Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 09:03   #3361
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

witam sieza oknem zimno więc dzieć zostaje dziś w domu.teraz leży w kołysce i walczy ze smokiem i kocem...jest pora jej drzemki ciekawam czy zaśnie..śpi....uff ...

Madziulka moja Misia też co jakiś czas zakaszle, ale to myślę jest bardziej od śliny i kataru (zwłaszcza jak pociągnie mocniej nosem).A zabarwienie gazika - jak było to jednorazowe to pewnie od soczku..

I jestem w szoku bo moje dziecię nawet polubiło czyszczenie noskajak jej wyciągałam fridą to wrzask był jakby ją obdzierali ze skóry a od wczoraj jej czyszczę Katarkiem (do odkurzacza podłączanym) i nawet się śmieje z tego, co ja jej tam robię i co tam szumi obok

Natka - nie jesteś sama w sypaniu się...kolana mnie bolą też a nadgarstki zaczęły pod koniec ciązy i teraz mi to zostało...nawet byłam u neurologa i ponoć niższe napięcie mięśniowe i nadmierna ruchliwość w nich..hmm..smaruję maścią p/bólową i jakoś daje rade....
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:07   #3362
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

witajcie

i znowu mamy mrozik -18


moonik makaron wyszedł pycha, więc dokładam go do mojej książeczki z przepisami
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:17   #3363
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
witajcie

i znowu mamy mrozik -18
u nas o 4 rano było -25
w łazience to na oknie miałam lód
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:22   #3364
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
witajcie

i znowu mamy mrozik -18


moonik makaron wyszedł pycha, więc dokładam go do mojej książeczki z przepisami
a te chce przepis

nasakra z tym mrozem u nas rano było - 21 ja to zmarzluch jestem straszny i nawet nosa na dwór dzis nie wystawie no way

a zapomniałam napisac dzis konczymy 4 miesiace
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:25   #3365
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Aiszka kochana trzymam mocen kciuki, żeby sie okazało, ze z synkiem wszytko w porządku

Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość
D
Teraz leży na leżaczku i się denerwuje bo nie może grzechotki do buzi wsadzić Tak, tak- trzyma od kilku dni grzechotki w rączkach
pieknie

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
A moje dziecię ostatnimi czasy marudnawe wieczorami....ząbki ponoć jeszcze nie idą, ale tak fajnie je widać pod skórą dziąseł jak się odwinie wargę.Najlepiej to na moich rączkach lub babci.Dobrze,że noce przesypia całe (tfu tfu)...
Monia jak tam idzie Olivce picie z tego kubka?
zazdroszczę i nie ma to jaki rączki

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
no i mam jeszcze pomysł na zabudowę szafami jednej ściany w sypialni ale mąż jesczze o tym nie wie
he he takie pomysły są najlepsze mój uwielbia jak wymyslam

taki mróz psina w domu, więc mu się nudzi i narobił mi chusteczkowego bałaganu
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:27   #3366
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
moonik makaron wyszedł pycha, więc dokładam go do mojej książeczki z przepisami
to się cieszę ciekawa byłam

Stokrotko miło mi tyle mi zostało heh
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:29   #3367
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
witam sieza oknem zimno więc dzieć zostaje dziś w domu.teraz leży w kołysce i walczy ze smokiem i kocem...jest pora jej drzemki ciekawam czy zaśnie..śpi....uff ...

Madziulka moja Misia też co jakiś czas zakaszle, ale to myślę jest bardziej od śliny i kataru (zwłaszcza jak pociągnie mocniej nosem).A zabarwienie gazika - jak było to jednorazowe to pewnie od soczku..

I jestem w szoku bo moje dziecię nawet polubiło czyszczenie noskajak jej wyciągałam fridą to wrzask był jakby ją obdzierali ze skóry a od wczoraj jej czyszczę Katarkiem (do odkurzacza podłączanym) i nawet się śmieje z tego, co ja jej tam robię i co tam szumi obok

Natka - nie jesteś sama w sypaniu się...kolana mnie bolą też a nadgarstki zaczęły pod koniec ciązy i teraz mi to zostało...nawet byłam u neurologa i ponoć niższe napięcie mięśniowe i nadmierna ruchliwość w nich..hmm..smaruję maścią p/bólową i jakoś daje rade....

na serio do odkurzacza??

Agus pytalas jak idzie Olivce picie z tego kubka.... jak go zobaczyla to zaczela gryzc.... ale jak poleciala herbatka to sie zdziwila no i zawartosc wylala na siebie.... a ile radochy bylo [przy tym....

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
a te chce przepis

nasakra z tym mrozem u nas rano było - 21 ja to zmarzluch jestem straszny i nawet nosa na dwór dzis nie wystawie no way

a zapomniałam napisac dzis konczymy 4 miesiace

za skonczone 4 msce
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 09:39   #3368
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Szymon dzisiaj pobił rekord nie spania obudził się o 15.15 a zasnął o 19
wow!
Mój najdłużej do 3h bez spania dociągnie, z tym że po 2h marudzi na masakre

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Na siedząco (w ciągu dnia) i na leżąco (w nocy) Na rogalu już dawno nie karmię bo po 1 Szymon za duży a po 2 jakoś mi zjeżdżał dziwnie.
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
ja tylko na leżąco czasem na siedząco jak Stasiek bardzo głodny to zje czasem na stojąco jak hrabia marudzi
głównie na leżąco, wydaje mi się że lepiej ściąga z cycków, nie krztusi się jak za dużo leci, takie moje zdanie

Ojej jak ty to zapamietałaś
Ja kurde juz nie umiem inaczej niż na leząco, no ale dobrze wiedziec ze inne mamuski tez tak karmia

Małgosia z tym podkreślonym to mnie rozwaliłaś!!!

A mate pewno,że pamiętam i filmik i upraszam się o nowy skoro Stasiowi tak dobrze na niej idzie
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Kurcze. Jak ostatnio pisałyście, że wasze dzieci ślinią się tak, że zakładacie im śliniaki to normalnie byłam zszokowana. Teraz u nas to samo. Dopiero... ale już nie mogę. Śliniaka się trochę boję mu zakładać bo niewygodny, ale jak widzę te bodziaki lub śpiochy mokre po pępek to wymiękam. Chyba muszę jakieś fajne śliniaki kupić i wprowadzić do codziennej garderoby...
Ty zakupoholiczko

Ost widziałam na szczepieniu jak babka taka jakby apaszkę/bandamkę wiązała synkowi zamiast śliniaka
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Dziś była u mnie kuzynka z Ignasiem 8-miesiecznym, ale on już jest kumaty, sam siedzi, śmieje się od ucha do ucha, wcina słoiczki, strasznie ruchliwy i taki dorosły
Ja jak widziałam znajomych dziecko ktore raptem 2,5 mca starsze to tez taka roznica ,ze szok!
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
A rano pojechałam do rossmanna bo dostałam te kupony z hipp a od dziś mogłam wykorzystać,a oni sobie jeszcze w centrali nie zrobili tam czegoś i nie wchodziły im te promocjea ja specjalnie po to pojechałamubić ich normalnie
powinni Ci jakiś extra kupon za to dać!!!
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
wczoraj pierwszy raz wyszliśmy gdzieś razem bez małego od porodu i to na 2 godzinkiale fajnie było
eno eno- chwal się szczegółowo ;>
Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
CO do krzeselek do karmienia to wybor jest przeogromny i tutaj zalezy wszystko ile mamy do dyspozycji pieniazkow... Ja nie szalalam dla Alana z krzeselkiem... Kupilam mu to z tych miekkich ale nie ma zmian pozycji (do lezacej) o takie :
http://www.toys.ie/Graco-Tea-Time-Highchair-Grazia-!104858-prd.aspx?qwSessionID=bb05 59a1-687e-43a0-b797-73d8b11dc51e
My w sumie zadowoleni....
Dziecko i tak tylko ma w nim jesc a nie spac
Chciałaś chyba napisać "herbatę pić"
Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
Kiara zaczela fisiowac... Rzucala sie przy piersi i nie jadla tak jak powinna..
Efekt byl taki ze w ciagu jednego tygodnia bardzo malo przybrala wiec zaczelam dokarmiac
MM...Mlodej szybko sie odechcialo cyckow..Od razu wybrala latwiejsy sposob jedzenia czyli butle Na poczatku karmilam chyba tylko cycem z rana, na wieczor i w nocy jak sie budzila...
Reszta MM...Potem tylko rano (bo byla glodna to nie patrzla z czego je wazne ze jadla) i w nocy..
Na koniec tylko w nocy a potem to juz ja pewnego dnia urwalam bo cycki przez okres chyba 2 tygodni tak zmalaly ze wydawalo mi sie ze tam juz mleka nie ma i przestalam karmic ...
Kolejne 2-3 dni pocieklo mi troche po nocy i tyle...
Teraz mam jeszze kropelki mleka jak nacisne.... Z Alanem mialam tak do roku czasu, wiec niewiem kiedy calkiem sie to skonczy
Dz za odp. Ja właśnie nei wiem jak wystopować te laktację chciałabym już zacząć przechodzić na mm + wprowadzać posiłki stałe a przez te pieprzone zastoje boje sie jak cholera

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
aaa.... Jeszcze propo slinienia..Bo Kiara to tez ma starszny slinotok...
Ja znalazlam takie sliniaczki ale chustka kowbojska:
http://www.mothercare.com/Mothercare...qid=1328132753

Milej nocki
a no własnie cos takiego widziałam u pediatry
Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Kurczę Kochana ale musi Ciebie boleć... Pamiętam tą bezradność przy nawale mlecznym i zastojach... Trzymaj się! Ninja musi być twardy, a nie miękki Trzeba to przetrwać i będzie lepiej.

Dz kochana- jest lepiej. Ale psychicznie znów gorzej

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
No ja też się lekko zdziwiłam... Pojechałam dziś na miasto o 13 i zostawiłam moich chłopaków drzemiących. Wstali przed 16
wow!!


Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
My w 95% na leżąco. Zresztą Olo tak się przyzwyczaił, że jak chce jeść odchyla na bok w pozycji leżącej i otwiera dzioba Na rączkach karmimy poza domem jak nie mam możliwości się położyć...
No to mi serio ulżyło- bo sie zastanawiałam czy moze cos źłe robie z tym karmieniem

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Wiecie co... niepokoi mnie pewna rzecz. Olek tak pokasłuje. Jakby "odharkiwał" (jakkolwiek to się pisze). Ja się przestraszyłam, że coś mu zalega... że oskrzela może. Dzisiaj mu wycierałam jezyczek i patrzę, a gazik jakiś taki czerwono brązowy. Już się przestraszyłam, że on coś takiego odkrztusza. Mąż powiedział, że to soczek marchewkowy, który wcześniej pił. Teściowa skwitowała, że on tak się bawi. Wymyślił sobie piszczenie, to teraz kaszel. Co o tym myślicie? Bo jutro chyba pojadę do pedi, żeby go chociaż osłuchała...
Cztałam w jakiejś książce,że własnie dzieci zaczynają "bawić" się kaszlem- nie powiem bo tez mnie to zestresowało bo mój tez zaczął tak robić, a ja byłam/jestem lekko podziebiona, no ale nic mu sie nie rozwija to chyba rzeczywiscie ma zabawe
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Chyba się sypię: kolano boli, nadgarstki też, w krzyżu łupie, afty mam i pełno pryszczy Tragedia...
Poza tym wyłączyli nam światło w nocy - dobrze, że Szymek się nie obudził.
Taka młoda i sie sypie...jakiś felerny rocznik chyba
Zarcik.

Przytulam mocno
Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Mój "śmierdzioszek niemyty"
hihihii
Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość

Moje dziecie obudzilo sie dzisiaj wyspane o 6:30 chociaz z drugiej strony moze powinnam bardziej tak -> - moj budziczek kochany matke do pracy budzi Ja sie zwloklam polprzytomna a ona sobie gada do karuzeli, zostawilam ja taka rozbudzona w lozeczku i poszlam do kompa, potem wracam zerknac, a ona na moj widok radosny pisk i usmiech od ucha do ucha i jak tu jej nie kochac

A w ogole to dzien dobry
ja cie podziwiam z tą pracą...

Edytowane przez archinta
Czas edycji: 2012-02-02 o 09:49
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:40   #3369
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

[QUOTE=MoniaZ82;32006658]na serio do odkurzacza??

Ano do odkurzacza..też nie umiała sobie tego wyobrazić jak o tym czytałam, ale jak zobaczyłam, jak to wygląda na żywo to postanowiłam kupić...ustawiam odkurzacz na najmniejszą siłę ssania i dawaj do noska...dziecko to nie boli a przynajmniej wszystkie glutki fajnie wychodzą.zaraz wstawię linka jak to wygląda.

Agus pytalas jak idzie Olivce picie z tego kubka.... jak go zobaczyla to zaczela gryzc.... ale jak poleciala herbatka to sie zdziwila no i zawartosc wylala na siebie.... a ile radochy bylo [przy tym....

A mama ile miala sprzątania? hihi...ale fajnie, że Olivce się spodobało


Tusia za 4 miesiace

Monia takie cuś to jest http://allegro.pl/katarek-odciagacz-...080852513.html
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:47   #3370
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Kurde- napisałam takiego długiego posta ,że Cotka o chustach/bandamkach zamiast śliniaka nie doczyta
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:58   #3371
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość

u nas o 4 rano było -25
w łazience to na oknie miałam lód
kochana u mnie tyle jest teraz nad ranem to sie bałam nawet patrzeć na termometr

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
a te chce przepis


a zapomniałam napisac dzis konczymy 4 miesiace


i przepis zaraz Ci odkopie

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Tusia oto przepis Moonik:

u mnie najczęściej z kurkami własnoręcznie zebranymi [IMG]file:///C:/Users/komar/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image001.gif[/IMG]ale z pieczarkami też daje radę [IMG]file:///C:/Users/komar/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image002.gif[/IMG]
bierzesz pieczarki- ile Ci pasuje, ciachasz na plasterki, na patelni na maśle dusisz jedną małą cebulkę, do tego dokładasz pieczarki i dusisz do miękkości, troszeczkę soląc, żeby puściły sok. Na koniec doprawiasz pieczarki przyprawą do ziemniaków(tak to nie pomyłka [IMG]file:///C:/Users/komar/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image003.gif[/IMG]) i dodajesz śmietanę 12 czy 18% jak wolisz.(mały kubeczek u mnie na około 1/2kg pieczarek) Mieszasz na patelni do wygładzenia i połączenia sosiku pieczarkowego ze śmietaną i voila [IMG]file:///C:/Users/komar/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image004.gif[/IMG]można dodać kurczaka w kosteczkę to będzie dla mięsożercy [IMG]file:///C:/Users/komar/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image001.gif[/IMG]
chyba, że masz kureczki to robisz tak samo, cebulka na maśle do tego kurki, zaprawiasz śmietaną i posypujesz natką pietruszki- duuużo [IMG]file:///C:/Users/komar/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image003.gif[/IMG]


a! żeby uniknąć ewentualnego zważenia śmietany dobrze, żeby miała temperaturę pokojową, albo wziąć troszkę pieczarek z patelni razem z tym sosem i wymieszać to najpierw w kubeczku/misce a potem wylać na patelnię dopiero.


---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

Dz kochana- jest lepiej. Ale psychicznie znów gorzej .
a dlaczego? Kogo trzeba w potylice?
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 10:01   #3372
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Gerda -18 to "mrozik" ???

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość

u nas o 4 rano było -25
w łazience to na oknie miałam lód
ło fak


Mooonik - a maiłam Ciebie pytać, a zapomniałam wcześniej- jak pisałaś o przepisach na sosy do makaronu to w jednym polecałaś przyprawę do ziemniorów... kiedyś jej używałam, do ziemniaków, lubiłam bardzo ale od dłuższego czasu staram się przyprawiać naturalnie bez tych wszystkich glutaminianów itp. itd., a że słaba kuchara jestem to różnie mi to idzie Zastanawiam się czy umiesz tez przyprawiać tylko naturalnymi przyprawami? Zwracasz na to uwagę? Jak tak to upraszam się o jakieś rady

Z resztą jak inna też coś ma do powiedzenia w tym temacie to ja chętnie Po prostu wiem ,ze Mooonik ma smykałkę kucharską i chyba Małgosia M8 też

Edytowane przez archinta
Czas edycji: 2012-02-02 o 10:03
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:06   #3373
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Heeeej
zniknęłam na dwa dni bo po prostu nie miałam kompletnie czasu... ciągle coś. Ale naskrobałyście....


Najlepszego dla Stefka


Już?


Ty też???



W ciąży to był pikuś... teraz potrafię robić takie awantury, że o rany Mój mąż ma naprawdę anielską cierpliwość... Ja bym nie wytrzymała z taką histeryczką


Świry


Ej co Wy tak z tymi okresami... Ja nie myślałam, że to już? I jak jest? Obficie, boleśnie strasznie...? Ehh nie chcę
Ja nie karmię piersią od 13 grudnia i już dwie miesiączki mnie nawiedziły i muszę powiedzieć że ten kto stwierdził że po porodzie okres jest bezbolesny to powinien dostać bo ja mam dalej mega bolesny i odfity i długi a przed porodem było tak fajnie - co prawda brzuch bolał ale było krótko i mało


Oooo podpinam się pod prośbę. Olo chodzi na rehabilitację, naprawdę widzę postępy... tylko to turlanie się


Kurczę Kochana ale musi Ciebie boleć... Pamiętam tą bezradność przy nawale mlecznym i zastojach... Trzymaj się! Ninja musi być twardy, a nie miękki Trzeba to przetrwać i będzie lepiej.


No ja też się lekko zdziwiłam... Pojechałam dziś na miasto o 13 i zostawiłam moich chłopaków drzemiących. Wstali przed 16

wow to pospali chłopcy


Kurczę... u nas to samo. Pampersy przeciekają. Te duże paczki niebiesko - żółte. Kupiłam je bo chciałam zaoszczędzić. Ale nic z tego. Kupiliśmy znowu te kremowe premium...

Ja premium care używałam tylko na początku i nie wiem dla mnie były dziwne, teraz jedziemy na zwykłych pampersach i jest ok


Uprzedziłaś moje pytanie Olo dziś w płaczu wypchnął takiego twardego bobka. Dałam mu soczku jabłkowego i przestał płakać... ale kupki jeszcze nie robił. Pisałyście i znajoma mi mówiła też, że kleik ryżowy jest cięższy i powoduje zaparcia. Boję sie, że to faktycznie ten kleik bo rano jadł... Kupię kukurydziany

Też ostatnio się zastanawiałam jaki kleik wziąć i w końcu nie wzięłam bo stwierdziłam że muszę doczytać który jest lżejszy dla dziecka i teraz już będę wiedziała, dziękuję



Mój to się w ogóle nie budzi... albo udaje skubany
Super schemacik - dziękujemy


Taki medal z cyckami
A co do tż brak słów... ale nikt nie jest idealny. Ale weź go tam lekko przytrzaśnij


Ooo jest Ale fajny


Ja też kupiłam... w Smyku. Jeszcze nie używany. Dopiero co wysterylizowałam. Nie było w sklepach tego co pokazujesz... mamy trochę brzydszy. Ten niebieski


Była. Zapowiedziała się dzień wcześniej. Tzw. wizyta patronażowa... Ale pediatry nie było


Cześć! I wyrazy współczucia...


Nie, ale dobrze, że piszesz. Człowiek nie spanikuje w razie czego...


Ja ostatnio się przy Olku popłakałam. Był zdziwiony... i jak zobaczyłam, że mi się przygląda zaczęłam się uśmiechać przez łzy. I też zaczął się śmiać. Więc chyba nie do końca...


Cześć


Pieluszki pampers te kremowe premium. Dla mnie najlepsze. Te niebiesko-żółte mam wrażenie, że przemakają i jakoś tak mocno czuć mocz... Chusteczki jakie w promocji. Wszystkie mi pasują. Chociaż Huggiesy mnie wkurzają bo się rwą... A Nivea jakoś takie słabo nawilżane.


Hej, kurczę... mój jak się tak w nocy budzi i jest histeria to zęby. Innych przypadków nie znam. Idź do lekarza, choćby dla swojego spokoju...

Aiszka22 - idźcie na rehabilitację. To nic strasznego. Nie przejmuj się, wiele dzieci tak ma. My też chodzimy i postępy są ogromne.


My w 95% na leżąco. Zresztą Olo tak się przyzwyczaił, że jak chce jeść odchyla na bok w pozycji leżącej i otwiera dzioba Na rączkach karmimy poza domem jak nie mam możliwości się położyć...



O mamo... oczy mi się kleją. Ale dałam radę Was nadrobić

Piszecie o porodzie. Ja w końcu miałam cc, chociaż chciałam rodzić naturalnie. No nie udało się, młody nie schodził w dół, zero rozwarcia ittp. Później się okazało, że miał szeleczki z pępowiny więc i tak byłoby ciężko z naturalnym. Ale jak tak teraz sobie myślę o drugim dziecku... to chyba od razu się zdecyduję na cc. Chyba, że lekarz nakaże. A jeśli była jedna cesarka to druga tez taka musi być? Bo opinie na ten temat czytam przeróżne...

Gadamy o ząbkach naszych dzieci.. a jak Wasze zęby? Mi ewidentnie coś już jest nie tak... Jedzenie to już czasem przerzucam z jednej strony na drugą. Dobrze, że w poniedziałek idę do dentysty bo jeszcze bym się zębów pozbyła!

Wiecie co... niepokoi mnie pewna rzecz. Olek tak pokasłuje. Jakby "odharkiwał" (jakkolwiek to się pisze). Ja się przestraszyłam, że coś mu zalega... że oskrzela może. Dzisiaj mu wycierałam jezyczek i patrzę, a gazik jakiś taki czerwono brązowy. Już się przestraszyłam, że on coś takiego odkrztusza. Mąż powiedział, że to soczek marchewkowy, który wcześniej pił. Teściowa skwitowała, że on tak się bawi. Wymyślił sobie piszczenie, to teraz kaszel. Co o tym myślicie? Bo jutro chyba pojadę do pedi, żeby go chociaż osłuchała...

Aaa... i Olo też już zaczyna gryźć cycki

Gdzie te fajne dresiki zew smerfami?

Dziewczyny jak to jest? Korzystacie z krzesełek do karmienia chociaż dzieci jeszcze nie siedzą? Nie kumam... Czy macie po prostu na później...

Idę lulać do swojego szkrabka... Buziaki dla Was Kochane i dobranoc

... i coś do pośmiania w załączniku
Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
a te chce przepis

nasakra z tym mrozem u nas rano było - 21 ja to zmarzluch jestem straszny i nawet nosa na dwór dzis nie wystawie no way

a zapomniałam napisac dzis konczymy 4 miesiace
za 4 miesiące
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:07   #3374
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Gerda -18 to "mrozik" ???


ło fak


Mooonik - a maiłam Ciebie pytać, a zapomniałam wcześniej- jak pisałaś o przepisach na sosy do makaronu to w jednym polecałaś przyprawę do ziemniorów... kiedyś jej używałam, do ziemniaków, lubiłam bardzo ale od dłuższego czasu staram się przyprawiać naturalnie bez tych wszystkich glutaminianów itp. itd., a że słaba kuchara jestem to różnie mi to idzie Zastanawiam się czy umiesz tez przyprawiać tylko naturalnymi przyprawami? Zwracasz na to uwagę? Jak tak to upraszam się o jakieś rady

Z resztą jak inna też coś ma do powiedzenia w tym temacie to ja chętnie Po prostu wiem ,ze Mooonik ma smykałkę kucharską i chyba Małgosia M8 też
Ja smykałki kucharskiej nie mam ale u nas w domu rządzi pieprz ziołowy
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:14   #3375
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość


Ja mam 10 śliniaków i są używane prawie non stop, bo się boję, że jak będzie miał mokrą koszulinę to się przeziębi albo coś.
Znalazłam TAKIE
eleganckie

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Gerda -18 to "mrozik" ???
ot taki maluteńki mrozik
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:16   #3376
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Takie proste a takie fajne:

http://moto.allegro.pl/lancuszek-do-...080923707.html
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:44   #3377
madzialena-lublin
Rozeznanie
 
Avatar madzialena-lublin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin i okolice
Wiadomości: 975
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Fuck! Ponadrabiałam, ładnie pocytowałam i jeszcze ładniej sobie wszystko skasowałam

Przede wszystkim dzień dobry
To lecę co pamiętam:
Caltea- jak Leoś dzisiaj?
Danika- dzięki za przepis na tuńczyka, zapisałam do wypróbowania. Nie wiem czy to Ty też dawałaś przepis na indyka w pomidorach suszonych- zrobiłam wczoraj i wyszło mniamniuśnie. Pan mąż nawet dokłądkę sobie zafundował
Cotka- co do tych babć w aptece to moim zdaniem Ty za grzeczna byłaś Trzeba było się na nich nie oglądać i robic swoje, a potem nie słuchac jak narzekają "jakie to młode i niewychowane". One zawsze sie wpychają, wiecznie się spieszą (tylko nie wiem na co, chyba na "modę na sukces") a potem mówią jak to młodzi ich nie szanują....
Caroline- chyba Ty pytałaś o bazę Maxi Cosi? My tez ją mamy i nie wiedziałam, ze można do niej inny fotelik poza MC wpinać
A co do pieluszek to u nas od początku białe Pampersy. Raz dostałysmy w prezencie zielone, ale w ogóle mi sie nie spodobały No a tydzień temu kupiłam w Biedronce Dadę i muszę powiedzieć, ze jestem w szoku- jak dla mnie w zasadzie to samo, co Pampers, tylko troszkę sztywniejsze z zewn. No a cena prawie połowę mniejsza
A chusteczki z Rosmana w ogóle mi sie nie podobają- strasznie mało nasączone... Mieliśmy Johnsona, Dada leży do wypróbowania, ale generalnie to Pampers sensitive. W Tesco ostatnio była promocja na 6-pack to na trochę mamy zapas
Aiszka- mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Trochę mnie nastraszyłaś, bo Kamcia też od jakiegoś czasu przy jedzeniu się pręży i wygina, ale tłumaczę sobie, że moze za wolno jej leci (mamy smoczek nr2) i się denerwuje, albo po prostu najedzona już jest...
Monia- czekam na dalsze doniesienia ze zmagań z kubeczkiem
Tusia- za 4c mce


---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Dziękujemy za wszystkie gratulacje za trzymanie grzechotek. Jak to mocno na dzieciach widać parę tygodni różnicy, prawda? Wy już obiadki wcinacie, krzesełka kupujecie i ząbki myjecie, a u nas dopiero takie rzeczy
U nas dzisiaj trochę nerwów, bo Kamcia od rana pokasłuje. Temperatury nie ma, troszkę jej z noska odciągnęłam (ale zauważyłam, ze rano zawsze ma przytkany nosek, chyba po mamie ) Dałam jej Cebion, mam nadzieję że nic się z tego nie wykluje Tak czytałam, co pisałyście o tym pokasływaniu, oby to od śliny... Chociaż do tej pory tak nie robiła.

Widziałam, że niektóre z Was w te mrozy też werandują dzieciaczki? Ja sie boję... Od tygodnia nosa z domu nie wyścibiamy
__________________
Kamilka

Edytowane przez madzialena-lublin
Czas edycji: 2012-02-02 o 10:46
madzialena-lublin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:51   #3378
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Z resztą jak inna też coś ma do powiedzenia w tym temacie to ja chętnie Po prostu wiem ,ze Mooonik ma smykałkę kucharską i chyba Małgosia M8 też
co do sosów to najczęściej śmietana, serki, pieprz ziołowy
teraz to sobie moge porobić sosy... najbardziej mi szkoda śmietany bo ani sosów ani zapiekanek
miałam kiedyś przepis do makaronu, sosu z brokułów który mój mąż zajadał aż mu się uszy trzęsły , niech ja to znajdę

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ja smykałki kucharskiej nie mam ale u nas w domu rządzi pieprz ziołowy
si si też bardzo lubie pieprz ziołowy, a najlepiej pieprz taki w kulkach i mielony odrazu


Archi bo ty pamiętasz o wszystkich i o wszystkim jesteś mózgiem naszego wątku
a nagram bąbla nagram

zrobiłam szarlotke i wcinam taką ciepłą aj tego mi było trzeba w ten mroźny dzień
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:00   #3379
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Bry

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość

Aguś i Ancia Wam współczuję nocek
dziś było znacznie lepiej
i brawa dla męża

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Ej co Wy tak z tymi okresami... Ja nie myślałam, że to już? I jak jest?

Boję sie, że to faktycznie ten kleik bo rano jadł... Kupię kukurydziany

Gadamy o ząbkach naszych dzieci.. a jak Wasze zęby?

Dziewczyny jak to jest? Korzystacie z krzesełek do karmienia chociaż dzieci jeszcze nie siedzą? Nie kumam... Czy macie po prostu na później...
szacuneczek za tak szczegółowe nadrabianie

i tak:
- okresu ja też nie mam, a rodziłam 19 września także spokojnie <chyba >
- czytałam właśnie, że Kleik kukurydziany podaje się z reguły dzieciom, które mają problemy z wypróżnianiem, a ryżowy tym, które robią częste i rzadkie kupki.
- ja od razu po porodzie musiałam biegiem lecieć do dentysty i tak ciągle coś... Miałam już 2 zęby leczone kanałowo, teraz wyrywam ósemki
- chyba na zaś

Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość
One zawsze sie wpychają, wiecznie się spieszą (tylko nie wiem na co, chyba na "modę na sukces") a potem mówią jak to młodzi ich nie szanują....
śmieszne , ale jakże prawdziwe
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 11:01   #3380
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Hej Mamuśki

Dawno mnie tu nie było i się strasznie za wami stęskniłami piszę co dzień posta do Was i może w końcu mi się uda coś napisać Ale staram się czytać co u Was, więc całkiem nie zniknęłam
Ciągle nie mam czasu, Adasiek to wymagający dzieciaczek
Tyle razy chciałam się podzielić z Wami opinią czy o coś zapytać ale nie miałam jak napisać, zresztą głupio mi po takiej nieobecności wpaść tylko się o coś zapytać.
Na razie Adaś śpi więc piszę, ale niestety ma katarek i nosek zapchany i ciężko mu oddychać i często się budzi, ale to niestety taki czas na przeziębienia, z utęsknieniem czekam na wiosnę
To napiszę w skrócie co u nas i poten postaram się cokolwiek poodpisywać
W pon skończyliśmy 5 m.
Podaję już niuńkowi słoiczki, tzn narazie dostał samą marchewkę, marchew z ziemn i na deser jabłuszko, a od jutra będę już dawać zupkę jarzyn.
A propo słoiczków. Kupiłam ostatnio deserek z Gerbera marchewka+jabłuszko+winog rona, dawała może któraś takie już? Bo mnie te winogrona zdziwiły że można już podawać, no ale jak pisze, że po 4 m
I powiedzcie mi jakie dajecie jeszcze słoiczki na deserek oprócz jabłuszka?
Kurcze miałam do Was tyle pytań i jak teraz mogę napisać to zapomniałam
To spróbuję chociaż ze dwie ztrony ponadrabiać dla przyzwoitości sumienia
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:06   #3381
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

witam was

moja nuśka się dzis w nocy przewróciła z brzuszka na plecy i sie bida tak wystraszyła, ze popadła w histerię. nie mogłam jej uspokoić, jak juz sie uspokoiła to jej się włączyło gadanie i tak o 2 do 4 sie bujałyśmy...na szczęscie potem po mleczku dospała do 9

nie podchodzi nam ten bebilon comfort..znowu wzdęcia ją męczą. Chyba musimy wrócić do bezlaktozowego mleka.


Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Hej Chyba się sypię: kolano boli, nadgarstki też, w krzyżu łupie, afty mam i pełno pryszczy Tragedia...
Poza tym wyłączyli nam światło w nocy - dobrze, że Szymek się nie obudził.
oj Natuś babulinko nasza

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Witam z rana
Moje dziecię dostało wczoraj 2 łyżeczki śliwki (pierwszą część łyżeczki wypluł z takim odrzutem... jakbym mu conajmniej coś trującego podała).
Po czym po ok 2 godz. udało mu się wreszcie kooope zrobić, i o 19 zrobił sobie drzemkę, która trwała... do 7 rano!!! (oczywiście z przerwami na cyca)
Mój "śmierdzioszek niemyty"

A z kim zostawiłaś Bartusia? Bo ja tu mam tylko teściową... moja mama daleko, a jakby młody z nią został, to raczej nie miałabym wielkiej przyjemności z wyjścia
brudasek kochany

ja z tesciową też nie lubie młodej zostawiać, ale czasem zaciskam zęby i jednak zostawiam w końcu to tez babcia - mnie wkurza, ale wiem że malutką kocha bardzo


Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość

Moje dziecie obudzilo sie dzisiaj wyspane o 6:30 chociaz z drugiej strony moze powinnam bardziej tak -> - moj budziczek kochany matke do pracy budzi Ja sie zwloklam polprzytomna a ona sobie gada do karuzeli, zostawilam ja taka rozbudzona w lozeczku i poszlam do kompa, potem wracam zerknac, a ona na moj widok radosny pisk i usmiech od ucha do ucha i jak tu jej nie kochac
kochany budziczek jeju podziwiam cię, ze pracujesz - ja bym przy małej nie dała rady tak na cały etat


Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Mój Mężulek właśnie mi przyniósł śniadanie do łóżka
o ja cie mój jak jest porządny tak śniadania do łózka nie dostałam nigdy - trza to zmienić


Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
i znowu mamy mrozik -18

u mnie -22 znaczy mieszkasz w cieplejszej okolicy naszego bieguna ciepła

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
super, rzeczywiscie fajny pomysł


Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość
Danika- dzięki za przepis na tuńczyka, zapisałam do wypróbowania. Nie wiem czy to Ty też dawałaś przepis na indyka w pomidorach suszonych- zrobiłam wczoraj i wyszło mniamniuśnie. Pan mąż nawet dokłądkę sobie zafundował
Dziękujemy za wszystkie gratulacje za trzymanie grzechotek. Jak to mocno na dzieciach widać parę tygodni różnicy, prawda? Wy już obiadki wcinacie, krzesełka kupujecie i ząbki myjecie, a u nas dopiero takie rzeczy

U nas dzisiaj trochę nerwów, bo Kamcia od rana pokasłuje. Temperatury nie ma, troszkę jej z noska odciągnęłam (ale zauważyłam, ze rano zawsze ma przytkany nosek, chyba po mamie ) Dałam jej Cebion, mam nadzieję że nic się z tego nie wykluje Tak czytałam, co pisałyście o tym pokasływaniu, oby to od śliny... Chociaż do tej pory tak nie robiła.

Widziałam, że niektóre z Was w te mrozy też werandują dzieciaczki? Ja sie boję... Od tygodnia nosa z domu nie wyścibiamy
zdrówka dla Kamilki

a przepis na indora był mój cieszę się, ze smakowało

Olgunia się weranduje ale w pokoju, na zewnątrz jej nie wystawiam, za zimno


Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
teraz to sobie moge porobić sosy... najbardziej mi szkoda śmietany bo ani sosów ani zapiekanek
miałam kiedyś przepis do makaronu, sosu z brokułów który mój mąż zajadał aż mu się uszy trzęsły , niech ja to znajdę
współczuje, faktycznie ciężko ci teraz z obiadkami chyba

ja tez mam dobry przepis na sos z brokułami, ale tez ze śmietaną

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

hej Minio

brawo za 5 miesięcy Adaś sie juz zabiera do siadania?


a'propos okresu - ja też nie miałam, chociaż juz chwilę wcale piersią nie karmię
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:12   #3382
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość


Piszecie o porodzie. Ja w końcu miałam cc, chociaż chciałam rodzić naturalnie. No nie udało się, młody nie schodził w dół, zero rozwarcia ittp. Później się okazało, że miał szeleczki z pępowiny więc i tak byłoby ciężko z naturalnym. Ale jak tak teraz sobie myślę o drugim dziecku... to chyba od razu się zdecyduję na cc. Chyba, że lekarz nakaże. A jeśli była jedna cesarka to druga tez taka musi być? Bo opinie na ten temat czytam przeróżne...



Wiecie co... niepokoi mnie pewna rzecz. Olek tak pokasłuje. Jakby "odharkiwał" (jakkolwiek to się pisze). Ja się przestraszyłam, że coś mu zalega... że oskrzela może. Dzisiaj mu wycierałam jezyczek i patrzę, a gazik jakiś taki czerwono brązowy. Już się przestraszyłam, że on coś takiego odkrztusza. Mąż powiedział, że to soczek marchewkowy, który wcześniej pił. Teściowa skwitowała, że on tak się bawi. Wymyślił sobie piszczenie, to teraz kaszel. Co o tym myślicie? Bo jutro chyba pojadę do pedi, żeby go chociaż osłuchała...


Dziewczyny jak to jest? Korzystacie z krzesełek do karmienia chociaż dzieci jeszcze nie siedzą? Nie kumam... Czy macie po prostu na później...
nie wiem jak w Pl..ale u Nas jest tak,że jeżeli pierwsza była cesarka-to jest wskazanie do cesarki kolejnej. nikt nic nakazać nie może- można zdecydować się na naturalny poród.. ale można powiedzieć,że się chce cesarkę


co do kaszlu... byliśmy chorzy tydzień..a Sara od 2 nocy kaszle..normalnie aż się budzi ale ogólnie to nic jej nie jest..możliwe,że to od zębów..albo zabawa


a co do krzesełek... my mamy..ale leży zapoakowane w kartonie i czeka na swoj czas narazie nie używam..chociaż myślę o tym by pod koniec lutego zacząć -u nas jest regulowane oparcie-więc jak poluzuję,to prawie tak samo jak w huśtawce... a bynajmniej umyje się jak coś tam skapnie

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość

Też się cieszę i liczę na dalszą poprawę


Nie pisałaś Muszę obadać czy jest u nas.

super,że już lepiej u Was ze spaniem

no właśnie pewna nie byłam badaj,badaj...nie wiem jak na Szymka ale na Sarę działa-więc polecam na dziąsełka

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Witam z rana
Moje dziecię dostało wczoraj 2 łyżeczki śliwki (pierwszą część łyżeczki wypluł z takim odrzutem... jakbym mu conajmniej coś trującego podała).
Po czym po ok 2 godz. udało mu się wreszcie kooope zrobić, i o 19 zrobił sobie drzemkę, która trwała... do 7 rano!!! (oczywiście z przerwami na cyca)
Mój "śmierdzioszek niemyty"
kto by pomyślał,że tak się będziemy kupą cieszyć u Nas też się już uregulowały kupole


Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Moje dziecie obudzilo sie dzisiaj wyspane o 6:30 chociaz z drugiej strony moze powinnam bardziej tak -> - moj budziczek kochany matke do pracy budzi Ja sie zwloklam polprzytomna a ona sobie gada do karuzeli, zostawilam ja taka rozbudzona w lozeczku i poszlam do kompa, potem wracam zerknac, a ona na moj widok radosny pisk i usmiech od ucha do ucha i jak tu jej nie kochac

A w ogole to dzien dobry

no tylko kochać

podeśle Ci dziś na priv ten przepis z kokosem.. a jak zapomnę znów,to mnie ścigaj

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Mój Mężulek właśnie mi przyniósł śniadanie do łóżka
mój dziś też..


Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
a te chce przepis

nasakra z tym mrozem u nas rano było - 21 ja to zmarzluch jestem straszny i nawet nosa na dwór dzis nie wystawie no way

a zapomniałam napisac dzis konczymy 4 miesiace
maaaamo.. u Nas w nocy było -4..a tż rano..mówię ci jaki mróz- 4 ..a ja taaaa a w Pl -20

z dla Twojej ślicznotki !!

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
to się cieszę ciekawa byłam

Stokrotko miło mi tyle mi zostało heh
a zasadził Ci ktoś kiedyś kopa?? bo się przelecę do tego Kraka normalnie...

aaa i wiesz co się dowiedziałam.. u mnie są te kaszki holly ,kupie jedną dziś na spróbunek..ciekawe czy Sara posmakuje ją



Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
wow!
Mój najdłużej do 3h bez spania dociągnie, z tym że po 2h marudzi na masakre


Dz za odp. Ja właśnie nei wiem jak wystopować te laktację chciałabym już zacząć przechodzić na mm + wprowadzać posiłki stałe a przez te pieprzone zastoje boje sie jak cholera



Dz kochana- jest lepiej. Ale psychicznie znów gorzej
ja dziś miałam się skarżyć na nockę.. ale jak tak czytam jak u Was.. to normalnie się wolę nie odzywać..

mam nadzieję,że będzie dobrze z cycorami...moje nieustanne kciukasy masz

głowa do góry maleńka



Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
ale cuuuudo ... ja też chce takie



a teraz tak ciiiicho... mój tż się nawraca.. dziś przyjechał rano z pracy..i zajął się Sarą,mi śniadanie.. jeszcze dostałam kwiaty do łóżka i moje ulubione rafaello wielką pakę
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:12   #3383
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Czeee
Znowu się witam jako matka wariatka Znowu oszukałam dziecia i śpi przy otwartym oknie a ja marzne przed kompem zeby z wami popisać

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Mój Mężulek właśnie mi przyniósł śniadanie do łóżka
ale zazdraszczam... wczoraj minęło 8 lat odkąd jestesmy razem z TŻ a śniadanko mi zrobił może ze 3 razy
Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
a zapomniałam napisac dzis konczymy 4 miesiace
gratulacje!!! u nas za 2 dni też stukną 4

[QUOTE=agus1978;32006908]
Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
na serio do odkurzacza??

Ano do odkurzacza..też nie umiała sobie tego wyobrazić jak o tym czytałam, ale jak zobaczyłam, jak to wygląda na żywo to postanowiłam kupić...ustawiam odkurzacz na najmniejszą siłę ssania i dawaj do noska...dziecko to nie boli a przynajmniej wszystkie glutki fajnie wychodzą.zaraz wstawię linka jak to wygląda.
Monia takie cuś to jest http://allegro.pl/katarek-odciagacz-...080852513.html
słyszałam kiedyś o tym ale mówisz, zę fajnie wyciąga gilunki? Bo u nas ani grucha ani frieda nie zawsze daje rade

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
widziałam podobne w rossmanie tylko bez imion

Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość
Caroline- chyba Ty pytałaś o bazę Maxi Cosi? My tez ją mamy i nie wiedziałam, ze można do niej inny fotelik poza MC wpinać





Widziałam, że niektóre z Was w te mrozy też werandują dzieciaczki? Ja sie boję... Od tygodnia nosa z domu nie wyścibiamy
My ją kupiliśmy ze względu na to, że większy fotelik też można wpiąć. Tak to byłby za drogi interes. Z MC fotelik Pearl ale danika pisała, ze chyba z jakiejś innej firmy też można wpiąć ale nie wiem z jakiej?


Mamusie pomóżcie. Wczoraj po kąpieli przy karmieniu Kamil przytulił sie do mnie i tak przysnął. I patrze nagle mu się zrobiły czerwone policzki. Myślałam, ze jest mu gorąco ale to nie to. Dzis rano nadal ma czerwone i zrobiły się trochę szorstkie Czy to alergia? Pomocy!
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:14   #3384
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
ja cie podziwiam z tą pracą...
Nie jest tak zle, bo dziecie jednak caly czas ma mame przy sobie, tyle ze musi sie bawic sama albo w lezaczku troche pobujac albo najlepiej pospac

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
G

Mooonik - a maiłam Ciebie pytać, a zapomniałam wcześniej- jak pisałaś o przepisach na sosy do makaronu to w jednym polecałaś przyprawę do ziemniorów... kiedyś jej używałam, do ziemniaków, lubiłam bardzo ale od dłuższego czasu staram się przyprawiać naturalnie bez tych wszystkich glutaminianów itp. itd., a że słaba kuchara jestem to różnie mi to idzie Zastanawiam się czy umiesz tez przyprawiać tylko naturalnymi przyprawami? Zwracasz na to uwagę? Jak tak to upraszam się o jakieś rady

Z resztą jak inna też coś ma do powiedzenia w tym temacie to ja chętnie Po prostu wiem ,ze Mooonik ma smykałkę kucharską i chyba Małgosia M8 też
A ja moge ? I co chcialabys doprawic? Zawsze uzywam sol+pieprz + rozne inne w zaleznosci od potrawy, ale zestaw tez w wiekszosci ten sam:
Przy makaronach kroluje u mnie oregano i bazylia
Przy miesach czerwonych papryka czerwona, kumin, z ziol tymianek, rozmaryn, czasem majeranek
Przy kurczaku dodaje kurkume, ziola prowansalskie, troche czerwonej papryki
Przy duszonych roznych z warzywami najczesciej zestaw jak przy miesie czerwonym (oprocz przyprawienia miesa dodatkowo ten zestaw do wody) + np odrobina imbiru
Przy ryzu glownie kurkuma

I czesto tez dodaje pietruszke (ja ja traktuje blenderem ) i czosnek wycisniety przez praske.

A to sie wymadrzylam Ale tak na serio to nauczylam sie uzywac duzo roznych przypraw przy mezu, bo kuchnia arabska jest mocno doprawiana i pyyyyyszna

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
fajne
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:22   #3385
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość

zrobiłam szarlotke i wcinam taką ciepłą aj tego mi było trzeba w ten mroźny dzień
OMG aż mi ślinka cieknie

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Hej Mamuśki

Dawno mnie tu nie było i się strasznie za wami stęskniłami piszę co dzień posta do Was i może w końcu mi się uda coś napisać Ale staram się czytać co u Was, więc całkiem nie zniknęłam
Ciągle nie mam czasu, Adasiek to wymagający dzieciaczek
Tyle razy chciałam się podzielić z Wami opinią czy o coś zapytać ale nie miałam jak napisać, zresztą głupio mi po takiej nieobecności wpaść tylko się o coś zapytać.
Na razie Adaś śpi więc piszę, ale niestety ma katarek i nosek zapchany i ciężko mu oddychać i często się budzi, ale to niestety taki czas na przeziębienia, z utęsknieniem czekam na wiosnę
To napiszę w skrócie co u nas i poten postaram się cokolwiek poodpisywać
W pon skończyliśmy 5 m.
Podaję już niuńkowi słoiczki, tzn narazie dostał samą marchewkę, marchew z ziemn i na deser jabłuszko, a od jutra będę już dawać zupkę jarzyn.
A propo słoiczków. Kupiłam ostatnio deserek z Gerbera marchewka+jabłuszko+winog rona, dawała może któraś takie już? Bo mnie te winogrona zdziwiły że można już podawać, no ale jak pisze, że po 4 m
I powiedzcie mi jakie dajecie jeszcze słoiczki na deserek oprócz jabłuszka?
Kurcze miałam do Was tyle pytań i jak teraz mogę napisać to zapomniałam
To spróbuję chociaż ze dwie ztrony ponadrabiać dla przyzwoitości sumienia
Super że jesteś Kochana! Nie nadrabiaj tylko pisz
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość

nie podchodzi nam ten bebilon comfort..znowu wzdęcia ją męczą. Chyba musimy wrócić do bezlaktozowego mleka.


ja z tesciową też nie lubie młodej zostawiać, ale czasem zaciskam zęby i jednak zostawiam w końcu to tez babcia - mnie wkurza, ale wiem że malutką kocha bardzo



---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprze



a'propos okresu - ja też nie miałam, chociaż juz chwilę wcale piersią nie karmię
A ja nadal mieszam Comfort z o-lac i też ciężko z kupkami i bączkami :/

Ja z teściową nie zostawiałam jesczze synka i narazie się boję. Ostatnio była u nas, trzymała małego na rękach a ja chciałam mu psiknąć do noska wode morska i jak to kamilek zaczął się kręcić a ona go tak na chama za policzki złapała żeby główkę unieruchomić. Jak zobaczyłam jego smutną minkę do płaczu to wyrwałam jej momentalnie małego. Wiem, ze dobrze chciała no ale nie na siłę! Dlatego ja jej dziecka nie zostawię...

Ja skończyłam ściągać mleko na początku grudnia a okres dostałam w połowie stycznia.
Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
a teraz tak ciiiicho... mój tż się nawraca.. dziś przyjechał rano z pracy..i zajął się Sarą,mi śniadanie.. jeszcze dostałam kwiaty do łóżka i moje ulubione rafaello wielką pakę
Kochana co zrobiłaś zdradź mi ten sekret moze i na mojego podziała?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:25   #3386
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość

kochany budziczek jeju podziwiam cię, ze pracujesz - ja bym przy małej nie dała rady tak na cały etat
Na 6h czyli jestem na 3/4, na cale 8h tez bym nie dala rady.
Teraz tez oficjalnie pracuje, a nieoficjalnie wlasnie widac co robie

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość

no tylko kochać

podeśle Ci dziś na priv ten przepis z kokosem.. a jak zapomnę znów,to mnie ścigaj

a teraz tak ciiiicho... mój tż się nawraca.. dziś przyjechał rano z pracy..i zajął się Sarą,mi śniadanie.. jeszcze dostałam kwiaty do łóżka i moje ulubione rafaello wielką pakę
Juz mam ten przepis od moonik

A dla tz takie ciche
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:28   #3387
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Ja tak pobieżnie tylko bo już się Adanio kęci, chyba będdzie się budził

Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ale mamy dzisiaj dzień... Mała juz od 6.30 nie spała i (oczywiście ja z nią), a w dzień zamiast tradycyjnego, 3-godz. spania dwie drzemki po pół godzinki
Teraz leży na leżaczku i się denerwuje bo nie może grzechotki do buzi wsadzić Tak, tak- trzyma od kilku dni grzechotki w rączkach
O super Ja też się cieszyłam jak Adaś pierwszy raz trzymał grzechotke świadomie a teraz jak się śmiesznie wkurza jak nie może sobie jakieś do buzi wsadzić hehe

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość


I mam pytanie do mam KP - w jakich pozycjach karmicie maluchy????
Bo ja kiedyś na siedząco na poduszce- rogalu, potem były zastoje i jakoś położna laktac. poradziła na leżąco i tak sie nauczyłam,ze już inaczej nie potrafię aż sie zastanawiam czy ją nie wezwać by mnie nauczyła z powrotem na siedząco

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Małgosia M8- a jak tam mata tummy time? Stasio dalej ja lubi?
Archi współczuję tych problemów z piersiami. Mi tydz temu się zaczęła robić pierwszy raz gula, słabo mi było, z zimna się trzęsłam aż musiałam zadzwonić do mamy, żeby przyjechała i pomogła mi zająć się Adasiem, bo nie byłam w stanie go na rękach utrzymać, ale na szczęście nić się nie rozwinęło a Ada ś wyciągnął gulę.
Także bardzo współczuję przejść z zastojami i trzymam żeby już się żadne nowe nie pojawiały
a co do karmienia to ja teraz też tylko na leżąco, w wcześniej znowu tylko na siedząco, nawet w nocy co 2 h, ale od jakiegoś miesiąca, może trochę więcej karmię na leżąco, bo inaczej Adaś nie chciał i tak już zostało

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Szymon dzisiaj pobił rekord nie spania obudził się o 15.15 a zasnął o 19



Na siedząco (w ciągu dnia) i na leżąco (w nocy) Na rogalu już dawno nie karmię bo po 1 Szymon za duży a po 2 jakoś mi zjeżdżał dziwnie.
Natka to mój jak do południa wyśpi swoją normę to i dłużej nie śpi po południu, a jest tak prawie co dzień, ja już sie przyzwyczaiłam.

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
ja tylko na leżąco czasem na siedząco jak Stasiek bardzo głodny to zje czasem na stojąco jak hrabia marudzi
głównie na leżąco, wydaje mi się że lepiej ściąga z cycków, nie krztusi się jak za dużo leci, takie moje zdanie

Ojej jak ty to zapamietałaś
Stasiek polubił ją jeszcze bardziej, bo teraz już nauczył się po trochu odkręcać i ciekawi go co na tej macie jest, tzn jakieś rybki, szeleszczące elementy


Któraś już kupiła krzesełko do karmienia ? Jakieś opinie ?
Małgosia my dostaliśmy od siorki na chrzcinach krzesełko o takie
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...068762552.html
takie zwykłe, mam nadzieję, że się sprawdzi. A jak nie to sprzedamy i kupimy inne


Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość



a przepis na indora był mój cieszę się, ze smakowało

Olgunia się weranduje ale w pokoju, na zewnątrz jej nie wystawiam, za zimno




współczuje, faktycznie ciężko ci teraz z obiadkami chyba

ja tez mam dobry przepis na sos z brokułami, ale tez ze śmietaną

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

hej Minio

brawo za 5 miesięcy Adaś sie juz zabiera do siadania?


a'propos okresu - ja też nie miałam, chociaż juz chwilę wcale piersią nie karmię
Cześć Danika
O on to już by cły czas chciał siedzieć, głowę ciągle podnosi i się denerwuje, że się nie może podnieść, i w bujaczku tak samo, kocyka się złapie i podnosi skubany, jak czasami mu dam kciuki do trzymania to sam się podnosi do pozycji siedzącej i się cieszy i potem nie chce się położyć pieronek
Właśnie się obudził i podnosi głowinę
To już popisałam. Może wpadnę wieczorkiem jak uśnie
A Natka i Małgosia Gratuluję pierwszych ząbków U nas to jeszce ząbki w lesie
Tyle miałąm jeszcze poodpisywać ale muszę iść do Adasia bo już się sam nudzi
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:30   #3388
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Madzia L-n ja nadal wychodzę z Amciolem na dworek na kilka minut co prawda, ale się wietrzymy. U nas wczoraj było -6 więc nie tak źle

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM 8 Pokaż wiadomość
zrobiłam szarlotke i wcinam taką ciepłą aj tego mi było trzeba w ten mroźny dzień
do tego lody i bita śmietana


Dla Julitki i Kamilki - z okazji ukończenia 4 miesięcy
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:37   #3389
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Czeee
1.
Znowu się witam jako matka wariatka Znowu oszukałam dziecia i śpi przy otwartym oknie a ja marzne przed kompem zeby z wami popisać

2
gratulacje!!! u nas za 2 dni też stukną 4

3
My ją kupiliśmy ze względu na to, że większy fotelik też można wpiąć. Tak to byłby za drogi interes. Z MC fotelik Pearl ale danika pisała, ze chyba z jakiejś innej firmy też można wpiąć ale nie wiem z jakiej?


4
Mamusie pomóżcie. Wczoraj po kąpieli przy karmieniu Kamil przytulił sie do mnie i tak przysnął. I patrze nagle mu się zrobiły czerwone policzki. Myślałam, ze jest mu gorąco ale to nie to. Dzis rano nadal ma czerwone i zrobiły się trochę szorstkie Czy to alergia? Pomocy!

1.
dzielna mamuska

2.i nam też ile Kamilek waży?

3.można wpinać tylko MC, ale że nam sie nie podoba to chyba olejemy baze i kupimy fotelik z innej firmy, ale to jeszcze duzo czasu przypuszczam bo Gunia malutka jest

4.moze alergia - bo jak dawałaś mleko comfort to ono ma czesciowo rozłożone białko, a teraz przy dodatku enfamilu dostaje pełne białko i mogło go uczulić. Ale poobserwuj jeszcze ze dwa dni.
chyba ze od twojego proszku do prania?

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Na 6h czyli jestem na 3/4, na cale 8h tez bym nie dala rady.
Teraz tez oficjalnie pracuje, a nieoficjalnie wlasnie widac co robie
ano chyba ze tak
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:48   #3390
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Kurde- napisałam takiego długiego posta ,że Cotka o chustach/bandamkach zamiast śliniaka nie doczyta
Gdzie ty masz tego długiego posta średnie jak mam humor przeczytam
A z takim śliniaczkiem chusteczką to chyba pomyślę na jakieś wyjścia, żeby wyglądał Bo jak narazie mamy dwa z TT ( ale one bez podszewki) , jeden przywieziony jako gift z NY ( lans normalnie haha) i tonę takich wiązanych co przy zakupach się dostaje, ale one takie niewyjściowe hihi Teraz ma na sobie taki z różową obwódką, ale ciii
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.