Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorczy! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-08, 14:05   #901
hahahahahaha20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 18
Dot.: Problem z panisem

No dobrze, i jak przestane to po jakims czasie to dojdzie do siebie samo ? np po miesiacu ?
hahahahahaha20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 16:33   #902
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Problem z panisem

Cytat:
Napisane przez hahahahahaha20 Pokaż wiadomość
No dobrze, i jak przestane to po jakims czasie to dojdzie do siebie samo ? np po miesiacu ?


Dojdzie, ale kiedy, to nikt Ci nie powie. Każdy siusiak jest przecież inny.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 18:19   #903
hahahahahaha20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 18
Dot.: Problem z panisem

dziekuje ostatnio to nawet myslalem ze jestes uzalezniony od masturbaci bo jak po 4 razy dziennie to robilem to sie przestraszylem ale jednak nie bo nie robie tego teraz nie nie odczuwam potrzeby chyba ze wieczorem jakis fajny film poleci a dziewczyny brak ale wtedy tez sie powstrzymuje
hahahahahaha20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:25   #904
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

rączki grzecznie na kołderkę, będzie dobrze
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 11:38   #905
Roksa35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Witam, mój chłopak boryka się ze stulejką, ale jak wiadomo jest to dla niego bardzo krępujące. Nie chce ze mną o tym rozmawiać, a ja podczas stosunku nie mogę patrzeć na to jak cierpi. Często kończy się na zabawach oralnych, bez seksu. Nie kochalismy się od 3 miesięcy, bo rzadko jesteśmy sami, a jak już to 'zapomina gumek' (zapewne specjalnie).
Co robić? Kiedy zaczynam temat to od razu zaczyna na mnie fukać i zmienia temat.
Roksa35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 02:18   #906
prawiczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Gdańsk Górny Wrzeszcz
Wiadomości: 177
GG do prawiczek
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Roksa35 Pokaż wiadomość
Witam, mój chłopak boryka się ze stulejką,
Nie może zsunąć napletka z żołędzia?
Pytam, bo niektóre kobiety mylą tzw. za krótkie wędzidełko ze stulejką.
Stulejka jest wtedy kiedy nie można zsunąć napletka z żołędzia, lepiej pójść z tym do urologa - możesz pójść z nim i dać mu emocjonalnie wsparcie jak się krępuje i boi pójść sam.
prawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 17:06   #907
deftones9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Mam ogromny problem z dojściem, penis sztywny, gra wstępna, całowanie po piersiach, szyji wszystko jest tak jak powinno być.Gdy już dochodzi do stosunku to ja sie czuje jak jakaś maszynka, kobieta wzdycha, czuje sie świetnie, tryska sokami a ja nie czuje nic.Nie czuje tarcia, nie czuje ucisku.Ona próbuje mi tłumaczyć to w ten sposób, że ja niby nie jestem do końca rozluźniony, nie angażuje sie zbytnio, że problem leży w głowie.
Jednak ja przed nią długi czas byłem bez kobiety, intensywnie stałem na ręcznym i wydaje mi sie że teraz wszystko wychodzi.
Ona sie obwinia, mysli że mnie nie podnieca a ja dołuje sie i ciągle o tym mysle.Dramat, nie wiem już czy będzie dobrze i boje sie że seks zrujnuje nasz związek
deftones9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 17:31   #908
prawiczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Gdańsk Górny Wrzeszcz
Wiadomości: 177
GG do prawiczek
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez deftones9 Pokaż wiadomość
Jednak ja przed nią długi czas byłem bez kobiety, intensywnie stałem na ręcznym i wydaje mi sie że teraz wszystko wychodzi.
Możliwe, bo pochwa nie zaciska tak mocno penisa jak ręka.
Twój penis po prostu jest przyzwyczajony to silniejszego uścisku.
Nie wiem czy samo odstawienie masturbacji pomoże.

Na twoim miejscu poszedł bym do urologa albo seksuologa i powiedział im o tym problemie, by dobrali Ci odpowiednie metody np. leki.

Z tego co słyszałem i czytałem da się rozwiązać twój problem, tylko musisz się udac do lekarza.
prawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 12:32   #909
63marzena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 10
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

też polecam wizytę u lekarza, to nie jest wcale taka rzadka przypadłość, można sobie z tym poradzić.
63marzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 16:33   #910
Pejsik
Raczkowanie
 
Avatar Pejsik
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 197
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez 63marzena Pokaż wiadomość
też polecam wizytę u lekarza, to nie jest wcale taka rzadka przypadłość, można sobie z tym poradzić.
No tak - wszystko fajnie gdyby tylko nie ten wstyd ....
__________________
"Sodomitą to może być byle żak, mnich, żebrak, chłop czy inny łazęga. O książętach i dostojnikach Kościoła mówimy natomiast, że w sprawach miłości cielesnej wznoszą się ponad zwyczajowe standardy kultywowane przez większość społeczności." - Ja Inkwizytor. Wieże do nieba (Jacek Piekara)
Pejsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 17:41   #911
deftones9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Nie ma wstydu absolutnie, popróbujemy jeszcze troche i zobaczymy co z tego wyjdzie.
To jest mieszanina masturbacji, tego co siedzi w głowie.Ja nie potrafie ''odlecieć''.Raz mi sie to udało i byłem już naprawdę blisko by dojść ale zazwyczaj myślę o wszystkim podczas stosunku i dlatego jest lipa.
Partnerka zaś odlatuje momentalnie, przeżywa swoje najlepsze orgazmy, tryska sokami a ja zawsze zostaje z ''niczym''.
Proponuje mi już nawaet seks analny ale ja sie stanowczo nie zgadzam, ona zresztą przyznała że nie czerpie z tego przyjemności ale specjalnie dla mnie proponuje bym w końcu doszedł.
deftones9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 13:17   #912
jozek6699
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Boję się że przez problemy z erekcją stracę żonę, pomocy!

Witam mam duży problem. Generalnie zdrowo się odżywiam, uprawiam sport(biegam), nie palę, nie piję.

Od jakiegoś pół roku zacząłem mieć nieregularne problemy z erekcją podczas stosunku z żoną.

Raz staje, a innym razem co bym nie zrobił jest klapa. Najgorsza sprawa jest taka, że ostatnio przyłapałem ją na zdradzie z sąsiadem L.

Bardzo się kochamy i szanujemy, ale nie jestem w stanie jej zaspokoic…

Mam 41 lat, czy to normalne że moim wieku sprzęt już nie zawsze jest posłuszny? Ostatnio miałem sporo stresu w pracy, może to przez to?

Proszę doradźcie, bo nie chcę stracić żony
jozek6699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 13:59   #913
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Boję się że przez problemy z erekcją stracę żonę, pomocy!

Według mnie swoje kroki powinieneś skierować do lekarza bądź seksuologa.
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 17:05   #914
emily78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Boję się że przez problemy z erekcją stracę żonę, pomocy!

A gdy partnerka Cię pieści to też niechętnie powstaje?
Próbowałam bym jeszcze jakiś pierścieni /nakładek podtrzymującymi erekcję a jak to nie zadziała to wizyta u lekarza.

I pamiętaj, że im bardziej się denerwujesz tym większe będziesz miał z tym kłopoty.
emily78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 16:07   #915
jozek6699
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Yennefer92, emily78 lekarz to ostateczność. Zamierzam wziąć sprawy w swoje ręce. Siedzę i szperam na internecie od paru dni, znalazłem test na potencję xxx , robił ktoś?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-05 o 10:33 Powód: link
jozek6699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 14:09   #916
f990cb79bfc0aad9789cd6cdc01470d2b546ba53_6171f0f21bbfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
brak wzwody przy prezerwatywie-jak pomóc

nieaktualne

Edytowane przez f990cb79bfc0aad9789cd6cdc01470d2b546ba53_6171f0f21bbfa
Czas edycji: 2021-10-20 o 20:12
f990cb79bfc0aad9789cd6cdc01470d2b546ba53_6171f0f21bbfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 14:19   #917
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: brak wzwody przy prezerwatywie-jak pomóc

[1=f990cb79bfc0aad9789cd6c dc01470d2b546ba53_6171f0f 21bbfa;48941451]witam
jestem ze swoim chłopakiem już prawie rok. uprawialiśmy sex tylko gdy byłam na tabletkach antykoncepcyjnych ale niestety musiałam zaprzestać ich stosowania ze względów zdrowotnych. mój chłopak ma problem na podłożu psychicznym. gdy nakłada prezerwatywę od razu mu opada. czasem działo się to nawet bez prezerwatywy. teraz gdy jesteśmy zmuszeni na używanie gumek nie ma możliwości na sex a próbowaliśmy nie raz. nie wiem co moge zrobić by nam pomóc.
może wy macie jakieś porady dla mnie albo dla niego?
jesteście moją ostatnią nadzieją[/QUOTE]

próbować próbować próbować.. innej rady nie ma, jak to nic nie da to specjalista.
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 14:22   #918
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: brak wzwody przy prezerwatywie-jak pomóc

[1=f990cb79bfc0aad9789cd6c dc01470d2b546ba53_6171f0f 21bbfa;48941451]witam
jestem ze swoim chłopakiem już prawie rok. uprawialiśmy sex tylko gdy byłam na tabletkach antykoncepcyjnych ale niestety musiałam zaprzestać ich stosowania ze względów zdrowotnych. mój chłopak ma problem na podłożu psychicznym. gdy nakłada prezerwatywę od razu mu opada. czasem działo się to nawet bez prezerwatywy. teraz gdy jesteśmy zmuszeni na używanie gumek nie ma możliwości na sex a próbowaliśmy nie raz. nie wiem co moge zrobić by nam pomóc.
może wy macie jakieś porady dla mnie albo dla niego?
jesteście moją ostatnią nadzieją[/QUOTE]

Słyszałam, że w takich sytuacjach może pomóc zakładanie prezerwatywy na penisa i stymulowanie go ręką.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 14:46   #919
f990cb79bfc0aad9789cd6cdc01470d2b546ba53_6171f0f21bbfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: brak wzwody przy prezerwatywie-jak pomóc

ehh dziękuję bardzo za odpowiedzi
f990cb79bfc0aad9789cd6cdc01470d2b546ba53_6171f0f21bbfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 20:10   #920
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: brak wzwody przy prezerwatywie-jak pomóc

[1=f990cb79bfc0aad9789cd6c dc01470d2b546ba53_6171f0f 21bbfa;48941451]witam
jestem ze swoim chłopakiem już prawie rok. uprawialiśmy sex tylko gdy byłam na tabletkach antykoncepcyjnych ale niestety musiałam zaprzestać ich stosowania ze względów zdrowotnych. mój chłopak ma problem na podłożu psychicznym. gdy nakłada prezerwatywę od razu mu opada. czasem działo się to nawet bez prezerwatywy. teraz gdy jesteśmy zmuszeni na używanie gumek nie ma możliwości na sex a próbowaliśmy nie raz. nie wiem co moge zrobić by nam pomóc.
może wy macie jakieś porady dla mnie albo dla niego?
jesteście moją ostatnią nadzieją[/QUOTE]
Twój chłopak nie jest po prostu przyzwyczajony do prezerwatyw. Musicie próbować i w końcu do tego przywyknie . Miałam podobny problem
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 20:28   #921
jozek6699
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

nie mogłem tu wkleić linka, to wrzuciłem w podpis, robił ktoś taki test?
jozek6699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 12:48   #922
maagdao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 41
problem

Hej. Mam pewien problem i potrzebuje porady. Jestem z moim już jakiś czas. Zabawiamy się oralnie. Tylko jest pewien problem. Myślimy o zaczęciu współżycia, ale on ma problemy z utrzymaniem wzwodu. Nie wiem czy się stresuje przy mnie czy co. Mam również obawy, że ja nie podniecam go tak jakby on chciał. Co mam zrobić? Poradźcie !
maagdao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 12:52   #923
aljenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 390
Dot.: problem

Niech sprobuje z inna dziewczyna i wtedy bedziecie wiedziec czy to Ty go za malo podniecasz
aljenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 21:05   #924
pysiekk_sad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Problem dość wrażliwy dla mnie.

Witam..
Może się na początku przedstawię, mam na imię Marcin, lat 18. Od kilku miesięcy jestem z pewną dziewczyną. Jestem z nią cholernie szczęśliwy.
Mój problem jest dość taki nie typowy.
A więc, jakiś czas była taka sytuacja że była u mnie i mieliśmy ochotę się kochać, no więc trzeba było od czegoś zacząć.
Zacząłem ją pieścić, a ona mnie. Doszło do takiego momentu że byliśmy już strasznie nakręceni i postanowiliśmy się już kochać.
Mój wzwód był osiągnięty, lecz jak już dochodziło do tego że penisa miałem włożyć do jej pochwy to on tak nagle stracił swój wzwód, pomimo tego że miałem ochotę. Na początku myślałem że to stres, zmęczenie, ale w weekend doszło do tej samej sytuacji.

Proszę, pomóżcie mi.
pysiekk_sad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 00:57   #925
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Problem dość wrażliwy dla mnie.

Cytat:
Napisane przez pysiekk_sad Pokaż wiadomość
Witam..
Może się na początku przedstawię, mam na imię Marcin, lat 18. Od kilku miesięcy jestem z pewną dziewczyną. Jestem z nią cholernie szczęśliwy.
Mój problem jest dość taki nie typowy.
A więc, jakiś czas była taka sytuacja że była u mnie i mieliśmy ochotę się kochać, no więc trzeba było od czegoś zacząć.
Zacząłem ją pieścić, a ona mnie. Doszło do takiego momentu że byliśmy już strasznie nakręceni i postanowiliśmy się już kochać.
Mój wzwód był osiągnięty, lecz jak już dochodziło do tego że penisa miałem włożyć do jej pochwy to on tak nagle stracił swój wzwód, pomimo tego że miałem ochotę. Na początku myślałem że to stres, zmęczenie, ale w weekend doszło do tej samej sytuacji.

Proszę, pomóżcie mi.
stres, dobrze myślisz.
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 08:16   #926
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Problem dość wrażliwy dla mnie.

pocieszenie? czasem tak się dzieje. Jeśli problem się będzie utrzymywał odwiedź urologa. Ale generalnie...wyluzuj
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 16:08   #927
martenes
Przyczajenie
 
Avatar martenes
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Dot.: Problem dość wrażliwy dla mnie.

Cytat:
Napisane przez pysiekk_sad Pokaż wiadomość
Witam..
Może się na początku przedstawię, mam na imię Marcin, lat 18. Od kilku miesięcy jestem z pewną dziewczyną. Jestem z nią cholernie szczęśliwy.
Mój problem jest dość taki nie typowy.
A więc, jakiś czas była taka sytuacja że była u mnie i mieliśmy ochotę się kochać, no więc trzeba było od czegoś zacząć.
Zacząłem ją pieścić, a ona mnie. Doszło do takiego momentu że byliśmy już strasznie nakręceni i postanowiliśmy się już kochać.
Mój wzwód był osiągnięty, lecz jak już dochodziło do tego że penisa miałem włożyć do jej pochwy to on tak nagle stracił swój wzwód, pomimo tego że miałem ochotę. Na początku myślałem że to stres, zmęczenie, ale w weekend doszło do tej samej sytuacji.

Proszę, pomóżcie mi.
Tradycyjny obiaw stresu
martenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 10:30   #928
sopel667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
krótki seks

Witam od pewnego czasu mam problem z seksu a w zasadzie od momentu od kiedy zacząłem się kochać, problem polega na tym ze stosunek trwa krótko stanowczo za krótko , oczywiście nie liczę gry wstępnej ale czas po wejściu Strasznie mi to przeszkadza ,zbyt szybko się podniecam a mam 21 lat , mam bardzo często ochotę ale gdy dochodzi do tego to trwa to bardzo krotko, jest to moja pierwsza i jedyna dziewczyna z która uprawiałem seks
sopel667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 10:40   #929
DarioI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 61
Dot.: krótki seks

Poczytaj na temat kontroli wytrysku i czwiczeniu miesni kegla, np. tu http://jakprzedluzycstosunek.pl/kontrola-wytrysku/
DarioI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 11:19   #930
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez maagdao Pokaż wiadomość
Hej. Mam pewien problem i potrzebuje porady. Jestem z moim już jakiś czas. Zabawiamy się oralnie. Tylko jest pewien problem. Myślimy o zaczęciu współżycia, ale on ma problemy z utrzymaniem wzwodu. Nie wiem czy się stresuje przy mnie czy co. Mam również obawy, że ja nie podniecam go tak jakby on chciał. Co mam zrobić? Poradźcie !
Cytat:
Napisane przez pysiekk_sad Pokaż wiadomość
Witam..
Może się na początku przedstawię, mam na imię Marcin, lat 18. Od kilku miesięcy jestem z pewną dziewczyną. Jestem z nią cholernie szczęśliwy.
Mój problem jest dość taki nie typowy.
A więc, jakiś czas była taka sytuacja że była u mnie i mieliśmy ochotę się kochać, no więc trzeba było od czegoś zacząć.
Zacząłem ją pieścić, a ona mnie. Doszło do takiego momentu że byliśmy już strasznie nakręceni i postanowiliśmy się już kochać.
Mój wzwód był osiągnięty, lecz jak już dochodziło do tego że penisa miałem włożyć do jej pochwy to on tak nagle stracił swój wzwód, pomimo tego że miałem ochotę. Na początku myślałem że to stres, zmęczenie, ale w weekend doszło do tej samej sytuacji.

Proszę, pomóżcie mi.
W obu przypadkach polecam urologa. Jeśli problem będzie się powtarzał i trwał zbyt długo jest nieunikniony. On pomoże. Dobry urolog zbada, zleci badania odpowiednie i przepisze tabletki, które pomogą uprawiać seks zanim rozwiąże się problem. Wiem, że im dłużej problem będzie trwał, tym bardziej będzie frustrował.

Cytat:
Napisane przez sopel667 Pokaż wiadomość
Witam od pewnego czasu mam problem z seksu a w zasadzie od momentu od kiedy zacząłem się kochać, problem polega na tym ze stosunek trwa krótko stanowczo za krótko , oczywiście nie liczę gry wstępnej ale czas po wejściu Strasznie mi to przeszkadza ,zbyt szybko się podniecam a mam 21 lat , mam bardzo często ochotę ale gdy dochodzi do tego to trwa to bardzo krotko, jest to moja pierwsza i jedyna dziewczyna z która uprawiałem seks
Polecam robić to często, bo im częściej tym dłużej można wytrzymać oraz w czasie seksu pomyśleć o czymś innym. Nie o seksie. Np. co masz ochotę zjeść, albo pogapić się na coś innego. Może głupie, ale sprawdzone i działa A jak będziesz czuł, że zaraz dojdziesz zastopuj i przeczekaj moment i tak stopuj ile dasz radę. A możesz nawet wyjść z dziewczyny i zając się nią chwilę językiem czy ręką i od nowa.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-14 04:25:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.