Wszystko o ZUMBIE !! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 21:25   #121
socjo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: zumba;>

witam kobietki
ja na Zumbę "wpadłam" oglądając TvMarket w niemieckiej telewizji.. i właśnie dlatego byłam sceptycznie nastawiona ale przeczytałam Wasze opinie i ściągnęłam DVD z Zumbą z azureusa i jutro rano zaczynam trzymajcie kciuki buziaczki
socjo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:58   #122
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: zumba;>

Chodze juz od ok 2 miesięcy na zumbe i musze powiedziec ze bardzo mi sie te zajecia podobaja.
Najlepsza zabawa jest jak juz sie troche pozna kroki i zapamieta piosenki wtedy mozna sie wczuc w taniec a nie tyko kroków pilnować
Po takich zajeciach jestem cała mokra i wole to niż jechac godzine na rowerze lub na orbitreku.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:39   #123
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: zumba;>

Cytat:
Napisane przez kraciasta81 Pokaż wiadomość
Co prawda nie mam żadnego filmiku z zajęć zumby w fitness parku, gdzie chodze, ale na you tubie sporo jest przykładów tgeo, jak ćwiczenia mniej więcej wygladają
http://www.youtube.com/watch?v=tm7DyRjtWRc
Czad na kółkach mówie wam
A lato za pasem, trzeba zrzucać tu i ówdzie z ciałka i modelowac to i tamto
Ooo chodzisz do Merkurego? Czy na Warszawiankę?

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kraciasta81 Pokaż wiadomość
Oooo, widze, że sa tutaj koleżanki które do Fitness Parku na zumbę chodzą jak fajnie

Czadowe sa te zajęcia, prawda? takie energetyczne, że szok... wszystkie pilatesy sie przy zumbie chowają
Dokładnie! Nie wiem czy chodzisz do Merkurego a jeśli tak to czy chodziłaś też jak była jeszcze poprzednia instruktorka?
Wprawdzie była miła i sympatyczna, ale obecna jest o niebo lepsza!
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:53   #124
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: zumba;>

a ja w sobote wybieram sie na moje pierwsze zajecia zumby
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 19:27   #125
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: zumba;>

tak ! zumba jest ekstra dołaczylam do szerokiego grona jej wielbicielek
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 13:00   #126
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: zumba;>

No to jeśli chodzisz od niedawna i byłam w Merkurym to na pewno miałaś zajęcia z Karoliną, czyli aktualną instruktorską z Merkurego.
Z tego co widziałam w grafiku ona też trochę prowadziła zajęcia na Warszawiance.
A skoro teraz macie faceta to też chyba wiem, który to
Fajnie prowadzi?Lepiej niż Karolina?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:48   #127
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: zumba;>

Cytat:
Napisane przez kraciasta81 Pokaż wiadomość
fajnie prowadzi. genaralnie jestem wielka fanka zumby, więc mi bez różnicy z kim są zajęcia, ale daje radę
A słyszałaś o tych plenerowych zajęciach jakie Fitness Park wprowadził do swojej oferty? w sensie nordic walking itp?
Tak, ale nie dopytywałam o szczegóły, bo na rowerze to ja sobie mogę sama pojeździć
A nordic akurat mnie nie kręci
Ja też jestem fanką, ale instruktor musi mieć energię i pomysł na zajęcia.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 12:48   #128
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: zumba;>

Cytat:
Napisane przez kraciasta81 Pokaż wiadomość
Oj musi miec energię musi
Ja tez nie wyobrażam chodzić na zajęcia, które się ciągną jak flaki z olejem
a na co w ogóle najczęściej do FP chodzisz?
Na Zumbę oczywiście 2 razy w tygodniu.
Okazjonalnie na Jędrną Pupę (jak dla mnie straszny wycisk...)i pilates, bo akurat są przed zumbą.

Przymierzam się też do zdrowego kręgosłupa, bo mam z tym niestety problemy przez siedzącą pracę Ciekawi mnie też Płaski brzuch i Latino Dance, ale na wszystko nie dam rady chodzić, bo nie pasują mi godziny niestety.
A Ty?W Warszawiance jest chyba większy wybór, bo i sal więcej.

A żeby nie było OT : Dziewczyny macie jakieś linki do kawałków do zumby, ale samych piosenek, nie filmików?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:39   #129
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: zumba;>

o u nas w Lublinie nie potkalam sie z jedrna pupa a z chcecia bym poszla . latino jest fajne polecam
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 12:06   #130
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: zumba;>

Eee to ja myślałam, że jest więcej sal, bo i grafik jak kiedyś spojrzałam wydawał mi się bogatszy...A sama nie byłam, więc to tylko takie moje dziwne wnioski

Nie no nie chodzę regularnie na wszystko, jedynie na zumbę
Ale lubię czasem popróbować nowości, więc czasem idę na coś dodatkowo jeśli mi pasuje, bo i tak mam kartę multisport, więc korzystam skoro już płacę
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 17:16   #131
sweetgirl1986
Przyczajenie
 
Avatar sweetgirl1986
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: zumba;>

a ja się zakochałam w zumbie i marzy mi się zrobienie uprawnień tylko zastanawiam się czy trudno je zrobić bo to dość nowa forma zajęć i pewnie nie ma zbyt wiele instruktorów, którzy dają uprawnienia
sweetgirl1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 22:09   #132
LaVerna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Smile Dot.: zumba;>

Cytat:
Napisane przez socjo Pokaż wiadomość
witam kobietki
ja na Zumbę "wpadłam" oglądając TvMarket w niemieckiej telewizji.. i właśnie dlatego byłam sceptycznie nastawiona ...
Witam Wszystkie Zumbofanki
dokładnie w taki sam sposób dowiedziałam się o zumbie i dokładnie takie same myśli po... ale po przeczytaniu tego forum mam mocne postanowienie: próbuję! zobaczymy jakie będą efekty
pozdrawiam!
LaVerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:03   #133
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: zumba;>

Ja moge tylko w domu , u mnie nigdzie Zumby nie ma ;/
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 20:17   #134
Freejack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: zumba;>

Hejka, ja cwicze zumbe w domu dop. kilka dni. Jasne ze w klubie jest atmosfera i wogole napewno lepiej niz w domu ale coz.... nie wszyscy maja taka mozliwosc. Lecz mimo cwiczen w domu jest super. Mam nadzieje ze wytrwam z nia dlugo i schudne. Taki moj cel. Cwicze godzine dziennie i tam mam zamiar cwiczyc. Ktora z was tyl cwiczyla i ile zrzucila kg? podzielcie sie rezultatami prosze. pozdr.
Freejack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 22:04   #135
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: zumba;>

pas polecial w dol i to sporo boczkow tez juz nie ma
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 19:11   #136
Freejack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: zumba;>

PLAYBOYKAA77 - dzieki ze napisalas o twoich rezultatach - kazda taka informacja daje jeszcze wiekszego kopa (motywacje) do tego by trenowac bo wlasnei moja najwieksza zmora jest oponka czyli boczki i brzuch - a skoro to leci najbardziej to extra prawda

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

p.s. napisz prosze od kiedy cwiczysz i ile razy w tyg. i czy masz do tego jakas dietke
Freejack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 19:51   #137
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: zumba;>

nie mam dietki, nie potrafie miec dietki ja chodze na zumbe 2 razy w tygodniu od miesiaca
Zycze i Tobie szybkich rezultatow
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 05:12   #138
Freejack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: zumba;>

playboykaa77 - dzieki wielkie tez zycze tobie wytrwalosci. Dietka? - masz tak jak ja, tez nie potrafie sie katowac dietami dlatego jedynym ratunkiem jest wycisk codzienny na domowej zumbie - innaczej w zyciu nie zgubie tej oponki
Freejack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 21:17   #139
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: zumba;>

jej super mi sie spodobala Zumba!!! znalazłam zajecia z zumby w Gdańsku w Szkole Tańca Dance Fusion ) czy sa tu jakies Wizażanki-Gdańszczanki ktore zapisza sie na kurs ze mna?? :P
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje

lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 23:13   #140
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: zumba;>

Dziewczyny, jakoż iż przed chwilą przeczytłam wszystie wasze posty i się zakochalam w tym, no i od jutra rano (wstaję o 8 i ćwiczę!) zaczynam, ma propozycję. Co myślicie o odjęciu wyzwania 50 dni z Zumbą? ;> codziennie minimum 30 minut xD która się pisze? ;>
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 09:46   #141
Freejack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: zumba;>

SharMeo - jesli moge cos doradzic (pomiomo ze jestem naprawde poczatkujaca bo cwicze dop. od tygodnia Zumbe ) nie cwicz prosze 30 min - dawaj czadu tyle ile trwa cale nagranie ZUMBY. (Tluszcz sie przeciez spala chyba dop. po 40 min - jesli sie mysle prosze mnie poprawic) Ja mam zumbe Live i robie ja cala a potem jeszcze zaraz po tym zumba 15 minutowa na brzuch (nie wiem jak sie ona nazywa) - w sumie wychodzi godzinka i 15 min. Padam po tym z nog (zreszta po 15 min. cwiczen mysle ze umieram i ze nie dam rady bo tak mi ciezko ale sie zawzielam i jakos leci ta godzinka pomimo tego tempa jest to dla mnie przyjemne (w przeciwienswie do biegania naudnego czy zwylkego aerobiku bleee) .
Kobiety musze to oglosic wszem i wobec - SCHUDLAM - JUZ SCHUDLAM!!!!! Opone mialam nieziemska a teraz.... kurcze tak sie ciesze ze mam ochote to wykrzyczec a wiecie dlaczego? Bo miesiac temu zaczelam biegac z kolezanka - biego - chodzenie na zmiane przez 1,5 godz. (przeplatane chodzeniem szybkim ze wzgledu na brak kondycji) i wiecei jakie byly efekty po tym miesiacu? - przysiegam ZADNE - nie schudlam ani grama. Pomyslicie moze cos polecialo tam i owdzie - otoz NIGDZIE - kompletne zero. Zalamalam sie bo nie jestem z tych co waza 60 kg i mowia ze sa grube (nie mam zamiaru nikogo obrazac sorki za to) Ale przy wzroscie 169 - 74 kg wagi to juz bylo widac prawda? U mnie nogi i tylek byly w miare ok ale pasa nie mialam - opona i sadlo jak talalaa wiszace. A teraz najlepsze - po 4 seriach zumby 1,45 min. - wszystko cwiczone dzien za dniem dzis postanowilam poprzymierzac ciuchy bo wagi nie mam w domu i wiecie co? Weszlam w kiecke ktora po moim pseudo bieganiu pzrymierzalam i chocbym sie wsciekla to nie bylo szans sie dopiac bo brakowalo z 8 cm!!!!!! a dzis pyk i weszlam
Ten kto wymyslil ta ZUMBE powinien dostac nobla bo po tych innych aerobikach nic nie chcialo ruszyc (bo zwykly aerobik tez cwiczylysmy z kol.) a po ZUBMBIE widac tak szybko efekty. Ja myslama ze gdzies po m-cu dop. cos ruszy a tu po tak krotkim czasie SZOK. Dodam jednak ze jedzenie i slodycze troche ograniczylam ale jem wszytko tylko nie nazeram sie tak zeby peknac - mniejsze porcje plus ZUMBA i efekty sa oszalamiajace JUPIIIIII

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

p.s. droga SharMeo - widze teraz ze tez masz sporo do zrzucenia - ja w to wierze ze po 50 dniach bedziesz laska nieziemska - ja chyba tez Ale musimy cwiczyc codziennie czy mamy czas czy nie i czy nam sie chce czy nie - nie wolno odpuszczac Mozemy sie wspierac jak chcesz bo ja troche potrzebuje kontroli hehe zeby nie odpuscic Ale Zumba to swietna zabawa nawet jak samemu sie cwiczy w domu wiec wytrwamy co? (choc zajecia w studio to musi byc czad ale coz...nie ma co narzekac tylko dawac dawac.....samemu)
Freejack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 09:58   #142
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: zumba;>

Droga Freejack, pewnie, że będe ćwiczyć po godzinie, jednak na razie zostaje mi youtube, bo ciągle szukam czegoś do ściągnięcia. To co podała Gwyneth niestety wymaga jakiejś płyty przy rozpakowywaniu ;C
Za mna juz prawie 30 minut Zumby, leje się ze mnie makabrycznie. Zaraz ide na dalszą część ;D
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 12:46   #143
Freejack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: zumba;>

Droga SharMeo - moj maz sciagnal mi Zumbe z jakiegos pirata poprosze go by to podzielil na czesci, spakowal i posle ci tylko podaj maila bo z plyty na TV lepiej sie oglada
Freejack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 16:03   #144
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: zumba;>

Dobrze, czekam
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 16:25   #145
Freejack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: zumba;>

ok jak to bedzie gotowe to wrzuce to gdzies i podam linka by kazdy mogl sobie sciagnac
Freejack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 21:13   #146
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: zumba;>

kurcze nie zgadzam sie z wami co to tego " czy nam sie chce czy nie " te zajecia zostaly stworzone by wyzwalac pozytywna energie by bawic sie podczas zajec zumby . jezeli ktos nie trzyma klimatu to nie widze sensu by sie katowal tylko dlatego ze tluszcz sie szybciej spala . nie zamierzam nikogo obrazac ale wlasnie tak uwazam
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 06:31   #147
Freejack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: zumba;>

playboyka77 - poniekad masz racje ale nie do konca Nie bedziemy sie przeciez klocic bez przesady Moim zdaniem Zubma wyzwala jak najbardziej pozytywne emocje i jest to jedyna aktywnosc fizyczna dzieki ktorej mozna spalic ten cholerny tluszcz i katowac sie ale w bardzo pozytywnym slowa znmaczeniu - czyli 2 w jednym. Ja po calej serii jestem skatowana i zmeczona bo leje sie ze mnie jak z kranu ale jest to przyjemne i jestem szczesliwa i bardzo pozytywnie nastawiona takze to mialam na mysli piszac o katowaniu sie - na plus jak najbardziej na plus. Wszystkie inne cwiczenia ktorych wczesniej probowalam to byla porazka. Tajemnica ten naszej zumby sa oczywiscie pozytywne emocje jak i muzyka ktora nas niesie prawda? Nie zapomnij jednak o jednym - ja i niektore z nas cwiczymy w domu (nie wszyscy moga w klubie) i wyobrazam sobie ze jest to ogromny minus mimo wszystko. Napewno w grupie sa inne emocje i ten power a my mamy tego namiastke choc ja staram sie wczuc w tych ludzi z ekranu i tez sie pozytywnie nakraecam - lecz w pojedynke to nie to samo
Freejack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:55   #148
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: zumba;>

tak Freejack zgadzam sie z Toba i mam nadzieje ze kiedys jakis instruktor do was zawita , nie zapomnij ze sa organizowane wszelkiego rodzaju konwencje i warsztaty i mozna na nie pojechac i tanczyc z grupa pare godzin . Nie mam zamiaru sie klucic .. wkoncu to nasze forum
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:03   #149
letina
Rozeznanie
 
Avatar letina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 883
Dot.: zumba;>

Hej
Mam pytanko co do zajęć w klubie fitness. W jakim wieku osoby można spotkać na zumbie? Bo tak się składa, że ostatnio próbuję stracić parę kg i to by były świetne ćwiczenia dla mnie
__________________
I CAN BECAUSE I THINK I CAN
letina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 14:07   #150
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: zumba;>

Cytat:
Napisane przez Freejack Pokaż wiadomość
ok jak to bedzie gotowe to wrzuce to gdzies i podam linka by kazdy mogl sobie sciagnac
o,, to ja czekam z niecierpliwością! lubię próbować nowych rzeczy
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.