Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Olejek stymulujący wzrost włosów i powstrzymujący wypadanie przyspiesza porost włosów i zapobiega ich utracie. Jest wykonany z najlepszych naturalnych ziołowych składników.
Wykonany na bazie oleju sezamowego, kokosowego i rycynowego. Olejek wzmacnia i odżywia włosy, zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje ich szybszy wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu.
- Olej sezamowy wnika w głąb włosa, odżywiając go od cebulek aż po końce.
- Olej kokosowy odżywia włosy.
- Olej rycynowy przyspiesza wzrost włosów.
- Amla nadaje włosom blask, wzmacnia, ochrania przed infekcjami skóry, usuwa łupież, przyśpiesza wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu i wypadaniu.
- Bala wzmacnia włosy oraz nadaje im witalność.
- Olej z wyciągiem z rozmarynu posiada silne właściwości odkażające, zapobiega powstawaniu infekcji skóry głowy oraz powstawaniu łupieżu.
- Bhringaraj działa odżywczo na skórę głowy. Zapobiega wypadaniu włosów, łysieniu i siwieniu włosów oraz rozdwajaniu się końcówek. Sprawia, że włosy są miękkie oraz podatne na układanie
- Brahmi nadaje sprężystość
- Olej z nasion marchwi odżywia włosy.
Posiada certyfikat BDIH - dzięki któremu możemy mieć pewność, że produkt jest naturalny i ekologiczny.

• Sesamum Indicum Oil,
  • Trigonella Foenum Graecum (Bockshornklee),
  • Eclipta Alba (Bringaraj),
  • Bacopa Monnieri (Brahmi),
  • Daucus Carota Sativa (Karottenol),
  • Rosmarinus Officinalis (Rosmarin)

Kocham!

Jak co roku latem dopada mnie wypadanie włosów. Tym razem było ono na tyle silne, że musiałam sięgnąć po jakieś środki, bo do jesieni zostałabym łysa. Zakupiłam ten produkt zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie. Okazało się, że produkt jest świetny. Wystarczy pół godziny przed myciem głowy natrzeć olejkiem skórę głowy i u mnie już po tygodniu stosowania dało się zauważyć znacznie mniej włosów na szczotce. Stosuję i stosować go będę nadal, bo rzeczywiście działa.

Khadi

Olejek o specyficznym zapachu. Buteleczka jest bardzo ładna. Olejek nakładam na noc. Olejek dobrze nawilzyl moje włosy. Dzięki olejkowi włosy zyskały blasku jednak nie zauważyłam aby szybciej rosły włosy

Mój ulubieniec

Ten olejek kupiłam kilka miesięcy temu i zakochałam się w nim od pierwszego użycia.
Ratuje moje włosy, dodaje im blasku, nawilżenia. Dzięki niemu są niesamowicie miłe w dotyku, stają się sypkie i miękkie. Zapach niektórym może się niezbyt podobać, jednak mi bardzo umila nakładanie tego produktu. Łatwo się aplikuje dzięki stosunkowo rzadkiej konsystencji oraz nie sprawia mi problemu jego zmycie.
Stosuje go raz na tydzień lub co dwa tygodnie (wtedy używam na zmianę dwóch olejów) na nieumyte włosy. Nakładam około łyżkę na cała długość włosów, skupiając się głównie na skalpie i pozostawiam na cała noc.
Nie wyobrażam sobie pielęgnacji moich włosów bez tego produktu!

fatalny

Po kilkumiesięcznym użytkowaniu olejku zauważyłam same negatywne efekty na swoich włosach. Olejek aplikowałam na skórę głowy na całą noc. Rano był zawsze ogromny problem ze zmyciem produktu. Czasem po dwukrotnym umyciu szamponem, wciąż pozostawał na włosach. Brak pozytywów, włosy wcale nie rosną szybciej.

Khadi-polecam

Używam olejku khadi od 2014 roku kiedy to zaczęły mi ze stresu wypadać włosy. Miałam bujne włosy i nagle straciłam ich połowę. Po 2-3 miesiącach olejowaniea włosów dwa razy w tygodniu włosy zaczęły odrastać. Aktualnie używam go raz w tygodniu. Nie używam żadnych innych odżywek.Kupowałam ten olej w kilku sklepach i raz zdarzyło mi się kupić olej który nie był oryginalny. Po zmyciu oleju włosy były przesuszone. Wyrzuciłam go.

Khadi - nie polecam

Po poleceniu tego olejku postanowiłam go kupić, chociaż cena sprawiła, że się wahałam. Używam go przed spaniem i trzymam całą noc . Nie widzę żadnych efektów, niestety nie mogę porównać czy moje włosy szybciej urosły bo nie wiem jakie miałam zanim zaczęłam go stosować, mogę mieć tylko nadzieję, że sprawdza się jakkolwiek w tym aspekcie. Jest wydajny, ale muszę dawać kilka pompek żeby nałożyć go na całe włosy, opakowanie robi się tłuste więc ciężko później je odkręcić.
Nie kupię go ponownie, również ze względu na zapach, który ciężko wytrzymać i unosi się w całym domu, nie jest on brzydki, ale zbyt intensywny przez co staje się nieprzyjemny.

Mega rozczarowanie

Naczytałam się na jego temat na blogach i chodził za mną od kilku lat. Na początku roku zdecydowałam się go kupić i używałam przez 3 miesiące. Szczerze mówiąc spodziewałam się cudów a wyrzuciłam tylko hajs w błoto. Od długiego czasu zmagam się ze strasznym wypadaniem włosów i chwytam się wszystkiego co mogę a ten olejek nie robi zupełnie nic. W dodatku jest strasznie niewydajny. Nie przepadam za wcieraniem czegokolwiek w skalp, zawsze wydaje mi się, że nakładam za mało. Żeby pokryć mniej więcej całą skórę głowy potrzebowałam 2 całych pipet (która zresztą napełnia się do 1/5 wysokości, więc zajęło mi trochę czasu samo wydobycie produktu) co skutkowało tym, że skończył się w tempie ekspresowym. Poza tym okropnie śmierdzi, kiedy nałożyłam go na noc, rano cały pokój był przesiąknięty jego duszącym zapachem. I na koniec wadliwe opakowanie (nakładka na pipetę utknęła w zakrętce), chociaż możliwe, że to kwestia tylko mojej sztuki. Niewarty żadnej wydanej złotówki a kosztuje niemało (dałam około pięciu dych w sklepie intenetowym za małą buteleczkę). Nie polecam nikomu

Zdecydowanie nie polecam

Cierpliwie wcierałam ten olejek w skórę głowy przez blisko trzy miesiące - najpierw częściej, później nieco rzadziej, na końcu od czasu do czasu, aby go po prostu skończyć.

Po kilku pierwszych aplikacjach włosy były dociążone, końcówki wyglądały zdrowo i nie wywijały się we wszystkie strony. Miałam jednak wrażenie, że olejek szybko zaczął przesuszać moje włosy i że w ogóle na dłuższą metę jego działanie jest bardzo wysuszające (mam włosy wysokoporowate). Stosowałam go zatem tylko na skórę głowy. Rzadko, ponieważ jest komedogenny i wywoływał u mnie bolące ropne guzki, które długo się goiły.

Niestety nie zauważyłam szybszego wzrostu włosów. Oczywiście trudno o kosmetyki, które dawałyby taki efekt... ale jest sporo ciekawych produktów dobrze wpływających na zagęszczenie czupryny i wywołujących tzw. baby hair. Olejek Khadi do nich nie należy.

Niestety nie

Mam z nim problem, niby naturalny a zaczyna robić więcej złego niż dobrego.
Jak już gdzieś pisałam, mam włosy cienkie, słabe, przez chorowanie i rozjaśnianie. Chorować już nie zamierzam, rozjaśniać także.;) Ale „leki” odbiły się na jakości włosa mimo wszystko.
Po tylu pochwałach kupiłam ten olejek. I przez jakiś czas było na prawdę fajnie. Stosuję olejek od stycznia i fakt, jakieś baby hair się pojawiły. ALE od jakiegoś miesiąca mam tak potworne swędzenie głowy i wypadanie włosów, że spasuję. Nie wiem czemu tak to wszystko zareagowało. Nic, sprawdziłam, wydałam co prawda trochę pieniędzy na ten olejek, ale nie chcę ryzykować utraty włosów. Wrócę do sprawdzonego Jantaru.

Zobaczymy, jak zachowa się w dalszym czasie.

Mam włosy w strasznej kondycji, po stosowaniu leków i chorobie tarczycy. Wypadają, łamią się, kruszą, są dosłownie wszędzie! Zdesperowana już tym problemem szukałam wielu rozwiązań, aż natknęłam się na ten produkt. Zaciekawił mnie skład- naturalny, bez alkoholu. z początku byłam sceptycznie nastawiona do olejowania włosów, gdyż mam skłonność do przetłuszczania a olej jak olej.. sam w sobie nie jest produktem super lekkim i obojętnym dla włosów. :P Cena też nie zachwycała, ale postanowiłam spróbować.
Olejek zamknięty jest w szklanej buteleczce z pipetą, oraz takim jakby gumowym smoczkiem na górze, który po naciśnięciu uwalnia z siebie płyn i pozwala na rozprowadzenie go na skórze głowy. Producent zapewnia, że wystarcza łyżka stołowa na całą głowę, nie wiem szczerze mówiąc ile zużyłam ja, nie patrzyłam na to jakoś szczególnie ;P Konsystencja olejku jest bardzo lejąca, trzeba uważać, bo spływa z skóry włosów i głowy. Szczerze mówiąc wolałam sobie 'kropkować' po skórze głowy tą pipetą, niż wylewać. Zapach tego olejku jest paskudny! Czułam się jakbym wylała na siebie cały sklep chemiczny. Nawet po zmyciu go z włosów zapach się utrzymywał.
pomimo tych wszystkich uwag, włosy po umyciu wyglądały ok, nie były przetłuszczone, czego się obawiałam a ładnie odbite od nasady, odświeżone. niestety ciężko było go zmyć z włosów. Włosy nim wyolejowane sterczały mi na wszystkie strony :d wyglądałam jakbym nie myła ich przez miesiąc :D ale to tylko była kwestia nałożenia go.
Nie czułam żadnego mrowienia skóry głowy, jak pisały poprzedniczki, ani nic z tych rzeczy. Nie czułam w sumie nic.

Niby natura a szkodzi...

Robiłam dwa podejścia do tego olejku. Za pierwszym razem skapitulowałam ze względu na okropne zapchanie skóry głowy (tak na moim skalpie miałam mnóstwo "pryszczy") więc oddałam butelkę Mężowi, użył może 2-3 razy... Nie znosi jego zapachu i porównuje do kostki rosołowej :)
Zrobiłam drugie podejście i...

ZAPACH:
Jak wspomniałam powyżej, zapach odpychający. Bardzo ziołowy, kamforowy. Zalatuje delikatnie kadzidłem. Osobiście mi nie przeszkadza, jako kosmetyczka nawąchałam się gorszych zapachów, natomiast domownicy nienawidzą tej woni :) Powiedziałabym, że nawet idealnie wpasowuje się, podczas domowego SPA w stylu Marokańskim.
Niestety jak już raz wpije się np. w podsuszkę to ciężko się go pozbyć..
Jest mocno wyczuwalny nawet spod foliowego czepka i włosingowej czapki.

KONSYSTENCJA:
Lejąca i mocno oleista.Bardzo dobrze aplikuje się na skórę głowy. Ze zmyciem również nie ma problemu, jednak trzeba pamiętać, żeby przyłożyć się do masażu skóry zaraz po nałożeniu, jak i podczas zmywania produktu.

DZIAŁANIE:
Ma za zadanie odżywić, stymulować wzrost oraz zapobiec łupieżu i wypadaniu włosów. Głęboko wierzę w jego skuteczność, niestety nie jest mi dane przetestowanie go w całości. Okropnie zapycha mi skórę głowy. Nie mogę go stosować częściej niż raz na tydzień - producent rekomenduje 2-3 razy w tygodniu. Zauważyłam, że włosy są bardziej sprężyste po użyciu tego olejku... I tyle mogę napisać o działaniu.

OPAKOWANIE:
100 ml produktu zamknięte w szklanej butelce ze złotą zakrętką i ukrytą w niej pipetą. Bardzo poręczna w porównaniu z poprzednią wersją opakowania.

Podsumowując... Bardzo go lubię za zapach i głęboko wierzę w jego skuteczność.

Marzę o długich włosach....

Olejek zakupiłam w aptece internetowej zachęcona opiniami innych użytkowniczek.

Opakowanie.
Szklana, przeźroczysta buteleczka. Złota zakrętka przykrywająca pipetkę.
Bardzo fajna opcja aplikacji pipetka pozwala odmierzyć precyzyjnie ilość produktu, jak również ułatwia aplikacje tylko na skórę głowy.

Oleista konsystencja, dość wodnista. Żółta, ciemno- słomkowa barwa.
Zapach jak dla mnie śmierdzący, typowy dla składu ziołowego. Nie ma możliwości nałożenia, pozostawienia zapach tylko do użytku domowego. Głowa obowiązkowo po musi być umyta.

Produkt po nałożeniu, na jedną aplikacje używałam jednej pipetki wypełnionej produktem. Wmasowywałam w skórę głowy- przeprowadzałam masaż ok 5-10 minut. W zależności od czasu i moich chęci.

Po nałożeniu spinałam włosy i tak pozostawiałam na około 2-3 godziny.
Opakowanie wystarczyło mi na 3 miesiące stosowania. 3 razy w tygodniu.

Po zużyciu nie zaobserwowałam żadnych efektów. Włosy nie rosły szybciej, nie zauważyłam żadnego baby hair. Normalna faza wzrostu włosa. Nic poza tym.
Cena moja to 77 zł bardzo dużo za rozczarowujący, niedziałający produkt.

Niestety tak bywa co u jednego się sprawdzi niekoniecznie musi się u mnie spisać.
Trudno.