Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-13, 14:14   #2251
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Zapewne było gdzieś na wątku już o tym mowa... ale jak ich pędzle się sprawują? Szukam pędzli, szczwególnie do pudru i różu, a ich ceny są zachęcające
zapeewne było i na KWC też jest...

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
A ja muszę dziś pochwalić formułę Original Glo Jakoś nie bylam do tej pory do niej przekonana, ale lepiej się sprawuje na mojej skórze niż semi -matte i matte (które jakby wysuszają bardziej). Chyba zamówie wiecej kolorów w tej właśnie formule
ja po intensive czuję intensywne...ściąganie skóry. A o-glo testuję od kilku dni i jest naprawdę fajna.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:18   #2252
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Może mi ktos wytłumaczyć jak działa kalkulator na ich stronie . Chce zobaczyc ile bedzie mnie kosztować wysyłka.
cos im szwankuje ten kalkulator, w 1 poscie sa orientacyjne koszty wysylki, lecz jesli dokladasz miseczki koszt znacznie wzrasta (6-10 dol od poprzedniej)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:22   #2253
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zapeewne było i na KWC też jest...



ja po intensive czuję intensywne...ściąganie skóry. A o-glo testuję od kilku dni i jest naprawdę fajna.

tez tak mam, ale to mija po jakimś czasie (tzn. po jakims czasie od nalozenia podkładu, bo w ogole to mi nie minelo )


_____
Przez ostatnie kilka dni wreszcie testowałam semi-matte. Generalnie krycie mnie zadowala (ale mnie to o-glo nawet zadowala) ale po 2 dniach uzywania semi pojawilo mi sie pare niespodzianek na nosie, brodzie i czole... (a rzadko mi sie cos takiego zdarza, dlatego podejrzewam tę formule, ale mam nadzieje, ze sie myle.)

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-01-13 o 16:11 Powód: bł. ortograf.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:24   #2254
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
cos im szwankuje ten kalkulator, w 1 poscie sa orientacyjne koszty wysylki, lecz jesli dokladasz miseczki koszt znacznie wzrasta (6-10 dol od poprzedniej)
zawsze tak jest, wysyłka próbek+miseczek wychodzi mi 19USD.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:29   #2255
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja teraz tez zaplacilam 19$ za zamowienie najwiekszego kit-u plus jakies probki.
Strasznie duzo biora za wysylke. A szkoda.

Czy mineraly po czasie moga zmieniac kolor czy sa naprawde trwale jesli chodzi o kolor na kilka lat?
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:44   #2256
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
A ja juz nie moge sie doczekac moich zamowien z Lumiere i EDM.
Oglaszam sie oficjalnie maniaczka rozy EDM. Chyba na zawsze zostane im wierna. Mam od jakiegos roku kilka probek rozy i je kocham. Tym razem zamowilam 8 pelnowymiarowych w ciemno (inne niz mam w domu) i najchetniej chcialabym miec juz wszystkie ktore mi sie na zdjeciach podobaja.
Szkoda tylko, ze nie bylo pedzla do rozu, bo wciaz go nie mam. Za to wzielam sobie LHKabuki, bo od roku maziam sie tylko Flat Topem i jakos nie wygodnie mi nim wokol nosa sie mazia.
Fruity do końca życia ich nie zużyjesz. Ale zawsze można się z kimś podzielić lub wymienić.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:51   #2257
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Fruity ja mam bodajze od dwoch lat brazery Rhea, nic sie nie zmienily, kolory te same, sypkie, nie zbrylily sie, nie robia plam i nie zaczely podrazniac, nie zauwazylam zadnych zmian Wszystkie inne mineraly mam dopiero pare miesiecy, wiec sie nie wypowiem na ich temat ale jesli sklad jest czysto mineralny to rzeczywiscie powinny pozostac dlugie lata w nienaruszonym stanie, pod warunkiem, ze beda odpowiednio przechowywane (suche miejsce).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 15:14   #2258
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

frantic ja wiem. Ale jak pisalam chce jeszcze moze kilka kolorow. Choc teraz tak rozmyslam czemu nie wzielam mini.

vril to mnie pociesza, bo boje sie, ze wlasnie szybko wyblakna kolory, a skoro bede ich troche miala, to szkoda by bylo.
Ale jesli bede jakies nastepne zamawiala to pewnie mini, bo faktycznie nigdy ich nie zuzyje, a lubie miec duzo kolorow rozy.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 15:37   #2259
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
frantic ja wiem. Ale jak pisalam chce jeszcze moze kilka kolorow. Choc teraz tak rozmyslam czemu nie wzielam mini.

vril to mnie pociesza, bo boje sie, ze wlasnie szybko wyblakna kolory, a skoro bede ich troche miala, to szkoda by bylo.
Ale jesli bede jakies nastepne zamawiala to pewnie mini, bo faktycznie nigdy ich nie zuzyje, a lubie miec duzo kolorow rozy.
Też się początkowo rzucałam na duże opakowania, ale dla mnie to nie ma sensu, bo też lubię różne kolory różów. Wolę poekperymentować z różnymi kolorami z EDM niż zawalić się wielkimi krążkami, z których potem będę tylko robić odsypki koleżankom i wizażankom. Na szczęście opanowałam się w porę i mam tylko dwa duże krążki różu i brązera.
Akurat co do brązera, to duże opakowanie jak najbardziej może być, bo jednak więcej mi go schodzi do modelowania rysów twarzy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 15:44   #2260
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
_____
Przez ostatnie kilka dni wreszcie testowałam semi-matte. Generalnie krycie mnie zadawala (ale mnie to o-glo nawet zadawala) ale po 2 dniach uzywania semi pojawilo mi sie pare niespodzianek na nosie, brodzie i czole... (a rzadko mi sie cos takiego zdarza, dlatego podejrzewam tę formule, ale mam nadzieje, ze sie myle.)

Ja też chciałam sobie polepszyc i zaczęłam stosować semi-matte.Niestety , ta formuła strasznie wysuszyła mi skórę i dodała kilka niespodzianek , a to jest straszne przestępstwo! Na razie wróciłam do ukochanego Bare Escentuals, a jak skóra trochę dojdzie do siebie , będę dalej testować formułę o-glo.Jak dla mnie krycie ma wystarczające.
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 16:47   #2261
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Też się początkowo rzucałam na duże opakowania, ale dla mnie to nie ma sensu, bo też lubię różne kolory różów. Wolę poekperymentować z różnymi kolorami z EDM niż zawalić się wielkimi krążkami, z których potem będę tylko robić odsypki koleżankom i wizażankom. Na szczęście opanowałam się w porę i mam tylko dwa duże krążki różu i brązera.
Akurat co do brązera, to duże opakowanie jak najbardziej może być, bo jednak więcej mi go schodzi do modelowania rysów twarzy.
Ja sie teraz moze rzucilam na nie, bo nie zamawialam nic przez pol roku lub dluzej i wciaz niecierpliwie czekalam. Wiec teraz nikt by mnie nie powstrzymal. Ale mysle, ze 8 pelnowymiarowych mi starczy.
Ja brazera uzywam sporadycznie, ostatnio to nawet nie pamietam kiedy sie brazerem malowalam, moze miesiac temu. Co nie oznacza, ze szybko sie pozbede rozy, choc je kocham. Ale probki to juz mam jakies pol roku i nie widac konca. No nic trudno, bede wiedziala na przyszlosc.

semi- matte i o-glo tez sobie po roku czasu pierwszy raz zamowilam i ciekawa jestem jak sie beda sprawowaly, bo ja jednak duzo krycia potrzebuje.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-01-13 o 16:48
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 17:36   #2262
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Też się początkowo rzucałam na duże opakowania, ale dla mnie to nie ma sensu, bo też lubię różne kolory różów. Wolę poekperymentować z różnymi kolorami z EDM niż zawalić się wielkimi krążkami, z których potem będę tylko robić odsypki koleżankom i wizażankom. Na szczęście opanowałam się w porę i mam tylko dwa duże krążki różu i brązera.
Akurat co do brązera, to duże opakowanie jak najbardziej może być, bo jednak więcej mi go schodzi do modelowania rysów twarzy.
Ja tez zamówiłam 2 duże opakowania róży i duży podkład. Głównie mam próbki i jest to wystarczająca ilość, mimo używania codziennie od 2 miesięcy jeszcze żadna mi sie nie skończyła. Na przyszłość bede bazowała na próbkach i opakowaniach mini
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 18:06   #2263
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

FRUITY dołaczam do grona maniaczek róży Ogólnie nie tylko EDM (te znam tylko z jednej próbki Jingle Bells) i tak mi się spodobał,że teraz zamówiłam 11 sztuk
Jakie kolory wzięłaś?P
Mi się prawie każdy wydawał interesujący.W końcu wzięłam :emailme,snuggle,wet sand,wafle cone,everyday bronzer,text message,weekend gateway,daydream,bestfrie nds,once and again,snooze bar.I jeszcze gratis dostanę ten prasowany trzykolorowy.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 18:56   #2264
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Może mi ktos wytłumaczyć jak działa kalkulator na ich stronie . Chce zobaczyc ile bedzie mnie kosztować wysyłka.
Logujesz się, wkładasz to co chcesz do koszyka, klikasz link - kalkulator.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 19:00   #2265
panna et
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witajcie, dziewczyny, ponieważ ostatnio mam coraz większe kłopoty z cerą, chciałabym wypróbować kosmetyki edm, z tym, że mam problem z wyborem koloru podkładu.
Mogłybyście doradzić mi, jaki powinnam sobie sprawić kolor?
Jeśli chodzi o moje dotychczasowe wybory - to zawsze były to najjaśniejsze odcienie Clarins, Guerlain, Estee Lauder ( ale tylko DW i DW Light, bo inne były za ciemne), Chanel i Lancome.
Dziękuję z góry,
Pozdrawiam.
panna et jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 19:03   #2266
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny czy któraś ma pędzel który pojawił się jako NEW do podkładu - Foundation Brush za 7$ ??
Byłabym wdzięczna za jakieś info o nim
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 19:14   #2267
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez panna et Pokaż wiadomość
Witajcie, dziewczyny, ponieważ ostatnio mam coraz większe kłopoty z cerą, chciałabym wypróbować kosmetyki edm, z tym, że mam problem z wyborem koloru podkładu.
Mogłybyście doradzić mi, jaki powinnam sobie sprawić kolor?
Jeśli chodzi o moje dotychczasowe wybory - to zawsze były to najjaśniejsze odcienie Clarins, Guerlain, Estee Lauder ( ale tylko DW i DW Light, bo inne były za ciemne), Chanel i Lancome.
Dziękuję z góry,
Pozdrawiam.
Nie używałam podkładów wysokopółkowych, ale jeśli kojarzysz Revlon Colorstay Ivory (najjaśniejszy) i MaxFactor Lasting Performance 100 i są dla Ciebie za ciemne (i ewentulanie za różowe) to polecam podkłady z "Fair" w nazwie.
W pierwszym poście w załącznikach jest moje zdjęcie z jasnymi podkładami na ręku. Może jeszcze dziewczyny, które używały podkładów, które wymieniłaś, coś doradzą.

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś ma pędzel który pojawił się jako NEW do podkładu - Foundation Brush za 7$ ??
Byłabym wdzięczna za jakieś info o nim
Mam, używam go do delikatnej aplikacji pudru sypkiego. Nie wciera się nim produktu w skórę, jest bardzo giętki. Według mnie do podkładu jest za miękki.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 19:19   #2268
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, a moze któras z Was ma start to finish ryżowy, albo Sandy Fair intensive, albo ivory original glo? Bo chciałabym wypróbować przed zakupem. Ja moge zrobić próbke różu Snuggle i Nick Nack, podkładu Golden Fair intensive i original glo i Olive fair intensive i original glo

a i chciałam się przypomnieć, że mam na zbyciu opakowanie podkładu
Golden-Winged Butter
mini (Original Glo)
podkład był tylko testowany.
Gdyby ktos chciał się wymienić
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 19:33   #2269
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Muszę się Wam pochwalić: dzisiaj przyszło zamówienie, które zrobiła dla mnie Pastereczka ! Próbki + flat top brush! Jak na razie maznęłam się korektorem (Intensive Fair) pod oczy palcem i zastanawia mnie, jak ja będę go nakładać?? I musiałam, po prostu musiałam spróbować różu (Deep Wine ). Cudowny! W pudełeczku wygląda na taki brunatny i ceglany, ale łatwo da się nim osiągnąć efekt lekkiej czerwieni, na czym mi zależało Podkładów nie próbowałam jeszcze, bo bez światła dziennego nie chcę się skrzywdzić i przy tym zmarnować drogocennych minerałków :P Przeraziła mnie tylko ilość świecących drobinek w formule original glo!
No i flat top brush jest cudownie miękki, mogłabym się nią smerać po twarzy cały dzień...

Chyba spróbuję założyć na PayPal'u konto z kartą debetową, bo coś czuję, że drugie zamówienie poleci niedługo A nie chcę Pastereczki nadwyrężać :P
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'

Edytowane przez konopia
Czas edycji: 2009-01-13 o 19:38
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 19:38   #2270
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś ma pędzel który pojawił się jako NEW do podkładu - Foundation Brush za 7$ ??
Byłabym wdzięczna za jakieś info o nim
Mam go i poczatkowo używałam do podkładu, ale na mokro teraz przerzuciłam się na flat-topa na sucho. Myślę, ze do podkładów płynnych lub zmoczony do mineralnych jest super. Bardzo miękki i miły.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 19:45   #2271
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pochwalić: dzisiaj przyszło zamówienie, które zrobiła dla mnie Pastereczka ! Próbki + flat top brush! Jak na razie maznęłam się korektorem (Intensive Fair) pod oczy palcem i zastanawia mnie, jak ja będę go nakładać?? I musiałam, po prostu musiałam spróbować różu (Deep Wine ). Cudowny! W pudełeczku wygląda na taki brunatny i ceglany, ale łatwo da się nim osiągnąć efekt lekkiej czerwieni, na czym mi zależało Podkładów nie próbowałam jeszcze, bo bez światła dziennego nie chcę się skrzywdzić i przy tym zmarnować drogocennych minerałków :P Przeraziła mnie tylko ilość świecących drobinek w formule original glo!
No i flat top brush jest cudownie miękki, mogłabym się nią smerać po twarzy cały dzień...

Chyba spróbuję założyć na PayPal'u konto z kartą debetową, bo coś czuję, że drugie zamówienie poleci niedługo A nie chcę Pastereczki nadwyrężać :P
Jakoś szybko przyszło Ci to zamówienie ja tam palcem nakladam korektor albo pedzlem dla plastykow i jest dobrze. Dobrze,że róz trafiłas za pierwszym razem taki jak chcialas. czekamy na opinie o kolorze podkladu itd

Pędzel do podkladu płaski jest świetny do nakładania korektora na duze powierzchnie - pod oczy i na policzki przy problematycznych cerach
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 19:54   #2272
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dzięki Nanomi i Rozwielitko
Wiedziałam , że jako Everydaymineralsowe maniaczki mi pomożecie
BTW. sama przewertowałam wątek i zbieram się do zamówienia próbek.
Tak się kończy poznawanie wizażu
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 20:16   #2273
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pochwalić: dzisiaj przyszło zamówienie, które zrobiła dla mnie Pastereczka ! Próbki + flat top brush! Jak na razie maznęłam się korektorem (Intensive Fair) pod oczy palcem i zastanawia mnie, jak ja będę go nakładać?? I musiałam, po prostu musiałam spróbować różu (Deep Wine ). Cudowny! W pudełeczku wygląda na taki brunatny i ceglany, ale łatwo da się nim osiągnąć efekt lekkiej czerwieni, na czym mi zależało Podkładów nie próbowałam jeszcze, bo bez światła dziennego nie chcę się skrzywdzić i przy tym zmarnować drogocennych minerałków :P Przeraziła mnie tylko ilość świecących drobinek w formule original glo!
No i flat top brush jest cudownie miękki, mogłabym się nią smerać po twarzy cały dzień...

Chyba spróbuję założyć na PayPal'u konto z kartą debetową, bo coś czuję, że drugie zamówienie poleci niedługo A nie chcę Pastereczki nadwyrężać :P

Jakie kolory sampelków podkładów masz?
Kiedy robilas zamowienie, ze tak szybko Ci przyszlo?

edit:
Tak sobie ogladam stronke EDM i doszlam do składów i przyuwazylam ze sklad korektorów i podkładów jest taki sam, tylko zmienne są liczby, w takim razie o ile dobrze mysle, ze korektor moze byc podkladem i na odwrót?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-01-13 o 20:20 Powód: + edit
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 20:23   #2274
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
FRUITY dołaczam do grona maniaczek róży Ogólnie nie tylko EDM (te znam tylko z jednej próbki Jingle Bells) i tak mi się spodobał,że teraz zamówiłam 11 sztuk
Jakie kolory wzięłaś?P
Mi się prawie każdy wydawał interesujący.W końcu wzięłam :emailme,snuggle,wet sand,wafle cone,everyday bronzer,text message,weekend gateway,daydream,bestfrie nds,once and again,snooze bar.I jeszcze gratis dostanę ten prasowany trzykolorowy.
Ja w domu mam everyday bronzer, soft bronzer, e-mail me, daydream, all smiles, soft touch, natural i moj ukochany evening out.
A teraz zamowilam salon fun, summer stroll, raw sugar, coffee break, cookie sheet, girl`s day, launch party, wet sand i homework.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 20:29   #2275
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja w domu mam everyday bronzer, soft bronzer, e-mail me, daydream, all smiles, soft touch, natural i moj ukochany evening out.
A teraz zamowilam salon fun, summer stroll, raw sugar, coffee break, cookie sheet, girl`s day, launch party, wet sand i homework.
To się kroi zamówienie : ) Aż mi głupio że chce tylko próbki zamówić :d
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 20:31   #2276
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja w domu mam everyday bronzer, soft bronzer, e-mail me, daydream, all smiles, soft touch, natural i moj ukochany evening out.
A teraz zamowilam salon fun, summer stroll, raw sugar, coffee break, cookie sheet, girl`s day, launch party, wet sand i homework.
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 20:42   #2277
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Te co mam w domu to probki, homework tez probka. "Tylko" te 8 nowych to pelnowymiary. Ale ja po prostu jestem rozo-maniaczka.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 20:42   #2278
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Tak sobie ogladam stronke EDM i doszlam do składów i przyuwazylam ze sklad korektorów i podkładów jest taki sam, tylko zmienne są liczby, w takim razie o ile dobrze mysle, ze korektor moze byc podkladem i na odwrót?
Sa inne proporcje składników, nie stosowalabym zamiennie podkladów i korektrów, chociaz własnie bede mieszac podklad z pearl beige i robie sobie kryjący pastereczka glow
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 20:53   #2279
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hmmm..zamowilam intensive concealer light a widze ze juz go nie ma...

Swoja droga czekanie na przesyłke z EDM staje sie juz męczace..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 21:04   #2280
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Te co mam w domu to probki, homework tez probka. "Tylko" te 8 nowych to pelnowymiary. Ale ja po prostu jestem rozo-maniaczka.
8 pelnowymiarowych rozy?
No to faktycznie rozomaniaczka Twoje prawnuki tego nie zuzyja

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Sa inne proporcje składników, nie stosowalabym zamiennie podkladów i korektrów, chociaz własnie bede mieszac podklad z pearl beige i robie sobie kryjący pastereczka glow
Aaha, inne proporcje Ale mozna pokombinowac i wymieszac, moze faktycznie korektora jako podkladu lepiej nie uzywac, ale podklad jako korektor chyba moze byc

Hahahaha pastereczka glow Wiesz co, a może stwórz własne minerały i będziesz 95 sklepem z minerałami ;] np. pastereczka's new polish minerals ;]
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.