Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 19:10   #2011
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
podczas praktyk poznalam czesc ich produktow- na pewno maja fajne akcesoria- szczotki itp.
natomiast odzywki typowo fryzjerskie- sa ekstrakty roslinne ale i kupe silikonow wiec efekt daja, ale jak dla mnie do stosowania raz w czas a nie na co dzien.


ojej kochanie... bierz polopirynke i pod koldre szoruj
mhm no to moze kupie coś, moze bardziej cos bs by sie przydalo, jakis stylizator, pójdę moze jutro i przeanalizuje jakie są, widziałem sól morską w spray wiec pewnie wysusza włosy skoro ma byc efekt soli?
coś do kręcenia by mi sie przydalo ale widzialem z odzywek i szamponów biała i czarna serie, a stylizacja to hm, złote było coś, na pewno szare do wygładzania, niebieskie było to ta sól, cos czerwonego ale nie jestem pewny
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 19:14   #2012
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

a wogole to kupilam takie prochy na te wypadajace wlosy http://www.e-lek.pl/106857,l-biotica...-i,100167.html
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 20:09   #2013
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
mhm no to moze kupie coś, moze bardziej cos bs by sie przydalo, jakis stylizator, pójdę moze jutro i przeanalizuje jakie są, widziałem sól morską w spray wiec pewnie wysusza włosy skoro ma byc efekt soli?
coś do kręcenia by mi sie przydalo ale widzialem z odzywek i szamponów biała i czarna serie, a stylizacja to hm, złote było coś, na pewno szare do wygładzania, niebieskie było to ta sól, cos czerwonego ale nie jestem pewny
ta sol nadaje sie do plazowych stylizacji ale daje zmrozony, solny efekt matu.
biala seria jest glownie nawilzajaca, czarna do farbowanych jesli dobrze pamietam i stylingujaca.
maja fajna linie odzywcza i regenerujaca.
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a wogole to kupilam takie prochy na te wypadajace wlosy http://www.e-lek.pl/106857,l-biotica...-i,100167.html
wygladaja ok, oby daly szybki efekt
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 20:28   #2014
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hm.... a moze taka sol by się nadawala do stylizacji moich dziwnych fal? coś zwiększajace skręt, ale bez utrwalenia, bo aktualnie żelem stylizuje jak chce loki, ale wolałbym cos mniej usztywniającego, choć ta sól droga a nie wiem jak z wydajnościa ja produktów do stylizacji zawsze zużywam duzo i szybko.
tak jak mówię, rozejrzę się za nimi w ross i dokładniej skupie się na funkcjach i składzie . Bunny moja droga a generalnie co uwazasz o T&G? wiesz, nowe to kusi , w dodatku wyższa półka, tak szczerze, opłaca się w to inwestować czy lepiej te zwykłe oklepane kosmetyki typu garnier, gliss kur itp? oczywiście, że kazdy ma inne włosy, ale może masz jakies porównanie, czy warto w ogóle to kupowac.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 20:35   #2015
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hm.... a moze taka sol by się nadawala do stylizacji moich dziwnych fal? coś zwiększajace skręt, ale bez utrwalenia, bo aktualnie żelem stylizuje jak chce loki, ale wolałbym cos mniej usztywniającego, choć ta sól droga a nie wiem jak z wydajnościa ja produktów do stylizacji zawsze zużywam duzo i szybko.
tak jak mówię, rozejrzę się za nimi w ross i dokładniej skupie się na funkcjach i składzie . Bunny moja droga a generalnie co uwazasz o T&G? wiesz, nowe to kusi , w dodatku wyższa półka, tak szczerze, opłaca się w to inwestować czy lepiej te zwykłe oklepane kosmetyki typu garnier, gliss kur itp? oczywiście, że kazdy ma inne włosy, ale może masz jakies porównanie, czy warto w ogóle to kupowac.
ta sol jest typowo do stylizacji- lokow nia nie zrobisz raczej... i utrwala. raczej do fryzur ala nieład artystyczny.
uwazam ze to dobre kosmetyki profesjonalne- sa salony na nich pracujace ale wiadomo ze kazdy woli co innego
ja np zawsze odczuwam roznice jak pracuje na marce fryzjerskiej a drogeryjnej ;p czy to zapach, czy konsystencja czy wydajnosc... ale czuje po prostu ze pracuje na profesce- wiem ze ten kosmetyk stosowany w minimalnej ilosci mnie nie zawiedzie- pamietam jak pierwszy raz w lapki dostalam serie chi farouka i wszystko bylo dla mnie odkrywcze, nawet glupia odzywka... a wlosy plukalo sie jak po najlepszej masce...
wiesz, kasa kasa ale zawsze nowe doswiadczenie, poczytaj jeszcze kwc i sprawdz to co chcesz kupic- bedziesz wiedzial jakie ma plusy i minusy i czy warto.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 20:40   #2016
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a gdzie fociska
juz mi tutaj pokazywac

jutro coś postaram się cyknąć

widziałam dziś tą nową palette N12 po 10,99 ale jakaś żółtawa na próbniku jest
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 20:51   #2017
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ta sol jest typowo do stylizacji- lokow nia nie zrobisz raczej... i utrwala. raczej do fryzur ala nieład artystyczny.
uwazam ze to dobre kosmetyki profesjonalne- sa salony na nich pracujace ale wiadomo ze kazdy woli co innego
ja np zawsze odczuwam roznice jak pracuje na marce fryzjerskiej a drogeryjnej ;p czy to zapach, czy konsystencja czy wydajnosc... ale czuje po prostu ze pracuje na profesce- wiem ze ten kosmetyk stosowany w minimalnej ilosci mnie nie zawiedzie- pamietam jak pierwszy raz w lapki dostalam serie chi farouka i wszystko bylo dla mnie odkrywcze, nawet glupia odzywka... a wlosy plukalo sie jak po najlepszej masce...
wiesz, kasa kasa ale zawsze nowe doswiadczenie, poczytaj jeszcze kwc i sprawdz to co chcesz kupic- bedziesz wiedzial jakie ma plusy i minusy i czy warto.
akurat nie miałem przyjemności korzystać z farouka, ale korzystałem z firmy sei shin uzywanej i rozprowadzanej w woj. mazowieckim chyba tylko w polsce ale cos tam widziałem na necie ze są tez. bardzo delikatne i naturalne zarówno farby jak i szampony, odzywki, o ile mozna nazwać farbe czy rozjaśniacz naturalnymi
na KWC mało dobrych opinii a jak są, to porównywalne do zwykłych drogeryjnych ale wolałem zapytać Ciebie, Tobie ufam i skoro miałaś cos tam z nimi do czynienia to swoje wiesz pomyslę, a jak kupie to dam znac.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 20:54   #2018
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ta sol nadaje sie do plazowych stylizacji ale daje zmrozony, solny efekt matu.
biala seria jest glownie nawilzajaca, czarna do farbowanych jesli dobrze pamietam i stylingujaca.
maja fajna linie odzywcza i regenerujaca.

wygladaja ok, oby daly szybki efekt
mam nadzieje bo przeraza mnie to wypadanie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



jutro coś postaram się cyknąć

widziałam dziś tą nową palette N12 po 10,99 ale jakaś żółtawa na próbniku jest
no strasznie zolte, ale c12 tez tak wygladalo
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 21:04   #2019
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



jutro coś postaram się cyknąć

widziałam dziś tą nową palette N12 po 10,99 ale jakaś żółtawa na próbniku jest
juz wiem ze jest to inna farba niz c12 bylo. widzialam fotki po niej i jest biala w tubce... a nie granatowa. i wychodzi jak wellaton 12/0 ale jasniej...taki lniany.
maja byc foty a co cie pokusilo o wode 12%?

tu macie linka do efektu:

http://www.fotoszok.pl/show.php/1001...lette.jpg.html

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
akurat nie miałem przyjemności korzystać z farouka, ale korzystałem z firmy sei shin uzywanej i rozprowadzanej w woj. mazowieckim chyba tylko w polsce ale cos tam widziałem na necie ze są tez. bardzo delikatne i naturalne zarówno farby jak i szampony, odzywki, o ile mozna nazwać farbe czy rozjaśniacz naturalnymi
na KWC mało dobrych opinii a jak są, to porównywalne do zwykłych drogeryjnych ale wolałem zapytać Ciebie, Tobie ufam i skoro miałaś cos tam z nimi do czynienia to swoje wiesz pomyslę, a jak kupie to dam znac.
farouk absolutnie moje no 1 stylingu
daj znac koniecznie o odczuciach, w koncu masz podwaliny fryzjerskie, komu ufac w recenzjach jak nie tobie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 21:30   #2020
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
juz wiem ze jest to inna farba niz c12 bylo. widzialam fotki po niej i jest biala w tubce... a nie granatowa. i wychodzi jak wellaton 12/0 ale jasniej...taki lniany.
maja byc foty a co cie pokusilo o wode 12%?

tu macie linka do efektu:

http://www.fotoszok.pl/show.php/1001...lette.jpg.html


farouk absolutnie moje no 1 stylingu
daj znac koniecznie o odczuciach, w koncu masz podwaliny fryzjerskie, komu ufac w recenzjach jak nie tobie

hehe dzięki ale nie zaprzeczysz, ze Ty także
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 21:30   #2021
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość


no strasznie zolte, ale c12 tez tak wygladalo
nie nie
u mnie wychodziło pięknie srebrzyście nic a nic żółte dopiero po ok tych 3 tygodniach się ocieplało
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
juz wiem ze jest to inna farba niz c12 bylo. widzialam fotki po niej i jest biala w tubce... a nie granatowa. i wychodzi jak wellaton 12/0 ale jasniej...taki lniany.
maja byc foty a co cie pokusilo o wode 12%?

tu macie linka do efektu:

http://www.fotoszok.pl/show.php/1001...lette.jpg.html

o jak dobrze że jej nie wzięłam
jak takie włosy jak po welku to ja dziękuję
stwierdziłam że muszę jednak 12% bo zbyt szybko ocieplał mi się odrost i w zasadzie wyłaziła mi ta ciągła różnica od głowy jakieś 10-12 cm ciepłego koloru a reszta chłodna zobaczę jak ta londa się spisze bo mam jeszcze ochotę przetestować tą delie perłowy blond na 12% oks a jak coś to wrócę do garnierka nutrisse 111 + 12% oks
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 22:43   #2022
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
nie nie
u mnie wychodziło pięknie srebrzyście nic a nic żółte dopiero po ok tych 3 tygodniach się ocieplało

o jak dobrze że jej nie wzięłam
jak takie włosy jak po welku to ja dziękuję
stwierdziłam że muszę jednak 12% bo zbyt szybko ocieplał mi się odrost i w zasadzie wyłaziła mi ta ciągła różnica od głowy jakieś 10-12 cm ciepłego koloru a reszta chłodna zobaczę jak ta londa się spisze bo mam jeszcze ochotę przetestować tą delie perłowy blond na 12% oks a jak coś to wrócę do garnierka nutrisse 111 + 12% oks
mi dodawalo zotych refleksow zaraz zdjecia poszukam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _SSC0155.jpg (42,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0640.jpg (70,9 KB, 34 załadowań)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 07:57   #2023
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czesc wczorajszy wieczor spedzilam superasnie



Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z was uzywa, bądź używała kosmetykow toni&guy? pytam, bo od dziś miałem przyjemnośc zobaczyć kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji w rossmanie yy... duze butle po 39zł jesli pamiętam dobrze. no jakby nie patrzec sa to drogie kosmetyki, pod względem innych w rossmanie, nie wiem czy wypróbowac jakieś? czy warto w ogóle. bo kiedyś jak john frieda weszła do rossmana, to pokusiłem sie o odzywke wygładzającą i okazała się być cudem wtedy dla mnie. w końcu to wyższa półka kosmetyków.

tak na szybkiego rzuciłem okiem na skład pierwszego lepszego kosmetyku zdaje się ze była to odzywka do zniszczonych z T&G i jako 2 składnik parafina, więc nie za dobrze co?
parafina w odzywkach nie jest zlem i niektore wlosy zwlaszcza zniszczone bardzo ja lubia parafina otula wlos przed utrata wilgosci i w odzywce jest dobrem natomiast w kremach do twarzy nalezy ja omijac bo w kontakcie ze skora nie przepuszcza powietrza do niej , zalegajac jak maska i tworzac zaskorniki i gule

wiem ze wiele osob stosuje T&G do stylizacji lokow ...jest tam ponoc jakis jeden dobry produkt
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-04-25 o 07:58
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 07:59   #2024
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dzien dobry....

ja dzisiaj biore pierwsza witaminke na wloski ta z L'biotici, i mysle czy moge laczyc ja z witaminami rozpuszczalnymi z biedronki?? chyba bedzie za duzo nie? dlatego wczoraj wypiam ostatnia rozpuszczalna wit a od dzisiaj biore L'biotice
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:13   #2025
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc wczorajszy wieczor spedzilam superasnie




parafina w odzywkach nie jest zlem i niektore wlosy zwlaszcza zniszczone bardzo ja lubia parafina otula wlos przed utrata wilgosci i w odzywce jest dobrem natomiast w kremach do twarzy nalezy ja omijac bo w kontakcie ze skora nie przepuszcza powietrza do niej , zalegajac jak maska i tworzac zaskorniki i gule

wiem ze wiele osob stosuje T&G do stylizacji lokow ...jest tam ponoc jakis jeden dobry produkt

no moze nie o takie zło mi chodzi ale w sensie taki zapychacz, bo odzywczo nie działa przecież? nie wiem mam chyba jakieś skrzywienie źle mi sie ona kojarzy ;D
to musze obczaić cóz to za produkt! dziekuję
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:20   #2026
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
nie nie
u mnie wychodziło pięknie srebrzyście nic a nic żółte dopiero po ok tych 3 tygodniach się ocieplało

o jak dobrze że jej nie wzięłam
jak takie włosy jak po welku to ja dziękuję
stwierdziłam że muszę jednak 12% bo zbyt szybko ocieplał mi się odrost i w zasadzie wyłaziła mi ta ciągła różnica od głowy jakieś 10-12 cm ciepłego koloru a reszta chłodna zobaczę jak ta londa się spisze bo mam jeszcze ochotę przetestować tą delie perłowy blond na 12% oks a jak coś to wrócę do garnierka nutrisse 111 + 12% oks
jakie plany dalekosieżne lubie to! przynajmniej wiadomo ze sie w blondingu nie poddajesz

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dzien dobry....

ja dzisiaj biore pierwsza witaminke na wloski ta z L'biotici, i mysle czy moge laczyc ja z witaminami rozpuszczalnymi z biedronki?? chyba bedzie za duzo nie? dlatego wczoraj wypiam ostatnia rozpuszczalna wit a od dzisiaj biore L'biotice
a zobacz po skladzie, ktore witaminki sie dubluja? duzo ich?


mam dla was newsy
jeden- to wiem juz co jest nie tak z nowa alfa bylam na szkolonku z nowej palety haha, mam kolezanke pracujaca jako ich przedstawiciel z hurtowni i zmienili podzial na cieple, zimne i w ogole... co tu gadac. mialam nowa palete cube w lapach, mam notatki
wiec asienko jasienka- mialas racje, to nie byla pomylka ze ci 10 wyszla chlodno, bo ona tak bedzie wychodzila teraz i wszelkie bez literek...
trza uwazac na te gangreny ale juz wiem teraz czym to pachnie dokladnie...

drugi- nowe linie pielegnacyjne do wlosow wypadajacych, i kuracje kompleksowe- szampon, ampulki, masaz, lekka odzywka z prosalonu, postQuam, goldwella a nawet glupi radical- jednak polaczone z masazem leczniczym. i nie chodzi o masowanie bezwiednie palcami czy wcieranie ampulek, a typowy masaz leczniczy- ktory pobudzi krazenie, dotleni i pobudzi cebulki.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:27   #2027
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dubluje sie troche,wiesz ja sie na tym nie znam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:29   #2028
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no moze nie o takie zło mi chodzi ale w sensie taki zapychacz, bo odzywczo nie działa przecież? nie wiem mam chyba jakieś skrzywienie źle mi sie ona kojarzy ;D
to musze obczaić cóz to za produkt! dziekuję
oj kotku...
jaki zapychacz? ona dziala ochronnie.
ty bys chcial zeby ci odzywiala? cos ty, to to tylko proteiny, ceramidy i keratynka robi...
poza tym srodki stylingujace nie odzywiaja wlosow! ale chronia dodatkowo np przed urazami mechanicznymi, uv itp.

powiem wam ze jeszcze lekki szok dzis przezylam...wiecie ze oleje naduzywane- bo wiemy ze to dobrze nie robi i np stosowane codziennie odkladaja sie we wlosie i moga stworzyc taki depozyt ze wlos malo ze bedzie matowy, niepodatny na ukladanie to jeszcze moze spasc jego odpornosc fizyczna i mechaniczna???
nie sadzilam ze moze sie to przyczyniac wrecz do uszkodzen...
i jeszcze news- stopniowo beda wprowadzane linie kosmetykow do regeneracji lekkiej i mocnej.
te do mocnej do stosowania raz, dwa w miesiacu, te do lekkiej to takie jak teraz nam maseczki w drogeriach sprzedaja.
kozak jak dla mnie! oczywiscie pierwsze poszerzone linie w salonach fryz. do uzytku profesjonalnego
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:31   #2029
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dubluje sie:
wit c
niacyna
wit.e
kwas pantotenowy
wit.b6/bs/b1/b12
kwas foliowy
biotyna
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 09:34   #2030
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dubluje sie troche,wiesz ja sie na tym nie znam
a ktore? duzo ci jeszcze zostalo tej biedry?
moze odstaw na razie?
zreszta, mysle ze jakbys kilka dni pobrala oba to i tak ci nic nie bedzie, przeciez witaminy zeby sie skumulowac potrzebuja czasu... tak jak braki uzupelnia sie seriami 3 miesiecznymi i przerwa tak kilka dni nie zrobi ci sieczki w organizmie.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dubluje sie:
wit c
niacyna
wit.e
kwas pantotenowy
wit.b6/bs/b1/b12
kwas foliowy
biotyna
pytanie podstawowe- czy wit b z kazdej grupy przekroczy w obu razem 200mg/dobe?
czy niacyna przekroczy dawke 1g dziennie?
jesli nie mozesz brac oba.
reszta zostanie po prostu usunieta z organizmu m.in wysikana
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:36   #2031
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj kotku...
jaki zapychacz? ona dziala ochronnie.
ty bys chcial zeby ci odzywiala? cos ty, to to tylko proteiny, ceramidy i keratynka robi...
poza tym srodki stylingujace nie odzywiaja wlosow! ale chronia dodatkowo np przed urazami mechanicznymi, uv itp.

powiem wam ze jeszcze lekki szok dzis przezylam...wiecie ze oleje naduzywane- bo wiemy ze to dobrze nie robi i np stosowane codziennie odkladaja sie we wlosie i moga stworzyc taki depozyt ze wlos malo ze bedzie matowy, niepodatny na ukladanie to jeszcze moze spasc jego odpornosc fizyczna i mechaniczna???
nie sadzilam ze moze sie to przyczyniac wrecz do uszkodzen...
i jeszcze news- stopniowo beda wprowadzane linie kosmetykow do regeneracji lekkiej i mocnej.
te do mocnej do stosowania raz, dwa w miesiacu, te do lekkiej to takie jak teraz nam maseczki w drogeriach sprzedaja.
kozak jak dla mnie! oczywiscie pierwsze poszerzone linie w salonach fryz. do uzytku profesjonalnego
dlatego ja nakldam olej raz na tydzien, raz na dwa tygodnie. poprostu tego nie lubie. wychodze z zalozenia co za duzo to nie zdrowo ale czekam na nwesy w sprawie tych linii kosmetykow do uzytku prof.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:47   #2032
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ktore? duzo ci jeszcze zostalo tej biedry?
moze odstaw na razie?
zreszta, mysle ze jakbys kilka dni pobrala oba to i tak ci nic nie bedzie, przeciez witaminy zeby sie skumulowac potrzebuja czasu... tak jak braki uzupelnia sie seriami 3 miesiecznymi i przerwa tak kilka dni nie zrobi ci sieczki w organizmie.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------


pytanie podstawowe- czy wit b z kazdej grupy przekroczy w obu razem 200mg/dobe?
czy niacyna przekroczy dawke 1g dziennie?
jesli nie mozesz brac oba.
reszta zostanie po prostu usunieta z organizmu m.in wysikana
wkleje sklady obydwu i tak bedzie najlepiej
to jest L'biotica:http://www.e-lek.pl/106857,l-biotica...-i,100167.html
a zal. to zdjecie witamin z biednej bronki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC0450.jpg (131,3 KB, 9 załadowań)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:51   #2033
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj kotku...
jaki zapychacz? ona dziala ochronnie.
ty bys chcial zeby ci odzywiala? cos ty, to to tylko proteiny, ceramidy i keratynka robi...
poza tym srodki stylingujace nie odzywiaja wlosow! ale chronia dodatkowo np przed urazami mechanicznymi, uv itp.

powiem wam ze jeszcze lekki szok dzis przezylam...wiecie ze oleje naduzywane- bo wiemy ze to dobrze nie robi i np stosowane codziennie odkladaja sie we wlosie i moga stworzyc taki depozyt ze wlos malo ze bedzie matowy, niepodatny na ukladanie to jeszcze moze spasc jego odpornosc fizyczna i mechaniczna???
nie sadzilam ze moze sie to przyczyniac wrecz do uszkodzen...
i jeszcze news- stopniowo beda wprowadzane linie kosmetykow do regeneracji lekkiej i mocnej.
te do mocnej do stosowania raz, dwa w miesiacu, te do lekkiej to takie jak teraz nam maseczki w drogeriach sprzedaja.
kozak jak dla mnie! oczywiscie pierwsze poszerzone linie w salonach fryz. do uzytku profesjonalnego
mi oleje srednio jakos sluza narazie wiec stosuje raz w tyg albo raz na dwa tyg
wole postawic na maski do wlosow profesjonalne gdzie sama moge spojrzec w sklad i napewno sa tak skomponowane ze nie zaszkodza wlosom

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
wkleje sklady obydwu i tak bedzie najlepiej
to jest L'biotica:http://www.e-lek.pl/106857,l-biotica...-i,100167.html
a zal. to zdjecie witamin z biednej bronki
po co ci podwojna dawaka witC w jednym i drugim preparacje jest ona na 1 miejscu i najwiecej % ma ( w jednym 80 w drugim 75)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 10:00   #2034
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi oleje srednio jakos sluza narazie wiec stosuje raz w tyg albo raz na dwa tyg
wole postawic na maski do wlosow profesjonalne gdzie sama moge spojrzec w sklad i napewno sa tak skomponowane ze nie zaszkodza wlosom

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------


po co ci podwojna dawaka witC w jednym i drugim preparacje jest ona na 1 miejscu i najwiecej % ma ( w jednym 80 w drugim 75)
bo np. w jednym jest magnez w drugim nie, niektore skladniki sie nie dubluja, ale jesli faktycznie nie ma sensu ich laczyc to nie bede
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 10:04   #2035
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dlatego ja nakldam olej raz na tydzien, raz na dwa tygodnie. poprostu tego nie lubie. wychodze z zalozenia co za duzo to nie zdrowo ale czekam na nwesy w sprawie tych linii kosmetykow do uzytku prof.
ma miec linie kemon, goldwell, artego chyba nie wiem czy nie pokrecilam ceny pewnie beda mega, ale jak to trzeba uzywac raz w miesiacu to czemu nie? wykosztuje sie do tego maja regenerowac wlosy prawie do calkowitej odbudowy, ale jest i minus- w nadmiarze moga powodowac wlasnie to co przeolejowanie a wiec pogorszenei stanu wlosow, no i trzeba bedzie je b dokladnie splukiwac, bo pozostawienie ich na wlosie bedzie czynic jego depozyt od razu no i te linie do wlosow naprawde zniszczonych i suchych, a nie do np. normalnych ktore ktos sobie uznal za suche bo mu sie koncowki rozdwoily dlatego maja byc do uzytku wylacznie profesjonalnego, ale jak znam zycie beda przecieki i czarny rynek

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
wkleje sklady obydwu i tak bedzie najlepiej
to jest L'biotica:http://www.e-lek.pl/106857,l-biotica...-i,100167.html
a zal. to zdjecie witamin z biednej bronki
no i nie przekracza dawki dziennej. wit c jesli stworzy nadmiar wysikasz, kamicy nie masz to ci nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi oleje srednio jakos sluza narazie wiec stosuje raz w tyg albo raz na dwa tyg
wole postawic na maski do wlosow profesjonalne gdzie sama moge spojrzec w sklad i napewno sa tak skomponowane ze nie zaszkodza wlosom

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------


po co ci podwojna dawaka witC w jednym i drugim preparacje jest ona na 1 miejscu i najwiecej % ma ( w jednym 80 w drugim 75)
chyba przejade sie jutro jeszcze do mojej hurtowni i zagadam z dziewczynami o jakies ulotki to wam wstawie ale obiecujaco to wyglada...
no i nie wierze zeby to lipa byla- bo zabiegi maja byc drogie, wykonywane pod klimazonem, i podobno udowodnione chyba mijaja te czasy gdy nakladalo sie w salonie zwykla odzywke, ogrzewalo helmem i udawalo rezultaty silikonujac wlosy
widzialam tez ze wielu producentow wprowadzilo linie specjalne- lagodzace i delikatne dla wlosow cienkich i wypadajacych- az szok przezylam ile tego teraz jest! prawie polowa co innych rodzajow... a jak jeszcze bylam w studium to tak nie bylo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 10:08   #2036
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ma miec linie kemon, goldwell, artego chyba nie wiem czy nie pokrecilam ceny pewnie beda mega, ale jak to trzeba uzywac raz w miesiacu to czemu nie? wykosztuje sie do tego maja regenerowac wlosy prawie do calkowitej odbudowy, ale jest i minus- w nadmiarze moga powodowac wlasnie to co przeolejowanie a wiec pogorszenei stanu wlosow, no i trzeba bedzie je b dokladnie splukiwac, bo pozostawienie ich na wlosie bedzie czynic jego depozyt od razu no i te linie do wlosow naprawde zniszczonych i suchych, a nie do np. normalnych ktore ktos sobie uznal za suche bo mu sie koncowki rozdwoily dlatego maja byc do uzytku wylacznie profesjonalnego, ale jak znam zycie beda przecieki i czarny rynek


no i nie przekracza dawki dziennej. wit c jesli stworzy nadmiar wysikasz, kamicy nie masz to ci nie zaszkodzi


chyba przejade sie jutro jeszcze do mojej hurtowni i zagadam z dziewczynami o jakies ulotki to wam wstawie ale obiecujaco to wyglada...
no i nie wierze zeby to lipa byla- bo zabiegi maja byc drogie, wykonywane pod klimazonem, i podobno udowodnione chyba mijaja te czasy gdy nakladalo sie w salonie zwykla odzywke, ogrzewalo helmem i udawalo rezultaty silikonujac wlosy
widzialam tez ze wielu producentow wprowadzilo linie specjalne- lagodzace i delikatne dla wlosow cienkich i wypadajacych- az szok przezylam ile tego teraz jest! prawie polowa co innych rodzajow... a jak jeszcze bylam w studium to tak nie bylo
no mi by sie przydala jakas taka konkretna maska raz w miesiacu na te moje konce zniszczone po kilkukrotnym rozjasniaczu, jak z czarnych schodzilam

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

to w takim razie moge brac oba suplementy?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 10:18   #2037
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no mi by sie przydala jakas taka konkretna maska raz w miesiacu na te moje konce zniszczone po kilkukrotnym rozjasniaczu, jak z czarnych schodzilam

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

to w takim razie moge brac oba suplementy?
mozesz, nie widze zeby ktorys ze skladnikow przekroczyl dopuszczalna dobowa dawke...
czyli nie powinno byc efektow ubocznych. jednak gdyby cie bolal brzuch, albo wystapila biegunka niewiadomego pochodzenia to odstaw jeden i zobacz czy przejdzie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 11:04   #2038
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Rano byłam w sklepie po henne i w 3 drogeriach nie bylo brazowej,(kupilam w odcieniu grafitowym) a potem w markecie znalazłam braz, ale jakiejs nieznanej firmy

potem sie odezwe bo mi bateria pada
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 11:24   #2039
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej laleczki
mały młynek przed majówką u mnie wybieramy się nad morze
a Wy jakie plany na ten majówkowy tydzień?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 11:26   #2040
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Rano byłam w sklepie po henne i w 3 drogeriach nie bylo brazowej,(kupilam w odcieniu grafitowym) a potem w markecie znalazłam braz, ale jakiejs nieznanej firmy

potem sie odezwe bo mi bateria pada
ja robię Delią brązową zawsze efekt mniej więcej taki jak na foto, na początku ciut ciemniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03363.JPG (9,8 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-04-25 o 11:28
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.