Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-30, 11:19   #91
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja mam 57 i same pytania o promocję, a konto na fb mam od daaawna.
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ale ja mam FB i nawet polubiłam D!
A to już nie wiem jakimi oni się prawami rządzą Ja też nie widzę tych komentarzy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:35   #92
przestrach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 110
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
najlepiej mi wychodzi z gęstym tuszem np. Sumptuous estee laudee;-)
Też mam, w domu spróbuję - z clinique w sumie nie widzę różnicy. Ale zajmuje mało miejsca, więc na wyjazdy idealny, razem z miniaturą ich pomadki
przestrach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:52   #93
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Witam się w nowym wątku
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 12:25   #94
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Melduję się i ja w nowej części
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 12:36   #95
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A to już nie wiem jakimi oni się prawami rządzą Ja też nie widzę tych komentarzy
na stronach D i S często zauważam właśnie takie zjawisko - ktos napisze jakiś niepochlebny komentarz albo odpowiedź na komentarz - odpowiedzi te szybko znikają zostaje tylko kom administratora fanpagu że się tym zajmą i przepraszają. Reszta znika. Można tak zrobić na fejsie że post widzi tylko osoba która go dodała a reszta nie. Cwani są w każdym razie ja na tej super-hiper promo w D nie mam zamiaru nic kupować
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 13:03   #96
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
na stronach D i S często zauważam właśnie takie zjawisko - ktos napisze jakiś niepochlebny komentarz albo odpowiedź na komentarz - odpowiedzi te szybko znikają zostaje tylko kom administratora fanpagu że się tym zajmą i przepraszają. Reszta znika. Można tak zrobić na fejsie że post widzi tylko osoba która go dodała a reszta nie. Cwani są w każdym razie ja na tej super-hiper promo w D nie mam zamiaru nic kupować
To tak jak ja, byłam, zobaczyłam i mi się odechciało. Nie mam zamiaru trwonić ciężko zarobionych pieniędzy na purchawy. Wolę kupić sobie coś porządnego od czego nie wyjdzie mi na twarzy armagedon.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 13:26   #97
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To tak jak ja, byłam, zobaczyłam i mi się odechciało. Nie mam zamiaru trwonić ciężko zarobionych pieniędzy na purchawy. Wolę kupić sobie coś porządnego od czego nie wyjdzie mi na twarzy armagedon.
otóż to
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 14:58   #98
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

nie wiem czy wiecie, ale w przyszły weekend jest weekend zniżek z Joy, Cosmopolitan i czymś tam
wrzucam zdjęcia sklepów które biorą udział w akcji i kodów do internetowych może któraś skorzysta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1121.jpg (151,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1122.jpg (148,4 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1123.jpg (135,6 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1124.jpg (169,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1125.jpg (153,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1126.jpg (144,2 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1127.jpg (159,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1128.jpg (143,7 KB, 78 załadowań)
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 16:49   #99
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie wiem czy wiecie, ale w przyszły weekend jest weekend zniżek z Joy, Cosmopolitan i czymś tam
wrzucam zdjęcia sklepów które biorą udział w akcji i kodów do internetowych może któraś skorzysta
Sporo tych zniżek
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 18:36   #100
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Uwaga, Olympea od PR zyskała nowy przydomek nut zapachowych (by moja szanowna mamusia) - mleczne rzygi które ci się Oleńko (to ja) zdarzały w wieku niemowlęcym A najlepsze jest to, że mi się ten zapach podoba


Byłam dzisiaj w S. i zgarnęłam sobie po 1,9zł/szt. jednorazówki żeli pod prysznic o wycofywanych zapachach - czyli werbenka i karmel (moje ulubione, które znikają ) i dostałam aż 7 próbek zapachów, ale tylko 2 fabryczne i się zakochałam (prócz tych wymiocinowych) w:


http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...letowa/P516006


http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...aletowa/P41804


http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...Verde/P1773029
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 18:48   #101
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Uwaga, Olympea od PR zyskała nowy przydomek nut zapachowych (by moja szanowna mamusia) - mleczne rzygi które ci się Oleńko (to ja) zdarzały w wieku niemowlęcym A najlepsze jest to, że mi się ten zapach podoba


Byłam dzisiaj w S. i zgarnęłam sobie po 1,9zł/szt. jednorazówki żeli pod prysznic o wycofywanych zapachach - czyli werbenka i karmel (moje ulubione, które znikają ) i dostałam aż 7 próbek zapachów, ale tylko 2 fabryczne i się zakochałam (prócz tych wymiocinowych) w:


http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...letowa/P516006


http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...aletowa/P41804


http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...Verde/P1773029



O Boss Orange Sunset też lubię
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 19:41   #102
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Hej Ponawiam pytanie, może ktoś wie, jak długo trzeba czekać, aż naliczą się punkty na kartę D. przy zakupach online?

Testuję od 2 dni nowy podkład MUFE HD i nie jestem zadowolona Zbiera się w mimicznych załamaniach koło ust, słabo się wtapia w skórę, prawie nie kryje i podkreśla suche skórki... Tylko kolor ma ładny - Y215.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 19:53   #103
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hej Ponawiam pytanie, może ktoś wie, jak długo trzeba czekać, aż naliczą się punkty na kartę D. przy zakupach online?
Kilka dni, do tygodnia.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 19:57   #104
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Buuu, w mintishop kod nie będzie wchodził na Zoevę lipka
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 20:08   #105
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Testuję od 2 dni nowy podkład MUFE HD i nie jestem zadowolona Zbiera się w mimicznych załamaniach koło ust, słabo się wtapia w skórę, prawie nie kryje i podkreśla suche skórki... Tylko kolor ma ładny - Y215.
Kilka dni temu pytałam tutaj o ten podkład i nikt nic nie pisał, akurat miałam na niego ochotę, ale właśnie mnie wyleczyłaś Chodzi dokładnie o ten tak? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...ra-HD/P2204007
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 20:08   #106
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hej Ponawiam pytanie, może ktoś wie, jak długo trzeba czekać, aż naliczą się punkty na kartę D. przy zakupach online?

Punkty doliczają najczęściej tego dnia co wysyłają fakturę.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 20:10   #107
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Buuu, w mintishop kod nie będzie wchodził na Zoevę lipka
Też to zauważyłam, przy kodzie 5% z newslettera też już jest takie zastrzeżenie. Jak w D. MAC, ale po mintishopie się tego nie spodziewałam Chciałam eyeliner i może paletę

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2015-08-30 o 20:14
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 20:17   #108
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Uwaga, Olympea od PR zyskała nowy przydomek nut zapachowych (by moja szanowna mamusia) - mleczne rzygi które ci się Oleńko (to ja) zdarzały w wieku niemowlęcym A najlepsze jest to, że mi się ten zapach podoba


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


O Boss Orange Sunset też lubię
Ja tak samo
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2015-08-30 o 20:18
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 20:19   #109
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Ja dzisiaj testowałam podkład Givenchy Photo Perfexion i jestem narazie pozytywnie zaskoczona ( o ten http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...-20-PA-/P78903 ) .

Podkład poleciła mi Pani w Sephorze, namówiła mnie kiedyś na badanie tym czarodziejskim ich sprzętem i wyszło, że jest najlepszy dla mnie. Kolor dobrała mi idealnie ( nr 4 perfect vanilla ), kompletnie nie widać go na twarzy, krycie ma średnie do mocnego ( można stopniować i nie ma maski ), chyba jest lekko nawilżający, nie daje takiego płaskiego matu, dobrze kryje pęknięte naczynka, syfki, rozszerzone pory, nie ściera się i nie spływa, testowany w dzisiejszym upale, a także po 2-godzinnej jeździe rowerem. Zobaczymy co będzie dalej, mam jeszcze może na 2-3 razy

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość




Ja tak samo
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 21:34   #110
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Kilka dni, do tygodnia.
Dziękuję Czyli jest nadzieja, że będę mogła wykorzystać bon na Maca
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kilka dni temu pytałam tutaj o ten podkład i nikt nic nie pisał, akurat miałam na niego ochotę, ale właśnie mnie wyleczyłaś Chodzi dokładnie o ten tak? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...ra-HD/P2204007
Tak, to ten podkład Liczyłam na niego, bo ciężko mi znaleźć kolor w S. czy D., a w gamie HD jest duży wybór. Słabo, że tuż po nałożeniu cera wyglądała nieświeżo mimo utrwalenia pudrem (Mac prep+prime). Nie wyrównał mi też kolorytu cery, o jakichś pojedynczych małych wypryskach to już nie mówię. Bałam się, że zaraz mi spłynie, więc utrwaliłam go dodatkowo All Nighterem UD - nie spłynął, ale wyglądał gorzej niż niektóre po 12h...

Może dla bardzo suchej skóry się sprawdzi
Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Punkty doliczają najczęściej tego dnia co wysyłają fakturę.
Dziękuję
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 22:04   #111
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie wiem czy wiecie, ale w przyszły weekend jest weekend zniżek z Joy, Cosmopolitan i czymś tam
wrzucam zdjęcia sklepów które biorą udział w akcji i kodów do internetowych może któraś skorzysta
Niestety na tel. nie widzę zdjęć. Pomoże mi jakaś dobra dusza, czy jest też inglot?

Edit:
Już znalazłam, że nie
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446

Edytowane przez Pati100
Czas edycji: 2015-08-30 o 22:31
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 23:07   #112
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

[QUOTE=Pati100;52594306]Niestety na tel. nie widzę zdjęć. Pomoże mi jakaś dobra dusza, czy jest też inglot?

.

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2015-08-31 o 09:22
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 23:32   #113
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Inglot będzie podczas weekendu zakupów w październiku
(4-5.10.2015) 20% z wyłączeniem akcesoriów.

Lista sklepów:

http://salesandshopping.pl/2014/08/w...ziernika-2014/
to jest link zeszłoroczny
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 23:35   #114
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Testuję od 2 dni nowy podkład MUFE HD i nie jestem zadowolona Zbiera się w mimicznych załamaniach koło ust, słabo się wtapia w skórę, prawie nie kryje i podkreśla suche skórki... Tylko kolor ma ładny - Y215.
A mi pasował ten podkład bardzo.2 lata temu długo testowałam z próbek i zastanawiałam się, czy nie kupić pełnowymiarówki.

[QUOTE=aniyam;52593121]
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj testowałam podkład Givenchy Photo Perfexion i jestem narazie pozytywnie zaskoczona ( o ten http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...-20-PA-/P78903 ) .

Podkład poleciła mi Pani w Sephorze, namówiła mnie kiedyś na badanie tym czarodziejskim ich sprzętem i wyszło, że jest najlepszy dla mnie.
A jaki ten odcień Vanilla? Jasny żółtek? Odcień 07 Perfect Gold wygląda na jaśniejszy. Czy tak jest w rzeczywistości?
Też miałam badanie w D. i aparat trafił 3 podkłady, które aktualnie używam.
Jak wprowadzą to w przyszłości w Rossmannach to wizażystów czeka bezrobocie
Niedawno dowiedziałam się, że w Hebe zlikwidowali makijaże za 5zł/20zł.
Ponawiam pytanie:Czy ktoś wie, kiedy dokładnie to nastąpiło? Bardzo interesowałaby mnie ta informacja, a nie mam żadnej koleżanki w Hebe.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To tak jak ja, byłam, zobaczyłam i mi się odechciało. Nie mam zamiaru trwonić ciężko zarobionych pieniędzy na purchawy. Wolę kupić sobie coś porządnego od czego nie wyjdzie mi na twarzy armagedon.
Purchawy pielęgnacji lub płynnej kolorówki stanowią ryzyko dla zdrowia skóry.
To już lepiej kupić coś świeżego ze średniej półki.
Zresztą przy 2+1, wychodzi rabat ok. -35%. Ja rozumiem, że można skusić się przy wyprzedaży -90% na jakiś przeterminowany puder w kamieniu lub dla opakowania, żeby sobie coś przesypać, ale pielęgnację za tę cenę, żeby sobie popsuć cerę?


Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Ja wrzuciłam 2x, raz pod zdjęciem, gdzie informują, że jest promocja 2+1, tam mój komentarz widnieje, a drugi raz na ogólny i tam zniknęło.
Jak macie konto na fb to polajkujcie i skomentujcie.
Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Moze napisz go jeszcze raz? wiecej dziewczyn w ciagu dnia zalajkuje, a w nocy dzieją się cuda
Nie chcę też bez sensu spamować. Pod zdjęciem 2+1 nie widzę po zalogowaniu na FB żadnego negatywnego komentarza oprócz własnego dużymi literami.
Czy Wy także tak macie?
Polegałam na Waszej opinii, ale chyba jutro udam się osobiście do stacjonarnego Douglasa, aby posprawdzać daty ważności tych produktów i zdać relację. W Łodzi podobno mały wybór marek: tylko AA Prestige, Biotherm, Isadora i Max Factor.
Na stronie D. na FB znalazłam tylko recenzję xxxescapismxxx o stacjonarce w jej miejscowości, więc dałam "Lubię to".

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
porażka jakaś z tą handlarą z Allegro ciekawe jak jej się to opłaca, no chyba że rzeczywiście jakoś umie dokonać zwrotu bez oddawania gratisów
Nie chce tutaj odnosić się do kogoś personalnie, ale sama nie wiem co sądzić o sprzedających bez danych firmowych. Kupują na firmę, a sprzedają jako osoby prywatne? wrzucają w koszty? nie odprowadzają VAT?...nie umiem tego wyjaśnić.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-31 o 00:30
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 05:24   #115
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Inglot będzie podczas weekendu zakupów w październiku
(4-5.10.2015) 20% z wyłączeniem akcesoriów.

Lista sklepów:

http://salesandshopping.pl/2014/08/w...ziernika-2014/
Mam nadzieję, że w tym roku też będzie albo może trafi się noc zakupów.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 06:08   #116
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Witam się w nowym tygodniu mam silne postanowienie poprawy i plan żeby we wrześniu nic nie klikać ale że dziś jeszcze sierpień to jeszcze mogę coś kliknąć tylko co i gdzie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 06:58   #117
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Witam się z opóźnionym zapłonem w nowym wątku

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Nowy prezent w Estee


Oni sobie chyba żarty stroją

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Ucięło zdjęcie w kosmetyczce jest mini tusz, serum ANR i jakiś kremik
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 07:13   #118
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Witam się i ja
końcówka sierpnia idzie mi dobrze... zero zamówień. Oby dotrwać do 7
za chwilę anuluję zamówienia z D - bo coś poklikałam, ale się przespałam i nie opłacam mini zamówie z serum.... no może zostawie jedno na wszelki wypadek

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

w D- Guerlain Abeille Royale na noc (3 ml)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 07:27   #119
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Witam się z opóźnionym zapłonem w nowym wątku

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Nowy prezent w Estee


Oni sobie chyba żarty stroją

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Ucięło zdjęcie w kosmetyczce jest mini tusz, serum ANR i jakiś kremik
prezent beznadzieny ale i dobrze bo nie kusi przynajmniej

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam się i ja
końcówka sierpnia idzie mi dobrze... zero zamówień. Oby dotrwać do 7
za chwilę anuluję zamówienia z D - bo coś poklikałam, ale się przespałam i nie opłacam mini zamówie z serum.... no może zostawie jedno na wszelki wypadek

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

w D- Guerlain Abeille Royale na noc (3 ml)
za brak zamówień
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 07:47   #120
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Witam

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A mi pasował ten podkład bardzo.2 lata temu długo testowałam z próbek i zastanawiałam się, czy nie kupić pełnowymiarówki.
Mówię o tej nowej wersji Starej nie testowałam, bo nie umiałam znaleźć koloru dla siebie.

Pomada do brwi z Inglota jest super - polecam, jakby ktoś się zastanawiał nad nowym chciejstwem
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 12:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.