy burze śnieżna w buffalo, NY i deszcz w cleveland, OH. Jeszcze przed nami pare stanów takie jak illionois, iowa, nebraska, colorado i utah.
Na hazard raczej nie jadę, tylko na 2 miesięczne zwiedzanie californi Nevady i Arizony
Zazdroszcze tych 2 miesiecy wolnego. Marze zeby moc miec tyle czasu dla siebie, mimo,ze sama sobie jestem szefem to niestety praca, praca, w lecie lece do europy, mam kilka projektow..A na odwiedzenie rodziny tylkko tydzien na prawie 4 miesiace bycia w Europie.. :/

Corvette,
zamienmy sie! U nas wczoraj bylo 32 st. C :/ i robi sie coaz cieplej. czerwiec,Lipiec, sierpien to tutaj temperatury zwykle 44st. i wyzej.

Edytowane przez carmen_88
Czas edycji: 2013-03-19 o 19:09
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-15 13:18:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.