Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 11:58   #31
PatiTaPati
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

No i zaczyna się w tym roku na nowo - już skubane gryzą
PatiTaPati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 10:59   #32
angela3210
Przyczajenie
 
Avatar angela3210
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Angry Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Cytat:
Napisane przez PatiTaPati Pokaż wiadomość
No i zaczyna się w tym roku na nowo - już skubane gryzą

Oj gryzą gryzą! Przy wychodzeniu na dwór używałam Autan to mnie skubane w domu w nocy pod czas spania tak zgryzły, że wstyd bluzkę zdjąć.. Masakra normalnie wszystko mnie swędzi. Będę z nimi walczyła
I musze udać się do apteki!
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
angela3210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:10   #33
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

No gryzą już jak szalone... w niedziele byłam na grillu jakieś dziadostwo ugryzło mnie w nogę i od dwóch dni cała spuchnięta i kolorowa
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 21:23   #34
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Powtórzę mój apel wszędzie gdzie się da, byle tylko mnie ktoś poratował radą...
Cytat:
BŁAGAM, POMOCY... zostałam pogryziona przez jakieś komary czybógwiec co... Dołączam fotki. Nie przestaje boleć, łydka tak spuchła że spodnie zrobiły się koszmarnie obcisłe.............. Smarowałam octem, wodą z octem, byłam w aptece pani mi dała Fenistil gdzie zużyłam już 3/4 tubki I NIC!?!@!(##(@%(e nie przestaje... znacie jakieś domowe sposoby?! I czy to w ogóle komary mnie pogryzły???
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 22:37   #35
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Muszynianko znam ten "ból" sprzed niecałego tygodnia
Bardzo możliwe że ugryzł Cię komar jakiś nad każony.
Podobno w tym roku komary,osy, muszyki bedą przekleństwem.

Też nie mogłam wsadzic nogi w spodnie. i do tej pory mam noge lekko spuchnietą. od Dermatologa dostalam tabletki Amertil ale jest na recepte bodajże Zyrtec ma identyczne działanie a jest bez recepty. Dostałam też jakąs maśc Cutivate.
Z domowych metod pomagała mi woda z sodą w postaci okładów, tak samo woda z octem i kostki lodu
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 11:19   #36
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Ok dziękuję mocze sobie stopy w wodzie z octem :{
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 19:49   #37
k@mil@
Raczkowanie
 
Avatar k@mil@
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 72
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Moja noga wygląda podobnie (tylko, że coś użarło mnie z przodu). Ogromna opuchlizna utrzymuje się od wtorku i nieźle boli. W miejscu ukąszenia dziś pojawiło się lekkie zasinienie. Przykładałam cebulę, ale niestety nic nie pomogła.
k@mil@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 10:39   #38
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

muszynianko, miałam to samo, po prostu przeczekałam. już nie jest takie wielkie, został jeszcze bąbel. mam to od jakichś pięciu dni.
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 12:45   #39
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Podobno w tym roku komary,osy, muszyki bedą przekleństwem.
Potwierdzam... na śląsku mają latać samoloty i spuszczać z góry coś na zabicie tych komarów, jakiś środek.. a os sie bardzo boje więc te wakacje będą w ciągłym strachu że mnie coś dziabnie
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 13:52   #40
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Mogłyby te samoloty latać, w co wątpie że tak bedzie ale niech sobie tam gadaja

Muszynianko mnie w tamtym roku cos ugryzło że chodzic nie umiałam wogole, masz białe w srodku ? Tak jakby pryszcz ? Czy tylko popuchniete.? Mnie lekarz nie umiał pomoc, wysłał mnie do szpitala ale potem jakimś cudem to paskudztwo zeszło (mialam taka czarna maść do smarowania tego).

Łydke mialam jak pampoń A bolało jak diabli, i chodziłam o kulach.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 20:21   #41
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

muszynianka ja takie coś miałam po ugryzieniu muchy wodnej (czy jak ona się zwie )... nakładałam na to zawsze białko z jajka (białko na gazie jałowej przyłożyć w opuchniete miejsce i potem owinąć bandażem... najlepiej zostawić na całą noc) mi akuart takie coś zawsze pomagało... opuchlizna się zmniejszała, ale stosowałam to kilka dni
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2010-06-13 o 20:24
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 21:12   #42
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

u mnie juz pryskali samolotami kilka dni temu

ale mało pomoglo..wydaje mi się że zabija to larwy tylko więc na efekty trzeba będzie poczekać;/

wsumie niektóre z Was mają duży problem po ukąszeniu, może macie uczulenie? I tabletke na alergie by pomogly?
bo mnie jak ugryzie komar to jest ślad ale utrzymuje się z 5min potem znika no i nie swędzi tak że muszę się podrapać, więc nigdy mi się te ślady długo po ukąszeniu nie utrzymywały a tymbardziej kilka dni... nie przeszkadza mi to jak mnie gryzą, przeszkadzają mi dźwięki które wydają te cholerstwa;/

w domu truję trutkami, w ogrodzie pryskam krzaki i drzewa, pomaga na pewnien czas, ale potem wiadomo przylecą od sąsiadow
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 22:05   #43
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

nie chce żeby to pachniało reklamą ale.. polecam specyfik na komary (ukąszenia) nazwy OCZAR - na pewno jest do kupienia w aptece koleżanka przyniosła do szkoły, psika się nim i nie dość, że dużo mniej swędzi (w zasadzie to w ogóle) to jeszcze szybciej znika czerwony ślad. Nie próbowałam na obtarcia od butów ale na to podobno też jest rewelacyjny , niecałe 10zł kosztuje chodź patrząc na to, co ma być z tymi komarami.. albo co już jest to chyba warto zainwestować w takie coś..

http://www.domzdrowia.pl/41164,oczar-spray-50-ml.html
__________________

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2010-06-13 o 22:07
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 19:26   #44
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Też nie mogłam wsadzic nogi w spodnie. i do tej pory mam noge lekko spuchnietą. od Dermatologa dostalam tabletki Amertil ale jest na recepte bodajże Zyrtec ma identyczne działanie a jest bez recepty. Dostałam też jakąs maśc Cutivate.
Z domowych metod pomagała mi woda z sodą w postaci okładów, tak samo woda z octem i kostki lodu
Amertil Bio jest bez recepty (troszkę mniejsza dawka niż zwykły Amertil), do tego wapno i do przodu.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 07:04   #45
dorotaa1
Raczkowanie
 
Avatar dorotaa1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 73
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

wczoraj ugryzło mnie cos w okolicach nosa mam caly spuchniety wygladam strasznie i nie wiem co mam robic.opuchlizna przeniosla sie pod oczy i na czolo. Niecaly tydzien temu ygryzlo mnie cos w powieke na działce bo w kazdym innym miejscu bylam posmarowana zelem przeciw komarom tez mialam spuchniete oko ale nie wygladalo to az tak strasznie jak teraz. Wstydze sie isc do lekarza z taka twarza
dorotaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:08   #46
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Chciałabym dołączyć... Mam obie kostki spuchnięte, sine do baleri nie mogę ich wsadzić, nawet do rzymianek próbuję wodą burową (ocet+woda), ocetem, fenistilem i kostkami lodu... nie chce zejść
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 02:03   #47
KiniusiaCk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1
GG do KiniusiaCk
Unhappy Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

rozpisywac sie nie bede poniewaz doskonale opisala to martinez555, tyle że ja mam ugryzienie na oku... mialam takie coś rok temu też na twarzy i smarowałam jakimiś maściami, teraz nazwy nie pamietam ale niedlugo obudze rodzicow,wiec napisze.
KiniusiaCk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 14:45   #48
pipimele
Raczkowanie
 
Avatar pipimele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 429
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

A ja polecam lekarza, nawet takiego rodzinnego...

Mnie też ostatnio niemiłosiernie pogryzły, nogi całe w wielkich bąblach, o bólu nie wspominając..

Przepisał jakieś tabletki, które dały wieelką ulgę.
__________________
Boss 'ica






V
V
V
pipimele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 17:44   #49
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Też dostałam Loratan i elocom
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 11:04   #50
rinoicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Mnie pogryzły w niedziele - wszystkie prawie zeszły poza tymi na kostce i łydce. Ja mam chyba jakieś uczulenie - u mnie zawsze robią się trochę większe bąble niż te, które widnieją na waszych zdjęciach. Potem zostają po nich żółte siniaki. W tym roku to jednak jest wielka masakra. Zrobił mi się różowy bąbel z takim bordowym okręgiem. smarowałam spirytusem salicylowym, fenistylem, jednak dopiero po wzięciu antybiotyku coś zaczęło znikać. Na kostce po dwóch dniach od ugryzienia rozdrapałam niechcący bąble, urosły, spuchły... teraz mam całą stopę spuchniętą i utrzymuje się to już 4 dzień. Na innych forach wyczytałam, że podobne przypadki mogą trzymać się tak około tydzień...
rinoicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 22:14   #51
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Przedwczoraj w nocy...u mnie było tak gorąco, że spałam w bikini odkryta przy otwartym oknie w pokoju bo inaczej się nie dało zasnąć w tym skwarze

oczywiście zostałam pogryziona przez komary w plecy, w obojczyk no i...w pupę (oj zboczuch to był) A moja mama na to: Ale się napił!!

Teraz przed chwileczką ugryzł mnie w stopę....w miejscu w którym stopa ciągle styka się z powierzchnią podłogi

Ech nie lubię komarów...szkoda, że śpiąc nie mogę im nic zrobić
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 14:15   #52
carmel1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Wiecie... To, że małe dzieci mają uczulenia po komarach jest raczej powszechnie przyjęte, ale nie uważacie, że w tym roku komary są jakieś "inne"? Dużo osób ma po ukąszeniu wielgaśne bąble i opuchliznę... Może to przez te powodzie coś?

Pogryzły mnie komary w sobotę. Do tej pory (właściwie, z dnia na dzień jest coraz gorzej) mam wielkiego bąbla i opuchliznę na całą stopę. Boli niemiłosiernie i ciężko jest chodzić. Smaruję Hydrocortisonum, ale nic nie pomaga. Robiłam okłady z Borasolem i też nic. Smarowałam Altacetem, łykałam Amertil i brałam wapno, a nic się nie polepsza. Już nie wiem co mam robić. ;(
carmel1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 07:47   #53
rinoicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Też mi się wydaje, że to przez powódź. Carmel ja moją spuchniętą stopę smarowałam co 3 godziny altacetem w żelu i starałam się nie chodzić - położyłam się i czytałam książki. Pierwsze 3 dni wieczorami jeszcze wstawałam i wtedy opuchlizna się powiększała, więc potem 2 dni z rzędu leżałam cały czas i pomogło. Po tygodniu już nie ma żadnego śladu po opuchliźnie. Najważniejsze to się nie drapać, jak już opuchlizna się zmniejszy to smaruj fenistilem - trochę pomaga xD, albo spirytus salicylowy. Ja robiłam sobie jeszcze okłady z chłodnej wody wymieszanej z odrobiną octu.
Co do tego fenistilu to najlepiej przyjrzeć się dacie ważności, miałam taki co miał być jeszcze rok ważny, ale nic mi nie pomógł, kupiłam nowy i było lepiej :P (te żele są chyba ważne z 4 lata).
rinoicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 07:58   #54
Enpi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Dołączam się do wątku pogryzionych przez komary.
Mam trzy ślady po ugryzieniach. Dwa z nich są w miarę normalne, ale strasznie swędzą. Są takie, bo w trakcie "posiłku" tych dwóch komarów, zdążyłam je pacnąć. Trzecie ugryzienie z tyłu na udzie, wygląda fatalnie. Jest całe gorące, różowe z czerwonymi przebarwieniami, opuchnięte. A nawet tego nie drapałam. Z każdym dniem, gdy się budzę, jest coraz gorzej ;/ ale mam nadzieje, że jutro juz będzie lepiej, bo jak mam sie obudzic i ma byc gorzej, to ja podziekuje Pije wapno, smaruje Entilem, czy jakos tak, ale mysle o zakupie Soventolu, zobaczymy ;]
Ja ogolnie jestem uczulona na komary (tak mi sie wydaje) ale faktycznie jest chyba z nimi cos nie tak...
Enpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 09:40   #55
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Powtórzę mój apel wszędzie gdzie się da, byle tylko mnie ktoś poratował radą...
taki ślad jak na 3 zdjęciu miałam na udzie i ramieniu po ugryzieniu czerwonej mrówki swędziało i szczypało jak cholera przez 3 dni, ale nie dotykałam tego to w miarę szybko zeszło, to ugryzienie na ramieniu, to chyba kilkakrotne, bo mam 2 malutkie bąble, opuchlizne, czerwoną wysypkę, a środek zmienia kolory od zieleni jak siniak po żółć, teraz nawet jakby małe krwiaki wyszły ale ręka przynajmniej nie jest tak spuchnięta jak była i nie jest to już tak widoczne.

co robiłam? nic. po prostu nie drapałam. 1 dni odczyn był tragicznie wielki, bo jestem alergikiem i reaguję na wszelkie ugryzienia ze zdwojoną siłą

w sobotę jeszcze wgryzła mi się w łydkę końska mucha, strużka krwi ciekła aż miło, ale na szczęście noga mi nie spuchła.

na komary polecam Ziaję Anty Bzzz, bardzo fajny preparat i skuteczny! ostatnio też zaopatrzyłam się w środek sprzedawany w sklepach wędkarskich i łowieckich, kosztował słono...ponad 45zł i przyznam, że jest dużo gorszy niż ta ziaja, bo komary siadają i tak, ale nie gryzą, w przypadku ziai omijają szerokim łukiem.

tutaj na wizażu, na ugryzienia polecono mi również aloes, np. 100% sok aloesowy albo jakiś żel działa! załagodziło obrzęk i tak nie swędzi

w ogóle, czy Wy też zauważyłyście jakby nową odmianę komarów? nie te klasyczne czarne tylko przezroczyste z zielonym "łbem" wyglądają przerażająco, trochę egzotycznie ;D

wybaczcie, że się tak rozpisałam
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:21   #56
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość

w ogóle, czy Wy też zauważyłyście jakby nową odmianę komarów? nie te klasyczne czarne tylko przezroczyste z zielonym "łbem" wyglądają przerażająco, trochę egzotycznie ;D
Nie przyglądałam się komarom ale jak jakiś mnie ugryzie to chwilę podrapię się i przestaje mi swędzieć
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 02:31   #57
lakierkowa19
Raczkowanie
 
Avatar lakierkowa19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 70
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

ja mam coś takiego po komarach i innych to jest opuchlizna po 2 dniach więc już zmalała ale uhuhu co to się dzieje kiedy mnie dopadną;p ja mam offa,brosa,amertil i i tak cierpię bardzo często niemogąc włożyc np. jak na zdjęciu nogi do jakiegokolwiek buta ;]
lakierkowa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:28   #58
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

współczuję, puchnie Ci konkretnie :/
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 17:10   #59
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

Eh, ja też mam strasznie spuchnięte...obie nogi! Jedna na środku łydki i nad kolanem, druga w połowie uda. Przez to cholerstwo nie mogłam dziś spać . Tak nie swędzi za bardzo, ale jak sie ociera o łóżko to masakra. Nabawiłam się tego paskudztwa po pracy w ogródku. Wygląda identycznie jak u muszynianki.
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:57   #60
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Opuchlizna i zaczerwienienie po ugryzieniu komara

spróbuj posmarować aloesem
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 10:49:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.