kosmetyki dostepne w USA - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 00:14   #1141
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Kurcze, szukam tego pudru w kamyczkach, laze za nim jak nawiedzona, i nigdzie nie moge go znalzc Mozesz mi napisac, gdzie go widzialas? Ja z kolei w niedziele natknelam sie na te limitowane bronzery (zarowno kulki, jak i prasowany), o ktorych rozprawialysmy pare postow wyzej w RiteAid, na rogu Clinton i Montague (Brooklyn Heights). Wiec jesli jestes jeszcze zainteresowana, to w razie czego wiesz gdzie weszyc - choc byly tylko 3-4 sztuki, wiec nie wiem ile jeszcze postoja ...
Ten puder widzialam na 86 street and Bay Pkwy na Brooklynie(Bensonhurst)w CVS.Jeszcza wczoraj widzialam.Z kolei kulek nie ma,a ja wlasnie choruje na te brazujaco-rozswietlajace kulki.Mam nadzieje,ze ta limitowanka bedzie dostepna w pobliskim CVS bo nie chce mi sie jezdzic specjalnie i szukac...Mimo wszystko dzieki za namiary
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 02:21   #1142
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Urban Warrior kliknelam Twojego bloga i z przykroscia musze stwierdzic,ze przeczytalam wszystko od deski do deski......i chce wiecej!!!!Super blogDuuuzo zdjec,duuuuzo kosmetykow,duuuzo recenzji..bardzo milo sie czytalo.Napewno bede uwaznie sledzic Twoje dalsze wojaze w swiecie kosmetykow
Bardzo przydatny w moim przypadku okazal sie post o probkach.Nie raz bylam w Sephorze z zamiaren zakupu np jakiegos podkladu,ale gubilam sie wsrod polek i nigdy nie moglam sie na nic zdecydowac...a wstydzilam sie poprosic o probke,bo nie chcialam spotkac sie z odmowa.Nigdy tez nie chcialam kupowac w ciemno tak jak w przypadku nieudanego zakupu podkladu za ok bodajze $50 Dior Nude.Kosmetyk wogole mi nie pasowal i nie wiedzialam,ze moge bezproblemowo isc do Sephory i zwrocic...
Tak wiec czekam z niecierpliwoscia na nowe postyPozdrawi am serdecznie


Ps.Jestes sliczna kobietka...ahhhh zazdroszcze tej jednolitej jasnej cery....
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 03:07   #1143
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Urban Warrior kliknelam Twojego bloga i z przykroscia musze stwierdzic,ze przeczytalam wszystko od deski do deski......i chce wiecej!!!!Super blogDuuuzo zdjec,duuuuzo kosmetykow,duuuzo recenzji..bardzo milo sie czytalo.Napewno bede uwaznie sledzic Twoje dalsze wojaze w swiecie kosmetykow
Bardzo przydatny w moim przypadku okazal sie post o probkach.Nie raz bylam w Sephorze z zamiaren zakupu np jakiegos podkladu,ale gubilam sie wsrod polek i nigdy nie moglam sie na nic zdecydowac...a wstydzilam sie poprosic o probke,bo nie chcialam spotkac sie z odmowa.Nigdy tez nie chcialam kupowac w ciemno tak jak w przypadku nieudanego zakupu podkladu za ok bodajze $50 Dior Nude.Kosmetyk wogole mi nie pasowal i nie wiedzialam,ze moge bezproblemowo isc do Sephory i zwrocic...
Tak wiec czekam z niecierpliwoscia na nowe postyPozdrawi am serdecznie


Ps.Jestes sliczna kobietka...ahhhh zazdroszcze tej jednolitej jasnej cery....
Ojej, Candy, strasznie mi milo !!! Serdecznie zapraszam i polecam sie na przyszlosc

Co do Sephory, probek i zwrotow - naprawde, nie ma zadnego problemu, ludzie tam pracujacy sa naprawde pomocni i to lezy w ich interesie, zeby dawac nam probki (mniejsze prawdopodobienstwo kupna i zwrotu towaru), wiec robia to chetnie. Odsypuja nawet sypkie pudry, odlewaja blyszczyki, szampony, kremy - praktycznie wszystko czego zapragniesz. Tylko cieni nie skrobia Wiec smialo!

Jesli natomiast chodzi o zwrot towaru - jesli masz paragon to wszedzie wszystko mozesz zwrocic i nikt nawet na Ciebie krzywo nie spojrzy. W supermarkecie Trader Joe's przyjmuja nawet zwroty produktow spozywczych, ktore kupimy i nam nie posmakuja I tez z usmiechem na ustach (osobiscie tego nie praktykowalam, ale znam jednego pozytywnie zakreconego, ktory dla jaj sprobowal )

A w Sephorze nawet jak nie masz paragonu (wiadomo, czasami tego typu papiury lubia sie gubic) to tez mozesz zwrocic produkt, ktory Ci nie odpowiada - wtedy zamiast pieniedzy dostajesz gift card na pelna wartosc tego, co oddajesz (albo mozesz to od razu wymienic na cos innego o podobnej wartosci), CHYBA ze placilas karta kredytowa, to wtedy w jakis magiczny sposob moga to sprawdzic i zwrocic Ci kredyt. Tak czy inaczej - absolutnie nie ma problemow ani zadnych brachan, klotni, czy tlumaczen. Zwrot towaru to Twoje prawo i szczegolnie w Sephorze sie do niego stosuja, co z kolei sprawia, ze osobiscie to wlasnie tam najchetniej kupuje

Sie rozpisalam Jeszcze raz dziekuje

ps. Nie wiem, czy widzialas, ale w koncu kupilam ten bronzer z Physicians Formula, o ktorym tutaj rozprawialysmy
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 05:05   #1144
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Tak wlasnie widzialam na Twoim blogu,ze w koncu dorwalas ten brazer
Zapomnialam dodac,ze masz niesamowita kolekcje kosmetykow woooooooooooooooooooooooo w i jeszcze raz wooooooooooooooooooooooow
Ja niestety jestem posiadaczka calej masy bubli kosmetycznych,ktorych systematycznie sie pozbywam rozdajac wsrod znajomych..zawsze ktos znajdzie cos dla siebieCaly czas obiecuje sobie,ze koniec z wywalaniem pieniedzy w CVS,Rite Aid itp itd..bo niepotrzebnie tylko gromadze kosmetyki,ktore w wiekszosci przypadkow srednio mi sluza.Postanowilam,ze teraz kupie sobie raz na jakis czas lepszy jakosciowo kosmetyk niz mam kilka razy w miesiacu wywalac kase na dupereleTwoj blog rowniez mnie do tego zainspirowal...Widac po Twoich zbiorach kosmetycznych,ze wiesz,czego szukasz i czego oczekujesz od danego kosmetyku,a ja jak wejde do Sephory blakam sie tam jak sierota...Wchodze z zamiarem kupnu brazera,a wychodze z zelem do mycia twarzy... Obecnie szukam jakiegos kremu nawilzajacego pod oczy i zastanawiam sie na Shiseido Benefiance,ale chyba zaczne od probki zanim zdecyduje sie na pelnowymarowy kremObym tylko nie stchorzyla
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:44   #1145
Callie90
Raczkowanie
 
Avatar Callie90
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 57
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

W jakich sklepach się zaopatrujecie ?
Callie90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 22:12   #1146
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Urban-zajrzalam na Twoj blog i robisz swietne makijaze

Mam pytanie odnosnie tych kolczykow ktore masz na swoim blogu(czarne i sowki).Jak one sie dokladnie nazywaja i gdzie mozna je dostac?Strasznie mi sie spodobaly
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 02:57   #1147
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Tak wlasnie widzialam na Twoim blogu,ze w koncu dorwalas ten brazer
Zapomnialam dodac,ze masz niesamowita kolekcje kosmetykow woooooooooooooooooooooooo w i jeszcze raz wooooooooooooooooooooooow
Ja niestety jestem posiadaczka calej masy bubli kosmetycznych,ktorych systematycznie sie pozbywam rozdajac wsrod znajomych..zawsze ktos znajdzie cos dla siebieCaly czas obiecuje sobie,ze koniec z wywalaniem pieniedzy w CVS,Rite Aid itp itd..bo niepotrzebnie tylko gromadze kosmetyki,ktore w wiekszosci przypadkow srednio mi sluza.Postanowilam,ze teraz kupie sobie raz na jakis czas lepszy jakosciowo kosmetyk niz mam kilka razy w miesiacu wywalac kase na dupereleTwoj blog rowniez mnie do tego zainspirowal...Widac po Twoich zbiorach kosmetycznych,ze wiesz,czego szukasz i czego oczekujesz od danego kosmetyku,a ja jak wejde do Sephory blakam sie tam jak sierota...Wchodze z zamiarem kupnu brazera,a wychodze z zelem do mycia twarzy... Obecnie szukam jakiegos kremu nawilzajacego pod oczy i zastanawiam sie na Shiseido Benefiance,ale chyba zaczne od probki zanim zdecyduje sie na pelnowymarowy kremObym tylko nie stchorzyla
Dziekuje

Nie szczyp sie, naprawde w Sephorze sa fajni ludzie )

A co do tego kremu Shiseido - mialam go i musze przyznac, ze po zuzyciu calej tubki doszlam do wniosku, ze costam nawilza, ale biorac pod uwage jego dzialanie powinien byc co najmniej o 50% tanszy !!! Gdyby nie to, ze dostalam go od mamy (ktora uczulil ), to psioczylabym znacznie bardziej


Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Urban-zajrzalam na Twoj blog i robisz swietne makijaze

Mam pytanie odnosnie tych kolczykow ktore masz na swoim blogu(czarne i sowki).Jak one sie dokladnie nazywaja i gdzie mozna je dostac?Strasznie mi sie spodobaly
Dziekuje Jesli chodzi o makijaze to jestem maly zuczek, ciagle sie ucze, ale ciesze sie, ze sie podobaja

A kolczyki zamawiam ze strony painfulpleasures.com

W dziale organic natural jest cala masa smakolykow ... te moje czarne to te: http://www.painfulpleasures.com/xcar...cat=242&page=1
a sowy to te: http://www.painfulpleasures.com/xcar...cat=237&page=1

Pamietaj, ze w przypadku sow i innych tego typu trzeba wybrac rozmiar (ja wzielam najmniejsze dostepne, do ktorych rozciagalam sie ok. tydzien), a cena na ogol jest za 1 szt.
Ostrzegam - wciaga i uzaleznia, ja juz planuje kolejne zakupy
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 09:49   #1148
Callie90
Raczkowanie
 
Avatar Callie90
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 57
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Chyba nikt nie widzial mojego pytania :p hehe

A wiec zapytam jeszcze raz , w jakich sklepach zamawiacie ?
Callie90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 14:58   #1149
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Callie90 Pokaż wiadomość
Chyba nikt nie widzial mojego pytania :p hehe

A wiec zapytam jeszcze raz , w jakich sklepach zamawiacie ?
Mieszkamy na miejscu i zaopatrujemy sie w miejscowych sklepach. Sephora, QVC, CVS, Duane Reade, Rite Aid, Macy's, Nordstrom, Bloomingdales, Saks, ULTA, itd, ipt.
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 19:06   #1150
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Urban-dzieki za info.Wczoraj widzialam kilkanascie par tych kolczykow w sklepie organic-nastepnym razem przyjrze sie im blizej i pewnie zakupie na wyprobowanie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 01:14   #1151
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Urban ale narobilas mi ochotke na ten nowy podklad rozswietlajacy ClarinsaMam pytanie czy moglabys porowac ten podklad do Diora Nude???
Dior mi calkowicie nie przypadl do gustu i oddalam kolezance...Czekam z niecierpliwoscia na infoPozdrawiam
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 19:17   #1152
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Urban-dzieki za info.Wczoraj widzialam kilkanascie par tych kolczykow w sklepie organic-nastepnym razem przyjrze sie im blizej i pewnie zakupie na wyprobowanie
Boskie sa, ja je uwielbiam i planuje dokupic jakies motylki i inne robaki na wiosne

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Urban ale narobilas mi ochotke na ten nowy podklad rozswietlajacy ClarinsaMam pytanie czy moglabys porowac ten podklad do Diora Nude???
Dior mi calkowicie nie przypadl do gustu i oddalam kolezance...Czekam z niecierpliwoscia na infoPozdrawiam
Candy, moim zdaniem te dwa podklady to dwie zupelnie inne bajki, nawet nie ma co porownywac Clarins jest o nieeeebo lepszy. Oczywiscie moge mowic tylko za siebie, ale jakos tak ladniej zlewa sie ze skora, ma bardziej kremowa konsystencje, latwiej go nalozyc no i mozna go smialo dawac warstwami bez efektu maski, a z Diorem to juz tak sie nie poszaleje Najlepiej idz do jakiejs MAcy's czy Bloomingdales'a i pomacaj, na pewno sama od razu dostrzezesz roznice
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 07:36   #1153
kar000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Hej dziewczyny

jestem w tym roku na wakacjach w philadelphii i przed powrotem chcialabym kupic sobie pare kosmetykow - stworzyc taka podstawe do makijazu. Szukam czegos porzadnego - na podklad nastawiam sie na clinique, bo duzo dobrego o nim slyszalam (chociaz nie wiem jak odnosi sie to do cery mieszanej z przewazajaca przetlusczajaca sie [co do tego - czy miala ktoras z Was po przyjezdzie problemy z cera? mialam zawsze problemy tzn okazjonalne wypryski, rozszerzone pory, ale tutaj jest masakra. takich porow jeszcze nigdy nie mialam, co chwilke cos mi wyskakuje, przebarwienia... moze jest cos godnego polecenia na takie niespodzianki? krem na dzien/na noc/zel do mycia twarzy/peeling?]). W Sephorze patrzylam tez za cala reszta - concealer, puder matujacy, korektor, cienie, brazery... slowem caly zestaw.

Pozdrawiam!

PS. Blog The Urban State of Mind jest genialny! wlasnie czytam
kar000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 06:58   #1154
martynka18__
Raczkowanie
 
Avatar martynka18__
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: USA / UK / PL
Wiadomości: 397
GG do martynka18__ Send a message via Skype™ to martynka18__
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dziewczyny wiecie może czy jest jakaś strona podobna do naszego KWC z kosmetykami dostępnymi w USA? Jestem uzależniona od KWC i odkąd mieszkam w stanach kupuję i tak tylko to co tam znajdę i sprawdzam czy tu jest dostępne...
martynka18__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 21:15   #1155
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

ciiiszaaaa

dziewczyny co tam nowego ciekawego wynalazlyscie ?

karoo ja co roku przywoze sobie mase kosmetykow clinique bo pasuje mi firma...

postawowy zestaw moj to:

eye concealer clinique
all about eyes rich clinique
superbalance clinique podklad
krem do twarzy clinique (rozne kupuje)
cienie clinique
tusz do rzes clinique
brazer phisical formula
cienie maybelline

nie pamietam co tam jeszcze
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 05:32   #1156
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez kar000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

jestem w tym roku na wakacjach w philadelphii i przed powrotem chcialabym kupic sobie pare kosmetykow - stworzyc taka podstawe do makijazu. Szukam czegos porzadnego - na podklad nastawiam sie na clinique, bo duzo dobrego o nim slyszalam (chociaz nie wiem jak odnosi sie to do cery mieszanej z przewazajaca przetlusczajaca sie [co do tego - czy miala ktoras z Was po przyjezdzie problemy z cera? mialam zawsze problemy tzn okazjonalne wypryski, rozszerzone pory, ale tutaj jest masakra. takich porow jeszcze nigdy nie mialam, co chwilke cos mi wyskakuje, przebarwienia... moze jest cos godnego polecenia na takie niespodzianki? krem na dzien/na noc/zel do mycia twarzy/peeling?]). W Sephorze patrzylam tez za cala reszta - concealer, puder matujacy, korektor, cienie, brazery... slowem caly zestaw.

Pozdrawiam!

PS. Blog The Urban State of Mind jest genialny! wlasnie czytam
Niewiem czy zabardzo pomoge bo ja uzywam glownie kosmetykow mineralnych/naturalnych.
Moj obecny zestaw:
podklad-od lat mineralny Lumiere
Korektor:Lumiere albo LA Minerals
roz:Lumiere lub Physician Formula
Krem na dzien:filtr Aubrey Organics lub Avene
Na przebarwienia to kwasy albo witamina c,na syfki polecam mydlo z dead sea salt/ lub maseczke z glinki z morza martwego-wszystko to dostepne jest w sklepach z naturalnymi kosmetykami/zywnoscia
Cytat:
Napisane przez martynka18__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może czy jest jakaś strona podobna do naszego KWC z kosmetykami dostępnymi w USA? Jestem uzależniona od KWC i odkąd mieszkam w stanach kupuję i tak tylko to co tam znajdę i sprawdzam czy tu jest dostępne...
www.makeupalley.com
Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ciiiszaaaa

dziewczyny co tam nowego ciekawego wynalazlyscie ?

karoo ja co roku przywoze sobie mase kosmetykow clinique bo pasuje mi firma...

postawowy zestaw moj to:

eye concealer clinique
all about eyes rich clinique
superbalance clinique podklad
krem do twarzy clinique (rozne kupuje)
cienie clinique
tusz do rzes clinique
brazer phisical formula
cienie maybelline

nie pamietam co tam jeszcze
Z nowosci to zamowilam ostanio mydlo afrykanskie czarne-podobno dobre na syfki,zmarchy,do skory suchej i problemowej,mozna nim myc wlosy,cialo i twarz.Przyszlo wczoraj.Tz mowi ze wyglada jak wielka brazaowa k...
Ja ostatnio zamawiam z amazon albo z iherb(maja niskie ceny i szybka przesylke).zamowilam krem z kwasem hyaluronowym a takze balsam do skory suchej i wrazliwej.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 11:23   #1157
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

ja chyba tez zaczne na amazon zamawiac..... ciekawa jestem czy na hotel wysylaja ale w sumie co za roznica im skoro wczesniej zaplace...

dopiero niedawno zaczelam amazon przegladac i wszystko sporo taniej w Polsce drozyzna wrrrrr.....

a moze jakis fajny tusz wydluzajacy mozecie polecic??? ciagle uzywam clinique moze cos innego bym sprobowala.... hmm
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 16:41   #1158
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ja chyba tez zaczne na amazon zamawiac..... ciekawa jestem czy na hotel wysylaja ale w sumie co za roznica im skoro wczesniej zaplace...

dopiero niedawno zaczelam amazon przegladac i wszystko sporo taniej w Polsce drozyzna wrrrrr.....

a moze jakis fajny tusz wydluzajacy mozecie polecic??? ciagle uzywam clinique moze cos innego bym sprobowala.... hmm
Amazon jest najlepszy,mozna tam znalesc wszystko.Ja np znalazlam tam moj ulubiony filtr Avene ktorego tu w stacjonarnych mozna ze swieca szukac.
Co do tuszu to nie polece bo uzywam od wielkiego dzwonu..
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 22:20   #1159
bellissima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 80
GG do bellissima
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cześć dziewczyny!
Znajoma jedzie do USA i mam okazję zaopatrzyć się w jakieś kosmetyki.

W mojej kosmetyczce brakuje:
porządnej odzywki i czegoś do stylizacji (większa objętość?)
włosy cienkie i delikatne, kręcone
podkładu na 'wielkie wyjścia' do cery tłustej, jasnej, o chłodnym odcieniu- coś mega trwałego
utrwalacza makijażu twarzy i oczu
jakiegoś preparatu z kwasami

właściwie wszystko by się przydało

Co polecacie? Czy przy obenym kursie opłaca się zawracać sobie i komuś głowę?
Jeśli jest to coś dostępnego w Polsce to przetestowałabym w jakiejś drogerii
bellissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 12:33   #1160
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Podklady Revlon colorstay - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

Kolorowe kosmetyki Physicians formula - www.physiciansformula.com

Kosmetyki do wlosow John Frieda - bardzo dobre i o duzo tansze - http://www.johnfrieda.com/en-US/Home/

Odzywki cholesterolowe - http://www.sallybeauty.com/Cholester...cgid=Hair02-05
http://www.sallybeauty.com/cholester...efault,pd.html

Produkty z kwasami z serii - http://www.cvs.com/CVSApp/catalog/sh...ump&navCount=3

wszystko dostanie w sieciach CVS, Walmart, Walgreens

Ceny mozesz przeslaedzic na stronach, ktore podalam wyzej i tu: http://www.drugstore.com/
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2011-09-16 o 12:34
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 18:16   #1161
Halimaa
Rozeznanie
 
Avatar Halimaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 742
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Odzywki cholesterolowe - http://www.sallybeauty.com/Cholester...cgid=Hair02-05
http://www.sallybeauty.com/cholester...efault,pd.htm l

co to jest te odżywki cholesterolowe?

"co to są?" trochę nie po polskiemu mi wyszło ;p

Edytowane przez Halimaa
Czas edycji: 2011-09-16 o 18:24
Halimaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 16:40   #1162
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Odzywki "cholesterlowe" sa to maski o bardzo ciezkiej konsystencji, do stosowania przede wszystkim na bardzo zniszczone wlosy. Jedna, szczegolnie godna polecenia to Silk Elements Mega Cholesterol Conditioning Treatment, mozna ja kupic w Sally za niecale 5$. Maska zawiera proteiny jedwabiu, skladniki nawilzajace oraz pantenol i pro witamine b5.
Kolejna godna polecenia jest Queen Helene Cholesterol Hair Conditioning Cream oraz LeKair Cholesterol Plus Strengthening Conditioning Cream, nie mozna zapomniec o slynnym "majonezie" czyli: Organic Root Stimulator Hair Mayonnaise, po uzyciu ktorego wlosy sa niebiansko miekkie.
Osobiscie, jednak najwieksza zmiane w kondycji wlosow widze po uzyciu dwu-fazowej terapii proteinowej Aphogee. Faktem jest, ze jest bardzo niekomfortowa w uzyciu, najpierw sie naklada, plyn proteinowy, ktory niesamowicie skapuje z glowy a trzeba dotrzymac, zeby caklowicie wysechl (na wlosach formuje sie skorupa, ktora strasznie spina), nastepnie trzeba to wszytsko delikatnie splukac i nalozyc druga czesc, czyli odzywke.
Naprawde po calej tej terapii wlosy sa nie do poznania. Dziala zwlaszcza na wlosy, ktore sa "przeprocesowane" przez nadmierne stosowanie rozjasniaczy.
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 21:57   #1163
Halimaa
Rozeznanie
 
Avatar Halimaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 742
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Liluu- dziękuję Czuję się super poinformowana
Halimaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:29   #1164
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

dziewczyny poszukuje w miare niedrogiego dobrego plynu micelarnego znacie???

no i zeby byl dostepny w sieciowkach
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 18:38   #1165
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
dziewczyny poszukuje w miare niedrogiego dobrego plynu micelarnego znacie???

no i zeby byl dostepny w sieciowkach
Taki plyn tutaj znalesc b ciezko.Jedyne co znalazlam to ten plyn-jest bardzo dobry,zawiera extrakt z melona ktory dobrze dziala na moja skoreJa zmywalam nim cala twarz.Dostepy w Target:
http://www.boots.com/en/No7-Cleanse-...r-100ml_15713/
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:26   #1166
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

czarny elf oo super dzieki

co tam w ogole u ciebie?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:29   #1167
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
czarny elf oo super dzieki

co tam w ogole u ciebie?

U mnie nic nowego,szkola,praca i tak w kolko
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:13   #1168
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Powracajac jeszcze do tematu "cholesterol" masek,odzywek do wlosow.
Ja jakis czas temu przetestowalam mase produktow dostepnych w Sally Beauty i niestety,ale najbardziej zawiodlam sie na "cholesterol" odzywce.Wedlug mnie tego sie po prostu nie da uzywac i jesli sie nie myle tego typu kosmetyki sa przezanczone dla afroamerykanow,ktorzy maja"troszke" inna strukture wlosa.Ja mam naturalnie geste,grube wlosy i szukalam czegos niedrogiego, co odzywi i nawilzy wlosy.Cholesterol to najgorszy kosmetyk do wlosow jaki kiedykolwiek uzywalam.Strasznie gesty krem, o mega nieprzyjemnym zapachu.Nie nawilzyl,nie odzywil moich wlosow,ale je mega obciazyl.Wlosy byly klejace ,ciezkie i matowe.Zdecydownie odradzam.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:07   #1169
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

dziewczyny potrzebuje szybkiej odpowiedzi..... nie wiecie gdzie kupie eucerin kremy do twarzy?? przegladam strone cvs i targeta ale tam same lotiony i oleje pod prysznic tej firmy... nie ma kremow do twarzy poza lotionem???

chodzi mi glownie o tai do cery skolnnej do czerwienienia sie... a moze znacie jakis inny dobry kremik stosunkowo niedrogi do zaczerwienionej buzki????
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:07   #1170
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuje szybkiej odpowiedzi..... nie wiecie gdzie kupie eucerin kremy do twarzy?? przegladam strone cvs i targeta ale tam same lotiony i oleje pod prysznic tej firmy... nie ma kremow do twarzy poza lotionem???

chodzi mi glownie o tai do cery skolnnej do czerwienienia sie... a moze znacie jakis inny dobry kremik stosunkowo niedrogi do zaczerwienionej buzki????
Na stronie drugstore Klik
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 15:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.