MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-30, 13:23   #631
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Mierzyłam ja, bo bardzo mi sie podoba, ale z ramonesek tych bardziej jak oni to nazywaja "motocyklowych" lepiej na mnie lezy i wiekszy komfort noszenia miałam w tej ktora sie pojawiła pierwsza.Wklejam zdjecie na mnie i link do strony.

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...TKA%2BSKORZANA

Jest jeszcze ta z zamkami na ramionch, ale nie wiem czy nie bedzie miala wiekszego połysku, a to juz ja wyklucza
Faktycznie ladnie lezy i wyglada na cienka (w sensie, ze nie przytlacza). Ta jest bardzo klasyczna (jak na ramoneske ). Sama posiadam juz cos w tym stylu i szukam teraz czegos ciut innego

PS Jakie masz (mialas na tym foto ) rzeeeesy
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*


Edytowane przez Eggnogg
Czas edycji: 2012-07-30 o 13:25
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:29   #632
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Faktycznie ladnie lezy i wyglada na cienka (w sensie, ze nie przytlacza). Ta jest bardzo klasyczna (jak na ramoneske ). Sama posiadam juz cos w tym stylu i szukam teraz czegos ciut innego

PS Jakie masz (mialas na tym foto ) rzeeeesy

)) Tutaj widac lepiej krój tej którą pokazywałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5382a82beba772ba3da15a1e74cd2552.jpg (40,3 KB, 215 załadowań)

Edytowane przez nombre
Czas edycji: 2012-07-30 o 13:36
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:30   #633
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Tez właśnie rozsądek podpowiadał mi że ta baskinka w żakiecie bedzie mi robiła wielka krzywde.

Odnosnie kurtki, to ciagle mam dylemat czy wymieniac ta na xs, czy decydowac sie na "cięższa" w wyglądzie ramoneske, która mimo wszystko z delikatna góra i zwiewnym dołem wyglada dobrze.

Kochana co do tej perfekcji to pozostawia wiele do życzenia. Z blondynki staje sie powoli naturalna szatynka, bo walcze o kazdy włos z powodów zdrowotnych. Odrost mnie dobija, ale coż musze przetrzymać.
Ostatnio zakochałam sie w pomadkach MAC. Poki co mam dwa odcienie- crosswires z wykonczeniem cremsheen, fajna naturalna i bardzo dobre miekkie wykonczenie, oraz vegas volt z wykonczeniem amplified. Roznicy w wykonczeniu pomiedzy tymi dwoma nie zauważam. Przy najblizszej okazji kupie sobie kolor Impasioned

Aguś a jak płaszcz?i daj zdjecie w kombinezonie, bo pewnie mnie powalisz wygladem.

Zerknełabys przy okazji czy w Krakowie nie uchowala sie bluzka, do której linka wkleilam wyżej?


EDIT. Gosiu głownie uzywam cieni MAC Club i MAC Haux, ktory zdecydowanie lepiej sie rozprowadza od tego pierwszego. Zakupie na pewni jeszcze inne odcienie, bo te juz mi sie koncza.
Lakier to zwyklak za 5 zł ze jakiego stoiska w kolorze czernym, bransoletka Asos a T-shirty kupuje albo na Trendzie w H&M, albo w Zarze.

Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz ) Odnosnie wlosow, to w ogole sie nie martw, wyglada jakby tak mialo byc! Dla mnie zawsze wygladasz perfekcyjnie. Nie dosyc,ze pieknie ubrana, ladne paznokcie to jeszcze idealny make up. Co jakis czas wracam do twoich starych zdjec ze stylio i podgladam na fb ;-) Za zdrowko trzymam kciuki

Z tego co pamietam to mialas lzejsze skorzane kurtki, w tej wygladasz idealnie, ale z doswiadczenia wiem,ze ciezsza skore bardziej wynosisz.
Ja mam jedna bardzo lekka i delikatna z Zary i choc jest moja ulubiona, to szybko sie przeciera. Ubieram ja tylko na jakies wyjscia do miasta bo jest bardzo delikatna. Niszczy sie od lancuszkow torebek itp.
Druga, tez z zary (499 zl,bardzo podobna do tej z Twojego zdjecia) Ciezka, gruba skora, motocyklowa. Swietnie wyglada do lzejszych dolow,zwiewnych sukienek. Nosze ja bardzo czesto, na uczelnie, do pracy i nadal jest w idealnym stanie.



Dziewczyny a Wy gdzie kupujecie takie zwykle tshirty?
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:34   #634
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Mierzyłam ja, bo bardzo mi sie podoba, ale z ramonesek tych bardziej jak oni to nazywaja "motocyklowych" lepiej na mnie lezy i wiekszy komfort noszenia miałam w tej ktora sie pojawiła pierwsza.Wklejam zdjecie na mnie i link do strony.

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...TKA%2BSKORZANA

Jest jeszcze ta z zamkami na ramionch, ale nie wiem czy nie bedzie miala wiekszego połysku, a to juz ja wyklucza. Zdecydowanie za duzo tych skór do wyboru
Świetnie na Tobie leży !

Zdecydowanie wybór jest za duży ... i trzeba przyznać, że kurtki są znakomite.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:40   #635
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Aga, koniecznie wrzuc jakieś zdjęcia proszę......uwielbiam na Ciebie patrzec, to takie piekne doznania estetyczne od razu robi się lepeij człowiekowi
koniecznie wrzuć ! tak jak gabi mówi również lubię patrzeć na Ciebie

dziewczyny jadę o 15.30 do Berlina, będę w Zarze, popatrzeć coś Wam?
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:45   #636
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz ) Odnosnie wlosow, to w ogole sie nie martw, wyglada jakby tak mialo byc! Dla mnie zawsze wygladasz perfekcyjnie. Nie dosyc,ze pieknie ubrana, ladne paznokcie to jeszcze idealny make up. Co jakis czas wracam do twoich starych zdjec ze stylio i podgladam na fb ;-) Za zdrowko trzymam kciuki

Z tego co pamietam to mialas lzejsze skorzane kurtki, w tej wygladasz idealnie, ale z doswiadczenia wiem,ze ciezsza skore bardziej wynosisz.
Ja mam jedna bardzo lekka i delikatna z Zary i choc jest moja ulubiona, to szybko sie przeciera. Ubieram ja tylko na jakies wyjscia do miasta bo jest bardzo delikatna. Niszczy sie od lancuszkow torebek itp.
Druga, tez z zary (499 zl,bardzo podobna do tej z Twojego zdjecia) Ciezka, gruba skora, motocyklowa. Swietnie wyglada do lzejszych dolow,zwiewnych sukienek. Nosze ja bardzo czesto, na uczelnie, do pracy i nadal jest w idealnym stanie.



Dziewczyny a Wy gdzie kupujecie takie zwykle tshirty?
Tak, własnie tą lżejsza eksploatuje bardzo intensywnie, wiec pewnie skonczy sie tak ze teraz kupie jedna, tylko dylemat która, a na wyprzedazy kolejna
Małgosiu ty masz ta czarna z szerszymi ramionami, prawda?
Tez ja kupilam rok temu tylko w kolorze karmelowym i oddalam, do dzisiaj nie moge przebolec.
Z koszulkami spróbuj w housie, kumpela mnie ostatanio zaciagnela i mieli naprawde bardzo dobre jakosciowo.
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 14:09   #637
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez klakierrr Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy widziałyście u siebie białe marynarki a'la chanel???

Poszukuje ich od początku wyprzedaży

Czy któraś pomogłaby mi w jej zakupie????

Potrzebuję rozmiar XS


Oczywiście pieniądze wysyłam tego samego dnia ;_)
O widzę, że nie tylko ja jej szukam


Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
A mnie ten granatowy płaszcz z kulkami na rękawach nie przekonuje Dzisiaj go zmacałam i zdziwiłam się, że jest taki ceniutki. Na zimę na pewno się nie nadaje, na jesień tylko i to raczej ciepłą. No chyba, że ktoś wszędzie porusza się autem i na dworze przebywa raptem minutę czy dwie przechodąc od samochodu do punktu docelowego...

Zmierzyłam tylko trzy rzeczy, wklejam poglądowe fotki.

W koszuli jestem zakochana ale na miłość boską, czy ona musi kosztować 169zł?
Sukienka na zdjęciach online wygląda super, na żywo żadna atrakcja, cenę też ma z kosmosu.
I na koniec pudełkowa chanelka, która mnie koncertowo pogrubia i poszerza, przez co wyglądam jak beczka
Po koszulę może wrócę, niedługo przecież wypłata
Chyba się wyłamię, bo jak dla mnie najładniej wyglądasz w żakiecie. Ta bluzeczka ma za małe rękawki w stosunku do baskinki, tak mi się wydaje

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
ciekawa sukienka się pojawiła
ufff na szczęście mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Coraz bardziej zaczyna przekonywać mnie nowa kolekcja
Co prawda nadal nie tęsknię za czernią od stóp do głów, ale okrycia wierzchnie ewidentnie kuszą








Oglądałam obie wersje i ta posrebrzana mnie nie przekonuje - materiał wygląda jakby wytarzać się w pokruszonej folii aluminiowej, strasznie lśni Ta druga wersja prezentuje się lepiej, mam z tego samego materiału spódnicę i jest ok

Widzę że dyskutujecie o kwestii tych długich białych metek wewnętrznych - ja swoich nie wycinam, tylko zwijam w kosteczkę i spinam cienkim spinaczem lub malutką agrafką Przed praniem zawsze wyjmuję i przy układaniu do szafy zakładam ponownie Wolę jednak nie wycinać.
Dobry pomysł z tymi metkami. Ja prawie zawsze zostawiam, ale moja mama namiętnie wycina

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Moje zakupy. Kombinezon kupiony juz miesac temu, chyba ten sam który ma Anies. I wczorajszy zakup skóra z baskinka, chociaz jechalam po cięższa ramoneske
Niecierliwie czekam na zdjecia Agi w marynarce z baskinka, bo nie wiem czy ja zamawiac czy nie- krój jest dosyc cięzki w noszeniu przy moim wzroscie
Jejku, ale ładnie wyglądasz. Ten makijaż i związane włosy z przedziałkiem świetnie się prezentują. Ale widzę, że nie tylko ja tak uważam

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
koniecznie wrzuć ! tak jak gabi mówi również lubię patrzeć na Ciebie

dziewczyny jadę o 15.30 do Berlina, będę w Zarze, popatrzeć coś Wam?
Jakbyś mogła zobaczyć zakiet XS biały ( ewentualnie nawet S ) Byłabym baaardzo wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blezer.jpg (14,4 KB, 14 załadowań)
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 14:15   #638
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cześć dziewczyny! Ja na wyprzedaży kupiłam koralową sukienkę i limonkową marynarkę. A z nowej kolekcji czarną marynarkę z bufkami i dziś kliknęłam na płaszcz z pikowanymi rękawami. Nie widziałam go na żywo- więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zara-coral-sheer-dress-with-contrast-product-1-3375072-117856435_medium_flex.jpg (12,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2392491520_1_1_1.jpg (46,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6136242800_1_1_3.jpg (15,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7691850800_1_1_3.jpg (18,2 KB, 63 załadowań)
__________________
When somebody looks good doesn't mean is a good looking
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 14:17   #639
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wy gdzie kupujecie takie zwykle tshirty?
Ja po długich poszukiwanach swój znalazłąm w Mango.
Potem dokupiłam taki :http://www.zara.com/webapp/wcs/store...TANK-T%2BSHIRT
Nie będzie odkrywcze,jeżeli powiem,że T-shirty kupuję w Z.
Ewentualnie Mango, H&M.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 14:20   #640
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Tak, własnie tą lżejsza eksploatuje bardzo intensywnie, wiec pewnie skonczy sie tak ze teraz kupie jedna, tylko dylemat która, a na wyprzedazy kolejna
Małgosiu ty masz ta czarna z szerszymi ramionami, prawda?
Tez ja kupilam rok temu tylko w kolorze karmelowym i oddalam, do dzisiaj nie moge przebolec.
Z koszulkami spróbuj w housie, kumpela mnie ostatanio zaciagnela i mieli naprawde bardzo dobre jakosciowo.
Mam taka czarna z szerszymi ramionami z guzikami. Mialam tez karmelowa (widzialam ja rowniez u ciebie)mieciutka, z rekawem 3/4 ale nie nosilam jej przez te poduchy i rekaw dla mnie niepraktyczny wiec sprzedalam. A teraz zaluje
Kocham te leciutkie skory, ale bardzo sie niszcza. Zastanawiam sie czy nie kupic sobie tej z baskinka

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ja po długich poszukiwanach swój znalazłąm w Mango.
Potem dokupiłam taki :http://www.zara.com/webapp/wcs/store...TANK-T%2BSHIRT
Nie będzie odkrywcze,jeżeli powiem,że T-shirty kupuję w Z.
Ewentualnie Mango, H&M.
Ja kupilam pare w new yorkerze , w zarze i massimo.. ale jeszcze idealu nie znalazlam

Edytowane przez paryzanka202
Czas edycji: 2012-07-30 o 14:24
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 15:04   #641
qatarynka
Raczkowanie
 
Avatar qatarynka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska czasem UK
Wiadomości: 123
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Sorry, ale muszę to napisać - ZARA, jak dla mnie, to jedne z najgorszych szmat pod względem jakości. O ciuchach dla facetów nie wspomnę ... mojemu TŻ na urodziny kupiłam 4 rzeczy i trampki (mało za to wszystko nie zapłaciłam bo niby nowa kolekcja ...) - wszystko albo się rozlazło albo sprało albo rozpadło po ... powiedzmy niezbyt długim i niezbyt intensywnym okresie używania. ZARA - stanowcze nie. I proszę nie klnijcie na mnie :P
__________________
"Mężczyznę można „wykastrować” jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem" mistrz Woody
qatarynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 15:22   #642
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Czy któras widziała u siebie ta bluzeczke w rozmiarze s badz xs?
Odwdzieczylaby sie w miare mozliwosci czym co byc moze jest u mnie w SCC, a czego poszukujecie
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...B%C4%86WIEKAMI[/QUOTE]


będę we środę w Zarze więc zobaczę ;_) jeżeli będzie to Ci kupię Koleżanka wczoraj była w Zarze i mówiła , że dużo białych koszul dowieźli na przecenę
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 15:30   #643
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
koniecznie wrzuć ! tak jak gabi mówi również lubię patrzeć na Ciebie

dziewczyny jadę o 15.30 do Berlina, będę w Zarze, popatrzeć coś Wam?
proszę zobacz za ramoneską jesnsową z TRF rozmiar M
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 16:13   #644
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bethi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Ja na wyprzedaży kupiłam koralową sukienkę i limonkową marynarkę. A z nowej kolekcji czarną marynarkę z bufkami i dziś kliknęłam na płaszcz z pikowanymi rękawami. Nie widziałam go na żywo- więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Po otrzymaniu przesyłki koniecznie zaprezentuj płaszcz w ubiegłym tygodniu mierzyłam marynarkę, ale przez te bufki czułam się jak robot
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 16:30   #645
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Wybrałam się dziś na rekonesans do Zary, więc wypada zdać małą relację.
Interesowały mnie głównie płaszcze i trochę się rozczarowałam
Mierzyłam owe 3 i tak:
1 - najlepiej na mnie leżał, ale brak zapięcia i kolor (nie przepadam za granatem) zdyskwalifikował go.
2 - za długi, złote okucia za bardzo rzucały się w oczy, masakrycznie ciężki i śmierdział (coś a'la mokra wełna) odpada!
3 - mój faworyt, już chciałam na niego zbierać fundusze, ale według mnie nie jest warty swojej ceny. Wyglądałam w nim trochę jak w worku, ładnie wygląda rozpięty, ale po zasunięciu zamka już mi się nie podobał. Biorąc pod uwagę jego grubość i moją skłonność do marznięcia, nie wiem czy w ogóle bym go założyła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7615745401_1_1_3.jpg (16,3 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7588744800_1_1_3.jpg (17,5 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7691850800_1_1_3.jpg (18,2 KB, 116 załadowań)
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 16:42   #646
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Wybrałam się dziś na rekonesans do Zary, więc wypada zdać małą relację.
Interesowały mnie głównie płaszcze i trochę się rozczarowałam
Mierzyłam owe 3 i tak:
1 - najlepiej na mnie leżał, ale brak zapięcia i kolor (nie przepadam za granatem) zdyskwalifikował go.
2 - za długi, złote okucia za bardzo rzucały się w oczy, masakrycznie ciężki i śmierdział (coś a'la mokra wełna) odpada!
3 - mój faworyt, już chciałam na niego zbierać fundusze, ale według mnie nie jest warty swojej ceny. Wyglądałam w nim trochę jak w worku, ładnie wygląda rozpięty, ale po zasunięciu zamka już mi się nie podobał. Biorąc pod uwagę jego grubość i moją skłonność do marznięcia, nie wiem czy w ogóle bym go założyła
a masz może zdjęcia w ostatnim? też mnie zainteresował na stronie i zastanawiamm się jak będzie wyglądał po zapięciu
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 16:51   #647
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bethi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Ja na wyprzedaży kupiłam koralową sukienkę i limonkową marynarkę. A z nowej kolekcji czarną marynarkę z bufkami i dziś kliknęłam na płaszcz z pikowanymi rękawami. Nie widziałam go na żywo- więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Też kupiłam taką sukienkę. Poszłam taka zrezygnowana do sklepu bo ostatnio już mi nic nie wpadło w oko na tych wyprzedażach a tu patrzę wiszą "nowe" sukienki w fajnej cenie - z 299zł na 99 zł. Wcześniej ich nie było u mnie w sklepie.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 17:04   #648
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez klakierrr Pokaż wiadomość
Wow nowa kolekcja jest wspaniała!
Mi bardzo spodobała się marynarka ze skórzaną baskinką. Czekam aż pojawi się w sklepach, bo już na stronie została wykupiona ;_(

sezon przecen uważam za zamknięty, oto moje wyprzedażowe zdobycze :

1. Jedwabna bluzka w granatowe paski- 129zł ze 169zł lub 199zł ( nie pamiętam dokładnie)
2. Kremowa bluzka z falbanką na dole- 129zł ze 169zł
3. Różowa bluzka z falbankami- 79zł ze 149zł
4. Bluzka w czarne kropeczki- 39zł z 89zł
5. Żakiet z cekinami na ramionach- 59zł z 479zł
6. Niebieska bluzka z różami- 79zł ze 199zł
7. Czarna skórzana torebka- 129zł z 249zł
8. Oliwkowa skórzana torebka- 129zl z 249zł
nr 5 też mam albo wydaje mi się, że go mam, to nie jest przypadkiem sweter zasuwany na plecach? http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BNA%2BRAMIENIU
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 17:08   #649
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

ja dzis przymierzałam
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BNA%2BRAMIENIU

i sie zakochalam
musze pomyslec do czego ją nosic
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 17:56   #650
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Wybrałam się dziś na rekonesans do Zary, więc wypada zdać małą relację.
Interesowały mnie głównie płaszcze i trochę się rozczarowałam
Mierzyłam owe 3 i tak:
1 - najlepiej na mnie leżał, ale brak zapięcia i kolor (nie przepadam za granatem) zdyskwalifikował go.
2 - za długi, złote okucia za bardzo rzucały się w oczy, masakrycznie ciężki i śmierdział (coś a'la mokra wełna) odpada!
3 - mój faworyt, już chciałam na niego zbierać fundusze, ale według mnie nie jest warty swojej ceny. Wyglądałam w nim trochę jak w worku, ładnie wygląda rozpięty, ale po zasunięciu zamka już mi się nie podobał. Biorąc pod uwagę jego grubość i moją skłonność do marznięcia, nie wiem czy w ogóle bym go założyła
Mierzyłam ten ostatni i z początku było tak , ale przyjrzałam się bliżej ( kosztuje 700zł) i dogłębnym przemyśleniu doszłam do wniosku, że nie wart tej ceny.Ten czarny materiał już był w paru miejscach pozaciągany, a to przecież dopiero co przyszło.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 17:57   #651
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Wyprzedaż letnia dla mnie powoli dobiega końca wrzucam fotki dwóch moich łupów dzisiejszych w Galerii Krakowskiej dużo nowej kolekcji,ale dzisiaj było tyle osób,że zrezygnowałam z mierzenia masa kobiet napalonych na wyprzedaże atakowała przymierzalnie poczekam na spokojniejsze czasy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08888_jzzpl.jpg (47,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08889_jzzpl.jpg (43,6 KB, 50 załadowań)
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 18:11   #652
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
a masz może zdjęcia w ostatnim? też mnie zainteresował na stronie i zastanawiamm się jak będzie wyglądał po zapięciu
Mam kilka zdjęć, przepraszam za jakość bo robiłam komórką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A0141.jpg (28,8 KB, 259 załadowań)
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 18:14   #653
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Mierzyłam ten ostatni i z początku było tak , ale przyjrzałam się bliżej ( kosztuje 700zł) i dogłębnym przemyśleniu doszłam do wniosku, że nie wart tej ceny.Ten czarny materiał już był w paru miejscach pozaciągany, a to przecież dopiero co przyszło.
Dokładnie. Bardzo delikatny jest ten płaszcz.
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 18:16   #654
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Mam kilka zdjęć, przepraszam za jakość bo robiłam komórką.
dzięki za fotkę
ufff 700 zł zostaje w kieszeni
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 18:26   #655
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Mam kilka zdjęć, przepraszam za jakość bo robiłam komórką.
Oj rzeczywiście ten płaszcz szału nie robi. A na zdjęciach jest taki śliczny. Muszę się przyjrzeć temu z kuleczkami na rękawach. Szczególnie dlatego, że jest granatowy
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 18:28   #656
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Wrzucam jeszcze kilka fotek płaszczy (nie patrzcie na resztę stroju, nie miałam dziś odpowiednich spodni )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A0144.jpg (33,2 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0140.jpg (25,9 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0139.jpg (27,1 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0138.jpg (25,6 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0137.jpg (31,3 KB, 238 załadowań)
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 18:38   #657
Ekscelencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 614
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze kilka fotek płaszczy (nie patrzcie na resztę stroju, nie miałam dziś odpowiednich spodni )
Masz na sobie spodnie z TRFu za 169? jak je oceniasz ?
Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 18:55   #658
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Ja mierzylam Ske, a jestem zdecydowanie wieksza Moge spytac o ktorej ramonesce myslisz? Sama mialam oko na ta http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ED%2BSHOULDERS niestety w sklepie jej nie bylo, byla za to falbankowa skora. Teraz tez mam dylemat, czy ja kliknac czy ta z fotki Wlasciwie, to mam juz 3 ramoneski, ale kocham ten model i super sie w nim czuje...

Moze ktoras z Was widziala ta skore i moze cos o niej powiedziec? Palec mnie swedzi i chyba cos dzisiaj klikne - tylko co?
wg mnie w tej ramonesce o której piszesz są zbyt sztywne ramiona
ona jest "pikowana" na rękawach i przez to jest w ramionach twardsza i dla mnie przez to niewygodna
najlepiej zmierz i sama wówczas zdecydujesz

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
ja dzis przymierzałam
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BNA%2BRAMIENIU

i sie zakochalam
musze pomyslec do czego ją nosic
mi podobają się ćwieki na ramionach, natomiast materiał zdyskwalifikował marynarkę od razu
cienka i świecąca
cena chyba tylko za ćwieki tak wygórowana
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:18   #659
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ekscelencja Pokaż wiadomość
Masz na sobie spodnie z TRFu za 169? jak je oceniasz ?
dołączam się też mnie zainteresowały
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:37   #660
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
dzięki za fotkę
ufff 700 zł zostaje w kieszeni
o tak
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.