Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 11:44   #3841
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
ok jutro kupię bo dzisiaj w koncu w domu siedzę, będę myć włosy nizoralem nie wiem czy to coś da ale może chociaż trochę spłucze ryżoki



wpadł mi do głowy jeszcze "szalony" pomysł
znalazłam w szafce rozjaśniacz chantal i wodę 6%
nie wiem czy zrobić jeszcze kąpiel rozjaśniająca?
bo może "wybije" to złoto z włosów czy odpuścić?
Wiesz coo... Raczej rozjaśniaczem nie pozbędziesz się tego złota ;/ Jak nałożysz, to spierzesz wcześniejsza farbe i rozjaśnisz jeszcze włosy do żóltka tak mi się wydaje. Ja rok temu jak rozjaśniałam włosy lecz samym rozjaśniaczem to żeby nie były żółte trzymałam tak długo że robiły się białe , takie totalnie białe.... Ale to był sam rozjaśniacz, nie kąpiel i włosy były baarrdzo przesuszone później ;/ No potem mogłam sobie kłaść juz blond jaki tylko chciałam na głowe bo każdy wychodził jak na opakowaniu.
Nie wiem jaki teraz masz kolorek ale jesli tylko złoto miedziany to joanna to pokryje. Ale wstaw fotki jakieś to zobaczymy
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 12:07   #3842
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
No nie...
Ja już po farbowaniu 902 + 900s z oxy 9% majiblond

Oj, mnie też 900s wyszło żółto strasznie (pierwsze zdjęcie)
nałożyłam na to jasny popielaty blond z wellatonu i wyszło to co na drugim zdjęciu (jakieś 2tyg po farbowaniu bo wcześniej było szaro zielono .. :/ ale szybko sie wyplukalo.)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 900s.jpg (57,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-14 12.52.29.jpg (25,3 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez Coverpink
Czas edycji: 2012-04-14 o 12:08
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 12:49   #3843
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ooo to ja bym sobie życzyła takie włoski jak masz na 1 zdjeciu

No nic, właśnie wymyłam nizoralem i czekam aż wyschną, potem wam wkleje fotki co to za zółtko mam na łbie


zła jestem bo oxy 9 , niby superrozjaśniająca a nie zrobiła nic z włosami
nie oczekiwałam platyny przecież ale lekkiego rozjasnienia chociaż


no trudno, za godzinkę, dwie wkleje foty
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 13:00   #3844
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a wklejałaś już zdjęcia po tej 900s z czymś tam..?
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 14:30   #3845
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lala77 Pokaż wiadomość
jak powiedziałeś tak zrobilam
tak wiec kapiel rozjaśniła troche końcówki są teraz jak tak patrze pod światło mahoniowe napewno nie sa już czarne ale nadal ciemniejsze niż góra(druga kąpiel robilam tylko od połowy włosow).Następną kapiel planuje zrobić za tydzień i tak myślę by kupić rozjaśniacz ten ktory ty polecasz tylko nie wiem jaki kolor?i myslę żeby na końcówki nalozyc emulsje 9% bo teraz mialam 6% co Ty na to?
Aha i na zdjęciu wlosy wyszły troche ciemniej niz w rzeczywistości ogółem sa troche jasniejsze.
zielony kup, może być 9%, spóbuj na jednym pasemku wtedy nałozyć sam rozjasniacz z 9%, weź kapke utleniacza i odrobine proszku i na pasmo daj, bez kąpieli, czysty rozjaśniacz, zobaczy jak zachowa się sam na włosach, jaki kolor uzyskasz i jaki stan włosów będzie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 15:07   #3846
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Wklejam moje kłaczki biedaczki.
3 zdjęcia z fleszem, moim zdaniem oddają ich kolor
ostatnie bez


czy joaśka szlachetna perła i popiel sobie z tym poradzi?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (41,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (128,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (29,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (42,5 KB, 31 załadowań)
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 17:28   #3847
ksenia0804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magdalenka21 Pokaż wiadomość
Ja polecam dekoloryzację bo nie zniszczy włosków lecz kolor wyjściowy po deko to miedź...

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------



Ja po dekoloryzacji sama doszłam do miodowego ciepłego blondu chciałam mieć jasniutki lecz ten bardzo mi przypadł do gustu bo po kilku myciach wygląda piaskowo i naturalnie Po dekoloryzacji na jasny rudy zrobiłam kapiel rozjaśniającą a następnie farba blond joanny ta mieszanka o której pisałam wczesniej i jest bajka

Dzieki za odpowiedz a powiedz mi, jakbym nie robila tej kapieli rozjasniajacej, a po prostu odrazu farbnela wloski farba garniera 111 popielaty blad to co by mi wyszlo? ( tak apropo, po dekoloryzacji fryzjer farbnal mi wlaski na taki naturalny miedziany)
ksenia0804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 19:01   #3848
lala77
Raczkowanie
 
Avatar lala77
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
GG do lala77
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
zielony kup, może być 9%, spóbuj na jednym pasemku wtedy nałozyć sam rozjasniacz z 9%, weź kapke utleniacza i odrobine proszku i na pasmo daj, bez kąpieli, czysty rozjaśniacz, zobaczy jak zachowa się sam na włosach, jaki kolor uzyskasz i jaki stan włosów będzie
obecny kolor na szczeście nie jest zły.Jak tak patrzę na zdjecia które zamieścilam to wydaje mi sie że na zywo są znacznie jaśniejsze,czarnych nie mam wogóle,a moja siostra smieje się że ja po 2 deko i 2 kapielach mam bardziej rojaśnione wlosy niź moja sasiadka która już od pół roku sciaga kolor u fryzjerki;D najbardziej cieszy mnie to że poki co włosy sa w bardzo dobrej kondycji,jednak nie chcę ryzykować i sposób który mi proponujesz zrobię pod koniec przyszłego tyg. a póki co maski i odżywianie.Na pewno na moje włosy znacznie lepiej działają kąpiele niż dekoloryzator.
a czy znacie jakis preparat który mogę stosowac dodatkowo na końcowki żeby je odzywić,wzmocnić?
Dziękuje za pomoc jak będę juz po to dam znac
__________________
''Bo najlepsze w byciu single jest to ze moge malowac usta na czerwono nie bojac sie ze ktos pocalunkiem moze je rozmazac" - Lala77
lala77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 19:08   #3849
tiniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

mmilagross mi takie włosy jak twoje wyszły po mieszance popiel+perła, może ciut jaśniejsze, całkiem mi się nie zrównały końce dalej są ciemniejsze.
fryz czy mogę na takie włosy jak ma mmilagross położyć wellaton 8.0?? Wyjdzie?Czy jeszcze coś wcześniej nałożyć? Chciałabym właśnie taki kolor.
tiniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 19:30   #3850
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

eh, myślisz, że mi perła z popielem nie złapie?

jak sądzi reszta? help jutro idę do rossmana
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 19:43   #3851
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
Wklejam moje kłaczki biedaczki.
3 zdjęcia z fleszem, moim zdaniem oddają ich kolor
ostatnie bez


czy joaśka szlachetna perła i popiel sobie z tym poradzi?
Kurcze dość ciemny masz ten kolorek Nie wiem czy ta joanna Ci tak ładnie rozjasni do blondu... Ja na pasemku próbowałam na taki kolor to wyszło mi coś popielatego ale jeszcze nie blond... Ja kładłam na jaśniejszy kolor tą mieszankę Może jednak zrób tą kąpiel rozjaśniającą... Albo spróbuj najpierw na pasemku z tą joanną jak juz kupisz
Ale bardzo ładny równomierny kolor masz
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 19:44   #3852
tiniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a jaki chcesz kolor?? moze spróbuj z wodą 12% jak magdalenka21, ja miałam marchewe i mi do twojego koloru ta mieszanka zgasiła
tiniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 19:51   #3853
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ja chciałabym biszkoptowy/beżowy blond
nie chcę zimnego, platyny,
ale też nie takie rudzielce i złote

coś takiego jak w załączniku, mniej więcej
bo wiadomo że nie wyjdzie tak samo

co radzicie? Jak joaśka nie złapie to szkoda włosy katować

poczekam jeszcze tydzień, niech włoski 'odpoczną'
czyżby blond nie był mi pisany


edit: boję się, że skoro majiblond z oxy 9% praktyznie mało co złapało to i nie złapie joanna perła z popielem.

a troche boje się 12 , sama nie wiem
może ta kąpiel..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ms2.jpg (77,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18%20-%20%C3%82%C2%9Credni%20blond%20z%C3%82%C2%B3ocisty.jpg (119,8 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez mmilagross
Czas edycji: 2012-04-14 o 19:58
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:38   #3854
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lala77 Pokaż wiadomość
obecny kolor na szczeście nie jest zły.Jak tak patrzę na zdjecia które zamieścilam to wydaje mi sie że na zywo są znacznie jaśniejsze,czarnych nie mam wogóle,a moja siostra smieje się że ja po 2 deko i 2 kapielach mam bardziej rojaśnione wlosy niź moja sasiadka która już od pół roku sciaga kolor u fryzjerki;D najbardziej cieszy mnie to że poki co włosy sa w bardzo dobrej kondycji,jednak nie chcę ryzykować i sposób który mi proponujesz zrobię pod koniec przyszłego tyg. a póki co maski i odżywianie.Na pewno na moje włosy znacznie lepiej działają kąpiele niż dekoloryzator.
a czy znacie jakis preparat który mogę stosowac dodatkowo na końcowki żeby je odzywić,wzmocnić?
Dziękuje za pomoc jak będę juz po to dam znac
dobrze, że jesteś zadowolona, ale i tak bardzo wolno Ci puszcza kolor. musialaś miec z milion czarnych farb ;D i pewnie co farbowanie to kładlaś nie na odrost a na całość?

końcówki? jak zniszczone to ściąc niestety :< jak tylko suche to nawilżaj np olejem kokosowym.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
Wklejam moje kłaczki biedaczki.
3 zdjęcia z fleszem, moim zdaniem oddają ich kolor
ostatnie bez


czy joaśka szlachetna perła i popiel sobie z tym poradzi?
sądzę, ze tak na pewno zgasi , w jakim stopniu rozjaśni nie potrafię powiedzieć. raz doznałem szoku, kiedy rozjaśniałem koleżance wlosy z czerwieni, wyszla pomarańcz, taka jak toner, o! jak ma zenibyfajnie, moze ktoś ją kojarzy z photobloga lub bloga. no i na ten ogień poszły joanny i sprowadziły do truskawkowego blondu, jasnego bardzo jasnego. nie był rudy, był .....hm, z odcienien truskawkowym, opalizującym, no nie wiem, dziwny odcien ale bardzo ciekawy wyszedl na pewno nie rudy.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniak Pokaż wiadomość
mmilagross mi takie włosy jak twoje wyszły po mieszance popiel+perła, może ciut jaśniejsze, całkiem mi się nie zrównały końce dalej są ciemniejsze.
fryz czy mogę na takie włosy jak ma mmilagross położyć wellaton 8.0?? Wyjdzie?Czy jeszcze coś wcześniej nałożyć? Chciałabym właśnie taki kolor.
wyjdzie ciepło. ja bym połozyć sam gołębi popiel jeszcze


BTW: Generalnie przepraszam was, że wchodze tu rzadko, bo chyba tylko raz dziennie nawet czasem nie wchodze na forum tylko sprawdzam wiadomości. za tydzień mam koniec roku i mature, pewnie problemy osobiste ostatnio i żyje ciągle trasą Born This Way Ball Lady Gagi, która zacznie się za 2 tygodnie i czekam na podanie wszystkich dat z europy bo chyba umre jak polski nie odwiedzi. a juz zrobiłem dla niej prezent ;X

na szczęście, widze, ze są wizażanki, ktore równie dobrze radzą sobie z pomocą innym i cieszy mnie to bardzo
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-04-14 o 21:43
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 22:42   #3855
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dobrze, że jesteś zadowolona, ale i tak bardzo wolno Ci puszcza kolor. musialaś miec z milion czarnych farb ;D i pewnie co farbowanie to kładlaś nie na odrost a na całość?

końcówki? jak zniszczone to ściąc niestety :< jak tylko suche to nawilżaj np olejem kokosowym.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



sądzę, ze tak na pewno zgasi , w jakim stopniu rozjaśni nie potrafię powiedzieć. raz doznałem szoku, kiedy rozjaśniałem koleżance wlosy z czerwieni, wyszla pomarańcz, taka jak toner, o! jak ma zenibyfajnie, moze ktoś ją kojarzy z photobloga lub bloga. no i na ten ogień poszły joanny i sprowadziły do truskawkowego blondu, jasnego bardzo jasnego. nie był rudy, był .....hm, z odcienien truskawkowym, opalizującym, no nie wiem, dziwny odcien ale bardzo ciekawy wyszedl na pewno nie rudy.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------



wyjdzie ciepło. ja bym połozyć sam gołębi popiel jeszcze


BTW: Generalnie przepraszam was, że wchodze tu rzadko, bo chyba tylko raz dziennie nawet czasem nie wchodze na forum tylko sprawdzam wiadomości. za tydzień mam koniec roku i mature, pewnie problemy osobiste ostatnio i żyje ciągle trasą Born This Way Ball Lady Gagi, która zacznie się za 2 tygodnie i czekam na podanie wszystkich dat z europy bo chyba umre jak polski nie odwiedzi. a juz zrobiłem dla niej prezent ;X

na szczęście, widze, ze są wizażanki, ktore równie dobrze radzą sobie z pomocą innym i cieszy mnie to bardzo
Może rzadko wchodzisz ale jak pomogłeś A poza tym uczymy sie na własnych błędach także później możemy już doradzić innym

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

[QUOTE=mmilagross;33543933]Ja chciałabym biszkoptowy/beżowy blond
nie chcę zimnego, platyny,
ale też nie takie rudzielce i złote

coś takiego jak w załączniku, mniej więcej
bo wiadomo że nie wyjdzie tak samo

co radzicie? Jak joaśka nie złapie to szkoda włosy katować

poczekam jeszcze tydzień, niech włoski 'odpoczną'
czyżby blond nie był mi pisany

mmilagross Wiesz co... teraz otworzyłam Twoje zdjęcia na innym laptopie i kolor tu wygląda naprawdę złoto, taki blond a poprzednio jak oglądałam to wyglądały rudooo Nie wiem który obraz jest prawdziwy ale jak oglądam teraz te zdjęcia to kolorek masz jasny i ładny i z tym joanna by sobie na pewno poradziła hehe Sama nie wiem jak to możliwe z tymi obrazami. Może chodzi o grafike komputera.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------



Fryz5 Mam coś jeszcze dla Ciebie : http://demotywatory.pl/3765369/Tymczasem

Edytowane przez magdalenka21
Czas edycji: 2012-04-14 o 22:45
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 01:14   #3856
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

tak będzie! widziałem!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 07:05   #3857
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

fryz5 maturę zdasz z palcem w d... będzie dobrze
a joanne trzymać tak jak jest na opakowaniu? czy w moim przypadku dłużej? magdalenka jak Ty robiłaś? Wiesz zdjęcia są z lampą błyskową, bo jak robiłam bez to wychodziły białe a takie nie są! ale zauważyłam ,że mają siwą poświatę jakby wychodziły mi siwusie dziś znowu będę je myć, kolorowanko przewiduję na piątek może coś zejdzie do tego czasu


chyba tylko joanna mi pozostała, no bo co innego? zadna farba superrozjaśniająca nie da rady, kąpiel rozjaśniająca hm , to w ostateczności. wiec zostaje joaśka



edit: jak długo moze stac farba?
bo myslałam czy nie sprobowac joanny na pasemku
no a jak wyjdzie to dac na calosc
ale nie wiem czy gotowa mieszanka moze tyle czekac

Edytowane przez mmilagross
Czas edycji: 2012-04-15 o 08:14
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:22   #3858
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
fryz5 maturę zdasz z palcem w d... będzie dobrze
a joanne trzymać tak jak jest na opakowaniu? czy w moim przypadku dłużej? magdalenka jak Ty robiłaś? Wiesz zdjęcia są z lampą błyskową, bo jak robiłam bez to wychodziły białe a takie nie są! ale zauważyłam ,że mają siwą poświatę jakby wychodziły mi siwusie dziś znowu będę je myć, kolorowanko przewiduję na piątek może coś zejdzie do tego czasu


chyba tylko joanna mi pozostała, no bo co innego? zadna farba superrozjaśniająca nie da rady, kąpiel rozjaśniająca hm , to w ostateczności. wiec zostaje joaśka



edit: jak długo moze stac farba?
bo myslałam czy nie sprobowac joanny na pasemku
no a jak wyjdzie to dac na calosc
ale nie wiem czy gotowa mieszanka moze tyle czekac
Ja trzymałam 40 minut. A jak próbowałam na pasemku to sobie odlewałam po trochu składników farby i nakładałam. A później całość rozrabiałam jak wyszło ok.
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:32   #3859
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

też spróbuję na pasemku
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 10:14   #3860
lala77
Raczkowanie
 
Avatar lala77
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
GG do lala77
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

[QUOTE=fryz5;33546236]dobrze, że jesteś zadowolona, ale i tak bardzo wolno Ci puszcza kolor. musialaś miec z milion czarnych farb ;D i pewnie co farbowanie to kładlaś nie na odrost a na całość?

końcówki? jak zniszczone to ściąc niestety :< jak tylko suche to nawilżaj np olejem kokosowym.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

i tutaj masz rację bo nigdy nie chciało mi się bawić w nakładanie tylko na odrosty i kładłam na całość końcówki jak narazie są w bardzo dobrym stanie tylko poprostu boję sie co będzie po kolejnych kąpielach... no ale zobaczymy póki co nawilżam natluszczaj itp
__________________
''Bo najlepsze w byciu single jest to ze moge malowac usta na czerwono nie bojac sie ze ktos pocalunkiem moze je rozmazac" - Lala77
lala77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 14:39   #3861
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

witam przejrzałam wątek(może nie od deski do deski) i jemu podobne i mam jeszcze większy mętlik. Chciałabym się Was poradzić, bo nie jestem ani specjalistką ani nie mam z tym doświadczenia. Z natury jestem szatynką o lekko żółtawej (jednak bladej) karnacji i niebieskich oczach. Swego czasu eksperymentowałam z różnymi specyfikami (henna, płukanki, szamponetki do 24 myc itd), jednak zawsze były to brązy, kasztanowe bądź czekoladowe itd. Chciałabym jakoś ożywić, rozjaśnić twarz właśnie poprzez zmianę koloru włosów na jaśniejszy. Wybrałam się na wycieczkę po "salonach" fryzjerskich mojej 30tys mieściny. Werdykt: za ciemne włosy więc nic z tego. Dwie fryzjerki nawet by się tego podjęły, jedna nic mi nie wyjaśniła tylko że położy mi preparat ściągający kolor, druga że na jakiejś słabej wodzie mi je rozjaśni. Widzę, że jedni próbują sami dekoloryzacji w domu inni u fryzjera z różnymi efektami. Załączam fotki moich włosów, przy braku oświetlenia są takie ciemniejsze myszowate, nijakie w słońcu nabierają karmelowo-rudawo-miedzianego odcienia. Od zawsze marzył mi się taki karmelowy ciemny blond bądź rudy ocień jak na ostatnich fotkach. Co byście mi doradzili?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (12,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (15,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (34,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200px-Ashley_Simpson_2008.jpg (17,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair2.jpg (20,9 KB, 10 załadowań)
frankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:24   #3862
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

frankee moim zdaniem najpierw zdecyduj czy rudy czy blond, bo wg mnie ten rudy mógłby Ci wyjść albo wogóle bez rozjaśniania albo z wcześniejszym minimalnym rozjaśnieniem włosów (ciężko ocenić dokładnie po fotkach), natomiast ten blond który wkleiłaś przede wszystkim nie jest ciemny, tylko jasny, jeśli jesteś szatynką to żeby uzyskać taki efekt będziesz musiała niestety ROZJAŚNIĆ włosy bo dekoloryzator ściągnie Ci kolor co najwyżej do naturalnego. No i oczywiście potem będziesz musiała rozjaśniać odrosty, także przemyśl sprawę

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-04-16 o 16:26
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:16   #3863
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee
Red face Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

MorganLeFay dziękuję za odpowiedź, mój problem jeśli wogóle jest to problem polega na tym, że jak to określają moi bliscy mam taką grecką urodę haha lekko oliwkowa karnacja, niedelikatne rysy twarzy, ciemną oprawę niebieskich oczu itd. Nie widzę siebie w jasnych blondach wyglądałabym karykaturalnie i śmiesznie (tak mi się wydaje). Jednak chciałabym jakoś złagodzić ten swój wygląd (rozjaśnić, rozświetlić). Podobają mi się zawsze włosy jakie prezentują dziewczyny z Victoria Secret (Ambrosio, Lima, Kerr) nie wiem czy nazywa się to baleyage czy refleksy czy jeszcze inaczej. W każdym razie chyba nie obędzie się bez ściągania koloru. Jak myślicie? Co do rudego ten akurat odcień nie jest za jasny więc możliwe, że nie musiałabym katować włosów. A lepiej wtedy iść do fryzjera czy samemu kombinować? Bo jak widze te moje fryzjerki to aż się boję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (15,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (12,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (20,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (15,9 KB, 2 załadowań)
frankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:57   #3864
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

frankee co do czerwieni to raczej musiałabyś zerknąć w jakiś wątek dla czerwonowłosych, tutaj większość osób z tego co zauważyłam chce się pozbyć z włosów wszelkich rudych i czerwonych odcieni więc raczej w drugą stronę . Jeśli masz taki typ urody jak piszesz to ja bym poszła w te refleksy tak jak mówisz żeby ożywić po prostu kolor, i tu się właśnie kłania dobry fryzjer, bo samemu ciężko to zrobić, podejrzyj sobie na youtube jak sie robi baleyage.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 22:10   #3865
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

witajcie kochane chciałem podzielić sie kolejnym spostrzeżeniem odnośnie dekoloryzacji (wiadomość kieruję głównie do wizażanek które juz miały z zabiegeim do czynienia to będą wiedziały o czym mówie) otóż, jak wiadomo deko usuwa tylko sztuczny pigment więc jeśli mamy włosy rozjaśnione (kiedyś były) a na nich aktualnie jest np czarna farba, to wiadomo ze po deko uzyskamy rozjasniony blond + nasze odrosty. to taki wstęp.

więc... pomagałem przez facebooka koledze przeprowadzic dekoloryzacje chantalem, czerni zeszlo na blond rozjasniony + ciemne jego odrosty poziom 5.
potem kazalem mu zrobic kąpiel, jako ze pasemko na jakim wykonał próbe nie ściemniało, to kazałem walnąć na całośc, mowil, ze początkowo nic sie nie dzialo ale nagle zobaczył a włosy juz były ciemne (ciemny brąz) więc niefajnie, tego dnia juz nie chciał nic robić bo bylo póxno powiedziałem aby drugiego dnia kapiel zrobil znowu i tu zrobił po swojemu bo kupił dwie farby które sam wybrał : palette A10 + E20 z tym, że nie dodawał aktywatora do odcienia e20 , po zmyciu pokazał efekt miał bardzo jasny blond popielaty a na naturalnych odrostach mial taki hm złoto miedziany blond, całośc poziom 9-8. więc z tego chyba wynika, że w przypadku ściemnienia po farbie, nalezy połozyc farbe rozjasniającą a zejdzie automatycznie do koloru bezpośrednio po deko? chyba tak.... taka ciekawostka

dodam ze próbowałem tych odcieni palette na włosy ciemne farbowane bez jakiegokolwiek efektu więc to ze są rozjaśniajace nie ma znaczenia ( kolega mieszal odcien e20 bez dodatku proszku, odpowiedzialnego za rozjaśnienie)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 22:41   #3866
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

dzięki chyba jednak lepsze będą te refleksy. A więc musiałabym pozbyć się tych czerwonych pigmentów z włosów. Gdzieś czytałam że np szampon Joanna (fioletowy) albo garnier do blondu coś z tym robi? a może się myle ...
frankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 08:39   #3867
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

witam

Ja wczoraj nie wytrzymałam i nałożyłam szlachetną perłę + gołębi popiel
spodziewałam się fajnego efektu ale chyba nie dało rady. zgasiło lekko ale daje włosy są złociste... gdzieniegdzie lekka jasna poświata. zdjęcia w załączniku

Już nie wiem co mam robić


edit ; troche sie poprzygladalam i widze ze cos tam zgasilo, nie duzo ale nie sa az tak zarówiaste to teraz pytanie isc dalej tym tropem i robic golebi popiel z perla czy teraz na wodzie 12? troche sie boje tej 12stk


a może palette c10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_5045.jpg (67,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_5036.jpg (25,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_5034.jpg (101,6 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez mmilagross
Czas edycji: 2012-04-17 o 10:24
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 09:22   #3868
mróweczka24
Przyczajenie
 
Avatar mróweczka24
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Mam pytanie do Fryz`a
Co myślisz o truskawkowym blondzie?
Bo dla mnie wygląda jak rudy/blond . Może wypowiesz się jakimi farbami uzyskać taki kolor? ( nie licząc tej pani ze 4 zdj w środku )

Pytam bo waham się między ciemnym blondem a takim rudym bom ruda jeszcze nie była
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (12,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,6 KB, 11 załadowań)
mróweczka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 12:08   #3869
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Tak jak kiedyś pisałam, chciałabym rozjaśnić włosy.
Czytałam o produktach syoss - http://www.syoss.pl/index.php?id=257, niby rozjaśniacz jest do naturalnych włosów, ale ja chciałabym zastosować je na końcówki. Myślicie, że to dobry pomysł? Włosy aktualnie wyglądają tak (dodaje zdj), najpierw chciałabym je obciąć na kształt litery V, a potem na końce nałożyć tego syossa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6120040.jpg (24,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farba-do-wlosow-syoss-nr11-srednio-intensywny-rozjasniacz-plus.jpg (13,1 KB, 0 załadowań)
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 14:04   #3870
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mróweczka24 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Fryz`a
Co myślisz o truskawkowym blondzie?
Bo dla mnie wygląda jak rudy/blond . Może wypowiesz się jakimi farbami uzyskać taki kolor? ( nie licząc tej pani ze 4 zdj w środku )

Pytam bo waham się między ciemnym blondem a takim rudym bom ruda jeszcze nie była
lubie to, ciekawy kolor zmieszaj sobie wellatona karmelową czekoladę 8/74 z 9/3 złoty blond, pół na pół. bo sama czekolada wychodzi bardziej pod brąz niz blond chyba ze chcesz ciemniejszy truskawkowy blond to samą czekolade, ale jak cos podobnego jak na załączonych zdjęciach to zmieszaj.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.