Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-25, 10:34   #4801
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Ja się trochę rozczarowałam Mintem. Skończył mi się zielony korektor Rhea i pomyślałam, że Mint będzie godnym następcą. Ale niestety u mnie jest bardzo widoczny na twarzy i chyba jednak mało kryje. Jest to bardzo intensywny zielony odcień. Korektor Rhea byl bardziej stonowany i prawie stapiał się ze skórą i wcale nie była potrzebna jakas wielka ilość podkładu żeby go zakryć.
Ale też stawiam na to, że ja tego Minta nie umiem używać jeszcze. I mam nadzieję się nauczyc, bo relacja ceny do ilości wypada dużo korzystniej niż w Rhea
Ja początkowo Mintem też byłam rozczarowana, ale odkryłam (za radą tutejszych Minerałoholiczek) że głownym winowajcą był pędzel. Ani Flat ani LHK w moim przypadku nie zdał egzaminu przy tym korektorze, ponieważ są za bardzo zbite.
Zawsze zrobię sobie nimi zieloną plamę.
Kupiłam pędzel w Rossmanie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=211928 o którym była tutaj już mowa. Pędzel ten w promocji można kupić za ok 12 zł.
Polecam. Nakładam nim czasem również róż albo bronzer na policzki.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:37   #4802
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ja miałam i ten i ten. Angleda dałam na wymiankę, bo jakoś nie przypadliśmy sobie do gustu, choć niektóre dziewczyny go bardzo chwalą. Dome jest fajny. Z tych dwóch wzięłabym dome.
i dalej nie wiem co zrobić
myslałam, ze moze angled ładniej wymodeluje twarz bronzerem bo skośny jest, ale z drugiej strony..
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:37   #4803
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Ja początkowo Mintem też byłam rozczarowana, ale odkryłam (za radą tutejszych Minerałoholiczek) że głownym winowajcą był pędzel. Ani Flat ani LHK w moim przypadku nie zdał egzaminu przy tym korektorze, ponieważ są za bardzo zbite.
Zawsze zrobię sobie nimi zieloną plamę.
Kupiłam pędzel w Rossmanie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=211928 o którym była tutaj już mowa. Pędzel ten w promocji można kupić za ok 12 zł.
Polecam. Nakładam nim czasem również róż albo bronzer na policzki.
Potwierdzam! Bez tego pędzla z minetem ani rusz
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:38   #4804
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja do minta używam... Foundation Brush i sobie bardzo chwalę
(w ogóle używam go do korektorów na większe powierzchnie - daje najmniejsze krycie z pędzli, które posiadam...
Najbardziej kryje mi pędzel Sephory (tylko punktowo używam), później kolejno Coastal Scents i właśnie Foundation brush EDM )
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:38   #4805
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Czy myślicie że TMF będą się jeszcze zmienia? po tym jak zasypali nas możliwością wyboru TMF we wszystkich działach?
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:53   #4806
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

dziewczyny czy moze ma ktoras F. hoodie i nie uzywa?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:54   #4807
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

witam wszystkich

Podczytuję to forum od jakiegoś czasu, ale jeszcze nie miałam okazji się ujawnić.
Dziękuję wszystkim udzielającym się tutaj osobom. Wasze wypowiedzi bardzo pomogły mi podjąć decyzję od czego w ogóle zacząć...
Zdiagnozowałam mój odcień skóry jako jasno żółtawo pomarańczowy z różowymi policzkami i żółtą szyją. ( postaram się wstawić zdjęcie, jak w końcu uda mi się zrobić takie które dobrze oddaje kolory)

Jestem już po dwóch zamówieniach próbek allegrowych. (Samodzielne zamawianie z EDM mnie przeraziło a ogarnięcie wszystkich zasad wizażowego zamawiania tez wydało mi się na początku niemożliwe...teraz zaczynam kumać)

Najpierw zamówiłam tonę próbek podkładów i 3 pędzle ( LHK, Flat top i foundation brush) ten ostatni niestety jakoś nie przypadł mi do gustu.

Odcienie:
buff- linen ( za jasny za żółty)
beige- sandy fair ( za jasny, prawie biały)
golden - fair ( za jasny)

Olive fair- ( prawie idealny, w słoiczku wygląda na bardzo jasny a na mojej skórze robi się ciemniejszy. Jest na granicy za jasności, ale ja lubię mój jasny odcień skóry, i nie mam parcia na to, żeby wydawała się ciemniejsza)
Beige - fairly light ( drugi prawie idealny. w słoiczku wygląda na dużo ciemniejszy od olive fair ale na mojej skórze oba odcienie są podobne, przy czym ten jest troszkę za ciemny i bardziej różowy. Myślę, że będzie super na lato)

pozostałe odcienie za ciemne:
golden light
beige- light medium
buff- fairly light neutral, light neutral ( niewiele za ciemne, ale jednak )
olive- neutral

Obecnie testuję kaoliny, finishing dusty i róże i przyglądam się zbiorowym zamówieniom

Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego osoby które chcą zamówić podkłady lub pędzle do twarzy są proszone o domówienie czegoś tańszego np cienia lub pędzla do cieni??
Będę wdzięczna jeżeli ktoś mnie uświadomi
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 10:59   #4808
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
dzis dostałam paczuszke od Faa
jestem zachwycona pedzlem do kresek.. boski boski!
Czy chodzi o brow&liner brush?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:59   #4809
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego osoby które chcą zamówić podkłady lub pędzle do twarzy są proszone o domówienie czegoś tańszego np cienia lub pędzla do cieni??
Będę wdzięczna jeżeli ktoś mnie uświadomi
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2018
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 11:01   #4810
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego osoby które chcą zamówić podkłady lub pędzle do twarzy są proszone o domówienie czegoś tańszego np cienia lub pędzla do cieni??
Będę wdzięczna jeżeli ktoś mnie uświadomi
Bo do zamówień poniżej 50$ rzadziej przyczepia się Urząd Celny. Staramy się więc w zamówieniach zbiorowych tej kwoty nie przekraczać, a ponieważ EDM daje zniżkę 45% na 12 produktów, więc aby zmieścić się w 50$ muszą to być i tańsze i droższe rzeczy.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 11:01   #4811
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
witam wszystkich

Podczytuję to forum od jakiegoś czasu, ale jeszcze nie miałam okazji się ujawnić.
Dziękuję wszystkim udzielającym się tutaj osobom. Wasze wypowiedzi bardzo pomogły mi podjąć decyzję od czego w ogóle zacząć...
Zdiagnozowałam mój odcień skóry jako jasno żółtawo pomarańczowy z różowymi policzkami i żółtą szyją. ( postaram się wstawić zdjęcie, jak w końcu uda mi się zrobić takie które dobrze oddaje kolory)

Jestem już po dwóch zamówieniach próbek allegrowych. (Samodzielne zamawianie z EDM mnie przeraziło a ogarnięcie wszystkich zasad wizażowego zamawiania tez wydało mi się na początku niemożliwe...teraz zaczynam kumać)

Najpierw zamówiłam tonę próbek podkładów i 3 pędzle ( LHK, Flat top i foundation brush) ten ostatni niestety jakoś nie przypadł mi do gustu.

Odcienie:
buff- linen ( za jasny za żółty)
beige- sandy fair ( za jasny, prawie biały)
golden - fair ( za jasny)

Olive fair- ( prawie idealny, w słoiczku wygląda na bardzo jasny a na mojej skórze robi się ciemniejszy. Jest na granicy za jasności, ale ja lubię mój jasny odcień skóry, i nie mam parcia na to, żeby wydawała się ciemniejsza)
Beige - fairly light ( drugi prawie idealny. w słoiczku wygląda na dużo ciemniejszy od olive fair ale na mojej skórze oba odcienie są podobne, przy czym ten jest troszkę za ciemny i bardziej różowy. Myślę, że będzie super na lato)

pozostałe odcienie za ciemne:
golden light
beige- light medium
buff- fairly light neutral, light neutral ( niewiele za ciemne, ale jednak )
olive- neutral

Obecnie testuję kaoliny, finishing dusty i róże i przyglądam się zbiorowym zamówieniom

Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego osoby które chcą zamówić podkłady lub pędzle do twarzy są proszone o domówienie czegoś tańszego np cienia lub pędzla do cieni??
Będę wdzięczna jeżeli ktoś mnie uświadomi
dlatego, ze z 12 produktami trzeba zmieścic się w 50$ zeby urząd celny nie naliczył vatu, a cieie i małe pedzleki są tanie i dobieramy je zeby było 12 produktów i obowiązywała znizka i nie płacic za nic vatu

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
Potwierdzam! Bez tego pędzla z minetem ani rusz
a nie macie do polecenia do minta pędzla z syntetycznego włosia?
Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ja do minta używam... Foundation Brush i sobie bardzo chwalę
(w ogóle używam go do korektorów na większe powierzchnie - daje najmniejsze krycie z pędzli, które posiadam...
Najbardziej kryje mi pędzel Sephory (tylko punktowo używam), później kolejno Coastal Scents i właśnie Foundation brush EDM )
ja fundationem robiłam sobie zielone plamy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 11:02   #4812
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ja do minta używam... Foundation Brush i sobie bardzo chwalę
(w ogóle używam go do korektorów na większe powierzchnie - daje najmniejsze krycie z pędzli, które posiadam...
Najbardziej kryje mi pędzel Sephory (tylko punktowo używam), później kolejno Coastal Scents i właśnie Foundation brush EDM )
ja używam Concealer Brusha i też nie wyobrażam sobie innego ten rossmannowy wydaje mi się za duży - Mint nakładany w takich ilościach zrobiłby ze mnie ufo...
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 11:07   #4813
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Czy chodzi o brow&liner brush?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 11:18   #4814
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

do czego uzywacie pearl minta?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 11:27   #4815
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja używałam tak samo jak minta, do korekcji zaczerwienień. Jego perłowość dawała niewielką poświatę, ale działała bardziej jak wygładzenie. Nie przebijała przez podkład.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 11:32   #4816
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Ja używałam tak samo jak minta, do korekcji zaczerwienień. Jego perłowość dawała niewielką poświatę, ale działała bardziej jak wygładzenie. Nie przebijała przez podkład.
hmm trzeba kiedys spróbowac
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 11:43   #4817
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziękuję za bardzo szybką odpowiedź.
Co prawda miałam nadzieję usłyszeć coś innego, ponieważ mój makijażu oczu ogranicza się do tuszu do rzęs
Nie mogliby sprzedawać podkładów i pudrów też w średnich pojemniczkach, a nie tylko dużych...
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 12:21   #4818
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Dziękuję za bardzo szybką odpowiedź.
Co prawda miałam nadzieję usłyszeć coś innego, ponieważ mój makijażu oczu ogranicza się do tuszu do rzęs
Nie mogliby sprzedawać podkładów i pudrów też w średnich pojemniczkach, a nie tylko dużych...
Kiedyś sprzedawali w średnich
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 14:05   #4819
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

szukam i szukam i znalezc nie moge. czy ktos uzywal kiedys fairly light neutral w wersji intense i moze sie wypowiedziec czy bardzo ciemnial na twarzy?

czy kolory w wersji semi mate i intense roznia sie znaczaco w kolorze?

gdyz uzywalam w duzej ilosci semi mate tegorz kolorku dzis na twarz. jednak ciezko mi ocenic czy zciemnial czy nie gdyz cere i tak na twarzy mam ciemniejsza niz na szyi. jednakze gdy nabiore duuuzo na palec mazne w okolicy zuchwy i gdzie na policzku odcien jest bardzo jasny nawet troche jasniejszy niz szyja. po 2 h znikaja na cerze te plamy. no moze nie rozplywaja sie ani nie ciemnieja tak ze je widac tylko stapiaja sie z cera.

myslicie ze wersja intense moze sie inaczej zachowywac?
ciemniec,miec intenstwniejszy i przez to ciemniejszy kolor?

prosze o pooooomooooooooccccc!!!!: )
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 14:29   #4820
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Po pierwsze intensive a nie intense a po drugie wersja podkładów mocno kryjąca czyli intensive jest zwyczajowo przyjęte jaśniejsza niż odpowiedniki w innych formułach także myślę że ciemnieć nie powinno a to jak konkretna formuła zahcowa się na twojej skórze to sprawa indywidualna i musisz sama stestować to choć intensive ma to do siebie że może robić tynk...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 14:45   #4821
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Po pierwsze intensive a nie intense
ojj pomylilam sie . jesli jest jazniejszy to bardzo dobrze bo ten jest idealny a jakby sciemnial to by bylo niedobrze. teraz nakladam nawet do 8 warstw semi mate i jest taki ladny satynowy niewidoczny efekt najwyzej intensiv bede nakladac kabuki zamiast flat topem bo podobno daje bardziej transparetalny efekt.oby tylko nie byl ciemniejszy niz w wersji semi mate
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 14:48   #4822
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez raus Pokaż wiadomość
zdaję sobie sprawę, że nie są to zdjęcia najlepszej jakości taka pora...ale oto Jane Eyre w pudełeczku i na ręku - na ręku ledwo ją widać, ale chociaż uchwyciłam moim kiepskim telefoniastym aparatek skrzące się drobinki

skusiłaś się?

skusiłam, też lubię takie delikatne cienie dziękuję bardzo za fotkę (to jest tak zwana niedźwiedzia przysługa moja droga hehe)
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:09   #4823
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ojj pomylilam sie . jesli jest jazniejszy to bardzo dobrze bo ten jest idealny a jakby sciemnial to by bylo niedobrze. teraz nakladam nawet do 8 warstw semi mate i jest taki ladny satynowy niewidoczny efekt najwyzej intensiv bede nakladac kabuki zamiast flat topem bo podobno daje bardziej transparetalny efekt.oby tylko nie byl ciemniejszy niz w wersji semi mate
Jeśli używasz Golden Light, to radzę uważać
I 'transparentny' efekt
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:11   #4824
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Po pierwsze intensive a nie intense a po drugie wersja podkładów mocno kryjąca czyli intensive jest zwyczajowo przyjęte jaśniejsza niż odpowiedniki w innych formułach także myślę że ciemnieć nie powinno a to jak konkretna formuła zahcowa się na twojej skórze to sprawa indywidualna i musisz sama stestować to choć intensive ma to do siebie że może robić tynk...
Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ojj pomylilam sie . jesli jest jazniejszy to bardzo dobrze bo ten jest idealny a jakby sciemnial to by bylo niedobrze. teraz nakladam nawet do 8 warstw semi mate i jest taki ladny satynowy niewidoczny efekt najwyzej intensiv bede nakladac kabuki zamiast flat topem bo podobno daje bardziej transparetalny efekt.oby tylko nie byl ciemniejszy niz w wersji semi mate
Dziewczyny, akurat w przypadku FLN jest odwrotnie, formuła intensive jest ciemniejsza niż pozostałe To był pierwszy odcień, jakiego używałam. Zamówiłam sampel w matte i wydawał się świetny, ale potrzebowałam większego krycia, więc w ciemno zamówiłam biga intensive. Niestyety nie była to dobra decyzja Także ostrożnie!

EDIT: Aha, odnośnie toczącej się tu rano rozmowy na temat angleda. Nie polecam tego pędzla, według mnie najgorszy z całej kolekcji edm. Leży u mnie nieużywany chyba od roku.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-02-25 o 15:14
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:18   #4825
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

dziewczyny nie wiem czy powinnam zganiac to na edm ale.. wczoraj nic nowego nie nakładałam na twarz..
przyszedl mi nowy roz tea time i wieczorem sie umalowałam nim.. dzis na jednym policzku mam tzw "kaszke" ;/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:21   #4826
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, akurat w przypadku FLN jest odwrotnie, formuła intensive jest ciemniejsza niż pozostałe
Potwierdzam
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:30   #4827
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
EDIT: Aha, odnośnie toczącej się tu rano rozmowy na temat angleda. Nie polecam tego pędzla, według mnie najgorszy z całej kolekcji edm. Leży u mnie nieużywany chyba od roku.
Ja za to bardzo sobie chwale angleda( fakt, że doma jeszcze nie miałam,wszystko przede mną ) .Mam gdzieś od pół roku.
Nie mogłabym się go pozbyć, także co kto lubi
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-02-25 o 15:31
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:36   #4828
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Ja za to bardzo sobie chwale angleda( fakt, że doma jeszcze nie miałam,wszystko przede mną ) .Mam gdzieś od pół roku.
Nie mogłabym się go pozbyć, także co kto lubi
Ja również lubię Angleda, tzn. lubiłam, bo oddałam Mamie z myślą, że kupię sobie drugiego, ale niestety go wycofali..
Kupilam Dome.. ale chyba Angled był lepszy. Teraz czekam na pędzel do różu z Lumiere, a jak i on nie przypadnie mi do gustu to będę szukać Angleda.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:40   #4829
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

kurcze juz sie cieszylam ze mozen byc jasniejszy a awlasnie znalazlam takie o to foto:

http://2.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...0002+kopia.jpg

ten sam kolor w roznych wersjach. i intensiv jest ciemniejszy jak okaze sie ze bedzie tak samo z semi mate i intensiv to bedzie zle
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:40   #4830
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Kurczę dziewczyny zauważyłam, że jak używam Minta to potem mi się trochę podkład warzy .. nie zawsze ale coraz częściej , zresztą nakładam na mokro podkład i mam wrażenie, że Mint sobie schodzi i potem już go nie ma.
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.