Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 19:11   #1231
florencja16
Raczkowanie
 
Avatar florencja16
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 199
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Kachnaaa ... dzięki napewno sprawdze ten z gosha
__________________
Do kogo pobiegniesz,gdy jedyną osobą, która może zatrzymać Twoje łzy, jest ta sama osoba, przez którą płaczecz?

Nie poddam się,dla Ciebie.
florencja16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 21:33   #1232
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
kurcze, dziewczyny, już totalnie nie wiem ;x

nie mam mega wielkich środków finansowych, dlatego nie chce żałować:
do wyboru (wcześniej byla rozmowa tutaj o tym)

- paese long cover - nie jest bardzo znane, ale te opinie co są na KWC są nawet dobre
ale ważne że kryje i NIE ŚCIERA SIĘ, NIE ZOSTAWIA PLAM NA UBRANIACH
- słynny revlon colorstay (sucha/normalna) - niby zapycha, ale ja nie mam do tego tendencji, oczyszczam twarz codziennie peelingiem, więc spokojnie. ale oczywiście ważne ze kryje i NIE BRUDZI

ceny na allegro różnią się tym, ze do revlona dopłace jakies 10 PLN

ale jednak revlon jest sprawdzony przeeeez wieeele dziewczyn
nie chce wtopy z paese ;x żeby potem nie leżał, bo nie będzie pasować..

jak myślicie, ryzykować z paese, czy brać popularnego revlona ?
Ja bym brała Revlon Sama go miałam i gdyby mnie nie zapchał, to był bardzo dobry Świetnie krył jeśli dobrze dobierzesz kolor nie tworzy maski i naprawdę trzymał się (przynajmniej mnie) spokojnie cały dzień.
A co do środków finansowych świetnie Cię rozumiem, dlatego sama pytam dziewczyn w swojej sprawie .
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 23:14   #1233
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Ja bym brała Revlon Sama go miałam i gdyby mnie nie zapchał, to był bardzo dobry Świetnie krył jeśli dobrze dobierzesz kolor nie tworzy maski i naprawdę trzymał się (przynajmniej mnie) spokojnie cały dzień.
A co do środków finansowych świetnie Cię rozumiem, dlatego sama pytam dziewczyn w swojej sprawie .
Dzięki za pomoc: )
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 01:34   #1234
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
wypróbowałas go już?
Tak. Ma konsystencję musu, matuje, bardzo lekki, a przy tym nieźle kryje. Najjaśniejszy odcień w opakowaniu wygląda na ciemny, ale ładnie stapia się z cerą. Wygląda naturalnie na twarzy. Co do trwałości, to nieźle, choć z tłustych partii twarzy szybciej się ściera. To są moje pierwsze spostrzeżenia, więc jeszcze wszystko może się zmienić. Wydaje mi się, że na lato będzie świetny
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 08:02   #1235
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Tak. Ma konsystencję musu, matuje, bardzo lekki, a przy tym nieźle kryje. Najjaśniejszy odcień w opakowaniu wygląda na ciemny, ale ładnie stapia się z cerą. Wygląda naturalnie na twarzy. Co do trwałości, to nieźle, choć z tłustych partii twarzy szybciej się ściera. To są moje pierwsze spostrzeżenia, więc jeszcze wszystko może się zmienić. Wydaje mi się, że na lato będzie świetny
aha
ciekawe jakby się sprawdzil u mnie..
nie wiem czy znowu experymentować czy wybrac się do dermatologa...
mam problemy z rękami więc i o to bym przy okazji zapytała (krem,podkład,puder) hmm
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 11:19   #1236
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o radę, bo totalnie nie wiem na który z tych podkładów się zdecydować (mam cerę mieszaną, świecenie oczywiście w strefie T dość wrażliwą jeśli chodzi o zapychanie):
- Lirene Dermoprogram Natural Look 2 w 1
- Kobo Professional Matt Make - up
- Rimmel Lasting Finish 25h Foundation
Dodam jeszcze, że mam sporo piegów i przebarwień więc zależy mi, żeby podkład takie rzeczy krył.

Dziękuje z góry za pomoc
wczoraj wziełam próbkę jego, dziś nałożyłam i porażka jak dla mnie,owszem bardzo ładnie matuje, troche kryje. Nałożyłam pod niego swoją emulsje z Olay i tak podkreślił suche skórki na całej twarzy czego puder mi nie robi. Z nosa w tempie ekspresowym zszedł, podkreślił pory, zrobił smugi, ogólnie podkreślił wszystko idealnie co bym chciała zakryć;/ Dodam że mam cere mieszaną, świeci sie w strfie T. Jak pomyśle że byłam już bliska jego zakupieniu 28zł by poszło w błoto...
dziwią mnie te dobre opinie na KWC, może sprawdzi sie dla osób z cerą normalną.


Najlepiej iść do sklepu z pojemniczkiem i tak próbować podkłady czy sie sprawdzą
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą

Edytowane przez PPP90
Czas edycji: 2011-02-06 o 11:21
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 13:12   #1237
Paulkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Paulkaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 359
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
wczoraj wziełam próbkę jego, dziś nałożyłam i porażka jak dla mnie,owszem bardzo ładnie matuje, troche kryje. Nałożyłam pod niego swoją emulsje z Olay i tak podkreślił suche skórki na całej twarzy czego puder mi nie robi. Z nosa w tempie ekspresowym zszedł, podkreślił pory, zrobił smugi, ogólnie podkreślił wszystko idealnie co bym chciała zakryć;/ Dodam że mam cere mieszaną, świeci sie w strfie T. Jak pomyśle że byłam już bliska jego zakupieniu 28zł by poszło w błoto...
dziwią mnie te dobre opinie na KWC, może sprawdzi sie dla osób z cerą normalną.


Najlepiej iść do sklepu z pojemniczkiem i tak próbować podkłady czy sie sprawdzą
a w zwykłej drogerii typu rossmann, jeżeli poproszę o troszkę podkładu do pojemniczka na wypróbowanie, to Panie się zgodzą?

Ostatnio kupiłam Rimmel Lasting Finish 25H i muszę przyznać, że pod względem krycia jest świetny (dla mnie dużo lepszy od Revlona). W ogóle nie schodzi z twarzy, trzyma się calutki dzień, później trudno go się nawet zmywa. Mnie na razie nie zapchał i kolor mi podpasował.
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok. - Coco Chanel



Paulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 13:19   #1238
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Paulkaaaa Pokaż wiadomość
a w zwykłej drogerii typu rossmann, jeżeli poproszę o troszkę podkładu do pojemniczka na wypróbowanie, to Panie się zgodzą?

Ostatnio kupiłam Rimmel Lasting Finish 25H i muszę przyznać, że pod względem krycia jest świetny (dla mnie dużo lepszy od Revlona). W ogóle nie schodzi z twarzy, trzyma się calutki dzień, później trudno go się nawet zmywa. Mnie na razie nie zapchał i kolor mi podpasował.
myśle że tak ja byłam w SP.
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 14:29   #1239
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

PPP90 - bardzo Ci dziękuję Spróbuję w takim razie zdobyć próbkę Lirene, a jeśli się nie uda to chyba kupię Rimmela (tym bardziej, że właśnie wykańczam starą wersję Rimmela i nawet mi pasował, a jakoś generalnie do firmy Lirene jestem uprzedzona i jej nie ufam a ten podkład brałam pod uwagę tylko dlatego, że ma dobre opinie na kwc).

Edytowane przez diablica88
Czas edycji: 2011-02-06 o 14:31
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 15:34   #1240
Paulkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Paulkaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 359
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
PPP90 - bardzo Ci dziękuję Spróbuję w takim razie zdobyć próbkę Lirene, a jeśli się nie uda to chyba kupię Rimmela (tym bardziej, że właśnie wykańczam starą wersję Rimmela i nawet mi pasował, a jakoś generalnie do firmy Lirene jestem uprzedzona i jej nie ufam a ten podkład brałam pod uwagę tylko dlatego, że ma dobre opinie na kwc).
do tej pory miałam trzy podkłady Lirene, dwa były bardzo fajne(taki szary z pompką oraz matujący w tubce) a jeden beznadziejny (kryjący w tubce). Wszystkie miały dodatkowo wspólną wadę, zaraz schodziły z twarzy, po 2-3 godzinach nie było śladu po podkładzie...
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok. - Coco Chanel



Paulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:11   #1241
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

czy któraś z Was używała tego podkładu Manhattan Clearface w odcieniu Vanilla?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...at-Make-Up.htm
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 18:26   #1242
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Paulkaaaa Pokaż wiadomość
do tej pory miałam trzy podkłady Lirene, dwa były bardzo fajne(taki szary z pompką oraz matujący w tubce) a jeden beznadziejny (kryjący w tubce). Wszystkie miały dodatkowo wspólną wadę, zaraz schodziły z twarzy, po 2-3 godzinach nie było śladu po podkładzie...
No właśnie ta trwałość a w zasadzie jej brak.... dlatego jednak definitywnie rezygnuję z Lirene a jutro wędruję do sklepu po Rimmelka tym bardziej, że w Rossie promocja Jeszcze raz dziękuję dziewczyny za pomoc A Kobo... może kiedyś.. innym razem

Edytowane przez diablica88
Czas edycji: 2011-02-06 o 18:28
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:50   #1243
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

a co moze byc powodem ze na mojej buzi pdklad wyglada po prostu nieestetycznie? i to kazdy podklad postarza mnie, i przytlacza a ja chcialabym zeby mnie odswiezyl i dodal 'mlodzienczego' blasku, co moze byc przyczyna?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:46   #1244
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ckin2u
Powodów może być wiele ale wg mnie wina albo źle dobranego podkładu lub złej pielęgnacji cery w ogóle. Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie jaki typ cery posiadasz? Sucha/mieszana/tłusta? Nie każdy bowiem podkład pasuje do każdej cery. Po drugie jeśli chcesz uzyskać młodzieńczy blask powinnaś wybierać podkłady lekkie a co za tym idzie może się zdarzyć, że nie będę one już tak dobrze kryjące. Żaden podkład (no nieliczne wyjątki) nie utrzymuj się na buzi calutki dzień, potrzebne są poprawki w ciągu dni. Do promiennego wyglądu nie wystarczy też sam podkład - zdecydowanie warto pomyśleć o konturowaniu twarzy czyli użyciu różu, bronzer oraz rozświetlacza. Aha i dobór koloru podkładu też jest bardzo istotny - moim zdaniem lepiej wziąć nawet ciut za jasny niż za ciemny (który z reguły postarza i strasznie odróżnia się od koloru dekoltu )
No i na koniec najważniejsze - pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji twarzy: codzienny demakijaż, żel, odpowiedni krem, 2-3 razy w tygodniu maseczki, peelingi. Żadna twarz nie będzie wyglądała promiennie jeśli nie będzie należycie oczyszczona i nawilżona.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że choć odrobinkę pomogłam

Edytowane przez diablica88
Czas edycji: 2011-02-07 o 12:50
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:13   #1245
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziekuje.. niby o tym wiem, ale trudno zajac sie moja buzia

mam problematyczna.. wszystko mnie zapycha i podraznia i mam chyba mieszana ale odwodniona, bo teraz z suchosci zaczely mi sie robic jakies dziwne krostki (takie suche ohydne)

musze miec jakis peeling i dorwac dobra maseczke a potem jakis podklad i rozswietlacz
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 14:33   #1246
hammerhead
Rozeznanie
 
Avatar hammerhead
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 568
Question Pomarańczowy podkład ;/

Mam problem z dobraniem odpowiedniego podkładu.
Mam suchą cerę, jestem dość blada, ale bez przesady.
Nie ważne jaki podkład kupię, to po nałożeniu go jestem cała pomarańczowa na twarzy. Chciałabym mieć po nałożeniu podkładu idealnie gładką, bladą cerę.
Problem w tym, że kupuję różne podkłady i to w najjaśniejszych odcieniach, ale żaden nie okazuje się dobry.
Ostatnio zainwestowałam w podkład Maybelline Super Stay 24h odcień 020 CAMEO czyli najjaśniejszy jaki był i wydawał się naprawdę blady, nakładam go na twarz i klapa, jestem zupełnie pomarańczowa.
Próbowałam też podkładów REVLON i wielu innych i wszystkie okazują się pomarańczowe.
Nie wiem co mam na ten temat myśleć, proszę o jakieś wskazówki, jakie podkłady polecacie itp.
Z góry dziękuję
__________________
MÓJ LISTOPADOWY WSZYSTKOWĄTEK
hammerhead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 14:39   #1247
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Pomarańczowy podkład ;/

zajżyj tu
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 14:40   #1248
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: Pomarańczowy podkład ;/

może powinnaś wybierać odcienie z domieszką różu a nie żółtego ?
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 15:43   #1249
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Pomarańczowy podkład ;/

a jaki odcień Revlona używałaś, że był pomarańczowy? generalnie dzielą się one na dwa rodzaje odcieni - te wpadające z żółty, lub róż
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 16:55   #1250
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a co moze byc powodem ze na mojej buzi pdklad wyglada po prostu nieestetycznie? i to kazdy podklad postarza mnie, i przytlacza a ja chcialabym zeby mnie odswiezyl i dodal 'mlodzienczego' blasku, co moze byc przyczyna?
źle dobrany zbyt ciemny kolor zwykle postarza, więc przyjrzyj się swoim podkładom również pod tym kątem.
postarzanie to też domena mocno kryjących i matujących podkładów(np. lasting performance MF, EL double wear itp), które włażą w zmarszczki- nawet mikroskopijne.
sięgaj po rozświetlające,np 10 hrs sleep effect bourjois- nawilża i odbija światło. kobiety zwykle nie lubią błysku na twarzy, ale połysk właśnie bardzo odmładza
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:18   #1251
BuraKicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Pomarańczowy podkład ;/

niektóre firmy mają podkład porcelanowy lub prawie biały, staraj się także zobaczyć przed zakupem jak podkład prezentuje się przy jasnym, dziennym świetle
__________________

Jeśli bardzo czegoś pragniesz cały Wszechświat potajemnie sprzyja Twojemu pragnieniu
BuraKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:35   #1252
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Pomarańczowy podkład ;/

może potrzebujesz odciania w tonacji żołtej?
bo ja takich potrzebuje i każdy z różowymi tonami oraz częśc "neutrali" robi ze mnie pomarańczę
ewentualnie może potrzebujesz różowego ale na różowych to ja się nie znam

to, że wybierzesz najjaśniejszy odcień na tony kolory nie pomoże - więc musisz dobrać tonację a nie wybierać jakikolwiek byleby najjaśniejszy
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:48   #1253
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Pomarańczowy podkład ;/

Ja ci polecam Young Skin Makeup z Inglota - kosztuje coś koło 20 zł, najjaśniejszy odcień jest całkiem jasny ( chociaż ja jeszcze rozjaśniam go prawie białym pudrem) i ładnie beżowy. No i podkład też jest spoko, używałam specyfików z różnych półek cenowych, ale ten miło mnie zaskoczył.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 08:50   #1254
martusiekk
Raczkowanie
 
Avatar martusiekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 122
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hej, używała któraś z Was podkładu matującego KOBO? Zastanawiam się nad jego kupnem, bo niestety nie stać mnie na Revlon Colorstay za 70zł, a zamówiłam z allegro i do tej pory nie dotarł (piorytet, 3 tygodnie... ) także poważnie rozważam zakup podkładu z KOBO i chciałam zapytać jak się Wam sprawuje??

Do tej pory używałam naprawdę wielu... Ostatnio moim ulubionym był matujący Lirene odcien 208 toffi, ale jednak za słabo kryje, potrzebuję czegoś lepszego na moje niewielkie, ale jednak, przebarwienia... Pomożecie?
martusiekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:31   #1255
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Szukam podkładu podobnego do Revlon

Używam Revlona dość długo do cery mieszanej odcień 300 ale moje cera zrobila sie jakas ziemnista, bez wyrazu. Szukam czegos podobnego o takiej konsystencji i trwałości innych firm.Przejrzałam KWC różnie piszecie....
Ktos cos zaproponuje doradzi??
Mam cere naczynkowa ,ze skłonnościa do czerwienienia się, rozszerzone pory...
Po Max Factor skóra mnie szczypała....
Mam próbki Deborah i nawet nawet....

Ktoś jeszcze doradzi?
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:48   #1256
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Szukam podkładu podobnego do Revlon

Estee Lauder Double Wear w wersji podstawowej i Light:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...10.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...10.html&next=1

Clarins Everlasting też nieco przypomina mi poczciwego Revlona:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...15.html&next=1
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 18:01   #1257
mysiunia81
Raczkowanie
 
Avatar mysiunia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Magic World :D
Wiadomości: 363
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hej
więc tak: doszłam do wniosku że trzeba cos zrobić z moją twarzyczką. Mam jasną cerę, ciemne włosy i piwne oczy. Cera mieszana w stronę tłustej. W związku z tym że jestem kompletnie zielona w kwestiach makijażu, więc piszę tutaj. chciałabym aby podkład nie wydawał się 'ciężki' na twarzy, niewiem jak to napisac. Trochę na czole mam paskudztwa, dlatego chcialabym aby tez dobrze krył. Mam 16 lat. Jakies propozycję?
mysiunia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:21   #1258
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Szukam podkładu podobnego do Revlon

Skoro w kwc "roznie pisza" to tutaj tez beda roznie pisali.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 23:50   #1259
22e34b797ff423390419c9479dd7b2de1d65296b_5e224a824bca3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 132
Dot.: Szukam podkładu podobnego do Revlon

Masz typową rekację na ColorStay..


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=465036

może to Ci coś podsunie.

po pól roku od założenia tamtego wątku, mogę dodać, że po długich poszukiwaniach alternatywy skusiłam się w końcu na minerały i nie wyobrażam już sobie płynnego podkładu- od siebe polecam polską firmę Pixie Cosmetics, trwałość przy użyciu primera jest na mojej twarzy porównywalna do Revlona.

Edytowane przez 22e34b797ff423390419c9479dd7b2de1d65296b_5e224a824bca3
Czas edycji: 2011-02-14 o 00:00
22e34b797ff423390419c9479dd7b2de1d65296b_5e224a824bca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:15   #1260
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez martusiekk Pokaż wiadomość
hej, używała któraś z Was podkładu matującego KOBO? Zastanawiam się nad jego kupnem, bo niestety nie stać mnie na Revlon Colorstay za 70zł, a zamówiłam z allegro i do tej pory nie dotarł (piorytet, 3 tygodnie... ) także poważnie rozważam zakup podkładu z KOBO i chciałam zapytać jak się Wam sprawuje??
ja ostatnio ogladałam ten podkład- z ciekawości z powodu zachwytów na wizażu. ma tragiczne kolory! jeden jasny i reszta czerwone. nie wiem jak dziewczyny znajdują odpowiedni kolor.. żaden inny podkład tak mnie nigdy nie zszokował kolorystyką
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.