Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 22:18   #2521
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A moja mama chyba się dała uświadomić stanikowo wreszcie. Kilka miesięcy temu ją namówiłam, poszła do sklepu, kupiła sobie uświadomiony stanik, ale nie była do końca przekonana. Na początku lata kupiła sobie strój kąpielowy Triumpha (fe ), ale coś jej nie pasowało (buły pod pachami hehe). No i wczoraj była w Gdyni i podeszła znowu do Lingerii, przymierzyła normalny strój kąpielowy i trwa w zachwycie Nic nie wystaje, wszystko zebrane, trzyma jak normalny stanik, majtki się nie wpijają i nie robią wałeczków. Oczywiście kupiła, ale tak jej się spodobało, że kupiła sobie jeszcze stanik. Ma rozmiar 32E
Teraz tylko sis i mój uparciuch
gdybym ja jeszcze pojmowala ten stanikowy temat
zbiore sie w sobie.. znajde pare dobrych godzin.. i poczytam Was. I odnajde stanik mi przeznaczony!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 22:19   #2522
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Vril- mówisz i masz w sobotę zamówię kabuki w zbroi oraz ten nowy pędzel do różu z Blusche
Głowa mnie boli, do tego gorączka no i proszę- zamówienie z tego wyszło
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-08-26 o 22:21
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 22:20   #2523
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Winly, ja juz sie w ogole na EDM obrazilam. Najpierw zrobilam zamowienie niczego sie nie spodziewajac chyba dzien przed tymi wszystkimi zmianami, wzielam tam probkowego kita dla Malinn, potem oni wszystko pomieszali i nabalaganili i teraz juz nie wiem co z nasza paczka, nie moge sie zalogowac, pisac do nich mi sie nie chce i w ogole machnelam na nich reka. Poradze sobie bez ich rozy, phi. Zreszta juz mam zamowione sliczne sampelki z EG, ci przynajmniej mnie lubia.
Ty możesz machnąć ręką, a ja co ??? Zamówiłam kilka próbek , i jeszce nie trafiłam z kolorem, a żeby sprawdzić inne muszę po 4 sztuki zamawiać ..więc chyba wróce do i.d bo jak mam zamawiać 12 próbek żeby 4 spróbowac
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 22:20   #2524
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A wlasnie, Dominko, zapomnialam ze mialam wczesniej to napisac. Moze Twojej corce podeszlyby Miss Mandalay? one sa takie ladniutkie, kolory zywe, jakies takie nowoczesne mi sie wydaja. Mam Paige i jest swietna, Paris ma fajne kolorki. Widzialam kiedys Leopardless w pantere, oryginalny stanik
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 22:24   #2525
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
gdybym ja jeszcze pojmowala ten stanikowy temat
zbiore sie w sobie.. znajde pare dobrych godzin.. i poczytam Was. I odnajde stanik mi przeznaczony!
Warto!
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A wlasnie, Dominko, zapomnialam ze mialam wczesniej to napisac. Moze Twojej corce podeszlyby Miss Mandalay? one sa takie ladniutkie, kolory zywe, jakies takie nowoczesne mi sie wydaja. Mam Paige i jest swietna, Paris ma fajne kolorki. Widzialam kiedys Leopardless w pantere, oryginalny stanik
Nie wiem czy mają na miejscu. Internetowe zakupy to później mam nadzieję wejdą w grę A ja się już kiedyś ciebie pytałam: jak te tasiemki u góry stanika w mandalejce? Nie wbijają się lub odstają?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 22:33   #2526
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
WI zamow tego zbrojnika czarnego i zdaj relacje potem, pikny jest
vril, czy Ty nie masz kilku kolekcji pędzli?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 22:38   #2527
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No to sio na siłownie
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
J.w. ja zatracam zawsze mnie na zimę łapie na regularne ćwiczenia - 2 lata temu przez pół roku regularnie odwiedzałam siłownię (atlas + hantle + rozciąganie), rok temu regularnie basen aż do czerwca... Oprócz tego w domu skakanka, ćwiczenie z panią z telewizora (płyty Shape)... a przez wakacje jak na złość nie mogę się zmobilizować taka pogoda, a ja na rower nie, na rolki nie, na siłownię nie, na basen to tylko odkryty się powygłupiać ze znajomymi POTRZEBNA MINERALNO-TRENINGOWA GRUPA WSPARCIA.
Kiedyś i na siłownię chodziłam i sama ćwiczyłam w domu z płytami i jeździłam na rowerze, a teraz? Teraz nie chce mi się nawet na przystanek iść 1,5 km A co dopiero mówić o jakiejś poważniejszej aktywności fizycznej Tylko narzekać potrafię To mi najlepiej wychodzi
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 23:06   #2528
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Winly, ja juz sie w ogole na EDM obrazilam. Najpierw zrobilam zamowienie niczego sie nie spodziewajac chyba dzien przed tymi wszystkimi zmianami, wzielam tam probkowego kita dla Malinn, potem oni wszystko pomieszali i nabalaganili i teraz juz nie wiem co z nasza paczka, nie moge sie zalogowac, pisac do nich mi sie nie chce i w ogole machnelam na nich reka. Poradze sobie bez ich rozy, phi. Zreszta juz mam zamowione sliczne sampelki z EG, ci przynajmniej mnie lubia.
Mnie Edm też właśnie wkurzyło ,bo w ogóle się zalogować nie mogę, nie mają mojego maila i w ogóle d Nic już u nich nie zamówię
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 23:08   #2529
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Wszystkie tutaj jestescie przesliczne

Selene, nowy lekarz? chcemy zdjec

mnie tez kusza bluschowe pedzle ale do jakiegos 10 wrzesnia sobie nie moge pozwolic


na EDM tez sie wypinam chcialabym tylko jeszcze 1 eye kabukiego, ale przezyje
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-08-26 o 23:09
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 01:01   #2530
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

dziewczynki kochane, wpadam zameldować się i odmeldować
lecę z moją brygadą wreszcie na wyczekany urlop. Udało się! prędziutko, bo jeszcze się umyć muszę a o 3,30 pobudka i fru do Tunezji... całuję Was ślicznie zjawiam się mniej więcej za tydzień i proszę o krótki raport co tu się działo
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 06:33   #2531
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mają na miejscu. Internetowe zakupy to później mam nadzieję wejdą w grę A ja się już kiedyś ciebie pytałam: jak te tasiemki u góry stanika w mandalejce? Nie wbijają się lub odstają?
W Paige nie wbijaja sie, a mam do tego tendencje. W recenzji Paris na Stanikomanii chyba bylo slowko o wbijaniu, ale jestem prawie pewna ze to stanik identycznie skrojony jak Paige wiec powinno byc ok. Ja bylam o krok od zamowienia Paige ale powstrzymaly mnie jesienne maskaradki
A tak w ogole dzien dobry, mialam znow pobudke o 6.. masakra... Maly znow obudzil sie z czerwonymi polikami, mam dosc. Czuje sie tak bezradna, ze mam ochote ryczec.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 07:47   #2532
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

a to klasyczna i awangardowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2sierpien9 358.jpg (88,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2sierpien9 357.jpg (116,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2sierpien9 342.jpg (106,1 KB, 25 załadowań)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 07:50   #2533
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
A propo wpatrywania sie w inne osoby Mam takie zboczenie, ze czasami patrze na kobiety, zeby sprawdzic, czy kolor podkladu maja dobrze dobrany Robie to odkad uzywam mineralkow. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile kobiet o jasnej karnacji robi sie na "mulatki" Do tego kobiety o cerze "cool" nosza pomaranczowe podklady...
No niestety zdajemy sobie sprawę, wystarczy wyjść na ulicę. Mnie to już przestało ruszać, choć niekiedy też dam się zaskoczyć, np. pomyka sobie takie dziewczątko w zimie, opatulone po sam nos, więc niby wszystko ok, po czym nagle zaczyna sobie przewiązywać szalik. Myślałam, że mi oczy z orbit wyjdą - twarz pomarańczowo-brązowa, a szyja żółciuteńka jak u kurczaczka Aż mi się jeść odechciało

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Naprawdę nikt nie chce niz z Blusche? Mają nowe pędzle wg. mnie lepiej wyglądające niż te z EDMu. Jest też kabuki w zbroi- czarnej więc nawet i lepszej niż srebrnej... A jaki super pędzel do różu- połączenie skunksa i lhk... :P wysyłka kilku pędzli tylko 9$ i to KANADYJSKICH!!
Kusisz, ale ja się wyMADowałam z Winly, a Ty i tak masz już zamknięte zamówienie, więc pokusa opanowana Przynajmniej na jakiś czas

Siostra, co ja bym bez Ciebie zrobiła Dzwoniłam, do babci, wybiera się do mnie, będzie za jakieś 2h. Wreszcie trochę spokoju

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Oro oro
a widziałyście Love Hina? albo Perfect Blue?
swego czasu chorowałam na Shaman King

a jakby co zapraszam na gołąbki albo muffinki do wyboru
Do Love Hina podchodziłam, ale jakoś nie widziało mi się.

Oro Na stałe weszło do mojego słownika, jakoś tak samoistnie. Tylko ludzie się dziwią, co ja mówię

Też się wpraszam na oba przysmaki, ale muffinki jednak na słodko

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
wkurza mnie EDM. zaginela mi paczka i napisalam do nich, tydzien temu i jeszcze nie otrzymalam odpowiedzi, o zwrocie nie mówiąc musze naskrobac jeszcze raz, ale dziwne to bo zawsze odpisuja w miare szybko
EDM bardzo się popsuło i przy takim podejściu będą tracili klientów, co zresztą widać porównując ruch na zakupowym EDM z ostatnich miesięcy. Mnie trzyma u nich tylko jedna rzecz - Champagne. Pędzle fajne są na CS i Blusche właśnie, jeśli znajdę taki oczo***** rozświetlacz w innej firmie, bye bye


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja też nad sobą pracuję, ale nie popadam w paranoję, czego i tobie życzę. Przerabiałam parę lat temu tak drastyczne odchudzanie, że wyglądałam jak cień człowieka. Wtedy oczywiście tego nie widziałam, ktoś pomógł mi otworzyć oczy. Ale dzięki tamtemu doświadczeniu teraz mam dystans do tych spraw.
Mamy podobne doświadczenia, też wciąż uważałam, że jestem za gruba, zresztą otoczenie mnie w tym twierdzeniu utrzymywało, po kilku latach "ładnej" figury zaczęłam puchnąć z głodu i wtedy do mnie dotarło. Dlatego teraz, mimo że narzekam na wagę, zresztą mam powód, to nigdy więcej nie zamierzam się doprowadzić do takiego stanu psychicznego. Ale niestety wsparcie mam tylko/aż jednostkowe. Staram się dbać o siebie oczywiście, ale jak schudnę kilo mniej niż zaplanowałam w miesiącu, świat się nie zawali, po prostu potrwa to trochę dłużej.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ja chce.. ja i to i to. Jezuss.. umieram z glodu dzis! nieznosze tych dni kiedy jem.. jem.. jem.. mdli mnie juz z przejedzenia.. ale otwieram lodowke i.."cos bym zjadla dobrego.."
Tez czasem tak mam Najgorsze, że chce Ci się "czegoś", ale nie wiesz czego, więc próbujesz wszystkiego po kolei

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A moja mama chyba się dała uświadomić stanikowo wreszcie. Kilka miesięcy temu ją namówiłam, poszła do sklepu, kupiła sobie uświadomiony stanik, ale nie była do końca przekonana. Na początku lata kupiła sobie strój kąpielowy Triumpha (fe ), ale coś jej nie pasowało (buły pod pachami hehe). No i wczoraj była w Gdyni i podeszła znowu do Lingerii, przymierzyła normalny strój kąpielowy i trwa w zachwycie Nic nie wystaje, wszystko zebrane, trzyma jak normalny stanik, majtki się nie wpijają i nie robią wałeczków. Oczywiście kupiła, ale tak jej się spodobało, że kupiła sobie jeszcze stanik. Ma rozmiar 32E
Teraz tylko sis i mój uparciuch
Jesteśmy dumne z Ciebie i mamy Krok milowy zrobiony, teraz będzie z górki. No przecież Twoja córka nie może wyglądać gorzej, niż własna babcie, ne?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A wlasnie, Dominko, zapomnialam ze mialam wczesniej to napisac. Moze Twojej corce podeszlyby Miss Mandalay? one sa takie ladniutkie, kolory zywe, jakies takie nowoczesne mi sie wydaja. Mam Paige i jest swietna, Paris ma fajne kolorki. Widzialam kiedys Leopardless w pantere, oryginalny stanik
Jesteś jedną z niewielu osób, które lubią MM. Pomijając wrzynającą się niekiedy tasiemkę, on większości dziewczyn nic nie robi z biustem. Ja bym spróbowała Polkę, o którek pisała Pastereczka, albo fuksjową Brook. Dominiko, a ile córa ma wzrostu?

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
dziewczynki kochane, wpadam zameldować się i odmeldować
lecę z moją brygadą wreszcie na wyczekany urlop. Udało się! prędziutko, bo jeszcze się umyć muszę a o 3,30 pobudka i fru do Tunezji... całuję Was ślicznie zjawiam się mniej więcej za tydzień i proszę o krótki raport co tu się działo
Baw się (nie)grzecznie i wróć wypoczęta
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 07:56   #2534
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

mamy znowu powtórkę z rozrywki, w nocy ulewa, burza, zresztą leje nadal - Bartek oczywiście na rzęsach chodził

co do staników, wystawilam swoje 32E na allegro, bo straciłam nadzieję, że mi cokolwiek zmigruje, jakos nie mogę trafić na odpowiedni fason

pranie, a może alergia na jakis pokarm?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 07:57   #2535
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ja tylko na sekundę - zajrzyjcie na watek promocyjny, na MAD wielka SALE, ruszmy się z tym zamówieniem zanim wszystko wykupią

up to 70% off klik

miłego dnia wszystkim
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-27 o 07:59
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 08:18   #2536
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Z tym 60+ nie przesadzaj, też zasadniczo się łapię ale przy wysokości czubka głowy noszonego na wysokości metr i 75 groszy trochę inaczej się rozkładam - na brzuchu i w "zderzakach". Ale jakbym schudła 3 kilo poza tymi terenami to bym na wychudzoną wyglądała - dziwne rozmieszczenie zapasów... A moja kumpela ma taaaakie zderzaki, że wszystkie bluzki i swetry ma niestety w formie namiotów... Owszem, jest nieco krąglejsza, ale ten biust i brak dopasowanych ubrań ją powiększa o jakieś 4 rozmiary - normalnie by było 44, a tak po 48 musi sięgać jak nie lepiej...
Dziewczyny tak spamujecie, że nie nadążam i chyba już nie nadrobię tych 20 stron. Odnoszę się tylko do tej wypowiedzi.
Gabs, jest taki sklep biu biu http://www.biubiu.pl/ - dziewczyny szyja ubrania dla biuściastych. Czyli w biuście odpowiednio dużo a reszta (ramiona, talia, biodra) ładnie dopasowana. Podpowiedz koleżance, po co ma chodzić w workowatych ubraniach, które nijak na niej wyglądają.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 08:29   #2537
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III




chcę tylko powiedzieć, że dawno nie czułam się tak szczęśliwa. dawno nie czułam się w ogóle szczęśliwa. a teraz jestem. życie jest piękne

edit: dzięki, Ilonka!

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-08-27 o 08:38
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 08:33   #2538
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
chcę tylko powiedzieć, że dawno nie czułam się tak szczęśliwa. dawno nie czułam się w ogóle szczęśliwa. a teraz jestem. życie jest piękne
wystraczy wpisać kod po "="
to super
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 08:40   #2539
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Kamilawu ale ja nie podchodze do tematu wagi i odchudzania jakos nadgorliwie. gdyby tak bylo to nie wygladalabym tak jak wygladam, az dwa lata po urodzeniu dziecka.... swoja droga paranoja, ze az takim leniem jestem i nie chce mi sie porzadnie wziac za sylwetke, choc jej nie lubie. juz od roku bym mogla porzadnie wygladac przeciez, nawet gdybym sie nie spieszyla z odchudzaniem. chodzi mi poprostu o to ze opornie idzie i tyle. i nie lubie teraz swego ciala ale nie placze z tego powodu po nocach obieltywnie oceniam swoj wyglad i wiem na co moge se pozwolic zeby nie straszyc ludzi na ulicy

nie no, musze wreszcie sie za siebie wziac. i tak z Tz postanowilismy ze od wrzesnia wznawiamy zdrowsze jedzonko, wiecej bialka, mniej weglowodanow, zminimalizowac slodycze na maksa. ostatnio znow se popuscilismy. gdybym miala prace na stale to zapisalabym sie na silownie a tak

Atoja wypoczywaj i baw sie dobrze! i cykaj fotki

Rozi znam to uczucie. a ta pogoda jeszcze mnie w nim utwierdza.

i dzis sie okazalo ze mam nie wazne badania sanepid niby... bo robione przed 2004 a lekarz medycyny pracy by ich nie przyjal... a niedawno slyszalam ze nie ma takich limitow i ze dopiero w razie jakiejs choroby badania te moglbyby stracic swoja waznosc... orientuje sie moze ktoras z was jak to jest naprawde?
wkurzylam sie. mialabym prace na miejscu moze. nie szczyt marzen bo cukiernia eheheh, ale doslownie 150m od mojego bloku...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 08:43   #2540
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ev, moze jestem jakas inna, ale mi podnosi nawet nie wiem czy nie lepiej niz Freya, ksztaltuje na pewno ladniej niz Tango. Ja tam lubie MM Zreszta recenzja Paris autorstwa Kasicy byla bardzo pozytywna, a ja jej ufam bezgranicznie
Ilonko, wszystko juz przerabialismy. Mial panele pokarmowe i pojedyncze alergeny, wszystko w normie. Leczenie antygrzybiczne na nic, pupe wlasciwie wiekszosc czasu ma podrazniona, czerwona, buzia od czasu do czasu tez. Nie widze zwiazku z jedzeniem, z detergentami. Bezradnosc mnie dopadla.
Rozi, uwielbiam Cie za takie posty
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 08:48   #2541
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pranie, lacze sie w bolu. tylko moja mala wykancza mnie w nocy. budzi sie i marudzi, wygina. na pewno nie boli ja brzuch, najbardziej stawiam na zeby, ale chole...a dalam jej przed spaniem syrop p/bolowy a ona i tak sie budzi, poplakuje, domaga sie zebym byla obok.... rano oczy na zapalki... a w dzien spi co kilka dni. i tak mam juz jakis czas. ehhh...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 08:52   #2542
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
tak patrze i patrze na te słoiczki MAD i bardzo mi sie podoba, że nie mają siteczek.
Wbrew większosci ja nie przepadam za sitkami w małych słoiczkach, a nawet często doprowadzają mnie do szału jak chce z małego słoiczka wydobyć podkład. Tyle się napukam a tylko troszkę wyleci
jaaa, znalazłam, znalazłam! już wiem, komu oddam słoiczki bez siteczek, albo na siteczkowe wymienię
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 08:53   #2543
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ev, moze jestem jakas inna, ale mi podnosi nawet nie wiem czy nie lepiej niz Freya, ksztaltuje na pewno ladniej niz Tango. Ja tam lubie MM Zreszta recenzja Paris autorstwa Kasicy byla bardzo pozytywna, a ja jej ufam bezgranicznie
Ilonko, wszystko juz przerabialismy. Mial panele pokarmowe i pojedyncze alergeny, wszystko w normie. Leczenie antygrzybiczne na nic, pupe wlasciwie wiekszosc czasu ma podrazniona, czerwona, buzia od czasu do czasu tez. Nie widze zwiazku z jedzeniem, z detergentami. Bezradnosc mnie dopadla.
Rozi, uwielbiam Cie za takie posty
Pranie, nie znalazłam info ile ma latek - jeśli maluch to przyczyną może być zmiana wrażliwości błon śluzowych i naskórka, przy wychodzeniu zębów
na djupkę mojej Kaski najlepiej działa bepanthen w maści, próbowałaś?
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 09:14   #2544
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ev- zawsze do dyspozycji po rozmowie z Tobą jeszcze odkurzałam, wyczyściłam kotom kuwete, zmyłam naczynia i poskładałam pranie Ciekawe kiedy sąsiedzi mnie opieprzą za odkurzanie po 24...

Pranie nie jest jedyną osobą, która lubi Miss Mandalay Mierzyłam ją w dopasowanej i gdyby nie ten intensywnie różowy kolor byłaby moja- kształtuje IDEALNIE piersi i nic mi się nie wbijało Czaję się na żółtą Paris.

Rozi

Atojka udanego wypoczynku!
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-08-27 o 09:26
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 09:22   #2545
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Atoju udanego wypoczynku I weź dużo filtrów, bo tam o tej porze okropnie słonecznie jest I gorąco <uff>
Pastereczko ładna ta Chloe Może coś mi znajdziesz w stylu tych torebek co ci nazwy przesłałam, ale jakieś tańsze, bo te LV to czarno widzę
Evelinko córa ma 161 cm
A zapomniałam powiedzieć, że moja mam przeszła z 80B na 32E
Rozi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-08-27 o 09:24
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 09:22   #2546
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Warto!
warto! ja dzięki Nowemu Stanikowemu Ładowi w ogóle zaczęłam nosić staniki (przedtem wszystko dostępne było za duże)

wiadomość do selene z Łosiowa: a na tej stronie patrzyłaś? jeśli władasz łośskim, może byłaby do rozpracowania, bo sample darmowe, wysyłka tania i cienie ładne (na zapytanie angielskie mi nie odpisali)
http://www.kissme.no/

Edytowane przez Miciel
Czas edycji: 2009-08-27 o 09:54 Powód: zapobieżenie postowi pod postem
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 10:14   #2547
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

APEL


Drogie Mineraloholiczki...
Bardzo prosze wszystkich o dokladne zapoznanie sie z nowym regulaminem forum zakupowego oraz prosze o czytanie pierwszych postow na watkach zakupowych poszczegolnych firm, Przez ostatnie poltorej godziny przenosilam, kasowalam i edytowalam wasze posty (i to tylko te z nocy i rana!), niektorych osob nawet po kilka, ja wiem, ze takie jest zadanie Moderatora ale blagam Was nie dokladajcie nam specjalnie roboty w momencie gdy wystarczy, ze tylko zapoznacie sie z nowymi zasadami i bedziecie sie ich trzymac. Nagminne sa off topowe wpisy na watkach zakupowych i nieuzywanie czcionki przypisanej danemu Organizatorowi. Rozumiem nowych uzytkownikow ale stale forumowe wyjadaczki?
Dziekuje za uwage i pozdrawiam was cieplo A teraz lece cos poczytac poza zakupowym

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-08-27 o 10:18
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 10:15   #2548
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja tylko na sekundę - zajrzyjcie na watek promocyjny, na MAD wielka SALE, ruszmy się z tym zamówieniem zanim wszystko wykupią

up to 70% off klik

miłego dnia wszystkim
A tak mocno się opierałam... no i chyba wpadłam


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
chcę tylko powiedzieć, że dawno nie czułam się tak szczęśliwa. dawno nie czułam się w ogóle szczęśliwa. a teraz jestem. życie jest piękne
Odnoszę wrażenie, że tylko ja tu nie wiem o co chodzi ale tak czy tak bardzo się cieszę


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Pranie, lacze sie w bolu. tylko moja mala wykancza mnie w nocy. budzi sie i marudzi, wygina. na pewno nie boli ja brzuch, najbardziej stawiam na zeby, ale chole...a dalam jej przed spaniem syrop p/bolowy a ona i tak sie budzi, poplakuje, domaga sie zebym byla obok.... rano oczy na zapalki... a w dzien spi co kilka dni. i tak mam juz jakis czas. ehhh...
Kurcze, dziewczyny współczuję... najgorsza musi być ta niemoc. Paula, a byłaś z małą u lekarza już? Może dojdą w ośrodku co się dzieje.


A tak w ogóle to dzień dobry wstyd się przyznać, ale wstałam dopiero 30 minut temu... lecę na stronę MAD (Winly ) a na dodatek Selene tak zachwalała ich cienie () co z tego że moje już się kufrze nie mieszczą a używam tylko połowy
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 10:34   #2549
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Violl wybieram sie z nia na bilans ale ciagle nam nie po drodze, a umowic sie na wizyte u nas w przychodni to masakra jakas.
stawiam zeby bo widze ze wszystko gryzie znowu, szczegolnie szczoteczki do zebow, jezyczkiem gdzies tam jezdzi po zebach. ogolnie jest zdrowa, wyniki miala w porzadku ale moze znowu zrobimy. ogolnie to moja mala w dzien nie bardzo pokazuje ze ja cos boli, ladnie sie bawi, czasem przyjdzie sie poprzytulac jakby cos bolalo,a w nocy wlasnie sie budzi i placze. zawsze tak bylo.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 10:36   #2550
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Vril- mówisz i masz w sobotę zamówię kabuki w zbroi oraz ten nowy pędzel do różu z Blusche
Głowa mnie boli, do tego gorączka no i proszę- zamówienie z tego wyszło
To bede czychac na relacje

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
vril, czy Ty nie masz kilku kolekcji pędzli?
Zbrojnego nie mam zadnego, a przeca musi jakis stac na strazy
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.