Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 2011 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tutuł
"Koko Koko Mamuśki wrześ-paź są spoko!" 0 0%
"Dzieciaczki nam po podłodze zasuwają, na kawę i wizaż nam czasu nie daja!" 10 31,25%
"pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" 13 40,63%
"dawno temu były brzuszki, a tu raczkują nam maluszki' 2 6,25%
"Pełzam sobie po pokoju, zabawki w rączki i do boju!" 4 12,50%
"Jestem bobo i wy nie wiecie ze mam najlepsza mame na swiecie!" 1 3,13%
"Mama pyszne zupki gotuje, a dziecku z radości pupka podskakuje' 0 0%
"Stawiamy pierwsze kroczki, za chwilę świętujemy roczki " 2 6,25%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 13:09   #1651
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Minio metodami prób i błędów opracowałam swój system opieki i karmienia Zo i póki będę mieć takie radosne i pogodne dziecko, sama będę chodzić w miarę wyspana, to mam gdzieś rady ekspertów i robimy po swojemu! Wszystko przyjdzie w swoim czasie - niedawno budziła się jeszcze co godzinę w nocy, teraz czasem zdarza się że tylko raz czy dwa Ona potrzebuje na wszystko czas i drastyczne zmiany na pewno nam nie pomogą, bo obie będziemy nieszczęśliwe!

ale jaki to słodki ciężar
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:51   #1652
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Minio metodami prób i błędów opracowałam swój system opieki i karmienia Zo i póki będę mieć takie radosne i pogodne dziecko, sama będę chodzić w miarę wyspana, to mam gdzieś rady ekspertów i robimy po swojemu! Wszystko przyjdzie w swoim czasie - niedawno budziła się jeszcze co godzinę w nocy, teraz czasem zdarza się że tylko raz czy dwa Ona potrzebuje na wszystko czas i drastyczne zmiany na pewno nam nie pomogą, bo obie będziemy nieszczęśliwe!

ale jaki to słodki ciężar
MamoZo dokładnie, zgadzam się z Tobą:tak:
No mój słodziaczek kochany

Adanio usnął, wstawiłam go na balkon, bo czekam aż się tz obudzi, zjemy szybko obiad i lecimy na spacerek, bo pogoda jak w lipcu!!
Nareszcie

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

A i wiecie co, tak zakręciłam słoik z zupką jak gotowałam że nie mogłam odkręcić dziś i musiałam dać gotowy, bo nie było już czasu na gotowanie. Odkręciłam i aż mnie odrzuciło, takie ochydne. W porównaniu z domowymi to się nie umywa. Na szczęćie Adanio zjadł cały słoik, ale 100 razy teraz wolę sama ugotować Tylko tą rybę muszę kupić koniecznie
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 14:02   #1653
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Dziewczyny czy jak jest ponad 20 stopni to mogę Fiśka w krótki rękaw i spodenki długie wsadzić? Tzn pytam bo już go wsadziłam w bluzę i krótki, ale się spocił biedny to po sklepie ( jak już "ochłonął") nie zakładałam mu bluzy i dumam czy nie poszalała matka.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Topię się .

Pogoda dla Wrocław

28 stopni
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 14:13   #1654
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Pogoda w Opolu podobna, idziemy o 16 i dumam co na nią założyć. Po domu szaleje teraz w body z krótkim i cienkich spodniach i jest zgrzana! ja chyba założe jej spodnie, skarpetki, body krótki i koszulka cienka z długim a bluzę wezmę na wszelki wypadek!

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cotka, ładowało się tyle godzin, ale poszło
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 14:19   #1655
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Pogoda w Opolu podobna, idziemy o 16 i dumam co na nią założyć. Po domu szaleje teraz w body z krótkim i cienkich spodniach i jest zgrzana! ja chyba założe jej spodnie, skarpetki, body krótki i koszulka cienka z długim a bluzę wezmę na wszelki wypadek!

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cotka, ładowało się tyle godzin, ale poszło
O kurde, ale kochana jesteś
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 14:22   #1656
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość


Topię się .

Pogoda dla Wrocław

28 stopni

To macie cieplej niz ja Wg internetu u mnie 20 stopni. Juz wiem kto mi ukradl pogode A w weekend ma byc u mnie 15 stopni i deszcz. Nie zgadzam sie
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 15:10   #1657
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
a u mnie termometr się skończył

Ja kupiłam małemu filtr 50+ Eucerin TAKIE
Dzięki, będę musiała się do apteki wybrać jutro.

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Natka dzięki za menu. to mój gagatek więcej zjada
No u mnie pozostaje tylko tz, żeby mu dał ktoś inny, ale on musi się wyspać przed pracą i nie będzie wstawał, w ogóle przez te 8 m to wstał do dziecka raz, i to ja go obudziłam bo u mnie nie chciał się uspokoić
a ja zamówiłam krem Sanosan dla dzieci z filtrem 50, mam nadzieję, że będzie dobry?
Natka u mnie też gorrrąco
a jak zamierzasz Szymka na dwór ubrać?

Nie ma za co Więcej? to co zjada? też myślałam o filtrze 50
Szymek był ubrany tak: body na krótki rękaw, na to cienka bluzka z długim rękawem, spodnie dresowe, skarpetki, a na głowie hustka zamiast czapki i nie był zgrzany ale też był dużo w cieniu


i moje dziecko przygotowane na lato heheh
Słodziak

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Zważyłam dzis moje dziecko, waży już... równe 10 kg Mój mały pulpecik
ładna waga, musiałabym też mojego pulpeta zważyć

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jak jest ponad 20 stopni to mogę Fiśka w krótki rękaw i spodenki długie wsadzić? Tzn pytam bo już go wsadziłam w bluzę i krótki, ale się spocił biedny to po sklepie ( jak już "ochłonął") nie zakładałam mu bluzy i dumam czy nie poszalała matka.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Topię się .

Pogoda dla Wrocław

28 stopni
Ja myślę, że to musisz wyczaić w czym Fiśkowi będzie ok, ponoć gorzej przegrzać niż jakby troszkę mu zimno było. Ja zawsze sprawdzam na karku i ewentualnie coś ubieram albo zdejmuję

U nas podobnie jest
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 15:51   #1658
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
a u mnie termometr się skończył

Ja kupiłam małemu filtr 50+ Eucerin TAKIE


---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------


Mój to na 100% ze mna do 18-ki- a jak bedzie miał dziewczynę- to ja pomiędzy nimi

A tak serio- ja sie do tego przymierzę jak zacznie spać dłuzęj w nocy niż 2-3h

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------





Mam nadzieje,ze szybko przejdzie

to nie fair


Ale na śpiąco- to na leżąco?? Jak ja mojego podniosę do karmienia to się rozbudzi
w jakiej cenie to cudo??

Cotka ja dzisiaj ubralam Zuzie w cienkie spodenki, skarpetki, body kr. rekaw tunike na dlugi rekaw i sweterek bo jednak sie balam bez swetra i chyba bylo jej ok ale jak wrocilysmy do domu to szalala w samym body na kr. rekaw

Sorki za brak polskich znakow i dzwina czcionke ale cos mi Zuzia namieszala na klawiaturze
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 16:39   #1659
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Zo śpi już prawie dwie godziny, więc ja nie mam co dumać co na nią założyć, bo dzień spędziłyśmy w domu
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 17:59   #1660
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
w jakiej cenie to cudo??
Mleczko p/słoneczne?? Ja na all kupiłam przy okazji jakiś tam zakupów kosmetycznych- coś koło 40zł chyba - a w jednej aptece internetowej widziałam za ponad 70 zł
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 18:28   #1661
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

dobry wieczór

i chyba od razu dobranoc bo idziemy zaraz kąpać łobuza a potem pewnie jakis filmek obejrzymy i w kimono

moje dziecko dzis chodzi w samym bodziaku na kr rękaw, na polko jej ubrałam cienkie spodenki zeby ją zaizolować od słońca. Spać chyba tez pojdzie w bodziaku bo jest 24 C w domu na zewn podobnie
danika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 18:57   #1662
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

heja
śliczna pogoda co nie aż sie chce zyc

my dziś zaliczyliśmy spacer w spacerówce na poczatku mały płakał-nie wiem czy dlatego ze słonce go raziło czy wózek mu sie nei spodobał, potem jechał to cos tam mruczał a w koncu zasnoł, jak sie obudził to w sumei jechał w wózku , potem jak go wyciągłam i wsadziłam znowu to ryk-kurde mam nadzieje ze sie przyzwyczai i polubi bo jak ni eto kaplica

dziś miał ubrany długi rękaw ale jutro jak bedzi etak samo to zdecydowanie krótki mu dam bo tak prazyło ze szok-ja mam dekolt czerwony
a niedawno na termometrze w domu pokazało mi ze na zewnątrz jest 37 stopni -masakra (w słoncu oczywiscie)
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 19:38   #1663
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Witam się wieczornie,

Moje dziecko mnie dzisiaj zaskoczyło na calej linii.
Weszliśmy do pokoju w UP. Po chwili wiercenia się, ściągania papierów i marudzenia, położył głowę na moim cycorku i...usnął Moje dziecko pierwszy raz od niepamiętnego czasu usnęlo mi na rękach. W urzędzie pracy, wśrod dzwoniących telefonów... I.. wyglądał przeeeeeee słodko

A w temacie ubioru, to my spacerowaliśmy dziś w lekkich dżinsach, bodziaku na kr. rękaw i bez czapki.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

A krem kupiłam TAKI. Chyba dobry co? Bo widze, że Wy macie takie specjalne specjalności
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:13   #1664
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Witam się wieczornie,

Moje dziecko mnie dzisiaj zaskoczyło na calej linii.
Weszliśmy do pokoju w UP. Po chwili wiercenia się, ściągania papierów i marudzenia, położył głowę na moim cycorku i...usnął Moje dziecko pierwszy raz od niepamiętnego czasu usnęlo mi na rękach. W urzędzie pracy, wśrod dzwoniących telefonów... I.. wyglądał przeeeeeee słodko

A w temacie ubioru, to my spacerowaliśmy dziś w lekkich dżinsach, bodziaku na kr. rękaw i bez czapki.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

A krem kupiłam TAKI. Chyba dobry co? Bo widze, że Wy macie takie specjalne specjalności
chyba tez sobi eten krem kupie albo z babydream
a ja tez małego dzis z czapy uwolniłam-taki skwer ze sie zlitowałam, ale tylko na troche bo on jasny blond i od razu by pewnei sie opalił na czerwono-jutro wyruszam po kapelusz
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:15   #1665
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

My też dzis cały dzien na dworze
rano mała ubrałam w rajtki i spodnie i bluzke długi rekaw i bluze no i oczywiscie zanim zajechałam do mamy to mała juz byla rozebrana z połowy ciuchów
a popoludniu to lansowałyśmy sie w sukience i bluzce na długi rękaw no i opaska

Małgoś ale słodko to musiało wygladać
ja uwielbiam jak Kamcia na rękach przy cycku zasypia i to jest główny powód dla którego jeszcze karmie
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:27   #1666
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Witam wieczornie
Ale widzę, ze nie ma nikogo. Tez miałam dylemat co do ubierania Kamilka ale weszłam tu i jak zawsze rozwiałyście moje wszelkie wątpliwości

PS. Pamięta mnie tu jeszcze ktoś w ogóle?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

O jednak jesteście
Małgoś i Tusia mój Kamil w ciągu dnia śpi albo na spacerze albo tylko i wyłącznie na moich rękach. Czasami mnie to denerwuje, bo gdy on śpi miałabym chwilę dla siebie ale jak patrzę na tą minkę we śnie, wtulone we mnie ciałko to nadal jest moim malutkim synusiem więc wiem o czym piszecie
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:28   #1667
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
chyba tez sobi eten krem kupie albo z babydream
a ja tez małego dzis z czapy uwolniłam-taki skwer ze sie zlitowałam, ale tylko na troche bo on jasny blond i od razu by pewnei sie opalił na czerwono-jutro wyruszam po kapelusz
Asia widziałam jeszcze z nivea, ale tam filtr 30, a to dla maluszków chyba za mało. Jak pojedziesz do M1 po kapeulsz, to ja kupiłam w realu.


Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
My też dzis cały dzien na dworze
rano mała ubrałam w rajtki i spodnie i bluzke długi rekaw i bluze no i oczywiscie zanim zajechałam do mamy to mała juz byla rozebrana z połowy ciuchów
a popoludniu to lansowałyśmy sie w sukience i bluzce na długi rękaw no i opaska

Małgoś ale słodko to musiało wygladać
ja uwielbiam jak Kamcia na rękach przy cycku zasypia i to jest główny powód dla którego jeszcze karmie
Ja mialam strasznego schoza jak mu sciągnełam bluzę. co chwilę sprawdzałam czy ma ciepły kark.
słodko...dla mnie mega wydarzenie to było bo tak jak pisałam, nie pamiętam kiedy mi usnął (nie usypiany) na rękach... i ta glówka taka wtulona achhh...Zresztą wiesz o czym mówie
A jak długo jeszcze będziesz karmić?
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:30   #1668
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
heja
śliczna pogoda co nie aż sie chce zyc

my dziś zaliczyliśmy spacer w spacerówce na poczatku mały płakał-nie wiem czy dlatego ze słonce go raziło czy wózek mu sie nei spodobał, potem jechał to cos tam mruczał a w koncu zasnoł, jak sie obudził to w sumei jechał w wózku , potem jak go wyciągłam i wsadziłam znowu to ryk-kurde mam nadzieje ze sie przyzwyczai i polubi bo jak ni eto kaplica

dziś miał ubrany długi rękaw ale jutro jak bedzi etak samo to zdecydowanie krótki mu dam bo tak prazyło ze szok-ja mam dekolt czerwony
a niedawno na termometrze w domu pokazało mi ze na zewnątrz jest 37 stopni -masakra (w słoncu oczywiscie)
7

Asia a jaka spacerowka? Tzn widzi swiat czy widzi Was? Bo moze to jest powodem placzu?


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Witam się wieczornie,

Moje dziecko mnie dzisiaj zaskoczyło na calej linii.
Weszliśmy do pokoju w UP. Po chwili wiercenia się, ściągania papierów i marudzenia, położył głowę na moim cycorku i...usnął Moje dziecko pierwszy raz od niepamiętnego czasu usnęlo mi na rękach. W urzędzie pracy, wśrod dzwoniących telefonów... I.. wyglądał przeeeeeee słodko

A w temacie ubioru, to my spacerowaliśmy dziś w lekkich dżinsach, bodziaku na kr. rękaw i bez czapki.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

A krem kupiłam TAKI. Chyba dobry co? Bo widze, że Wy macie takie specjalne specjalności
Slodko to musialo wygladac Panie urzedniczki sie nie rozczulily?

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
My też dzis cały dzien na dworze
rano mała ubrałam w rajtki i spodnie i bluzke długi rekaw i bluze no i oczywiscie zanim zajechałam do mamy to mała juz byla rozebrana z połowy ciuchów
a popoludniu to lansowałyśmy sie w sukience i bluzce na długi rękaw no i opaska

Małgoś ale słodko to musiało wygladać
ja uwielbiam jak Kamcia na rękach przy cycku zasypia i to jest główny powód dla którego jeszcze karmie
Dobry lans nie jest zly Tez sie czaje, zeby w koncu jakas sukieneczke zalozyc. Chociaz powiem szczerze, ze nie lubie, bo podwija sie to ciagle. Myslalam, ze jak bedzie siedziala w spacerowce to bedzie lepiej, ale gdzie tam.

U nas sie wypogodzilo po poludniu i pojechalismy na chwile... posluchac oceanu W takich chwilach przypomina mi sie dlaczego tu jeszcze jestem
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:33   #1669
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Witam wieczornie
Ale widzę, ze nie ma nikogo. Tez miałam dylemat co do ubierania Kamilka ale weszłam tu i jak zawsze rozwiałyście moje wszelkie wątpliwości

PS. Pamięta mnie tu jeszcze ktoś w ogóle?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

O jednak jesteście
Małgoś i Tusia mój Kamil w ciągu dnia śpi albo na spacerze albo tylko i wyłącznie na moich rękach. Czasami mnie to denerwuje, bo gdy on śpi miałabym chwilę dla siebie ale jak patrzę na tą minkę we śnie, wtulone we mnie ciałko to nadal jest moim malutkim synusiem więc wiem o czym piszecie
I jak teraz pomyslę, ze on taki sam w łózeczku...
P.S. Pamietamy

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
7
Slodko to musialo wygladac Panie urzedniczki sie nie rozczulily?

U nas sie wypogodzilo po poludniu i pojechalismy na chwile... posluchac oceanu W takich chwilach przypomina mi sie dlaczego tu jeszcze jestem
Taaaa rozczuliło: "tu podpisać"
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 20:35   #1670
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Małgoś co do karmienia to miałam postanowione ze do wakacji bede karmic ale jeszcze sie wacham czy nie poczekac az mi laktacja sama zaniknie bo niestety u mnie coraz mniej pokarmu... ech i sama juz nie wiem co robic

ja miałam schiza jak malej czapke sciagnełam rano wiec spoko looz widze ze nie tylko ja taka matka wariatka
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:37   #1671
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Małgoś możemy się CZASAMI zamienić
Uśpisz mojego w łóżeczku a ja Twojemu szepnę na uszko żeby zasnął wtulony w mamusię

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Ja to samo miałam jeśli chodzi o czapkę i bluzę Ale zaszalałam i nawet skarpetki Małemu ściągnęłam jaki wniebowzięty był
Rano w czapce chodziliśmy ale w końcu babcia się zlitowała nad wnusiem i mu ją z głowy hyc hyc
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:38   #1672
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Halo wieczornie,
Małgosia widok musiał być mega uroczy!
Sharifa ocean... rozmarzyłam się
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:39   #1673
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
PS. Pamięta mnie tu jeszcze ktoś w ogóle?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

O jednak jesteście
Małgoś i Tusia mój Kamil w ciągu dnia śpi albo na spacerze albo tylko i wyłącznie na moich rękach. Czasami mnie to denerwuje, bo gdy on śpi miałabym chwilę dla siebie ale jak patrzę na tą minkę we śnie, wtulone we mnie ciałko to nadal jest moim malutkim synusiem więc wiem o czym piszecie
no pewnie ze pamietamy

no a minki wtulonych dzieciaczków bezcenne
Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Dobry lans nie jest zly Tez sie czaje, zeby w koncu jakas sukieneczke zalozyc. Chociaz powiem szczerze, ze nie lubie, bo podwija sie to ciagle. Myslalam, ze jak bedzie siedziala w spacerowce to bedzie lepiej, ale gdzie tam.

U nas sie wypogodzilo po poludniu i pojechalismy na chwile... posluchac oceanu W takich chwilach przypomina mi sie dlaczego tu jeszcze jestem
tez sie wkurzałam i na poczatku cały czas jej ja poprawialam ale stwierdziłam ze to nie ma sesu

zazdroszcze tego oceanu
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:41   #1674
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Sharifa ocean... Mmmm... Aż chyba jutro namówie TŻ żebyśmy z małym nad jeziorko się przejechali Ale porównałam ocean do jeziora

Mama zosi a my się chyba zbytnio nie miałyśmy okazji żeby bliżej zapoznać więc witam
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:43   #1675
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

witam się wieczornie

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Dzięki, będę musiała się do apteki wybrać jutro.



Słodziak



ładna waga, musiałabym też mojego pulpeta zważyć



Ja myślę, że to musisz wyczaić w czym Fiśkowi będzie ok, ponoć gorzej przegrzać niż jakby troszkę mu zimno było. Ja zawsze sprawdzam na karku i ewentualnie coś ubieram albo zdejmuję

U nas podobnie jest
Natka mój zjada:
8.30 - danonek/deser mleczny/jogurcik
9.30 - cycek do spania
12.- obiadek duży słoik 190 gr
14.00- cycek do drzemki
jeśli się obudzi po godz spania to o 16.00 cycek
18.00- owocki czasem z dodatkiem kaszki manny lub owsianki
20.00- kaszka mleczna na 150 ml wody
i koniecznie po tym cycek do uśnięcia

oczywiście w nocy je ze 3-4 razy
i nie wiem czy nie za dużo tego cycka daje

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
heja
śliczna pogoda co nie aż sie chce zyc

my dziś zaliczyliśmy spacer w spacerówce na poczatku mały płakał-nie wiem czy dlatego ze słonce go raziło czy wózek mu sie nei spodobał, potem jechał to cos tam mruczał a w koncu zasnoł, jak sie obudził to w sumei jechał w wózku , potem jak go wyciągłam i wsadziłam znowu to ryk-kurde mam nadzieje ze sie przyzwyczai i polubi bo jak ni eto kaplica

dziś miał ubrany długi rękaw ale jutro jak bedzi etak samo to zdecydowanie krótki mu dam bo tak prazyło ze szok-ja mam dekolt czerwony
a niedawno na termometrze w domu pokazało mi ze na zewnątrz jest 37 stopni -masakra (w słoncu oczywiscie)
Asia u nas było tak samo. Na początku tylko spał w spacerówie, a jak się budził to zaczynał płakać i koniec jazdy i rączki. Ale idzie ku lepszemu, już dłużej siedzi, nie płacze, rozgląda się. No oczywiście godzinami nie wysiedzi, ale już jest o wiele lepiej
Na pewno Marcelek się przyzwyczai i będzie chętnie jeździł

My dziś też całe popołudnie po za domem Kupiłam małemu czapeczkę cieniutką, taką z daszkiem. Fajna na lato właśnie i apaszkę
A ja go dziś ubrałam w body kr ręk na to cieniutką bluzeczkę z długim, spadnie i skarpetki i jak spał na balkonie i się obudził to był cały mokry,

I myślę, że jutro założę mu cienkie body z dł i na to bawełniane ogrodniczki, co myślicie, będzie oki? Trochę się boje założyć mu samo body z kr, a i tak coś od wczoraj więcej kicha
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:44   #1676
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Mama zosi a my się chyba zbytnio nie miałyśmy okazji żeby bliżej zapoznać więc witam
Witamy się z Zosią
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:44   #1677
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Małgos a fajny ten kapelusik? i ile dałas? a widziałaś te w hm?
Sharifa spacerówka z xlandera, ja podejrzewanm słonce a potem to mu pokazałam ze na łapkach można i potem wózio był be, bo tak prawie 3 godziny to łazilismy, no nic to było pierwsze podejscie , jutro znów i w niedzile no i w weekend majowy potestujemy-może sie przyzwyczai

Carolin oczywiście że pamiętamy
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:51   #1678
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
Małgoś co do karmienia to miałam postanowione ze do wakacji bede karmic ale jeszcze sie wacham czy nie poczekac az mi laktacja sama zaniknie bo niestety u mnie coraz mniej pokarmu... ech i sama juz nie wiem co robic

ja miałam schiza jak malej czapke sciagnełam rano wiec spoko looz widze ze nie tylko ja taka matka wariatka
Wiesz, może faktycznie jak masz coraz mniej mleka, to może warto przystawiać żeby sobie Kamisia pociumkała trochę...No nie łatwa decyzja
Z czapką też masakra bo w przeciągu pierwszych 10 minut zdejmowałam i wkładałam mu ją milion razy No wariatki jak nic

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Małgoś możemy się CZASAMI zamienić
Uśpisz mojego w łóżeczku a ja Twojemu szepnę na uszko żeby zasnął wtulony w mamusię

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Ja to samo miałam jeśli chodzi o czapkę i bluzę Ale zaszalałam i nawet skarpetki Małemu ściągnęłam jaki wniebowzięty był
Rano w czapce chodziliśmy ale w końcu babcia się zlitowała nad wnusiem i mu ją z głowy hyc hyc
Jak czasami to okej
Ale skarpetki ściągnęłaś na spacerze?
A wnusio pewnie mega szczęsliwy
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:01   #1679
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
7

Asia a jaka spacerowka? Tzn widzi swiat czy widzi Was? Bo moze to jest powodem placzu?




Slodko to musialo wygladac Panie urzedniczki sie nie rozczulily?



Dobry lans nie jest zly Tez sie czaje, zeby w koncu jakas sukieneczke zalozyc. Chociaz powiem szczerze, ze nie lubie, bo podwija sie to ciagle. Myslalam, ze jak bedzie siedziala w spacerowce to bedzie lepiej, ale gdzie tam.

U nas sie wypogodzilo po poludniu i pojechalismy na chwile... posluchac oceanu W takich chwilach przypomina mi sie dlaczego tu jeszcze jestem
Ocean. Nigdy na żywo nie widziałam

Małgosia ja uwielbiam jak Adaś usypia przy cycusiu, taki mój malusi syneczek wtedy jest

Moje dziecko ostatnio w nocy chce spać tylko na brzuchu, no i czasami na boczku. I mam dylemat czy pozwolić mu tak spać?. Nawet jak go obłożę poduchami to i tak się na ten brzuch przekręci a jak go chcę przełożyć inaczej to się wybudza i zaczyna płakać
Jak wasze dzieciaczki śpią?

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Aha i krem zamówiłam taki
http://merlin.pl/Sanosan-Krem-Ochron...19,673654.html.

Ale jeszcze zamówienie nie doszło i pewnie będzie w poniedziałek a chciałam żeby już na week był i teraz nie wiem czym go posmarować, żeby sobie buźki nie opalił za bardzo
Bo krem na każdą pogodę to chyba się już nie sprawdzi?
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:03   #1680
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Moje dziecko ostatnio w nocy chce spać tylko na brzuchu, no i czasami na boczku. I mam dylemat czy pozwolić mu tak spać?. Nawet jak go obłożę poduchami to i tak się na ten brzuch przekręci a jak go chcę przełożyć inaczej to się wybudza i zaczyna płakać
Jak wasze dzieciaczki śpią?
Odkąd moja panienka nauczyła się obracać na brzuch to tylko tak śpi, ale specjalnie nie mam z tego tytułu lęku, bo główkę ma zawsze przekręconą na bok, a nie w materac. No i walka z tym jest daremna bo i tak się przekręci zaraz, tak samo jak nie walczę już z nakrywaniem kołdrą. Syzyfowa praca
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.