Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

REKLAMA

Olejek stymulujący wzrost włosów i powstrzymujący wypadanie przyspiesza porost włosów i zapobiega ich utracie. Jest wykonany z najlepszych naturalnych ziołowych składników.
Wykonany na bazie oleju sezamowego, kokosowego i rycynowego. Olejek wzmacnia i odżywia włosy, zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje ich szybszy wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu.
- Olej sezamowy wnika w głąb włosa, odżywiając go od cebulek aż po końce.
- Olej kokosowy odżywia włosy.
- Olej rycynowy przyspiesza wzrost włosów.
- Amla nadaje włosom blask, wzmacnia, ochrania przed infekcjami skóry, usuwa łupież, przyśpiesza wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu i wypadaniu.
- Bala wzmacnia włosy oraz nadaje im witalność.
- Olej z wyciągiem z rozmarynu posiada silne właściwości odkażające, zapobiega powstawaniu infekcji skóry głowy oraz powstawaniu łupieżu.
- Bhringaraj działa odżywczo na skórę głowy. Zapobiega wypadaniu włosów, łysieniu i siwieniu włosów oraz rozdwajaniu się końcówek. Sprawia, że włosy są miękkie oraz podatne na układanie
- Brahmi nadaje sprężystość
- Olej z nasion marchwi odżywia włosy.
Posiada certyfikat BDIH - dzięki któremu możemy mieć pewność, że produkt jest naturalny i ekologiczny.

w butelce
olejek
odżywiające, przyspieszające porost włosów, przeciw wypadaniu włosów
bez silikonów

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Rosną nowe włoski.

Olejek Khadi używam od miesiąca, ma on barwę bursztynu i konsystencję ciekłą. Olejek ma ziołowy zapach. Moje suche włosy wygładziły się i już nie puszą się. Olejek wmasowuje w skórę głowy, zauważyłam że trochę mniej mi wypadają. Olejek dobrze się zmywa, wystarczy normalnie umyć włosy szamponem. Olejek posiada certyfikat naturalności i moje włosy są miłe w dotyku, buteleczka jest bardzo poręczna. Minusem jest duża cena i to że nie likwiduje łupieżu.

Super

Do moich włosów używam tylko Khadi. Olejek mam pierwszy raz i działa, już po pierwszym wmasowaniu w skórę głowy , podczas mycia wypadło o wiele mniej włosów i ta tendencja się utrzymuje. Rewelacja.

Nieszczęsny olej kokosowy

Niedawno odkryłam, że olej kokosowy to coś, czego moje włosy nie znoszą. Przeczytałam - jak mi się wydawało - wszystkie składy moich odżywek, masek i olejków i wszystkie z kokosem wyrzuciłam. Jakiś czas później olejowałam włosy, nie wiedzieć czemu z góry założyłam, że w Khadi nie będzie oleju kokosowego, na plastikowym opakowaniu z olejkiem nie ma składu, a tekturkę zewnętrzną wyrzuciłam. Jakież było moje niemiłe zaskoczenie, gdy po wyschnięciu włosów na mojej głowie zamiast pięknie odżywionych włosów zastałam kokosową szopę :( Kolejny kosmetyk do śmieci. I rada dla tych, których włosy z olejkiem się nie polubiły - ostrzagam przed wszędobylskim kokosem!

niezły

Pipetką nieco ciężko nakłada się produkt, ale za to pomaga sięgnąć praktycznie w każde miejsce więc finalnie na plus. Nałożyłam 2h przed myciem zgodnie z zaleceniami i rozczesałam przy okazji produkt na włosach.
Zmył się łatwo i nie poplątał włosów. Ciężko ocenić skuteczność po 1 użyciu, ale włosy są bardzo miękkie, mają zdrowy wygląd i są całkiem sypkie.
Do tego momentu mogę polecić

Dobry

Olejek nie tylko wzmacnia włosy, ale też rewelacyjnie wpływa na skórę głowy. Szczerze polecam wszystkim z problemami słabych, suchych i wypadających włosów jak też dla tych z łupieżem. Olejek stosuje moja córka - pierwsza fiolka za nią i są efekty! Włosy są dużo zdrowsze i ładniejsze. No i tak nie wypadają. Nie daję 5/5 bo dozownik jest kiepski :) Przy aplikacji przelewam olejek do strzykawki.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Ocena szczegółowa:

Włosy rosną po nim jak szalone

Na początku tego roku chciałam trochę polepszyć gęstość swoich cienkich włosów które niestety przeszły już szereg farbowań. Zetknęłam się z tym produktem w internecie i stwierdziłam że w sumie czemu by nie spróbować?

To był strzał w dziesiątkę . Kluczem jest wiedza jak właściwie olejować skalp głowy , z ilością olejku nie można przesadzić , trzeba go dokładnie wmasować w skórę głowy i zostawić na ok godzinę albo całą noc i umyć porządnie włoski. Po miesiącu stosowania zauważyłam że mam na głowie mnóstwo małych włosów :)

Ocena szczegółowa:

Dobry produkt ale ten zapach

Używałam olejek ok. 2 lat temu. Bardzo wypadły mi włosy zniszczone ciągłym rozjaśnianiem. Zmieniłam kolor włosów na brąz i zakupiłam olejek.
Olejek powala zapachem jest tak intensywny. Dla mnie zapach był duszący, trudny do zniesienia. Ale z włosami robił cuda.
Olejek powinno się wetrzeć we włosy i zostawić na noc. Ja zostawiłam go na 2godziny. Nakładałam go 3 razy w tygodniu. Jest bardzo gęsty.
Najpierw wcierałam go w skórę głowy a potem rozprowadzałam na całą długość włosów.
Po umyciu włosów stają się one błyszczące, nie puszą się, łatwo je zdyscyplinować.
Po miesiącu zaczęły mi rosnąć nowe włosy, całe mnóstwo baby hair.
Przestały mi też wypadać włosy.
Efekty daje świetne ale nie wiem czy go jeszcze kupię bo trudno go nałożyć, długo trzeba trzymać na włosach aby były efekty, no i zapach to coś strasznego.

Ocena szczegółowa:

Tak śmierdzi, że nie da się tego opisać

Cóż... Olejek wylądował w koszu na śmieci, bo tego smrodu nikt w domu nie mógł znieść. Porażka jakaś, po co się tak męczyć? I jeszcze taki drogi, a ponadto zmniejszyli jego opakowanie, a cena została dalej taka wysoka. Żart i kpina. Podziwiam wszystkie dziewczyny, które mogły z nim spać i się nie udusić.

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

Fajny, ale nie tego oczekiwałam

Już jakiś czas temu przewertowałam chyba cały Internet w poszukiwaniu sposobu na przyspieszenie porostu włosów. Wypadły mi po radioterapii i zaczęły odrastać, ale w baaardzo opornym tempie. Trafiłam na ten olejek i naczytałam się wielu pozytywnych opinii o nim m.in. tu na KWC (to była chyba jakaś jego poprzednia wersja?) i kupiłam. Pierwsze wrażenie - ładna., elegancka buteleczka. Zapach - intensywny, ziołowy, ale mi od samego początku nie przeszkadzał. Do tej pory nie wiem o co chodzi z tą szklaną pipetką, nie potrafiłam z niej korzystać, a w jednym z opakowań nawet mi po jakimś czasie odpadła :P Na pierwsze efekty musiałam trochę poczekać, zdążyłam już zużyć jedno opakowanie i kupić następne (pomyślałam, że pewnie trzeba cierpliwości). I rzeczywiście, przyrost włosów był trochę większy niż zwykle, dlatego teraz kończę kolejną buteleczkę. Ale więcej już go nie kupię. Dalszego przyspieszenia porostu włosów już nie zauważyłam(choć mam wrażenie, że przez cały ten czas stosowania stały się gęstsze.), dlatego nie polecam tym, którym zależy na naprawdę szybkim przyroście włosów na długość. Pewna poprawa oczywiście jest, ale po recenzjach spodziewałam się naprawdę efektu wow, a tu szału nie było (nie wiem, może skóra głowy po takim czasie zdążyła się już do niego przyzwyczaić?). Ale są też plusy - włosy są w świetnej kondycji, bardzo przyjemne w dotyku, mięciutkie :) Uważam, że ten olejek jest świetny raczej na odżywienie, ogólny stan włosów - tu robi naprawdę dobrą robotę ;) Ale żeby włosy rosły dużo szybciej, lepiej poszukać czegoś innego. Ja po wykończeniu tego, co mi jeszcze zostało przerzucam się na wcierkę Banfi, zobaczymy jak tu będzie.

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Jest okay

Tak więc szukałam czegoś w internecie na wypadanie włosów oraz szybszy porost . Słysząc jak włosy tracą kondycję będąc w ciąży lub karmiąc wolałam się zabezpieczyć by po karmieniu nie zostać łysa ????????

Ogromnie dużo komentarzu znalazłam na temat olejku Khadi same wręcz pozytywne opinie wiec stwierdziłam ze czemu by nie spróbować jeśli jest taki Naj!

Olejek zamówiłam przez internet buteleczka prezentuje się elegancko jak i sama pojemność oleju jest zadowalająca .
Zapach jest mega intensywny Niestety czasem nawet boli mnie głowa od niego ale czego nie robi się dla włosów i urody ????‍♀️????‍♀️

Po stosowaniu 2 x w tygodniu przez miesiąc zauważyłam już baby hair Nie wiem czy to jest dzięki temu olejowi bo prędzej Chwile używałam olej Sesa ale najważniejsze ze jest efekt ! Zobaczymy jak to dalej się potoczy :)
włosy co prawda nie wypadają albo w małej bardZo małej ilości co mnie bardZo cieszy !!

Wiec polecam dla maniaczek włosów ! :)

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Olejek

Nigdy nie stosuję żadnych odżywek bo moje włosy są po nich bardzo ciężkie. Olejek ten jest tu wyjątkiem, polecono mi go gdy miałam łojotokowe zapalenie skóry. Po kilku tygodniach włosy rzeczywiście przestały wypadać,ale było to gdy trzymałam go na głowie przez cały dzień i noc. W tamtym okresie rzeczywiście rosło mi sporo nowych włosów. Obecnie stosuje go jak widzę że włosy zaczynają wypadać. Cięzko się go spłukuje, ale można do tego przywyknąć, co najważniejsze to po umyciu moje włosy nie są tłuste ani ciężkie jak po 100% innych kosmetyków. Zapach jest przyjemny.

3x NIE

Gwiazda wśród olejów. Najczęściej wyszukiwany olej. Najbardziej pożądany olej. I jak to zwykle bywa u mnie - to co kochają wszyscy, to co sprawdza się u wszystkich - nie działa. :D Stosowałam go dość długo, bo jest bardzo wydajny i butelka duża - jak na olejki do włosów. Tak więc tytułowy porost włosów... Wysypu babyhair nie było, gdzieś tam coś nowego się pojawiło, ale nie tego oczekiwałam po oleju takiej sławy. :P Nie przyspieszył wzrostu włosów. Koszmarrrrrrrrrnie się zmywał, wszystkie te indyjskie w ogóle są tragiczne pod tym względem. Przyklap, tłustość, obciążenie. KOMPLETNIE nie wniósł niczego do kondycji włosów na długości. Możę konkurować z olejem Amla (smród domestosa i okropny ból głowy!) o miano mojego najgorszego oleju ever! ;)