Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-10, 18:07   #121
JoeAnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Dzięki Vea czytałam twoje wcześniejsze posty i zaraz po farbowaniu dałam tą maske na godzine i jest lepiej ogólnie po tym farbowaniu i tak jest lepiej ale włosy na czubku głowy nadal są w ciepłym odcieniu... może musze po jakimś czasie jeszcze raz zafarbować w ten sam sposób i wtedy będzię ok... podobno taką rudośc cięzko zlikwidować z 1-2 farbowaniem. Może moje muszą się jeszcze raz "najeść" chłodnego pigmentu
JoeAnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 22:08   #122
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
KIEDY BĘDZIESZ FARBOWAŁA?
jA ZA JAKIŚ TYDZIEŃ KUPIĘ SOBIE 9,13 Z WODĄ 3,75% I ODŚWIEŻE KOLOR, MOŻE TE MOJE PRZETRAWIONE KOŃCÓWKI CHWYCI
Farbuję w niedzielę

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez JoeAnna Pokaż wiadomość
Dzięki Vea czytałam twoje wcześniejsze posty i zaraz po farbowaniu dałam tą maske na godzine i jest lepiej ogólnie po tym farbowaniu i tak jest lepiej ale włosy na czubku głowy nadal są w ciepłym odcieniu... może musze po jakimś czasie jeszcze raz zafarbować w ten sam sposób i wtedy będzię ok... podobno taką rudośc cięzko zlikwidować z 1-2 farbowaniem. Może moje muszą się jeszcze raz "najeść" chłodnego pigmentu
Wiesz co, skoro odrost Ci wyszedł rudawo to następnym razem daj troszkę więcej 8.2 a tej 9-tki mniej.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 23:16   #123
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Vea! Farbowałaś może kiedyś farbami KEMON?
Mnie kusi 9.2,ale nie wiem jak wyjdzie!?
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 00:07   #124
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

witaj kochana na swoim wątku chyba wiesz skusze się na tą farbkę tak ją polesasz, aczkolwiek nie wiem jaki kolor problemem jest chyba pytanie, jaki kolor ja chce.
i tak: moje odrosty jak dobrze wiesz poziom 5 który łatwo rudzieje lub żółknie, reszta rozjasnianych już włosów żółknie mi tez szybko, myślałem o tej mieszance co Ty stosujesz lub sama 10.2 (gdybym nie miał w danym momencie kasy na dwie tubki) poziom bym chyba zostawił ten co mam (ten co mam w galerii po londzie)podejrzewam ze troche jeszcze poczekam bo dopiero co farbowałem, tydzień temu. ale we wroclawiu mam 2 albo 3 pollwele i do jednego mam bardzo blisko więc obczaje
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 23:11   #125
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
witaj kochana na swoim wątku chyba wiesz skusze się na tą farbkę tak ją polesasz, aczkolwiek nie wiem jaki kolor problemem jest chyba pytanie, jaki kolor ja chce.
i tak: moje odrosty jak dobrze wiesz poziom 5 który łatwo rudzieje lub żółknie, reszta rozjasnianych już włosów żółknie mi tez szybko, myślałem o tej mieszance co Ty stosujesz lub sama 10.2 (gdybym nie miał w danym momencie kasy na dwie tubki) poziom bym chyba zostawił ten co mam (ten co mam w galerii po londzie)podejrzewam ze troche jeszcze poczekam bo dopiero co farbowałem, tydzień temu. ale we wroclawiu mam 2 albo 3 pollwele i do jednego mam bardzo blisko więc obczaje
Hej, Fryzie5 .
Jeśli masz tendencje do rudości to polecam Ci 10.2, ale naprawdę musisz pomieszać z 10-tką, bo po samej 10.2 będziesz miał fioletowo-siny blond, a tego chcesz uniknąć - chodzi nam o fajny, chłodny blond , dlatego pomieszaj - ja wiem po sobie, bo wypróbowałam opcję samej 10,2 i byłam mega zimno-fioletową blondynką (feee), a po pomieszaniu z 10 (pół na pół) efekt był w sumie od razu świetny - ja trzymałam jeszcze maskę alterry przez godzinę, bo też wyszło z lekką poświatą fioletową, ale po masce było już jak należy - chłodny blond i spokojna głowa, bo cromatonka nie rudzieje wcale . Ja teraz przerzuciłam się na cromatone 9.13 - tutaj też mam ideał - popielato-złocisty blond w czystej postaci a nie rudy jakiś jak po majirelu czy innych, naprawdę
Najlepiej zrób sobie dzień wolny i poświęć na farbowanko i maskę w razie W, gdyby za fioletowo wyszło, ale jestem pewna, że będziesz zadowolony, jeśli pomieszasz .

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Vea! Farbowałaś może kiedyś farbami KEMON?
Mnie kusi 9.2,ale nie wiem jak wyjdzie!?
Niestety, nie miałam z nimi do czynienia. Dysponujesz może jakąś paletką z kolorkami? Możemy przetestować, a co
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-05-22 o 23:09
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 01:00   #126
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

wiesz to zalezy ile pieniędzy bedę miał w danym momencie i szczerze powiem ze zrobiłbym chętnie wodą 9%

zobaczymy, chyba ze tez wezme samą nature 10
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 07:51   #127
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Niestety, nie miałam z nimi do czynienia. Dysponujesz może jakąś paletką z kolorkami? Możemy przetestować, a co [/QUOTE]


Niestety paletką nie dysponuję, ale widziałam w polwellu (co prawda mieli tylko jedna, a są chyba cztery) i u fryzjerki która pracuje na tych farbach, kolory fajne! Ja dzisiaj mam zamiar zamówić w polwellu kremy koloryzujące yo.coloring 9 i 8.2 i wymieszać! Ten 8.2 jest ponoć do niwelowania żółci i rudości na włosach!
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 11:11   #128
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wiesz to zalezy ile pieniędzy bedę miał w danym momencie i szczerze powiem ze zrobiłbym chętnie wodą 9%

zobaczymy, chyba ze tez wezme samą nature 10
Fryzie5! Sama natura 10 wyjdzie Ci...żółto - też wpadłam na taki pomysł i machnęłam sobie same odrosty czystą 10-tką i miałam autentycznie żółte włosy, nie polecam, no chyba że masz fazę na wersję wielkanocną, w co wątpię...

Wiesz, zapytaj może w tej hurtowni, czy nie mogą Ci np. zakupu farby podpiąć pod fakturę jakiegoś salonu fryzjerskiego, który u nich się zaopatruje? Ja się tak dogadałam (nawiązałam stosowne znajomości na tym pokazie fryzjerskim Montibel-lo) i nie płacę już 29,90 jak wcześniej, tylko kupuję za 19,90 jak fryzjerzy

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Niestety paletką nie dysponuję, ale widziałam w polwellu (co prawda mieli tylko jedna, a są chyba cztery) i u fryzjerki która pracuje na tych farbach, kolory fajne! Ja dzisiaj mam zamiar zamówić w polwellu kremy koloryzujące yo.coloring 9 i 8.2 i wymieszać! Ten 8.2 jest ponoć do niwelowania żółci i rudości na włosach!
Magda, no ja też byłam dzisiaj w swoim Polwellu i oczywiście looknęłam na paletę tego Kemona (też była tylko jedna), ale powiem Ci szczerze, że na tej palecie wszystkie blondy są ciepłe! Nawet te niby chłodne wyglądają miodowo, więc mniemam, że w Kemonie .2 oznacza najzwyczajniej beż, a nie - jak w większości - fiolet/opal, a skoro tak jest to u nich .7 musi być fioletem. W każdym bądź razie blondy tam są fatalne, zupełnie nie odpowiadają moim oczekiwaniom - są zbyt ciepłe.
A co do kremów koloryzujących yo.coloring to pierwsze o nich słyszę . Cóż to takiego? Farby trwałe czy raczej pół-trwałe? Z amoniakiem czy bez? Jak kolorki? Jakiej firmy?
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-05-23 o 11:16
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 12:50   #129
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Fryzie5! Sama natura 10 wyjdzie Ci...żółto - też wpadłam na taki pomysł i machnęłam sobie same odrosty czystą 10-tką i miałam autentycznie żółte włosy, nie polecam, no chyba że masz fazę na wersję wielkanocną, w co wątpię...

Wiesz, zapytaj może w tej hurtowni, czy nie mogą Ci np. zakupu farby podpiąć pod fakturę jakiegoś salonu fryzjerskiego, który u nich się zaopatruje? Ja się tak dogadałam (nawiązałam stosowne znajomości na tym pokazie fryzjerskim Montibel-lo) i nie płacę już 29,90 jak wcześniej, tylko kupuję za 19,90 jak fryzjerzy [COLOR="Silver"]
no właśnie apropo tego jutro ide na dwie rozmowy kwalifikacyjne <boisie>
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 14:01   #130
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Fryzie5! Sama natura 10 wyjdzie Ci...żółto - też wpadłam na taki pomysł i machnęłam sobie same odrosty czystą 10-tką i miałam autentycznie żółte włosy, nie polecam, no chyba że masz fazę na wersję wielkanocną, w co wątpię...

Wiesz, zapytaj może w tej hurtowni, czy nie mogą Ci np. zakupu farby podpiąć pod fakturę jakiegoś salonu fryzjerskiego, który u nich się zaopatruje? Ja się tak dogadałam (nawiązałam stosowne znajomości na tym pokazie fryzjerskim Montibel-lo) i nie płacę już 29,90 jak wcześniej, tylko kupuję za 19,90 jak fryzjerzy

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------



Magda, no ja też byłam dzisiaj w swoim Polwellu i oczywiście looknęłam na paletę tego Kemona (też była tylko jedna), ale powiem Ci szczerze, że na tej palecie wszystkie blondy są ciepłe! Nawet te niby chłodne wyglądają miodowo, więc mniemam, że w Kemonie .2 oznacza najzwyczajniej beż, a nie - jak w większości - fiolet/opal, a skoro tak jest to u nich .7 musi być fioletem. W każdym bądź razie blondy tam są fatalne, zupełnie nie odpowiadają moim oczekiwaniom - są zbyt ciepłe.
A co do kremów koloryzujących yo.coloring to pierwsze o nich słyszę . Cóż to takiego? Farby trwałe czy raczej pół-trwałe? Z amoniakiem czy bez? Jak kolorki? Jakiej firmy?
Krem koloryzujący bez amoniaku , tez jest firmy kemon , wyczaiłam go na stronie polwellu w ich kalalogu, poczytałam na stronie kemon.pl, i zamówiłam w polwellu 9 i 8.2 ze specjalnym aktywatorem i w piątek będe kładła, zaryzykuję i zobaczę co wyjdzie
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 21:30   #131
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Fryyyyz! Trzymam mocno kciuki koniecznie daj znac jak poszlo!
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 21:49   #132
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

dzieki wielkie ;* jasne że dam
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 08:18   #133
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no właśnie apropo tego jutro ide na dwie rozmowy kwalifikacyjne <boisie>
Tak, tak! Trzymamy kciuki za Ciebie, Fryz5! Na pewno Ci się uda! A w załączniku mała niespodzianka dla Ciebie - mam nadzieję, że się nie obrazisz, że użyczyłam sobie foto z Twojego albumu włosowego, ale wiesz, to dla dobra sprawy, no i dodania Ci otuchy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3-Fryzie5-JesteNAJLE-9901.jpg (22,7 KB, 38 załadowań)
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-05-24 o 08:32
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 22:26   #134
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

I jak tam, Fryzie5? Udało się?????
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 23:38   #135
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

witam moje drogie ;* Vea niesamowita! niezmiernie mi miło na prawdę ;D
dziekuję wasze wsparcie chyba pomogło, jeszcze nic nie wiadomo waham sie między dwoma ofertami pracy aczkolwiek za niedługo mam wpaść z 3 modelkami i pokazac na ich wlosach co potrafie i zastanawiam się co im zrobić
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 07:45   #136
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Ooo proszee! A tak czkalam na wiadomosc nooo to bomba co im zrobic? Byle nie krzywde
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 10:31   #137
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
witam moje drogie ;* Vea niesamowita! niezmiernie mi miło na prawdę ;D
dziekuję wasze wsparcie chyba pomogło, jeszcze nic nie wiadomo waham sie między dwoma ofertami pracy aczkolwiek za niedługo mam wpaść z 3 modelkami i pokazac na ich wlosach co potrafie i zastanawiam się co im zrobić
Daj czadu, Fryzie5 . Na ich włosach stwórz inspiracje roku 2025 z domieszką subtelnego, zmysłowego akcentu- musi być nowocześnie a jednocześnie tak, żeby można było poczuć się naprawdę fajnie w takiej fryzurce - jakieś dyskretne, sexy elementy . No i oczywiście fryzurka powinna nadawać się na wyjście na miasto - nie tam jakiś irokez w kolorze rażącego orange .
Ale się rozpisałam, no ale tak na serio, to pewnie i tak wszystkich pozytywnie tam zaskoczysz, Fryzie5 - my w to wierzymy jak najbardziej

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Krem koloryzujący bez amoniaku , tez jest firmy kemon , wyczaiłam go na stronie polwellu w ich kalalogu, poczytałam na stronie kemon.pl, i zamówiłam w polwellu 9 i 8.2 ze specjalnym aktywatorem i w piątek będe kładła, zaryzykuję i zobaczę co wyjdzie
No, Madziula, czekamy na efekty
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-05-25 o 10:33
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 11:01   #138
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Daj czadu, Fryzie5 . Na ich włosach stwórz inspiracje roku 2025 z domieszką subtelnego, zmysłowego akcentu- musi być nowocześnie a jednocześnie tak, żeby można było poczuć się naprawdę fajnie w takiej fryzurce - jakieś dyskretne, sexy elementy . No i oczywiście fryzurka powinna nadawać się na wyjście na miasto - nie tam jakiś irokez w kolorze rażącego orange .
Ale się rozpisałam, no ale tak na serio, to pewnie i tak wszystkich pozytywnie tam zaskoczysz, Fryzie5 - my w to wierzymy jak najbardziej [COLOR="Silver"]
ojej to za 13 lat ^^
pomyślę dziś co zrobić na pewno chce stworzyć jedno ombre. dziekuję za duze zainteresowanie moją osobą to niesamowicie podnoszące na duchu i motywujące dziś cos wybiorę i dam znać co będe chciał robic

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Ooo proszee! A tak czkalam na wiadomosc nooo to bomba co im zrobic? Byle nie krzywde
nie no ja mam nadzieję że kojarzę się z krzywdą co?
koloryzacja, stylizacja i strzyżenie ;D
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 12:48   #139
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Fryyzku to taki zarcik zeby rozweselic Cie wiesz co ja bym chciala zobaczyc jesli chodzi o ombre? Na brazowych wlosach.. tylko nie taki braz z zoltymi koncami tylko jakas fajna kombinacje.. moze jakis ciekawy bob? Boby sa bardzo twarzowe
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 12:59   #140
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Poważnie, Wam poziom10,0 wychodzi żółto? Ja kiedyś robiłam 10,0 to wychodziły mi na naturalnym blondzie bardzo bardzo jasno i chłodno, bardzo czysto. Mieszałam zawsze z 6% oxy. Dla mnie było to za chłodno i za jasno. Może macie za ciemne włosy? Bo 10,0 powinien wychodzić bardzo bardzo jasno i absolutnie nie jest to żółty odcień.
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 13:48   #141
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Fryyzku to taki zarcik zeby rozweselic Cie wiesz co ja bym chciala zobaczyc jesli chodzi o ombre? Na brazowych wlosach.. tylko nie taki braz z zoltymi koncami tylko jakas fajna kombinacje.. moze jakis ciekawy bob? Boby sa bardzo twarzowe
przemyślę dziś co zrobię ale tak, jesli ombre to na pewno nie z żółcią! no najwyżej złoto
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 21:24   #142
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Witam!
Jestem juz po farbowaniu kremem koloryzującym yo.coloring firmy kemon 9 pół na pół z 8.2 i do tego odpowiedni aktywator 3% i muszę napisac,że jestem zadowolona kolorek wyszedł ciemniejszy blond jest jest ani ciepły ani też zimny, bardzo podobny do 9.13 z montibello!
Farba faktycznie nie śmierdzi (bez amoniaku ),wręcz pachnie!
Zobaczymy jak będzie się spierało i jak kondycja włosów!
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 22:14   #143
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Poważnie, Wam poziom10,0 wychodzi żółto? Ja kiedyś robiłam 10,0 to wychodziły mi na naturalnym blondzie bardzo bardzo jasno i chłodno, bardzo czysto. Mieszałam zawsze z 6% oxy. Dla mnie było to za chłodno i za jasno. Może macie za ciemne włosy? Bo 10,0 powinien wychodzić bardzo bardzo jasno i absolutnie nie jest to żółty odcień.
A z jakiej firmy miałaś farbę? Bo nie wszędzie "natury" są chłodne , zwłaszcza, jeśli jest podział na zwykłe, podstawowe natury (same cyferki, 8, 9, 10) i pogłębione (8.0, 9,0, 10.0 i te faktycznie wychodzą chłodno, ale w Cromatone jest tylko sama 10-tka, bez zera).

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem juz po farbowaniu kremem koloryzującym yo.coloring firmy kemon 9 pół na pół z 8.2 i do tego odpowiedni aktywator 3% i muszę napisac,że jestem zadowolona kolorek wyszedł ciemniejszy blond jest jest ani ciepły ani też zimny, bardzo podobny do 9.13 z montibello!
Farba faktycznie nie śmierdzi (bez amoniaku ),wręcz pachnie!
Zobaczymy jak będzie się spierało i jak kondycja włosów!
No, Madzia, a gdzie fotki?????????? Chcemy zobaczyć efekt !

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
przemyślę dziś co zrobię ale tak, jesli ombre to na pewno nie z żółcią! no najwyżej złoto
No, Fryzie, 3mamy kciuki za Twój spektakularny sukces!
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-05-26 o 08:49
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 00:00   #144
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość

No, Fryzie, 3mamy kciuki za Twój spektakularny sukces!
dzięki za taką wiarę we mnie
w przyszłym tygodniu będe sie umawiał a teraz kolekcjonuje modelki, ale kazda chce farbowac nie ścinac, a muszę zaprezentować wszystko
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 08:31   #145
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Fryyyzku na pewno znajdzie sie chetna na sciecie wloskow oczywiscie wszystko bedziee dobrze zobaczysz
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 09:47   #146
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Dzisiaj spróbuję wstawić zdjęcia koloru (jeszcze nie wstawiałam zdjęć na wizazu)
Ogolnie jestem zadowolona, kolor równomierny i włosy w dobrej kondycji, zmywa się ale to normalne na moim bardzo jansym blondzie!

Vea a Ty czym teraz zamierzasz robić włoski!
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 17:45   #147
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Hej! Zdecydowalam, ze odpuszczam sobie drogeryjne farby (choc jeszcze kusi mnie L'oreal Excellence 8.13 Perłowy Beż i Syoss Pronature 8-52 Chłodny Jasny Blond, ale co z tego ze wyjda ladnie, jak zaraz znow bede ruda...) i przerzucam sie na Cromatone W zwiazku z tym chcialabym dopytac o pare rzeczy, wspomagajac sie zdjeciami.
Fotki 1,2 - moj obecny kolor wlosow w swietle sztucznym, otrzymany L'orealem Recital Preference 8.1
3 - j.w. tylko ze w swietle naturalnym; jestem zdziwiona ze wyszedl na tym zdjeciu az tak ciemno, mam wrazenie ze w rzeczywistosci jest troche jasniejszy.
Poswiata na moich wlosach jest miedziano-zlota (wiecej miedzi na dole, wiecej zlota z domieszka miedzi na gorze), z czym walcze bezskutecznie od sierpnia 2011-wtedy rozjasnilam z b. ciemnego brązu.
Odrost mam na poziomie hmm pomiedzy 6 a 7 powiedzialabym.

I teraz moje pytania w zwiazku z Cromatone:
I - Chcialabym pofarbowac wlosy kolorem 8.2, czy on mi przyjmie? Wiem, ze powinnam zmieszac go z natura, ale mam tak dosc tej namolnej rudosci, ze chce miec pewnosc, ze zniknie na dobre z moich wlosow. Nie straszna mi fioletowawa poswiata na poczatku Jakiej wody powinnam uzyc przy moim kolorze wlosow i odrostu?
II - Wpadl mi rowniez w oko modny ostatnio "truskawkowy blond", jednak nie taki, ktory kazdy "zwykly smiertelnik" nazwalby rudym, a taki delikatny blond zlamany czysta czerwienia (a nie zadna miedzia, zlotem czy zoltym); jakie odcienie nalezaloby zmieszac i w jakiej proporcji, jaka woda? Any ideas? (fotki nr 4, 5 i 6)
III - Bardzo mnie ciekawi co to moze byc za kolor na ostatnim zdjeciu - nr 7, wiem ze dla mnie prawdopodobnie za jasny, ale moze kiedys rozjasnie moje wlosy i sie skusze na taki bo jest piekny Czy to opal z jakas domieszka bezu? Na palecie Cromatone nie widzialam zadnych odcieni bezu, nie ma ich po prostu czy jakos inaczej sie tu nazywaja?

Z gory dzieki za odp!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120518_220532.jpg (89,6 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120518_220614.jpg (91,3 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120529_180731.jpg (92,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg truskawkowy-blond.jpg (26,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg strawberry blonde.jpg (11,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 642-226x300.jpg (13,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gyaru8.jpg (26,3 KB, 35 załadowań)
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 18:06   #148
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
A z jakiej firmy miałaś farbę? Bo nie wszędzie "natury" są chłodne , zwłaszcza, jeśli jest podział na zwykłe, podstawowe natury (same cyferki, 8, 9, 10) i pogłębione (8.0, 9,0, 10.0 i te faktycznie wychodzą chłodno, ale w Cromatone jest tylko sama 10-tka, bez zera).

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

[/COLOR]
No, Madzia, a gdzie fotki?????????? Chcemy zobaczyć efekt !

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------


No, Fryzie, 3mamy kciuki za Twój spektakularny sukces!
Miałam Alfę, ale nie pamiętam, czy to był odcień 10,0 czy 10.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Hej! Zdecydowalam, ze odpuszczam sobie drogeryjne farby (choc jeszcze kusi mnie L'oreal Excellence 8.13 Perłowy Beż i Syoss Pronature 8-52 Chłodny Jasny Blond, ale co z tego ze wyjda ladnie, jak zaraz znow bede ruda...) i przerzucam sie na Cromatone W zwiazku z tym chcialabym dopytac o pare rzeczy, wspomagajac sie zdjeciami.
Fotki 1,2 - moj obecny kolor wlosow w swietle sztucznym, otrzymany L'orealem Recital Preference 8.1
3 - j.w. tylko ze w swietle naturalnym; jestem zdziwiona ze wyszedl na tym zdjeciu az tak ciemno, mam wrazenie ze w rzeczywistosci jest troche jasniejszy.
Poswiata na moich wlosach jest miedziano-zlota (wiecej miedzi na dole, wiecej zlota z domieszka miedzi na gorze), z czym walcze bezskutecznie od sierpnia 2011-wtedy rozjasnilam z b. ciemnego brązu.
Odrost mam na poziomie hmm pomiedzy 6 a 7 powiedzialabym.

I teraz moje pytania w zwiazku z Cromatone:
I - Chcialabym pofarbowac wlosy kolorem 8.2, czy on mi przyjmie? Wiem, ze powinnam zmieszac go z natura, ale mam tak dosc tej namolnej rudosci, ze chce miec pewnosc, ze zniknie na dobre z moich wlosow. Nie straszna mi fioletowawa poswiata na poczatku Jakiej wody powinnam uzyc przy moim kolorze wlosow i odrostu?
II - Wpadl mi rowniez w oko modny ostatnio "truskawkowy blond", jednak nie taki, ktory kazdy "zwykly smiertelnik" nazwalby rudym, a taki delikatny blond zlamany czysta czerwienia (a nie zadna miedzia, zlotem czy zoltym); jakie odcienie nalezaloby zmieszac i w jakiej proporcji, jaka woda? Any ideas? (fotki nr 4, 5 i 6)
III - Bardzo mnie ciekawi co to moze byc za kolor na ostatnim zdjeciu - nr 7, wiem ze dla mnie prawdopodobnie za jasny, ale moze kiedys rozjasnie moje wlosy i sie skusze na taki bo jest piekny Czy to opal z jakas domieszka bezu? Na palecie Cromatone nie widzialam zadnych odcieni bezu, nie ma ich po prostu czy jakos inaczej sie tu nazywaja?

Z gory dzieki za odp!
Uważam, że nie wyjdzie Ja ochłodziłabym kolor.
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 20:13   #149
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Uważam, że nie wyjdzie Ja ochłodziłabym kolor.
Ktory nie wyjdzie? 8.2? Wlasnie w tym celu chcialam go polozyc - dla ochlodzenia, bo to perła/opal, a widzialam, ze chyba Vea pisala, ze jej .2 schladzaja duzo lepiej niz popiele .1
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...

Edytowane przez claudiiin
Czas edycji: 2012-05-29 o 20:15
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 20:24   #150
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Ktory nie wyjdzie? 8.2? Wlasnie w tym celu chcialam go polozyc - dla ochlodzenia, bo to perła/opal, a widzialam, ze chyba Vea pisala, ze jej .2 schladzaja duzo lepiej niz popiele .1
8,2 mógłby wyjść, ale nie ciepły inny kolor. Ja zbyt ciepły kolor ochłodziłabym. Bo trudno przewidzieć, jak na zbyt ciepły kolor kładłabyś ciepły...mógłby się tylko rudy pogłębić
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 01:07:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.