Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-02, 19:08   #4951
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez qeres Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad butami ale niewiem które wybrać,
Pierwsze Podasz link do aukcji?
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 19:09   #4952
Krafcik
Rozeznanie
 
Avatar Krafcik
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 791
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

http://allegro.pl/wloski-sweter-tuni...577463718.html
intensywnie myślę nad tym
Krafcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 19:16   #4953
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Poszukuję pilnie jakiejś ciepłej (najchętniej puchowej) kurtki na zimę, w której nie będę wyglądała jak bałwanek, oraz w której nie zmarznę na mrozie. Nie za długiej, ale żeby nerki zakrywała,

Widziałyście coś godnego polecenia?
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 19:25   #4954
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
Nie zamawiałam, ale widziałam tę bluzkę i jest taka jak na zdjęciach.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez agniese79 Pokaż wiadomość
Pamiętam, że ktos kupował http://allegro.pl/wloski-sweter-zakl...564078060.html, czy juz doszedł i moge prosic o recenzję, zdjęcia.
Ja zamówiłam, doszedł do mnie w poniedziałek. Recenzję napisałam kilka postów wcześniej. Polecam z całego serca, bardzo fajny. A zdjęcia nie obiecuję, bo ostatnio mocno zapracowana jestem. Jak któregoś dnia będę wolniejsza to postaram się zrobić, ale kiedy to będzie to nie wiem.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 19:39   #4955
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez Nieoficjalnie Pokaż wiadomość
Poszukuję pilnie jakiejś ciepłej (najchętniej puchowej) kurtki na zimę, w której nie będę wyglądała jak bałwanek, oraz w której nie zmarznę na mrozie. Nie za długiej, ale żeby nerki zakrywała,

Widziałyście coś godnego polecenia?

A ja grubego płaszcza minimum do pół uda , koniecznie z kapturem
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 19:43   #4956
kooala7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Koleżanka powiedziała mi o dyskusji na wizażu o użytkownikach twój-bobas i butiq_marsel , je nie jestem wizażystką ale postanowiłam się podzielić informacjami jakie posiadam , bo żal mi osób które tracą kasę na zakupach u nich.


Tak, ten allegrowicz sam sobie wystawia komentarze i nie chodzi tu o 10 czy 15 pozytywów ale o minimum 3000 pozytywów ! słownie trzy tysiące !!! a jest ich pewnie znacznie więcej !!! wejdziecie na allegrowicza alwarito ile wystawił komentarzy dla konta butiq_marsel i innych powiązanych kont



Historia tych kont jest tworzona fikcyjnie- znajomi wystawiają komentarze za fikcyjne transakcje a my się nabieramy.
Allegro o wszystkim wie ze są to fikcyjne komentarze ale nie usuwa ich jedynie co allegro zrobiło to zawiesiło konta dla tych którzy wystawiali te fikcyjne komentarze !!!! dlaczego ? bo w mojej ocenie allegro chce abyśmy nadal się nabierały i kupowały a oni będą kosić z tego prowizje ! tak właśnie działa fikcyjne bezpieczeństwo na allegro ! aby móc sobie wystawić po 3000 trefnych pozytywów i dalej nabierać ludzi !!
SYSTEM KOMENTARZY NA ALLEGRO TO JAKAŚ BUJDA !!!
Takich fikcyjnych kont jest kilkanaście które wystawiły tysiące pozytywnych komentarzy !!! butiq marsel i inne konta zbudowały swoje konta na fikcyjnych komentarzach zobaczcie konto butiqhubert od kogo ma pierwsze kilkadziesiąt komentarzy !!! to jest kpina na co allegro przyzwala !
Wymieniałyście konta które należą do tych osób, zakładają tyle kont aby w przypadku blokady któregoś z nich móc sprzedawać na innych !Przykładem jest konto sklepzodzieza – allegro w tej chwili je zablokowało.
Zobaczcie ile tam jest negatywów, od osób oszukanych albo dostają jakiś szmatki albo nic nie dostają !
Zobaczcie także konto butiqpandora ! co tam się wyprawia!
Ja już kiedyś kupowałam u nich i dostałam cos co nawet nie było podobne do bluzki z aukcji ! i nie dam już się nabrać !! cały czas dostają negatywy już mają ich ponad 600 ! a jak dodacie komentarze NEGATYWNE ze wszystkich ich kont będzie kilka tysięcy !!!


Nigdy więcej nie zaufam dla allegro ! skoro wie że tak działa ten sprzedawca a mimo to dalej pozwala abyśmy traciły pieniądze na odsyłaniu bubli i szarpaniu się o swoje pieniądze ! żenada ze strony allegro na takie cyrki.
Tak samo funkcjonuje powiązane konto twój-bobas !
kooala7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:31   #4957
asiulkaa6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 121
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

http://allegro.pl/brazowe-botki-work...539996904.html

ma ktoś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bbb.jpg (18,9 KB, 15 załadowań)
asiulkaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 21:05   #4958
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

ma któraś ten sweterek http://allegro.pl/dzianinowy-dlugi-s...562771747.html ?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 22:33   #4959
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

dziewczyny..jeżeli któraś z Was kupowała w ostatnim czasie botki i jest z nich zadowolona, prosiłabym o linki do aukcji lub dane sprzedawcy.. dzięki!
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 00:20   #4960
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
A zamawiała któraś z Was tę parkę z futerkiem?
Jak z rozmiarem, jakością?
Bardzo ładnie na fotach wygląda, szkoda tylko że producenci uparli się na ten kolor: khaki i tylko khaki =/ zrobiliby też granatowe no ..
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 07:05   #4961
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez jj89 Pokaż wiadomość
a mogę wiedzieć, jaki nosisz rozmiar?
s/m
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 10:49   #4962
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 027
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

kupowała któraś z was tą kurtkę? http://allegro.pl/kurtka-parka-pikow...596367987.html

wymiary ma podobne do tej więc chyba powinna być dobra http://allegro.pl/jesien-kurtka-park...504576543.html
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 11:03   #4963
agniese79
Rozeznanie
 
Avatar agniese79
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 881
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Nie zamawiałam, ale widziałam tę bluzkę i jest taka jak na zdjęciach.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------



Ja zamówiłam, doszedł do mnie w poniedziałek. Recenzję napisałam kilka postów wcześniej. Polecam z całego serca, bardzo fajny. A zdjęcia nie obiecuję, bo ostatnio mocno zapracowana jestem. Jak któregoś dnia będę wolniejsza to postaram się zrobić, ale kiedy to będzie to nie wiem.

Dzięki bardzo za recenzje (szczególnie o wspomnieniu o długich rękawach bo ja niestety mam z tym problem). Pozdrawiam
agniese79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 11:46   #4964
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

a taką parkę ktoś zamawiał?
http://allegro.pl/x-0386-s-kurtka-pa...570919789.html

doczytałam koszty wysyłki
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 12:26   #4965
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

hej dziewczyny chcialam zdac relacje jesli chodzi o sweterek od SETIN
jesem niesamowicie zadowolona kolor jest piekny bardzo intensywny material gruby ciepplutki i ogolnie rzecz biorac sweterek jest dobrze uszytty
jest troszke luzny ale mi to nie rpzeszkada bo akurat jesem bardzo szczupla wiec dodakowe kilogramy sie przydzadza
jedyny minus to rekawy sa troszke za duze ale prawde mowiac nie mam sily ochoty ani kasy zeby go przeabiac wwiec zostawie go takiego jaki jestt ale wydaje mi sie ze ogolnei rzecz biorac nawet z tymi rekawami jest ladny a wy co sadzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0512.jpg (82,6 KB, 246 załadowań)
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 12:42   #4966
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 027
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

kurcze jeszcze takie wystawili http://allegro.pl/modna-ciepla-kurtk...599056510.html
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 12:46   #4967
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez kooala7 Pokaż wiadomość
Koleżanka powiedziała mi o dyskusji na wizażu o użytkownikach twój-bobas i butiq_marsel , je nie jestem wizażystką ale postanowiłam się podzielić informacjami jakie posiadam , bo żal mi osób które tracą kasę na zakupach u nich.


Tak, ten allegrowicz sam sobie wystawia komentarze i nie chodzi tu o 10 czy 15 pozytywów ale o minimum 3000 pozytywów ! słownie trzy tysiące !!! a jest ich pewnie znacznie więcej !!! wejdziecie na allegrowicza alwarito ile wystawił komentarzy dla konta butiq_marsel i innych powiązanych kont



Historia tych kont jest tworzona fikcyjnie- znajomi wystawiają komentarze za fikcyjne transakcje a my się nabieramy.
Allegro o wszystkim wie ze są to fikcyjne komentarze ale nie usuwa ich jedynie co allegro zrobiło to zawiesiło konta dla tych którzy wystawiali te fikcyjne komentarze !!!! dlaczego ? bo w mojej ocenie allegro chce abyśmy nadal się nabierały i kupowały a oni będą kosić z tego prowizje ! tak właśnie działa fikcyjne bezpieczeństwo na allegro ! aby móc sobie wystawić po 3000 trefnych pozytywów i dalej nabierać ludzi !!
SYSTEM KOMENTARZY NA ALLEGRO TO JAKAŚ BUJDA !!!
Takich fikcyjnych kont jest kilkanaście które wystawiły tysiące pozytywnych komentarzy !!! butiq marsel i inne konta zbudowały swoje konta na fikcyjnych komentarzach zobaczcie konto butiqhubert od kogo ma pierwsze kilkadziesiąt komentarzy !!! to jest kpina na co allegro przyzwala !
Wymieniałyście konta które należą do tych osób, zakładają tyle kont aby w przypadku blokady któregoś z nich móc sprzedawać na innych !Przykładem jest konto sklepzodzieza – allegro w tej chwili je zablokowało.
Zobaczcie ile tam jest negatywów, od osób oszukanych albo dostają jakiś szmatki albo nic nie dostają !
Zobaczcie także konto butiqpandora ! co tam się wyprawia!
Ja już kiedyś kupowałam u nich i dostałam cos co nawet nie było podobne do bluzki z aukcji ! i nie dam już się nabrać !! cały czas dostają negatywy już mają ich ponad 600 ! a jak dodacie komentarze NEGATYWNE ze wszystkich ich kont będzie kilka tysięcy !!!


Nigdy więcej nie zaufam dla allegro ! skoro wie że tak działa ten sprzedawca a mimo to dalej pozwala abyśmy traciły pieniądze na odsyłaniu bubli i szarpaniu się o swoje pieniądze ! żenada ze strony allegro na takie cyrki.
Tak samo funkcjonuje powiązane konto twój-bobas !
Sama zamówiłam 11.09 ponad 10 rzeczy od twoj-bobas i do dnia dzisiejszego nie dostałam paczki. Całe szczęście zamówiłam za pobraniem. Cały czas byłam zbywana, że mają kłopoty z wysyłką itp. Wystawiłam negatywy, bo ile można czekać. Dziewczyny nic nie kupujcie u nich
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia

Edytowane przez slonko8918
Czas edycji: 2013-10-03 o 12:53
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:28   #4968
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez slonko8918 Pokaż wiadomość
Sama zamówiłam 11.09 ponad 10 rzeczy od twoj-bobas i do dnia dzisiejszego nie dostałam paczki. Całe szczęście zamówiłam za pobraniem. Cały czas byłam zbywana, że mają kłopoty z wysyłką itp. Wystawiłam negatywy, bo ile można czekać. Dziewczyny nic nie kupujcie u nich
Ja nie dostałam paczki z 28 sierpnia
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:33   #4969
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam paczki z 28 sierpnia
Lecą w kulki sobie
Na pocieszenie zamówiłam
http://allegro.pl/viera-rozpinany-sw...563820868.html kolor bordo
http://allegro.pl/missi-blogerski-mo...568612004.html kolor morski
http://allegro.pl/ness-blogerski-swe...574363840.html kolor lemon
http://allegro.pl/luna-luksusowy-swe...577235343.html kolor szary
http://allegro.pl/lava-narzutka-skor...574039250.html
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 13:34   #4970
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Zamawiał może ktoś
1. http://allegro.pl/marbo-oversize-tun...597516943.html
2. http://allegro.pl/oversize-mieciutka...598453961.html
I zastanawiam się nad kożuszkiem http://allegro.pl/okazja-krotszy-koz...575251760.html z tego co pamiętam to w tamtym roku ktoś zamawiał podobny
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:38   #4971
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez kooala7 Pokaż wiadomość
Koleżanka powiedziała mi o dyskusji na wizażu o użytkownikach twój-bobas i butiq_marsel , je nie jestem wizażystką ale postanowiłam się podzielić informacjami jakie posiadam , bo żal mi osób które tracą kasę na zakupach u nich.


Tak, ten allegrowicz sam sobie wystawia komentarze i nie chodzi tu o 10 czy 15 pozytywów ale o minimum 3000 pozytywów ! słownie trzy tysiące !!! a jest ich pewnie znacznie więcej !!! wejdziecie na allegrowicza alwarito ile wystawił komentarzy dla konta butiq_marsel i innych powiązanych kont



Historia tych kont jest tworzona fikcyjnie- znajomi wystawiają komentarze za fikcyjne transakcje a my się nabieramy.
Allegro o wszystkim wie ze są to fikcyjne komentarze ale nie usuwa ich jedynie co allegro zrobiło to zawiesiło konta dla tych którzy wystawiali te fikcyjne komentarze !!!! dlaczego ? bo w mojej ocenie allegro chce abyśmy nadal się nabierały i kupowały a oni będą kosić z tego prowizje ! tak właśnie działa fikcyjne bezpieczeństwo na allegro ! aby móc sobie wystawić po 3000 trefnych pozytywów i dalej nabierać ludzi !!
SYSTEM KOMENTARZY NA ALLEGRO TO JAKAŚ BUJDA !!!
Takich fikcyjnych kont jest kilkanaście które wystawiły tysiące pozytywnych komentarzy !!! butiq marsel i inne konta zbudowały swoje konta na fikcyjnych komentarzach zobaczcie konto butiqhubert od kogo ma pierwsze kilkadziesiąt komentarzy !!! to jest kpina na co allegro przyzwala !
Wymieniałyście konta które należą do tych osób, zakładają tyle kont aby w przypadku blokady któregoś z nich móc sprzedawać na innych !Przykładem jest konto sklepzodzieza – allegro w tej chwili je zablokowało.
Zobaczcie ile tam jest negatywów, od osób oszukanych albo dostają jakiś szmatki albo nic nie dostają !
Zobaczcie także konto butiqpandora ! co tam się wyprawia!
Ja już kiedyś kupowałam u nich i dostałam cos co nawet nie było podobne do bluzki z aukcji ! i nie dam już się nabrać !! cały czas dostają negatywy już mają ich ponad 600 ! a jak dodacie komentarze NEGATYWNE ze wszystkich ich kont będzie kilka tysięcy !!!


Nigdy więcej nie zaufam dla allegro ! skoro wie że tak działa ten sprzedawca a mimo to dalej pozwala abyśmy traciły pieniądze na odsyłaniu bubli i szarpaniu się o swoje pieniądze ! żenada ze strony allegro na takie cyrki.
Tak samo funkcjonuje powiązane konto twój-bobas !
oo a ja się właśnie zastanawiałam dlaczego pomimo tylu negatywnych komentarzy tak dużo ludzi robi u nich zakupy
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 14:01   #4972
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
oo a ja się właśnie zastanawiałam dlaczego pomimo tylu negatywnych komentarzy tak dużo ludzi robi u nich zakupy
Zastanawiam się czy nie ma powiązania z kontem cojakropkapl, bo oni też w bambuko ludzi robią - głownie z zegarkami. Mają ponad 3500 komentarzy, a przez ostatni tydzień ponad 100 negatywów im się posypało. Sama czekam od ok 20 sierpnia na zegarki i raczej ich już nie dostanę. Na spór też nie odpowiadają, kasy nie ma i dopóki nie było gadki o zwrocie kasy odpisywali i zwalali na przewoźnika. Potem chcieli nr konta, 5 dni na zwrot kasy dali i tyle-kontakt sie urwał. Nie logują się od 20 września na konto nawet...masakra!!! Nawet jak widzę powstał profil na fb o nazwie "COJA oszukani".

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-10-03 o 14:25
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 14:48   #4973
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 267
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Będę wdzięczna za relacje i zdjęcie tego sweterka al'a marynarka
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 15:33   #4974
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Kardigan jest przecudowny. Mega ciepły i miękki, nie utopiłam się w nim,a noszę XS/S. Bardzo długie rękawy ze ściągaczem - dla mnie idealne,a nie raz tutaj pisałam,że mam długie ręce. No po prostu chyba mój najlepszy zakup na allegro.

Także jak ktoś się waha i zastanawia, to naprawdę kupujcie póki są. Ja może jeszcze coś u nich zakupię.
Mi się on szalenie podoba! Fajnie gdybym kupiła go wcześniej, jak jeszcze były cieplejsze dni, by można było w nim wyjść jak w narzutce na dwór, bo teraz pod kurtkę to żal chować... więc chyba skitram te 50zł... ale popieram, wygląda bosko i Ci go zazdroszczę.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie ma powiązania z kontem cojakropkapl, bo oni też w bambuko ludzi robią - głownie z zegarkami. Mają ponad 3500 komentarzy, a przez ostatni tydzień ponad 100 negatywów im się posypało. Sama czekam od ok 20 sierpnia na zegarki i raczej ich już nie dostanę. Na spór też nie odpowiadają, kasy nie ma i dopóki nie było gadki o zwrocie kasy odpisywali i zwalali na przewoźnika. Potem chcieli nr konta, 5 dni na zwrot kasy dali i tyle-kontakt sie urwał. Nie logują się od 20 września na konto nawet...masakra!!! Nawet jak widzę powstał profil na fb o nazwie "COJA oszukani".
Ja również należę do grona niezawodolonych klientek sklepu COJA. Najpierw miesiąc czekałam na przesyłkę zegarka, po czym otrzymałam zegarek z potłuczoną szybką oraz krzywo podoklejanymi cyferkami. Po kilku mailach udało się wywalczyć deklarację, że wyślą drugi - już nie z Chin a z magazynu w Polsce i że dojdzie szybciej. Jednak terminów wysyłki niedotrzymali. Łącznie po 1,5 mca czekania udało mi sie otrzymać reklamacyjny drugi zegarek. SKLEP STANOWCZO OMIJAJCIE!

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny chcialam zdac relacje jesli chodzi o sweterek od SETIN
jesem niesamowicie zadowolona kolor jest piekny bardzo intensywny material gruby ciepplutki i ogolnie rzecz biorac sweterek jest dobrze uszytty
jest troszke luzny ale mi to nie rpzeszkada bo akurat jesem bardzo szczupla wiec dodakowe kilogramy sie przydzadza
jedyny minus to rekawy sa troszke za duze ale prawde mowiac nie mam sily ochoty ani kasy zeby go przeabiac wwiec zostawie go takiego jaki jestt ale wydaje mi sie ze ogolnei rzecz biorac nawet z tymi rekawami jest ladny a wy co sadzicie?
śliczny i pięknie Ci w tym kolorze
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 15:46   #4975
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek1987 Pokaż wiadomość
Zamawiał może ktoś
1. http://allegro.pl/marbo-oversize-tun...597516943.html
2. http://allegro.pl/oversize-mieciutka...598453961.html
I zastanawiam się nad kożuszkiem http://allegro.pl/okazja-krotszy-koz...575251760.html z tego co pamiętam to w tamtym roku ktoś zamawiał podobny
Też się nad nim zastanawiam, ale nie mogę znaleźć nigdzie zdjęć tego kożuszka na kimś, albo nawet jakiegokolwiek innego, niż te na aukcji.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
a taką parkę ktoś zamawiał?
http://allegro.pl/x-0386-s-kurtka-pa...570919789.html

doczytałam koszty wysyłki
Ja np nie rozumiem szału na te "parki", Kompletnie nie podobają mi się te kurtki - krój, detale...
Kojarzą mi się z typem odzieży wierzchniej, którą się trzyma w celu szybkiego wyjścia do sklepu, albo ze śmieciami, czy do piwnicy w zimie
Skąd w ogóle moda na te kurtki do nas przyszła?

(nie miałam na celu nikogo obrazić-w końcu to kwestia gustu, po prostu jestem ciekawa, czy wszyscy na punkcie tych kurtek oszaleli, czy ja jestem odmieńcem, bo ja tego fenomenu nie rozumiem, no chyba, że kupuje się je tylko ze względów praktycznych - jest np. bardzo ciepła)
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 15:59   #4976
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość

Ja również należę do grona niezawodolonych klientek sklepu COJA. Najpierw miesiąc czekałam na przesyłkę zegarka, po czym otrzymałam zegarek z potłuczoną szybką oraz krzywo podoklejanymi cyferkami. Po kilku mailach udało się wywalczyć deklarację, że wyślą drugi - już nie z Chin a z magazynu w Polsce i że dojdzie szybciej. Jednak terminów wysyłki niedotrzymali. Łącznie po 1,5 mca czekania udało mi sie otrzymać reklamacyjny drugi zegarek. SKLEP STANOWCZO OMIJAJCIE!

Ale i tak jestem w szoku, że jednak dostałaś towar. Niektórzy - jak widzę po komentarzach-czekają już od lipca Szok. A Allegro nic sobie z tego nie robi. Skandal!!!
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 16:36   #4977
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez Nieoficjalnie Pokaż wiadomość
Ja np nie rozumiem szału na te "parki", Kompletnie nie podobają mi się te kurtki - krój, detale...
Kojarzą mi się z typem odzieży wierzchniej, którą się trzyma w celu szybkiego wyjścia do sklepu, albo ze śmieciami, czy do piwnicy w zimie
Skąd w ogóle moda na te kurtki do nas przyszła?

(nie miałam na celu nikogo obrazić-w końcu to kwestia gustu, po prostu jestem ciekawa, czy wszyscy na punkcie tych kurtek oszaleli, czy ja jestem odmieńcem, bo ja tego fenomenu nie rozumiem, no chyba, że kupuje się je tylko ze względów praktycznych - jest np. bardzo ciepła)
Mnie parki zawsze kojarzyły się ze stylem militarnym, takim własnie na chlapę i pogodę trudną do zdefiniowania. Parka nie ma za zadanie być bardzo ciepła właśnie - ma być na okres kiedy na płaszcz zimowy jest za wcześnie a na jeansową kurtkę już za zimno. A poza tym fajnie wygląda do botków wszelkiego rodzaju i do obuwia sportowego, a najważniejsze to to. że jest wygodna i nie krępuje ruchów (nie jest dopasowana). Można kupić parkę, trencz albo sportową kurtkę. Trencz jest często zbyt elegancki do niektórego obuwia, sportowa kurtka - z kolei zbyt "sportowa". Parka jest tak gdzieś pomiędzy.
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 16:56   #4978
nesska10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 473
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez Nieoficjalnie Pokaż wiadomość
Ja np nie rozumiem szału na te "parki", Kompletnie nie podobają mi się te kurtki - krój, detale...
Kojarzą mi się z typem odzieży wierzchniej, którą się trzyma w celu szybkiego wyjścia do sklepu, albo ze śmieciami, czy do piwnicy w zimie
Skąd w ogóle moda na te kurtki do nas przyszła?

(nie miałam na celu nikogo obrazić-w końcu to kwestia gustu, po prostu jestem ciekawa, czy wszyscy na punkcie tych kurtek oszaleli, czy ja jestem odmieńcem, bo ja tego fenomenu nie rozumiem, no chyba, że kupuje się je tylko ze względów praktycznych - jest np. bardzo ciepła)
Ja się w pełni z Tobą zgadzam, też zastanawiam się nad tym, czy tylko ja jestem dziwna, Ze nie podobają mi się te kurtki? Wolę styl bardziej kobiecy, płaszczyki, szpilki, no i kolory tych parek , szary, zgniła zieleń, nie , to nie dla mnie
nesska10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 17:00   #4979
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

http://allegro.pl/cudny-sweterek-swe...565869833.html

dziewczyny co sadzicie o tym sweterku?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 17:24   #4980
Krafcik
Rozeznanie
 
Avatar Krafcik
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 791
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" część X

Cytat:
Napisane przez qeres Pokaż wiadomość
niby fajna aukcji. ale boję się,że jak przyjdzie to się zawiodę... czegoś jej brakuje.
Krafcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.