Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 18:24   #271
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny
Czy ktoras z Was moze testowała Calvin Klein-101 soft beige?

Pytanko widzialyscie palete Kryolan ? moze ktoras z Was testowala?
ciekawi mnie alabaster, fair olive...

myslicie ze jak pojde do jakiegos sklepu ze sloiczkami to mi dadza kropelke z testera?
tylko pytanie, gdzie mozna kupic Kryolany ...raczej w takich jak Douglas to nie bardzo prawda?
Alabaster jest ciemny. Lepszy byłby np. TV White.
Kryolan nie jest dostępny w perfumeriach. Można go kupić przez internet (np. allegro). Ma też salon w Warszawie na ul. Pięknej.

Kleina stanowczo odradzam. Wszystkie podkłady, które obecnie znajdują się w obrocie (allegro, sklepy internetowe) pochodzą ze starej linii produkcyjnej i nie są pierwszej świeżości.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:57   #272
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja też mam zwątpienie. Chyba założę jakiś wątek wymiankowy i pozbędę się wszystkiego co mam. BB kremów, podkładów, rozświetlaczy... Bo leżą i marnują się. Po początkowej ekscytacji nic mi się nie podoba
Jak coś daj linka chociaż ja pewnie nie mam nic co by mogło Cię zainteresować Dermika jest fajna i wygląda nawet ok ale niestety jest ciemna i nadaje mi opalony look niby naturalny ale ja się patrze na siebie i dziwię... pewnie na lato będzie lepszy. Ten Lancome się nazywa teint idole ultra 24h.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 18:00   #273
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dostałam dzisiaj przesyłkę ze zbiorowego w CC. Chochliku, miałaś rację, korektor NYX w pędzelku jest naprawdę bardzo fajny i jaśniutki; dużo lepszy (ot, chociażby się nie waży i nie utlenia) od wersji w słoiczku. Odpowiednio kryjący i lepki, by zakryć ewentualne krostki, ale i nie za ciężki, toteż sprawdził się dzisiaj pod oczami
No i zapowiada się na fajny, wydajny produkt, sądząc po kapce, jaką dzisiaj użyłam
__________________
Why not?

Edytowane przez Aveqiu
Czas edycji: 2012-02-27 o 18:01
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 18:34   #274
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Aveqiu Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj przesyłkę ze zbiorowego w CC. Chochliku, miałaś rację, korektor NYX w pędzelku jest naprawdę bardzo fajny i jaśniutki; dużo lepszy (ot, chociażby się nie waży i nie utlenia) od wersji w słoiczku. Odpowiednio kryjący i lepki, by zakryć ewentualne krostki, ale i nie za ciężki, toteż sprawdził się dzisiaj pod oczami
No i zapowiada się na fajny, wydajny produkt, sądząc po kapce, jaką dzisiaj użyłam
dokładnie, dla mnie prawdziwy HD Jednak ja już wygrzebuję resztki i nie mam pojęcia skąd wziąć kolor porcelene Szukałam na all, ale same jakieś 04 i 05
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:00   #275
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, czy któraś z Was używała podkładów Kryolanu? Na KWC opinie są przeróżne, ale wybór odcieni wydaje się pokaźny. Zastanawiam się czy nie ruszyć tyłka i nie polecieć do ich salonu...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:26   #276
elle21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja podkładu dla siebie szukałam bardzo długo i od prawie roku używam Clarinsa 103 (Ivory) - gdyby był minimalnie jaśniejszy byłoby świetnie, ale i tak efekt zdecydowanie najlepszy w porównaniu do innych podkładów, które testowałam.

Ale niestety potrzebuję nałożyć na niego puder matujący, bo po samym podkładzie skóra mi się okropnie świeci. Możecie polecić jakiś d o b r y puder matujący, który będzie się trzymał długo na skórze? Obecnie używam Astor Anti Shine Mattitude - kolor idealny, ale efekt matowienia jest dosłownie na chwilę.
elle21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:30   #277
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

ja do astorów nawet nie podchodzę Obecnie używam tego: http://chochlikkornwalijski.blog spot.com/2011/09/essence-czyli-kolejny-puder-dla-bladych.html

Swoją drogą ten puder z rimmela w lato walę sam na cały ryjek, bo kryje i tak wychodzę

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2012-02-27 o 19:32
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 19:33   #278
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A może skrobia ziemniaczana? Bambus z jedwabiem z BU? Fix&Go Essence?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 20:13   #279
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Parę dni temu testowałam Dermike Revisage, odcień shine porcelain zdaje się i oczywiście jest ciemny, może nie sam w sobie ale koszmarnie się utlenia i jest delikatnie żółty, myślałam że stonuje mi zaróżowienia ale nie, bardzo brzydko zażółcił mi skórę i wyglądała tak jakoś niezdrowo, dziwne bo używałam o wiele bardziej żółtych mazideł i było ok, a ten taki chory look dał
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 20:27   #280
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Parę dni temu testowałam Dermike Revisage, odcień shine porcelain zdaje się i oczywiście jest ciemny, może nie sam w sobie ale koszmarnie się utlenia i jest delikatnie żółty, myślałam że stonuje mi zaróżowienia ale nie, bardzo brzydko zażółcił mi skórę i wyglądała tak jakoś niezdrowo, dziwne bo używałam o wiele bardziej żółtych mazideł i było ok, a ten taki chory look dał
U mnie z kolorem nic się nie działo. Po prostu odcień sam w sobie był zbyt ciemny Szkoda, bo podkład fajnie wtapiał się w cerę.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 07:26   #281
glamourowa
Raczkowanie
 
Avatar glamourowa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 138
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Max Factor, Lasting Performance Make-Up, 100 Fair - miała/używała któraś z was...? nie widziałam by w tym wątku była o nim mowa.. a poprzedni jest taaaki długi, że do końca życia bym nie znalazła;x
__________________
glamourowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 07:53   #282
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez glamourowa Pokaż wiadomość
Max Factor, Lasting Performance Make-Up, 100 Fair - miała/używała któraś z was...? nie widziałam by w tym wątku była o nim mowa.. a poprzedni jest taaaki długi, że do końca życia bym nie znalazła;x
Miałam. Nie polecam. Utlenia się na pomarańczowo, wręcz ceglasto.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 11:13   #283
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Mam prośbę, mógłby mi ktoś porównać Bourjois 10HSE 71 albo HM 51 z podkładem MAP 1NB? Czy MAP jest dużo jaśniejszy? Czy chłodniejszy? Potrzebuję czegoś jaśniejszego niż burżujek (używałam obu) i zdecydowanie mniej brzoskwiniowego. Na swatchu porównawczym jaki widziałam MAP wydawał się spełniać te założenia, ale nie chcę kupić z kolei czegoś zbyt jasnego.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 14:24   #284
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez glamourowa Pokaż wiadomość
Max Factor, Lasting Performance Make-Up, 100 Fair - miała/używała któraś z was...? nie widziałam by w tym wątku była o nim mowa.. a poprzedni jest taaaki długi, że do końca życia bym nie znalazła;x

Pisałam o nim na samym początku tego wątku. Najwyraźniej jednak informacje o tym pokładzie w magiczny sposób giną w wyszukiwarce, bo już wtedy (kilka stron później) jakaś użytkowniczka się o niego pytała.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 15:36   #285
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Kupiłam Golden rose z pompeczką - nr 21. Jest w miarę jasny. Zobaczymy jak będzie. Bo nie ciemnieje co ważne. Jak finanse dadzą radę, to kupię Kryolana na Pięknej. I kupiłam pędzel do podkładu - gąbka mi tak żre podkład, że szok, a palce są za mało dokładne
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 15:39   #286
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

znów będę mieć ten najjaśniejszy korektor z NYXa Napisałam kiedyś do sprzedawcy na all i dziś mi odpisał, że wystawił aukcję Cieszę się, bo korektor na prawdę super, dobrze się trzyma i kryje, ja akurat używam go na niedoskonałości na twarzy.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 15:50   #287
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

ja ostatnio odkryłam flormar,mają jasne podkłady! planuję kupić w najbliższej przyszłości to i jakiś swatch będzie
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:41   #288
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja się kiedyś na nie czaiłam, ale nie mogłam zdecydować sie na odcień. Najjasniejszy jest w dwóch tonacjach- rózowej i beżowej.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:22   #289
KikoX
Raczkowanie
 
Avatar KikoX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez glamourowa Pokaż wiadomość
Max Factor, Lasting Performance Make-Up, 100 Fair - miała/używała któraś z was...? nie widziałam by w tym wątku była o nim mowa.. a poprzedni jest taaaki długi, że do końca życia bym nie znalazła;x
Miałam. Nie polecam. Utlenia się na pomarańczowo, wręcz ceglasto.
Dokładnie! W dodatku cera po całym dniu wygląda na niesamowicie zmęczoną. Aż się wystraszyłam, gdy przejrzałam się w lustrze. No i pojawiło się pytanie - czy ja naprawdę mam taką ciemną skórę? Nie, to ten podkład jest beznadziejny Choć wciąż sobie to robię i zdarza się, że go używam; za każdym razem jestem tak samo rozczarowana, ale cóż zrobić, skoro nie ma lepszego?

Mam Dermacol, ale on dobrze wygląda tylko przez pierwszą godzinę, no, może dwie. Z mojej suchej cery potrafi zrobić tłustą papkę Używam na jakieś wyjścia (impreza, koncert), choć nawet puder nie jest w stanie sprawić, bym się nie świeciła jak latarnia. I kolejny minus - wszystko się po nim przykleja do twarzy, a jak chcę jakiegoś zabłąkanego włosa odgarnąć, to mi podkład zostaje na paznokciach


Dziewczęta, a co z Flormarem? Chciałabym zakupić kolor 105. Nie jest uwzględniony w tej liście z pierwszej strony, choć wydaje się być najjaśniejszy - przynajmniej jeśli wierzyć w ten swatch: http://flormar.com.pl/podklad-kryjac...ge-foundation/

Miał ktoś okazję go stosować? Jak bardzo jest różowy?
KikoX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 21:04   #290
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez KikoX Pokaż wiadomość
Dokładnie! W dodatku cera po całym dniu wygląda na niesamowicie zmęczoną. Aż się wystraszyłam, gdy przejrzałam się w lustrze. No i pojawiło się pytanie - czy ja naprawdę mam taką ciemną skórę? Nie, to ten podkład jest beznadziejny Choć wciąż sobie to robię i zdarza się, że go używam; za każdym razem jestem tak samo rozczarowana, ale cóż zrobić, skoro nie ma lepszego?

Mam Dermacol, ale on dobrze wygląda tylko przez pierwszą godzinę, no, może dwie. Z mojej suchej cery potrafi zrobić tłustą papkę Używam na jakieś wyjścia (impreza, koncert), choć nawet puder nie jest w stanie sprawić, bym się nie świeciła jak latarnia. I kolejny minus - wszystko się po nim przykleja do twarzy, a jak chcę jakiegoś zabłąkanego włosa odgarnąć, to mi podkład zostaje na paznokciach


Dziewczęta, a co z Flormarem? Chciałabym zakupić kolor 105. Nie jest uwzględniony w tej liście z pierwszej strony, choć wydaje się być najjaśniejszy - przynajmniej jeśli wierzyć w ten swatch: http://flormar.com.pl/podklad-kryjac...ge-foundation/

Miał ktoś okazję go stosować? Jak bardzo jest różowy?
On chyba nie jest specjalnie różowy. Różowy jest 107. Nawet bardzo różowy.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:11   #291
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
ja ostatnio odkryłam flormar,mają jasne podkłady! planuję kupić w najbliższej przyszłości to i jakiś swatch będzie
Cytat:
Napisane przez KikoX Pokaż wiadomość
Dokładnie! W dodatku cera po całym dniu wygląda na niesamowicie zmęczoną. Aż się wystraszyłam, gdy przejrzałam się w lustrze. No i pojawiło się pytanie - czy ja naprawdę mam taką ciemną skórę? Nie, to ten podkład jest beznadziejny Choć wciąż sobie to robię i zdarza się, że go używam; za każdym razem jestem tak samo rozczarowana, ale cóż zrobić, skoro nie ma lepszego?

Mam Dermacol, ale on dobrze wygląda tylko przez pierwszą godzinę, no, może dwie. Z mojej suchej cery potrafi zrobić tłustą papkę Używam na jakieś wyjścia (impreza, koncert), choć nawet puder nie jest w stanie sprawić, bym się nie świeciła jak latarnia. I kolejny minus - wszystko się po nim przykleja do twarzy, a jak chcę jakiegoś zabłąkanego włosa odgarnąć, to mi podkład zostaje na paznokciach


Dziewczęta, a co z Flormarem? Chciałabym zakupić kolor 105. Nie jest uwzględniony w tej liście z pierwszej strony, choć wydaje się być najjaśniejszy - przynajmniej jeśli wierzyć w ten swatch: http://flormar.com.pl/podklad-kryjac...ge-foundation/

Miał ktoś okazję go stosować? Jak bardzo jest różowy?
Flormar 105 mam na wątku wymiankowym . Jak dla mnie to bardzo różowy nie jest . Neutralny kolor z chłodną nutą. Ostatnio trochę jednak zżółkłam , więc mi się już raczej nie przyda.
Swatch jest średni, choć 107 jest rzeczywiście bardzo różowy.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:18   #292
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

a który z flormara wpada w zólc ? moze ktos spojrzec przy okazji na stoisku i podac tutaj? ja u siebie nie mam stoiska a tez o nim mysle intensywnie. Biore pod uwage 103 lub 102.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 10:08   #293
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
a który z flormara wpada w zólc ? moze ktos spojrzec przy okazji na stoisku i podac tutaj? ja u siebie nie mam stoiska a tez o nim mysle intensywnie. Biore pod uwage 103 lub 102.
Hmnn... Ja nie pomogę, nie widziałam nigdzie w warszawie stacjonarnego Flomara...

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Mam prośbę, mógłby mi ktoś porównać Bourjois 10HSE 71 albo HM 51 z podkładem MAP 1NB? Czy MAP jest dużo jaśniejszy? Czy chłodniejszy? Potrzebuję czegoś jaśniejszego niż burżujek (używałam obu) i zdecydowanie mniej brzoskwiniowego. Na swatchu porównawczym jaki widziałam MAP wydawał się spełniać te założenia, ale nie chcę kupić z kolei czegoś zbyt jasnego.
Jest jaśniejszy. Ale nie jest jakoś specjalnie dużo chłodniejszy. Według mnie kolor przyjemnie uniwersalny.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 12:14   #294
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Hmnn... Ja nie pomogę, nie widziałam nigdzie w warszawie stacjonarnego Flomara...
A nie ma tej marki w Douglasie? Bo widnieje w ich sklepie internetowym
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 12:27   #295
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
A nie ma tej marki w Douglasie? Bo widnieje w ich sklepie internetowym
No właśnie nie ma. Sama byłam rozczarowana
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:20   #296
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
A nie ma tej marki w Douglasie? Bo widnieje w ich sklepie internetowym
u mnie drogeria z flormarem jest w pobliskiej biedronce ...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:47   #297
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
u mnie drogeria z flormarem jest w pobliskiej biedronce ...
Zazdroszczę. Chętnie pomacałabym ich kosmetyki
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 14:01   #298
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Chętnie pomacałabym ich kosmetyki
niestety podkładów akurat nie ma macałam, a nawet kupiłam jakieś lakiery i są super
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 23:33   #299
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Flormar 105 mam na wątku wymiankowym
A byłabyś w stanie go porównać do porcelanki Gosha albo jakiegoś Colorstaya?


Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
No właśnie nie ma. Sama byłam rozczarowana
Aż dziś zaszłam z tego wszystkiego do Douglasa i spytałam o Flormar - podobno jest w stacjonarnych, owszem, tylko że wybranych
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:26   #300
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja dziś mam na sobie Golden rose. Nie jest zły. Dobrze, że jest jasny, ale brak mu takiego tonu jak Alabaster. Ale potem postaram się kupić z Kryolana odcień TV White.

Ale powiem jedno - najlepsze do nakładania podkładu jest pędzel. Daje równą w miarę powierzchnię, do której można dokładać.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2012-03-05 o 09:28
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.