Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-15, 13:55   #3121
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Ta odżywka próbuje nam coś powiedzieć...
Używała któraś z Was oleju Khadi na skalp (tego o: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rowth-oil.html)? Czytam sobie recenzje i nawet nie są złe, większość osób chwali za redukcję wypadania i babyhair (czyli dwie rzeczy, na których mi najbardziej zależy). Ale cena jest zła. I dostępność jest zła.

I to ją dyskwalifikuje
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 14:33   #3122
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja używałam tego olejku Khadi - na skórę głowy działał ekstra - włosy nie wypadały, szybciej rosły. Ale na długości po prostu zmasakrował mi włosy myślałam by do niego wrócić (tylko na skalp), ale ze względu na zapach - chyba sobie daruje. Dla mnie pachnie kamforą, zapach jest mega intensywny i boli mnie głowa strasznie.
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 16:11   #3123
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Ta odżywka próbuje nam coś powiedzieć...
Używała któraś z Was oleju Khadi na skalp (tego o: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rowth-oil.html)? Czytam sobie recenzje i nawet nie są złe, większość osób chwali za redukcję wypadania i babyhair (czyli dwie rzeczy, na których mi najbardziej zależy). Ale cena jest zła. I dostępność jest zła.
Mi ten olejek khadi marzy się od kilku lat. Teraz kończą mi się oleje i może w niego zainwestuje.

Zdecydowałam się na minimalizm w kosmetykach do włosów. 2 maski, 2 odżywki, 2 szampony, 2 oleje, serum w spreyu i serum na końcówki. Nic więcej. Niektóre z moich kosmetyków do włosów mam od września zeszłego roku i dalej są nieotwarte.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 16:41   #3124
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Dzięki za rady

FeelingLost, dobra decyzja. Minimalizm na włosach dobrze się sprawdza. Ja miałam minimalizm z przymusu, i teraz kupuję trochę więcej w ramach testowania, bo te, które do tej pory miałam mnie nie zachwyciły.
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 17:08   #3125
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na minimalizm w kosmetykach do włosów. 2 maski, 2 odżywki, 2 szampony, 2 oleje, serum w spreyu i serum na końcówki. Nic więcej. Niektóre z moich kosmetyków do włosów mam od września zeszłego roku i dalej są nieotwarte.
To ja chyba jestem trochę minimalistką. Licząc moje kosmetyki razem z zapasami to mam szampon, 3 maski, 3 odżywki, 2 sera na końce i ze 4 oleje/oliwki, ale tych ostatnich używam także do ciała, twarzy i paznokci.

Jakiś czas temu policzyłam włosy, które mi wypadły podczas samego tylko mycia+to co wyleciało podczas spłukiwania maski/odżywki. Wyszło ich 67. Podczas czesania leci mi ich malutko, tylko podczas mycia coś uciekają, choć i tak mniej-aktualnie koło 40 włosów podczas mycia. To według Was dużo czy mało?

Mnie ta odżywka Oleo Garniera tak nęci, że ją chyba kupię przy najbliższej okazji, choć mam w użyciu jedną odżywkę i nawet do połowy nie doszłam, a w zapasach czeka kolejna(różowa Frucisa, nieotwierana)+odżywka Long Repair, która poszła w kąt podczas używania Hydro Care i teraz mam zamiar do niej wrócić-jak to możliwe, że uwielbiana przeze mnie odżywka nie gościła na moich włosach od początku maja?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 18:37   #3126
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja mam tą odżywke Gęste i Zachwycające. Potestuje jeszcze ale chyba będzie lepsza od Oleo Repair.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 19:13   #3127
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Moim zdaniem to malutko. Ostatnio jak policzyłam włosy po całym myciu i wyschnięciu, to się trochę przeraziłam.
Teraz siedzę po super-duper delikatnym myciu, z Biovaxem do suchych i zniszczonych na włosach i za kilka minut idę spłukiwać. Też super-duper delikatnie Po samym myciu widzę już różnicę, wypadło mi dużo mniej włosów. Ale podliczę po wyschnięciu całkowitym, bo podczas schnięcia też wypadają trochę, potem się ogarniają. I tylko podczas mycia tak jest, bo w ciągu ostatnich trzech dni wypadło mi 10-15 włosów na dobę. No to myślę sobie, może jestem zbyt brutalna podczas mycia (choć wydawało mi się, że nie, a na pewno delikatniejsza niż lata temu)?
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 19:45   #3128
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

moim zdaniem to przesada liczyć włosy po każdym myciu i czesaniu. Po prostu lepsza dieta i wszystko będzie ok, polecam picie pokrzywy
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 19:51   #3129
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Pierwszy raz w życiu liczę włosy, jestem ciekawa ile mi ich wypada. Po jakim czasie picia pokrzywy zauważyłaś mniejsze wypadanie?
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 19:53   #3130
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Po miesiącu z tym że wcześniej ok 4 miesiące brałam regularnie humavit skrzyp i pokrzywa na paznokcie, miałam je w okropnym stanie.
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 20:45   #3131
Darjeeling
Raczkowanie
 
Avatar Darjeeling
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 43
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Mi na wypadanie bardzo pomogło picie skrzypu i pokrzywy (po jednym kubku każdego dziennie) i naparu z siemienia (dwa razy dziennie). Włosy przestały mi wypadać, miałam wysyp baby hair i rewelacyjny przyrost.
Gdybym tylko teraz miała motywację, by to wszystko pić... xD
Darjeeling jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 21:30   #3132
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

No ja teraz piję skrzypokrzywę już 3 tydzień, pojutrze robię tydzień przerwy i od nowa. I czekam na te rezultaty... Siemienia już próbowałam pod tyloma postaciami... Świeżo zmielony, gotowany, miksowany z owocami, macerowany, gryziony prosto z opakowania... no ale po prostu nie mogę znieść go. ;/ Raz czy dwa razy na kilka tygodni mogę zjeść, ale na pewno nie systematycznie.
A szkoda, bo omegi takie zdrowe... Już pomijając kwestię włosów.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Darjeeling, zapraszam do wątku o piciu pokrzywy i skrzypokrzywy, może Cię to jakoś zmotywuje.. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=751559
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 23:05   #3133
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

No i doczekałam się łupieżu. Alterra i kolejne podejście znów skończone niepowodzeniem. Nie wiem, jaki łagodny szampon kupić. Ziołowe odpadają, dziecięce plączą. Odżywka przetłuszcza.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 08:10   #3134
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
No i doczekałam się łupieżu. Alterra i kolejne podejście znów skończone niepowodzeniem. Nie wiem, jaki łagodny szampon kupić. Ziołowe odpadają, dziecięce plączą. Odżywka przetłuszcza.
Alterra nie jest szamponem łagodnym, zawiera SCS, czyli naturalny analog mocnych, siarczanowych detergentów.

Łagodne myjadła lepiej się u Ciebie sprawdzają?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 08:45   #3135
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

a u mnie kompletnie włosowy minimalizmy by się nie sprawdził. moje włosy lubią różnorodność i żongluje produktami

postanowiłam, że sprawdzę tak przez tydzień jak mój skalp będzie się zachowywał z Alpecinem przed myciem a jak będzie ok to zobaczę codziennie
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 10:07   #3136
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Alterra nie jest szamponem łagodnym, zawiera SCS, czyli naturalny analog mocnych, siarczanowych detergentów.

Łagodne myjadła lepiej się u Ciebie sprawdzają?
Miałam Alterrę - wiem, że to nie jest łagodny szampon, ale pasował mi, bo zmywal dobrze oleje i nie było nigdy efektu tłustych włosów. Chociaż wersja granat i aloes spowodała, że włosy mocniej mi wypadały. Miałam Facelle - wzrost wypadania i suche siano. Miałam Babydream - plączące włosy, jeden wielki kołtun. Miałam odzywke Mrs. Potters - niedomyte włosy i oklapniete. No i sama nie wiem za co się chwycić.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:57   #3137
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Miałam Alterrę - wiem, że to nie jest łagodny szampon, ale pasował mi, bo zmywal dobrze oleje i nie było nigdy efektu tłustych włosów. Chociaż wersja granat i aloes spowodała, że włosy mocniej mi wypadały. Miałam Facelle - wzrost wypadania i suche siano. Miałam Babydream - plączące włosy, jeden wielki kołtun. Miałam odzywke Mrs. Potters - niedomyte włosy i oklapniete. No i sama nie wiem za co się chwycić.
Hej sandrek A probowalas szampon z Biolaven? Przyznam, ze ja tez mialam problem z nawracajacym lupiezem. Nawet balsam myjacy z Sylveco za ktoryms rzem przyczynia sie do jego powstawania. Natomiast ten z Biolaven jest swietny, nie dosc ze jest lagodny, to do tego nie powoduje lupiezu.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Mi ten olejek khadi marzy się od kilku lat. Teraz kończą mi się oleje i może w niego zainwestuje.

Zdecydowałam się na minimalizm w kosmetykach do włosów. 2 maski, 2 odżywki, 2 szampony, 2 oleje, serum w spreyu i serum na końcówki. Nic więcej. Niektóre z moich kosmetyków do włosów mam od września zeszłego roku i dalej są nieotwarte.
Khadi fajnie dziala na skalp , natomiast na dlugosc wlosow przy suchych czy zniszczonych - odradzam. Zawiera ziola, ktore maja dzialanie potencjalnie wysuszajace. Jakis czas temu po kilku latach do niego wrocilam. No mialam zmasakrowane wlosy - wysuszone , matowe, sztywne. I juz nigdy wiecej khadi Moim zdaniem ten oleje sprawdzi sie na zdrowych, niskoporowatych wlosach

Co do minimalizmu to rowniez popieram idee Choc moja ilosc odzywek i masek nie swiadczy o tym Ale juz nie bede kupowac nic innego, mam za zadanie zdenkowac zapasy
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:00   #3138
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość

Khadi fajnie dziala na skalp , natomiast na dlugosc wlosow przy suchych czy zniszczonych - odradzam. Zawiera ziola, ktore maja dzialanie potencjalnie wysuszajace. Jakis czas temu po kilku latach do niego wrocilam. No mialam zmasakrowane wlosy - wysuszone , matowe, sztywne. I juz nigdy wiecej khadi Moim zdaniem ten oleje sprawdzi sie na zdrowych, niskoporowatych wlosach

Co do minimalizmu to rowniez popieram idee Choc moja ilosc odzywek i masek nie swiadczy o tym Ale juz nie bede kupowac nic innego, mam za zadanie zdenkowac zapasy

oj tak nakładanie tego olejku Khadi na włosy jak są zniszczone to samobójstwo ale na skalp działa super
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:04   #3139
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Ta odżywka próbuje nam coś powiedzieć...
Używała któraś z Was oleju Khadi na skalp (tego o: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rowth-oil.html)? Czytam sobie recenzje i nawet nie są złe, większość osób chwali za redukcję wypadania i babyhair (czyli dwie rzeczy, na których mi najbardziej zależy). Ale cena jest zła. I dostępność jest zła.
Ja uzywalam na skalp -z pewnoscia zatrzymalo wypadanie, ale jakiegos znaczacego wzrostu czy baby hair nie odnotowowalam. Natomiast na wysyp baby hair polecam wcierke Capitavit z Herbapolu. Fakt , ze jest na alkoholu ale mi wiekszej krzywdy nie zrobila, mimo ze mam wrazliwy skalp.

Poza tym na porost i zahamowanie wypadania wlosow i ogolnie na ich wyglad spory wplyw ma nasza dieta i ogolnie styl zycia. Odkad zaczelam zdrowo sie odzywiac, uprawiac sport to nie dosc ze wlosy urosly mi do tkaiej dlugosci ktorej nigdy nie osiagnelam, to jeszcze mam wysyp baby hair na calej glowie , nie stosujac specjalnie jakichs wcierek.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 12:37   #3140
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Hej sandrek A probowalas szampon z Biolaven? Przyznam, ze ja tez mialam problem z nawracajacym lupiezem. Nawet balsam myjacy z Sylveco za ktoryms rzem przyczynia sie do jego powstawania. Natomiast ten z Biolaven jest swietny, nie dosc ze jest lagodny, to do tego nie powoduje lupiezu.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------



Khadi fajnie dziala na skalp , natomiast na dlugosc wlosow przy suchych czy zniszczonych - odradzam. Zawiera ziola, ktore maja dzialanie potencjalnie wysuszajace. Jakis czas temu po kilku latach do niego wrocilam. No mialam zmasakrowane wlosy - wysuszone , matowe, sztywne. I juz nigdy wiecej khadi Moim zdaniem ten oleje sprawdzi sie na zdrowych, niskoporowatych wlosach

Co do minimalizmu to rowniez popieram idee Choc moja ilosc odzywek i masek nie swiadczy o tym Ale juz nie bede kupowac nic innego, mam za zadanie zdenkowac zapasy
Hej! Czytałam recenzje i kupiłabym go, ale nie wiem gdzie go mogę kupić stacjonarnie. Ja też lubię minimalizm. Znaczy mój portfel. Ale włosy też teraz jest lepiej. Najbardziej nie przeszkadza mi kondycja włosów tylko ich ułożenie. Dlatego decyduje się na keratynowe prostowanie.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:11   #3141
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
daj znac jak ta Joanna prosze, bo jestem ciekawa, a pokrzywa z herbata mi nie podeszla.
ostatnio sporo czytam o tym saponicsie, moze tez sprobuje potem
Oki dam znać ja skrzypokrzywę piję od jakiś 2 lat z przerwami właśnie parzę herbatkę

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Mój ulubiony szampon.
Dobrze myje, cuuuuudnie pachnie, włosy są świeże, pachnące i puszyste, a do tego nie wysuszone oraz nie splątane(choć używam odżywek i masek of course )
Mam nadzieję, że u mnie sprawdzi się podobnie, zapach na prawdę obłędny. U mnie w drogerii nigdy go nie widziałam, a tu proszę, ostatnia sztuka została to szybko łapłam

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Ta odżywka próbuje nam coś powiedzieć...
Używała któraś z Was oleju Khadi na skalp (tego o: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rowth-oil.html)? Czytam sobie recenzje i nawet nie są złe, większość osób chwali za redukcję wypadania i babyhair (czyli dwie rzeczy, na których mi najbardziej zależy). Ale cena jest zła. I dostępność jest zła.
Ja zużyłam dwie buteleczki tego oleju, na wypadanie w ogóle mi nie pomógł, przyrost troszkę przyspieszył. Może skuszę się na niego ponownie bo chcę w rok zapuścić włosy do ślubu, do wymarzonej długości brakuje mi jakieś 15cm
U mnie na wypadanie rewelacyjnie sprawił się olejek sesa

Cytat:
Napisane przez Darjeeling Pokaż wiadomość
Mi na wypadanie bardzo pomogło picie skrzypu i pokrzywy (po jednym kubku każdego dziennie) i naparu z siemienia (dwa razy dziennie). Włosy przestały mi wypadać, miałam wysyp baby hair i rewelacyjny przyrost.
Gdybym tylko teraz miała motywację, by to wszystko pić... xD
Ja od pn-pt pamiętam, jak przychodzi weekend to już gorzej

Edytowane przez M4rt3czk4_92
Czas edycji: 2015-07-16 o 13:14
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:28   #3142
incognito6
Raczkowanie
 
Avatar incognito6
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 438
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Mnie minimalizm nawet pasuje. Od kiedy myje tylko mydlem i plucze octem jablkowym, raz na pare myc wetre jakis olejek w skore glowy, to moje wlosy sa bardzo wdzieczne

Co do siemienia, to jakos nie moge sie przemoc... Kiedys co prawda pilam sam zel z nasion, ale nie wiem, czy mialo to wplyw na wlosy... Tzn wtedy radykalna zmiana diety byla zdecydowanie na plus
__________________
11.05.2015 start
63,5 ->60,5 -> 60,3 -> 59,9 -> 58,5 -> 56

talia 75 -> 72 -> 71 -> 70 -> 65


Zapuszczam
18.06.2015 - 22 cm
18.08.2015 - 25 cm
incognito6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:32   #3143
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Hej! Czytałam recenzje i kupiłabym go, ale nie wiem gdzie go mogę kupić stacjonarnie. Ja też lubię minimalizm. Znaczy mój portfel. Ale włosy też teraz jest lepiej. Najbardziej nie przeszkadza mi kondycja włosów tylko ich ułożenie. Dlatego decyduje się na keratynowe prostowanie.
A Ty przypadkiem nie mialas kreconych wlosow?

Biolaven stacjonarnie mozna przewaznie dostac w zielarskich , warto tez zapytac czy nie chcieliby sprowadzic. A jak nie bedzie to najlatwiej zamowic przez internet - ja tak robie.

Tez myslalam o keratynowym Ale szkoda mi troche utraty objetosci. Poki co po stosowaniu masek i olejowaniu jestem zadowolona ze stanu wlosow - w koncu sa ujarzmione i gladkie. Jedynie czego moge sie przyczepic to troche podsuszone koncowki no i lepsze dociazenie i miesistosc
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 15:58   #3144
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52093865]To ja chyba jestem trochę minimalistką. Licząc moje kosmetyki razem z zapasami to mam szampon, 3 maski, 3 odżywki, 2 sera na końce i ze 4 oleje/oliwki, ale tych ostatnich używam także do ciała, twarzy i paznokci.

Jakiś czas temu policzyłam włosy, które mi wypadły podczas samego tylko mycia+to co wyleciało podczas spłukiwania maski/odżywki. Wyszło ich 67. Podczas czesania leci mi ich malutko, tylko podczas mycia coś uciekają, choć i tak mniej-aktualnie koło 40 włosów podczas mycia. To według Was dużo czy mało?

Mnie ta odżywka Oleo Garniera tak nęci, że ją chyba kupię przy najbliższej okazji, choć mam w użyciu jedną odżywkę i nawet do połowy nie doszłam, a w zapasach czeka kolejna(różowa Frucisa, nieotwierana)+odżywka Long Repair, która poszła w kąt podczas używania Hydro Care i teraz mam zamiar do niej wrócić-jak to możliwe, że uwielbiana przeze mnie odżywka nie gościła na moich włosach od początku maja? [/QUOTE]




o Matko mi tez własnie teraz od paru dni wylatuja maaasakra no cos kolo 50 moze wiecej :/
najgorzej to przy rozczesywaniu po myciu wtedy wlasnie leci najwiecej... az tak to mi niewypadaly ... ale od paru dni stres to pewnie dlatego ... i oprócz tego mysle o tycch wlosach i sie denerwuje ehhh

Edytowane przez gusia52cc
Czas edycji: 2015-07-16 o 16:21
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 18:59   #3145
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A Ty przypadkiem nie mialas kreconych wlosow?

Biolaven stacjonarnie mozna przewaznie dostac w zielarskich , warto tez zapytac czy nie chcieliby sprowadzic. A jak nie bedzie to najlatwiej zamowic przez internet - ja tak robie.

Tez myslalam o keratynowym Ale szkoda mi troche utraty objetosci. Poki co po stosowaniu masek i olejowaniu jestem zadowolona ze stanu wlosow - w koncu sa ujarzmione i gladkie. Jedynie czego moge sie przyczepic to troche podsuszone koncowki no i lepsze dociazenie i miesistosc
A gdzie kupujesz ten Biolaven? Z jakiej strony zamawiasz, o
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 21:20   #3146
Darjeeling
Raczkowanie
 
Avatar Darjeeling
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 43
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Darjeeling, zapraszam do wątku o piciu pokrzywy i skrzypokrzywy, może Cię to jakoś zmotywuje.. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=751559
Haha, aż chyba tam zajrzę i poszukam wsparcia . Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Ja od pn-pt pamiętam, jak przychodzi weekend to już gorzej
Dokładnie tak! Zawsze miałam idealnie rozplanowane poranki, a kiedy budziłam się w weekend, po piątkowo-sobotnim maratonie czytelniczym bądź serialowym, była już dziesiąta i zabierałam się za robotę do szkoły. A teraz, jak są wakacje, jest jeszcze gorzej .

Włosowy minimalizm chętnie bym zastosowała, bo uwielbiam upraszczać sobie życie, ale wciąż nie mogę rozpracować swoich włosów. Nadal się ich "uczę". Poza tym mam tyle nakupionych kosmetyków, niekoniecznie dobrych do moich włosów (wiele z proteinami, które nabyłam, zanim moje włosy się przeproteinowały), że teraz muszę się ich pozbyć i nie wiem jak.
Darjeeling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 21:57   #3147
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Użyłam dzisiaj pierwszy raz kremu Auchan - rewelacja
Trzymałam go tylko 3 minuty, bo nie chciało mi się więcej, a i tak zaskoczył mnie bardzo. Włosy gładkie, lśniące i ciężkie

Będąc 3 dni w szpitalu wojskowym, gdzie w kranie woda oligoceńska, zauważyłam ciekawą zależność - po prysznicu w twardej wodzie mam ohydnie spuszone, powywijane włosy, a przy miękkiej są gładkie i śliskie
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 23:08   #3148
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
A gdzie kupujesz ten Biolaven? Z jakiej strony zamawiasz, o
Akurat serie z Biolaven zamowilam na jakiejs stronie, nie pamietam juz jakiej Ale polecam lawendowaszafe.

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Darjeeling Pokaż wiadomość

Włosowy minimalizm chętnie bym zastosowała, bo uwielbiam upraszczać sobie życie, ale wciąż nie mogę rozpracować swoich włosów. Nadal się ich "uczę". Poza tym mam tyle nakupionych kosmetyków, niekoniecznie dobrych do moich włosów (wiele z proteinami, które nabyłam, zanim moje włosy się przeproteinowały), że teraz muszę się ich pozbyć i nie wiem jak.
To moze zaloz watek na wymiankowym? Moze uda Ci sie wymienic na cos, czego akurat potrzebujesz Wlasnie z proteinowymi kosmetykami jest to ryzyko, ze moga przeproteinowac wlosy I nawet jaby czlowie bardzo chcial to nie ma jak ich zuzyc, bo przeproteinowanie jest wyjatkowo upierdliwe wiec nikt nie chce ryzykowac
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 23:08   #3149
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Akurat serie z Biolaven zamowilam na jakiejs stronie, nie pamietam juz jakiej Ale polecam lawendowaszafe.
Wiesz czym to grozi? Wykupię pół sklepu Planuje zakupy własnie albo tam, albo na Skarbach Syberii.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 23:17   #3150
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Wiesz czym to grozi? Wykupię pół sklepu Planuje zakupy własnie albo tam, albo na Skarbach Syberii.
hahah Oj znam ten bol niestety I zdaje sobie sprawe z zakupowego ryzyka. Ja od samego poczatku kupuje w lawendowej , sa czeste promocje, rabaty , wiec warto bo przynajmniej portfel az tak nie cierpi Nic tylko kupowac Ja poki co mam w dalszym ciagu zakupowego bana i jezeli chodzi o wlosy to potrwa on jeszcze z pol roku
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 23:51:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.